Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20901) zoldy válasza smiti (#20900) üzenetére


zoldy
tag

Szia!

Én HitSpace-ben vettem a saját sugárzóimhoz, a márkanév: Klotz. Egy Kétszálas Jack-RCA 3m-es kábel volt ~2800ft. Mindenképp megéri, Jó minőség nagyon.

(#20902) Degeczi válasza smiti (#20900) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Módosítás nélkül sok értelme nincsen, nézd meg a hangerőszabályzóját: 3 m hosszú kitérőt tesz a jel vékony füles madzagon :W
Azt érdemes először kiiktatni egy minimális, pár centis megoldásra. Néhány hete fölraktam ide a bekötését.

(#20903) tipuka válasza SunSoul (#20875) üzenetére


tipuka
addikt

Ez de jó árban van. :Y És 6"-os a drágább modell. (tudom nem jelent még semmit) Most vennék hangfalpárt, meghallgatnám nagyon. Bár így is. :D

[ Szerkesztve ]

(#20904) Bib válasza Degeczi (#20902) üzenetére


Bib
őstag

Az még a bejövő jelet szabályozza?

(#20905) smiti válasza zoldy (#20901) üzenetére


smiti
addikt

Nekem mondjuk bőven elég a 2m-es is. Ez megfelelő akkor?
Esetleg árban/minőségben egy kicsivel feljebb nincs ?

(#20902) Degeczi Első lépésként ezzel próbálkoznék, utána lehet megnézem a módosítást is. :U

A mostani Genius SPG-16 után szerintem már bármi előrelépés lesz. :B

[ Szerkesztve ]

(#20906) Degeczi válasza Bib (#20904) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Mint minden hagyományos hangerőszabályzó, igen.
(ezért kis van a poti alatt egy bemeneti jack is. Olyankor nem a hátlapi csatlakozókról utazik odáig a jel, hanem közvetlenül ott csatlakozik be - de úgy is még 1.5 m a visszaút)

Igazán megérdemelt volna egy korrektebb megoldást, ahol a potméter csak vezérlőfeszültséget ad egy elektronikus hangerőszabályozásnak (nem nagy elvárás, hiszen az árkategóriában nem ritka az infra távszabályzás sem)

Smiti: rosszabb persze nem lesz, de sok jelentősége nincsen, amíg utána egy ilyen hosszú, vacak madzag következik

[ Szerkesztve ]

(#20907) Womb válasza Bodz (#20873) üzenetére


Womb
senior tag

Mi a baj az SHF80U-val?

(#20908) Agyzuzo válasza Degeczi (#20906) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én a Genius okosságától kapok mindig agyfaszt - a korábbi 2000A-s hangfaluk (és még több másik is) olyan hogy a két hangfalat összekötő kábelt nem lehet cserélni, mert bele van forrasztva a bal oldali hangfalba. És ennél hurkább, szarabb, gagyibb legalja kábelt én el se tudnék képzelni, ötletem sincs miért nem lehetett csak egy RCA bemenetet hagyni rá és a userre bízni a kábelt... Ezekkel teljesen haza tudnak vágni egy amúgy elég tisztességes kis hangfalat (a 2000A se volt rossz a maga nemében, de ezzel a kábellel tökéletesen hazavágták).

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#20909) zoldy válasza smiti (#20905) üzenetére


zoldy
tag

A Klotz nagyon magas minőséget képvisel; 5 év gyártói garanciát ad a kábeleire. De ha megveszed érezni fogod miről beszélek. Egyszerűen van súlya. Nem ócska kis drótokon fut benne a jel, nem sajnálták belőle az anyagot. A burkolata meg nem a kőkemény nehezen hajlítható műanyag megoldás amivel szinte "kopogni lehet" hanem jó ruganyos, gumis anyag. Biztosan van feljebb árban de egyrészt nem feltétlenül jelenti, hogy minőségben is feljebb van, másrészt /kövezzetek meg/ de asszimetrikus kábelről beszélünk - szerintem ennél jobb minőségre nincs is szükség.

