Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26901) PuMbA válasza BLOODSHOT (#26899) üzenetére


PuMbA
titán

Prodpe Pro 5 vagy Pro 8-cal sokkal jobb jársz, mint ezzel a miniatűr Bose szarral :)

mijos MC-SHF80U valamennyivel jobb a kategórián belül :) Nagy előrelépés lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#26902) BLOODSHOT válasza PuMbA (#26901) üzenetére


BLOODSHOT
senior tag

Van Audioengine A2+om, az jobb ennél leszámítva h kisebb.

2.1 kell nem 2.0. De azért köszi

Zárólejben:

Nem highend rendszert szeretnék. Szimlán egy jóminőségű 2.1 hangrendszert egy 30-nm-es szobába.

[ Szerkesztve ]

Vennék: Régi deszkás polókat, pulcsikat: Hook Ups, Flip, Birdhouse, Alien Workshop, Blind, World Industries.

(#26903) ToniSoprano válasza Shingen (#26869) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Ígértem, most csatolom a képeket az 1250B hangszóróvédőről:
[link]
[link]

(#26904) JoinR válasza BLOODSHOT (#26902) üzenetére


JoinR
senior tag

"a lehető legjobb 2.1-et szeretném megvenni" ... "Nem highend rendszert szeretnék" :C :C
Ha az előbbi a cél, pár nullát még hozzáírhatsz az árhoz.
Amúgy a Prodipe-okhoz vehetsz egy Pro 10s-t, és ott van a 2.1.

(#26905) eastsider


eastsider
nagyúr

Sziasztok
30-35 körül keresnék TV-hez 2.0 rendszert.
hogy tudnám rákötni a TV-re, hogy a legjobb hangminőséget érjem el? (erősítőt nem szeretnék)
(bravia w828)
t&v/modecom, stb-ket néztem, de ahogy olvasom a tv jack kimenete nem a legjobb...
érdemes lenne optikai kimeneten használni DAC-cal?

[ Szerkesztve ]

(#26906) dudika10 válasza BLOODSHOT (#26902) üzenetére


dudika10
veterán

Az A2+ és a Prodipe elég nehezen említhető egy lapon, lévén, hogy a zene fele hiányzik az A2+-ból. :U
Még az A5 sem igazi ellenfél.

A Companion 5 pedig egy rendkívül komolytalan valami (és akkor finoman fogalmaztam), akkor már inkább a Klipsch, de természetesen ez utóbbinál is az ár nagy részét a névért fizeted ki, nem a hangminőségért.

Két dolog:
- Egyrészt ha megerősítésért jöttél, jobban teszed, ha már mész is, ezekhez a divatos, de magas színvonalat semmiféleképpen nem képviselő termékekhez a topikban senki nem fog asszisztálni remélhetőleg.
- Másrészt ahhoz, hogy segítsünk, nem ártana tudni a körülményeket, minden bizonnyal valami elterjedt téveszme következtében találtad ki, hogy neked bizony 2.1 kell, és ezt az igényeid egyáltalán nem indokolják.

(#26905) eastsider:
Optikai kimeneten valószínűleg bukod a hangerő távirányítását.
A jack csatlakozóval is teljesen más élményt kapsz, mint a TV csipogói, valóban nem az a legjobb minőségű megoldás, de minden bizonnyal a legkényelmesebb és legegyszerűbb, és átlag embernek (főleg TV nézéshez, ahol a hang egyébként sem túl jó) szerintem simán megfelel.

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#26907) eastsider válasza dudika10 (#26906) üzenetére


eastsider
nagyúr

filmnézésre használom csak a TV-t

milyen megoldást ajánlasz?

jelenleg egy logi 2.1 van rákötve jacken

(#26908) BLOODSHOT válasza dudika10 (#26906) üzenetére


BLOODSHOT
senior tag

TV-hez szeretném kötni.

És egy kb 25nm-es szobában lenne.

Nem szeretnék 5.1-et mert nem erről szól az életem h hangfalakkal rakjam körbe az otthonomat. Ezért gondoltam egy szolid 2.1-re.

Esetleg ha tudsz valamit javasolni megköszönöm.

