Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48001) zalman90


zalman90
őstag

Hány óra fele lessz ujra az 5x szorzó ?

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#48002) #21346560 válasza zalman90 (#48001) üzenetére


#21346560
törölt tag

02:00

(#48003) jahrn


jahrn
senior tag

No elso uj tankos korok a live-szeron.

KV-1: topdog voltam (mondjuk mind2 csapat fele tier 5bol allt), es kb ugyanugy ment vele a roflstomp mint regebben a KV-val. A 85mm pontos, RoF es Acc rendben van. Mondjuk tettem ra rammer+egld+venti-t (volt folos a depot-ban).

KV-3: 2 szar T7-T10 csata volt, inkabb no comment egyenlore.

IS-8: Mintha a teszt szeron jobban gyorsult volna, de ettol fuggetlenul teljesen rendben van. Meglepoen elso csataban Steel Wall-t szereztem vele.

(#48004) ollie válasza krisss93 (#47948) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi van? Milyen második regedhez?

***

(#48005) Paul119 válasza krisss93 (#47948) üzenetére


Paul119
addikt

azt ugye tudod hogy nem lehet két reged?
más is4 a torony meg a test találkozásánál lőhető , hiába voltam hull downban,lazán át ütöttek és nem értettem hogyan, akkor láttam hogy ott lövöldöztek át,parancsnok lövész elsőben meghalt 2. a töltő is :W

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#48006) Paul119


Paul119
addikt

Battle: Murovanka 2012. május 9. 1:35:28
Vehicle: PzKpfw V Panther
Experience received: 1 195
Credits received: 30 276
Battle Achievements: Sniper

csóri vk3061h elsőre ki gyulladt utána 560 hpról szét pukkant a lószaros rekesze( jó ez az új cucc ami mutatja ha lőszeres rekesz kampec van) tyepba is iserült 500 dmget bele lőni ,meg az is3ba is, vkn utáltam a 88ast ,ezen meg imádom, ki érte :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#48007) bullseye


bullseye
addikt

éjféltől váltásig nem tudtam "duplázni" AMX13-90/M18 duót (legalább a Priest-et sikerült)
szemét csaló WG így akarja elérni, hogy prémiumot vegyek - csak már az van...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#48008) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Látom sokan írtatok az eredeti hsz-re, nem szeretnék külön felsorolni mindenkit, köszi a válaszokat. Igazából ha a dmg többet számít mint a kill, akkor inkább arra megyek. Nem akarok én senkinek sem rosszat (csak az ellenségnek :D ) nem szeretnék paraszt módjára játszani. Pl ha vkit véletlen meglövök, vagy nekimegyek a csapatból, nem esek neki, hanem elnézést kérek tőle, és tetszik-e neki vagy sem, én többet nem tudok tenni érte.
Kérdés: a tank századokban olyan csapatokkal dob össze, mint mi a tsz tagjai? Mert eddig azt hittem, hogy azokat osztják szét valahogy. :)

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#48009) .mf


.mf
veterán

Hmm mégsem olyan rossz ez a KV2, lehet megtartom
Victory!
Battle: El Halluf 2012. május 9. 4:45:26
Vehicle: KV-2
Experience received: 6 470 (x5 for the first victory each day)
Credits received: 28 435
Battle Achievements: Mastery Badge: II Class

Láttam ma egy olyan meccset, hogy Lakeville-nél középen 11-en akartak átjönni... elsőt kiszedtük, ottragadtak és céllövölde :)) T34, KV3, VK3601, B1, Marder, minden. Nem akartam elhinni, hogy szinte mind ott vannak...

Ezt pedig:
Victory!
Battle: Karelia 2012. május 9. 6:25:45
Vehicle: IS-3
Experience received: 1 171
Credits received: 26 830
Battle Achievements: Steel Wall

27 hp-val fejeztem be :DDD s már nem is tudom, hogy hány lövést kaptam.
Javítással és lőszerrel épp mínuszos lett...

