Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6451) and1ao válasza Z(o)zz (#6450) üzenetére


and1ao
őstag

Logitech Speaker System Z323 az én voksom
ha tényleg e közüla kettő közül szertnél választani

[ Szerkesztve ]

Guild Wars2!

(#6452) Z(o)zz válasza and1ao (#6451) üzenetére


Z(o)zz
tag

Logitech-et akarok, de megfontolok minden jó tanácsot :)
10-15E Körül. - helyem kevés van, 5.1 nem kell!

Amit birtokolsz, az birtokba vesz.

(#6453) AMDFan válasza and1ao (#6449) üzenetére


AMDFan
addikt

Azért a HD600 az egészen más kategória mint a Z-2300. Az a fejes a többszázezres hifiket gyalázza hangminőségben.

(#6454) and1ao válasza Z(o)zz (#6452) üzenetére


and1ao
őstag

Hát a többen nagyon jó véleménnyel vannak a Genius 2000A ill 3000A-ról nekem sajnos ezekkel kapcsolatban nem sok tapasztalatom van hallotam már őket szépen szólnak legalábbis anilyen körülmények között hallotam őket de ugye ezek 2.0-ás rendszerek tehát nem fogja a mély szétvetni a mellkasod de z-323 is egy jó kis cucc azért az árért azzal semmilyen különösebb gondom nemvolt míg hallgatgattam az árá-ért azt nyujtotta amit vártam.

Guild Wars2!

(#6455) and1ao válasza AMDFan (#6453) üzenetére


and1ao
őstag

szerinted miért nincs bekapcsolva z 1 hónapja :DD :DD :DD
és igazság szerint ha hangminőségről kezdünk el vitatkozni akkor az valahol itt kezdődik el nem 20-30-40k-s pc hangsetteken
ezzel egyrészt azt szertem volna mondani hogy a füles egyrészt egyteljesen más ketegória másrészt hogy ahogy te is mondtad több 100k-s hangcucckat döngöl földbe és ezzel az árak és minőség közti különbséget szeretem volna illusztrálni.
Remélem értitek mire gondolok.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars2!

(#6456) oil válasza PuMbA (#6443) üzenetére


oil
tag

Jelen pillanatban erősítő van rákötve a szgépemre...Yamaha emx-120rds, sal2200Set+ egy magnat subwoofer

A Z2300-at meg régen eladtam, és lehet h haloványak az emlékeim...
Szerencsére a fenntebb említett cumóhoz relatív olcsón hozzájutottam! Itt azt értem, hogy z-5500 bolti ára körül, nem egy kategória, de sztem jobban megérte mint egy logi uabból az árból...

Tehát visszatérve régebbi hsz-emhez még most is logi x-230-at keresek, cimbimnek! :K

Az általad említett Geniust nem próbáltam, csak az 5.1-es szériából volt szerencsém birtokolni a 3600, 5000-ast! De nálam a Genius, egy picit leszerepelt...hangzásban!
Viszont a Genius javára legyen írva, egy 10 éves 2.0-as hangcumót még a mai napig használ barátnőm! Tartósságára nincs panasz, ( a régi szériából)
Az újak közül egy Hf-800-at próbltam... :B

Véleményem megtartom magamnak, nem szeretnék bárkit is felb@szni! :C

[ Szerkesztve ]

(#6457) popp válasza oil (#6456) üzenetére


popp
tag

Hogyhogy nem a tied vette meg a cimbid, amit pár napja adtál el? :B

"A MOSFET-ek karakterisztikája olyan egyenes, hogy attól bármelyik elektroncső sírva fakadna. A csöveké viszont épp olyan mértékben görbe, ami az emberi fülnek kellemes."

(#6458) oil válasza popp (#6457) üzenetére


oil
tag

Háháá!
Megvették, majd harmadnapra találkoztam a cimborámmal és említettem neki, hogy volt egy x-230-am....
Ő meg miért nem szóltam neki.... :C :Y
Így ígértem h szerzek egyet!
Csupán ennyi a történet!
Ha tudom akkor tuti nem adom el másnak..!

