Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30101) bandiras2 válasza zoszt (#30094) üzenetére


bandiras2
senior tag

ha sarki csiki-csukizáskor tolom ki az orrát a gépnek fedezékből, hogy célkeresztbe kerüljön az ellenfél

Ilyet én szoktam csinálni az olyanokkal akik csikicsukiznak. Mondjuk KV3-mal be lehet vállalni a taktikámat, mert az pattog rendesen.
Ha nem vagyok az alsó felében a csapatnak himmelsdorfban, én azt szoktam, hogy nem bújok el a sarokra, hanem bevállalom a kockázatot, és pontosan lövök a D10T ágyúval, ami gyorsan dolgozik a másik választhatóhoz képest. Mikor az ellenfél kizúz, én pontosan eltalálom, az megijed, eldurrantja vaktába, visszavonul, és mindkettőnknek reload. 2, alkalmanként 3 tankot is le tudok amortizálni nagyon durván mire kilőnek. nem szokták szeretni. Aztán ha szembe jön az ISU meg az IS4 akkor szívás van.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#30102) Murder3


Murder3
addikt

nem azért de ez a franci ág annyira egy erőltetett baromság.
nem is h mikoriak hanem pl amx 13 75,amx 13 90..amx 50b 100,amx 50b,amx 50 120.....
mik ezek istenem hát más ágyú van rajuk kb annyiból más típusok....

ennyi erővel az egés ausf abc is bekerülhetne német oldalra...

(#30103) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Hajnali 2-kor megindult a nyerőszériám.
Type-al az eddigi legjobb köröm futottam 3 killel:
20120128_0243_china-ch01_type59_lakeville.wotreplay

Győzelem!
Csata: Lakeville 2012. január 28. 2:43:41
Jármű: Type 59
Szerzett tapasztalat: 2 127
Szerzett kredit: 132 046
Csatában elért Achievement: Szárnysegéd, Mesterlövész

[ Szerkesztve ]

(#30104) GrooveHero válasza #30491136 (#30097) üzenetére


GrooveHero
addikt

Apa kezdődik :C :C
Látod, már ezért megérte ide írnod.
Amúgy felmerül bennem a kérdés, hogy téged meg ki a rosseb hívott ide? Ide jössz és megint elkezdesz vkit szidni? Nem szégyenled magad?
Hogy holnap ezért mit kapsz te itt ecséém :Y :Y :Y
Mivel te is megvédted a klánod..illetve klántársaid, úgy gondoltam, hogy én, mint az ELIT klán vezetője, én is megvédjem Virkirt, mert nem alaptalan amit ír. Igazából nincs egyedül az észrevételével, én is láttam már ezt-azt a HAC-os klántársaidtól, amik...hogy is fogalmazzak...enyhén hajmeresztőek voltak. Nem lett leszólva az egész klán, csupán annyit említett, hogy néhány tag nem mindíg áll a helyzet magaslatán. Ne vedd személyes sértésnek tőlem...majd megkapod ezt tőle holnap...illetve ma, de ezért nem kellett volna idejönnöd. Inkább menj vissza és szólj a klántársaknak, hogy néha azért figyeljenek oda, mert nem egyedül vannak a csatamezőn. Innentől részemről a vita lezárva.

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#30105) _seth_ válasza GrooveHero (#30104) üzenetére


_seth_
veterán

Akinek ELIT van klán névben megadva azok "ti" vagytok?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#30106) Murder3


Murder3
addikt

Ki volt olyan szemfüles h észrevegye a VK3601H armor nerfet? :F
nagyon kellett, orosz tankokkal miért nem csinálják ott még lenne is ok rá...

