Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#41001) Werewolf20 válasza MCGaiwer (#41000) üzenetére


Werewolf20
tag

Oké kistáska szépen sétálj el.

It's not the destination...but the drive there

(#41002) CptMisi


CptMisi
őstag

Karelia, hegy alá 9 tankunk ment, arty fedezettel nem hogy tankot nem lőttek ki, de a legjobban lesebzett tank egy 48%-os E50 volt! :DDD

Werewolf20: megint kezdi... :(

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#41003) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Urak! Nálatok mennyi a T30 töltési ideje?
Nálam 16.88 töltésgyorsítóval+ventivel, de tegnap tuti nem ennyi volt. Azóta nem vettem rá semmit és a kezelők skillje sem változott, amúgy is túl vannak a 100%-on.

(#41004) whatnot válasza Timyyy (#40998) üzenetére


whatnot
őstag

Királytigrissel voltam így, aztán megtudtam, miért. Királytigrisnek ugye az alsó frontlemeze gyenge, sőt onnan kapva találatot nagy valószínűséggel sérülhet a motor, ill. ki is gyulladhat.

Aztán megtanulva azt, hogy mindig szögbe áll az ember, látványosan csökkentek is az ilyen problémák. A nagyobb tankokat (pl. IS7) azzal szoktam szívatni, hogy frontálisan rájuk tapadok, mert úgy már sokat pattint a páncél. Ezután csak megvárom, míg a többiek kilövik.

(#41005) Zeratul válasza whatnot (#41004) üzenetére


Zeratul
addikt

Nem csak a TigerII, E100 gyújtottam fel szemből haspáncélt lőve tigrissel. :)

(#41006) Zeratul válasza Timyyy (#40998) üzenetére


Zeratul
addikt

Az általános WoT szabály nálad is működni látszik. Miszerint: Az adott tank az ellennél mindig halálos fegyver, de nálad csak csorba bicska.

(#41007) MCGaiwer válasza Werewolf20 (#41001) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nem.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#41008) Paul119 válasza Timyyy (#40998) üzenetére


Paul119
addikt

jó az csak szokni kell, mostani csatában is4el 25 lövést kaptam be ebből jó ha 5-6 sebzett belém :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#41009) virkir válasza Timyyy (#40998) üzenetére


virkir
veterán

Csatlakozom.
Valami parádés a statom vele.
Battles 7
Victories 1 [14.29%]
Defeats 6 [85.71%]
Draws 0 [0.0%]
Survived 1 [14.29%]
Average damage per shot 150
Average damage per hit 223
Egy vigaszom van ha felmegy T10-be valószínűleg elmegy veszteség nélkül.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#41010) -vitya- válasza virkir (#41009) üzenetére


-vitya-
őstag

hogy tudtok ezzel ilyet csinálni? ;-) nem értem.

IS4: 265csata 176győzelem (66%) és a többi, és a többi

-=Витя=-

(#41011) Gyuri27 válasza -vitya- (#41010) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nyilván nem 7.2 után csináltad ezt a csodát.

Amd - Radeon - Ryzen

(#41012) MCGaiwer válasza Gyuri27 (#41011) üzenetére


MCGaiwer
addikt

semmi baj nincs vele 7.2 után se

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#41013) -vitya- válasza Gyuri27 (#41011) üzenetére


-vitya-
őstag

hát nem, de nem is romlott annyira, mint többen mondtátok.

a 7.2 óta mentem max 5-öt vele, talán 6ot.

Az S70 zavaróan hülye tud lenni néha, de az a 7.2 előtt is így volt - van mikor akárhol lövöm, akkor is átviszi az E100/mause-t, van mikor meg a jpanther oldaláról pattan, meg 0 dam krit, 5x egymás után... Ez régebben is megvolt. Attól még ha elkapja az ívet, olyat som, mint Klicskó két vodka után...

-=Витя=-

(#41014) Gyuri27 válasza MCGaiwer (#41012) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nincs. Minden változatlan.
Köszönjük emese.

Amd - Radeon - Ryzen

(#41015) fsb1000 válasza virkir (#41009) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ahogy itt a topikba párszor olvastam a jó tanácsot: Meg kell tanulni játszani vele.

De én nem osztok tanácsot, de valószinünek tartom hogy 7-8 csatával, de még 20-al sem lehet teljeskörű véleményt mondani egy tankról.

(#41016) Timyyy válasza MCGaiwer (#41012) üzenetére


Timyyy
őstag

Gondolom te az a fajta ember vagy, akit minél többen utálnak, annál jobban élvezi és annál inkább idegesíti a többieket továbbra is. Pls húzz át SG fórumra, ott vannak a te pajtásaid.

