Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30451) MasterHUn válasza MasterHUn (#30450) üzenetére


MasterHUn
senior tag

HE ágyút úgy érti mint például a KV 152MM ese mert abba sokáig csak HE löszert lehetett venni. az például 1 HE ágyú. remélem így már érted.!

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#30452) bullseye válasza joker1220 (#30445) üzenetére


bullseye
addikt

már van

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#30453) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Na, éjjel végre meglett az orosz t-34.. Hogy ez is milyen kicsi.. Mentem vele egy kört, full stock, de még ez sem az igazi. Valaki tapasztaltabb adhatna tippet vele kapcsolatban. Mit érdemes vele játszani?

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#30454) vhw válasza Blom (#30446) üzenetére


vhw
addikt

A rövid és nagy kaliberű ágyúk. Amiknél igen alacsony az AP átütése, vagy egyáltalán nincs hozzájuk AP lőszer.
Pl néhány:
usa: 75 howitzer M3, 75 howitzer M1A1, 105 SPH M4L23
német: 75 KwK 37 L/24, 10,5 KwK 42 L/28
szovjet: 122mm U-11, 152mm M-10

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#30455) CactuS válasza MasterHUn (#30450) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Valamelyik mostani patch óta ez már megváltozott, nem? Már nem az van, ha nem tudod megkarcolni APvel, akkor legalább a HE sebez párszázat.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30456) Blom válasza vhw (#30454) üzenetére


Blom
aktív tag

na ezt már értem, köszönöm szépen a választ mindenkinek. :R

(#30457) fsb1000 válasza joker1220 (#30445) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hol olvastál PHE ügyekről? Kérlek add meg a hozzászólás számát.
Köszi!

A PHE-nek már van új fóruma, sajnálom, hogy elkerülte a figyelmed: [link]

Látod... most te vagy a 11. ember aki FSB-vel balhézik, és talán célszerübb lett volna a nagybetűzgetés elött tájékozódni.

(#30458) ollie


ollie
MODERÁTOR

Interfészt hogy lehet kompletten ki- és bekapcsolni? Játék közben véletlenül megnyomtam valamit, minden eltűnt, még a célkereszt is. Bármit nyomogattam, nem jött vissza.

***

(#30459) Iron Funeral válasza MasterHUn (#30444) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Azért mert átlősz egy tankot attól még nem lesz lyukas, csak kap egy textúrát oda. lol

(#30458) ollie: "v"

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#30460) Tüzi

Ha a 7es tank többnyire bukta kreditben, mi lesz 8on vagy 9en?

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#30461) fsb1000 válasza MasterHUn (#30444) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ezt kifejthetnéd bővebben, mert érdekes új infónak tünik.
Ha jól értem azt állítod, hogy az egymást követő találatok nem függetlenek egymástól, és ahol az első bemegy ott a páncél meggyengül és aztán a második nagyobbat sebez?

A példádban egy páncéltörő után bemegy a kis Pen értékű HE, aminek amúgy esélye se lenne.
Ez biztos így van? Kipróbáltátok gyakorlóban?
----

A másik:
"ap elpattn a HE meg tök8 hol találod el így is ugy is sebez "
Én mást tapasztaltam... nem ritka a 0 sebzés HE-vel sem.

[ Szerkesztve ]

(#30462) Iron Funeral válasza Tüzi (#30460) üzenetére


Iron Funeral
őstag

7esnek nem kéne buktának lennie, még prémium nélkül sem.
8-9 sem lesz veszteséges hosszú távon ha jól játszol vele.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#30463) hemaka válasza Tüzi (#30460) üzenetére


hemaka
nagyúr

IS-7 lövök 5 ellent, veszítünk. Íppe 0-ra jövök ki. :D Ha nem lősz semmit, prém nélkül egy jó 30-40k mínusz. :D

Ollie: MIndjárt megyek vele egy kört. mert így fejből nem megy. :D

[ Szerkesztve ]

(#30464) ollie válasza hemaka (#30463) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mennyi a javítása?

