Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29051) jahrn


jahrn
senior tag

T32vsIS-3
A T32 szerintem jobb ha topdog (max T8 csata), de ha mar megjelenik egy T9 is akkor az IS-3 a nyero. Persze valoszinuleg inkabb jatek stilus dont.

[ Szerkesztve ]

(#29052) ZerocokeX


ZerocokeX
csendes tag

Egy átlagos kör Cliff-en... :)

[link]

[ Szerkesztve ]

I Löwe Tank Destroyers!

(#29054) D.Orion válasza CactuS (#29048) üzenetére


D.Orion
veterán

Tervben van egy modosítás amiben minden nap új mappába rakja az aznapi rec-bet, de elévüléses törlésről nem hallottam.

(#29067) D.Orion válasza MasterHUn (#29053) üzenetére


D.Orion
veterán

Mobilról írok, de mégis képes vagyok kevesebb elgépelési hibával megalkotni egy hsz. Ezek utántnézd meg a statom és szörnyülkdödj el rajta, hogy milyen szar, mert tényleg az. Mégis többen örülnek neki, hogy ha egy században én mondom a taktikát. Nekem nem számít ha egyedül kell feltartanom az ellenfél főerejét és ezzel meghalok, ha közben a csapat megnyeri a csatát. Nem szokatlan tőlem, hogy egy nullhp-s csapattárs elé berohanok, hogy ezzel megmentsem, vagy legaláb még egy lövést leadhasson. Továbbá a killeket sem gyűjtöm, ha van más aki 1sec múlva kilővi, akkor hagyom neki. És ezek mind nincsenek a statban.

(#29068) CptMisi válasza D.Orion (#29067) üzenetére


CptMisi
őstag

Hasonlóan játszom én is. :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#29072) KaLeun válasza Paul119 (#28968) üzenetére


KaLeun
senior tag

Az én kedvencem is hasonló, csak a nagyobb lyukú változat: [link]

Cila

(#29075) fsb1000 válasza CptMisi (#29068) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Randomban én már nem.....
Elsődleges a minnél nagyobb sebzés kiosztás, ez magával hoz egy kis kill emelkedést, meg XP növekményt, de a kredit maximalizálás a lényeg!
---
Gyenge nap... feszültség mindenhol.
Viszont szakaszban most marha jókat mentem bingiszékkel.
3 t8-al mentünk és vesztett meccset is képesek voltunk visszahozni. Amúgy is jó volt.

Szóval gyerünk szakaszba... aztán század.
----
bencze tagunk körül néha kicsit vihar van, de nézzétek el neki, a fiatalok már csak ilyenek, majd kicsit lehiggad, és kevesebbet szervez, meg majd jobban odafigyel miket mond...

(#29078) CptMisi válasza fsb1000 (#29075) üzenetére


CptMisi
őstag

Ha tudok, szakaszban játszom, és akkor próbálok a szakasztársaimmal összejátszani... :K

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#29080) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Mit vigyünk T8 századba???????

Itt is elválik az ideális és a lehetséges.
Valószinűleg egyik magyar KLÁN sem áll úgy, hogy ideális és kellő számú járműparkja legyen minden feladatra.

Miért IS-3 a favorit? Többek között azért, mert az orosz vonalon könnyebb elérni t8H-t(szerintem), mint a németen. Az amcsit nem ismerem, de mivel nem hemzsegnek az amcsi t8 heavyk talán azt sem egy leányálom kifarmolni.
Nem szoktam "játékparaméterekről" nyilatkozni, de pár tiz kör után úgy tünik, az IS-3-nak nagyon jó az összhangja a különböző jellemzői között (pl: mozgékonyság/páncélzat reláció), és a random faktora is segíti a használóját, akár sebzés akár pattogás tekintetében.
(legalábbis nekem szinte folyamatos szerencsém van vele)

Sokat nem kell gondolkodni ezen sem, minden játékos sikermaximalizálásra hajt, ezért elég megnézni a t8 századokat, hogy lássuk a kollektív bölcselet, mely tankot választja leggyakrabban.

(#29083) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

A személyeskedésbe, és az egymás kioktatásába átcsapó vitát be kellene rekeszteni! Ha nem tudjátok normális keretek között megbeszélni a problémát, akkor inkább sehogy.