(#30107) MasterHUn válasza Eagle16 (#30084) üzenetére


MasterHUn
senior tag

keress rá arra az emberre hogy Pantika és lásss csodát. :D most Parduc néven fut :D

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#30108) MasterHUn válasza fsb1000 (#30103) üzenetére


MasterHUn
senior tag

gratulálni tudok a fényes eredményedhez :) nagyon szép csata volt :) én is kb így jáccok mégse kapok csak max 50-70ezer kreditet. mondjuk én alap fiókkal tolom :D

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#30109) babferi válasza madstunt (#30096) üzenetére


babferi
tag

Hat a 8800gt lenyegesen jobb, de mar tenyleg nem egy mai VGA az biztos. Ha hasznaltban gondolkodol es nem is akarsz tul sokat kolteni ra akkor en a 9600gt-t ajanlom. 12k-ert mar jot veszel . Nekem az ez elotti gepemben ennek egy OC valtozata volt ami teljesitmenyre hozza a 8800gt-t, nagyon jo szolgalatot tett. Full beallitasokkal nem fog persze menni , kb mediumon , de az boven jo szerintem. Hasznaltbol ajanlom meg a HD4850, HD4770, 9800gt kartyakat , ezekhez olcson hozzajutsz.
Ha meg ujat veszel HD5750 vagy GTS450-tol gyengebbet ne vegyel !

[ Szerkesztve ]

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#30110) MasterHUn válasza madstunt (#30096) üzenetére


MasterHUn
senior tag

nekem 9800gtx+om van és ha hiszed ha nem fullra húzott graffon 1440x900 ba sima tank nézedben menet közben 50-90fFPSem van tüzér nézetben meg 140-180

és a vidikarit 12.000 ért vettem!

[ Szerkesztve ]

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#30111) MasterHUn


MasterHUn
senior tag

így hozhatna minden körben :D

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#30112) D.Orion válasza babferi (#30109) üzenetére


D.Orion
veterán

Bocs, de ez csupa csupa rossz tanács volt. A lelkes amatőrség sorait olvashattuk. Bocs, de ez tényleg így van.
8800GT és 9800GT mondhatni ugyanaz a kártya. GTS450 és 5750 meg amennyivel többe kerül... közel sem hoz olyan javulást..

9600GT-t ajánlani 8800GT helyett, ezt inkább nem is kommentálom.

(#30113) MasterHUn válasza D.Orion (#30112) üzenetére


MasterHUn
senior tag

én nem véletlen irtam a 9800gtx+ ot :D

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#30114) Murder3


Murder3
addikt

amcsiknál van ez a tankleárazás,meg kieg leárazás itt eu-ba miért nincs?
vagy mikor lesz mert jpz 4-es 50% érdekelne...

(#30115) balintka válasza Tesi (#30085) üzenetére


balintka
addikt

Ez a 107-es ágyú ugyanaz, mint a KV-n, ugye? Az bizony elég karcsú.
Milyen tier-ű tankokkal tesz vele össze? T10 is beesik?
Azért nem mellékes, hogy az ára majdnem fele a Löwének. IGazság szerint farmolásra szeretnék egy ilyen magas Tier-ű tankot, mert semmi kedvem M4-el, meg KV-tel rontani az arányomat. Ezekkel nagyobb eséllyel nyer az ember azért.

(#30116) balintka válasza Chris0321 (#30089) üzenetére


balintka
addikt

Sejthető, hogy milyen ára lesz? 12.500 mint a Löwének? Az nekem a max amit adnék érte. De ha a KV-5 jól farmol, olyat vennék, mert sokkal olcsóbb.

(#30117) balintka válasza L-e-f-i-e (#30087) üzenetére


balintka
addikt

Elég drága, ezért gondolkodom olcsóbb megoldáson. Type 59 lenne jó, de arról lemaradtam. JElenleg csak 4.000 aranyam van még, így tervezgetek. De fizu után újítok be aranyat, innen már a KV-5 elérhető hamar.