***

(#30465) Tüzi válasza Iron Funeral (#30462) üzenetére

értem én, de általában 3-6 IX-el rak össze, és akármelyik pályán akármerre megyek, 80%ban IXek jönnek szembe. Legfőképp T34. Öld meg 7es med-el :D 3-4 lövés vagyok.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#30466) joker1220 válasza fsb1000 (#30457) üzenetére


joker1220
őstag

Igen valóban elkerülte a figyelmem, mivel mióta folyamatosan konfrontálódsz itt, és
minden 2. hsz edben valaki veled kötekszik vagy te kötekszel valakivel, azóta
nem olvasom a fórumot.

Így elismerem hogy elkerülte a figyelmem!

Örülök hogy a PHE nek van végre saját fóruma.

Szerintem félreértelmezed nem gyengén amit írtam;

Én nem balhézok veled, sőt, éppen hogy szeretném felhívni a figyelmet erre a
problémára és azért választottam ezt a formát mert már korábban is jeleztem
de azt hiszem az a te figyelmed kerülte el.

Nem fogom visszakeresgélni a hozzászólások számát mert mert én
nem megyek bele ebbe a játékba, sajnálom.

Tehát, megismétlem mégegyszer.

Én nem balhézok hanem próbálom felhívni a figyelmed arra hogy
szét OFF oljátok a fórumot a veszekedéssel ami marhára nem
egyenlő az érveken alapuló vitatkozással.

Szeretnélek megkérni rá hogy fontold meg, van e értelme ennek és ha
úgy gondolod hogy nincs akkor kérlek egyszerűen ne válaszolj
az általad provokatívnak minősített feléd irányuló hozzászólásokra, így
gyakorlatilag elkerülhető a ''balhé'' és az OFF olás.

Mindazonáltal én a nagybetűt nem ''ordibálásként'' szerepeltettem
hanem figyelemfelkeltő jelleggel.

Üdv

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#30467) Djuree válasza Tüzi (#30465) üzenetére


Djuree
félisten

nekem ugyanez van 3-as light tankkal, jön szembe az 5-ös heavy. na ilyenkor qrva gyorsan rükverc, mert 2 lövést bírok ki :DDD viszont a gyorsaságom hatalmas előny ezek ellen is, megkerülöm pillanatok alatt, hátulról meglövöldözöm, mire rámfordul már megint a másik oldalán vagyok :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30468) Tüzi válasza hemaka (#30463) üzenetére

Nincs IS7em :D két hete játszom. Vk3001DB-vel nyomom. Elején elbaxtam a fejlődést, mert közben jöttem rá, hogy panther II kell :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#30469) Iron Funeral válasza Tüzi (#30468) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ja igen, akkor majd a Panther féle L/100 adja, az a 88as nem jó semmire sajnos.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#30470) Fel válasza ollie (#30464) üzenetére


Fel
addikt

A T10-eseknek kb. 30k körül van a javítása, ha szencséd van megúszod 28-ból is... Ezek már úgy vannak kitalálva, hogy prémium esetén is legyen rajtuk jócskán bukó, ha nem serénykedsz a csatában.

--------------

Én azt nem értem, hogy a javitási költség (megsemmisített tank esetén) miért nem azonos..? Van, hogy a szétlőtt T30-at megjavítom 28k-ból, van hogy 30k-ból... Ha egyszer kilőttek, akkor kilőttek, kész. Ugyanannyinak kellene lennie a javításnak, nem??

(#30471) Met válasza Fel (#30470) üzenetére


Met
nagyúr

Nem mert ha előtte ellőtték a tornyod, láncod vagy bármelyik modult akkor annak is van költsége.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#30472) Tüzi

tüzérséggel a legjobb pénzt szedni. 5-6os hoz a konyhára szépen.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#30473) fsb1000 válasza Tüzi (#30465) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Korábban virkir azt írta, hogy minden csatában a saját ellenfeled kell megtalálni.
Ezzel egyet értek. Meg azzal is hogy minden tanknak, vagy tank"osztálynak" megvan a feladata, amit a legjobban tud teljesíteni.
Tudom, hogy nem könnyű ezek mentén lavirózni, de ha pályákat és a csaták menetét spontán megtanuljuk könnyebb lesz életben maradni vagy akár több TP/kreditet szerezni.