(#6459) popp válasza oil (#6458) üzenetére


popp
tag

:DDD
Akkor valszeg türelemmel kell lennetek, mert mivel már nincs forgalomban, így az apróban is egyre ritkább. Ahelyett, hogy inkább kipróbálná a már említett utódját, a z323-at, a tapasztalatok alapján tudja azt amit az x230, különben is két ugyanolyan hangfal minek? :P De lehet egyedül vagyok ezzel a véleménnyel :)

A Genius sztereo témához:

Itt már nincs is kint a 2000A és 3000A, ellenben ott van a 1255A, ami már itthon is egész sok helyen kapható. A doboz mérete kicsit kisebb a 2000A-hoz képest, a hangszóróméret viszont maradt.
Azért kíváncsi leszek valóban lesz-e a közeljövőben ezen kívül új "nagyméretű" hangfalpár a kínálatukban, mert ha 2-3 hónap múlva forgalomba kerülne, akkor már lehet lett volna valami hír róluk, hiszen azokat már szvsz javában gyártanák. :U Na majd meglátjuk. :)

"A MOSFET-ek karakterisztikája olyan egyenes, hogy attól bármelyik elektroncső sírva fakadna. A csöveké viszont épp olyan mértékben görbe, ami az emberi fülnek kellemes."

(#6460) dudika10 válasza popp (#6459) üzenetére


dudika10
veterán

Én is arra voksolok, hogy próbálják ki a z323-at. :K

Ezt a fórumon megtalálható magyar Genius support mondta. Ha még nekik se szóltak arról, hogy mi lesz a frissítés után akkor még hír se lehet róla. :N
Kizártnak tartom, hogy ne pótolnák a lyukat amit okoztak.

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#6461) popp válasza dudika10 (#6460) üzenetére


popp
tag

Előbb kifelejtettem a 1201A-t, szvsz az is új.
Én is kicsit furcsállnám, ha pl. nem lenne 5" hangszóróval szerelt dobozuk, mondjuk a "kiéheztetés" politika lényegét sem igazán értem, mivel ezalatt potenciális vásárlókat vesztenek. Amúgy nem is az kérdőjeleztem meg, hogy lesz-e hiánypótlás, hanem azt, hogy ez valóban 2-3 hónapon belül lesz-e. ;)

"A MOSFET-ek karakterisztikája olyan egyenes, hogy attól bármelyik elektroncső sírva fakadna. A csöveké viszont épp olyan mértékben görbe, ami az emberi fülnek kellemes."

(#6462) PuMbA válasza oil (#6456) üzenetére


PuMbA
titán

"Az általad említett Geniust nem próbáltam, csak az 5.1-es szériából volt szerencsém birtokolni a 3600, 5000-ast! De nálam a Genius, egy picit leszerepelt...hangzásban!"

Egyértelmű,hogy azok leszerepeltek nálad,hiszen egy jó 5.1-es rendszer minimum négyszer drágább,mint egy jó sztereó és az általad említett két rendszer nem kerül a 2000A négyszeresébe.

and1ao: tudom,hogy vannak zenék amire jó a Z-2300 és társai,de azokon a zenéken amit én hallgatok az összes Logi értékelhetetlen hangminőséget produkál. Összességében pedig a Genius frekvenciatartománya sokkal nagyobb a Logikénál,tehát többféle zenei stílus szól rajta jobban.

[ Szerkesztve ]

(#6463) PuMbA válasza PuMbA (#6462) üzenetére


PuMbA
titán

Azt még kihagytam,hogy ha valaki csak és kizárólag trance vagy house zenét hallgat akkor értelemszerűen a Logik a legjobbak.

Egyébként meg 65k-ért már elég szép sztereó cuccot lehet összerakni: [Pioneer A109] + 2db [Wharfedale Diamond 10.0],ez kevesebb,mint amibe a Z-5500 kerül,tehát még elég közel van a PC-s hangfal árakhoz.

[ Szerkesztve ]

(#6464) oil válasza popp (#6459) üzenetére


oil
tag

Akkor megkérdezem tőle, hátha vevő rá!
Meg meghallgatom médiában...

És mi a helyzet a z-3 vagy z-4 el?
z-3-at 10k körül kapni lehet használtan... jobb v rosszabb?

PuMbA: Látom "földi" vagy! Ha arra járok kipróbálom...
Szeghalom alatt Ladány felé van egy pecás tó, oda szoktam járni néha tájban.. :D Amikor van időm!

Ha még nem jártál, akkor nézz be ide!