Vennék: Régi deszkás polókat, pulcsikat: Hook Ups, Flip, Birdhouse, Alien Workshop, Blind, World Industries.

(#26909) mijos válasza mijos (#26897) üzenetére


mijos
senior tag

hmmm?

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#26910) FID válasza Rover623 (#26895) üzenetére


FID
őstag

Hát igen nem vagyunk egyformák! Az inspire 5700 azért minőségi cucc mert hozza a z906 tudását leszámítva a 3jacket 16k-ért 100k helyett és egy 10éves cuuccról beszélünk. Igen eleinte probléma volt, hogy ha veszek egy drágább hangkártyát akkor megvagyok lőve mert az optikán csak átereszti a hangot és semmilyen beállítást nem tudok csinálni csak a lekeverést stereora. (nem mintha valaha is állítottam volna az 5.1n kívül mást rajta) Bár játékokat a true studio megdobta rendesen)

Nem akartam téríteni sem ismeretet terjeszteni, nem fogok létrehozni Creative Inspire szektát :D

Csak leírtam a véleményemet. Ami most van használom egy darabig, ha megunom akkor megy tovább és boldogít mást. Nekem egyáltalán nem tetszik az 1250b és csak ezt látom értem mert verhetetlen ezért az árért.

Ha kell a stereo akkor veszek 1pár normális studio hangfalat és nem tökölök geniussal. Youtube zenehallgatásaimra miközben gépet csinálok építek meg tök felesleges audiofil cucc.

És mivel reggel elmegyek este 23:30kor érek haza a hangerő sem lényeg csak szépen tisztán szóljon ez most nagyjából meg is van. Az alattam lakó kisnyugdíjas már így is szépen megkért, hogy halkuljak le mert a dübörgés kitakarja mikor alszik és megfog fázni :DDD Pedig nem szoktam üvöltetni annak semmi értelme.

Azt a szintet amit akartam most elértem és jó volt keresgetni bizniszelgetni ameddig összehoztam a jelenlegi rendszert. Az hogy bukok rajta vagy nem az kiderül az eladásnál.

Ui: Nincs semmi keverés ebben tévedsz! :N Minden hangfal 3ohm teljesítményük ugyan az márkájuk is.
És egy komoly házimozinál sincs meg az hogy minden ugyan az. Legtöbbször a két front teljesen más márka vagy típus mint a center. Így ezt a részt nem értem :F

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#26911) Grózi válasza mijos (#26909) üzenetére


Grózi
veterán

Pumba már válaszolt neked,csak nem vetted észre.Mondjuk nekem jobban bejött a 120U mint a 80-nekem is az van.A Xonar hangkari nem rossz,max. még veszel hozzá egy jó OPA-t(pl.2604) 1500-ért és nem fogsz csalódni.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#26912) JoinR válasza Grózi (#26911) üzenetére


JoinR
senior tag

Xonar DG-n nem nagyon fog szerintem cserélni :N

(#26913) Rover623 válasza FID (#26910) üzenetére


Rover623
félisten

"Ui: Nincs semmi keverés ebben tévedsz! :N Minden hangfal 3ohm teljesítményük ugyan az márkájuk is."
A három általad említett jellemzőből kettő teljesen irreleváns (nem csak) ebben az esetben.
A Samsung által gyakran használt elcseszett 3 ohmos névleges impedanciát pedig jó hogy említetted, részvétem a Creative erősítőnek... ;]

És egy komoly házimozinál sincs meg az hogy minden ugyan az. Legtöbbször a két front teljesen más márka vagy típus mint a center. Így ezt a részt nem értem
Én pedig azt nem értem, hogy a fentiekből tisztán látszik, életedben egy komoly házimozi rendszert sem láttál/hallottál...akkor pedig mire ez a magabiztos kinyilatkoztatás? :F
Egy "komoly" házimozinál nem csak "Minden hangfal 3ohm teljesítményük ugyan az márkájuk is", hanem ráadásul azonos hangszórókészletből vannak felépítve azért, hogy mondjuk Miki egér hangja jobb elölről is ugyanazzal a hangerővel és hangszínnel szólaljon meg, mint bal hátulról, ha azt úgy tervezte eredetileg a hangmérnök! :K

primus inter pares

(#26914) FID válasza Rover623 (#26913) üzenetére


FID
őstag

A Samsung által gyakran használt elcseszett 3 ohmos névleges impedanciát pedig jó hogy említetted, részvétem a Creative erősítőnek... ;]