Az új térképek nektek hogy tetszenek?
Szerintem nagy rakás fosok, főleg a mediterrán: cső-shooter, nem igazán lehet manőverezni, s ha egy üres csőben egy gyors light / med elkezdi foglalni a bázist, akkor heavyvel cammoghatsz vissza... A kínai egy fokkal jobb, de az se igazán tetszik. Főleg az alacsony kitéríthetőségű szovjet ágyúkkal...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#48010) Mcray


Mcray
senior tag

Kérlek osszátok meg Ti is, mert érdekel, hogy ezek (hiányzó modulok, lassú célzás, össze vissza helyezett XP tartalék) normálisak vagy egyedi esetek:

Én így jártan:
KV-3:
-Hiába volt felhalmozva a szükséges XP a KV-4-hez, az XP fele átment a KV-2-re (WTF?)
-Hiába volt maxon a legjobb modulokkal a KV-3, most ki kell fejlesztenem és meg kell vennem egy rakás modult...
-IS-4-et és IS-8-at zsinorban 4-szer pattintott (Mindkettőt sebeztem 400-akra...). IS-sel ezek simén kinyírnak. Változott a páncél jó irányba, vagy csak szerencsém volt?
-Nagyon jó kimaxolva

T-150:
-Szintén hiányoznak modulok amiket fejleszteni és venni kell. Ezért csak 122-es Derp van rajta ami 120 HP-t sebez bármin ( KV-4-re 180-at sebez...)
-Nem alkottam még véleményt

KV-2 (107):
-Maxosan kaptam
-A célzási időt olyan mintha megkétszerezték volna...Már rég betöltött a következő, mikor elkezd szűkülni a kör...
-Amúgy jó

KV-1:
-Érthetően gyorsabb
-Su-152-vel ne találkozzatok... :DDD
-Teljesen jó

IS-8:
-Első körömben 5 kill, másodikban bukta, mert hüly volt a csapat.
-Ha ügyes vagyok 2 másik IS-8-at tudok megölni mielőtt ők szednek ki engem.
-Elég papír, de ami még borzalmasabb. NINCS löveg kitéríthetősége függőlegesen:Y
-Új löveg nagyon tetszik
-Élvezetes "médium" tank

IS-4:
Nem mertem tegnap kipróbálni :DD

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#48011) Attici


Attici
őstag

7.3 verzióban a KV- m helyett kaptam egy KV-1-t meg egy KV-2-t. A KV-2 be fullus emberekkel! :D
Viszont a KV-3 drágább lett és az IS-t is átrakta egy másik ágba! :(((
Amit az egyik oldalon ad, azt a másikon elveszik.
Viszont az új pálya nagyon szép lett! :K

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#48012) Napfénysüti válasza .mf (#48009) üzenetére

KV2 szerintem nálam is marad de a T150-et már el is adtam. KV1-en még agyalok de lehet az is megy a levesbe, legalább lesz némi pénz meg hely. :)

Més que un club!

(#48013) vhw válasza Attici (#48011) üzenetére


vhw
addikt

Mit vett el?
Én csak azt látom, hogy a szerencsések és előregondolkodók kaptak plusz tankokat és garázshelyeket. Illetve azok a tankok amik feljebb léptek egy szintet, velük együtt a játékos is ugrott egy lépcsőt a techtreen, időt-creditet-adott esetben szenvedést spórolva. Ezzel egy időben a tankok ára is megnőtt, ami ha garázsban volt, és ezután úgy gondolja mégsem kell neki tovább, akkor szinte veszteség nélkül adhatja el őket az eredeti vásárlási árhoz képest.