(#30118) Murder3


Murder3
addikt

na aki azt modnja h pz4-el meg pz3/4-el élvezetes játszani meg farmolnia z egy hülye kész.
nem képes 10-ből legalább 5X normális csatába betteni.
azon kívül ennyi ghost shellt meg gun anomáliát amit ez produál az vmi borzalom.
1 fokkal jobb mint a t25 a pz4 meg 1.5-el de ez nem dicséret hisz a t25-nél pocsékabb tank is kevés van a játékba.
tank jó lenne t5-re nem oda ahova rakja a matchmaking...

nem is tudom mióta nem tudok normális kört emnni vele 66% a hit ratiom vele meglehet nézni pl vk3001h-t ahol még vagy 50 meccs erejéig a l/28-at használtam(am végig l/70-et) azzal is 71%.
sőt többi tankot is amit normálisan játszok jobb egyedül a pz4 az ami ilyen low szinten van..(pz3/4-en nicsn normális ágyú azzal azé fos a célzásom)

[ Szerkesztve ]

(#30119) MasterHUn válasza Murder3 (#30118) üzenetére


MasterHUn
senior tag

keress rá erre az úriemberre. Balint200

full alapfiókkal kihuzott e-100 t54

és mindenre pz4el formolta ki a pénzt. :D

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#30120) D.Orion válasza Murder3 (#30118) üzenetére


D.Orion
veterán

Benned van a hiba, nem tudsz vele játszani. Ennyi! A hülye meg te vagy! :W

(#30121) Murder3 válasza MasterHUn (#30119) üzenetére


Murder3
addikt

nem nincs kedvem olyan tankokkal játszani ami t5-ös de végig t8-as csatákba rakja be.
nem h farmolni,játszani se.
az h ki menynit,mivel farmolt lexarom.
mert akkor már inkább megyek magasbb tierrel ahol átlagos körökbe simán keres ennyit mint ez mikor berakja olyan csatába ahol végig afkolom vagy kilépek kezdésből esetleg belerohanok a semmibe és hátha sebzek 1-2t.
jobb kört könynebb t6-al kfigni mint t5-el már hónapokóta ezt tapasztalom.
ezé is untam rá.
pz3/4 is olyan, hogy 1 nap mész 10 csatát ha szerncséd van abból 3 csata talán olyan lesz ahol kezdhetsz is vmit a tankoddal vagy berak olyanba ahol max scoutolahtsz.
ilyenkor isntant quit.
t5-el gyakrabban lépek de én gyakran lépek nagy tierrel is ki,lexaroma creditet mert 1-3 csatán belül úgyis visszajön majd.

(#30122) Murder3 válasza D.Orion (#30120) üzenetére


Murder3
addikt

képzeld tudok vele játszani csak meguntam h direktbe szivatja a játék mindig ennyi.

ha te azt élvezed h t9-es csatákba meg t8-t6-os catákba dob oda alulra t5-nek egm mikor tiert is kihagy pl volt h t5-el voltunk 5-5 t5 mindkét oldalon t61-2 t7 nem is volt de a topok t8-t9 tankok voltak.
ez még 1 t6-al vállalható is pl vk3001h-val még talán ha nagyon nem figyelenk rád mész valamire, de pz4-el nem...
megaztán nagyon gyakori h sorozatosan miközbe telibe lövöm elvileg de nem találja el...
t5 csak szenvedés az elcseszett mm-miatt.

(#30123) D.Orion válasza Murder3 (#30122) üzenetére


D.Orion
veterán

Az elmúlt három hsz-ed kiérdemelted, hogy pont te legyél a harmadik olyan ember ebben a topikban akinek a hozzászólásaira nem reagálok a továbbiakban, még akkor sem, hogy ha esetleg értelmes kérdés bújik meg bennük amire még a választ is tudnám... Hogy lehet valaki ennyire ... nem is találok rá szavakat...

Tudod mi a szenvedés? Amcsi M6 na az... épp most nyüstölöm és sokat szidott Pz IV-et nem képes átlőni a 76mm-es löveggel. 70-80as dmg-ket oszt a tankokra. T6ban ez már a vicc kategória... Ennél Pz IV-el is többet sebez az ember...

[ Szerkesztve ]

(#30124) balintka válasza D.Orion (#30123) üzenetére


balintka
addikt

Nekem a T1 heavy volt a nagyobb szenvedés. Az M6 se volt könnyű eset, de ott a 90 mm-essel már használható vált a tank (viszonylag). De így sok 0 killes menet volt.

