Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6901) popp válasza ecx (#6900) üzenetére


popp
tag

Nem lesz egyszerű dolgod a vezetékes távirányító miatt. :U A logitech minden új termékről lekerült, a régiek közül a z4 volt ami teljesítette az erre vonatkozó igényeidet, viszont azt már csak használtan találsz. Ráadásul nem is biztos hogy van olyan jó, mint az creative-od, de nem hallottam a rendszered. A z2300 meg már messze a kereteden túl van, de amúgy sem egy ár/érték bajnok. A geniusra pedig sosem volt jellemző a vezetékes távir, a creativeokat nem ismerem annyira. Esetleg nézz körül itt hátha látsz valami szóba jöhetőt, de igazából arra akartam kilyukadni a hozzászólásommal, hogy lehet át kéne gondolni ezt a vezetékes távirányító dolgot.

"A MOSFET-ek karakterisztikája olyan egyenes, hogy attól bármelyik elektroncső sírva fakadna. A csöveké viszont épp olyan mértékben görbe, ami az emberi fülnek kellemes."

(#6902) ecx válasza popp (#6901) üzenetére


ecx
tag

Köszi Popp!
Tegnap este szétszedtem a távirányítót: a fejhallgató bemenet a rossz, csak egyik oldala szól. Azt gondoltam, hogy egy csavarhúzóval "kihajtom" az érintkezőt, de a dugó szétszedhetetlen, valszeg cserélni kell...
Vagy találok egy szakit, aki csinál ilyet 1-2 ezresért vagy...

Tudja valaki, hol van Creative szerviz itthon? (A bécsivel leveleztem már, ők azt mondták, nem támogatják már ezt a cuccot, nincs már ilyen távirányító... :((( )

Amit néztem és bejönne az az Altec Lansing Octane 7. Igazából a távirányítóról lemondok, ha "kéznél van" a fejhallgató csati, a basszus és a hangerő állító, itt igen. Csak ne lenne olyan randa a mostani kecses-finom cuccomhoz képest... :)

A legjobbakat!

(#6903) tommyx


tommyx
tag

Sziasztok!

A múltkori tanácsaitokat is figyelembe véve, sikerült beszerezni egy Genius SP-HF 2000A típusú hangszórópárt. Szépen szól, egyelőre nincsen rá panasz :) Köszi az ajánlást ez úton is!

Más: lehet, hogy nem ez a legmegfelelőbb hely, de lenne egy kérdésem: egy 2.1-es és 5.1-es passzív hangrendszeremet múltkor "magával rántotta" egy jól irányzott villám. A szgép szervizben azt mondták mindkettőre, hogy táphibás. Egyébként bedugva búgnak, de egyéb hangot nem képesek kiadni. Szerintetek ezt lehet javíttatni, és ha igen, hol érdemes nézelődni ez ügyben?

Köszi: Tamás

(#6904) lexjani


lexjani
csendes tag

Sziasztok!
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat a hangfalszettet visszaviszem és lehet kicseréltetem igencsak egy másikra ha meglehet vele egyezni majd.
Most mint már említettem Genius sp hf 1200a-ám van.Keveslem a mély hangokat és ezért ki szeretném cseréltetni.A következőket néztem ki:
GENIUS SW-HF2.1 3000 ez állítólag 40w
Genius SW-HF2.1 2000 60w
Genius SP-HF 3000a
Genius sp- hf 2000a

Az utolsó 2-ő tudom hogy 2.0-ás.De szeretnék szép mély hangokat.Minél erősebb legyen annál jobb, mindenre szeretném használni mert kollégiumi szobában lesz!
Köszönöm a segítségeteket előre is.

Minden jót!

