Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15001) Paul119 válasza ktg3 (#15000) üzenetére


Paul119
addikt

amíg nem buffolják kicsit addig az e75 (ha kapna az e75 alváza egy picit több armort meg hasonló penes ágyút mint az is4 simán mehetne az is tier X be)még mindig jobb az e100nál:( én is igy jártam jagpantherral észre sem vettem hogy megvan a ferdi.. ezzel a 105össel ultra sz@r lesz fejlődni:(

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#15002) ktg3 válasza Paul119 (#15001) üzenetére


ktg3
őstag

a 88ast használd
ugyanaz mint a 105-ös csak negyed annyi a lőszer

JP-n is azt használom

(#15003) Paul119 válasza ktg3 (#15002) üzenetére


Paul119
addikt

szeretem ezt a 105öst elég csunyákat oda lehet vele pofozni mint multkor szegény 3001p meg tapasztalta 60 életről szemből 1 shoot :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#15004) joergie válasza ktg3 (#14998) üzenetére


joergie
őstag

Igen, a tetején ha szemben állsz baloldalt az a kukucskáló felépítmény vagy mi a szösz, simán átmegy rajta az AP, nemtudom hanyas minimum pennel, de amivel próbáltam eddig, azzal átment(175mm minimum sztem).

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#15005) ktg3 válasza joergie (#15004) üzenetére


ktg3
őstag

akkor a 246os csak menni fog ;]
most kipróbálhattam volna de amíg volt HE addig nem akartam utána meg kilépett
de köszi a tippet

nagyon közelről amúgy ezek a tornyon vagy a tetőn levő observerek simán átlőhetők szinte minden tankon

(#15006) Gyuri27 válasza jahrn (#14996) üzenetére


Gyuri27
félisten

Érdekes módon német tankból nincs kései.
Kb 45 után picivel megáll az élet.

Amd - Radeon - Ryzen

(#15007) Paul119 válasza Gyuri27 (#15006) üzenetére


Paul119
addikt

hát bármilyen hihetetlen el bukták a háborút így nem is igen tudtak hova fejleszteni

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#15008) Murder3


Murder3
addikt

DE EGY ÓCSKA FOS EZ A JÁTÉK(/OFFCAPSLOCK)

[ Szerkesztve ]

(#15009) ktg3


ktg3
őstag

megint nem értek valamit
megnéztem, hogy mennyi idő alatt reloadol az ágyú

4.38-4.8/ min a tűzgyorsasága a KwK 44 L55-nek

13.7s-12.5s a reload time - és ez a default adat - gondolom ez 100%-os crewra vonatkozik

a kör legelején lemértem, hogy milyen gyorsan töltök újra, ugye az elején úgy indul, hogy nincs betárazva és amikor a hangot hallottam h betárazott, akkor ránéztem az órára és néztem, hogy mennyit mutatott

pont 14:46 mp végére pont a váltásra tárazott be, szal majdnem 15mp alatt
ami fura, mert fent van a töltésgyorsító + a venti is

na ezt ki oldja meg, hogy még így sem férek bele a legrosszabb esetbe :F

(#15010) Cooper911


Cooper911
senior tag

Érdekes tankos cikk: [link]

"1939 márciusában a német hadsereg bevonult Csehszlovákia cseh részére, elfoglalva az ország fejlett hadiiparát. Mivel a német páncélosok vezetője, Heinz Guderian alkalmasnak ítélte őket, használatba vették a Škoda LT35-öst és a CKD LT38-ast is. A Pz. 35(t)-re és Pz. 38(t)-re átnevezett tankokból 244-et, valamint 80 darabot zsákmányoltak. Utóbbi gyártása 1942-ig folyt, és 1400-at készítettek belőle. Alváza később több páncélvadász és önjáró löveg alapja lett, ezek közül a leghíresebb a Jgdpz. 38 Hetzer lett."

"A franciaországi győztes hadjárat után a német hadvezetés kezébe százával kerültek a megmaradt francia harckocsik. Ezek közül némelyiket még tovább gyártották kis ideig. Ezek közül az egyik legjobb a Somua S35-ös volt, amiről később az M4 Shermant mintázták. Ebből kb. 300 került német kézbe, akik Pzkpfw. 35-S 739(f) névvel illették. Főleg francia területen használták, de a keleti fronton is bevetették őket. Egyébként néhány példány 1944-ben újra a francia szabadcsapatok kezébe került. "

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#15011) Veatta válasza ktg3 (#15009) üzenetére


Veatta
aktív tag

A számítás módja miatt, az elején lövés nélkül 14 mp, így 1 percre 4 lövés juthat, de ha az első lövéstől számolod (márpedig így kell) akkor kijön a 4,8, majdnem 5. Mert lősz, az az 1, töltés 15 mp, lősz 2.... és így tovább így az egy perc leteltével megvan az 5 lövés.

