Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30151) Murder3 válasza Eagle16 (#30150) üzenetére


Murder3
addikt

csak nem képzelődtem emlékeztem h volt 80-as érték is ott nem dupal 60..én se értem, mondjuk soakt nem változatat mert úgy is átlőhették, de talán jobban pattant, de h mi szükség volt rá nem értem.
azt elvileg meg amúgyis heavynek akarják...

(#30152) Eagle16 válasza Murder3 (#30151) üzenetére


Eagle16
addikt

Ráadásul bele sem írták a patch leírásba...

Lehet hogy ez is ilyen véletlen, mint az Is-4-nél. Ott is az oldalát 140-nek írták, nem 160-nak, de csak az adat volt elírva, a páncélzat maradt 160. Bár azt nem értem hogy ilyeneket hogy hoznak össze...

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#30153) LAJTNING válasza balintka (#30115) üzenetére


LAJTNING
tag

Szerintem mindenképp várd meg az új prémiumokat, és utána dönts.

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#30154) Murder3 válasza Eagle16 (#30152) üzenetére


Murder3
addikt

de igazából semmiből nem tudod h az tényleg annyi volt-e vagy sem.
mert simán állítgathatnak bármit anélkül h az usernek ez feltünne.
főleg a 25%-miatt.

pl a játékosok szivatása tuti nem véletlen tehát h törvényszerűen van h egyszerűen nem tudsz csatákon keresztül nem h nyerni, de sebezni se pl mert rögön kapsz 1-2 lövsét ami mindnet kivisz maxot sebez..vagy ammorack..stb
a mm meg tuti h néha direkt rak be lehetetlen helyekre.
mert mikor van 6-6 t5 mellé 1-2 t6 másik oldlaon 1 t7 nálatok t7 nuku másikon sicsn 1nél több és 3-5 t8,t9 a top fent.
van h kompletten skippel 1 tiert miközbe lazán betehetné de nem oda t5-öt kell rakni meg
meg mikor t6-ok mellé rak-12 t8-at topnak se a véletlen műve.
vagy bármi féle balance műve csak akkor épp 6-ost dobott neked a kocka és te vagy a kezdeményezett...
sztem elég erősen manipulálva van az mm.

(#30155) fsb1000 válasza D.Orion (#30138) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ha gondolod "kölcsönzök" 1-2db kódot. És mikor neked megjön, akkor visszaküldöd.
És akkor lesz a prém accod, könnyeb lesz elérni az amcsi prémtankot.

Jelenlegi állás
1500 FT-os hírdetés - törölve - de jelezte hogy lesz még
1200 Ft-os tag - nem tudjuk, nem válaszolt
1000 Ft-os kiadói cucc - bizonytalan, mindenkinek lemondják. (vajon miért?)

(#30156) ZerocokeX


ZerocokeX
csendes tag

Csak én nem tudok megbarátkozni a R.RO skulókkal? :F

I Löwe Tank Destroyers!

(#30157) vhw válasza ZerocokeX (#30156) üzenetére


vhw
addikt

Megbarátkozni? miért kéne vele?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#30158) ZerocokeX válasza vhw (#30157) üzenetére


ZerocokeX
csendes tag

Nem szó szerint.Hanem egyszerűen kevésbé érzem hatásosnak,mint mondjuk a PCT.-t

I Löwe Tank Destroyers!

(#30159) MasterHUn válasza fsb1000 (#30155) üzenetére


MasterHUn
senior tag

van megint prémium kód?

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#30160) vhw válasza ZerocokeX (#30158) üzenetére


vhw
addikt

Hát mert ez így is van :D
HE-t csak kifejezetten HE ágyúba használj (rövid nagyobb kaliberű) Vagy olyan esetben amikor nem lövi át a sima páncéltörő az ellenséget (bár 75ös kaliber alatt értelmetlen, mert ugyanúgy lepattan róla)
Vagy a harmadik eset, mikor nullázni akarod az ellenség foglalását, és nehogy véletlenül lepattanó legyen.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#30161) madstunt


madstunt
addikt

Szerintem smisa bizniszére tenyereltetek rá :D

(#30162) fsb1000 válasza MasterHUn (#30159) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Régi van. Lásd (#30141) hsz.

(#30163) MasterHUn válasza fsb1000 (#30162) üzenetére


MasterHUn
senior tag

ezt most nem nagyon értem

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#30164) ZerocokeX válasza vhw (#30160) üzenetére


ZerocokeX
csendes tag

Még a T14es heavy-nél észleltem,hogyha PCT. mellett R.RO-t is használok JSZ,meg KT és egyéb finomságok ellen harcolok. :(((

I Löwe Tank Destroyers!

