Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14001) diegho válasza Paul119 (#14000) üzenetére


diegho
nagyúr

Játszottál valamilyen másik gyors mediummal? Úgy kell vele tolni, mint T-44el kb előremész, elbújsz, megvárod a megfelelő alkalmat, hogy átszivárogj az artykhoz, vagy oldalba/hátba támadd az ellent, nagyobb tankokat simán levágod ha beforgatod őket.

(#14002) Paul119 válasza diegho (#14001) üzenetére


Paul119
addikt

úgy csináltam aztán körbe rohantam egy ist tigris 2 őt meg egy kvt azokba bele durrogtattam tovább el még 1 kör ki szedtem az ist gyorsan tovább zseniális tank :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#14003) diegho válasza Paul119 (#14002) üzenetére


diegho
nagyúr

T-54 még zseniálisabb, csak tényleg elsődleges célpont vagyok vele az artyknak, de a tankok utálnak, a TD-k meg még inkább.

(#14004) Paul119 válasza diegho (#14003) üzenetére


Paul119
addikt

jaja multkor m4a3e8al rágtam le egy isu 152őt

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#14005) ollie


ollie
MODERÁTOR

Tudja valaki, hogy ez konkrétan milyen prémium cuccokat ad a játékban (gold, stb)?

***

(#14006) Rém válasza Fel (#13994) üzenetére


Rém
tag

Érdemes megnézni, a kapott találatok számát!
Mert nem nehéz eltalálni, hála a jobbára alulképzett vezetőiknek (tisztelet a kivételnek)
de hiába lövöd telibe, a fele tuti lepattan!

(#14007) smisa válasza Fel (#13998) üzenetére


smisa
őstag

Én ezzel vitatkoznék a T44 nekem csalodás - igaz jobb mint a t43 mert az fájdalom - én kezdem feladni a medium vonalat pont a Type 59 miatt. a T59 vicc az egész játékban a legrosszabb dolog amit betetek szerintem amióta nyomom T44-l a 100 assal is hamarabb megesz mint hogy én kicsináljam az tutti hogy 5 lővésből 2 lepatan róla és szerintem a T8 szinthez képest túl gyors egy szó mint 100 baszták volna meg inkább a bugoggakkal foglalkoznának

(#14008) smisa válasza ollie (#14005) üzenetére


smisa
őstag

engem folyamatosan figyelmeztett hogy menjek az eu serverre gondolom csak USA-ban add valamit :(

(#14009) Paul119 válasza smisa (#14008) üzenetére


Paul119
addikt

na nekem pont jól jönne :D
•$30 of in-game items: Roll into the game with a T2 Tank, a premium account, credits, and gold! gondolom ugyan az mint az ignes promó volt

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#14010) ollie válasza Paul119 (#14009) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Megtaláltam, konkrétan ezt adja:

1 T2 Light Tank (premium)
1 week Premium account
1,050,000 Credits
1,800 Gold

És ez persze nem ingyen van, 20 USD.

(#14008) smisa: Gondolom rákattintottál a linkre az oldalon. Az csak a premium kód beírására szolgál oldalra visz, persze, hogy figyelmeztet, hogy menj az európai szerverre. Az IGN-es amúgy orosz M3 Stuart-ot adott.

[ Szerkesztve ]

***

(#14011) diegho válasza smisa (#14007) üzenetére


diegho
nagyúr

Én a T-44et szeretem eddig a legjobban. 68% win arányom volt vele, de eléggé leromlott, mert a legénység már a T-54en van, így 75% legénységgel 2. skill nélkül meg elég gáz, de még mindig szeretem, ha megkapja a BL1-et tuti újra előveszem, azért is nem adtam el, napi első győztesekre jó addig is.

(#14012) L-e-f-i-e válasza ollie (#14010) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Elvileg így is megéri...aki eddig is vett aranyat meg ilyesmit, azt írják 30 usd értékű az összes cucc. Az 1 hét prém gondolom automatikusan indul ahogy megvetted.