Remélem elég érthetően fogalmaztam.

Azt viszont nem tudom, hogy miért tól-ig határt ad meg töltési időnek, ha valaki tudja ne kíméljen!

(#15012) ktg3 válasza Veatta (#15011) üzenetére


ktg3
őstag

ez így elég hihetőnek hangzik
ha tényleg így van, akkor azért írhatták volna

(#15013) Iron Funeral válasza jahrn (#14996) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Jó, hát a SU-85 Klingon álcázót használ :)) Próbáld meg egy Ferdivel ugyanezt :DDD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#15014) ollie válasza ktg3 (#15009) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A feltüntetett adatok 100% crew + csoki + ventire vonatkoznak, ha mindez megvan együtt. Különben rosszabb.

(#15010) Cooper911: ehh, a Pz 38(t) annyira rossz tank, hogy még maxra fejlesztve is szerintem egy tier-rel lejjebb kéne kerülnie. Egy tankot sem utáltam eddig, az M3 Lee egy mennyország ehhez képest. Ja, a Pz 38 nA még rosszabb.

[ Szerkesztve ]

***

(#15015) Joe-T


Joe-T
tag

Valakinek van tapasztalata a Tiger P-vel kapcsolatban? Fenntartható prémium nélkül? Ebbe az irányba indultam el német vonalon, de semmi infóm nincs erről a vasról! Valaki megosztaná az észrevételeit ezzel a masínával kapcsolatban?

[ Szerkesztve ]

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#15016) ollie


ollie
MODERÁTOR

Amúgy nem biztos, hogy lesznek magyar tankok a játékban. [link]

***

(#15017) MCGaiwer válasza Veatta (#15011) üzenetére


MCGaiwer
addikt

mert az az ágyú másik, fejlettebb tankon is megtalálható. ilyen esetekben a magasabb szám tartozik a gyengébb, és a kisebb a fejlettebb tankhoz.

pl példa:

Tigerren rajt a "gun of awesomness 1" 10 sec a töltése.
Tiger II-re is felrakható a "gun of awesomness 1", de ezen már 9 sec alatt betölt

így ha csak a "gun of awesomness 1" adatlapját nézed, akkor azon 9-10sec töltési időt látsz (vagy ennek megfelelő rpmet),

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#15018) ktg3 válasza Joe-T (#15015) üzenetére


ktg3
őstag

simán fenntartható
ha az E75 simán jövedelmez, akkor az is fog

sőt sztem egy elég jól kereső tank lehet
marha vastag frontpáncélja van

T7-ben messze a legjobb tank ha valaki tudja használni

(#15019) ollie


ollie
MODERÁTOR

Jön egy csomó prémium tank, francia meg kínai lesz dögivel. :U

***

(#15020) joergie válasza ktg3 (#15005) üzenetére


joergie
őstag

IS3-ammal rendre közelharcba kerülök T32 ellen, és próbálom lőni a tetején ezeket a vackokat, de az istennek nem adja be :(
Mindegy, legalább ő is lepattan az én tornyomról :DDD
Hát. Van olyan crosshair, ami kiszámolja neked az első töltésnél, hogy mennyi idő alatt tölt be az ágyúd, és azt kiírja, sőt, ha ellövik az ammorack-ed, akor újraszámolja, emellett kiiírja a célzott tank távolságát, és még vissza is számol a lövésig. Jó cumó. Nem árt tudni, hogy 12mp-enként lő az IS-3, vagy hogy német top artyval elég akkor elkezdeni célozni, amikor már csak 10mp van hátra a töltési időből, tehát van 22mp-em elmozogni(nyilván ennél kevesebb, mert általában ösztönösen megvárom amíg becsapódik).

