Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30751) CptMisi


CptMisi
őstag

Most lett elegem...Kilőttem 5öt, lesebeztem a 6. tankot 9%-ra erre egy amx 13 75 odajött és kilőtte... Megérte az a -1 kill... ;]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#30752) tytyty válasza szalai56 (#30735) üzenetére


tytyty
tag

Persze ezek a jó csatáim voltak. Átlagba 60-80k. Vesztes,de lőttem 3at csata kb40k. A legalja az 20k volt kb, akkor lőni se tudtam és éltem 1 percig.8k a szerelés,szóval akkor is maradt 12k.Ezek prémiumos számok.
Páran említettek valami új prémium tankokat,de erről nem nem láttam semmit.

echterion: t34 nekem is ott van garázsba,de ahogy ismerem őket a patch jó esetben március közepén jön ki. 2db 10es tank meg már rég óta várja ,hogy megvegyem,csak kredit hiány volt. Szóval legrosszabb esetben lesz 2.Akkor legalább tudok szünet nélkül farmolni,ha esetleg hamar kilőnének.

Arpee78: Semmit nem add. Én az ms1-et festettem tigris csíkosra és úgy megyünk szakaszba,mert viccesnek találjuk.Nagyobb tankokra már elég drága móka.

[ Szerkesztve ]

(#30753) echterion válasza Arpee78 (#30750) üzenetére


echterion
nagyúr

Amit felraksz, az lesz rajta minden pályán. A sivatagos pályán pl. elég viccesen néz ki a téli festés. :))

**********

(#30754) marked one94 válasza Arpee78 (#30750) üzenetére


marked one94
őstag

Ezek csak kinézetek semmiben nem változtatják a tank tulajdonságát, és minden pályán ugyan az a festés lesz amit megvettél rá.

You'll Never Walk Alone

(#30755) Blom válasza echterion (#30749) üzenetére


Blom
aktív tag

tedd azt, én jobb dolgokra is tudom költeni a sast.
tegnap este is nagyon kellett a sas, be kellett vetnem a kv5-öt, hogy megtudjam venni a következő ruszki játékszerem.

(#30756) Arpee78 válasza echterion (#30753) üzenetére


Arpee78
senior tag

A tankokhoz ingyen letölthetők skinek, ezeket nem látja a többi játékos, de hát annyi baj legyen.

Ezeknél a festéseknél az lenne a legjobb ha akár csata közben válthatnék egyikről a másikra. Bemegyek az erdőbe, felteszem az erdőbe illő festést. Kimegyek a sivatagba, jön a sivatag festés. Ha a legények másodpercek alatt feltesznek egy láncot – gyorsabban mint ahogy F1-ben kereket cserélnek –, akkor egy komplett átfestés sem okozhat nekik gondot.

(#30757) virkir válasza echterion (#30745) üzenetére


virkir
veterán

Az a drága a gyári festésekbe, hogy fizetsz érte és még ocsmányak is a kisebbik lányom paint-be szebbet csinálna ha megkérném rá a PS-ről nem is beszélve.
Áldom a nevét aki megcsinálta az Invisible_Camouflage mod-ot.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#30758) Werewolf20 válasza virkir (#30757) üzenetére


Werewolf20
tag

"Áldom a nevét aki megcsinálta az Invisible_Camouflage mod-ot."

+1 :R :D

It's not the destination...but the drive there

(#30759) Paul119 válasza Arpee78 (#30750) üzenetére


Paul119
addikt

ezek a festékek semmi extra camo skillt nem adnak, csak szép dísz

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#30760) sanya67


sanya67
tag

Üdv!
A festések nem lesznek majd "aktiválva" a későbbiekben?
Mintha arról lett volna szó, hogy most még csak csicsa-micsa de idővel valóban plusz rejtőzködési képeséget ad. :U

(#30761) hemaka


hemaka
nagyúr

prém nélkül de szar ez a játék, már el is felejtettem. :D

(#30762) Stirlitz válasza virkir (#30757) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Egy kis [vicc]. :)

Djuree: stevedoki néven keress.