Ez igaz de nem kell szétdöngetni nem lesz baja.

azonos hangszórókészletből vannak felépítve azért, hogy mondjuk Miki egér hangja jobb elölről is ugyanazzal a hangerővel és hangszínnel szólaljon meg,

Ez itt el is bukott: [link]

És ezt elsőre találtam a center teljesen más.

[ Szerkesztve ]

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#26915) Dr. Gonzο válasza JoinR (#26912) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Pedig lehetséges. :K

(#26916) Devil.666


Devil.666
csendes tag

Sziasztok!

A következő problémám van!

A laptopot összekötöttem a tv-vel egy hdmi kábellel a hangot pedig a tv-ből rca kábellel(jack to rca átalakítóval a fülhallgató kimenetből) a házimozira, de nem szól 5.1 ben!

Mi kéne ahoz, hogy 5.1 ben szóljon a házimozi?

köszi a válaszokat

(#26917) varmi2 válasza Devil.666 (#26916) üzenetére


varmi2
nagyúr

A füllhallgató kimenet csak stereót tud. Digitális kemeneten kötsd össze az erősítővel.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#26918) Grózi válasza JoinR (#26912) üzenetére


Grózi
veterán

Dehogynem,egy forrasztópáka csodákra képes... :K

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#26919) Devil.666 válasza varmi2 (#26917) üzenetére


Devil.666
csendes tag

az rca-to jack dugó jó lesz hozzá, vagy spéci digitális dugóátalakító kell?

bocs a láma kérdésért :)

(#26920) Shingen válasza ToniSoprano (#26881) üzenetére


Shingen
addikt

köszi

風林火山

(#26921) JoinR válasza Grózi (#26918) üzenetére


JoinR
senior tag

Hát jó úgy lehet, nem mindenki szokott forrasztgatni, és aki nem szokott, annak nem is ajánlanám...én a Xonar DS-hez viszonyítottam, ott csak ki-be, aztán mehet.

(#26922) varmi2 válasza Devil.666 (#26919) üzenetére


varmi2
nagyúr

Tv-n nem hinném, hogy digitális jel kijön olyan csatiból, amihez jó az rca to jack. Optikai kimenetet keress rajta, vagy digitális koax kimenetet. Míg erőlteted ezt a rca to jack kábelt, sosem lesz 5.1-d.
Mi a tv típusa?

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#26923) Grózi válasza JoinR (#26921) üzenetére


Grózi
veterán

Az tényleg egyszerűbb,de minimális tapasztalattal egy jó pákával gyerekjáték a dg-n is.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#26924) Devil.666 válasza varmi2 (#26922) üzenetére


Devil.666
csendes tag

Samsung UE40EH5300

(#26925) Rover623 válasza FID (#26914) üzenetére


Rover623
félisten

"És ezt elsőre találtam a center teljesen más."

Szerintem ezt ne erőltesd! ;]

Attól, hogy belinkelsz egy szettet, amit valami szerencsétlen kereskedő állított össze, még nekem van igazam! :P

Az nem a polk Audio által összeállított/árusított házimozi szett, hanem egy random módon összedobált csomag!

Az csak a gyártó előrelátását és profizmusát dícséri, hogy az állódoboz mélyközép és magas szekciója majdnem megegyezik a surroundnak szánt dobozkáéval.
Centerben is van a polk-nak jobban odaillő doboza, a CSiA6!

De ha már mindenképpen satnyább hátsó hangszórókat akar valaki a böszme frontok mellé, akkor ott az RTiA3.

Talán nézz meg egyszer egy-egy olyan stúdiót, ahol az 5.1-es anyagokat keverik, és természetesen vissza is hallgatják.