[ Szerkesztve ]

(#6465) and1ao válasza PuMbA (#6462) üzenetére


and1ao
őstag

Igen ezt cáfolni sem tudom de igazolni sem elég sok rétű vagyok zenei téren sok fajta zenét meghallgatok és pont most írtad le te is hogy van amibe jó van amibe nem pro és kontra.
Az hogy a frek tartománya jobb-e abba sem kell nekünk egyszerű felhasználóknak belebonyolódni szerintem a felhasználok többsége elhiszi azt amit a gyártó mond és az igazság az hogy ha ezt ki szeretnék deríteni akkor a logi és genius termékpaletta felét meg kellene venni és egyesével lemérni őket és én ezt akkor merném kijelenteni így ahogy te.

Na jó elég volt az off-ból!!

Guild Wars2!

(#6466) dudika10 válasza oil (#6464) üzenetére


dudika10
veterán

A z-3-at is nyugodtan ajánlhatod neki. Jobb mint az x230. A z-4 is jobb, de akkor már inkább z-3.

De a z323-at is nyugodtan kipróbálhatja, hozza az előd formáját. :)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#6467) dzsóbácsi


dzsóbácsi
aktív tag

Helló!!..

2.1-ben elsősorban filmezéshez milyen olcsóbb cucc ajánlott??... :U

köszi!.

(#6468) dudika10 válasza dzsóbácsi (#6467) üzenetére


dudika10
veterán

Ha elmondod mit takar az olcsóbb akkor tudunk ajánlani.

Kezdetnek Logitech z313, z323, z523 ha 2.1 kell.
Genius 1250A, 1255A (ezt nem hallottam még, de rossz nem lehet), 2000A (ha találsz még valahol) vagy ha vállalkozó kedvedben vagy akkor Behringer MS16 (ezt se hallottam még, kíváncsi lennék rá, fentebb írtak róla pár sort, nem lehet rossz). Ezek pedig 2.1-ek.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#6469) flash-


flash-
veterán

2.1 es hangrendszert szeretnék.
filmezéshez és zenéhez(zenében főleg pop és mainstream menne)
ez ajánlott vétel?:
Genius W-HF 2.1 2000
http://www.genius.hu/?insidepwd=&menu=950&poz=02&cikkcim=V%C3%A1s%C3%A1rt%C3%A9r&id=00000404&csoportid=00000003

vagy tudtok jobbat ilyen vagy hasonló árért?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#6470) PuMbA válasza flash- (#6469) üzenetére


PuMbA
titán

Egy [Genius SP-HF 2000A] jobb választás, csak már elég kevés helyen van (5db zöld pöttyöt látok a linken, de nem hiszem, hogy mindegyiknél van).

(#6471) Daniford


Daniford
tag

Én genius-ról váltottam erre.

Nagyon durván szól köszönhető az erős 2utas szateliteknek és az MDF-ből készült ménynyomó dobozának. A genius után csak ajánlani tudom!!

(#6472) PuMbA válasza Daniford (#6471) üzenetére


PuMbA
titán

Melyik Geniusról?

(#6473) flash- válasza PuMbA (#6470) üzenetére


flash-
veterán

kifejtenéd hogy a Genius SP-HF2000A 2.0 hangszóró az mért jobb?

hisz nincs benne mélyláda,vagy azért ez a kettő hangal is elég mélyet ad ha az ember nem üvöltetni akarja a zenét?
Márpedig én nem akarom üvöltetni!

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#6474) Daniford válasza PuMbA (#6472) üzenetére


Daniford
tag

Amit belinkeltél. genius sp-hf 2000A

Ennél a mostanim jobban szól. :B

(#6475) PuMbA válasza flash- (#6473) üzenetére


PuMbA
titán

Mivel a két rendszer ára hasonló, ezért a 2.1-es biztos rosszabb hangminőségileg, mint a 2000A (látszik ,hogy a mélynyomó miatt a front hangszórók gyengébbek lettek). A 2000A-t hallottam és szerintem elegendő a mélye. Jó lenne ha mindkettőt meg bírnád hallgatni, mert mindenkinek más tetszik.

Daniford: attól függ, hogy mit jelent a jobban szól. Ha csak nagyobb a basszus az még nem jelent sok mindent, ráadásul olcsóbb, mint a 2000A tehát valami különbségnek elméletileg lennie kell.