Murder-rel egyetértek abban, h a PzIV jó tank, de összerakja T7-8-al, amik ellen esélyed sincs kilőni, meg nagyobb eséllyel gyarapítod a vesztes csatákat is. Én pl. a KV-t is ezért fogom eladni, amikor meglesz a frissítés, és KV-2 lesz helyette, mert farmolni majd veszek KV-5-öt, vagy Löwe-t, és nem fogok kínlódni ezzel sem. A KV-t is gyakran beteszi T8-ba, ahol esélye sincs. Ahol top tank, ott meg arat.

A PzIII/IV az borzalom, ezt megerősítem, most van nekem is. Ha nem tesz be top közeli tanknak, akkor valóban a legjobb, ha kilép az ember. Egy szenvedés. Leginkább, mert a löveg gyenge. A vicc, h a MM a PzIV fölé sorolja.

[ Szerkesztve ]

(#30125) Murder3 válasza D.Orion (#30123) üzenetére


Murder3
addikt

No comment,
nem tudom miért veszed magadra nem téged vagy bárki mást hülyéztelek le, mondjuk elég lópikula dolgon akadsz ki...
különben azzal amikor jönnek a nagy megint retard a teeam meg agyi fogyatékos és egyéb kedves jelzők jönnek az nem zavar?
na persze egy semmibe mondott..az hülyére már vérszemet kapsz....

(#30126) MasterHUn válasza balintka (#30124) üzenetére


MasterHUn
senior tag

a kv val kapcsolatosan a nézeteid rosszak.!

én 1194csatát mentem vele. lőttem ki e-100 at maust vele e-75 is-4 jgtiger stb... szemből átlehet küldeni 107mm esssel. nem kamuzok ha gondolod próbáld ki.

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#30127) balintka válasza MasterHUn (#30126) üzenetére


balintka
addikt

Nekem viszont nem így tűnik, pedig 100 %-os a legénység. Néha sebzi őket, de előbb kilőnek, még ha rejtőzök, akkor is.

(#30128) D.Orion válasza Murder3 (#30125) üzenetére


D.Orion
veterán

Idézlek téged:
"na aki azt modnja h pz4-el meg pz3/4-el élvezetes játszani meg farmolnia z egy hülye kész."

Eme topikban én nagyon sokszor dicsértem a Pz IV-et, és mondtam rá, hogy szeretek vele menni. Így ezt én magamra vettem teljes joggal, legközelebb jobban gondold meg mit írsz le.

(#30129) MasterHUn válasza balintka (#30127) üzenetére


MasterHUn
senior tag

kv val 500 csata után tanultam meg jáccani. ugy kell vele mozogni mint 1 hevy TD vel :) fogalmazzunk így :)

nagyon szerettem jó kis tank :)

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#30130) Murder3


Murder3
addikt

további félreértések elkerülése véget ez a modnat:
"na aki azt modnja h pz4-el meg pz3/4-el élvezetes játszani meg farmolnia z egy hülye kész."

senki felé nem irányul személyesen sőt még csak nem is kell véresen komolyan venni.

balintka:kv-még türhető hisz az t8-akank is képes simán 400-aakt meg 300-aakt osztani, de nem vitatom h szenvedés mert én rühellem a kempbase játékstílust.
aki szeret úgy játszani annak gondolom nem annyira szenvedős.