=^-^=

(#14013) Murder3 válasza diegho (#13980) üzenetére


Murder3
addikt

mondj egy másik tankos mmo-t.

(#14014) Murder3 válasza vhw (#13995) üzenetére


Murder3
addikt

t-59 nem ez véletlenül?
komolyan hol veszi egy panther 2 fel a versenyt a t-59-el?

(#14015) diegho


diegho
nagyúr

Most nem azért, de együtt kell élni a Type-al. T-44el én is szívtam ellenük, de sokszor 1v1-ben is le tudtam verni a Type-ot, jó tank, a legjobb 8-as med jelenleg, de nem epic. Akkor lenne az, ha jobb ágyú lenne rajta. Szerintem nem fogják gyengíteni, hanem a többi medet fogják kicsit buffolni.

(#14016) Paul119 válasza diegho (#14015) üzenetére


Paul119
addikt

attle: Fisherman's Bay 2011. október 11. 15:18:09
Vehicle: Type 59
Experience received: 1 729
Credits received: 97 987
Battle Achievements: Master Gunner
anyás ez nagyon durva tank , egy párduc 1 el le rágtunk egy is3 at meg egy ist ki lőttem 2 vk3601ht ennyi :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#14017) diegho válasza Paul119 (#14016) üzenetére


diegho
nagyúr

A legjobb prémium tank jelenleg ez nem vitás.

Nekem ilyenem volt most:
Győzelem!
Csata: Redshire 2011. október 11. 15:00:18
Jármű: T-54
Szerzett tapasztalat: 1 984
Szerzett kredit: 68 619

Nagyon gyenge csapatunk volt, mármint a tankjaink voltak sokkal gyengébbek, mint az ellenfélnél. 5kill 5sebzés 6scouttal végeztem, a 6 killhez fél mp kellett volna, de kilőtt az utolsó JT, pedig már 100hp-ra bontottam az objectet.

[ Szerkesztve ]

(#14018) diegho


diegho
nagyúr

Csapatom top tankja egy stock T-44 minden tankot szemből akart sebezni az alap ágyúval :)) megkérdeztem tőle, hogy van-e fogalma a medium tankokról, nem jött válasz. Csata után megnéztem 11%-os win rátája van vele :DDD no comment.

(#14019) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Lemaradtam valamiről? Gyengítették az M4A3E8-at? Teljesen ki van fejlesztve és a legnagyobb ágyú van rajta, de már harmadik kör óta nem tudok megsebezni még egy Tier5-ös tankot sem! :F :F :F

Megyek a KV ellen és már harmadik kör óta az ÖSSZES lövedék lepattan. Ellőttem vagy 20 lövést 3 kör alatt és egyik sem ütött át páncélt, még a HE is tök hatástalan! :F

(#14020) CptMisi válasza Stauffenberg (#13997) üzenetére


CptMisi
őstag

Múltkor 3%on voltam IS3-mal, kv trollgunnal vagánykodott, beszáguldott elém, lepattant, kilőttem. XD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#14021) ktg3


ktg3
őstag

a legrosszabb a nagy HT-kben hogy te vagy az artyk elsődleges célpontja
fúúj de rühellem ezt..

(#14022) diegho válasza ktg3 (#14021) üzenetére


diegho
nagyúr

A nagy med az elsődleges célpont, főleg a T-54.

(#14023) ktg3 válasza diegho (#14022) üzenetére


ktg3
őstag

hát én nem ezt vettem észre...
megyünk prokhorovkán eg 6os csoportban mellettem nagy medek e50, t54
olyan supressive arty fire-t kaptam, hogy lövés nélkül maradt 200 hp-m E75-ön, pedig a többieket is lőtték a tankok

(#14024) ollie válasza diegho (#14018) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Eléggé valószínűtlen, hogy 10-ből 9-szer a saját hibájából veszít az egész csapat. Összesen hány meccset játszott a T-44-gyel?

