Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29351) jahrn válasza Paul119 (#29344) üzenetére


jahrn
senior tag

Ezzel az a gond h a Leo 2 nemigen vett reszt komoly harcokban (mert kezifegyveres talibokat zaklatni a hegyek kozott nem nevezheto annak). A Challanger 1+2 viszont igencsak, es mind2 iraki haboruban top teljesitmenyt nyujtott (szemben az M1-el).

(#29352) Levin01


Levin01
őstag

Ma meglett a T-44. Lesz vele meló rendesen, mire kimaxolom de remélem akkor már jó kis idegesítő kütyü lesz! :DDD

(#29353) jahrn válasza Iron Funeral (#29345) üzenetére


jahrn
senior tag

Jah, a 911 az nalam is top. Meg az Alfa 8C nagy szerelem :B .De ha van lehetosegetek beulni egy Elise-be nem fogjatok megbanni :) De mostmar abbahagyom az offolast

Hogy ne csak off legyek, vmelyik hivatalos videon volt napszakvaltozas. Ha betennenek idojarast is akkor asszem egy par honapra befognam a szamat es nem szidnam WG-t.
Ejszakai harc hoviharban kell nekem :D

Meg irtak vmi olyat h 7.2-re atdolgozzak Komarin-t. Na az meg egy pozitivum lenne.

[ Szerkesztve ]

(#29354) Murder3 válasza jahrn (#29353) üzenetére


Murder3
addikt

ja és játszahtatlan lenne annyira nem lenen fps a játékba.

(#29355) jahrn válasza Murder3 (#29354) üzenetére


jahrn
senior tag

Elvileg a napszakvaltozas bevezetesevel eggyut performance javitas is lessz. Szal siman beferne az eso/havazas/kisebbsegi gyerekek potyogasa.

(#29356) MCGaiwer válasza jahrn (#29355) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nem hiszem hogy nagy prioritása lenne a dolognak. mert bár szép és jó, és én is szívesen nézném amíg nem komolyabb szinten akarok játszani, de pl egy szint után inkább kikapcsolsz minden zavaró forrást, úgymint felhők az égen, falevelek, fű, füst stb. sokat számít.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#29357) fsb1000 válasza jahrn (#29355) üzenetére


fsb1000
nagyúr

És majd jön egy mod, ami megszünteti.... persze a mod használata nem előny egyesek érvelése szerint, hiszen bárki hozzáférhet és nem tiltott.

(#29358) MCGaiwer válasza fsb1000 (#29357) üzenetére


MCGaiwer
addikt

furcsállom hogy nem egy szál fűszoknyában/ágyékkötőben kell indulni az olimpián.
remélem érted.

már az is hatalmas különbséget eredményez ha valaki low-ra állítja a grafikát, ezeket a modokat fel lehet úgy fogni hogy realy-low szintre állítja. gondolom előbbi esettel nincs bajod, pedig csak annyi a különbség, hogy egyik játékban állítható egy csuszkával, a másikban meg 2 fájlt kell másolni.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#29359) Tüzi válasza jahrn (#29355) üzenetére

én jobban örülnék, ha a füstgránátok mennének, amik a vk-mon vannak :) mostanában sokszor jönnek 8-9-es heavyk szembe :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#29360) fsb1000 válasza MCGaiwer (#29358) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Mezitláb is nyertek már újkori Olimpiát.

Engem nem zavar a mod használat, ha közben nem noobozzuk a a WoT használok nagy többségét, akik letöltik a gamét és magányosan játszanak, miközben fogalmuk sincs a modok létéről vagy előnyeiről.

Pl. WeakPoint..Skin..., célkereszt... stb

[ Szerkesztve ]

(#29361) Iron Funeral válasza fsb1000 (#29360) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem kell tudod a hitboxok helyét ahhoz, hogy értelmesen játssz. Józan paraszti ész viszont igen.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#29362) fsb1000 válasza Iron Funeral (#29361) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Úgy gondolom, még mindig nehézséget okoz elfogadattani saját magunkkal, hogy a modok és skinek előnyt jelentenek azokkal szemben akik nem használják.
Különben minek használnánk?