(#30131) tbundy válasza MasterHUn (#30126) üzenetére


tbundy
csendes tag

KV-val ki lehet lőni nagyobbat persze, amúgy is 10ből 7-8x T8-9be rak mostanában vele, ott max potyázni lehet, mert a 660HP hamar elfogy :DDD

(#30132) Murder3 válasza D.Orion (#30128) üzenetére


Murder3
addikt

én is szeretem a pz4-et,sőt a pz3/4-et mert máskülönebn nem tartanám meg.
akkor vedd úgy h magma is lehülyéztem(mert korábban modntma már h az jó farm tank)
azt elismerem, h félreérthető, de nem volt szándékom senki felé személyesen hozzávágni vagyis nem értettem senkire.

ez inkább olyasmi mint az h "aki nem látja h xy tank op az vak"

(#30133) Chris0321 válasza balintka (#30116) üzenetére


Chris0321
addikt

Még nem tudni semmit, majd a frissítés környékén biztos adnak még infót. Nem hinném, hogy 7500-nál többe kerülne de majd kiderül.

(#30134) D.Orion


D.Orion
veterán

Mostanában nem lesz wot kódom. Hiába foglalom le előre, hogy ha mire megkapom a bankszámlaszámot pü-ben már el is fogy... :(

(#30135) Chris0321 válasza zoszt (#30094) üzenetére


Chris0321
addikt

Szeva

Én több mint 1000 csatát mentem már a Tigrisemmel. Vizes lőszertartót tegyél fel rá, mert elég sokszor sérül rajta a lőszerrekesz. Javítókészletre és tűzoltóra se sajnáld a pénzt mert sokszor jól jön. A töltésgyorsító is jó ha fenn van.
A csiki csukizásban így látatlanban nem tudok véleményt mondani. Én néha, ha nincs más ellenség aki rám lőhet kinn maradok amíg az ellenség újratölt és gondosan becélzom a helyet ahol fel fog tűnni. Így mikor előjön nekem csak lőnöm kell és visszahúzódnom ezzel szemben neki még céloznia is és ez be szokott jönni. Persze nem mindíg.

(#30136) Gyuri27 válasza D.Orion (#30134) üzenetére


Gyuri27
félisten

A kiadónál érdemes lehet ismét érdeklődni. Mert mint látom emberünk apróját törölték.

Amd - Radeon - Ryzen

(#30137) virkir válasza GrooveHero (#30104) üzenetére


virkir
veterán

Neki nem fogok egy betűnyit sem reagálni mert nem ér annyit.
Még tegnap illetve ma megkeresett ingame is csak miután megnéztem megint ki akar nagyokos lenni kapott egy ignore-t azonnal válasz nélkül. :D
Ezúton tudatom minden HAC-R-es játékossal, hogy továbbra is fenntartom a véleményemet, hogy finoman fogalmazzak, érdekes mentalitású játékosok gyűjtő helye a klánjuk.
khm... majd küldök privátba egy replay-t nézd meg érdekes JT harcmodort láthatsz

Gyuri27
Nem a HAC úgy általában hanem a HAC-R akiknél ezt tapasztalom.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#30138) D.Orion válasza Gyuri27 (#30136) üzenetére


D.Orion
veterán

A -20%os prémiumról már így is úgy is lemaradtam. :( Persze, mert minden csap Bp-en van ebben a tetű országban.

Szerk.: Ja nem bocs, például villamos az nem csak Bp-n van.

M6 <Eme tankkal mégis, hogyan lehet xp-t gyűjteni... 27lövés, 25 találat. Majdnem mindegyik sebzett 70-110 között T6 és T5 tankokon. Erre kaptam Victory.val 680xp??? :F Sniper meg MasterGunner... Confederate meg sehol... :F Credit meg, le se írom olyan kevés.

[ Szerkesztve ]

(#30139) Gyuri27 válasza virkir (#30137) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hehe. Csak játékba ne írd meg a véleményed. Mert akkor tk lesz a vége.
Az azért érdekes, hogy itt vannak ellentétek, viták. De abban mindenki egyetért, hogy a HAC inkább hasonlít egy ökörcsordára. Mint a játékhoz értő klánra. :DDD

D.Orion: elvileg postáznak is és akkor is csak 1300 ft-be kerül. Az más kérdés, hogy annak a valakinek haveri (vagy más alapon) fent volt tartva az újság. Másokat meg pattintottak le.
Ezért várom a hétfőt. Remélem tudok néhány szót váltani a kedves hölgy fönökével, munkatársaival. Persze akkor ha nem kapom meg azt amit lebeszéltünk.
Amúgy bunkó ember pl nem csak pesten van.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#30140) Murder3


Murder3
addikt

német prem tankot 7500-ért és nem a jt-t 88-assal :o

(#30141) skill84


skill84
tag

:O az én hirdetésem is törölték. akinek dolga van velem az írjon / olvasson pmet!