Az elképzelt stratégiát, vagy a kitűzött célt nem feltétlen egyedül kell megoldani random csatában sem, lehet csapódni egy nagyobb heavy-hez vagy teamhez, öt (öket) segítve talán több esélyed lesz. ...vagy peched, ha rossz helyre visz.

---

SZerk: A Panther és a Panther II szerintem nagyon jó tankok, élvezetes velük menni. A type59-nél jobb köröket megyek velük, de sajnos a kredit szorzója alacsony. Kb 1,5-1,8x több jön a prémtankkal.
Sokak szerint a Panther II és a Type59 más kategória... szerintem sok jellemzőben hasonlítanak és azonos játékstílussal is használható.
Sajnos nem könnyű elérni Panther II-ig.

[ Szerkesztve ]

(#30474) ollie válasza Tüzi (#30472) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bármi jól hoz annak, aki tud játszani. Ha valaki nem tud, persze az arty is megteszi. :U

***

(#30475) Sanya válasza Tüzi (#30472) üzenetére


Sanya
nagyúr

de a skúló viszi is rendesen, azt se felejts el belekalkulálni

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#30476) Tüzi válasza ollie (#30474) üzenetére

veszek neked kreditet amikor meglesz a 9es heavy tankom. abból veszel magadnak egy 7es vk3002db-t, aztán meglátjuk ki tud játszani :D

(#30475) Sanya
viszi, de 10ből 7szer 10k+ jön nettóban...

(#30473) fsb1000
lineage2-n nevelkedtem pár évig, kikockulom a P2-t hamar.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#30477) fsb1000 válasza Tüzi (#30476) üzenetére


fsb1000
nagyúr

hmm... én is benne lennék egy ilyen "versenyben". Akár a vk3002db-vel akár gyakoribb kisebb tankkal. Megyünk 10 kört ua. tankkal és összehasonlítjuk a következőket:
- nyert csaták
- sebzés
- XP (prémesnek visszaosztva 1,5x-el)
- kilött tankok

A győztest megünnepeljük.

(#30478) hemaka válasza ollie (#30464) üzenetére


hemaka
nagyúr

28 ezer 2db kilőtt normál lőszerrel, teljesen elpusztítva.
Fogyócikket nem használtam el a csata folyamán. (konkrétan egy top med csorda lerohant, csak kamilláztam... :D)

[ Szerkesztve ]

(#30479) Bobyjack válasza ollie (#30464) üzenetére


Bobyjack
senior tag

25K

(#30480) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Nos.
Kód nem lesz senkinek. Én se kaptam. Mily érdekes, hogy pont a megbeszélt időben senki nem volt ott. Hogy a küldött mailt olvasatlanul törlik. Az is érdekes, hogy a nevezett játék újság szerkesztősége, a print mellett van. Mennyi mennyi érdekes dolog. :DDD

Amúgy keresek angolul jól író, fogalmazó kartársat. Mivel szeretnék egy levelecskét küldeni a WG-nek. Megírnám nekik mik mennek itt abszurdisztánban. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#30481) emre válasza fsb1000 (#30477) üzenetére


emre
veterán

Mondok egyszerűbbet, menjetek szakaszban utána nézzétek meg ki mennyi xp-t és kreditet kap. Ilyenkor legalább az ellenfél is ugyanaz, és nem lehet majd az MM-re fogni a differenciát.