Skill84: én is jókat röhögtem rajta. :)

[ Szerkesztve ]

(#30763) skill84 válasza Stirlitz (#30762) üzenetére


skill84
tag

omg ez nagyon nagy :))

(#30764) Paul119


Paul119
addikt

valaki egy kis platonozás? van m41 es arty meg e8as sherman a raktárban:)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#30765) _seth_ válasza hemaka (#30761) üzenetére


_seth_
veterán

Eléggé.... pár óra alatt csináltam 400e kreditet prémiummal, nélküle kb 1 hét alatt a 70eből 58-at.... hiába van 2-3 jó csata ha 4-5ben pedig bukom és javítás + lőszer + javító csomagok vagy tűzoltó... csúnya minuszokat lehet ám csinálni, bár ha csak az M4E8-at használnám akkor lehetne keresni is egész jól de a tigris sem árválkodhat ott magában :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#30766) Atlantis


Atlantis
veterán

Lehet kicsit későn, de elkezdtem foglalkozni ezzel a játékkal. Évek óta nem játszottam semmivel PC-n, de ez felkeltette a figyelmem.

Egyelőre pislogok, mint hal a szatyorban, mi hogyan merre van. Szívesen veszek minden hasznos tippet, hogy érdemes nekiállni, hogy némi eredmény is legyen, mert eddig nem túl jó a győzelmek aránya. :) Amit tudtam elolvastam a témában, ennek ellenére vannak homályos részek, mit érdemes és mit nem (pl.: legénységre érdemes-e költeni ; ha átül másik gépbe a legénység, miért bukja az addig megszerzett %-ot, stb.).

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#30767) _seth_ válasza Atlantis (#30766) üzenetére


_seth_
veterán

Egyre figyelj az elején: ne rohanj mindenki elé, hagyd, hogy mások lövessék szét a feneküket és inkább állj be nagyobb tankok mögé és onnan tüzelj de úgy állj, hogy ha kell akkor vissza tudjon a nagy tank is vonulni. Ne a tankok elejét lődd amíg nem tudod, hogy melyiket hol kell. Amit érdemes célozni: feneke, oldala, a löveg oldala egyes tankoknál vagy a hátulja, és a nyílásokat ahol a sofőr is figyel vagy a legénységnek a be-ki szálló ajtókat.
Prémiummal hatványozottabban gyorsan haladsz mert igaz, hogy csak dupla kreditet ad de az pont elég ahhoz, hogy alapból éppen csak vegetálj vele vagy haladj is.

Na de majd jönnek tőlem okosabbak :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#30768) CptMisi válasza _seth_ (#30767) üzenetére


CptMisi
őstag

1,5szeres kredit és TP, nem csak és nem dupla kredit. :N

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#30769) _seth_ válasza CptMisi (#30768) üzenetére


_seth_
veterán

Igaz :D Mondtam én, hogy majd jönnek okosabbak ;)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#30770) D.Orion


D.Orion
veterán

Közérdekű infó:

Ha bárkinek kérdése van arr ól, hogy bizonyos tankokat hol érdemes lőni, akkor írjon pü-t vagy ide be és válaszolok. Nem kell felrakni hozzá a hit zone skin-t. A legtöbben azért tudjuk, hogy mit hol érdemes lőni, de egy újszülöttnek minden vicc új. :)

Ui.: Szerintem a továbbiakban, hogy ha értelmes hsz-t írok a topikba, akkor annak az elejébe beírom ezt a dőlt részt. :DDD A többit meg offba rakom.

[ Szerkesztve ]

(#30771) Djuree válasza CptMisi (#30768) üzenetére


Djuree
félisten

én úgy tudom dupla kredit és xp. legalábbis a heti prem és afölött, alatta 1,5x. tegnap így olvastam valahol :F

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30772) tytyty válasza Atlantis (#30766) üzenetére


tytyty
tag

Legénységet elején alapképzéssel,ha átrakod akkor ugyanolyanok lesznek,mint az újak.Viszont pilótáknak is van külön statja aminek a játékban nincs jelentősége,de jóleshet megnézni majd 10es tankba a fickók adatait. Aktiváld még ma a NEWYEAREU kódot,mert talán ma van a határidő.Van megy másik kód ami t127est adott. Bemásolok neked egyet, meg még párat,hátha valakinek kell.1et lehet aktiválni..Akkor 2-3 nap prémiummal és 2 prém. tankkal kezdesz.Azok jól hozzák pénzt elején.Érdemes talán ms-1el kezdeni és kv vonalon menni. Az a legkönnyebb és jól hozza pénzt is. Aztán amire kíváncsi vagy.Addigra már kiismered a tankokat.Térkép ismeret nagyon fontos.
Sok sikert!

