Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8001) bozont


bozont
veterán

Eddig nem foglalkoztam annyira az új USSR ággal, de most tüzetesebben megvizsgálva elég érdekes. Engem leginkább a heavy ág érint. Furcsa hogy a KV1 után kettéválik, például az IS4 is t10-be kerül az IS7 mellé? Vagy a KV3 és az IS is azonos szintre került. A tankok tulajdonságai megváltoznak legalább vagy sem? Mert a fullos KV3 tankommal nem szívesen találkozok szembe egy IS-sel, így meg még nagyobb az esélye.
A másik pedig, hogy pont most fejlesztettem ki az IS-t, de az új ágon már a KV-1S után van, ami nekem nincs kifejlesztve. Ilyenkor mi lesz? Visszakapom az xp-t vagy megkapom a KV-1S fejlesztést is?
Na és vajon melyik ágat lenne érdemesebb továbbvinni a kettő közül? Vagy ez csak a patch után derül majd ki?

mod.: Meg még egy kérdés. Ha átképzem a legénységet egy másik tankba, akkor a megtanult skillek megmaradnak?

[ Szerkesztve ]

(#8002) Murder3


Murder3
addikt

azé lol hogy a full heavy seregbe full heavy sereg ellen egyik legtöbbet ölő tank vagyok vk3001h-val a kis l/70-es ágyúval :DDD
igaz ez 2-de emellé sok erős tankot is megtudok sebezni.
kár, hogy le se szarja a játék h épp milyen brutál csatába tudok csipegetni és ráadásként mindig legalább eggyet ölök mégis mivel vesztettünk kapok egy szoldi 350xp-t míg mikor nyerünk fele annyiért min 500-at ad.

akkor idegesíőt mikor, tiger2,löve,kv-5,is-4,is,is-3,t29-es ellenek jönnek.
van h 30%-ot lelövök az is-ből 10%-okat a többiből aztán vesztünk és leszarja a játék+még1-1 kill ilyenkor is összejön.

azé ez nem túl fair, mert most a papír vk a maga 750-es életével ilyen dögök közt nem sok lehetőséget kap.
1-2 lövés véget is vet a szaladgálásomnak.
nem rossz a stattom vele 93-csata után már 90% fölöttiek az embereim.
win6loss is +-os vele és 59-et öltem vele.
általába 2-t szoktam csatánként de egyet majdnem midnig, leszámítva a kezdeti állapotot és a jópár fail menetet.
kár h sok a javítási költsége különben pz4-es gridn tankank is jó lenne.
lehet a db-t meg a panthert ebből célszerűbb lenen farmolni mint a 36h-ból.

(#8003) Murder3 válasza bozont (#8001) üzenetére


Murder3
addikt

még az is a legjobb amivel szembetalálkozhatsz főleg kv3.al az azé nem gyenge egy is-el szembe.

(#8004) superfinest


superfinest
tag

Sziasztok!
A Hetzer mennyire kezelhető és mennyire hozza a pénzt?(Nem vagyok prémiumos.)

(#8005) diegho válasza Murder3 (#8002) üzenetére


diegho
nagyúr

Ezen pont tegnap akadtam ki én is. Berakott olyan csatába, hogy az ellenfélnél volt 2 löwe, kv5, kv3, is, is3, t29, t44 stb lelőttem 16%-ra egy t44-et, nyertük a kört és kevesebb, mint 500xp-t kaptam, utána berakott egy olyan körbe ahol úgy nyertünk, hogy senki nem halt meg tőlünk, semmit nem csináltam, 1 töltényt nem lőttem és 1100xp, aztán jött egy olyan kör, hogy 3-at öltem nyertünk és ketten haltak csak tőlem, 600xp, utána jött egy laza 6-os killem úgy, hogy 2 hp-val pattant rólam 2 stug és 2 T1 HT lövés valamint egy arty és kapok érte 480xp-t, pedig nyertünk is.