Gyuri27
Az írói vénádat szeretnéd csiszolgatni ezzel?
Mert különben nem tudom mit vársz a WG-től, ha csak nem azt hogy szerzel nekik egy jó napot. Mert hogy a hasukat fogják csapkodni a röhögéstől az tuti.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#30482) Gyuri27 válasza emre (#30481) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem hiszem, hogy oda lesznek a 4000 kb ingyen kód eladásától. Ugyanis gyanitom, hogy a promo kódokat nem ezért küldték az újságnak. Számold csak ki náluk mennyi euróért lehet kapni azt ami itt ment 1200-1500 forintért. Ha ők ezen röhögnek legyen. Persze az is lehet, hogy ez az újság a következő 2 wg-s játékból nem kap kódot. Mondjuk ezeket majd megkapja a konkurens lap. Na látod az tényleg marha vicces lenne. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#30483) fsb1000 válasza emre (#30481) üzenetére


fsb1000
nagyúr

hehe... nem rossz! Úgy már tényleg egyenlőbbek az esélyek.

Viszont egy ilyen versenyt ki is lehetne terjeszteni. És valami díjjat kitüzni, vagy csak pusztán az eredményért részt venni benne. Talán helyre rakódnának a dolgok.

---
Gyuri27: aki megvette nagytételben az nem kódot vett, hanem újságot. Ennek ellenkezőjét hogy fogod bizonyítnai?
Szerinted egy tavaly kiadott promó miatt akár a telefont is felemelik a WG-nél?
Nem csalásról van szó, csak ami nem kelt "újság", az most megy ki a potenciális vevőkhöz, igaz több kézen keresztül.

[ Szerkesztve ]

(#30484) emre válasza fsb1000 (#30483) üzenetére


emre
veterán

semmi nem fog "helyre rakódni" :N
szóval (szerintem) ne ez vezéreljen

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#30485) vhw válasza Gyuri27 (#30482) üzenetére


vhw
addikt

Te meg ezeket a kb ingyen kodokat akartad megvenni, ahelyett, hogy toluk megvetted volna teljes aron az aranyat. Hm... Erdekes felfogas... Feldoboni a dealert mert neked nem adott cuccot? Kisse kepmutato...

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#30486) fsb1000 válasza emre (#30484) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A verseny (nem pont ilyen) gondolata már korábban is felmerült bennem, és félre is raktam rá pár PCGurut mint lehetséges nyereményt.
De mostanában kicsit változnak a dolgok, és még nem dölt el mennyi energiát érdemes áldozni ilyesmire, vagy csak simán nyomni egyedül vagy szakaszban.

(#30487) Gyuri27 válasza vhw (#30485) üzenetére


Gyuri27
félisten

Bocs én 5 újságot akartam venni saját használatra. Nem kódot, pláne nem másnak.
Azt meg csak halkan mondom mások is rendeltek volna az újságból. Valamiért azonban a 4000 vissza vitt újságból nem jutott nekik. Én a dealertől nem akartam kódott venni. 1500-t meg pláne nem. Azt gondolom, hogy kódonként 200 ft elég tisztes haszon ahhoz, hogy ha egyszeri földi halandó venni szeretne 4-5 újságot az hagyni kellene.
Számolj. 3500 újság x 200ft haszon az 700k. Ami nem is érdekelne. Ha 5 darabot korrektül én is meg tudtam volna venni (meg mások is akik akartak rendelni).

Amd - Radeon - Ryzen

(#30488) Tüzi válasza fsb1000 (#30477) üzenetére

itt az volt a lényeg, hogy hiába lövöm a 7es med tankkal a 9es heavy-t (80%ban ezek jönnek szembe)
azért írtam, hogy veszek ollie-nak egy ilyen DB-t, aztán amikor meglesz a 9es heavym, akkor játszunk egyet :)
ezen okból bukták a köreim a 7essel döntő részben. bár most jól rak be :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#30489) Met válasza Gyuri27 (#30487) üzenetére