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#15021) vhw válasza Joe-T (#15015) üzenetére


vhw
addikt

Egy hete vettem meg, szerencsére már motorikusan a legjobbat tehettem bele, mert kifejlesztettem még a VK-n. Számíts rá hogy írtó lassú még ezzel a motorral is, lassan is fordul... A lánc nélkül nem tudod feltennia a hosszú 88ast, és enélkül használhatatlan (mondjuk még ezzel sem olyan félelmetes...) mindezt rátenni kb 25k xp (ebből vagy 15öt én free xpből fizettem) A második torny nem feltétlen szükséges rá, ad egy 100HP-t, meg minimálisan gyorsabban tölt tőlt vele a löveg ( az L/71es kb 6 tizeddel gyorsabb 8,2 helyett 8,8)

Az a baj ezzel a tankkal, hogy a kezdeti varázsa elfogyott, mióta betették a játékba megtanulta mindenki hol kell lőni, a torony puha célpont, de találkoztam már olyan KV3mal ami a hasát célozta a tankomnak 122essel, ott már nem 200mili vastag, csak ahol azokat a csavarfejeket látod, háromszor is simán átlőtt. Így csak picivel problémásabb mint egy sima Tigris... Cserébe sokkal lassabb, még egyenes terepen is alig éri el a 30at 90%os legénységgel (láttam már más forumon akik azért sírtak, hogy bezzeg a porsche változatnak van 35ös végsebessége, a sima Tigrisnek meg miért nem adják meg, de teljesen lényegtelen, ugyanis nem éri el a porsche, csak lejtőn lefelé ezt a 35öt)
Ha volt már Ferdid tudod milyen nehézkesen mozog (ráadásul még a legnagyobb motorját sem kapod meg) Szerintem igen nehéz vele jól játszani, persze az a Tigrisre is igaz, az a 200as front páncél meg azért mégsem jön rosszul. De lehet hogy csak nekem nehéz vele... kb 1000 csata amcsi nehéztankozás után :D amit eddig védenem kellett az most pattog, ami meg rengeteg lövést kiállt, azt most könnyedén átlövik...

Ja amúgy válaszolva a fenntarthatósággal kapcsolatos kérdésedre; ha sikerül kiosztani pár szép lövést, akkor kijösz pluszba, csak akkor megy minuszba (akkor sem vészesen 3-5ezer credit) ha igen hamar szétszednek.

szerk.: már rájöttem én is, még mindig a T29 vitathatatlanul a legjobb T7es, ezen nem változtat a Tiger P 200as frontja :/

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#15022) ollie válasza vhw (#15021) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lassú a Tigris? Akkor a KV/KV3 tulajok mit szóljanak? :DDD

***

(#15023) vhw válasza ollie (#15022) üzenetére


vhw
addikt

A Tiger Pről beszéltem, nem drag racer hidd el :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#15024) smisa


smisa
őstag

Tegnap megvettem az IS3mat és rendesen meglepődtem az alap torony páncélozottabb mint a második, ha viszont felteszed akkor fullra tudod pakolni a nélkül hogy feltenéd a 2. lánctalpat :DDD

Első mecsen top tank voltam, megfogtam 2 Löwe-t és egy IS3mat csiki csukiban igaz az arty támogatott és 1-2 csapattárs a végén már az IS3 vissza ment és elment másik irányba mivel a Löwe-k elhullodtak rendesen pislogtam hogy mi van ? :DDD ehhez képest elég kevés xp-t add sajnos

(#15025) jahrn válasza smisa (#15024) üzenetére


jahrn
senior tag

A masodik torony frontja gyengebb 10mm-rel, de jobb az alakja. Meg emelle jobban is fordul szal tiszta win.
Ettol fuggetlenul gyakori ammo rack-ed lessz (a betaban ha jol emlekszem meg nem volt ilyen problemaja) ha szembol meglovik a tornyot. De az igazan idegesito az IS-3-ban a nagyon gyenge loveg kiteres.
Aki hajlando sok free xp-t raaldozni, eleg a legjobb motort feltenni ra es akkor egybol mehet fel a Bl-9, nem kell hozza a tornyokkal/lanctalppal szarakodni

r1E3S3E7T: kaptam en mar meg a betaban is JagdPantherrel (pedig akkor annak nem letezo camoja volt) h cheater vagyok es jojjek elo... Valoszinuleg az lessz a dolog hattereben h a szemelyzet camo skillje idealis korulmenyek kozott tul tapos.

[ Szerkesztve ]

(#15026) Joe-T válasza vhw (#15021) üzenetére


Joe-T
tag

Nekem is a 200-as páncélzat keltette fel a figyelmemet! Még a bétában toltam Tigrissel. Az elején hihetetlenül utáltam, csak szenvedtem vele, mert minden lövést magához vonzott! Aztán kifejlesztettem rajta maxra mindent, feltettem rá egy töltésgyorsítót és célzásgyorsítást, kitapasztaltam a taktikáját és nagyon-nagyon megkedveltem! A KT-t azt valamiért nagyon nem szerettem, még teljesen kifejlesztve sem jött be! Ebbe az is beletartozott, hogy mindig meg kellett gondolnom, hogy elengedem-e a skulót vagy még várok egy picit a célzással a pontos találat érdekében, mert aranyárban mérték hozzá a lőszert. Ellenben a Tigris 88-asa kevesebből fenntartható és baromi pontos flinta!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#15027) vhw válasza Joe-T (#15026) üzenetére