[ Szerkesztve ]

(#20910) Zola007 válasza zoldy (#20909) üzenetére


Zola007
veterán

ezt máshol nem lehet esetleg megvenni?
Esetleg nem jár valaki a Hitspaceben, akinek van debreceni ismerőse?
vennék egy ilyet, de ezért kicsit sok lenne pluszba a futár díja
Ha valaki tudna nekem intézni egyet, hálás lennék! :R

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#20911) zoldy válasza Zola007 (#20910) üzenetére


zoldy
tag

Körbekérdezek sulimban hátha megy arra valaki...
Ha össze is jön jövő hétvége felé lesz aktuális szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#20912) MIG21 válasza smiti (#20905) üzenetére


MIG21
tag

Érdemes itt is szétnézned, ha kábelekről van szó.
Ez a legolcsóbb (mégis árnyékolt OFC, aranyozott csatlakozókkal), felső határ pedig a csillagos ég.

@ (#20909) zoldy:
Ezek a Klotz kábelek árnyékoltak? Miből vannak, ez is OFC?

[ Szerkesztve ]

(#20913) Zola007 válasza zoldy (#20911) üzenetére


Zola007
veterán

Köszönöm előre is!
Nem sürgős, csak annak ellenére hogy az ország 2. legnagyobb város, itt helyben nincs sehol normális kábel. Pedig néztem vagy 4 helyen, de mindenhol az olcsó kínai 500 forintos kábelt adják. Maximum annyiban variabilis, hogy nem 500-ért, hanem 1200-ért. :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#20914) tipuka válasza Zola007 (#20913) üzenetére


tipuka
addikt

Most mit mondjak? Nekem Szegedről kellet felmásznom Pestre hallgatózni a friendlybe, de megérte utólag azt mondom. :) Még jó ,hogy ingyenes szállítás van náluk ekkora összegnél már.

(#20915) PofaJenö


PofaJenö
senior tag

Sikeresen meg érkezett a kis hangszóróm :DD MC-SHF56U féle. eddig tetszik ,egy kicsit meglepődtem mert USB-t kaptam a sima helyett .a FLAC nagyon jól szól vele :K .

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#20916) zoldy válasza MIG21 (#20912) üzenetére


zoldy
tag

Fogalmam sincs akár az is lehet. Ennyire nem másztam bele a témába. A csatlakozó tuti aranyozott. Most nincs nálam a doboz de ha nagyon fontos megnézhetem mi van ráírva. Itt a fórumon is dicsérték már és a hitspace-esek is ezt ajánlották. Nekem ennyi elég volt, ez úgyis csak addig lesz amíg asszimetrikusan kapja a jelet. De a súlya alapján akár tiszta arany is lehet. :DDD Smitinek modecomhoz kellett, ahol a passzív egy "cérnával" csatlakozik az aktívhoz. Nem gondolom, hogy megérné oda Kácsás ezüst meg hasonló csuda dolgokkal bélelt kábelt venni.

(#20913) Zola007 : Találtam embert elvileg jövő hét közepe-vége felé megy haza Debrecenbe. Küldd el légyszi a linkjét a kiszemeltnek. Akár privátra is válthatnánk lassan...

[ Szerkesztve ]

(#20917) defected


defected
újonc

Sziasztok.
Microlab Solo 6c igencsak jó választás.Sokat vaciláltam de tudtam minőségi hangzás és nem csak prüttyőgés amit keresek.Modecom és Microlab amin gondolkoztam de a Modecomról olvastam kis alapzaj búgás lehet.Ha veszek egy komolyabb 2.0 nem kevés pénzért ne zúgjon már ha lehet.Ezért is választottam a Microlabot.128 Euroért meg is rendeltem mivel magyarban 50 ezer és még beszerezni is nehéz.A súlya és külső rögtön sugalja nem gagyi.Fonott réz vezeték ,távirányító ami nagyon praktikus bárhol leteheted ,jobb mint a vezetékes megoldás.A közép hangok pár napig hullámoztak de a részletek megvoltak és a magas mély hangok szép tisztán szóltak.Előtte egy Genius prüttíögőm volt 2wattal :) Pár nap után megnéztem mit bír ,a 4/4 es szoba döngött mint egy disco és semmi torzítás.Főleg techouse.soulfull.chill-t halgattam.Minden beállítás 0-án volt a mély kibaszott dinamikus ,más frekvenciájú mély hangok mind szépen külön hallhatók ,élvezet hallgatni.A közép szép telített, kell neki a tér,minden hangrészlet élvezhető mint a magas hangok is.Igaz nem olcsó a kicsike de nem fogod egyhamar eladni. :C