Akik pedig nem érték el a kérdéses tankokat nem vesztettek semmit, ugyanúgy ki kell fejleszteni őket, ahogy mások is tették/teszik.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#48014) tank1 válasza vhw (#48013) üzenetére


tank1
tag

Szeretném akkor én is a következőket:
Az E75 típusú tankom kapjon plusz ötszáz hp-t, az ágyúja kapjon plusz 30mm átütőerőt és legyen belőle T10-es tank. A helyére pedig kapjak egy t9-es járgányt, amely jó gyors és szupi az ágyú is rajta. (ja és az E100 több mint hatmilliós árát pedig kérem vissza, utólagosan próbálva, tizedét sem éri)
Csak ennyit szeretnék. Vajon meghallgatnának az illetékesek? :)

(#48015) vhw válasza tank1 (#48014) üzenetére


vhw
addikt

Ezt a szovjet ág változtatást nem tegnap találták ki hasra ütve, hanem kb egy éve. Előtted volt a lehetőség, hogy kifejleszd.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#48016) Iron Funeral válasza tank1 (#48014) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Minek 500hp? leghülyébb stat a játékban. Kapjon +25mm-t a haspáncéljára aztán akár tier XI-nek is mehet... Amúgy meg csak csinálják meg az ágyúját pontosabbra+célozzon gyorsabban. Vicces amikor a többi IX-es tank kiröhög pedig a tieden van a "precíz" német ágyú :F

(#48017) D.Orion: jónak jó... csak van jobb.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#48017) D.Orion válasza vhw (#48015) üzenetére


D.Orion
veterán

Íróniaként írta szerintem. ;)

r1E3S3E7T: Még nincs E-75-öm, de eddig én inkább azt hallottam, hogy milyen jó az a tank. :U
Szerk2: IS8 vajon jobb (lesz) nála? Vagy az ST-1? :F

[ Szerkesztve ]

(#48018) freelancer válasza Iron Funeral (#48016) üzenetére


freelancer
tag

Csak ennyi: :K

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#48019) vhw válasza Iron Funeral (#48016) üzenetére


vhw
addikt

"Vicces amikor a többi IX-es tank kiröhög pedig a tieden van a "precíz" német ágyú "

Khm-khm... VK béla... :U
gyengébb front, gyengébb oldal, rosszabb mozgékonyság, benzintartállyal megerősített frontpáncél :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#48020) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

A KV-1 elég érdekes lesz, tegnap Tiger P-vel pattogtam róla össze-vissza, vicces volt.
A KV-2 sem tűnik rossznak, de még épp csak kipróbáltam.
A T-150-et valószínűleg eladom, ez az, amire sok szükségem nincs. Minek szenvedjek egy szinte stock T6-os fossal, amikor a következő tank már amúgy is megvan, ráadásul már azon is megvan a T8-hoz szükséges XP? A Tier6 amúgy is szopás legtöbbször. Szóval szerintem ez megy a levesbe, legalább lesz helye a SU-152-nek.

Az új pályák: hiába játszottam rajtuk teszten pár kört, még bőven tanulni kell.
A kínait heavyvel utálom, mire a völgyből felérek, letelik a 15 perc :D
A másik nem rossz, bár arra eddig jóval kevesebbszer dobott be.

(#48021) BloodRay válasza Mcray (#48010) üzenetére


BloodRay
veterán

Maxos KV-3 helyett én is így kaptam az új VII-es változatot, hiányosan.
Jó adag XP-t el lehetett még rá költeni... De legalább tetszett elsőre.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#48022) Iron Funeral válasza vhw (#48019) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Jó jó de azt nem is veszem tankként, azért maradt ki :DDD
Egyébként a béla jobban tudja használni a sidescrapert