***

(#14025) Paul119 válasza ktg3 (#14023) üzenetére


Paul119
addikt

ja ezt én is megfigyeltem ahogy meglátnak e75el akkor szarnak az is7re meg a többiekre mindenki engem lő :F

Victory!
Battle: Mines 2011. október 11. 16:53:04
Vehicle: Type 59
Experience received: 1 141
Credits received: 56 736
Battle Achievements: Sharpshooter, Sniper

prémium nélkül

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#14026) diegho válasza ollie (#14024) üzenetére


diegho
nagyúr

9 meccs 1 győzelem. 100hp-s IS-re és KV-3ra egy szikla mögül nézeget ki Steppes-en, mikor simán megkerülhetné őket, az a 2 tank 4-et lőtt ki közülünk ő a szikla másik oldalán állt, ha megfordul és mögéjük megy egyet sem lőnek ki. 100% hp-val volt és már nem volt arty ami rálőhetett volna.

(#14027) Gyuri27 válasza Paul119 (#14025) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én meg kv-l begyütöttem a kamikaze kitüntetést. Egy jgpantert gázoltam el a lomhával!
Közbe cigiztem, megnéztem más oldalakat. Mert steppesen történ a dolog és ott meg a kv olyan mint egy lassitott felvétel. Csodálkozom is néha, hogy dombnak felfele hogy nem gurul vissza. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#14028) person


person
senior tag

Ma KV-3-nak kimondottan papírdoboz napja van :(((

(#14029) Paul119 válasza person (#14028) üzenetére


Paul119
addikt

kérj bele egy kis kínai omlósz cirkét occon és akkor lesz értelme is :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#14030) diegho


diegho
nagyúr

Kiszenvedtem Su-100al a D10S-t, elég siralmas. Egyik mapon 15ször lőttem egy IS-4be HE-vel és sebeztem rá 350et összesen :))

(#14031) diegho válasza diegho (#14030) üzenetére


diegho
nagyúr

Mármint az alap ágyú a siralmas, a D10S jó, bár a Zis6S-nek jobban örülnék.

(#14032) emre


emre
veterán

dejó meccs volt :DDD :W

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14033) CPT.Pirk válasza emre (#14032) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ma 15 meccsből 13-t buktunk és tegnap is ilyen volt, mindegy mivel mentem...

De most ez fasza volt. Berongyolok M4 Shermannal a városba, hogy körülnézzek a kettő KV-nk számára akik a szomszéd utcában jöttek aztán pont arra gondoltam, hogy megyek itt padlógázzal, és oneshottolni fognak. Erre jön egy merőleges utca ebben a pillanatban, ott ül bent két ellenséges KV, kilőttek célzás nélkül. Epic. kb. 30 csata ment le két nap alatt, és nem szedtem össze 100k kreditet, pedig T5-ös jövedelmező cucokkal vagyok.

Biztos bennem van a hiba, vagy nem tudom, de egyre rosszabb a játék. Talán majd valamelyik új játékmód jobb lesz...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#14034) KaLeun


KaLeun
senior tag

Ha felrakom a Chaffee-ra a nagyobb tornyot akkor érezhetően lomhábbnak tűnik a tank.

Kompenzálja ezt a kis hp növekedés és a nagyobbacska tűzerő? Érdemes felrakni a nagyobb tornyot?

Cila

(#14035) CPT.Pirk válasza KaLeun (#14034) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Chaffe egy light tank, ott a tűzerő másodlagos.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#14036) Gyuri27 válasza CPT.Pirk (#14033) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kv kemp. Kv3 árára gyűjtők. 500k volt kell 600k.
3-4 nap alatt megvan (2-3 óra játék naponta).
Én hátul ülök a 107-l és osztogatok. Átlag 10k a bevétel.
Persze mikor pro csapatba kerülök az ideg sz.tbasz.
A mostani divat, go mindenki egy oldalon. A másik oldalt meg a bázist a fene ott egye meg.