(#29363) Iron Funeral válasza fsb1000 (#29362) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Biztos előnyt adnak... olyannak akinek előnyt lehet adni. Én pl. nem használok hitbox skineket mert minek, tudom, hogy hol vannak weakspotok, meg tudom majd minden tank páncélértékét (távközlési hálózatok témakör menne ennyire :D ). Most pl. nincs fennt ikonpakk sem és a WOT tweaker sincs beüzemelve, bár néha zavaró, hogy lövés után akkora a füst, hogy nem látok semmit bezoomolva :))

Mindezek mellett biztos, hogy nem fog senki sem kinyírni azért mert ő most feldobott egy skinpacket vagy épp nem látja a füstöt lövés után, nálam meg ezek nincsenek meg.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#29364) Murder3 válasza fsb1000 (#29357) üzenetére


Murder3
addikt

pedig én amint tudnám szedném ki a sok füstöt meg minden fost...mert így meg az van hátrányba akinek gyengébb gépe van.

(#29365) fsb1000 válasza Murder3 (#29364) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A WoT fórumának magyar részlegén volt egy külön téma erről.
Hogy lehet kis teljesítményű gépre optimalizálni a játékot.
6-8 trükk le van írva. Linket sajna nem tudok.

(#29366) Chris0321 válasza D.Orion (#29348) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha egy kicsit hamarabb szólsz....
Nekem már csak 40.000 xp kell a T32-höz ami legkésőbb csütörtökre meglesz és ha nagyjából úgy adja majd az xp-t a T32 is mint a T29 akkor utána még két hét és a garázsban lesz a T34. Ha kell feláldozom a 30.000 free xpmet is gondolkozás nélkül. Persze pár tankot el kell majd adnom mert csak a T32-esre van meg a keret, de ha összejön a prém tank majd később visszavásárolom. :)
Remélem most se kapkodják majd el a frissítés kiadását. :)

(#29367) Blom


Blom
aktív tag

A T34-et meg lehet majd venni aranyért vagy rosszul értem?
Bocsánat a láma kérdésért, de kezdő vagyok.

(#29368) balintka válasza babferi (#29328) üzenetére


balintka
addikt

Hát a mostani 122-es se egy fénysebességes ágyú...

(#29369) balintka válasza Rontó_Pál (#29329) üzenetére


balintka
addikt

A Tigrisre tegnap vettem meg az L/71-es 88-ast, innentől már élvezhetőbb a játék.
Az IS-3-on nekem sincs még felfüggesztés meg torony se, az ágyú az első most. Csak rohadt lassan gyűlik össze a 45 ezer xp.

(#29370) vhw válasza Blom (#29367) üzenetére


vhw
addikt

Ha premium tank lesz belőle, akkor mindenbizonnyal igen.

fsb1000: a célkeresztek milyen előnyt adnak? Mert én már jó ideje csak valósághű 2. vh-s célkeresztet használok.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#29371) Blom válasza vhw (#29370) üzenetére


Blom
aktív tag

ez nagyon jó hír köszönöm :R

(#29372) CactuS válasza Murder3 (#29364) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én már kiszedtem a lövések utáni füstöt - kitöröltem az xml-eket-. Kicsit felidegesített, hogy egy X6 1055T procin képes beakadni, néha akár több sec-re is. Azóta már nincs ilyen problémám, kivéve akkor, ha sortüzet kapok a kancsal artyktól sniper módban és rálátok a robbanásokra.

vhw: Én Iron Man 2-es skint használom. Szerintem arra gondol, hogy secben kiírja a töltésidőt, illetve van olyan, hogy secben kiírja, hogy mennyi idő amíg rászűkít a célkereszt.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#29373) psycroptic válasza Levin01 (#29352) üzenetére


psycroptic
őstag

Szerintem kurv@ jó gép lett kimaxolva. Lehet vele szívatni a népet rendesen. Egy dologra kell figyelni, hogy ne az oldaladat tudják lőni és akkor nincs probléma.

PSNID: Tomy83PS

(#29374) ollie válasza CptMisi (#29323) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A gyorsított kiképzés annál kevesebbet számít, minél nagyobb a legénység, ugyanis a tank XP-je egyenlő arányban oszlik el a legénység között. Tehát 1000 XP esetén mindenki 200-at kap (vagyis összesen 1200-t). Ezt még tetézi az, hogy ha meghal valaki csata közben, eleve csak fele annyi XP-t kap. Így könnyen lehet, hogy nem feltűnően gyorsul az a kiképzés.