Atlantis kódja:CBSDE4AKF-2W44-795U

Kódok: t127es valami.de
CBSDE4CBG-7X74-278K
CBSDE4CUK-2U38-328T
CBSDE4CVS-9M28-335C
CBSDE4CWP-4P79-738A
CBSDE4CXD-9K53-447S

[ Szerkesztve ]

(#30773) tytyty válasza tytyty (#30772) üzenetére


tytyty
tag

nemtom miért tapsol idiótán, és szerkeszteni se tudom. a kod:
CBSDE4AKF-2W44-795U

(#30774) D.Orion válasza tytyty (#30773) üzenetére


D.Orion
veterán

A taps kódja

: C <szóköz nélkül

(#30775) Atlantis válasza tytyty (#30772) üzenetére


Atlantis
veterán

Hinnye, köszönöm, ezt hová kell beírni? :B Ha nem ma regisztráltam, hanem hétvégén, akkor is működik?

Szóval orosz vonal...hm, inkább németet szerettem volna. :) Térképismeret: ennyifélét nem lehet megtanulni... :)

_seth_ : köszönöm, de hogy lehet ilyen pontosan célozni? Nálam eddig mindig egy kis pont volt az ellen a távolban, örülök, hogy eltalálom, hogy lássak meg azon egy nyílást vagy ajtót?

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#30776) Djuree válasza Atlantis (#30775) üzenetére


Djuree
félisten

tanuld meg hol az ajtó :DD egy idő után menni fog, úgy 2-3k meccs után :DDD én már egész kiismertem magam, utánaolvasgattam, így 110 meccs után kezdem érteni mit hogy kellene.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30777) StoneBridge válasza D.Orion (#30770) üzenetére


StoneBridge
senior tag

IS gyenge pontjai?

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#30778) Gyuri27 válasza StoneBridge (#30777) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kérdés miben ülsz te? :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#30779) Plasticbomb válasza Atlantis (#30775) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Rázoomolsz? Görgő előre, amíg zoomolni tud. Aztán már látnod kell...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#30780) D.Orion válasza StoneBridge (#30777) üzenetére


D.Orion
veterán

IS weak point szerintem:

Szemből Tigris 88mm ágyú bármelyikével leginkább a vezetőnyílás, kupola. Ha feletted áll, akkor csakis haspáncél bal oldala.

Szögelt tank esetében, ha "helyesen" szögel, akkor pont a vezetőnyílás és az oldallemez közti átvezető lesz rád merőleges, így azt kell lőni, vagy a kupolát, mert azt látod. Mindkettő igen kis célpont, de ott tuti átmegy.

VK3601H: Szemből esélytelenek nyugalmával lődd a kupolát, mást csak nagy szerencsével viszel át. Vezetőnyílást(inkább kitekintőnek kéne hívnom) is ritkábban üti be.

Oldalról egyértelmű: Torony közepétől és attól hátra fele meg kell szórni az oldalát, nem a láncát. Lánctalp tetejét vagy a tank oldalát.

Hátulról meg az alsó részét kel lőni. Ehhez nem árt ha lejjebb vagyunk, mint ő. Fel kell gyújtani a francba. Egy magasság esetén én a torony hátsó géppuskájától jobbra lövöm a torony közepét.

(#30781) StoneBridge: Majd próbáld ki a Tiger P-t is, ott visszaadhatod az összes sérelmet a Tigris-ért. Befordulsz egy útcán, nem szögelsz semmit és csak várod, hogy rádlőjjön az IS. Rádl ő és semmi. :DDD Ha nem tudja, hogy hol lőjön meg, akkor soha a büdös életben nem fog átütni. Hétvégén két IS tolatott előlem Himmelsdorf-on, mert nem tudták, hogy hol kéne lőni a Tiger P-t. ;]

Szerk.: Ha jól láttam erősebb tankod nincs. Ha más tankkal futsz vele össze, akkor meg menekülj... Szégyen a futás, de majd elintézi az aki ellen bedobta a gép. Csapd le a láncát ha befutottál eléje aztán zurück és iszkiri.

