Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30801) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Ennél kevesebb HP-val ugye nem lehet túlélni egy csatát? :DDD
A kedvencem mikor az ellen menekül ennyivel-és megússza...

Origin:Memphis79HUN

(#30802) bullseye


bullseye
addikt

embörök, franciákra van újratöltés menet közben, vagy ki kell tárazni mind a hatot?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#30803) CptMisi válasza bullseye (#30802) üzenetére


CptMisi
őstag

C betű a töltés. De semmivel sem gyorsabb, ha 1et töltesz, mintha 6ot töltenél... :W

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#30804) bullseye válasza CptMisi (#30803) üzenetére


bullseye
addikt

thanx, az gáz, de néha még így is jól jöhet egy taktikai újratöltés :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#30805) balintka válasza jahrn (#30790) üzenetére


balintka
addikt

Rammer magyarul mi? Nem tudom :)

Nektek megvan az IS-3? Megtartottátok? Azért kérdezem, h érdemes-e ráköltenem ezeket a plusz cuccokat? Vagy adjam el, ha meglesz az IS-4?

(#30806) fsb1000 válasza balintka (#30805) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Töltésgyorsító.
Ha van elég kredited, akkor tartsd meg az IS3-at. Az egyik legjobb T8 tank (azt nem szabad írni, hogy OP, mert akkor noob leszel).
T8 századba is jó, ha mész ilyenbe, meg ha csak simán a statod akarod javítani.
Persze csak akkor ha szerettél vele menni és a stilusodnak megfelelt.
Mint korábban rtam, én megtartottam.

(#30807) balintka válasza fsb1000 (#30806) üzenetére


balintka
addikt

Periszkópot érdemes tartani rajta?
Most még csak a BL-9 előtti ágyú van rajta, ez nem üt át szemből nekem semmit, oldalról, hátulról jól sebez.
A torony is az alap még.

(#30808) fsb1000 válasza balintka (#30807) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én főleg közelharcolok vele (<200m), a löveg pontatlanabb mint a németeké, ezért nem használom a periszkópot.

(#30809) Atlantis válasza tytyty (#30800) üzenetére


Atlantis
veterán

Az nincs.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#30810) -kdM-


-kdM-
senior tag

van két félbemaradt med vonalam, melyikkel érdemesebb folytatni? Pz III/IV vagy AMX 12t?

(#30811) erikke17


erikke17
őstag

Komolyan mondom ma olyan nyomorult csapatokkal (már bocsánat a kifejezésért) rakott össze MM, első 5 percben szénné lőtték a csapatot, maradtunk átlagban 3-4-en ő tőlük meg ki volt lőve 2-3 tank simán bedaráltak minket mindig..
Ez kb ment 7-8 csatán keresztül majd jött egy nyert, majd még kettő azóta is csak loser csapatok, be is fejetem mára szerintem.. :D
Ezek a mai csaták statrombolók voltak... Nem mintha túl jó lenne de ez csak rá tett egy lapáttal... :D
Ekkor még T4-es tankal berakott T6-os tankok közé.. Csak pattogtam, ők meg oneshotoltak.. :W
Ja a legjobbat nem is mondtam egy TD szétlőtte AMX40-et 5%-ra majd ő egymaga szépen odatotyogott aztán hátbalőtte az AFK utolsó csapattársat, megnyertük volna ha nem lett volna AFK. Nem értem minek jönnek csatába az ilyenek? :F

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#30812) D.Orion


D.Orion
veterán

M6 Replay

Victory!
Battle: Redshire 2012. január 31. 19:46:49
Vehicle: M6
Experience received: 1 128
Credits received: 27 567
Battle Achievements: Sniper

Szerettem volna ha több xp-t kapok, de nagyon sok volt a lepattanó. Hiába, vastag volt a bőr a tankokon. Nagyából szerintem ebben a szellemben kell játszani ha egy csatában a lista alján találjuk magunkat. Nem szabad feladni, várni kell és mindenáron rejtve maradni. Inkább hagyjunk ki egy lövést, hogy ha azzal továbbra is láthatatlanok maradunk.

(#30813) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

(#30814) Arpee78


Arpee78
senior tag

Új rekordom KV-val, prémium nélkül. Replay

Victory!
Battle: Prokhorovka 2012. január 31. 20:10:54
Vehicle: KV
Experience received: 3 336 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 38 739
Battle Achievements: Sharpshooter

Az elején a 9-es tankokat látva leírtam magam, aztán lett happy end.

[ Szerkesztve ]

(#30815) balintka válasza fsb1000 (#30808) üzenetére


balintka
addikt

Mennyire bírja közelharcot a hasonló T8-asok között?

(#30816) fsb1000 válasza balintka (#30815) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem jól, mert pattogós.

(#30817) balintka válasza fsb1000 (#30816) üzenetére


balintka
addikt

Köszi, akkor majd megtartom én is, jó lesz T8 szakaszra, ha meglesz az IS-4.

(#30818) D.Orion válasza Arpee78 (#30814) üzenetére


D.Orion
veterán

Türelem rózsát terem csata volt. Szépen csináltad, és a csapatod is nagyon jó volt. Annyit tudnék megjegyezni, hogy ezt bármely más T5 tankkal nem lehetett volna kivitelezni, de a KV-val lehetséges igaz ritkaság számba megy. Szép volt.