[ Szerkesztve ]

(#20918) PofaJenö válasza defected (#20917) üzenetére


PofaJenö
senior tag

Nem zúg,nálam semmi ilyesmi nincs ;)

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#20919) defected válasza PofaJenö (#20918) üzenetére


defected
újonc

Szia.Akkor ez csak pozitív számomra is :) És a hangzással meg vagy elégedve?

(#20920) PofaJenö válasza defected (#20919) üzenetére


PofaJenö
senior tag

Jó,és főleg flac formátum kitűnik magasan és elég érzékeny a hangerő gombra :DDD ja és egy jobb hangkártya dukál hozzá . :K a DX-el elvan .

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#20921) defected válasza PofaJenö (#20918) üzenetére


defected
újonc

Hangkari stúdió minőségben mi jöhet szóba?

[ Szerkesztve ]

(#20922) PofaJenö válasza defected (#20921) üzenetére


PofaJenö
senior tag

Hát itt jobb szét nézni [link] DX az alap szerintem ;)

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#20923) zoldy válasza defected (#20917) üzenetére


zoldy
tag

Grat hozzá! (Neked is PofaJenö) Köszi a leírást! Én eddig nem ismertem a márkát, nem is jött olyan gyakran szóba mint a Modecom... De a leírások alapján megérdemelné. :) Jó hallgatózást!

Nekem egyébként Musiland monitor 01 us dolgozik a Mackie mögött. A szép is jó is csak ajánlani tudom. Az egyetlen probléma vele, hogy nincs rajta szimmetrikus out. Ezért egyébként hamarosan lecserélem csak még fel kell pumpálni a tartalékaimat a Mackie után. :P Nem tudom a Microlabon van-e balanced IN de ha nincs akkor a Musiland-et tudom ajánlani.

[ Szerkesztve ]

(#20924) B1T3 válasza PofaJenö (#20920) üzenetére


B1T3
addikt

Jó füled van, ha a 320-as mp3 és a flac között ezen meghallod a különbséget. :D Ott inkább a tömörítéssel lehet a gond.

(#20925) zoldy válasza B1T3 (#20924) üzenetére


zoldy
tag

Elvileg meghallhatja... Nagyon más a hangkép is. Bár nem tudom ez mennyire helyes kifejezés rá. De lényeg, hogy más. A feljebb bemutatott forrasztott kis hangszórómon is hallom a különbséget. Akkor azon bőven kijön szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#20926) Degeczi válasza zoldy (#20925) üzenetére


Degeczi
nagyúr

ez teljesen érvénytelen így, hiszen a youtube miatt itt valójában az újratömörítést hasonlítod össze az egyszerivel: persze, h ezek közt hatalmas a különbség

(#20927) zoldy válasza Degeczi (#20926) üzenetére


zoldy
tag

Ha ez így van akkor bocsánat, hogy megvezettem a fórumtársakat! :B

[ Szerkesztve ]

(#20928) MIG21 válasza zoldy (#20916) üzenetére


MIG21
tag

Az a "cérna" egy 6 mm (!) átmérőjű 4 eres PVC borítású kábel.

"Egyszerűen van súlya. Nem ócska kis drótokon fut benne a jel, nem sajnálták belőle az anyagot."

Ezt miből gondolod? Lefejtetted róla a műanyag burkolatot?

Csupán arra akartam kijukadni, hogy lehetséges, hogy ez a 700,- Ft-os árnyékolt OFC kábel jobb, mint az "ólomsúlyú" Klotz.
Egyébként senki nem beszélt "ezüst meg hasonló csuda dolgokkal bélelt" kábelekről.

[ Szerkesztve ]

(#20929) Bodz válasza SunSoul (#20898) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Köszi. :R

(#20899) dudika10: Azt mondod? :) Most úgyis rengeteg szabadidőm van, miért is ne...