[ Szerkesztve ]

(#6476) Daniford válasza PuMbA (#6475) üzenetére


Daniford
tag

Egyetértek! Jobb ha meghallgatja és ő dönti el :D

(#6477) rubina81


rubina81
csendes tag

sziasztok

Erdeklodnek hogy nincsen -e valakinek egy elado taviranyitoja az X-tension 2,1 es hangfalszetthez,mert a kutyam szetragta ,es anelkul hasznalhatatlan:(

kerem valaki segitsen!!! koszonom

(#6478) Daniford válasza rubina81 (#6477) üzenetére


Daniford
tag

Egyszerűbb ha a hardverapróba feldobsz egy hirdetés,hogykeresel ilyet! Azt többen nézik mint ezt a fórumot! Egy ötlet hátha :D :DD

(#6479) parabob válasza rubina81 (#6477) üzenetére


parabob
csendes tag

És gratula a kutyádnak! Jó az ízlése... :DD

(#6480) chop


chop
őstag

Sziasztok!

TV-hez szeretnék valamilyen minőségibb hangfalszettet hozzáapplikálni. Először 2.1-ben gondolkodtam, de aztán pont itt a topikban olvastam, hogy TV-hez elég a sztereó is. Ezt kicsit furcsállom, mivel a TV-ben filmek is mennek és azokhoz azért nem árt a basszus.

Szóval ehhez szeretnék kérni egy kis segítséget, illetve olyan hangfalszettre tippet, ami nem annyira PC-hez való, mint inkább házimozihoz, azaz nem a szatelliteken van a hangerőszabályzó, komolyabban néznek ki, ilyesmi. Nagyjából egy 20-ast akarok erre rászánni, nem kell brutális teljesítmény, de a TV jelenlegi 20 Wattjánál azért legyen erősebb.

A lényeg az lenne, hogy a hangfalszett kiváltsa a TV belső hangszóróját, azaz ha épp valamilyen TV műsort nézek vagy ha filmezek is a hangfalszett szóljon, ne kelljen kábelt dugdosni. Létezik ilyen megoldás?

Köszi előre is!

(#6481) PuMbA válasza chop (#6480) üzenetére


PuMbA
titán

"Ezt kicsit furcsállom, mivel a TV-ben filmek is mennek és azokhoz azért nem árt a basszus."

Sztereó rendszereknek is van valamennyi basszusuk,de egyébként egy filmet nem attól lesz jó nézni, hogy van két tonna mély benne.

Én egy [Genius SP-HF 2000A-t] ajánlok, mert ez az egyetlen komolyabb kinézetű hangfal most. Külön hangerőszabályzós cucc nincs a komolyabb kategóriában. Egyébként meg érdemes meghallgatni pár rendszert, mert úgy a legkönnyebb a döntés.

[ Szerkesztve ]

(#6482) chop válasza PuMbA (#6481) üzenetére


chop
őstag

Persze, nyilván nem a mélyektől lesz jó egy film, de azért valamennyi kell bele, és kérdéses, hogy mélynyomó nélkül ez mennyire jön át.

Nem kell külön hangerőszabályzó, a TV-ből állítgatnám (lehet ilyet, igaz?) a hangerőt.

Jónak tűnik ez a Genius, azt nem tudod esetleg, hogy a kábele milyen hosszú, illetve, hogy jackes-e vagy RCA?

[ Szerkesztve ]

(#6483) chop


chop
őstag

Erről egyébként mit gondolsz?

(#6484) PuMbA válasza chop (#6483) üzenetére


PuMbA
titán

A két hangfal közötti kábel 1,5m rca, tehát ha veszel hozzá kábelt akkor meg tudod toldani. Ugyanez a helyzet a bemenettel is ami két rca.

1250A is jó hangfal csak kevesebb a basszus. Élőbe csak 2000A-t hallgattam még úgyhogy nem tudom megmondani, hogy mennyivel kevesebb a mélye.

[ Szerkesztve ]

(#6485) dudika10 válasza chop (#6483) üzenetére


dudika10
veterán

Gyengébb mint a 2000A, egyébként is inkább 3000A akkor már. Csak egyiket se fogod tudni túl könnyen beszerezni valószínűleg. Genius support szerint 3 hónap múlva jönnek kb az új szériák.
A mélynyomós rendszereknél egyébként előfordulhat, hogy a beszédhang "behallatszik" a mélynyomóba a vágási frek. miatt és ilyen brummogó hangot ad. Elég idegesítő tud lenni.