(#8006) Memphis79 válasza superfinest (#8004) üzenetére


Memphis79
aktív tag

Szeva!
Hát meg kell vele harcolni az biztos.Alap motorral meg ágyuval ugye ez se èr 1forintot se
A legjobb talán ha csatlakozol mondjuk 1stug-hoz vagy vmi izmosabbhoz úgy lehet szedegetni vele-èn pl alig várom,hogy megszabaduljak töle :(((

Origin:Memphis79HUN

(#8007) diegho


diegho
nagyúr

Ez az IS4 ilyen brutál erős? Az oké, hogy 2 hitel, de egy T29-et és egy Panthert is levágott utánam 2v1-ben.

(#8008) diegho


diegho
nagyúr

2448xp-s kör. Thats the way i like it! :C

(#8009) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

nah, megvan a t54.. mondjuk stockként elég csíra, de majd kinövi.

- no es importante -

(#8010) diegho válasza Sixkiller6 (#8009) üzenetére


diegho
nagyúr

grat. nekem kv3-hoz kell még kb 2000xp, de most ha megnyerik a társak ezt a csatát kapok rendesen, kinyírtam egy is3-at.

(#8011) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Azt hiszem hatalmas nagy fejlődés lesz, beláthatatlan következmányei lesznek, elpusztíthatatlan tank lesz az IS-4...amint megkapja rá a torony-géppuskát, mint ami az IS-7- nek van. :DD Mondjuk 10-es tanknak dukál is, nemde?:DD
Amúgy állítólag nem tudom ki tudja, de úgy néz ki, hogy a tier 10-es IS-4 csak 6.7 UTÁN jön. Elvileg, ezt olvastam valahol. Nem tudom mi igaz belőle, ha ti biztosabbat tudtok ,javítsatok ki :K :C

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#8012) Sixkiller6 válasza GrooveHero (#8011) üzenetére


Sixkiller6
őstag

nem volt még konkrét infó, de várhatóan utolsó negyedévben (kell is az idő, mert még 100k xp hiányzik az IS4hez)

- no es importante -

(#8013) Iron Funeral válasza GrooveHero (#8011) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Soha nem volt titok, hogy a 2. szovjet heavy vonal csak valamikor ősszel jön, nem is értettem, hogy mit kapálóztak/nak egyesek, hogy jujujuj sietni kell mert cserélik a KV-t :U

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#8014) cnor válasza superfinest (#8004) üzenetére


cnor
csendes tag

Nem rossz ha már teljesen ki van fejlesztve. Ronda szegény, de hát ez már egyéni ízlés dolga. Szerintem StuG III sokkal szebb! :D Persze a külső csak huszadrangú, a belső a fontos! :) Szóval ki kell "maxolni" és akkor már egész szépen lehet pörkölni. Egy KV-t már simán megsebez AP-val is (nem úgy, mint a Marder II).

De összességében én a Marder II-vel való játékot sokkal jobban szerettem, élvezetesebb. De a StuG III-ra kell gyorsan ráhajtani, az már egy jóval kezesebb bárány! :)

Amit ma megtehetsz, halaszd holnapra! - Garfield

(#8015) virkir válasza Iron Funeral (#8013) üzenetére


virkir
veterán

Azért már nem is, inkább az IS-4 amiért most kell hajtani mert nem kevés xp meg credit kell hozzá.
Nekem konkrétan kb 500k amit átlag 500-as körönkénti átlaggal prémium nélkül nem kevés csatát jelent.
Meg közben ott az E100 amihez megint kéne 450k xp.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#8016) AlexWolf válasza cnor (#8014) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Hetzerrel szedtem ki KV-t szemtől szembe normál skulóval is. Azt kell tudni róla, hogy mivel döntött az első páncélja, szerény véleményem szerint strapabíróbb, mint a Stug, de csak szemből. Ettől függetlenül, szerintem a Stuggal való játék a legélvezetesebb az egész WoT-ban. Legalábbis nekem az a kedvencem, pedig van jó pár tankom, egyebem

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#8017) marked one94


marked one94
őstag

Semmibaj sincs a hetzerel én alapagyúval fejlesztetem ki vele a stugot csak motort raktam bele másikat. Meg hogy döntött a páncélja több a lepatano vele, pl. ma a KV-3asal plus 122mm agyúval megyek és a 200m lévő hetzert sikerült úgy eltalálnom hogy lepattant róla. Csak néztem hogy mivan? :D