(#41017) MCGaiwer válasza Gyuri27 (#41014) üzenetére


MCGaiwer
addikt

izgalmas ahogy hozzád hasonló újoncok próbálnak velem vitatkozni :D legalább van min röhögni TS-en...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#41018) MCGaiwer válasza Timyyy (#41016) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nem.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#41019) -vitya- válasza fsb1000 (#41015) üzenetére


-vitya-
őstag

alapvetően igaz, hogy meg kell tanulni vele játszani, lehet mákos voltam, de első csatám vele, még BL9-el 7 kill volt, és csak azért nem nyolc, mert mind elfogyott :D és az utolsó IS-3-at nem tudtam kivágni 4 HE lövésből, amim benne volt a végén.

Akkor nagyon megszerettem, lehet, hogy a pozitív gondolkodás hatalma, de nekem folyamatosan bejön.

virkir, Timyyy:
Persze, hogy teljesen más lesz a fejlesztett toronnyal, és az S70-el!!! Bízzatok a szebb jövőben ;-)

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#41020) Orlin


Orlin
addikt

Faxa...Anno mantráztam,h T1 heavy v. Shearman...Az elmult 2 napban sorra szednek ki a heavy-k :DDD :DDD :O

Azt meg nem értem,h a Shearman-al nem akarok előre rohanni ,mindig kicsit várok és megyek a nagyokkal.Erre baszogat mindig valaki,h mennyek harcóljak :F

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#41021) Gyuri27 válasza MCGaiwer (#41017) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hihető.
Te voltál aki az istenért se adta meg a nickjét?

Ma jó napom van. 10 csata után se tudom a jő öreg kv-t leduplázni.
Hol 15-1-re vernek el. Hol 15-4-re úgy hogy a középmezőnybe vagyok és 3 killt én hozok.
Jó ez az mm. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#41022) MCGaiwer válasza Gyuri27 (#41021) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nem kell elhinned, elég ha én(mi) tudom.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#41023) fsb1000 válasza -vitya- (#41019) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az egyik legkönnyebben játszható tanknak tartom az IS4-et, de nem tartozik a kedvenceim közé, pedig saját képességeimhez képest az egyik legjobb kill arányom van vele.
Nyilván stocként nem a csatamezők királya, de fura módon nekem akkor ment vele a legjobban.
Az S70 megszerzése után, úgy tünt magasabb csatákba kerülök, és hosszas vereség szériáim voltak, hiába sebeztem, hiába pusztitottam el tankokat könyebben mint korábban.
Gyenge a winratiom vele, mégis szinte csak jó csatákra emléxem, ahol volt beleszólásom a játékmenetbe.

Szóval nyomatni kell, aztán egyszercsak "megjavul"

(#41024) bozont válasza -vitya- (#41019) üzenetére


bozont
veterán

De igazából, ha valaki az IS3-mal jókat tudott játszani, akkor az Is4-gyel még jobbakat kellene. Alapból ugyanaz a a tűzerő, viszont az IS4 páncélozottabb és több a hp. Az IS4-gyel nekem fele annyi kör alatt jött össze annyi Steel wall mint az IS3-mal. A bevitt/bekapott sebzés aránya is az előbbinél 1.4, utóbbinál meg pont 1.
De szerintem fogjuk a rossz sorozatra, mert biza előfordul olyan nem is annyira ritkán (tegnap is egymás után négyszer lőttem Penetration+0dmg kombót egy IS4 oldalába az S70-nel :U ).
De mióta megvan az S70 (már a 7.2 után lett meg azt hiszem), javuló tendenciát mutat a tank statja.

(#41025) emre válasza bozont (#41024) üzenetére


emre
veterán

aha, persze :U

IS 60% 200 csata
IS3 szenvedve 50% (ennél jobb sose volt) 341 csata
IS4 lazán 53% 193 csata

Akkor most mi van? :DDD

Én kb egy hétig coptam miután rákerült az S70, nagy nehezen sikerült visszatornáznom magam egy (úgy gondolom) elfogadható szintre, azóta ezt tudom tartani. kíváncsiak megleshetik
Mondjuk nagyon más játékot követel mint az IS3 és az IS. A négyes sokkal kevésbé mozgékony, szemből elég sok minden átlövi, de az oldala hihetetlen mit bír. Szerintem rá kell érezni. Az S70 néha tényleg fura dolgokat tud, 83%-os a találati arányom vele, de néha hihetetlen mikről tud pattanni. Szóval nem vagyok maradéktalanul elégedett. De ez úgy tűnik orosz sajátosság.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#41026) kugli81


kugli81
aktív tag

Az is4 szerintem is rosszabb lett mostanában inkább az e75 el megyek inkább...... és többszáz csatám van vele......