(#6905) J97 válasza lexjani (#6904) üzenetére


J97
tag

3000A és 2000A hangszórknak már jó mély hangjuk van. Viszont nehéz ezeket beszerezni, főleg a 3000A -ból nem látni már sehol. Elvétve egy két helyen még ha van, akkor 2000A. Ezzel van személyes tapasztalatom is. Nagyon szépen szól zenéhez és a filmekhez is elegendő mélye van. Egy koli szobát biztosan jól be fog hangosítani.

Minden nap egy alma és a doktor al ma. | Kirby a parancsnok!

(#6906) popp válasza lexjani (#6904) üzenetére


popp
tag

A 2.0-s 2000A valószínűsíthetően (a hangszóróméretekből következteve) több mély hangot ad, mint a mostani 1200A-d, a 3000A még többet . De ahogy említették elöttem, nehezen beszerezhetők, kivont/kivonás alatt állók, bár esetenként még elcsiphető valamelyik. Fogalmazzunk úgy, hogy ezek a rendszerek (ide vehetjük az újabb 1255A-t is) enyhén visszafogodtabb mélyet adnak, ugyanakkor ezek is képesek berezegtetni az ablaküveget (már ha ez számít) :DDD Viszont, ha azt akarod, hogy rendesen dübörögjön a mély, akkor szvsz kell a mélyláda. A két 2.1 közül a GENIUS SW-HF2.1 3000-t választanám, mellesleg a gyártó 80W teljesítményt mond. :) Egyedül a nem túl fényes jel/zaj viszony aggasztana.
Azonban azt neked kell eldönteni, hogy sima sztereo, vagy inkább 2.1 legyen. Legjobb lenne meghallgatni őket, ami ugye sokszor nehezen kivitelezhető.

"A MOSFET-ek karakterisztikája olyan egyenes, hogy attól bármelyik elektroncső sírva fakadna. A csöveké viszont épp olyan mértékben görbe, ami az emberi fülnek kellemes."

(#6907) lexjani


lexjani
csendes tag

Köszönöm a segítségeteket!
Remélem sikerül kicseréltetnem a legjobbra.

Minden jót!

(#6908) vepe


vepe
senior tag

sziasztok

van valakinek tapasztalata erről a 2.1-es szettről?

Genius SW-HF 2.1 1200

mennyire szépen szól ez a fajta hangfal ez érdekelne elsősorban, illetve van-e alapzaja...

(#6909) popp válasza vepe (#6908) üzenetére


popp
tag

[link]

"A MOSFET-ek karakterisztikája olyan egyenes, hogy attól bármelyik elektroncső sírva fakadna. A csöveké viszont épp olyan mértékben görbe, ami az emberi fülnek kellemes."

(#6910) vepe válasza popp (#6909) üzenetére


vepe
senior tag

köszi

ezek szerint egy trágyadomb...

(#6911) popp válasza vepe (#6910) üzenetére


popp
tag

:DDD Azért ez így lehet tulzás, de a GENIUS SW-HF2.1 3000 igéretesebbnek tűnik. Vagy genius vonalon maradva 2.0 közül 1250A, 1255A 10k körül. Vagy ott vannak esetleg a logitechek is, ha nagyon a mélyre szeretnél koncentrálni.

"A MOSFET-ek karakterisztikája olyan egyenes, hogy attól bármelyik elektroncső sírva fakadna. A csöveké viszont épp olyan mértékben görbe, ami az emberi fülnek kellemes."

(#6912) benvolio


benvolio
őstag

Én egy multiba meghallgattam a Logitech Z523-at. Lehet, hogy a lejátszó volt gyenge amire rá volt kötve, de nagyon "lapos" volt a közép és magas hangok. A mély az nem lett volna rossz, de az összképe nem tetszett az egésznek. Mondjuk lehet, hogy a gépen egy EQ-val fel lehet javítani, de ez a teljesen fényes fekete nem az én dizájnom. Ez nálam kiesett.

(#6913) vepe válasza popp (#6911) üzenetére


vepe
senior tag

:D ..erősen fejeztem ki magam...

már megrendeltem egy ilyen masinát Genius SW-HF 5.1 5050...szerdán itt lesz, remélem ez már csak szépen fog szólni...

