Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39001) krisss93 válasza Gyuri27 (#38999) üzenetére


krisss93
aktív tag

Az már 7.1-hez van frissítve?
Vagy még a régi?

(#39002) Djuree válasza fsb1000 (#38987) üzenetére


Djuree
félisten

köszi! jaja, jó tank lesz, a 13 75-öt nagyon szerettem, sztem jól is ment vele, tetszik ez a stílus. french noob jelzőt azért ma is megkaptam már :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39003) CactuS válasza Gyuri27 (#38989) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Kár érte, pedig anno jó dolgokat mondott, még ha néha egy kicsit el is ragadtatta magát.

FSB1000: Szerintem erre gondolt.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#39004) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Most volt egy jó köröm a SU152-vel ahol hét hetzer volt velem . Sajna a topgun nem lett meg mert a túloldalon a stug többet ölt . Most hogy már csak 6k xp kell a Su-152 hez kezdem megszeretni és a statomon is sokat javítottam.

Képet miért nem tudok berakni amúgy ?[link]

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#39005) virkir válasza krisss93 (#38998) üzenetére


virkir
veterán

Átraktam ide is mert a 4shared valamikor bevezette a kötelező regisztrációt.
De most már várhatnál pár napot mert elméletileg jön a jövő héten a 0.7.2 és ahhoz lesz frissítés.
Nem ez még a régi darabonkét összerakott pakk.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#39006) krisss93 válasza virkir (#39005) üzenetére


krisss93
aktív tag

Köszi, az OTM-et már felrakom, mivel sikerült kedvet kapnom a játékhoz (csodaszámba menő alkalom).
Meg a sinper mod kéne mert a sima célkereszttől, hányingert kapok.
Danke még egyszer.

Más: Megvan az új legjobban utált tankom a T20 személyében..
Úgy érzem magam vele mintha megint t-28 -ban ülnék...

(#39007) Tüzi

ez a feljelentgetősdi ez nagyon dívik mostanában amint látom.
nincs jobb dolgotok? de most őszintén.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#39008) -vitya- válasza CactuS (#38988) üzenetére


-vitya-
őstag

köszöni szépen nagyon jól van. Szoktam kapni PM-et, hogy itt-ott ki milyen hülyeséget írt itt a fórumon, hátha nem veszem észre ;-). Szóval azért kellemeset mosolyog a bajsza alatt, és elolvasgatja ami itt van.

Azt beszéltük, hogy néhány nagyon jól sikerült csatájának a visszajátszását elküldni nekem, csinálok belőle egy szép HD videó csokrot. Valószínűleg sokaknak tanulságos lesz.

Szóval , ahogy az angol mondaná: stay tuned!

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#39009) virkir válasza krisss93 (#39006) üzenetére


virkir
veterán

Itt a 0.7.1-es pakk ami jó alapnak a következőhöz is

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#39010) CactuS válasza -vitya- (#39008) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ennek örülök. A videóba esetleg mehetnének bele kommentek, magyarázatok, tippek is - nem kell After Effectes, jó egy sima Sony Vegas/Premiere Pro-s is :P -. Tuti vevő lennék rá. :)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#39011) psycroptic válasza -vitya- (#39008) üzenetére


psycroptic
őstag

Milyen beállításokat használsz kimeneti videóra, hogy elfogadható méretű legyen?

PSNID: Tomy83PS

(#39012) balintka válasza jozefgucci1 (#38978) üzenetére


balintka
addikt

Hogy elit legyen. Mindent elitként adok el.

(#39013) Napfénysüti

Ma akadtam erre a játékra, eddig nagyon tetszik. :R
Sermi néven vagyok regisztrálva.

Més que un club!

(#39014) -vitya- válasza psycroptic (#39011) üzenetére


-vitya-
őstag

1080p, 30 fps, divx meg mp3 egyszerű, és a 10 percnyi HD video így olyan 600M körül kijön

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#39015) psycroptic válasza -vitya- (#39014) üzenetére


psycroptic
őstag

Áldott legyen a neved az asszonyok/lányok között! :R

PSNID: Tomy83PS

(#39016) tank1 válasza Tüzi (#38996) üzenetére


tank1
tag

Jagdpanther gyönyörű. Pont őrá gyúrok most a játékban. Remélem jobb lesz, mint a jpziv, mert az elég gagyi a játékban.

(#39017) CptMisi válasza tank1 (#39016) üzenetére


CptMisi
őstag

JP nagyon jó, bár én a Jagdpanzer IVet is szerettem. :K

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#39018) Timyyy válasza tank1 (#39016) üzenetére


Timyyy
őstag

Jagdpanther-ért megéri kínlódni, maxos löveggel már tökéletes. :K

Na de nem is szaporítom a szót, mert vár az IS-4 kifejlesztés, már cask 40K xp. :))

(#39019) zalman90


zalman90
őstag

Kifejlesztve:
A következő tank kifejlesztve: IS. Elköltött XP: 42 290. Elköltött szabad XP: 0.