***

(#29375) Arpee78 válasza D.Orion (#29332) üzenetére


Arpee78
senior tag

Én beikszelem a "nem sikerül" négyzetet. Mi lesz a nyeremény?

Prémiummal(nem tudom az van e) neked kb 600 csata a Sherman-T34 távolság. A 7.2 patch – amennyire tudható – egy hónap múlva itt lehet. Ez 20 csata minden nap, csak ezen ág tankjaival. Eddig te napi 10-15 csatát nyomtál átlagban.

Vegyél jó erős kávét és Vizine szemcseppet.

(#29374) ollie
Ez igaz, csak ő írta "Csak mert mindig a teljes kapott XP-vel csökken a hiányzó mennyiség, ha be van kapcsolva a gyorsított képzés, ha nincs.". Ez ami izé.

Van egy 6 tagú legénység, a tank kap 1000xp-t egy csatában, a gyorsított képzés bekapcsolva. Mindenki kap 1000xp-t, plusz a gyorsított dolog miatt 1000/6-ot(167). Elvileg, de van egy olyan verzió, hogy a leggyengébb tag többet kap a többiek rovására, vagy mindent?

[ Szerkesztve ]

(#29376) CptMisi válasza D.Orion (#29332) üzenetére


CptMisi
őstag

Hajrá! Nem lesz egyszerű, de szerintem meglesz. :K

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#29377) emre


emre
veterán

És végre egy kis infó a 7.2-ről

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29378) MasterHUn


MasterHUn
senior tag

 
Győzelem!
Csata: Ruinberg 2012. január 24. 9:31:44
Jármű: Type 59
Szerzett tapasztalat: 397
Szerzett kredit: 20 317

4 kill. nem haltam meg. 0.7.1b vel megint lejjjeb huzták a type 59 et......vagy a lőszerhez nyultak hozzá vagy a kredit szorzóhoz...de nem ezért ad ki az ember anyi pénzt ... :W

[ Módosította: Barthezz2 ]

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#29379) Arpee78 válasza MasterHUn (#29378) üzenetére


Arpee78
senior tag

Távolról lőttél 1 hp-s loltrakira? "4 kill. nem haltam meg. 0.7.1b vel megint lejjjeb huzták a type 59 et" Jól tették. :)

(#29347) Tüzi
A tükör szerintem a vezetőnek van, hogy ne törjön össze semmit, pl autót, egyéb tankot, embert, épületet.

[ Szerkesztve ]

(#29380) D.Orion válasza Arpee78 (#29375) üzenetére


D.Orion
veterán

Kerek 6 hónapot úgy kihagytam a Wot-ból, hogy fel se volt telepítve a gépre. ;] Így számold ki a csata/nap átlagot. Csokit vagy csalok. ;]

[ Szerkesztve ]

(#29381) GrG1210


GrG1210
aktív tag

Hali , ha jóól veszem ki a szavaitokból , akkor az orosz T-34 lessz majd prémium tank??

(#29382) vhw válasza GrG1210 (#29381) üzenetére


vhw
addikt

Nem, az amerikai.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#29383) MasterHUn válasza GrG1210 (#29381) üzenetére


MasterHUn
senior tag

nem az amcsi 9 es szintű lessz majd prém

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#29384) emre válasza GrG1210 (#29381) üzenetére


emre
veterán

hali, rosszul veszed ki, nem az lesz. :N

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29385) GrG1210 válasza emre (#29384) üzenetére


GrG1210
aktív tag

Hmm... kösz szépen , a válaszokat , akkor most az jáár jól , akinek van amcsi T34-e mert az gondolom bolond lessz eladni.. , én meg az orosz ágat húzom.. IJ.

(#29386) L-e-f-i-e válasza MasterHUn (#29378) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Szerintem az látszik, hogy nem sokat tettél hozzá a csatához ha csak ennyit kaptál....biztos a typot húzták le..az hogy esetleg el***rontottad az szóba se jöhet....4 kill...semmit nem ér, ha csak 10-20hp-s tankokat lőttél ki...örülj, hogy ennyit kaptál, láttam én már lámáktól kevesebbet is :D

=^-^=

(#29387) Arpee78 válasza D.Orion (#29380) üzenetére


Arpee78
senior tag

Registered: 13.06.2011 Kivonva a 6 hónapot marad 40 nap, 75 csata/nap? Az komoly, ha 5 perc egy csata az több mint napi 6 óra.