(#6914) giigz


giigz
veterán

Most már (több mint 1 hét után) biztosan bejáratódott a hangfalam...(Genius SW-HF 2.1 1200)
Meg vannak a nekem megfelelő beállítások, kábelt nem cseréltem. A fülem már tökéletesen megszokta, a régi cuccom hangzását lassan el is felejtem.
Ezzel együtt egy kicsit javult a véleményem. Alapjában véve egy tökéletes rendszer, a kategóriában megfelelő teljesítménnyel. Magasabb hangerőn már nagyon szépen szól.

Én 9.400 Ft-ért vettem, meg is bántam, de nem is. Egy ilyenre volt szükségem, amiért nekem sok a ~10k, de hát ez van...

Aki ilyet akar venni, nyugodtan vegyen, nem rossz kis cucc ez. :) ;]

[ Szerkesztve ]

(#6915) semetka


semetka
őstag

Úgy megtetszett ez a logitech z323 hogy lehet veszek még 1-et. Szinte majdnem 5.1 lesz. Ha az LCD-TV-mre rárakom a centert akkor teljesen olyan. Most is így van de front szerepét a hifim tölti be, de ha vennék még egy 323-ast akkor elöl hátul logitech lenne. Nem tom milyen lenne, de elgondolkozok rajta. :D

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#6916) PuMbA válasza semetka (#6915) üzenetére


PuMbA
titán

Inkább egy Genius 1255A-t érdemes venni az árából. Még a CNET is lehúzza a cuccot pedig anno ajnározta a full szar Z2300-at. Itt egy PCWorld teszt is.

[ Szerkesztve ]

(#6917) semetka válasza PuMbA (#6916) üzenetére


semetka
őstag

Nekem valahogy nem jön be a genius. Esküszöm nem tudom mit hallgattak akik tesztelték a 323-at, de rohadt jól szól az tuti.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#6918) PuMbA válasza semetka (#6917) üzenetére


PuMbA
titán

Valami jobbat hallgathattak :DDD Hallottál már 1255A-t? Ha valamilyen boltban meg tudnád hallgatni az jó lenne, mert a különbség a két rendszer között nagy. Ha számít a sok mély akkor viszont a Z323 jó.

(#6919) celf


celf
őstag

reklám és off de nem is annyira: 2.0 hangfal for sale, elsősorban azoknak akik komolyabban gondolják a hangot: link[link]

(#6920) mpeti3


mpeti3
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Erről az [link] SW-J2.1 1200 -as cuccról mi a véleményetek?
Itt ajánlott vétel lett, valóban megéri megvennem?
Mindenre használnám zene, játék, film, de árban nem szeretnék ettől többet rászánni!

Ide kell írni majd valami frappánsat...

(#6921) semetka válasza PuMbA (#6918) üzenetére


semetka
őstag

Én a tiszta hangzásra megyek, nekem az többet ér mint a sok mély.
Van egy aiwa hifim azzal összehasonlítva tényleg tompább a magas, de hát az mégiscsak egy hifi. OFF: Soha nem cserélném le olyan tisztán szól.

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#6922) PuMbA válasza mpeti3 (#6920) üzenetére


PuMbA
titán

A [Genius SP-HF 1255A] a tökéletes választás ilyen árkategóriában.

semetka: akkor az 1255A jobb választás. Sokkal tisztább a hangzása, mint a Z323-nak ugyanis annak elmosott az egész közep és magas tartománya (mintha egy fal lenne a hangfal és közötted - ha meghallod a Geniust egyből érzékeled a különbséget).