 Megvásárolva:
IS' vettél. Elköltöttél kredit: 712 000.

jeah :C

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#39020) CptMisi


CptMisi
őstag

Ha még egyszer blokkol valaki, mikor ISUval vagyok, olyat beleverek, hogy szétszakad... :((( :((

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#39021) Djuree válasza zalman90 (#39019) üzenetére


Djuree
félisten

grat! hú akkor milyen soknak tűnt a 40k xp, most meg 4 nap alatt megvan :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39022) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Kifejlesztve:
A következő modul kifejlesztve: Löveg '120 mm Gun T53'.
Elköltött XP: 40 926.
Elköltött szabad XP: 19 074.

Megvásárolva:
Modul Löveg '120 mm Gun T53' (1 item(s)) sikeresen megvásárolva.
Elköltöttél kredit: 302 000.

Végre, már ideje volt, már félig kopasz vagyok...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#39023) Napfénysüti

Kb mennyi játékidő alatt lehet rendesen felfejlődni?

Més que un club!

(#39024) tank1 válasza CptMisi (#39017) üzenetére


tank1
tag

144 csata után 65% a győzelmi arányom JpIV -gyel. Mondjuk semmi beleszólásom vele a csaták alakulására. :)
De én nem kedvelem. A stug és a marder viszont istencsászár.

(#39025) Arpee78 válasza Djuree (#39021) üzenetére


Arpee78
senior tag

A 40k xp ugyanolyan sok (majdnem), csak a 4 napot érzed rövidebbnek. Játék közben nagyon megy az idő.

(#39023) Napfénysüti A helyedben először olvasgatnék egy kicsit neten. Az így megszerzett tudással gyorsabb a fejlődés, a több xp/kredit miatt. Fontos a térképek ismerete, bemész gyakorlóba, csinálsz egy szobát "csak térkép felfedezésre" aláírással. Valaki biztos akad hasonló szándékkal.

WOT manual(pdf) -- WOT wiki -- Forum1 -- Forum2

[ Szerkesztve ]

(#39026) Atlantis


Atlantis
veterán

Megvettem akcióban az IS-t, eddig egész jónak tűnik, de nem kiabálom el....

Asszem mára abbahagyom, 10 csatát buktam zsinórban SU85-Tiger gépeket használva...kissé már ideges lettem. Mikor elkezdtem ezzel a játékkal játszani, egy nyugodt ember voltam, mostanra némileg ingerlékenyebb vagyok, empátiám meg a béka segge alatt van két emelettel. Legyen ez intő jel mindenkinek, aki most kezdene játszani ezzel a remekművel. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#39027) Napfénysüti válasza Atlantis (#39026) üzenetére

Ma kezdtem el. :DDD

Més que un club!

(#39028) zalman90


zalman90
őstag

de birom mikor noob teamem van :W :W :W :W :W

7 kill és kikaptunk

Szerzett tapasztalat: 565
Szerzett kredit: 18 721
Csatában elért Achievement: Top Gun

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#39029) jimmy74 válasza Dobi 562 (#38935) üzenetére


jimmy74
őstag

Kösz a választ!Különben rengeteg van belöle sajnos mindig összefutok velük.Akkor ők még használhatják csak venni nem lehet ugye?

WoT:jimmbo

(#39030) Plokijuma válasza Djuree (#39002) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

1375-t én is nagyon szerettem. Viszont a 1390-t nem fogod annyira szeretni eleinte, mivel 20sec helyett 40+sec újratöltés eléggé irritáló tud lenni. Picit más stílust követel, amire rá kell érezni.

40 másodpercet nem fogsz kivészelni egyedül szikla mögött. (1375-tel a 20-25 mp alatt nem rontanak rád, főleg ha támadást imitálva ki-kimozdulsz néha) 1390-nél (és később lorraine-nél) a legjobb taktika ha egyedül vagy és táraznod kell : futsz vissza bázis irányába vagy oda, ahol vannak csapattársak.

Látszólag hasonló a 1375/1390/Lorraine - de mindegyikkel kicsit másképp kell bánni, még ha a taktika alapja is ugyanaz ezeknél a tankoknál (lerohanni/oldalba támadni az ellenfelet).

(#39031) jozefgucci1 válasza jimmy74 (#39029) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ja baromi sokan megvették és még mindíg jól hozza a kreditet . Én a hétvége alatt összehoztam vele 2milla kreditet.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#39032) jahrn válasza CactuS (#39022) üzenetére


jahrn
senior tag

Grat :C latom te is mazohista vagy :)
Szegyenszemre 5 csata utan feladtam a T34-et (ez az elso tankom amit feladtam), vicc h az IS-4 hasonlo kiepitesben (elozo jarmurol athozott agyuval) sokkal kompetensebb. Pedig nagyon szerettem volna kiprobalni a T30at nerf elott :(((

(#39033) Arpee78 válasza zalman90 (#39028) üzenetére


Arpee78
senior tag

Még nem volt olyan csatád ahol neked semmi nem jött össze, de a csapatodból valakinek lett 7 vagy több kill-je?

(#39034) CactuS válasza jahrn (#39032) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszi.