[ Szerkesztve ]

(#30781) StoneBridge válasza Gyuri27 (#30778) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Lvl 7 Tigrisben. Múltkor mentünk haverommal egy face-to-face kört, kevéssel, de ő nyert. Nekem a 88-as rövidebb van most fent, sok jót olvastam a hosszabbról, ma fejlesztem ki. Remélem azzal már izmosabb lesz.

D.Orion: ez igen, köszi!

[ Szerkesztve ]

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#30782) fsb1000 válasza Atlantis (#30766) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem nem későn. Még évekig fogják fejlesztgetni és a prómoknak, meg a hírének köszönhetően mindig lesz újgenerációs játékos.

Sokkal inkább attól tartok, hogy a sok tech.ággal, nemzetekkel és egyebekkel annyira elbonyolítják a játékot, hogy a kezdő játékosok elvesznek benne.

Szerintem a játéknak 2 fő vonulata van: Egyik a lövöldözős csata része, a másik meg a fejlesztgetős. Egyik sem megy a másik nélkül, ezért nehéz megunni. Azon kevés játékok közé tartozik, ahol mindig tudsz új célt találni, mindig azt hiszed hogy a következp megszerzett virtuális tulajdonoddal jobb eredményesebb lehetsz.
A csaták célja a győzelem és hogy minél több XP(Tapasztalati pont) és kreditet kap, mert ezekkel lehet fejleszteni a köv tankot,j

A csatákba random teszi a játékosokat, de az utolsó pecs óta nagyon sokat javult az önszerveődő csapatokkal elérhető játékmód. Ezek a századok. A századokat tankszintekre osztották és így már élvezetesebb játszani mert jó esélyed, van veled azonos szintű századdal találkozni.

Ettől kisebb egység a szakasz, amelyek random csatákban vesznek szét és a szakasz 2-3 játékosa egymást segítheti.

-----

Fontos: még mindig vannak ingyenes promókodok, amelyek az elején lendületet adnak.
Pl. prémimum accal 50% több cp/kredit termelődik + kapsz egy kicsi prémtankot
Ha a játék megtetszik és tudsz/akarszt valós pénzt költeni játék-gold akkor könnyebb lesz az életed. A prémium tankok megvásárlása lehetőséget ad, hogy egy tech ágon ne kelljen minden tankkal szenvedőzni, hamarabb lehet elérni a célt

(#30783) fsb1000 válasza D.Orion (#30770) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A játék elején azért elég nehéz megjegyezni sok tiz tank gyenge pontját, sorvezetőnek talán elég ha tudjuk oldalt, hátul gyengéb a páncél, illetve a játék is segít a kezdőknek, mert a célkereszt célzókája mutatja az átütési valószinüséget.

zöld - majdnem biztos átüti
narancs - lehet hogy átüti
piros - szinte biztos hogy nem üti át.

Az esélyeket mindenképp rontja, ha a cél vagy a célzó mozgásban van, vagy ha valamilyen szögben áll a páncél a becsapódás írányára vagy...
ha aznap már X csatát megnyertél és a renccer úgy gondolja jobb ha lepattansz egy gyenge páncélról is.
---

Ui: én egyetlen dölt rész látok a hsz-edben. Idézem: [ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#30784) LAJTNING válasza Plasticbomb (#30779) üzenetére


LAJTNING
tag

Azért azt tegyük hozzá, hogy zoom módba lehetséges a "Shift" lenyomásával is belépni aztán ott görgetsz további zoomhoz. Sose lehet tudni kinek mi a praktikusabb.

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#30785) Antonius1978 válasza tytyty (#30773) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ez a nemet oldalrol van ?
Nalam mar nem mukodik/mukodtek utobbi idoben a kodok...a nemet oldalrol.

(#30786) D.Orion válasza fsb1000 (#30783) üzenetére


D.Orion
veterán

Bocs a dőlt betűt én nem az itt használatos eldöntöm vékonyítom részre értettem, hanem a megvastagított betűkre. De hülyén fogalmaztam meg, tény. Diszlexia...

[ Szerkesztve ]

(#30787) fsb1000 válasza LAJTNING (#30784) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Mivel sokat COD-oztam korábban a sniper mod váltást átraktam egér jobb gombra.
Szerintem sokkal könnyebb igy váltogatni, mert minden célzási/lövési funkció az egéren van. Persze aki WoT-al kezdte annak a Shift idegződik be.
----

(#30786) D.Orion: Így már világos.