Everybody lies.

(#29085) virkir


virkir
veterán

Na végre egyszer nem maradtam le a szájkaratéról :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#29086) GrooveHero válasza virkir (#29085) üzenetére


GrooveHero
addikt

Pedig azt vártuk, hogy te is megmondd a magadét:DD
Már most röhögnöm kell, hogyha belegondolok, miket írtál volna:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#29087) D.Orion válasza fsb1000 (#29080) üzenetére


D.Orion
veterán

Engem is érdekelne, hogy mit vigyünk, mert akkor ama nemzet t8 ágát célzom meg amiből hiány lesz. Artyból csaktnémet t6 van elérhetőben.

(#29088) virkir válasza GrooveHero (#29086) üzenetére


virkir
veterán

Mivel nem rég ért véget a sziesztám még nem vagyok a top-on így nem kapcsolódtam be, főleg mikor megláttam megint ki osztja az észt, habár volt amiben egyet értetettem vele.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#29089) balintka válasza vhw (#29044) üzenetére


balintka
addikt

Sztem teljesen rendben van a statja, az én arányaim is szinte ugyanezek, csak a találati arányom 60 %. Ő is meg én is megdolgozik minden tankért, ez látszik.

(#29090) MasterHUn válasza balintka (#29089) üzenetére


MasterHUn
senior tag

:R

elég lesz egy is..

[ Módosította: Barthezz2 ]

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#29091) szalai56 válasza MasterHUn (#29033) üzenetére


szalai56
senior tag

Ezt hogy lehet megcsinálni? Lövés 15, találat 4 :Y . Ha 4-et talált, hogy lesz 10 kilövés? (vagy csak én nem értem :O )

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#29092) emre válasza szalai56 (#29091) üzenetére


emre
veterán

a többi mögötte állt, és átlőtte :DDD

Mellé lőtt, és a robbanás ereje kivégezte a leamortizálódott ellent, ez nem minősül találatnak.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29093) Fandango válasza szalai56 (#29091) üzenetére


Fandango
veterán

Gondolom a 4 talalat az direkt talalat ami a tankra pottyant a tobbi meg splash sebezes amit nem jelez talalatnak viszont gyilkol :))

[ Szerkesztve ]

(#29094) Iron Funeral válasza szalai56 (#29091) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Úgy hívják, hogy splash damage.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#29095) ZerocokeX


ZerocokeX
csendes tag

Te jó ég mik nem vannak.Kifogtam a világ egyik legszerencsétlenebb csapatát.T14el számoltam fel Fjordson a halászfalut.Konkréten 3 B1,1 Bison,1 T82 és egy M3 Lee lett az áldozat.A scout tankunk,hátulmaradt védeni a tüzérséget,mert ő egy "kis heavy". :W :W

I Löwe Tank Destroyers!

(#29096) szalai56 válasza emre (#29092) üzenetére


szalai56
senior tag

Ezzel akkor nem vágnék fel, mivel mellélőni én is sokat tudok. :DDD

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#29097) MasterHUn válasza szalai56 (#29096) üzenetére


MasterHUn
senior tag

igen csak a 6.14es robbanási sugár csodákra képes
hátmég a t92vel a 9.14 :D

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#29098) vbbb válasza balintka (#29089) üzenetére


vbbb
őstag

Az tény, hogy nem lehet és nem kéne egy prémiumos és egy alap felhasználó statisztikáját összehasonlítani ha alapról fejleszt mindent az ember. Az meg übereli, ha esetleg nem is klántag és a csatáit 99%-ban hülyékkel kell vívnia minden nap. Szóval én nem sokat adok a statisztikára. :)

(#29099) fsb1000 válasza D.Orion (#29087) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nyilván nem csak IS-3 kell a T8 zázadba.
Sőt azt gondolom, lehet olyan játékos aki Tigris II-vel eredményesebb.
Kellenek artykis.... medek is.

És akkor még arról nem is beszéltünk, hogy aki jön T8-ba mit tud hozni...

(#29100) marked one94 válasza fsb1000 (#29099) üzenetére


marked one94
őstag

Én Pershingel, Tigris2 és még Panther2vel mennék csak legyen jó a csapat. :)

You'll Never Walk Alone

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.