You'll Never Walk Alone

(#8018) Fel


Fel
addikt

A múltkorában linkelt kis addont, ami a sebzét jelzi, hogy a fityfenébe kell használni? A letöltött zip-ben csak egy .swf fájl van, mit kell vele kezdeni? [link]

(#8019) GrooveHero válasza Iron Funeral (#8013) üzenetére


GrooveHero
addikt

Háttő...nem az egész vonal, de sztem a mostani peccs után egy hónappal már megkapunk valamennyit belőle, már ez sem lenne rossz, ha a KV-1-2-3 tankok rendbe lennének téve, az is sok creditet jelent egyeseknek. A kapálózást én sem értem, van még rá egy bő hónap, ha nem több, még arra is lesz időm, hogy újra megvegyem a KV-3-at, mert azért az még hiányzik a repertoárból.
Mellesleg igen, igaz, az IS-4-het nem keveset kell szívni, és alapon ugyanolyan lomha lassú mint a KV, később sem lesz fürgébb, az S-70 meg mindenképp kell rá, mert anélkül csak félkarú óriás.
Amúgy nem tudjátok mikor cserélik a a jelenlegi T34-T30 kombót?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#8020) predator00


predator00
tag

Sziasztok!

Lenne 1 kérdésem ebben a játékban mennyire számit az hogy mennyi a ping-em? mert mobil netem van és 200ms körül van mindig szal nálam COD meg ehhez hasonló játékok kizárva :N

(#8021) marked one94 válasza Fel (#8018) üzenetére


marked one94
őstag

Ide bemásold és felül írod és kész:
Program Files\World_of_Tanks\res\gui\flash

You'll Never Walk Alone

(#8022) bullseye válasza Fel (#8018) üzenetére


bullseye
addikt

lecseréled vele a játék könyvtárában lévőt //gui alatt lesz asszem...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#8023) emre válasza Fel (#8018) üzenetére


emre
veterán

felül kell vele íratni az eredetit
mindjárt keresem hol van az az izé

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#8024) Fel válasza GrooveHero (#8019) üzenetére


Fel
addikt

Overlord blogjából is lehet informálódni mi lesz a későbbiekben:
"It's natural that the development of new vehicles and maps won't stop.
- Initial package of French tanks comes this Fall then HT USSR, TD USSR, TD Germany lines are going to be expanded.
"
Szóval előbb lesznek francia tankok, majd csak azután a szovjet heavyk. Úgyhogy 6.8-ban lesz az átrendezés, talán...

emre: Aha.. "WoT\res\gui\flash" könyvtárban. Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#8025) emre válasza Fel (#8018) üzenetére


emre
veterán

felül kell vele íratni az eredetit
mindjárt keresem hol van az az izé

mod: game > res > gui > flash

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#8026) szabi07 válasza atee (#18) üzenetére


szabi07
csendes tag

Hali én már a bétába is bennevoltam. És ott a legnagyobb tankom az is7 volt ha valaki akar valamit megtuddni ak visszaírok menten mindenap nézem a forumot. :)) :)) :))

(#8027) diegho válasza szabi07 (#8026) üzenetére


diegho
nagyúr

Azt ugye tudod, hogy 1 nap híján 1 éves hsz-re válaszoltál?

(#8028) Murder3


Murder3
addikt

tigrisen free xp-ből a felfüggesztést vgay a tornyot érdemes kifejjleszteni?

(#8029) emre válasza diegho (#8027) üzenetére


emre
veterán

elsőnek teljesen megszokott dolog :U :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#8030) szabi07


szabi07
csendes tag

hát mobilnet az ha pannon siralmas és 1 jó tanács legalább állandóan 50-90-ig kell lenie a ping-nek az fps ledig ha 500 900 vagy iesmi közt van akkor pl halelindulsz aoz nem lesz életh mert a kép hol itt holl ott a pálya másik felén van jó tanács!. :R

(#8031) Memphis79 válasza szabi07 (#8030) üzenetére


Memphis79
aktív tag

Fúú baszki ezt vmi forditòprogrammal ìrtad :F

Origin:Memphis79HUN

(#8032) AlexWolf válasza szabi07 (#8030) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Valaki fordítson plz :S