(#48017) D.Orion: Ahogy én látom szerintem jobbak lesznek, legalábbis az IS-8. Ugyan nincs rajta annyi páncél mint a 75ön, de van rajta olyan ágyú ami kiellensúlyozza a hátrányát, mindegyik átlövi a másikat, de az IS-8 jóval mobilisabb ezért taktikai előnyhöz juttat (senki nem játszaná a 75öt ha az 50en lenne egy ~250 pen. ágyú szvsz). Az ST-1 meg kiköpött IS-4, kicsit gyengébb oldalpáncéllal... ezzel együtt ennek van a legjobb páncélja ha az egész tankot nézed és nem csak az elejét, de újfent ennek is olyan lövege van ami kiegyensúlyozza a dolgot, sőt, ha nem találod el normálisan, vagy éppen gyengébb napja van a német lövegnek akkor simán lepattansz róla, ugyanezért neki elég erőteljesen kell dolgoznia, hogy lepattanjon a 75 hasáról(~120mm). Sőt sokszor nem kell a hasát sem lőni, bár ritka alkalom, de volt olyan 1v1 esetem M103 ellen ahol bizony beszakította a 75 homlokát az új löveg...

ps. Statok alapján nem annyira pontatlan a német löveg de vannak "furcsa pillanatok" amikor annak ellenére, hogy leszűkült a célkereszt kilő belőle, vagy éppen csak simán eltűnik a lövésed és soha nem látod becsapódni... sehova. Néha van olyan is, hogy a célkereszted már leszűkült, de a szerveroldali meg szét van csúszva teljesen, és hosszú másodpercekig ki van akadva, majd hirtelen elkezd összemenni. Ilyen dolgokat nem láttam más ágyúnál, egyedül artyval sikerül kilőnöm néha a célkörből, azt sem tudom, hogyan csinálja.
Erre jó fix lenne, ha pontosabb lenne az ágyú, mondjuk 0.34 acc meg 2.5s aimtime tetszene, és ez kiegyenlítené kicsit a lövegek képességeit, bár az M58 még etalon marad így is. Vagy csinálják meg, hogy ~200 pen. ágyúk ne tudják átlőni hasát, és kelljen minimum 220 anélkül, hogy forgatnád bárhogy is. Valamilyen szinten mindegyik kellene neki. Már nem ugyan az a tank mint ami kijött jópár hónappal ezelőtt. :U

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#48023) CactuS válasza Dobi 562 (#47928) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Közben utána olvastam, hogy mind a két szám a győzelmi esélyt számolgatja 2 képlet alapján. Meglepően bejött nálam a dolog. 50-60% környékén általában tényleg nyerünk és szoros a meccs.

Van hátulütője is a dolognak: Eddigi rekordom a 9%-os győzelmi esély volt. Ahol mire feleszméltem kb egyedül voltam a pályán. (Szép is az a 400 effis IS4 top tankként...)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48024) Fel


Fel
addikt

A KV-2 egy igazi fostalicska lett szerintem... Replay* Mi az, hogy egy nyamvadt T-34-et, vagy Su-85-öt nem tudok kiszedni egy lövéssel.. 152-essel? Sebez mindenbe 200-300-akat. Egy JPz4-be sikerült 412-t lőnöm!! Csak korábban ez is egy lövés volt :U
Esetleg lehetne azt mondani, hogy Random Géza beszólt, hogy "Ma nem nyersz vele B+!" De az a baj tegnap is ezt mondta...

Használjak 107-est... Arra ott a T-150. A KV-2-t a 152-es tenné egyidivé.

*Amúgy is remek csata volt. 5 perc után azt vettem észre, hogy már én vagyok a top nálunk, míg az ellenél ott van még két T34..

(#48025) Djuree válasza D.Orion (#48017) üzenetére


Djuree
félisten

IS-8 nekem nagyon bejön :K Jól néz ki, jobban mint az IS-4, nekem ha tetszik a tank kinézetre, jobban is játszok vele. Tegnap IS-7-et meg IS-4-et lőttem ki egy körben, és nem low hp-ről. Elég gyors is, egy tápos med kb.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48026) vhw válasza Iron Funeral (#48022) üzenetére


vhw
addikt

Na azt az egyet udja, hány pályán működik és hány helyen?:D
Egyedül Himmelsdorfon lehet következetesen használni, más pályán igen szituáció függő.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#48027) Mcray


Mcray
senior tag

Nem tudom beállítani a 2.2-es XVM-et.