vhw
addikt

Hát ha neked már van sok tapasztalatod a sima Tigrissel, akkor jól fog menni ezzel is, hisz csak több lett a tank eleje azzal a 10 centi vassal, de más értéke nem nagyon változott, csak a mozgékonyság romlott. Nekem a bétában is csak pár köröm volt a Tigrissel, free xpből fejlesztettem rá szinte mindent, és mentem vele vagy 50 kört...
Az amcsi közelharcos tankok után nehezemre esik hátul maradni :D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#15028) diegho válasza Gyuri27 (#14978) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez gusztustalan? Kapsz egy tier 8,5 tankot, ennyi. Más játékot inkább el se kezdj, ott ennek sokszorosát, értsd ezerszeresét erősödsz, ha van pénzed fizetni. Ez egy teljesen korrekt játék. A type nem egy megölhetetlen tank, le merem fogadni, hogy tier5-6 tankod van és azzal szidod a type-ot, nem is értem milyen alapon akarsz összehasonlítani egy tier5-6 tankot egy 8assal.

(#15029) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Na felraktam a Kv-ra a nagy 152mm-es löveget .Hát első csata elég rosszul alakult.Kilőttem egy lövésre egy Jagpanzer 4-et csak sajnos a csapattársam volt . :B Aztán mire betöltöttem volna újra egy TYp59-es kilőtte az ágyúmat szóval célozni se tudtam már .Szétkaptak mint a rongyot . A kört 0 xp és -7K-val zártam .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#15030) ollie válasza jozefgucci1 (#15029) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hogy sikerült az a kilövés? :DDD

***

(#15031) vhw válasza diegho (#15028) üzenetére


vhw
addikt

Igazából az a baj, hogy különösebb játékbeli küzdelem nélkül kaphatsz egy olyan tankot, amihez hasonlóért másnak több száz csatát kell végigküzdenie, jó pár csatát stock állapotban.
A másik, hogy míg egy normál 8as tankkal oda kell figyelni mire lősz, mit csinálsz, nehogy csődbe vidd magad, addig a pénztárcás illető röhög a pofádba, mert ha már 3at mellé lő annyi creditet kap, mint a normál tankos egy jól sikerült csatáért.

(de ha már a type59-nél tartunk, a fentiek felett még napirendre is térek, beülök egy 9es heavybe és halomra lövöm őket. Nekem inkább az csípi a szemem, hogy egy olyan nemzetet tettek bele a játékba aminek kb semmi köze a 2. vh-s vagy a háború utáni időszak tankfejlesztéseihez/tankcsatáihoz, míg rengeteg érdekes és különleges angol, német, olasz vagy éppen magyar tank van (vagy éppenséggel mi a helyzet a premium TD-kel vagy artykkal?), amit sokkal szívesebben látnék már a csatatéren. De hát a profit érdekében egy kínai piacra szánt kirakat tankot bedobtak ide az eu piacra is, hadd hizzon a bankszámlájuk.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#15032) Joe-T válasza vhw (#15027) üzenetére


Joe-T
tag

Hát igen a Tigris nem éppen támadó tank, de a sebessége miatt nem is lehetne az és ne feledjük, hogy szinte nincs is rajta döntött felület így szinte minden lövést benyal! Be lehet forgatni, azzal egy picit javul a helyzet, de még mindig nem lesz belölle skuló lepergető orosz csoda!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#15033) jozefgucci1 válasza ollie (#15030) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Egy typ 59-es leküzdésében vettem részt a Jagpanzer 4-el csak mikor lőttem volna végre a csapattárs berakta elém a farát és már késő volt . Elnézést kértem , persze ő látta mi volt az ábra és nem haragudott . Sajna előfordulhat ez is . Azóta ezen a mapon mentem az előbb és már sikeresebb voltam a KV-Troll kombóval .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#15034) jahrn válasza vhw (#15031) üzenetére


jahrn
senior tag

Igen, inkabb az igert premium TD-ket (nagyon kivancsi vagyok az E-10re) tettek volna be Type-59 helyett.
Amugy meg azt sem ertem miert kellett a franciakat elobb behozni mint a briteket (illetve ertem en h anyagi okai vannak). Teny h a Renault FT-17 tekintheto az elso klasszikus tanknak, de megiscsak a britek kezdtek el a harckocsikat bevetni eloszor mindemelle a hideghaboru talan legjobb tankjait is ok epitettek.