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#8033) grunge válasza Murder3 (#8028) üzenetére


grunge
addikt

Ahogy elnézem az alap talppal is elbirja a Porsche tornyot + az L71es ágyút. Én azt próbálom meg tehát rlőször kifejleszteni vele, majd jöhet a talp.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#8034) Fel válasza Murder3 (#8028) üzenetére


Fel
addikt

A tigrisnek egész jó az alap teherbírása, így a felfüggesztés nem létfontosságú hozzá (a fordulékonyságán javít azért valamit). A torony mehet rá elsőként, a plusz hp és a jobb védelem jól jön majd.

(#8035) Flatron710 válasza biggamer (#7972) üzenetére


Flatron710
tag

Nekem tetszik! :) Amúgy ezt hogyan rögzítettétek? Nekem a kameraállás nem tűnik "nézelődő módnak", de javíts ki ha tévedek...

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#8036) grunge


grunge
addikt

Most olvasam hivatalos fórumon hogy kiszedik a Supercharger-t a patch-ből mert túl jól működik! EPIC! Ezek a ruszkik.. :D:D:D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#8037) Eagle16 válasza grunge (#8036) üzenetére


Eagle16
addikt

Cserébe az E-50 és az E-75 is kap egy 200 LE-vel erősebb motort. Az is igaz hogy mindkét tank nehezebb lesz, de azért, mert kapnak plusz páncélt.

Szerintem semmi értelme nem volt...1 percen át + 15% lóerő...nekem nem fog hiányozni.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#8038) Iron Funeral válasza Eagle16 (#8037) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Mennyi az a plusz páncél ha lehet tudni? Én még nem találtam meg.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#8039) Eagle16 válasza Iron Funeral (#8038) üzenetére


Eagle16
addikt

Az E-50 tornyát tervezik 150mm-ről 185mm-re.

Az E-75 oldalát és a tornyának az oldalát 100mm-ről 120mm-re.

Az E-100 haspáncélját 140mm-ről 150mm-re.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#8040) grunge válasza Eagle16 (#8037) üzenetére


grunge
addikt

Na igen, ami számit az a lóerő/súly arány, aminek hatásaként nemigen fognak gyorsulni.

Az E-100 páncálját hogy érted? :U Nem arról szólt a fáma hogy 200mm-nek kell lennie? Mármint arra gondolok ahogy az elején a két lap találkozik az él alatt és felett is 200mm-nek kell lennie. Vagy mi ez? :)

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#8041) Iron Funeral válasza Eagle16 (#8039) üzenetére


Iron Funeral
őstag

E-50 és E-75 jóóóó
E-100on így is meglövik majd a váltót szvsz :(

(#8040) grunge: én 180ra emlékszek, annyi szerintem elég is lenne

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#8042) grunge válasza Iron Funeral (#8041) üzenetére


grunge
addikt

Jelenleg kilóötven, persze "balance reasons" miatt. Ez azt jeleni hogy az is vígan égni fog a váltót ért lövések miatt, mert bazi nagy az a lemez és elég sokminden szépen át fogja lőni. Szép lassan tönkre teszik ezt a játékot. A Panter-t is nagyon sajnálom, semmiben sem lesz jobb a DB-nél és szophatunk vele 135dmg-vel tier 8-9ben :(

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#8043) Flatron710


Flatron710
tag

Szerintetek van arra esély, hogy ezen játék népszerűségét kihasználva készít valamelyik fejlesztő csapat egy harckocsis szimulátor játékot, ami megfelel a kor igényeinek? ( ezekhez hasonlókra gondolok... M1 Tank Platoon II, WWII Tank Commander, Armoured Fist, )

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#8044) jahrn válasza Eagle16 (#8037) üzenetére


jahrn
senior tag

Szerintem nem volt azert az a cucc hulyeseg, a mapok egy reszen nagy taktikai elony ha az eggyik oldal gyorsan el tud foglalni fontos pontokat az elejen (pl Mines kozepe).
Ha jol olvastam akkor azert kerul ki a jatekbol mert az E-50 gyorsabban er oda adott pontra a jatek elejen mint a Removed Speed Governor cuccos T-54...no comment.
Amugy az E-100 miert nem kap erosebb motort?