Amd - Radeon - Ryzen

(#14037) person válasza Paul119 (#14029) üzenetére


person
senior tag

Hehe :) Egyébként érdekes, hogy a köcsög type lövéséből milyen gyakran lesz kigyulladás. Nem értem mért kell elcseszni egy játékot ilyen szarságokkal. Mondjuk még nem találkoztam játékkal amiben ennyi ellenszenves nem túl korrekt dolog lett volna. Ha valaki csinálna hasonló játékot ilyen dolgok mellőzésével akkor ez tuti menne a kukába.

[ Szerkesztve ]

(#14038) CPT.Pirk válasza Gyuri27 (#14036) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ezt azon az apátságos mapon láttam, a csapat két felé oszlott, elmentek a széleken, egy árva TD sem maradt a bázis védelmére, az ellen meg persze középen jött.
Írok nekik, hogy mi van a középpel, erre persze semmi választ.

Nekem még 1-2 kör, és meglesz a KV-3, most végre volt egy 8 killes köröm wolveriennel.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#14039) Gyuri27 válasza CPT.Pirk (#14038) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem egy mapon láttam már ezt.
Most tk-tam egy 3001-t.
Foglalva a kv mondom megyek a pz3/4-l. Az is jól hozza a kreditet. Steepesen megindulok. Erre elém kanyarodik. Talp sérül.
Eldurrant az agyam. Szét lövöldöztem.
Persze értetlenül áll a dolog előtt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#14040) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na szóval, itt van ez a WoT promo, 1 napig féláron adják (ma este 7-től), vagyis 10 USD, és a következőket tartalmazza:

1800 gold
1.000.000 credit
7 nap prémium
T2 promo light tank (+1 hellyel)

***

(#14041) diegho válasza ollie (#14040) üzenetére


diegho
nagyúr

Ennyiért már megéri.

(#14042) Fel válasza emre (#14032) üzenetére


Fel
addikt

Ma az 5. ilyen jó meccs után, azt mondtam elég... Szintén ISU. A csapat olyan, amilyen, arra nincs befolyásom. De az, hogy majd' minden esetben az első lövésemmel csak lánctalpat szedek le, kissé felidegelt. Egy rohangáló light esetében ez még nem is lenne annyira gond, na de mikor egy KT gurul ki elém, és emiatt ott is marad, az már nem túl kellemes... A löveg BL-10 :U .

ollie: Ez nem csak kezdő usereknek van (friss acc.), mint nemrég a gamestaros/pc gurus akció?

[ Szerkesztve ]

(#14043) CactuS válasza ollie (#14040) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hol van itt a pontos leírása a "bonus dlc"-nek?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#14044) belaazallat


belaazallat
addikt

Bezzeg duplázáskor nem jön ilyen kör...

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#14045) MadPjotr


MadPjotr
tag

Győzelem!
Csata: Mines 2011. október 11. 20:00:56
Jármű: Type 59
Szerzett tapasztalat: 1 812
Szerzett kredit: 92 569
Csatában elért Achievement: Acélfal, Top Gun

ez tetszett :C
jól hozza a tP és a pénzt is type 59 :R

"Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta."

(#14046) Zeratul


Zeratul
addikt

Felkerült a JgPzIV-re a 8.8 cm löveg.
Íme az eredmény.

Szórása nagyobb és távolabbról jobban hajlamos lepattanni mint a 7.5 cm L/70. Viszont mint ha jobban gyújtogatna.

(#14047) ollie válasza Fel (#14042) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, megvettem és felhasználtam.

(#14043) CactuS: itt

[ Szerkesztve ]

***

(#14048) mozesapo válasza ollie (#14047) üzenetére


mozesapo
tag

Akkor működik eu szerveren is? Mert a wot forumon azt írják, hogy only us.

(#14049) ollie válasza mozesapo (#14048) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mondom, most vettem meg és fel is használtam a kódot (igen, EU szerveren). És más is megtette ezt már itthon.

Amúgy ha US only valami, akkor fizetni sem enged a GameStop-on.

[ Szerkesztve ]

***

(#14050) mozesapo válasza ollie (#14049) üzenetére


mozesapo
tag

Gondolom a kódot e-mail-ben küldik. A T2 tankot is megkaptad?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.