(#20907) Womb: Jobb kell. :)
Valahogy úgy indult a történet egyébként, hogy fertőző a hifi, fejhallgató, audio, stb. mániám (és elég sok ismerősöm fogékonynak is bizonyult a témára), tehát vettem az asszonynak a 80U-t. Na most kitalálta, hogy kellene valami jobb, olyan max. 140-150000 forintig, ha érdemes ennyit költeni. Persze, érdemes, nyilván, ez itt is köztudott. :D Szóval valahogy lefordítottam magamnak is érthetőre, hogy mit szeretne. Pörgősebb, világosabb hangot, több részletet. Most keresgélek valami megfelelőt. Első körben az aktív cuccok közt nézelődök, bár a külön erősítő + hangdoboz megoldást én jobban kedvelem (lehet egyébként ez lesz a vége).

[ Szerkesztve ]

(#20930) Agyzuzo válasza B1T3 (#20924) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Erről annyit, hogy a Mackie-vel csináltam egy Foobar ABX tesztet a következő módon: fogtam pár SACD-t (Pink Floyd, Queen, meg vmi jazz ami a kezem ügyébe került), amik 88.2 kHz és 24 bites WAV forrásban voltak meg. Ezeket SoundForge-al átkonvertáltam 44.1 kHz-re és 16 bit-re, méghozzá a legmagasabb minőségi beállítások mellett. 5 számot csináltam meg ilyen változatokban és elkezdtem a vaktesztet az ABX-el és 20-ból 20 találatom volt. Tehát igenis lehet hallani még ezen a szinten is a különbséget, bár őszintén szólva nem gondoltam volna erről a kis Mackie-ről, hogy ennyire hibátlanul meg lehet különböztetni majd a két forrást, de meg lehet, sokkal teltebbek a mélyek és sokkal részletesebbek a magasak. Ezek alapján én abszolút nem gondolom, hogy ne lehetne hallani a 320-as MP3 és FLAC közti különbséget.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#20931) AMDFan válasza Agyzuzo (#20930) üzenetére


AMDFan
addikt

Szar a konverter amivel csináltad. Milyen codecet használtál? Milyen formátumba konvertáltad át?
Egy 3.99-es lame mp3at és flacet 99%-ban nem fogsz tudni ABX-elni hangfalon, fülesen TALÁN.

[ Szerkesztve ]

(#20932) muchacoado


muchacoado
aktív tag

Megvan a kiszemelt áldozat M audio bx 5 d2. Tudtok megbízható korrekt üzletet ajánlani Budapesten akik gyorsan szállítanak vidékre?

Ami még nen tiszta a hogy milyen kábelekre lesz még szükségem. Mi a különbség az XLR és a TRS bemenetek között,mikor melyiket kell használni? Milyen kábel kell nekem ha egy sima stereo jack forrásról (tv,szgép) szeretném megszólaltatni őket. Esetleg tartozékként nem jár hozzájuk ilyesmi?

[ Szerkesztve ]

(#20933) zoldy válasza muchacoado (#20932) üzenetére


zoldy
tag

Szia!

Hitspace megbízható és 25k felett ingyen szállít másnapra házhoz. Az XLR/TRS bemenet azt jelenti, hogy képes szimmetrikus jelet fogadni a sugárzó. Azt használod amelyiket jobban kedveled/vagy amilyen kábeled otthon van. Tartozékként nem szoktak kábelt adni hozzá, az M-audio legalábbis szinte biztos, hogy nem ad. Láttam egy BX8 unbox videót abban nem volt. A BX5-öt hallottad már? Tiszteletben tartom a választásod csak volt már róla szó, hogy nem egy etalon a drága... :U

(#20928) MIG21: (#20902) Degeczi hozzászólására alapozva írtam, az ezüstről valóban nem volt szó viszont én szóba hoztam. Jól esett. Ha ennyire izgalmas téma a Klotz kábel felépítése az első dolgom lesz ha hazaérek, hogy megnézem a dobozt/kinyomozom. És megosztom veled/tek. Mindettől függetlenül fogalmam sincs miért olyan fontos ez. Asszimetrikus kábelről és felső középkategóriás hangsugárzóról beszélünk; úgyis lesz valamennyi alapzaj.

