Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1001) Ghostface válasza BoogeyM@n. (#1000) üzenetére


Ghostface
senior tag

Ezt tudom, csak időpontokat nem vágtam. Köszi! :R
A kérdésem inkább arra vonatkozott amit ALEX131 írt:
"Max a Mauset beszerzem azt karajkodom vele Mert kapni fogok olyan 2 milla XPt ezért az bele fog férni "
Ezt úgy értelmezhetem hogy lenullázák az accountunkat de megkapjuk az eddig összeszedett xp-t, vagy valamekkora részét? Vagy félreértettem valamit?

PSN: Nifty_Ghostface

(#1002) Eagle16 válasza Ghostface (#1001) üzenetére


Eagle16
addikt

Megkapod a statisztikádban szereplő XP mennyiséget, meg a garázsban lévő tankjaid 100%-os árát. Ha az előző wipe előtt is játszottál már, akkor az akkor szerzett xp-t is megkapod. Meg állítólag adnak karácsonyra valamennyi goldot is.

Ez a wipe majd január közepe felé lesz.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1003) Ghostface válasza Eagle16 (#1002) üzenetére


Ghostface
senior tag

Értem, köszi! :R

PSN: Nifty_Ghostface

(#1004) ALEX131


ALEX131
csendes tag

Úgy indult, hogy December elején lesz törlés, aztán közepe lett belőle, majd aztán 28ra tették és január eleji indulást ígértek... Most meg már Január közepe... ejh de beleéltem már magam :)
Igen a soft wipe az lesz, hogy az eddig megszerzett összes XP-d visszakapod és a garázsodban lévő tankok és felszerelések teljes értéke is visszajutt. Az aranyad megmarad és ha költöttél aranyat garázshelyre akkor azt is visszakapod.

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#1005) csaabz válasza ALEX131 (#1004) üzenetére


csaabz
őstag

Ez egesz jol hangzik.
Mellesleg nagyon varom mar a teljes jatekot...
:K

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#1006) BoogeyM@n. válasza ALEX131 (#1004) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

De a személyzetet nem hinném hogy vissza tudnák adni pedig már fejenként 3 tulajdonsággal repair/camouflage/firefighting rendelkeznek.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1007) KBjunior


KBjunior
tag

http://screenshot.xfire.com/s/108056170-4.jpg

Iszonyatosan jó csata volt. Nem öltem egyet sem, de idegesítettem a nagy tankokat a HE lövedékkel :D

http://youtube.com/KBjuni0r

(#1008) grunge válasza KBjunior (#1007) üzenetére


grunge
addikt

volt hogy iylenek közé tett le hetzer-el. az esetek 90%-ban szerencsétlennel sbezni sem tudtam. jó hogy tuljutottam rajta végre. a stug sokal jobb!

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1009) ALEX131 válasza ALEX131 (#987) üzenetére


ALEX131
csendes tag

Hehe érdekes ez a játék :DD
Most jöttem 1 olyan harcból ahol az ellenfél SU-14es lövegje 1 lövéssel 2 tankot szedett ki -VK3601(100%) és Tiger I (84%)
Ugyan ezen csatában a menekülő Hummelünk találkozott a SU-14el és oldalbalőtte kb 50m-ről, 87%-os volt a Su-14 erre a teli találat után maradt neki 13%... akkor ez, hogy is van most? :F SU14 550 életerő vs. Hummel sebzés 713-1188 :(
Ezen dolgok nem a béta miatt vannak, itt nagyon nem stimmelnek a számok amik a tankok adatlapjain szerepelnek.
Pár körrel ez elött olyan harcban voltam ahol az ellenfél VK45 tankját 4en lőttük! Hetzer, VK36, VK45 és én Tiger II-vel. A mi VK45ünknek a 128milis gun volt fent az ellenfél VK45nél a 105/ L70-es gun. én csupán 7(!!!!) lövést adtam le az oldalára, tornyára és az orr részére mikor szembefordult. A többiek lövését nem számolgattam, de a VK45ünk is lövöldözgette, a végére mindannyian KO-t kaptunk miközben az a VK45 83%-on maradt,persze nem 1edül szedett ki minket, volt Tigris társa meg löveg is, de azért ez érdekes volt számomra.
Pár napja egy T1 heavyvel jártunk pont ugyan így! Hummelel mentem azt 1 T1 heavyt láttam bujkálni... huh mondom ez finom és gyors falat lesz ;] tévedtem! 3 lövésem is simán melléje ment félpályáról, akkor feltünt 1 zsírosabb célpont és arra fordultam, simán elkaptam. Kicsit később megint előtűnt a T1 és már a többiek is elkezdték lőni, nyílt terepen "szaladt" a drágaság :) Ilyent még nem láttam! rengeteg lövés ment melléje és ami elkapta az lepattogott róla, mikor én eltaláltam akkor is csak a lánca esett le, a harcot simán elvesztettük és a T1 túlélte 68%-on! Steel wall éremmel! Mentem én is T1-el és nekem papírtanknak tűnt :)
Na erre várom a kommenteket mert ez a VK45 és T1-es történet nekem kicsit bűzlik :) ( a Hummel vs. SU14 egyértelműen a lebutított Hummel miatt volt)
Az SROban volt ilyen amikor az admin akart picit "játszani".