[link]

[link]

Biztosan azért használnak egyforma dobozokat, mert nem tudják, hogy a változatosság gyönyörködtet! :P

[ Szerkesztve ]

primus inter pares

(#26926) #Morcosmedve


#Morcosmedve
veterán

Sziasztok,

Lehet nem leszek népszerű, de ezt néztem ki TV mellé, illetve iPhone ról zenét streamelni.
Kérném a véleményezzétek, köszönöm!

Üdv,
P.

© asszongya'hogy

(#26927) Rover623 válasza #Morcosmedve (#26926) üzenetére


Rover623
félisten

Szerintem sok vélemény nem lesz róla, mivel nagy valószínűséggel még senki sem hallott ilyet. :U

Előnyösnek látszik:
- a front szép szimmetrikus 2 vagy 2.5 utas (nem 18db egyforma kabátgomb adja a hangot)
- ha már reflexnyílást tettek rá, legalább az elejére (nehezen lehetne ideális távolságot találni a faltól, ha hátul lenne)
- a TV hangszóróinál biztosan jobban szól
- komplett multimédia lejátszónak tűnik
- van rajta digitális bemenet
- csinos
- nem veszedelmesen drága

Hátrányosnak látszik:
- mint minden sound bar esetében, elektronikus manipulációk nélkül nemigen lesz rendes térhatás
- a subwoofer kék világítása zavaró...remélhetőleg kikapcsolható

primus inter pares

(#26928) DrGonzo22


DrGonzo22
őstag

Sziasztok!

Van egy régebbi Sony CMT-CP101 típusú hi-fi-m, ami elég sok helyet foglal el asztalomon (van benne kazetta/cd is egy külön központi részben), viszont szép hangja van:) Szívesen lecserélném hasonló hangminőségű, de kompaktabb 2.0-s szettre. Milyen megoldásokat javasolnátok, illetve, ez a mostani hi-fi, körülbelül mennyit érhet?

Köszönöm!:)

(#26929) varmi2 válasza DrGonzo22 (#26928) üzenetére


varmi2
nagyúr

Olvasd el az összefoglalót, és pénztárcádnak megfelelőt válaszd.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#26930) #Morcosmedve válasza Rover623 (#26927) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Köszi a választ.

Igen, de kiváncsi voltam, hátha valaki, aki audiofil-ebb az mit mond, ha hallotta...!

Én kipróbáltam és ezeket tudom alátámasztani kb. amiket mondtál.
Mögötte lenne hely, mert vagy felteszem a TV tetejére egyedi konzollal, vagy alatta lesz. Szoval a reflex sehogyan sem gond.

Sajnos a térhatást nem tudtam kipróbálni, illetve a LED-re van egy dedikált gomb, szerintem azzal ki lehet lőni, választani lehet. Nem tudom a szobát körbeépíteni, de valamit csinálni kell a TV egereivel és akkor így már többfunkciós is lenne.

Szerintem tisztán szólt, volt hangereje is, jól variálható.
A sub nem volt kopogós, de nyomott bömbölő se, szerintem ez korrekt, illetve telefonról lehetne a hangot profilozni, ha kéne, én nem szoktam. A sub boost opciot (vagy mi) nem néztem, házi buliban jó lehet, 15nm-re (hálószoba) nem kell.

Ennyit szerintem megér. Remélem garit lehet 5 évre bővíteni. Toslink kábel számomra is szimpatikus!

Zenék:
flac "féle" (tömörítetlen) zenéket hallgatok 95%-ban, így azokat is próbáltam.
The Show Must Go On elsőre nem volt meggyőző, de a felvétel is viszonylag régi. Újabb, valamint rockosabb tartalom megfelelően szólt. Nyilván nem koncerthangszóró. Komoly zenét nem hallgatok.
Minden más elég szépen szólt, jazztől blues, hip-hop, r&b stb-ig.

Holnap megpróbálom megvenni, aztán ki lesz próbálva rendesen.

Üdv. :R

© asszongya'hogy

(#26931) #Morcosmedve válasza Rover623 (#26927) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Találtam manual-t, hátha hozzá tesz a kérdésekhez/válaszokhoz!