[ Szerkesztve ]

(#30788) tytyty válasza Atlantis (#30775) üzenetére


tytyty
tag

Kódót a jobb felső sarokban lehet aktiválni.(Log in or create account )
Rosszul mondtam. Feb. 5.
[link]

Német vonal jó,de elején nagyon szopatós tankjai vannak. Olyan csatákat kapsz nagyon sokszor ahol csak meghalsz,mert pálya és tank ismeret nélkül nem tudsz scoutolni.. Orosz vonalon,ha megvan kv-d addigra már van esélyed a német kis tankokkal .Érdemes több vonalat vinni,mert van napi dupla xp az első nyertes csatára(csillag a tank ikonján a garázsban).Szóval nyomd le összes alaptank csillagát,és fejlesz ki mindent.Legyen elite minden alap tank.

Prémium tankokkal simán fedezed. Ez free xp-t is termel,de legyen egy fő vonalad. Mindamellett orosz vonalon ,ha elmész kv vonalon is4ig,akor kapsz 3 garázs helyet ,és 3 ajándék tankot tankot.Kv-val is már jár 1, kv3-al még 1. Erre van kb 3 hónapod,de lehet több.

(#30789) balintka


balintka
addikt

IS-3-ra milyen kiegészítőket érdemes venni? Nekem egyelőre periszkóp van rajta. A vizes lőszertároló ajánlott rá, úgy veszem észre?

Akinek van IS-3-a, megtartotta, vagy eladta, mikor továbblépett IS-4-re?

(#30790) jahrn válasza balintka (#30789) üzenetére


jahrn
senior tag

Kb 250 csatat mentem az IS3-mal, es eddig volt kb fel tucat ammo rack robbanasom. Szal en nem tettem ra WAR-t, venti/rammer/celzasgyorsito harmas van fent rajta.

(#30791) LAJTNING válasza fsb1000 (#30787) üzenetére


LAJTNING
tag

Nem WoT-tal kezdtem, de általában kézreállnak az alapbeállítások is. :)

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#30792) Chris0321


Chris0321
addikt

M6A2E1-en mit érdemes lőni??
Az előző csatában összekerültem vele, mindketten top tankok voltunk, én T32-vel voltam a 105mm-es ágyúval és nem tudtam sebezni.
Biztos én voltam a béna, de nem egyedül jött és nem értem rá kitapogatni hol érdemes lőni.

(#30793) pimpi00 válasza RaZroX (#23464) üzenetére


pimpi00
csendes tag

üdv.hová kell beirni a bonus code t valaki sos.

(#30794) Fel válasza balintka (#30789) üzenetére


Fel
addikt

W.A.R. olyan tankra jó, ami gyakran durran szét ammo rack találattól. Az IS-3 gyakran kaplőszerrekesz lövést, de olyan könnyen nem robban. Továbbá, a W.A.R. nem csökkenti az ammo rack találatok számát (hosz az ugyanott marad, ugyanolyan páncél mögött), csak 50% plusz HP-t ad neki, ezáltal nehezebb felrobbantani. Úgyhogy, a W.A.R-t én is kihagynám.
Fokozott szellőzés + töltésgyorsító + célzásgorsító (vagy vert. stab.)

pimpi00: [link] Jobb felső sarokban belépsz, majd a nevedre kattinta kiválasztod: Activate Bonus Code

[ Szerkesztve ]

(#30795) pimpi00 válasza Fel (#30794) üzenetére


pimpi00
csendes tag

a játékba lépjek be?

(#30796) fsb1000 válasza pimpi00 (#30795) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem a WG oldalára: http://worldoftanks.eu/

(#30797) pimpi00 válasza Fel (#30794) üzenetére


pimpi00
csendes tag

köszi sikerült.esetleg kódot hol tudok szerezni?

(#30798) pimpi00 válasza Fel (#30794) üzenetére


pimpi00
csendes tag

köszi sikerült.hol lehet bonus code t szerezni?

(#30799) Atlantis


Atlantis
veterán

Ok, kösz mindenkinek. Szeretem a kihívásokat, maradok a német vonalon az elejétől. Ez az ajándék T127 egyébként egészen jó darabnak tűnik így elsőre.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#30800) tytyty válasza Atlantis (#30799) üzenetére


tytyty
tag

Tetrach is megvan?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.