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#1010) BoogeyM@n. válasza ALEX131 (#1009) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Az orosz csodák léteznek egy oroszok által készített játékban :)
Az én humimmal is ezt tapasztalom hogy jó le lett gyengítve
nekem egy T29 jobb esetben 3-4lövés egy su14-nek pontosan 1

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1011) grunge válasza BoogeyM@n. (#1010) üzenetére


grunge
addikt

Hm. nekem volt olyan hogy kb 50m-ről lövöldöztem is-3ra tiger/L71-el. nos, 4 lövés nem tudom hol landolt egész egyszerűen. emberkék 100-on voltak, az is meg többszörösen kitöltötte a célzókát. recoil esete kizárva, meg uyge egy német tankrol beszélünk. (ja bocs ez itt mindegy :) ). az 5. lövésem lepattant, a 6. eltaláltam, beszólt hogy critical és leszedtem belöle pár százalékot. lőttem én hátulrol, oldalrol, szemböl, toronyba, mindenhol. ő vagy 48%-on volt én pedig 100-on. nyilván én huztam a rövidebbet, pedig ő csak a front páncélom látta, mert ugy forogtam. erre az ő első lövésére elszállt a motor. modnom lol biztos elsőkerékhajtásos, elöl keresztbe motoros a tiger a fejlesztők szerint. következő lövése kizedte a sofőrt és a loadert. onnantol még leadtam rá jópár lövést de semmi :) erre nemigen tudtam gombot varrni :D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1012) Joe-T válasza grunge (#1011) üzenetére


Joe-T
tag

Én ilyen "érdekességek" miatt tettem le most egy időre a játékot! Baromira nem tetszenek ezek a realitásoktól teljesen elrugaszkodott dolgok! Hol volt a ruszkiknak a háború alatt olyan tankjuk ami csak megközelítette egy Jagdtiger vagy egy Königtiger teljesítményét! Voltak jó tankjaik nem azt mondom, de technikailag sosem értek fel a német vasakkal pusztán csak számbeli fölénnyel tudták lenyomni az ellenfelet!
Nagyon nincs ez így jó ahogy ebben a programban meg van írva! Ennyire nem powerok az orosz csodák az amcsikat meg ne is említsük! Majd akkor fogunk dobni egy hátast amikor behozzák a francia techtree-t és a csodálatos Renault tankok fogják kiszedegetni a Tigriseket és Párducokat (lehetőség szerint egy lövésből!).

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#1013) BoogeyM@n.


BoogeyM@n.
aktív tag

http://en.wikipedia.org/wiki/Tiger_II
http://hu.wikipedia.org/wiki/Panzerkampfwagen_VI

A tigris tankokat is eleve lebutították
T1-en nem lehet fejlesztett 120mm-es löveg torony de még csak a 110et se írták ki
KT sebessége meg kész röhely a játékban 28
valóságban Maximum, road: 41.5 km/h (25.8 mph)[5]
Sustained, road: 38 km/h (24 mph)[5]

Magyarosítás van a játékhoz tudtátok?
http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/19790-hungarian-localization-magyarositas/

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1014) kerlac válasza BoogeyM@n. (#1013) üzenetére


kerlac
senior tag

nem sikerül innen leszedni... átdobnád e-mail-en?

(#1015) BoogeyM@n. válasza kerlac (#1014) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

elküldtem :))

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1016) grunge válasza Joe-T (#1012) üzenetére


grunge
addikt

igen ez igy ebben a formában eléggé sovány. pedig annyira jo az ötlet..

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1017) kerlac válasza BoogeyM@n. (#1015) üzenetére


kerlac
senior tag

ööö...hova? mert semmit nem kaptam sajna...

(#1018) BoogeyM@n. válasza kerlac (#1017) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

vmi deamonmailer problémája van
esetleg nem jó ez a címed?kernlac@gmail.com
vagy rossz a freemail
még megpróbálom egy hotmail-essel

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1019) kerlac válasza BoogeyM@n. (#1018) üzenetére


kerlac
senior tag

átjött!! köszönöm szépen!!!

(#1020) ALEX131


ALEX131
csendes tag

Meg van a megoldás a túlzott orosz erőfölényre! Fejlesszünk mi Magyarok is 1 ilyen játékot és a Toldi, Nimrod, Turán tankjainkat erősítsük fel benne annyira, hogy az ISek ne tudják kiszedni őket :DD
Talán eme játék hatására valamelyik Német fejlesztőghárda összedob 1 tisztességesebb játékot....