© asszongya'hogy

(#26932) Rover623 válasza #Morcosmedve (#26931) üzenetére


Rover623
félisten

"BASS BAZUCA"

OMG :W

Persze ettől még lehet jó...de könyörgöm, egy ilyen komoly gyártó miért süllyed le ilyen szintre? :O

primus inter pares

(#26933) #Morcosmedve válasza Rover623 (#26932) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Sírtam :DDD! Lehetett volna mas nevet is adni, de probal trendi lenni, egyfajta partycucc, bar en nem aldoznam be, mert a sört nem szereti az elektronika.

Elolvasva a manual-t, maga az eszkoz eleg okos, eq, kulonfele beallitasok, stb, jo lesz ez nekem.
Party chain is erdekes, de mondjuk 3 ilyen osszekotve azert mar fejfajast okozna :)

Egyebirant, korbeneztem az uzletben, azert meg eleg jo a sony! Bar en tv bol mar nem tartom annyira utosnek, ezek es az egyeb kiegek jok es az ar sincs elszallva minden esetben.

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#26934) Nestor16 válasza Grózi (#26923) üzenetére


Nestor16
senior tag

Felcsillant a szemem! :C Veszek is egy lidl-s forrasztót, ha megoldható vele :DDD
De egyébként komolyan. Amúgy is akartam venni, csak azt mondták, hogy nem az igazi, valakinek jó, valakinek nem, de ennyiért hátha bejön, úgy is kezdő vagyok aztán lehetne rajta gyakorolni.
Szóval, ha 2k-ból ki lehet hozni egy sokkal jobb hangkártyát, akkor megéri megtanulni forrasztani :) (ugye 30-40k azért elég sok, ha ezzel a módszerrel egy hasonló szintet el lehet érni.)
Sokan dicsérték a különbséget, akik lecserélték a nagyobb Xonar társaiknál az OPA-t.
Melyik típusokat érdemes nézni? Esetleg, ha van jó forrás ebayről, tudnátok linkelni? :B
Véleményt is szívesen olvasok, tanács, buktatók. :R

Üdv, Dávid

(#26935) eastsider


eastsider
nagyúr

és egy ilyet mennyire ajánlanátok TV-hez? (RCA-n vagy toslinken, DAC-cal?)
[link]

van hozzá távirányító, így nem lenne gond a hangerőszabályozás

(#26936) JoinR válasza Nestor16 (#26934) üzenetére


JoinR
senior tag

Egy jó forrasztó 10k-tól kezdődik. Anno én rendeltem ingyen sample OPAMP-t (2132-t talán) a Xonar DS-emhez, de drámai változás természetesen nem volt tapasztalható (placebónak persze jó, vakteszten bizonyára megbuktam volna, bár lehet nincs is olyan éles hallásom, vagy nem voltam elég tapasztalt, hogy mire figyeljek, esetleg anno a Genius 2000X kevés volt a különbségek kimutatásához). Sokkal jobb nem lesz a hangkártya, a 30-40k-s hangkártya szintjét nyugodtan elfelejtheted. Szerintem nem éri meg a vesződést, egyrészt a kockázat, hogy elrontja az ember, másrészt eladhatatlanná teszi a terméket.

[ Szerkesztve ]

(#26937) vass17 válasza BLOODSHOT (#26899) üzenetére


vass17
tag

Utána olvasnék a helyedben, az Edifier S szériája szerintem simán szóba jöhetne, akár S330, S530 vagy S730. Mindegyiknek van optikai bemenete, nekem is azzal van a tv-hez kötve. Külföldről talán jobb áron hozzá tudsz jutni, Németországból lehet olyan boltokat találni, akik egész jó áron postáznak ide, nekem is onnan jött az S330D. Csak pozitívan tudok róla nyilatkozni, a hangja nagyon tetszik és a minősége egyszerűen hibátlan, abszolút meglepetésként ért ebben az árkategóriában (45k), így el sem tudom képzelni, hogy a nagytestvéreket (S530, S730) felülmúlná az általad említett két típus :))

(#26938) piRate_nEx


piRate_nEx
aktív tag

No, berendeltem egy Genius 1255B-t Hardverkerről, náluk még kint van webshopban. Hátha tudnak szerezni. Nagyon remélem, mert a 1250B egyáltalán nem tetszik kinézetre. Ha vissza dobják a rendelést, mi jöhet még szóba a 1250B helyett 15.000-ig? Csak ezeket látom ajánlva. :F

The glass is already broken.