(#30165) fsb1000 válasza MasterHUn (#30163) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Várjál... összeszedem a maradék jóindulatom:
.
.,.
.,.,.
Írjál privátot "skill84" fórumtársnak és ő könnyit rajtad. (kódügyileg)

[ Szerkesztve ]

(#30166) Gyuri27 válasza fsb1000 (#30165) üzenetére


Gyuri27
félisten

Facén most beszélek egy illetővel (guru). Aki élből állította, hogy a kiadónál nincs mutyi.
Ez néhány kérdést felvet. Honnan tudják hogy nincs (szombat egy órakor)?

Amd - Radeon - Ryzen

(#30167) madstunt válasza Gyuri27 (#30166) üzenetére


madstunt
addikt

hát gondolom ez olyan hogy nyilván nem fogja a saját kenyéradójukat bekenni...

(#30168) emre válasza Gyuri27 (#30166) üzenetére


emre
veterán

Ez gyakorlatilag azt jelenti, hogy még mindig van aki nem tud róla.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#30169) madstunt válasza emre (#30168) üzenetére


madstunt
addikt

vagy nem akar róla beszélni....

(#30170) ZerocokeX


ZerocokeX
csendes tag

Ezt neked Katyusa!!! [link] :DD :C

I Löwe Tank Destroyers!

(#30171) balintka válasza LAJTNING (#30153) üzenetére


balintka
addikt

OK, megvárom, sztem is. Most elég szűkös a választék.

(#30172) smisa


smisa
őstag

Elmondom még1x a gyengébeknek is nekem nincs benne biznisz én is csak vásásroltam tőle amúgy meg gondolkozatok már mivan ha beteg vagy nincs gép közelben veritek itt a hisztit mert nem válaszol valaki pár napon belül? Nektek csinál szíveséget még ha lassan is szerintetek csak Ti irtok neki ha jól emlékszem amikor én vásáoltam az nap 50 kód kelt el azért az már adminisztrációban sem kevés .....mert ügye biztos van aki majd kitalálja hogy neki nem megy a kód

Gyuri27 -remélem azt azért sikerül elérned a Ku...okoskodásoddal hogy senki nem fog kapni kódot még az se aki befizette.... Grat hozzá jó megszokot magyar mentalitás

De részemről lezárva a téma

[ Szerkesztve ]

(#30173) fsb1000 válasza smisa (#30172) üzenetére


fsb1000
nagyúr

smisa: Szerintem nem hisztizett senki.
Neked meg lett köszönve az infó, de attól még le lehet írni, hogy nem válaszol a kódárus. Mi ezzel a gondod?
Egyébként nem ő tesz szivességet - ahogy írod -hanem haszonért árulta a kódokat, ne ferditsük már ennyire a valóságot.

Gyuri "okoskodása"....
1. Szerintem jogosan van felháborodva, hogy a rendelését lemondták.
2. Semmilyen jogalapja nincs a reklamációra. (bocs)
3. Nem az ő számonkérésén fog múlni, hogy a kiadó ad másnak kódot vagy sem, hanem azon, hogy valaki elviszi nagytételben. Igy kevesebb a munka vele.

[ Szerkesztve ]

(#30174) Gyuri27 válasza smisa (#30172) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ki nem kap kódot miattam?
Mi volt az okoskodás?
Magyar mentalitás? Igen az van. Az 1000 ft-s újságról hallgassunk. Mert azt valaki haszonnal árulja. Míg mások nem jutnak hozzá. Érdekes, hogy ha más számról lenne szó az nem zavarná egyesek köreit.
Az is érdekes, hogy itt van egy friss reges újonc. Aki azért reggelt, hogy nyerészkedjen az általa lefoglalt kódokkal. Ezért lett törölve a hirdetés is. Alapelvekbe le van irva mit és hogyan lehet árulni.
Ezzel az egésszel nincs is baj. De azért ne köpködjünk már rám, mert a fórumozóknak akartam kódonként 500 forintot spórolni.

fsb1000: nincs jogom a reklamációra? Elmondom van. Történt egy rendelés. Egy rendelés visszaigazolása. Másrészről mi az, hogy nem szolgálnak ki mert le mertem írni, hogy hol és hogyan veszem? A szitu előtted van, hogy valahol nem szolgálnak ki mert nem tetszik a fejed? Na ezt is csatt itt abszurdisztánban lehet.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#30175) vhw


vhw
addikt

Mégiscsak szívességet tesz, ha ennyire ráizgult ennyi ember. Egyébiránt ott a hivatalos WoT honlap, bármikor lehet rajta goldot venni.