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#1021) grunge válasza ALEX131 (#1020) üzenetére


grunge
addikt

jo is lenne :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1022) ALEX131 válasza Joe-T (#1012) üzenetére


ALEX131
csendes tag

Na most megint sikerült kiakasztania a játéknak! A rohadt kurva a.....at az Oroszoknak!
T-44 Himmelsdorfon az utcán lövöldöz rám(KT) és robog felém miközben 250m-re van amikor észreveszem és nem volt se a parancsnokom se a periszkópom sérült! Pár körrel elötte meg a T29 nyílt terepen lövöldözött rám miközben támadott, 355 méternél fedeztem fel! Ha nincs az arty akkor ki is szed, de a segítségnek hála sikerült begyűjtenem a "cheater" tank skalpját mielött kivégeztek :)
Na ezt ki kellett adnom magamból :) nem jó ha bent tartja az ember a dühét...
Kitaláltam 1 új címet a játékhoz ami többet mondana el a játékról :)
World of Tanks- The Russian domination and American cheaters
:DD :)) :DD

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#1023) _seth_ válasza ALEX131 (#1022) üzenetére


_seth_
veterán

De hogyan cheatelnek?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1024) ALEX131 válasza _seth_ (#1023) üzenetére


ALEX131
csendes tag

+20% armor védelmet adtak az amcsi nehéztankoknak azon felül ami az adatlapjukon szerepel. Bár számításaim szerint az inkább 25%! Ezért mondom rájuk, hogy cheater amcsi tankok :)

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#1025) virkir


virkir
veterán

Na egy kis lelkesedést öntök a német bajtársakba :D
De az angol vonal se maradjon ki

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1026) grunge válasza ALEX131 (#1022) üzenetére


grunge
addikt

ja eléggé röhely. tigeremnek elvileg 420m a látotávja ha nem tévedek. engem mindig előbb észre vesznek, de ugy, hogy én nem is látom az ellent. persze ha én lövök fedezékből, tuti mindenkinek villog hogy héééééé ott vagyok.. poén ja:D meg az elvesző lövedékek :F megint volt hogy 10m-ről három lövésem a semmiben landolt (?) holott a célzókát kitöltötte az is.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1027) belaazallat válasza virkir (#1025) üzenetére


belaazallat
addikt

A Kelly hőseiről jut eszembe:

Nyomulok KT-vel, egyszer csak hátsóba durrantanak. Sherman-nal egy "Csodabogar" nevezetű egyén. Ez volt ám a pozitív kisugárzás! Meg is Tiszteltem két 105mm-essel. :D Firefly lett a Sherman-ből.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1028) kerlac válasza belaazallat (#1027) üzenetére


kerlac
senior tag

:C
ez tetszett!

(#1029) ALEX131 válasza belaazallat (#1027) üzenetére


ALEX131
csendes tag

Ez király volt :D
Majd 1x biztos összejön, hogy nyomuljunk 1üt :D

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#1030) belaazallat válasza ALEX131 (#1029) üzenetére


belaazallat
addikt

Kösz!

Viszont nem lenne hülyeség egy 15 tagból álló platoon-t összehozni. Buli lenne.
Jövőhéttől nem leszek egy darabig gépnél.

Más:

Ma eltűnt egy lövésem rálőttem egy IS-re lőttem kétszer nem volt becsapódás. :F Föntről lőttem lefelé. 3 percig el se tudtunk indulni a lag miatt.

Vicces a 3 lövés, 3 találat, de 4 töltény hiányzik. Mindig teletárazva indulok.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1031) kerlac válasza belaazallat (#1030) üzenetére


kerlac
senior tag

Az már training battle, platoon max 3 fős :K

(#1032) egonn válasza belaazallat (#1027) üzenetére


egonn
csendes tag

csodabogár a hun(kissrác) chanelen játszik

(#1033) kerlac válasza egonn (#1032) üzenetére


kerlac
senior tag

ezek csak chat chanelek, játszani mindenki egy szerveren játszik...még...

(#1034) grunge


grunge
addikt

én fckRpuller néven nyomom (dugóhúzó :D ), ha valakinek van kedve, csatlakozom ha arra járok :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1035) BoogeyM@n.