(#30142) vhw válasza Gyuri27 (#30139) üzenetére


vhw
addikt

Én csak azt nem vágom, hogy hogy tudják így összeválogatni az embereket. Van más magyar klán ahol tapasztalatlanabb játékosok vannak 1-2-3 ezer csatákkal, semmi gond, valahol el kell kezdeni. Vannak ahol bekerül 1-1 gyengeképességű, de a többiekre nem jellemző.
Ezeknél meg csak hemzsegnek a 5-10ezer csatát megjárt emberek és csak lesel ki a fejedből miket művelnek randomban. Ritka alkalom ha olyat látsz aki tényleg érti a dolgát (de annál meg nem lehet felfogni, hogy miért nem ment már világgá)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#30143) emre válasza vhw (#30142) üzenetére


emre
veterán

hasonszőrűek vonzzák egymást (tisztelet a kivételnek)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#30144) skill84


skill84
tag

szerintem csak simán máshova nem veszik fel a gyenge képességűeket.

(#30145) emre


emre
veterán

Nem bírtam ellenállni a kísértésnek (miért pont annak ne) és vettem egy kis akciós prémium előfizetést. Az első köröm KV-val :Y

Győzelem!
Csata: Ensk 2012. január 28. 10:30:31
Jármű: KV
Szerzett tapasztalat: 3 828 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 43 480

Mennyivel tisztább szárazabb, biztonságosabb érzés. :DDD

Ja, meg a nap poénja, SU-85-el SteelWall érmet kaptam. :DDD :D
Asszem harmadik legerősebb voltam.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#30146) Flatron710


Flatron710
tag

A februári Chip magazinban szerepel a Dogs of Hungary klán weboldala. :) A cím igaz már pontatlan, mert nem ".HU" a vége, hanem ".INFO"

Scannelt kép: http://kepkezelo.com/images/ha20ha7pldrpey4zckk3.png

Nem szeretnék és nem is akarok vitát, konfliktust, valamint feleleveníteni a "magyar klánok háborúját", de azért ez is egy elismerés az oldalnak ( nem a Klánnak), akár a játéknak és a magyar játékosoknak! :) Mindegy, hogy klántag vagy független.
Kicsit pozitív élmény nekem is, mivel elég sok cikket írok az oldalra... :U
A szövetséges dolog is "pontatlan" a cikkben, mivel nem a -DoH- klán egyedüli érdeme a szövetség kezdeményezése.
Köszi, hogy elolvastad. Csak ennyit akartam! Jó játékot!

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#30147) Gyuri27 válasza emre (#30145) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hja. A prem az isten meg a type59. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#30148) haromegesz14 válasza Flatron710 (#30146) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Meglepődve olvastam, pláne hogy ha a régi törzsgyökeres Qttyák teamről van szó - klán logót elnézve szerintem Ők azok. ( De lehet keverem :) ). Még 3-4 éve játszogattam velük CoD 2 téren, próbáltak egy kisebb barátságos multigaminget csinálni, bár leginkább TrackMania-ba volt ismertebb a nevük. Nem is tudtam hogy WoT-hoz is kedvet kaptak.

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#30149) Flatron710 válasza haromegesz14 (#30148) üzenetére


Flatron710
tag

Igen.. már több éve létező Klán.

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#30150) Eagle16 válasza Murder3 (#30106) üzenetére


Eagle16
addikt

:F

Ugyanannyi páncélzata van most is, amennyi volt régen.

MOD: hmm, az online tech-tree-ben néztem azért nem láttam. Valóban csökkent a páncélzata. Érdekes.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.