"Thus, we strongly recommend you to buy Gold only on the official website of World of Tanks."

Most komolyan, aki ilyen kódüzérekkel üzletel, tán belegondolhatna, hogy akár át is verhetik.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#30176) Timyyy


Timyyy
őstag

Ez a Tóth László (loutshi@gmail.com) nevezetű emberke, aki 1200-ért adja a PC Gurus kódot, megbízható? Vettetek már tőle?

(#30177) MasterHUn válasza Timyyy (#30176) üzenetére


MasterHUn
senior tag

én a clan társamtól veszek :)

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#30178) fsb1000 válasza Gyuri27 (#30174) üzenetére


fsb1000
nagyúr

OK, ha te úgy gondolod van jogalapod a reklamációra, akkor járd végig az utat.
Remélem sikerül az igazad kiharcolni.
-----

vhw:
Szerintem nem tesz szivességet egyik "kódárus" sem, hanem tisztes haszonnal árulja amire másoknak szüksége van. A probléma ott van mikor szivességnek állítjuk be, ha valaki napi 50 kódot elad 1200 Ft-ért vagy X-et 1500-ért.
Ráadásul itt nem egyértelműen kód árulásáról van szó, hanem egy újságról, amely a fizikai megtestesülésében nem jut el a vásárlóhoz (postaköltséget, ütiköltséget megspórolva), csak a kódot leolvassák, lefényképezik a CD mellékletről.

Mindkét árustól vásároltak már, ide is be lett írva a fórumba pozítiv visszajelzés, szerintem mindkettő megbízható, felesleges kivülállóként megkérdőjelezd a tisztességüket.
Aki meg sajnálja a 200 vagy 500 Ft haszont újságonként, az csinálja utánuk.

(#30179) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Urak ez most mikori Pcgurus kód ? A mostani újságból való vagy egy korábbi szám ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#30180) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

na most mi is van a pcgurus kódokkal? nem lehet újságot rendelni vagy mi?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#30181) _seth_


_seth_
veterán

Ha esetleg kell valakinek: [link]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#30182) fsb1000 válasza MCGaiwer (#30180) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Röviden összefoglalom:
Tavaly nyári PCGuru újságról van szó (asszem 7/8), amiben van WoT promóciós kód.
Az újságnak már volt másodterjesztése 995 FT-ért (eredeti ár: 1995), de már azt is visszavonták. Gondolom zuzda elött még a kiadónál lehetne megvenni 1000Ft-ért, ha erre hajlandóak.
De úgy tünik ez a csatorna lezárult, mert a maradékot valaki(k) nagy tételben felvásárolták, ezért a korábbi kis rendeléseket lemondták, vagy el sem fogadnak újjakat.
Becslésem szerint 1000 alatti példányról lehet szó, aminek a fele már biztosan elkelt.

Ezzel összefüggésben (vagy ettől függetlenül) van 2 hírdető, aki 1200 és 1500 Ft-os áron árulja ezeket a visszamaradt tavalyi PcGuru-kat, illetve az ebből kiszedett kódokat.

Mindenki eldöntheti. hogy vásárol tőlük vagy sem, meg azt is melyiket választja.
Linkek, emailcimek itt a fórumban.
A promókód értéke:

1. key 1250 gold + M3 + 1 garázs hely (ez is 150-300Gold értékű)
2. key 2100 gold+ 1 garázs hely
3. key 2100 gold+ 1 garázs hely
4. key 2100 gold+ 1 garázs hely
----------------
4 key 7550 gold + M3 + 4 garázshely,
Viszonyításképpen 5.500 Gold 20 EUR kb. 6.000 Ft ha a WG-től vesszük.

************

Most akció van a WG-nél, ezért 3 havi prém acc-ra tellik a 4 kulcsból, ha van már M3 a garázsban akkor 4 havi prém acc.

[ Szerkesztve ]

(#30183) ollie


ollie
MODERÁTOR

Eddigi legjobb csatám IS-4-gyel.

Victory!
Battle: El Halluf 2012. január 28. 15:46:15
Vehicle: IS-4
Experience received: 2 004
Credits received: 67 107
Battle Achievements: Steel Wall, Sniper

Mióta megvan az S-70, nehéz mínuszos köröket menni vele.