Nem értek a TV-khez, de ki kéne próbálnod, hogy tudod-e irányítani a távirányítóval a kimenet hangját, szerintem ez nem egyértelmű.

Jah és a teljesítmény nem számít még mindig, nem győzöm elégszer leírni. Pontosabban számít, csak nem úgy ahogy azt sokan gondolják. :N

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#6486) chop válasza PuMbA (#6484) üzenetére


chop
őstag

Találtam egy tesztet ([link]), ebben ezt írják: "A Genius sztereó készleteit próbálgatva egy dologra biztosan rájöttünk: még a nagyobb darabok sem rendelkeznek olyan basszuspotenciállal, ami egy komolyabb akciófilm igazán élvezetes megszólaltatásához kell." Pont a lényeg :D

A 2000A-t elégnek érezted filmnézéshez?

Akkor ha rákötöm a TV-re a hangfalakat, akkor a TV hangszórója helyett mindenhol ez fog szólni, igaz?

(#6487) PuMbA válasza chop (#6486) üzenetére


PuMbA
titán

Szerintem meg bőven elég a filmekhez a mélye, a Terminator 2-t sokkal kellemesebb nézni egy 2000A-val, mint bármely más PC-s hangfalon (kivéve 3000A-n, azt még nem próbáltam). Nézd meg a logout blogomban a mini tesztet.

"Akkor ha rákötöm a TV-re a hangfalakat, akkor a TV hangszórója helyett mindenhol ez fog szólni, igaz?"

Elvileg így kellene működnie.

[ Szerkesztve ]

(#6488) chop válasza dudika10 (#6485) üzenetére


chop
őstag

A mélynyomósnál igen, de akkor ennél ilyesmi nem fordulhat elő, nem? Lévén nincs 2+0-s a kiépítés.

(#6489) chop


chop
őstag

Ahogy nézem, tényleg sehol sincs most Genius 2000A. Ennek fényében mit ajánlanátok, ami jó és hozzá is lehet jutni?:D

(#6490) PuMbA válasza chop (#6489) üzenetére


PuMbA
titán

Árgépen még van 6db zöld jelzésű bolt 2000A-val. Egyik boltnál csak van még.

[ Szerkesztve ]

(#6491) dudika10 válasza chop (#6488) üzenetére


dudika10
veterán

Sztereo rendszer esetében ilyen nem lesz.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#6492) popp válasza PuMbA (#6487) üzenetére


popp
tag

Néha azért kevés a mély, főleg pl. egy akciófilmnél.
És most nem is elsősorban az intenzitás hiányára gondolok, hanem inkább arra, hogy nem tud elég mélyre menni. Mondjuk a "komolytalan", vagy inkább fogalmazzunk úgy, hogy a kisebb mélynyomóval rendelkező rendszerek sem mennek mélyebbre szvsz, viszont pont a brummogás miatt ez az avatatlan fülek számára nem feltűnő és azt hiszik milyen jó a mély. Szóval csak annyit akarok mondani, hogyha lenne 20- 25cm-es mélynyomós rendszer, amihez pl. 2000A méretű szatellitek párosulnak, akkor az valszeg még zenére is jobb lenne, mint a sztereo genius. De a mai pc-s 2.1-eknél a szatellitek többnyire csak dísznek vannak, így magam részéről inkább azt választom, hogy a mély legyen gyengébb, de a közép-magas legyen viszonylag elfogadható. Számomra ez a kisebb kompromisszum.

"A MOSFET-ek karakterisztikája olyan egyenes, hogy attól bármelyik elektroncső sírva fakadna. A csöveké viszont épp olyan mértékben görbe, ami az emberi fülnek kellemes."

(#6493) PuMbA válasza popp (#6492) üzenetére


PuMbA
titán

"Néha azért kevés a mély, főleg pl. egy akciófilmnél.
És most nem is elsősorban az intenzitás hiányára gondolok, hanem inkább arra, hogy nem tud elég mélyre menni."

Én is érzem, hogy nincs Z-2300 szintű mély, de elfogadható basszust ad ki [ilyen] frekvenciatartománnyal az Akai-m. Egy erősítő és gép közötti kábelcsere nekem hozott vagy 5-7Hz-cel mélyebb hangot, a 2000A-nál is érdemesebb szerintem egy olcsó, de vastagabb bolti kábelre kicserélni a gyárit a hangfal és a gép között.