(#30819) psycroptic


psycroptic
őstag

Nem is rossz az ISU-152 (replay) az alap csövével. Azt kell mondjam, hogy rosszabbat vártam.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#30820) vandeminek


vandeminek
tag

Sziasztok!

Egyik mai leosztásom: 8 type 59 egy oldalon.
Volt már 10+ type-os csatám is, de ez azért mindent vitt :) A végén a csata sem lett rossz, itt is a replay ha valakit érdekelne.

Mellesleg a statjaim alapján kérnék egy véleményt, hogy mennyire vagyok noob: Ettemlevest a nevem, és még nem volt prémiumom.

Köszi! :)

(#30821) D.Orion válasza vandeminek (#30820) üzenetére


D.Orion
veterán

Ez azért egy igazi MM fail. Nem hiszem el, hogy nem veszi észre a rendszer, hogy nincs Tier egyenlőség. :(((

(#30822) LBandi válasza D.Orion (#30821) üzenetére


LBandi
aktív tag

Én azt tapasztalom, hogy egyre több az olyan csata ahol igen nagy a tier különbség az egyik fél javára... mintha butulna az MM.

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#30823) vandeminek


vandeminek
tag

Sőt ma volt ilyen csatám is: maus <=> is-7, tier9-ben ellennek 2 e-75, nekünk semmi... lefelé pedig nem volt előnyünk, de mégis megnyertük :)

(#30824) Zeratul válasza vandeminek (#30823) üzenetére


Zeratul
addikt

Victory!
Battle: Siegfried Line 2012. január 31. 21:34:03
Vehicle: KV
Experience received: 3 968 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 55 102

Pedig elég gyengusznak indult.

(#30825) echterion válasza Zeratul (#30824) üzenetére


echterion
nagyúr

Uh, ennyire lehet tolni egy KV-val? :Y Akkor jó, hogy elkezdtem ezt az ágat, megyek is, tolom tovább a t4-es ruszkimmal.

**********

(#30826) hemaka válasza echterion (#30825) üzenetére


hemaka
nagyúr

Jól el lehet vele szórakozni. A 107-es jó löveg, a troll gun is menő. :D

(#30827) virkir válasza Zeratul (#30824) üzenetére


virkir
veterán

Defeat
Battle: Komarin 2012. January 31. 22:23:15
Vehicle: Hummel
Experience received: 1 059
Credits received: 58 086
Battle Achievements: Top Gun

Ez meg a mi lett volna ha nyerünk típus. :W

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#30828) madstunt


madstunt
addikt

gamespy-on milyen gyökerek írhatják vajon a teszteket ? Ennyire még én se voltam béna, pedig nem vagyok hardcore gamer, sőőőt....
"I didn’t score my first for an hour and a half."

(#30829) echterion válasza hemaka (#30826) üzenetére


echterion
nagyúr

Az utolsó csatámban ellenoldalon 6 kv volt, nálunk meg 4. Mondanom sem kell, hogy jóformán csak egymást tudták sebezni, a többiek meg sem karcolták őket (én sem). Mi az a trollgun?

**********

(#30830) CptMisi válasza echterion (#30829) üzenetére


CptMisi
őstag

152mm

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#30831) hemaka válasza madstunt (#30828) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ha megnézed, elég nehéz és taktikás pályákat kapott.
Malinovka elsőre, hát az szívás...
Fisherman's bay-nél typ-el a seggát mutatja a z ellenséges tankoknak.
Mountain Pass-nál meg kiállt oda, ahova egyébként tilos, gondolom 5sec. alatt szétkapták.

Plusz, ha hozzáveszed, hogy először játszott és szinte egyből prémmel ment, ergo fejest ugrott a mélyvízbe... Nem is csoda, hogy ilyen tesztet írt. :D

(#30832) echterion válasza CptMisi (#30830) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszike. De miért trollgun?

**********

(#30833) madstunt válasza hemaka (#30831) üzenetére


madstunt
addikt

hát már megbocsáss de ezek elég automatikus dolgok hogy mondjuk nem mutatom a seggemet olyannak aki hosszú c sövekkel jön ellenségesen :D
meg az elején írja hogy kicsikkel kezdet szóval nem magamat akarom felminősíteni hogy mennyivel jobban toltam, bármennyire is az fps-ek álnak tőlem talán legtávolabb de ez a tag kicseszettül béna :D
azért még a normálisabb fps-ekben is hasztalan a kirambózok egyedül, ennek meg órák kellettek hogy rájöjjön...