[ Szerkesztve ]

(#6923) benvolio


benvolio
őstag

Erre a Speedlink Gravity NX 2.1-re kíváncsi lennék. Egész jónak tűnik. /még a magasat is lehet rajta állítani ami szerintem nem elhanyagolható/

[ Szerkesztve ]

(#6924) mpeti3 válasza PuMbA (#6922) üzenetére


mpeti3
csendes tag

Köszi szépen a választ! Megpróbálom meghallgatni valahol aztán megveszem. :D

Ide kell írni majd valami frappánsat...

(#6925) Jézus1969 válasza benvolio (#6923) üzenetére


Jézus1969
tag

lehet hogy nem szól rosszul. azért meghallgatnék egy-pár tipust mondjuk a 10-15 ezres árkategóriában. csak 2,1-ből nem sok tipus van egy helyen az üzletekben.

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#6926) PuMbA válasza mpeti3 (#6924) üzenetére


PuMbA
titán

Rossz kép van az árgépen, így néz ki az 1255A valójában.

(#6927) #91574272


#91574272
törölt tag

Sziasztok!

2.0, 2.1 hangfalszettet szeretnék vásárolni a közeljövőben 10-20k ársávból. A hangfalakat számítógépre dugva használnám főleg filmezéshez és zenehallgatáshoz, valamint alkalmanként játékhoz. A megfelelő hangfal kiválasztásának problémájával fordulnék hozzátok. A témában egyáltalán nem vagyok járatos, de szeretem tudni, hogy mi miért jó, vagy miért nem, így ha nem jelentene gondot akkor az ajánlatokhoz egy kis leírást is kaphatnék, hogy miért pont azt ajánljátok. (már ha ez nem okoz problémát.)

A segítséget előre is köszönöm.

(#6928) popp válasza #91574272 (#6927) üzenetére


popp
tag

Szerintem valamelyik 2.0-s Geniust érdemes választani, jelenleg a 1250A és az 1255A azok amik leginkább elérhetőek, 2000A/3000A nyáron kivonásra kerültek. Viszont elvileg még idén bővülni fog a nagyobb fadobozosokból a kínálatuk. A 2.0 szetero hangfalpároknak jóval kiegyenlítettebb a hangja, mint a mélynyomós rendszereké, értelemszerűen kevesebb méllyel, de szebb közép és magas hangokkal. A Pc-s 2.1-ekre az a jellemző, hogy a mélyre van "kihegyezve" a szett, tehát dübörög a mély, ha kell, ha nem és a szatellitek pedig kis túlzással csak papírnehezéknek vannak. :) Persze egyéni ízlés kérdése is, hogy kinek mire van igénye.

[ Szerkesztve ]

"A MOSFET-ek karakterisztikája olyan egyenes, hogy attól bármelyik elektroncső sírva fakadna. A csöveké viszont épp olyan mértékben görbe, ami az emberi fülnek kellemes."

(#6929) #91574272 válasza popp (#6928) üzenetére


#91574272
törölt tag

Érdemes lehet megvárni az újdonságokat? Annyira nem sűrgős a vásárlás.

(#6930) popp válasza #91574272 (#6929) üzenetére


popp
tag

Hogy érdemes-e azt nem tudom, de ha ráér én várnék igen. :) Egyrészt hátha nagyon megtetszik valamelyik dizájnja, másrészt szerintem lesz 5,25"-os hangszóróval szerelt is, azok meg elvileg mélyebbre tudnak menni (a 1250A, 1255A 4"-os mély-középpel vannak).

"A MOSFET-ek karakterisztikája olyan egyenes, hogy attól bármelyik elektroncső sírva fakadna. A csöveké viszont épp olyan mértékben görbe, ami az emberi fülnek kellemes."