"Szóval csak annyit akarok mondani, hogyha lenne 20- 25cm-es mélynyomós rendszer, amihez pl. 2000A méretű szatellitek párosulnak, akkor az valszeg még zenére is jobb lenne, mint a sztereo genius."

Én nem hiszem, hogy visszamennék 2.1-re az elhelyezési gondok miatt. Kíváncsi vagyok, hogy ez mit tudhat hiszen csak 5Hz választja el a Z-2300 mélyétől.

"így magam részéről inkább azt választom, hogy a mély legyen gyengébb, de a közép-magas legyen viszonylag elfogadható. Számomra ez a kisebb kompromisszum."

Én is így vagyok vele.

(#6494) dudika10 válasza PuMbA (#6493) üzenetére


dudika10
veterán

Az a wharfedale eg háttérsugárzó házimozi rendszerekhez. Sokkal jobb hangfalakat is kapsz sztereohoz álló kivitelben. Meg egy pár + 1 erősítő átából már vehetsz egész jó aktív stúdiómonitorokat is. Az a 40Hz pedig nem mind1, hogy +-mennyi dB-re van megadva. Ha pl +-10dB-re adták meg és a Logitechnél +-5dB-re a 35Hz-et akkor az az 5Hz különbség nagyon sokat jelent.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#6495) AMDFan válasza dudika10 (#6494) üzenetére


AMDFan
addikt

Azért az a wharfedale szépen muzsikál önmagában is. Össze sem hasonlítható egy Z-2300al. Álló hangfalak csak a sokkal drágább kategóriában zenélnek szebben mint egy 2 utas polcsugárzó.

[ Szerkesztve ]

(#6496) dudika10 válasza AMDFan (#6495) üzenetére


dudika10
veterán

70-ért használtan már elég jó álló hangfalakat ki lehet fogni (tudom, használt, meg drágább, de ha az ember elkölt 120-at akkor már költsön inkább 140-et ha ár/értékben úgy jobban jár). z2300-al persze, hogy nem hasonlítható össze, egy fél pár kerül ebből annyiba erősítő nélkül mint az az egész szett. :)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#6497) 0805


0805
tag

Sziasztok!

Hát gyerekek vettem egy Z2300-at és hát nem vok elájulva töle:D
A mélye az okés de a két szatelitt..... :W Ennyi pénzért vmi normálisabb szateliteket is rakhatak volna mellé..
Genius 1250x-em volt/van de az hangzásba lenyomja ezt az "olcsó" logit..
Vagy még hangkarit is vegyek hozzá hadd fogyjon a pénzem?:D
Most alaplapi van ami ilyen alaplapon van...Hát most nem tudom mi tévő legyek...vegyek hozzá vmi normálisabb szatelitet v kipróbáljam a geniusokkal?De mivel 2szett genius sp hf 1250x -em van igy csak a két sima hangszórókat kötném rá nem az erösitös részét...
Vagy ne kössem rá a mélynyomóra mert csak baj lehet belöle??
Milyen szatelitett vegyek hozzá ha a genius nem okés hozzája??
Vagy a megoldás a hangkariba rejlik-,?És ha abban akkor milyet érdemes venni?
Köszi! :R

(#6498) PuMbA válasza 0805 (#6497) üzenetére


PuMbA
titán

Ilyen a Z-2300. Felesleges hangkártyát venned, tényleg ennyire rosszak a szatelitek. A logout blogos írásomból elolvashatod, hogy mennyire szar :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6499) 0805 válasza PuMbA (#6498) üzenetére


0805
tag

Ha jó hosszú vezetékeket alkalmazok az ront a hangminöségben?
4x5 -s szoba egyik sarkába pc-m és a másik sarkába pedig beraknám az egész z-2300 cuccot...
a két satelitjét meg majdnem a plafon két sarkához....
Vhogy így..

Szóval ha meghosszabitom az rca-kat olyan 2-3méterrel és a jacket ugy 6-7 méterrel az nagy baj lenne?

(#6500) dudika10 válasza 0805 (#6499) üzenetére


dudika10
veterán

Ne a legvacakabb, legvékonyabb kábelt használd és nem lesz probléma.
Kb. 2mm^2 -est használnék a helyedben.
Szereltess egy hifi boltban vagy valahol, ne vegyél Tesco-ban vagy hasonló helyen. :N

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.