[ Szerkesztve ]

(#20934) schawo válasza Agyzuzo (#20930) üzenetére


schawo
titán

A SoundForge konverziója konkrétan egy határ szar: [link] SoX-szal konvertálj. Foobart is be lehetúgy állítani, hogy konverziókor a SoX-ot használja. De ha egyszerűbbnek találod, akkor command promptban natívan megy.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#20935) smiti


smiti
addikt

Sziasztok!

Van egy kis problémám: Adott egy Modecom MC-SHF80U hangfalpár.Tegnap érkezett meg.
Kibontottam, hagytam átmelegedni s elkezdtem beüzemelni. Mindent bekötöttem a helyére úgy ahogyan elő van írva majd bekapcsoltam.

Az első megrökönyödésem akkor ért, mikor minimumra letekerve a hangerőszabályzót elég hangosan felszólalt a zene. :(( A hangerőszabályzó fentebb tekerésével inkább csak a hangszín változik, a jobboldali ( aktív rész ) hangfal nem igazán szól. :W Kicsivel a fél hangerő felett kezd el duruzsolni a jobb oldal.
Minden a helyére van bekötve, nem tudom mi lehet a gond.

Már újratelepítettem a hangkártyát, kicseréltem a jack-rca kábelt, kipróbáltam másik számítógéppel, laptopon és telefonnal is.
Először a hangerőszabályzóra gyanakodtam, de azt kiiktatva ( kihúzva ) sem szűnt meg a hiba.
Amit főleg nem értek, hogy " nullára " levéve a hangerőt sem halkul el, hanem szól tovább a baloldal rendületlenül.

Tegnap este ahogy próbálgattam úgy lett egyre furább. Ha a winben leveszem némára a hangerőt a csúszkával, a hangfal hangerőszabályzóját teljesen feltekerem akkor szól mindkét hangfal rendesen ha a winből emelem a hangerőt.
A Modecom hangerőszabályzóját kb. 3/4-ig és az alá visszavéve ismét elmegy a jobb oldali hangszóró és az 1/4 alá menve szétesik a bal hangfal hangképe is, elszíneződik, elmegy a magas hang róla, és elvileg teljes nullára csavarva is szól rendületlenül a hangszóró.

Remélem az utolsó szakasz nem túlságosan érthetetlen ahogyan megfogalmaztam.

Nem tudom mi legyen, mert amúgy valószínű nagyon jó hangja lehetne és látványnak sem utolsó.

Elnézést a hosszú post-ért , remélem van valami ötletetek mi lehet a baja.

(#20936) Degeczi válasza smiti (#20935) üzenetére


Degeczi
nagyúr

ha kihúzod a hangerőszabályozót, nem szabadna szólnia!
(mint többször szó volt róla alább, azon keresztül jut a bemenő jel a hangszínszabályzókra, majd a végfokra. Kihúzva ezek üres bemeneten maradnak)

ha a hangerőszabályzó jól volt bedugva a helyére, a mini-DIN csatlakozója tüskéi nincsenek elgörbülve, akkor vmit elizéltek kínai barátaink, ezzel otthon nincs mit kezdened: irány vissza a boltba!

(#20937) zoldy válasza smiti (#20935) üzenetére


zoldy
tag

Nekem egyértelműen gyári hibának cseng. Valami nem 100 az erősítőjével, fene tudja. Ha tegnap érkezett küldd vissza gariba, adniuk kell egy jót. Ha pedig megingott a bizalmad a gyártóban még a időben vagy, a pénzt is visszakérheted.

(#20938) tomix94


tomix94
csendes tag

Sziasztok!
2.1 aktív hangfalat szeretnék venni 45000 alatt. Semmiféleképpen sem szeretnék 2.0-t venni, mert nekem számít a dübörgő basszus. Ki is van nézve már kettő szett: 1. Logitech Z623, 2. Edifier C2X. Nem tudom melyiket vegyem, sem azt, hogy egyáltalán jók-e. Szóval ha ilyen összegben tudtok jobbat, írjatok! Kösziii!