(#6931) D®. GeNy@


D®. GeNy@
aktív tag

Én konkréten tegnap ruháztam be egy Genius SW-HF2.1 3000-s szettre egy Xonar DX-el karöltve és kellemes meglepetés ért, mivel nagyon is jó magas és középtartománya van, HA meg a mélyet keveslem vagy sokallom, akkor a potival korrigálhatom. 6 éve egy SW-HF5.1 3600-asom volt Audigy4-el (máig tökéletesen szolgál, igaz tesóm örökölte Xonar D1-el), szóval azóta erre a mostani befektetésemre mondanám még azt, h. nagyon megérte! -Bár ez is egyéni ízlés dolga, de nekem nagyon bevált és nem bántam meg.
Annyi negatívum van, h. ha a mély láda hangszórótakaró szövetéhez rakom a fülem, akkor ilyen semleges hangú talán hálózati hangot hallok, de 20cm-ről már kusban van.
Szóval egy normális hangkártyával (int. szutykok kukába) tökéletesen merem ajánlani!

Ha vkit képek, és egyéb kérdések foglalkoztatnak a termék iránt, priviben is és itt is nyugodtan kérdezzenek, amire tudok, válaszolok! :)

[ Szerkesztve ]

Mitsubishi Evo IX FQ-360 vs Subaru Impreza 06' WRX STi

(#6932) popp válasza D®. GeNy@ (#6931) üzenetére


popp
tag

Majd ha bejáratódott a hangfalad érdekelne, hogy milyen a mélye hangzásilag a 3600-ashoz képest. Szebb, rosszabb, esetleg kb. ugyanolyan?

"A MOSFET-ek karakterisztikája olyan egyenes, hogy attól bármelyik elektroncső sírva fakadna. A csöveké viszont épp olyan mértékben görbe, ami az emberi fülnek kellemes."

(#6933) martabat


martabat
csendes tag

Üdv!
Nem tudja valaki mikor kerül boltokba a Logitech Speaker System Z623 ?
Voltaképp a Genius SW-HF5.1 5050 hangszórót néztem ki, csak kíváncsi vagyok a Z623 mire lehet képes :)

(#6934) PuMbA válasza martabat (#6933) üzenetére


PuMbA
titán

A Z623-nak van brummogó basszusa ami jó a robbanások hangjához, ez az egy pozitívuma van. Magas és közép hangok egyenlőek a 0-val, nyekergésnek elmegy - ráadásul ~40k-ba fog kerülni.
A lényeg, hogy ne vedd meg, én anno 37k-ért vettem egy Z-2300-at, de életem legrosszabb vételét csináltam vele.

[ Szerkesztve ]

(#6935) J97


J97
tag

Üdv!

Előfordulhat az, hogy a 2000A -nál a jobb oldali hangszóró azért nem megy le olyan mélyre, mint a bal oldali, mert itt található a trafó + elektronika + elég nagy hűtőborda? Ezáltal a doboz térfogata jócskán lecsökken a bal hangszóró térfogatához képest. Esetleg nem lehetséges az, hogy a jobb oldali hangszórónak az illesztései nincsenek rendesen leszigetelve és ezért csökken a mély tartomány? Ugye a másik hangszóró az teljesen zárt, és ott nincs ilyen gond!

Minden nap egy alma és a doktor al ma. | Kirby a parancsnok!

(#6936) dudika10 válasza J97 (#6935) üzenetére


dudika10
veterán

Egyforma körülmények közt vannak a hangszórók? Főleg a hátuljuk érdekes. Sarok, faltól való távolság, ezek mind meghatározzák. Tömd be a reflexnyílást valamivel és nézd meg úgy, ha úgy javul a helyzet akkor a környezet a ludas.
Egyik füled nem rosszabb mint a másik?
Balance windowson belül nincs elállítva?
Ugyan olyan messze ülsz a hangszóróktól?