Plussz allitolag csak 700-ba fog kerulni a 8,8cm L100 loszer, mondjuk ez nem sokat segit rajta...

(#8045) Eagle16 válasza grunge (#8042) üzenetére


Eagle16
addikt

Jelenleg 140mm a lower hull.

Eredetileg 150mm volt. Normalizáció után ez pontosan annyi mint a Tiger II frontpáncélja. ~ 198mm. Így egy kicsit beforgatva viszonylag védve lesz az L/71-es ágyútól. Tier 9-10-es ágyúk átlövik persze, de én L/71-el átlőttem az Is-4-7-t alját is...igaz, hogy azokon az a rész kisebb...

jahrn: igen, a következő teszt patchel 700 kredit lesz a 88mm L/100-ba a lőszer,de ez nem végleges adat.

+ 15% LE-vel odaértél az adott pontra mondjuk 10 mp-el hamarabb...nem ez fogja eldönteni a csata kimenetelét...nekem is van T-54-esem is nem használom rajta a gyorsítót, sokkal hasznosabb egy tűzoltókészülék, mert ugyan nem ég sokszor, de ha egyszer kigyullad akkor nem jó érzés 1650 Hp-ról leégni 800-ra, csak azért mert nem volt nálam egy 3000 kredites kiegészítő.

Az E-100 így is elég gyors, mentem vele pár csatát. Emelkedőn kicsit erőlködik, de bőven jó.
Szerintem nem fognak erősebb motort adni neki.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#8046) grunge válasza Eagle16 (#8045) üzenetére


grunge
addikt

Na épp ez az! Ez a WG által vízionált E-100. Visszanézve a hivatalos fórumot annak a lemeznek ugyanúgy 200-nak kellene lennie (ez is volt a terv ha jól emlékszem). Szép herélés mondhatom, 140mm... :(

159 SW 1.9 jtdm <3

(#8047) Eagle16 válasza grunge (#8046) üzenetére


Eagle16
addikt

Nem igazán. Ez a Panzer Tracts féle E-100.

Thomas L. Jentz és Hilary L. Doyle meg nem épp arról híres hogy nem értenek ahhoz amit csinálnak :)

[link]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#8048) Stauffenberg válasza AlexWolf (#8032) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"hát mobilnet az ha pannon siralmas és 1 jó tanács legalább állandóan 50-90-ig kell lenie a ping-nek az fps ledig ha 500 900 vagy iesmi közt van akkor pl halelindulsz aoz nem lesz életh mert a kép hol itt holl ott a pálya másik felén van jó tanács!."

A Pannon (Telenor) mobilinternet siralmas. Egy jó tanács (észrevétel): A ping lehetőleg 50-90 ms között (alatt) legyen az fps-el egyetemben. Ha a pinged 500-900 ms között van (vagy magasabb) akkor könnyen meglehet, hogy ront majd a játékélményen, mert a kép ugrálni fog a pálya egyes részei között (laggolni fog és ugrálsz az adatcsomagok kihagyásának idején már bejárt területek között).

----------------

(Remélem nem gond, hogy helyenként beletettem vastag dőlt betűvel a saját kommentárom is, remélem sikerült helyesen fordítani és ezt akarta mondani a szerző).

(#8049) banánocska


banánocska
aktív tag

Szerbusztok! Én már 1hónapja tolom e kellemes játékot és nagyon elnyerte tetszésemet!
Ha esetleg már valakinek van klánja netán már tagja valaminek akkor szívesen jelentkeznék az adott klánba! Eddig van egy Su 18-as Lövegem és egy Marder II, legutolsó sorban egy Hetzer-em. Kivételes játék egy gondal: Gyakran berak olyan ellenségekhez amiket képtelenség kilőni egyedül. A csapattársakat meg nem érdekli.

(#8050) L-e-f-i-e válasza banánocska (#8049) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Üdv a klubban :D

Szerintem a klánosdihoz ajánlottak a 8-9-10-es szintű tankok..azokat elérni meg nem 2 nap..

=^-^=

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.