Met
nagyúr

Valaki írt a WG-nek, hogy mi folyik itt, ennek hatására az egyik dealer (akitől én is vettem) mindhárom accját törölték vagy felfüggesztették.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#30490) vhw válasza Gyuri27 (#30487) üzenetére


vhw
addikt

Nem ok dontik el,h kinek mennyiert es mikor adnak el mennyi ujsagot? (de itt senkinek nem egy tavaly nyari pc ujsag kell hanem a kod, ez nyilvanvalo) Egy telefonos megbeszeles vagy email valtas nem hiszem, h uzletkotesnek minosul.
Nem ertem mert dolt ossze a vilag, h valaki nem jutott hozza kodhoz.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#30491) Gyuri27 válasza vhw (#30490) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem. Valóban nem. De legyen már az élni és élni hagyni. Ez egy régi bölcselet.
Mint leírtam pont lesajnálom, hogy mennyit keresett rajta.
De aki akarja és tudja az had vegye már meg anélkül, hogy a cirka félmisi mellé becsúsztatnám a zsebébe a saját kis pénzem. Amúgy meg nem én kezdtem az egészet. A kedves dealer volt aki írt a kontaktjának. Ami következtében nem vehettem meg az újságokat.

Amd - Radeon - Ryzen

(#30492) Tüzi válasza vhw (#30490) üzenetére

-Szomszéd! Mit adott a tehenének, amikor beteg volt?
-Paraffint!
másnap:
-Szomszéd! Megdöglött a tehenem!
-Az enyém is!

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#30493) Rém válasza Met (#30489) üzenetére


Rém
tag

Ez, hogy történhetett? Miféle bizonyítékoknak kerültek birtokába, hogy ezt meg merték lépni? Mert gondolom szóbeszédre nem lehet egy ilyen lépést meglépni!

(#30494) Met válasza Rém (#30493) üzenetére


Met
nagyúr

passz

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#30495) emre válasza Rém (#30493) üzenetére


emre
veterán

Te kis naív :DDD
Hát dehogynem :K

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#30496) Gyuri27 válasza Rém (#30493) üzenetére


Gyuri27
félisten

Pici nyomozás után én is elég sokra jutottam. Nyilván a levél írójának több rálátása volt.
Amúgy az eula-t érdemes elolvasni. Gyanitom ott ez a tevékenység nem megengedettként van feltüntetve.

emre: látod, nem röhög a wg. Ha hozzá eljutottak azt is tudni fogják honnan van az a mintegy 3000 kód.
Pedig még meg sem írtam a levelem a wg-nek. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#30497) Rém válasza Met (#30494) üzenetére


Rém
tag

Én a helyében biztos megkérdezném az indokokat! Miután nem volt korlátozva a megvehető ujságok száma, nem hiszem, hogy le lehetne a kódok eladása miatt tiltani akárki accját! A saját pénzemmel meg ugye azt csinálok amit akarok, akár több ujságos készletét is megvehetem és utána meg eledhataom, hiszem a megvételekor a tulajdonomba kerültek a meglévő kódokkal egyetemben. Bár nem vagyok jogász ez így elég ésszerünek hangzik!
Ennyi erővel felfüggezthetik azoknak a fiókját is, akik egynél több kódot fehasználtak!

[ Szerkesztve ]

(#30498) Gyuri27 válasza Rém (#30497) üzenetére


Gyuri27
félisten

Szerintem meg a megvett kódokat nem adhatod tovább harmadik félnek.
Azt is gondolom, lehet veszekedni a wg-vel, hogy oda a biznisz. Csak ne hogy ebből még nagyobb baja legyen az illetőnek ha a wg ezt tovább piszkálja.

Amd - Radeon - Ryzen

(#30499) vhw válasza Rém (#30497) üzenetére


vhw
addikt

Sshhhh pssszt! :D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#30500) Pusztitusz válasza Gyuri27 (#30496) üzenetére


Pusztitusz
tag

Én elküldhetek egy levelet a nevedben a fejlesztőknek, oroszul természetesen, írd le mit kifogásolsz pü-ben. Munka után megcsinálom, tesztelni is szoktam nekik van direkt kapcsolatom. Szivesen segitek ha kéred :)

My god has a hammer, your god was nailed to a cross. Any questions?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.