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#6937) J97 válasza dudika10 (#6936) üzenetére


J97
tag

Igen. Az asztalon faltól egyenlő távolságra. Ugyanolyan messze ülök tőlük, de ha távolabb voltam, akkor is hallatszódott, hogy a balban több a mély, mint a jobb oldaliban. A jobb oldaliban meg úgy tűnik több a közép. Balance jól van belőve, de ezt kizárandó megcseréltem a hangfalkábel bekötést is. A balost a jobbosba és a jobbost a balosba, a helyzet ugyanaz. Fülemmel nem volt még gond, és más is észrevette ezt a jelenséget. Nem tudom ez gyárilag ilyen, vagy csak én fogtam ki ilyen példányt. Egyébként ha a balansz középen áll zenénél filmnél nem hallani. De ha külön külön szólnak a hangszórók, akkor rendesen kihallható a különbség. Ötlet? Küldjem vissza garba? Vagy felesleges, mert ez másnál is ilyen?

Minden nap egy alma és a doktor al ma. | Kirby a parancsnok!

(#6938) J97 válasza J97 (#6937) üzenetére


J97
tag

Most bedugtam papírzsebkendővel a balost. Most ugyanolyan, mint a jobbos, kevesebb a mély. De nem tudom, szerintem nem a környezet miatt, mert faltól elhúzva fél méterre is ugyanolyan nagy a balos basszusa jobboshoz képest ha egyik sincs betömve.

[ Szerkesztve ]

Minden nap egy alma és a doktor al ma. | Kirby a parancsnok!

(#6939) D®. GeNy@ válasza popp (#6932) üzenetére


D®. GeNy@
aktív tag

Ma már 3 filmen van túl a kicsike (Clash of the Titans "720p DTS", Karate Kid "1080p DD", Transformers 2 "1080p DTS") és jó néhány zenén. (Scorpions Acoustica, Santana, Omega, és néhány trance, disco, rap, pop)

Mivel a 3600-nak 45W-os a mélye és colban is nagyobb, így azt gondolná az ember, h. ez jóval szerényebb lesz, de a tapasztalatom mást "mutat".
Ugye a HF2.1 3000 2x20W és 1x40W teljesítményű (elméletileg)
A mélye nem zörög, nem dobozhangú, nekem kifejezetten kellemes hallgatni és szerintem nagyon pozitívum, h. végre van bass és treble poti az ilyen sub-bal ellátott Genius szetten.
A 3600-as mélyét se jobbnak, se rosszabbnak nem mondanám így az elején, nagyon pozitívan kellemeset csalódtam benne. RCA végű fix méretű kábelei vannak a frontoknak és egy dupla RCA --> 3.5 Jack-el csatlakozik a PC-hez. Ennyi van a hátoldalán a mélynek a csatlakozókat tekintve... (+ a bekapcsoló gomb ugye szintén hátul)
Nem tudom, h. Geniusék mikor állnak le ezekkel az ordítóan világító kék ledekkel, mert ezek csak akkor alszanak el, ha hátul lenyomom a kapcsolót (be-ki kapcsoló) és szörnyen zavaróak tudnak lenni. (saját vélemény)
Egy ismerősöm jövőhéten rendeli meg szintén ezt a HF2.1 3000-et, megnézem, h. nála is hallható e ez a búgás a hangszórókból (csak akkor hallani, ha közel hajolok hozzájuk), mert ha nála nem lesz, akkor lehet kifogtam egy rossz darabot, DE akkor is egy ugyanilyet kérnék helyette, mert nagyon meg vagyok elégedve vele ezt az apró dolgot leszámítva, jaaa és a kék ledet! :D

Mitsubishi Evo IX FQ-360 vs Subaru Impreza 06' WRX STi

(#6940) bazsika89


bazsika89
tag

Sziasztok, átolvastam jópár hozzászólást, de nem tudok dönteni. Szeretnék a közeljövőbe venni egy 2.1 es rendszert. Szeretem a basszust ezért hajlok inkább erre, nem pedig a 2.0-ra. Eddig 3 rendszer van ami megnyerte a tetszésem: Philips SPA5300, Philips SPA 7350, vagy pedig a Genius SW-HF2.1 3000. Zenére filmezésre, kollégista életre használnám. Javaslatok, esetleg más készülék? Max 20e ig. Előre is köszi.