[ Szerkesztve ]

(#15035) Veatta válasza MCGaiwer (#15017) üzenetére


Veatta
aktív tag

Értem, köszönöm.

(#15036) ollie válasza Joe-T (#15032) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért, melyik orosz heavy pergeti le a skulókat? A KV és KV3 biztosan nem (saját tapasztalat), az IS-ről és IS3-ról meg mások mondják, hogy papír.

***

(#15037) vbbb válasza ollie (#14997) üzenetére


vbbb
őstag

A masodik valtozatot sikerult megszerezni, a T2 light tankkal. :) UK-ban vettem mivel Itt elek egy angol tulajtol. Postaval egyutt kevesebb mint 9dollarra jon ki. Bontatlan, serial nem volt hasznalva...Szoval nagyon is jo vetel volt. Nem utolso sorban aukcion keresztul vettem, egy kis izgalommal fuszerezve.

(#15038) CPT.Pirk válasza ollie (#15036) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

KV alap tornyáról pattant már a Tigris2 legjobb ágyúja is, a tulaj nem kis meglepetésére. KV3 formás tornya meg tök jó, arról szeretnek pattogni.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#15039) ollie


ollie
MODERÁTOR

Váháhá :D

***

(#15040) belaazallat válasza ollie (#15039) üzenetére


belaazallat
addikt

van ám önbizalom! :C

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#15041) Dictator^ válasza Iron Funeral (#14995) üzenetére


Dictator^
veterán

Ezt ne mondd, volt hogy 150M-re volt, 4-et lött rám, és nem villant ki...egyáltalán, nem láttam, maxos rádióval. Én Tiger II, ő asszem valami 6-7es TD lehetett.. és nem villant ki..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#15042) Arpee78


Arpee78
senior tag

Az egyik optikával 25%-al nő a látótávolság, a másikkal 10%-al. Ha mindkettő fenn van mi lesz?

(#15043) Dictator^ válasza jahrn (#14999) üzenetére


Dictator^
veterán

elmennek a ****, komolyan, az amcsi serveren ott a vk3002db, itt meg csupa lower class. ez most, hogy jött?

[ Módosította: ollie ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#15044) MCGaiwer válasza Arpee78 (#15042) üzenetére


MCGaiwer
addikt

az egyik fix, a másik csak ha nem mozogsz. összeadódik, bár általában így több lesz mint 500m(ez a max lehetséges látótáv, és a nagyobb pályák felét, a kisebbeket meg szinte teljesen lefedi)

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#15045) -vitya- válasza Arpee78 (#15042) üzenetére


-vitya-
őstag

az egyik mozgás közben él, a másik meg statikus helyzetben...

(bár lehet, hogy statikusban él az is ami mozgás közbeni..?)

-=Витя=-

(#15046) jahrn válasza Arpee78 (#15042) üzenetére


jahrn
senior tag

A +25%-t csak allo helyzetben 6 sec utan kapod meg, a +10% meg allando es elvileg nem adodik ossze. Illetve anno probalgattam feltenni mind2-t es semmi valtozast nem talaltam.

[ Szerkesztve ]

(#15047) jahrn válasza Arpee78 (#15042) üzenetére


jahrn
senior tag

sry 2x

[ Szerkesztve ]

(#15048) Mewryck válasza Arpee78 (#15042) üzenetére


Mewryck
tag

ha eléred az 500m-es látotávot az egyikkel,akor a másik már feleslegesen van fent(mindegyik cucc mögé oda van irva,hogy mennyivel növel,de nem lehet több 500m-nél)

...és úgy akarom élni az életemet, ahogy megálmodtam, nem pedig úgy, ahogy mások elvárják...

(#15049) bullseye válasza Dictator^ (#15041) üzenetére


bullseye
addikt

nem a rádióval látsz, hanem a toronnyal. a rádióval a többi játékos által látott dolgokat kapod meg.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#15050) Iron Funeral válasza jahrn (#15025) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ha több bokor mögött vagy akkor elképzelhető, hogy nem vesznek észre, volt már velem is ilyen, visznt az optimális/kevésbé optimális eset, hogy csak egy bokorban vagy elég nagy eséllyel felmutat lövés után, feltéve, hogy eléggé nagy a látótávja az ellenfél harckocsijának(tehát szvsz ~400m látótávval ne akarjanak objectet spottolni ami 3 bokor mögött van :)) ).

+ bétában sokkal gagyibb volt a spotting rendszer. :(((

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.