Nem mondom, azért ez is tud pattanni, pl fél perccel ezelőtt T-54 lower hullról, illetve csinál pár érdekes sebzést is: egy T7es artyba 200at lőtt kb 50 méterről, egy E100ba megy ~450 méterről 500-at.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#39035) echterion


echterion
nagyúr

Megvolt az első TK-m a játékban. :U Egy IS elé úszott az én IS-emnek, és sajnos sikerült eltalálnom az ellen ISU152-ese helyett. Rögtön be is kékültem. Ilyenkor meddig maradok kék?

**********

(#39036) Drenadar válasza pimpi00 (#38958) üzenetére


Drenadar
veterán

Hol lassú? lánctalp + motor fejlesztés és megy mint az állat. Egy heavyhez képest. Vagy mit akarsz? otthagyni gyorsulásban egy T50-2? Akkor vazze need for speedezz!
Ha maradni akarsz a WoT-nál (gondolom mert az NFS-ben nem lehet egymást szétlőni) akkor menj egy pár kört a francia AMX40-el, vagy a D1-el vagy m ia rákkal (vagyis a francia T4-ekkel) És utána még a KV3 lomhaságát is áldásnak fogod érezni és akkor ülj bele az IS-be.

de lelövöm a poént: ne várd, hogy az IS3 gyorsabb lesz. AZ IS4 még lassabb lesz. Majd az IS7 egy picit gyorsabb.

Grhhhh

[ Szerkesztve ]

(#39037) zalman90 válasza Arpee78 (#39033) üzenetére


zalman90
őstag

csak azt birom mikor 1-2 perc alatt meghal mindenki és azt látom hogy 5v10

Most fordult a kocka

Győzelem!
Csata: Prokhorovka 2012. március 25. 21:24:18
Jármű: KV-3
Szerzett tapasztalat: 1 007
Szerzett kredit: 23 023
Csatában elért Achievement: Top Gun

ujabb 7 kill

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#39038) forras2


forras2
őstag

Mondja már meg valaki, hogy a faxba van az, hogy Pz38t-ről pattanok StPzII-vel????????? :W :(

(#39039) echterion válasza forras2 (#39038) üzenetére


echterion
nagyúr

Ez egy ilyen játék. Így van ez. Megszoksz vagy megszöksz. :P

**********

(#39040) L-e-f-i-e válasza forras2 (#39038) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Pz38t-ről bármivel le lehet pattanni :)

=^-^=

(#39041) forras2 válasza L-e-f-i-e (#39040) üzenetére


forras2
őstag

meg a bííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííp, most törlöm le a játékot a gépről, az összes szemetével együtt! Délután T-28-ról pattantam :W :((

(#39042) Djuree válasza forras2 (#39041) üzenetére


Djuree
félisten

én meg kv-3 oldaláról 3x, persze haver jön és kilövi szemből elsőre :W mindketten kv-3-al voltunk...és 107-essel....

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39043) forras2 válasza Djuree (#39042) üzenetére


forras2
őstag

Az még úgy mond oké, hisz egyforma tankok. De az StPzII-nek 200/300/300-as sebzése van, és 75/75/228-as páncélátütése van. A Pz38t-nek meg van 25/15/15-ös páncélzata. Ez vicc, nem más, vicc. Szivassuk a népet, hátha vesz aranyért olyan tankot, ami meg a normál tankoknál 5× olyan jók, miközben ugyan azzal vannak felszerelve.

[ Szerkesztve ]

(#39044) Drenadar válasza forras2 (#39041) üzenetére


Drenadar
veterán

Ne hisztizzél már! Én meg KV-val 107-essel pattantam le egy t3-as artiról. És? Előfordul....

(#39045) echterion válasza Djuree (#39042) üzenetére


echterion
nagyúr

Ilyen nálam is volt párszor, a 122-essel. Csak lestem, mint Laci a moziban.

**********

(#39046) Tüzi válasza Timyyy (#39018) üzenetére

az már bukós köröket hoz nem? úgy értem, most stugIII-al simán csinálok 20k-s hasznot termelő meccseket, prém nélkül.
bár mondjuk fura, ma elkezdték a "szemből ammo rack" dolgot. nem vágom hogyan, de biztos.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#39047) Tüzi válasza Drenadar (#39044) üzenetére

én 203-al a amx12t-ről :) kétszer :) alt+f4 :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#39048) Murder3 válasza forras2 (#39043) üzenetére


Murder3
addikt

az egy arty magasabb csatákba kerül mint egy tank azon a szinten.

(#39049) Murder3


Murder3
addikt

Jó, hogy a Tigris P-t nerfelik pedig ezzel lehetett jókat keresni t7 létére.....

(#39050) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

Ilyen lepattanás sajnos benne van a pakliban. Tegnapi csata: 1v1 marad, nálunk egy ARL44, náluk egy M37-es arty. Az ARL elindul megkeresni az ellent, mert alig maradt idő. Megtalálta, 3mp-el az idő lejárta előtt kb 50 méterről telibe lőtte. Az eredmény? "Bounced". A 170-200körüli pennel rendelkező ágyúval egy 13milis páncélról, közvetlen közelről, tisztán. Döntetlen lett természetesen.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.