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

(#6941) J97 válasza bazsika89 (#6940) üzenetére


J97
tag

Nekem egy [Philips A2.310] -el van tapasztalatom, az elődmodellel. A mélye szép és lágy, közép tartomány elmegy, de a magas hangok hiányosak. Filmre játékra tökéletes. Zenére nem a legjobb. Van is [itt] róla egy PH -s teszt. Hogy az utód modell milyen azt nem tudom. De szerintem hangereje és mélye biztos lesz ha a mély számít. Genius SW-HF 2.1 3000 dicsérték itt a topicban néhány hsz-el feljebb. Nekem egy Genius SP-HF 2000A -van. Ennek nagyon szép tiszta hangja van, zenére nagyon jó és a mélye is elegendő akár filmezéshez is. Már nem mondom, hogy ilyet nézz mert nem nagyon lehet kapni, bár ha találsz valahol még mindig megéri!

Minden nap egy alma és a doktor al ma. | Kirby a parancsnok!

(#6942) bazsika89 válasza J97 (#6941) üzenetére


bazsika89
tag

Köszi a választ, sajna már maga a cikk is 7 éves, csak csak fejlődött a rendszer. Hétfőn megpróbálom a két philips-et meghallgatni, hátha sikerül. Aztán jövőhéten remélhetőleg beinvesztálhatok valamelyikre. Véleményeket még mindig szívesen olvasok az előző hozzászólásomba szereplő termékekről.

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

(#6943) martabat válasza PuMbA (#6934) üzenetére


martabat
csendes tag

Oké köszi, akkor maradok a genius 5050-nél, szerintem az is jó zenéhez. :)

(#6944) dudika10 válasza martabat (#6943) üzenetére


dudika10
veterán

Pont zenére nem jó. :U

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#6945) martabat válasza dudika10 (#6944) üzenetére


martabat
csendes tag

Miértne lenne jó?

(#6946) dudika10 válasza martabat (#6945) üzenetére


dudika10
veterán

Meghallgatod megtudod. Messze nem hozza azt a szintet zenében amit pl egy harmad annyiba kerülő 1250A hoz.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#6947) martabat válasza dudika10 (#6946) üzenetére


martabat
csendes tag

Én minimum 2.1-es rendszerre gondoltam, ahol meg van külön a magasnak, és középtartománynak, és külön az extramélynek

(#6948) dudika10 válasza martabat (#6947) üzenetére


dudika10
veterán

Attól függ mire van szükséged, hogy mik az igényeid.
Zenére 2.0 tökéletes általában, kivéve ha szereted az eltúlzott basszust, akkor kell mélynyomós rendszer. De az 5.1 nem zenére van kitalálva, ott a térhangzáson van a hangsúly. Remekül használható filmre vagy játékra, zenére jellemzően jóval gyengébb mint a sokkal olcsóbb 2.0 rendszerek.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#6949) martabat válasza dudika10 (#6948) üzenetére


martabat
csendes tag

Az igényem minnél nagyobb magas, és minnél mélyebb (erőteljes) basszus.
Zenében olyat hallgatok, ami jelentősen megkívánja ezt! :K
(Armin van Buuren, Tiesto)
Erre mit ajánlasz?

(#6950) mrbig25


mrbig25
őstag

Üdv Mindenkinek!

A kérdés ugyebár adott...hangfalat szeretnék venni.
Számomra mindegy, hogy sztereó vagy 2.1.
Amire kell: sok zene, esténként film, ritkán játék. Nem célom a szomszéd őrületbe kergetése, tehát nem a hatalmas a hangerő a fő szempont.
8-10k lenne a vásárlásra, amit végszükség esetén ki tudnék tolni 15k-ig. [de ha lehet, akkor szeretném 10k alatt megúszni]

[ Szerkesztve ]

...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.