(#26939) PuMbA válasza eastsider (#26935) üzenetére


PuMbA
titán

Semennyire :) Válassz egy Modecom SHF80U-t és a jack kimenettel van hangerőszabályzásod a TV távirányítóján. Még az is jobb, mint ez :)

[ Szerkesztve ]

(#26940) eastsider válasza PuMbA (#26939) üzenetére


eastsider
nagyúr

köszi :) jacken nem lesz nagyon gyenge a minőség?

(#26941) PuMbA válasza eastsider (#26940) üzenetére


PuMbA
titán

Ha nem 60.000Ft-os TV-ről van szó, akkor nem lesz olyan gyenge, mint egy Hoch-kal optikain :)

(#26942) Grózi válasza Nestor16 (#26934) üzenetére


Grózi
veterán

Azért azzal a forrasztóval nem lesz olyan egyszerű+ne a hangkártyán gyakorolj.Én a ds-n 2604-rre cseréltem és nem csak placebo hatás volt,mint a kollegánál... :U
Javaslom,hogy Opa cserére kérj meg egy gyakorlott hozzáértőt,nézd meg hogyan csinálja és ha kedvet kapsz hozzá akkor szerezz be egy jobb pákát.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#26943) nofi


nofi
őstag

Sziasztok!

Bő egy hete hoztam el egy T&V Kürbis hangfalat. Ma reggel vettem észre, hogy bár ki van kapcsolva, de pár másodpercenként egy konstans pattogást hallani, mint mikor bekapcsolsz egy erősítőt. Fura, mert ki-/bekapcsoláskor nem ad ilyen hangot.
Találkoztatok már hasonlóval aktív hangfalnál, esetleg van valami tippetek?

Xbox GT: nozsolt

(#26944) ToniSoprano válasza piRate_nEx (#26938) üzenetére


ToniSoprano
addikt

(#26945) Shingen válasza ToniSoprano (#26903) üzenetére


Shingen
addikt

Hali
sikerült lefejteni hangszóróvédőt.
Eléggé bele volt feszülve a műanyag tűske, nehezen jött ki.
De nem volt elég dizájonos, mint pl a modecom-ok, így vissza tettem. :)
Nem teljesen nyomtam vissza, most van 4 mm hely a hangfal és a védő kerete között.
Így befolyásolja a hangzását?

風林火山

(#26946) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Kolléganőmnek a hangfala nem működik. ha bekapcsolja csak zúg, akkor is ha a Jack nincs csatlakoztatva a géphez. Ha hangosra vesszük, akkor a háttérben hallatszik a zene,de halkan és a zúgás nagyon elnyomja.

Ez vmi elektronikai probléma?

═════════════════════════════════════════

(#26947) Shingen válasza eastsider (#26940) üzenetére


Shingen
addikt

Hali
Vagy még a Modecom 120U
és ezt fusd át (#26871) Shingen
Érdemesebb az optikán használni, mint jack-en ;)

風林火山

(#26948) PuMbA válasza Shingen (#26947) üzenetére


PuMbA
titán

Távirányítós hangerőszabályzás miatt neki ugrik az optikai :)

(#26949) eastsider válasza PuMbA (#26948) üzenetére


eastsider
nagyúr

nem tudtam, hogy a hoch ennyire tré :)

mennyi a különbség kb hangminőségben (optika vs jack)?

egyébként egy sony bravia 42w828 szóval a 60k-s tv-nél "kicsit" komolyabb
nincs valami megoldás távirányításra?

[ Szerkesztve ]

(#26950) PuMbA válasza eastsider (#26949) üzenetére


PuMbA
titán

"mennyi a különbség kb hangminőségben (optika vs jack)?"

TV-dtől függ, de a tiéd jónak tűnik :) Bár Sonynak a kimenetét még nem hallottam :)

"nincs valami megoldás távirányításra?"

Távirányítós DAC, ami prémium kategória, sok sok sok sok Ft :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.