(#20939) zoldy válasza tomix94 (#20938) üzenetére


zoldy
tag

Ha nem írtad volna a mondat végére azt, hogy "mert nekem számít a dübörgő basszus" megúsztad volna a győzködést. :DD A 2.0-nak van, hogy határozottabb a mélye mint a 2.1-nek. Pár hozzászólással feljebb 2.0-nál elhangzott ilyen is: "a 4/4 es szoba döngött mint egy disco és semmi torzítás" és ez ~40k ért. De persze te döntöd el, hogy az elmosott röfögő erőlködő mély kell vagy a disco élmény a szobában... ;) Egyébként Logitechtől fogod megkapni azt a 2.1 élményt amit /valószínűleg/ elképzelsz. Az Edifier mint márka egy kicsit talán magasabb színvonal ennek ellenére a C2X szerintem egy rossz vicc tőlük. Nekem legalább is nem jön be... Engem ez a hozzászólás mondjuk úgy ahogy meggyőzne. Úgy a leírás mint a kép miatt. Lényeg, hogy azért fontold meg mielőtt fél minimálbért kiszórsz egy alacsonyabb minőségre úgy, hogy közben van lehetőséged okosan dönteni. :K

Tejjóég micsoda manipulatív szöveg! Mintha valami MLM bizniszbe akarnám beszervezni! :C

[ Szerkesztve ]

(#20940) Womb válasza zoldy (#20939) üzenetére


Womb
senior tag

Azért lássuk be, hogy filmeknél bizony jól jön egy sub cucc. Magam is a 2.0-át preferálom, de én inkább zenét hallgatok, azon belül is a keményebb vonalat, ahol fontos a feszes, "kopogós" basszus.

(#20941) smiti válasza Degeczi (#20936) üzenetére


smiti
addikt

Mivel elég körülményes visszajuttatni az üzletbe ezért egy próbát megérhetne egy jó műszerésszel megnézetni?

Mi lehet egyébként a baja, sokba lenne a javítása esetleg, ha nem a saját szervizébe lenne visszaküldve?

(#20942) zoldy válasza smiti (#20941) üzenetére


zoldy
tag

Én a helyedben nem kockáztatnék... Persze meg lehet nézetni de egyrészt tuti nem egy egyszerű kontakt hiba ezért ha javítható is nem lesz olcsó másrészt ha meglátják bármi nyomát a matatásnak ugrik a garancia. Ez gyári hiba. Szerinted ha már most kehes mi lesz később amikor a "tökéletes" darabok is elkezdenek lefáradni? :U

(#20943) Degeczi válasza smiti (#20941) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem érdemes, mert a tünetek alapján könnyen lehet a potméter nyűgje, ott pedig eleve kérdéses, tudsz-e szerezni olyat, ami pont egyezik a régivel nem csak értékében, beépítési méretében is

És mivel rögtön az első bekapcsolásnál rossz volt, akár még a pénzt is visszakérheted, nem kell elfogadnod a javítást.

(#20944) trust007 válasza defected (#20917) üzenetére


trust007
tag

honnan rendelted?

Redmi 4X → Mi 9 SE → Redmi Note 12 Pro 5G

(#20945) bucy03


bucy03
csendes tag

Erről valakinek van tapasztalata/véleménye?

(#20946) AMDFan válasza bucy03 (#20945) üzenetére


AMDFan
addikt

Ez passzív hangfal, külön erősítő is kell hozzá.

(#20947) bucy03 válasza AMDFan (#20946) üzenetére


bucy03
csendes tag

Áhh, nem találtam róla sok infót. Akkor tárgytalan. Köszönöm! :)

(#20948) muchacoado válasza trust007 (#20944) üzenetére


muchacoado
aktív tag

Én is kérdeztem tőle privátban de nem válaszol...mindegy találtam németben ebayen egy utolsó darabot 39.ezerért :)

(#20949) MIG21 válasza muchacoado (#20948) üzenetére


MIG21
tag

Az Amazon-on kedvezőbb áron hozzájuthatsz: [link]

(#20950) Kovbob


Kovbob
senior tag

Sziasztok, én nem tervezem ennek a hangfalnak a megvételét. De érdekelne mit gondoltok róla? Mondjuk tudom, hogy ti nem szeretitek a 2.1-et.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.