[ Szerkesztve ]

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#41027) Gyuri27 válasza MCGaiwer (#41022) üzenetére


Gyuri27
félisten

Így egy picit hiteltelen vagy. ;)

kugli81: a t29 előtte álom volt. Most meg rémálom. :U

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#41028) Werewolf20 válasza Gyuri27 (#41027) üzenetére


Werewolf20
tag

T-29 es dolgot mire érted? :U

It's not the destination...but the drive there

(#41029) Gyuri27 válasza Werewolf20 (#41028) üzenetére


Gyuri27
félisten

Furcsa az ágyúja. Hol pattog, hol elveszik a skuló. Más, na.
A másik a kredit. Előtte jól adta. Most sokszor 0-s.

Amd - Radeon - Ryzen

(#41030) MCGaiwer válasza Gyuri27 (#41027) üzenetére


MCGaiwer
addikt

egyéni szocc. problem. nem kell mit bizonygatnom.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#41031) bozont válasza emre (#41025) üzenetére


bozont
veterán

Nálam így néz ki a dolog, az S70 előtt 49% volt a nyerési arányom, már javul elég szépen. bár ami érdekesebb, az a túlélt csaták száma, majd dupla annyi mint az IS vagy IS3 esetében.

Mondjuk a T9 nehéz tankok közül még mindig az E75-öt tartom a legpattogósabbnak.

[ Szerkesztve ]

(#41032) GrooveHero válasza Gyuri27 (#41027) üzenetére


GrooveHero
addikt

Igazából én is csak nevetni tudok az egészen:DD
Hidd, el, hogy nem hihetetlen:DD
Na ezt megint megfogalmaztam. Nem mondom, hogy a világ legjobb játékosával vitatkozol, de amit ő elért már WOT-ban, ahhoz még kevés vagy IS-3-mal, hogy megmondd neki, hogy nincs igaza az IS-4-gyel kapcsolatban. Neked van olyan tankod? Hány kört mentél vele? :U

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#41033) fsb1000 válasza emre (#41025) üzenetére


fsb1000
nagyúr

max. egyetértek, nagyon hasonló a tapasztalatunk.
(IS-em nem volt de a másik kettő stimmel)
Fura, hogy másnak is S70 után jön egy mélypont.

--

GrooveHero: Azért csak jobb lenne ha ismernénk a nickjét... még akkor is ha AFK-zással farmolta ki a tankjait.

[ Szerkesztve ]

(#41034) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

LOL! Ferdivel játszom, Ensken a bal alsó sarokban egy bokorba állva nézem a hosszú utat, erre egy KV 152mm-es ágyúval 300 méterről 730-at vert belém szemből AP-vel!

110mm-es penetration vs 200mm páncél. :D
A legeslegalját lőtte meg a tanknak. Tudom, hogy elég gyenge ott, de azért nem gondoltam volna, hogy ennyire...

(#41035) GrooveHero válasza fsb1000 (#41033) üzenetére


GrooveHero
addikt

Azért ez erős tulzás, csak annyi történt, hogy ami naggyon durva kör volt, és esélye nem volt bármit csinálni, azt kihagyta inkább, nem idegesítette magát.
De ha neki nem hisztek, akkor nekem se muszály, pedig én tudom, amit tudok. Meg lehet nézni az én accomat, annyit mondok, hogy több nagyobb tankja van, mint nekem.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#41036) csaabz válasza Cingáriusz (#40907) üzenetére


csaabz
őstag

Igen, a T-54 legnagyobb problémája, hogy a besorolása miatt olyan csatákba kerül be, hogy oldalanként 3-4 tier 10, meg 6-7 tier 9, stb...
Az ilyenekbe már nehéz kiemelkedőt alkotni. De egyébként nem rossz.
Kissé pontatlan az ágyúja, meg lassan szűkül. Meg a francia tankok után kicsit lomha... :D

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#41037) Napfénysüti válasza GrooveHero (#41035) üzenetére

Én csak azt nem értem miért olyan titkos a nickje? :F

Més que un club!

(#41038) MCGaiwer válasza fsb1000 (#41033) üzenetére


MCGaiwer
addikt

mivel lenne jobb? így is igazam van, meg úgy is igazam lenne.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#41039) CactuS válasza Napfénysüti (#41037) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mert ő a legfelsőbb szinteken játszik és már a helyesírási szótár olvasása helyett is a WoTtal tolta. Nem kell vele foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#41040) fsb1000 válasza GrooveHero (#41035) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez nem túlzás... saját maga írta le ebbe a fórumba hogy AFK-val farmolt.
Olvasd vissza.