Csata töltéskor nem jelenik meg adat, csak pöttyök amik a számok színével vannak színezve
Ugyanezt látom ha megnyomom a TAB-ot csata közben.

Valaki tud ebben segíteni?

Kipróbáltam, hogy mindent TRUE-ra állítottam, de semmi sem változott.

A régit tudtam konfigurálni, legalábbis tudtam mi mit csinál. Ennél sajnos nem.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#48028) #21346560 válasza Fel (#48024) üzenetére


#21346560
törölt tag

Érdekes, én pont tegnap este mentem vagy 6 kört KV-2-vel és mindegyiket élveztem, nyertünk!

(#48029) harcos22


harcos22
csendes tag

Győzelem!
Csata: Redshire 2012. május 9. 9:42:03
Jármű: IS-8
Szerzett tapasztalat: 5 250 (5x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 38 421
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: II. osztály, Mesterlövész

Korrekt az új tank!

(#48030) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

na akkor adódik a flamewar-kérdés:
KV-2 vagy T-150?
csak egy T6ot akarok megtartani.
melyik jobb?

- no es importante -

(#48031) Napfénysüti válasza Sixkiller6 (#48030) üzenetére

Nekem a KV2 sokkal jobban bejött. Azt meg is tartom míg a T150-től már megváltam. Valahogy jobban hozta a régi KV feelinget szerintem a 2-es.

Més que un club!

(#48032) #21346560 válasza Sixkiller6 (#48030) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nekem is!
Folytatódik is vele a tegnapi sikerszéria :)

(#48033) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

Én a KV-2-t hagyom meg trollkodni, a T-150 fejlesztgetésével nincs kedvem tökölni.
Aztán ha kiderül, hogy már a 152-es derp sem a régi, akkor max eladom azt is :)

(#48034) Djuree válasza Sixkiller6 (#48030) üzenetére


Djuree
félisten

én a KV-1S-t választottam :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48035) ollie válasza Fel (#48024) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Rólam tegnap este több mint 700hp-t lőtt le egy kv2 amikor t43-ban voltam (mert hogy ennyi hp-m volt). ettől ki is pukkantam, így nem tudom, hogy ténylegesen mennyit sebzett volna.

[ Szerkesztve ]

***

(#48036) #56230144


#56230144
törölt tag

Nekem is ilyesmi lenne a kérdés,most KV1-el űzöm az ipart,az lenne a kérdésem,hogy KV1-s-t válasszak,vagy a T-150-t?

(#48037) Attici válasza vhw (#48013) üzenetére


Attici
őstag

Már kimellesztettem a KV-3-ast csak nem vettem meg. Erre drágább lett. +beraktak még egy tankot a KV-1 és a KV-3 közé. + az IS most egy másik ágba került tehát a KV-1-esből kezdhetem kifejleszteni a KV-1S-t pedig azt pont nem akartam. :DDD

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#48038) #21346560 válasza Attici (#48037) üzenetére


#21346560
törölt tag

Pedig már 1 ideje volt róla szó, hogy a KV-3-at érdemes berakni a garázsba pöcs előtt.....

(#48039) Balesz1899 válasza Attici (#48037) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Végülis csak egy éve lehetett tudni, hogy az orosz heavy-ág átalakítása jön :P

És ha megnézed, a KV-3 nem csak drágább lett, hanem Tier7-es is :P Ha megvetted volna, lenne egy plusz tankod (garázshelyed) és egy T7 heavyd.

(#48040) #56230144


#56230144
törölt tag

De szeretem ezeket a szupermeneket,akik úgy lőnek ki,hogy nem is látom.Állitólag a lövésnél látnom kéne,erre sehol semmi... :W

(#48041) homeless09 válasza ollie (#48035) üzenetére


homeless09
őstag

A KV-3mal kaptam én is tegnap 700 körüli dmg-t egy KV-2től .