(#29388) D.Orion válasza Arpee78 (#29387) üzenetére


D.Orion
veterán

Tudom, kocka vagyok, de ez van. Most ráérek, se kutyám se macskám jelenleg.

(#29389) vhw válasza GrG1210 (#29385) üzenetére


vhw
addikt

Na ja... szeptember elejétől a garázsban áll:D

D.Orion: már se kutyád se macskád? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#29390) Rém válasza MasterHUn (#29378) üzenetére


Rém
tag

Nekem ennyit akkor hoz a type, ha valamiért afk vagyok és közben veszt a csapat és kilőnek.
Ha jól megyek, mert azért 4 kill azt sugalná, hogy jó kör volt, akkor közel a 100k hoz szokott lenni a kredit.
De egy átlagos kör is 40k körül van.

(#29391) echterion válasza MasterHUn (#29378) üzenetére


echterion
nagyúr

Várható volt, miután bejelentették, hogy kivonják az árusított tankok közül. Én már éppen ezért nem vettem meg, mert helyette úgyis lesz valami más, amit valaogy megpróbálnak annak is eladni, akinek már van Type-ja.

**********

(#29392) Met válasza D.Orion (#29388) üzenetére


Met
nagyúr

Nekem prémmel kicsit több mint 1 hónap alatt meglett M6-al indultam és csak azt fejlesztettem ki ami feltétlenül szükséges volt a továbblépéshez

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#29393) vhw válasza Met (#29392) üzenetére


vhw
addikt

Ugye nem 90es ágyúval fejlesztetted ki a T34-et? :Y

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#29394) Met válasza vhw (#29393) üzenetére


Met
nagyúr

Ki emlékszik már rá :U

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#29395) Iron Funeral válasza vhw (#29393) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szerintem kell a 105mm a T32-höz, vagy nem?

(#29396) vhw: ja, közben megnéztem én is :))

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#29396) vhw válasza Iron Funeral (#29395) üzenetére


vhw
addikt

Nem, mellékágon van, toronyból lehet fejleszteni a T32ből a T34-et.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#29397) D.Orion


D.Orion
veterán

Persze így nehéz lesz, hogy ha egyedül az X2 csatámban voltam jó csapatban. :(

Victory!
Battle: Mines 2012. január 24. 10:01:52
Vehicle: M4 Sherman
Experience received: 2 150 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 24 966
Battle Achievements: Confederate

Kép, Replay MM nekünk kedvezett.

Állandóan top tank vagyok, de a csapatom kihal egyetlen kill nélkül. :Y

[ Szerkesztve ]

(#29398) jozefgucci1 válasza D.Orion (#29397) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Jó neked engem állandóan nagyok közzé rak be a gép szóval ott nem sok keresni valóm van .

Amúgy szerintem most nem nyúltak a typ-hoz , mert ma reggel is volt jó köröm egy az egyben lebontottam egy Tiger 2-őt az aprót nem is említem :DD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#29399) D.Orion válasza jozefgucci1 (#29398) üzenetére


D.Orion
veterán

Van keresnivalója akár T8 csatában is, csak be kell tartani az aranyszabályt, csak akkor látszódj amikor lősz. Két lövés közt el kell bújni úgy, hogy meg is feledkezzenek rólad. Amcsi tankokra fokozottan igaz, hogy láthatatlannak kell lenni. Kinézel, lősz egy nagyot, aztán visszamész a fedezékbe. Most is 9v4-nél halok meg, erre kikapunk 0v4re.... :W A KV-t nem volt képes kilőni egy kurva tank se, pedig 58hp-t hagytam neki...

Ui.: Csak nálam nevezi el szarul a replay-eket? Mines mapot, pl Hill-nek írja. :F

[ Szerkesztve ]

(#29400) emre válasza D.Orion (#29399) üzenetére


emre
veterán

tegnap ez miatt tökörésztem vagy fél órát, mire rájöttem, hogy mi micsoda :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.