(#41041) Gyuri27 válasza GrooveHero (#41032) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hol volt itt vita az is4-ről? Globálisan nem értettünk egyet.
Miszerint a 7.2 sok tanknál hozott változást.
Másrészt ha annyira penge miért nem tudjuk a nickjét?
Szóval picit vegyél vissza. Mert nekem még mindig hihetetlen, hogy az ember ekkora ász. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#41042) GrooveHero válasza fsb1000 (#41040) üzenetére


GrooveHero
addikt

Az, hogy az utolsó 3 kör, amennyi xp kellett az ARL-44-hez(tudom mert vele voltam platoonban) azt kihagyta....nos ez nálam nem misnősül farmolásnak, hogy 1000 xp-t se összeszedsz, úgy, hogy kihagysz egy kört, úgysem volt döntő szerepe. Bezzeg amikor 10-es csatában az IS-7 meg E-100 AFK-ol, az mindek számít??

Amúgy meg pont olyan emberek mondják rá, hogy hogy játszik, akik még nem mutattak fel annyit, mint ő. Meg még énse, de rajta vagyok ;]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#41043) Gyuri27 válasza GrooveHero (#41042) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mennyit nem mutattunk fel. Ez itt a kérdés.
De kb ez is olyan mint Colombo felesége. Beszélünk róla, de senki nem látta.
Másrészt lehet ez kapott vett acc is (én erre gyanakszom). ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#41044) GrooveHero válasza Gyuri27 (#41043) üzenetére


GrooveHero
addikt

Mennyit nem mutattál fel?
Akkor sorolom:

IS-7, Batchat, 50-100, Obj 704, T110, T92

Persze úgysem hiszitek el:DD

Pedig ez a szintiszta igazság. Becsszó

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#41045) kugli81 válasza Gyuri27 (#41043) üzenetére


kugli81
aktív tag

Sokan olyan ügyesek itt csak elfelejtik lényegtelen ez csapatjáték :) Kivétel ha egyedül lazán megnyeri a meccset :) ,de az inkább a másik csapat miatt van

[ Szerkesztve ]

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#41046) MCGaiwer válasza GrooveHero (#41044) üzenetére


MCGaiwer
addikt

felesleges. retardáltnak se bizonygatod hogy kék az ég. ha ő azt mondja zöld, akkor az bizony zöld. csak szenvedés ha megpróbálod meggyőzni hogy az tényleg kék, magadat meg miért szopatnád? :D

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#41047) Scheffer


Scheffer
tag

Puszta kíváncsiságból szeretném megérdeklődni, hogy miért lett gyengébb az IS-4 a 7.2 óta? Ha jól tudom a patch note szerint az 5%-kal megnövelt méretén kívül más változtatás nem érte, szóval elvileg nem szabadna gyengébben teljesítenie.

(#41048) CactuS válasza GrooveHero (#41044) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Alapvetően szerintem nem ezzel van a gond - legalábbis részemről már az első alkalommal sem -. Lehet, hogy az egyik legjobb hazai játékos - ha jól emlékszem egyszer ezt is mondta, de ha nem, akkor ezért elnézést, rosszul emlékeztem- .

Akár lehet - főleg úgy, hogy az arca néha tényleg akkora, hogy tuti beszorulna a Szegedi Dóm tornyai közé -, de azért azt te is elismered talán, hogy manapság bemondásra, meg egy "vadidegen" cimborájának a becsszavára elég kevés dolgot adnak.

Scheffer: Anyuuu neeee... Most ez vagy baromi nagy poén volt a legjobb pillanatban, vagy csak nem olvastad az utolsó 15 hsz-t. :DDD

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#41049) MCGaiwer válasza fsb1000 (#41040) üzenetére


MCGaiwer
addikt

egy szóval nem mondtam hogy afkozással hoztam össze a tankokat, max annyit, hogy volt hogy afkoztam akkor is amikor amúgy nem kellet volna. mondjuk használhatatlanul szar kis tankokkal magas tierben stb.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#41050) Bobyjack válasza GrooveHero (#41044) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Ezek a tankok megvannak neki? Ezen mi olyan nagy szám? A klánomban van olyan akinek megvan mind az 5 tier X-es és mind a három tier VIII-as arty stb... Nekem is három tier X áll a garázsban. A stat jobban érdekelne...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.