***

(#30184) marked one94 válasza ollie (#30183) üzenetére


marked one94
őstag

S-70el meg prémiummal mondjuk úgy lehetetlen minuszost menni :)

You'll Never Walk Alone

(#30185) Rém válasza smisa (#30172) üzenetére


Rém
tag

Én is tőle vettem, szerintem csak munkaidőben van gép előtt, úgyhogy várjatok vele hétfőig!

(#30186) fsb1000 válasza ollie (#30183) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Azt remélem holnapra meglesz nekem is a stock IS4.... bár lehet a ma esti T8 század elviszi a kreditem..

(#30187) fsb1000


fsb1000
nagyúr

A PHE klánnak új forumot nyitottam: [link] ezzel kivonva az esetleges zavaró belügyekről szóló hsz-eket.
Természetesen ennek használata sem kötelező.

[ Szerkesztve ]

(#30188) kstewe válasza fsb1000 (#30100) üzenetére


kstewe
csendes tag

gtx 280 a legjobb

(#30189) fagylalt válasza fsb1000 (#30182) üzenetére


fagylalt
senior tag

Szia!

Hol vannak azok a linkek? :B

(#30190) ZerocokeX


ZerocokeX
csendes tag

Kezdek megbarátkozni a hetzer-el,már nem olyan vészesen szar,izééé rossz.. :) A stock ágyú sem rossz T3-4,esetleg T5 ellen.A T29es amcsi heavy ellen viszont,egy istenadta szerencsétlen,lánctalpakon guruló teknős. :(((

I Löwe Tank Destroyers!

(#30191) skill84


skill84
tag

elolvastam az itt írtakat és meglepődtem , hogy most mikor benéztem a pmekhez csak 4 ismétlem 4 levél jött. amúgy mindenki aki írt mióta tag vagyok válaszoltam/ leírtam , hogy mi a helyzet. aki szeret megtalál, aki nem az is. :) kérdezni is lehet max mondom , hogy nem akarok válaszolni. eddig szerintem minden vevőm elégedett volt a többség ezt jelezte is a lezárt topikban.

az , hogy a topik lezárult , az nem jelenti azt, hogy eltűntem!

(#30192) Chris0321 válasza ZerocokeX (#30190) üzenetére


Chris0321
addikt

A T29-es egy 7-es szintű nehéz tank a Hetzer pedig egy 4-es szintű páncélvadász. Nem egy súlycsoport a kettő bár gondolom azért az MM egy csatába rakja őket.

(#30193) ZerocokeX válasza Chris0321 (#30192) üzenetére


ZerocokeX
csendes tag

Igazad is van.Szinte minden 4-5. csatában T6-7es tankok ellen is berak az MM.Viszont már nem kell sok az L/48as stukkerhoz,aminek nagyobb a penje,és így valamennyivel több esélyem lesz,lehet. :)

[ Szerkesztve ]

I Löwe Tank Destroyers!

(#30194) Chris0321 válasza ZerocokeX (#30193) üzenetére


Chris0321
addikt

Szerintem komoly előrelépésre a sokkal nagyobb tankokkal szemben ne számíts, de a kisebbekkel könnyebben elbánhatsz majd.

(#30195) madstunt válasza ZerocokeX (#30190) üzenetére


madstunt
addikt

nekem első dolgom volt a motorok kifejlesztése. azóta egyik kedvencem :)

(#30196) ZerocokeX válasza Chris0321 (#30194) üzenetére


ZerocokeX
csendes tag

Komolyra tényleg nem,de esélyesebb vagyok páncél áttörésre.Amúgy a hetzer-el egy baj van.Nem csak kinézetre olyan,mint egy teknős,hanem sebességre is. :W

I Löwe Tank Destroyers!

(#30197) Chris0321 válasza ZerocokeX (#30196) üzenetére


Chris0321
addikt

A gyári adat 42km/h a legjobb motorral, az nem lassú. Jó pár tankhoz képest. :)

(#30198) ZerocokeX válasza Chris0321 (#30197) üzenetére


ZerocokeX
csendes tag

Nem tudom,addig még nem jutottam el vele.Viszont a stock sem rossz,lejtőn.Utána 5 mp után visszatér az átlagos 8-11 km/h totymorgásra.

I Löwe Tank Destroyers!

(#30199) Chris0321 válasza ZerocokeX (#30198) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha sikerül majd kifejlesztened hozzá a motorokat jobb lesz. Szokj hozzá a tötymörgéshez mert később is ez lesz az alap motorú tankoknál.

(#30200) fsb1000 válasza fagylalt (#30189) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Párral elötted írták...

#30176 és #30181

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.