BoogeyM@n.
aktív tag

Mindig kéne fent lennie egy ProHardver-es channelnek
aki éppen elsőnek játszik az mindig megcsinálná a gyűjtő szobát ahol
megtalálhatjuk egymást platoon-ozáshoz mert a többen jobb.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1036) csaabz


csaabz
őstag

Azt hallottam, karacsonyi ajandekkent minden nap 500 aranyat fogunk kapni januar 2.-ig
Remelem tenyleg igy lesz.
:C

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#1037) Eagle16 válasza csaabz (#1036) üzenetére


Eagle16
addikt

Tényleg így lesz, már ma 500-at kaptam.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1038) Joe-T válasza Eagle16 (#1037) üzenetére


Joe-T
tag

Lehet majd újra a premium accountot vásárolgatni! Inkább karácsonyi ajándékként visszavehetnék az amcsi tankok +25%-os páncélját és végre helyre rakhatnák a német vasakat, mert ez így továbbra is Russian power és ez nem jön be!!!

[ Szerkesztve ]

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#1039) BoogeyM@n.


BoogeyM@n.
aktív tag

Ennek az arany osztogatásnak 1 értelme lesz mindenki prémium lőszerrel fog lövöldözni

Amúgy prohardveres chanel-t csináltam szóval használjátok bátran
remington volt ma csak fent.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1040) marked one94 válasza BoogeyM@n. (#1039) üzenetére


marked one94
őstag

Na csatlakoztam én is ha nem probléma :)

You'll Never Walk Alone

(#1041) GrooveHero válasza marked one94 (#1040) üzenetére


GrooveHero
addikt

Hát persze hogy nem probléma.
Üdv közöttünk:D :C :C
Nagyon bejön ez az arty:D

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1042) ALEX131


ALEX131
csendes tag

Ezt a képet csak azért illesztettem be mert mutatni szeretném, hogy milyen jó csapatokba szokott tenni mostanság a szerver ha nem haverokkal megyek platoonba...
Reset után még több szerencsétlennek lesz nagy(9-10 tier) tankocskája amikkel nem tudnak majd mit kezdeni. Hihetetlen harc volt, próbáltam a nagyok seggét védeni de ezeknél az összhang valahogy hiányzott, nem dolgoztak össze és nem is figyeltek 1másra. Eredménye sima vereség(ellenfélnél 5-6 tank maradt a végén) Azt örülhettem, hogy a javítás + lőszer után maradt valami kis creditem abból amit kaptam, bár a 900 XP-re nem panaszkodhatok :)

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#1043) ALEX131


ALEX131
csendes tag

Egy érdekes cikk 1 igazi páncélos hősről :)

[link]

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#1044) virkir válasza ALEX131 (#1042) üzenetére


virkir
veterán

Na azért ki lehet fogni jó csapatokat is bár igaz, hogy mostanában igen sok balf@sszal hoz össze a sors engem is.
A legszebb az volt mikor a menet végére 1-1 volt az állás az ellen egy IS3-al megindult foglalni félpályáról, nekünk meg egy maradék arty az ellen zászlójához közel elkezd kóricálni holott simán lett volna ideje foglalni ha még az IS visszafordult volna akkor is. :W

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1045) ALEX131 válasza virkir (#1044) üzenetére


ALEX131
csendes tag

ohhh ne is mond... tegnap azért lőttem ki a map végén 1 saját Hetzert mert végignézte ahogy az IS befoglalja a pontunk miközben csak 20 pont volt az előnye!
Messze voltam és mire odaértem már menthetetlen volt a helyzet mert az a balfasz nem mert rálőni az ISre :W ott állt végig fedezékben miközben csak pár métert kellett volna előremozognia... de a végén csattant a pofon mikor odaértem :D

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#1046) emre


emre
veterán

uppssz, új peccs, leállás stb...

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1047) ALEX131 válasza emre (#1046) üzenetére


ALEX131
csendes tag

Nos igen szeretem az ilyen fordításokat :)
Eredetileg tényleg tartályt jelent a tank :) Anno az első világháborúban még ez volt a harckocsik fedőneve az Angoloknál és azóta maradt meg ez a név.
A legnagyobb gondom az, hogy még mindig nem lehet leszedni a patch-t és amikor majd lehet akkor megint server crash lesz a sok felhasználó miatt....

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#1048) GrooveHero válasza emre (#1046) üzenetére


GrooveHero
addikt

Arra az objektum 704-re kíváncsi leszek, mert én úgy tudom, hogy az nem más mint az ISU-152, legalábbis itt is ez vagy írva:
object 704
Majd kiderül, este 6 körül szerintem már azért lesz vmi.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1049) Eagle16 válasza GrooveHero (#1048) üzenetére


Eagle16
addikt

Pontosan az az, amit a google kidobott képnek.
1350 hp, BL-10-es ágyú, 22 fokos fordulási sebesség, 120mm-es frontpáncél.

Elég szépen meg van döntve mindenhol, szóval pattognak róla a lövések rendesen. (az orosz teszt szerveren láttam)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1050) frame>24 válasza Eagle16 (#1049) üzenetére


frame>24
addikt

Ezeken az "ojjektumokon" mindig nevetek:
biSZtos a vízbül veszik ki a zoXigént. Meg persze atomtámadás ellen is védenek.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.