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#48042) #21346560 válasza #56230144 (#48040) üzenetére


#21346560
törölt tag

Látnod kéne, a csíkot amit a lövedék húz, de ha nem arra nézel, akkor nem fogod látni....
Meg ha téged lát valaki a bokorból és nem lő rád, akkor egy tank ami sokkal messzeb van, az tud lőni téged és nem fogod látni hogy ki lőttttttttt............

(#48043) ollie válasza #56230144 (#48040) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akár a pálya túl feléről is kilőhet valaki, azt meg nem fogod látni, hacsak nem éppen egyik csapattársad látja.

A lényeg, hogy a láthatóság sok mindentől függ. Ha van köztetek 2 bokor, és azt az ellenfelet senki sem látja, akkor lőhet bármennyit, te sem fogod látni. Ő meg egy másik ellenfelen keresztül láthat téged, ezért képes rád lőni.

***

(#48044) athomi válasza #21346560 (#48032) üzenetére


athomi
veterán

ez prémium acc-os eredmény vagy sima?

(#48045) tank1 válasza vhw (#48015) üzenetére


tank1
tag

Ebben az esetben akkor ideje bejelenteni más ágak esetén is hasonló átalakításokat.
(hogy legyen időd addig kifejleszteni ;) )

#48016: 500hp sokat jelent. Plusz egy lövéssel többet visel el a tank.

#48024: Ha nekik nem jár egylövéses kivégzés feletted, neked miért járna őfölöttük?

[ Szerkesztve ]

(#48046) Mcray válasza athomi (#48044) üzenetére


Mcray
senior tag

Páran odaírják, hogy prémiumos vagy sem, de azok minek rakják ki az eredményt akik azzal nem tisztelnek, meg hogy odaírják.

Értem én hogy büszkeség a jó eredmény, de írjátok oda hogy sima vagy prémium. Köszi

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#48047) Djuree válasza tank1 (#48045) üzenetére


Djuree
félisten

a német ág már megvolt, még az amcsi lesz majd egyszer.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48048) whatnot válasza ollie (#48043) üzenetére


whatnot
őstag

Tracert láthatja. Rám is lövöldözött TD és nem láttam, ezért elkezdtem figyelni, honnan lő. Megláttam a tracert, odalőttem, felrobbant.

(#48049) .mf válasza Mcray (#48010) üzenetére


.mf
veterán

Nálam így néz ki:

KV1: eredeti KV crew (skillekkel, perkekkel), 0 xp-ről indult
KV2: új crew, örökölte a régi KV xp-jét (mivel a régi KV2-es toronnyal volt updatekor)
KV3: régi crew, megmaradt az xp
T150: új crew, 0-ról indult
Equipment csak leszedhetőek voltak (álcaháló, toolbox, periszkóp), consummables-t nem vitte át másra.

Napfénysüti:
hátnemistudom. Most a KV1 néz ki a leggyengébb láncszemnek, utána pedig a KV2. A KV1 a fejleszthető toronnyal is csak 640 hp, és nem lehet rá 107-est rakni, csak 57, 85 at vagy 122 tarack. A T150 790/840, a KV2 810/860; és mindkettőre fel lehet tenni a 107-est (bár a T150-en a ROF kicsit rosszabb). A T150 kicsivel jobban is páncélozott (90/90/75 hull és turret 90/90/90 / 100/100/75, míg KV2 75/75/70 és 90/75/70 mm). A nagyobb tornyot még nem kutattam ki, de remélem nem lesz akkora nagy célpont, mint a KV2-es. Végül pedig, a T150 kaphat nagyobb motort is.
Azt sajnálom csak, hogy a KV1-esen van a már harcedzett, skilles-perkes csapat. Goldért pedig nem akarom retrainelni őket.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#48050) krisss93 válasza ollie (#48004) üzenetére


krisss93
aktív tag

Erről lenne szó:
kriso - krisss93

Ahhoz a PH-s profilhoz kéne betársítani amivel most írok.

Ja a tegnap betett eredmények prémiumosak.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.