[ Szerkesztve ]

(#30834) erikke17 válasza erikke17 (#30811) üzenetére


erikke17
őstag

Na meglett a pénz az új motorra, lánctalpra igy már elég fürge a T-28-as na meg a 85mm F-30 ágyúval elég jól lehet cirkuszolni... :D 4-2 kill mindig megvan, oneshot is volt már vele, pattanni se pattan nagyon :D

Egy valamit nem értek melyik az a KV amelyik a KV-k királya? Mert van belőle több is.. Nem igazodom ki köztük... :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#30835) pocok28


pocok28
tag

Találkoztatok már szellem tankokkal? :Y

Csak a saját tankomat láttam (VK 4502 A ). Még a csapattársak is rejtve voltak. :F

Beleszaladtam egy ellenséges IS-4-be és IS-7-be (ekkor lettek láthatóak), de kiszedtek. :((

Íme:

[link]

[link]

Ha valakit érdekel feltölthetem a replay-t.

„A fociban az a lényeg, hogy a labdát, ahhoz passzolod, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad. Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad.” (Hofi)

(#30836) Iron Funeral válasza madstunt (#30828) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Anno nekem is el kellett jutom a BT-2-ig, hogy legyen killem, az is azért lett mert nekem jött egy másik BT-2 :DDD

(#30835) pocok28: Nekem volt olyan Komarinon, hogy az utolsóként maradt Maus egyszerűen nem jelent meg előttem, pedig ott lövöldözött 20 méterre előttem, a csapatom lőtte, meg láttam a tracerjét is... aztán adtam egyet a láthatatlankának a T30al :DDD

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#30837) L-e-f-i-e válasza pocok28 (#30835) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Javallom az alt+f4-et ilyenkor és gyorsan visszalépni, attól az ilyen bugok megjavulnak állítólag, nekem pl volt hogy beszorult a tankom és mire visszaléptem már tudtam mozogni.

=^-^=

(#30838) pocok28 válasza L-e-f-i-e (#30837) üzenetére


pocok28
tag

Köszi!

Észben tartom. Legközelebb kipróbálom.

„A fociban az a lényeg, hogy a labdát, ahhoz passzolod, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad. Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad.” (Hofi)

(#30839) pocok28 válasza Iron Funeral (#30836) üzenetére


pocok28
tag

Akkor te szellemírtó vagy! :DD

„A fociban az a lényeg, hogy a labdát, ahhoz passzolod, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad. Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad.” (Hofi)

(#30840) bandiras2 válasza echterion (#30832) üzenetére


bandiras2
senior tag

Mert mielőtt benerfelték a pontosságát és a hatóerejét, nagyon jól lehetett trollkodni vele. Jött egy 3 tierrel nagyobb benga állat harckocsi, és jó eséllyel oneshotoltad. De ha nem is lett ammorack, akkor sem köszönte meg mikor 40-60% élete leugrott róla meg lett mindjárt 3 criticalja. Mosmá nem használom, mert értelmetlen, csak közelre lehet vele lőni, és oda is gyenge ezzel a töltésidővel. Inkább a 107mm pontos, gyors, üt.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#30841) Tüzi

maus

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#30842) bandiras2 válasza Tüzi (#30841) üzenetére


bandiras2
senior tag

ezzel egy baj van, nagyon egyszerű lett volna kinyiffantani. Öngyilkos század 10 db Suhoi 2 bombázóval, nyakig rakva mindegyik benzinnel, és csak neki kell zuhanni.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#30843) GrooveHero válasza Tüzi (#30841) üzenetére


GrooveHero
addikt

ez nem a Maus, ez a P1000 Ratte

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#30844) Iron Funeral válasza Tüzi (#30841) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ugye az ilyeneket nem gondolják az emberek? Úgyértem, a Krupp is úgy volt hülye ahogy volt nemár, hogy komolyan ilyeneket akarnak berakni a játékba...
Most nem rád gondolok konkrétan de láttam már javaslatot erre meg ilyenekre... :U

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#30845) ollie válasza hemaka (#30826) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ma láttam, hogy egy trollgunos KV 1100 körül sebzett egy francia t8-as heavybe. El is tátottam a számat.

***

(#30846) madstunt válasza Iron Funeral (#30844) üzenetére


madstunt
addikt

p1000 nincs a full tech treen szóval tuti nem lesz, de a p100 amúgyis akkora lenne, hogy alley pályán nem tudsz sehova menni mert sehol sem férsz át....
amúgyis ha most jut valami eszükbe akkor az kb 1,5 év mire berakják, addig már megvan mik fognak bekerülni :D

(#30847) Paul119 válasza Iron Funeral (#30844) üzenetére


Paul119
addikt

azért azt a 2db 280mmeres hadi tengerészeti löveget megnézném hogyan lövé ripityára az is7et és társait :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#30848) Paul119


Paul119
addikt

[link] el tudnám viselni :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#30849) Djuree válasza Tüzi (#30841) üzenetére


Djuree
félisten

a németeknek a háború végére elkészült 2db 207 tonnás tankjuk, hitler egyik csodafegyvere, de soha nem vetették be. valahol van róla cikk, nagyon durva, ha bevetik tuti semmi nem lövi ki.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30850) Tüzi válasza GrooveHero (#30843) üzenetére

dehogyis... [link] :D

(#30842) bandiras2:
jó hát, kettőnél több királytigris jött, az amcsik hívták a légierőt :D

(#30844) r1E3S3E7T
Srácok. Ezt poénból raktam be. Nem kell komolyan venni mindent, a viccet észre kell venni :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.