Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29901) emre


emre
veterán

Most oneshot-oltam T-35/85-el egy 100%-os T-44-et :Y
bazz, négyszer visszanéztem, mert nem hittem el. :DDD kép
Valamiért a replay-t nem tudom feltenni. :F

A csata további része elhanyagolható, esetleg a Jagdtiger teljesítménye lehet érdekes. Egyébként elbuktuk a meccset.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29902) haromegesz14 válasza Chris0321 (#29900) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Bocs :DDD

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#29903) Tüzi

big bada booom!

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#29904) Iron Funeral válasza emre (#29901) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szeret durrogni a T-44 WAR nélkül, ha az fennt van akkor is állandóan rack dmg., az a legjobb amikor ~20 másodpercen belül kétszer lövik ki a racket... Szép javulást hoz a T-54 ehhez képest :K

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#29905) erikke17


erikke17
őstag

Fen bele már, lehetetlenség Tier3-as tank-al játszani mindig betesz dögnagy Tier5-ös tankok közé oneshotolnak.... :W Lépjek már át Tier3-on :DD

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#29906) madstunt válasza erikke17 (#29905) üzenetére


madstunt
addikt

egy jó játékos tier3ban is tud jól játszani :-) persze nem árt hozzá egy jó tank a tierből :-)

(#29907) stork13 válasza erikke17 (#29905) üzenetére


stork13
aktív tag

Amikor T5-6-al T9 lő ki, visszasírod még. :D

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#29908) erikke17 válasza madstunt (#29906) üzenetére


erikke17
őstag

Nem megyek rambó módra, megyek nyugodtan mikor már szemezek ellenséggel, kitolom magamat és csatt... :D Jobbik eset mikor két lövésből, vagy ammorack vagy egyéb nyalánkság... :D

sotrk13 - Majd eldől idővel az is :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#29909) haromegesz14 válasza erikke17 (#29905) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

M2 MT nincs meg? T3-as tankok közül azzal játszom a legtöbbet, többi tankomhoz viszonyítva elég sokat tudtam vele ölni/sebezni.

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#29910) D.Orion válasza haromegesz14 (#29899) üzenetére


D.Orion
veterán

Naponta 1-2 alkalommal igen, elég kellemetlen. Szerencsére ha ki is lép max 35secel az indító konrád kattintástól után már a harcmezőn vagyok újra.

(#29911) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

M3 Lee vagy T-28? Lee-nel ugye nem forok a torony, T-28nak viszont alig van páncélja. Tapasztalataitok szerint melyiket érdemesebb megvenni?

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#29912) CptMisi


CptMisi
őstag

Defeat
Battle: Arctic Region 2012. január 26. 20:13:35
Vehicle: T34
Experience received: 1 342
Credits received: 66 792
Battle Achievements: Top Gun, Boelter's Medal, Sharpshooter

34 lövés, 33 találat, 7 kilőve:E75, IS4, Type 59, Panther2, ARL 44, 2KV...
Ha az utolsó előtti HE lövésem nem pattan le az IS4 ről (meg egyszer volt egy 0%os HE is), akkor maradt volna 1 a Jagdpantherre, így viszont kilőtt. :)) Mondjuk megint nem értem, hol a sniper. Nem hiszem, hogy bárki is több (potenciális) sebzést osztott volna ki... :(( IS4-gyel kicsit bénáztam, 3 AP-m is lepattant. :W :W [link]

Most elolvastam a statisztikában a leírást a snipernél. Ha valaki 10ből 10szer talál, akkor ő kapja, mert én 34ből egyszer mellélőttem? Ez lehetne valamivel értelmesebben is megoldva. :(

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#29913) CptMisi válasza CptMisi (#29912) üzenetére


CptMisi
őstag

• If two or more players have an equal hit ratio, the achievement is granted to the player with the highest potential damage. Hát ezért...

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#29914) vhw válasza CptMisi (#29913) üzenetére


vhw
addikt

Ha valaki 10ből 10szer betalál, te pedig csak egyet is hibázol, hiába van utána 20 telitalálatod, ő kapja meg, mert 100%os lett az aránya. Idegesítő tud lenni...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#29915) Chris0321


Chris0321
addikt

Az előbbi csatámban ahol T32-vel voltam, az egyik csapattársam behozott egy Loltraktort. :((( A top tankok 10-esek voltak. A traki még be is írta, hogy ő most campelni fog. Elküldtem ahova való és csak azért nem lőttem ki mert nem akartam büntetést kapni mert hajtok a T34-re.
Ja igen, lazán vesztettünk. :W

[ Szerkesztve ]

(#29916) Jani09 válasza CptMisi (#29912) üzenetére


Jani09
tag

Százalékos megoszlás szerint számolja.

(#29917) fsb1000 válasza Chris0321 (#29915) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Gondolod csak a loltraki miatt?

(#29918) smisa


smisa
őstag

Útoljára mondom el nem én szerzem a kódokat !!!

Ide kell írni és jön levélben az info: Loutshi@gmail.com

(#29919) Chris0321 válasza fsb1000 (#29917) üzenetére


Chris0321
addikt

Hát nem is tudom. Valószínűleg jól esett volna amikor az E-100 és a TigrisII jött szembe és kilőtték mellőlem a TD-t aki próbált segíteni ha lett volna egy normális a csatának megfelelő tierű tank aki segített volna.

(#29920) D.Orion válasza CptMisi (#29913) üzenetére


D.Orion
veterán

Ennél már csak az a szebb, mikor az ember osztja az áldást egész csatában, de egy kill se jön össze. Már többen írják is, hogy. menjél csinálj már valamit... Csata végén meg beficcen a steel wall, sniper, conf hármas. Kint a garázsban meg meg 3 medál hozzájön. Gondolom Mastergunner-t kaptál még pluszban.

[ Szerkesztve ]

(#29921) CptMisi válasza D.Orion (#29920) üzenetére


CptMisi
őstag

Artynál jó, mikor büdös noob arty, nem lő ki senkit, mert leviszem 5%ra, nem fogok elpazarolni még egy lövést... :))

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#29922) fsb1000 válasza Chris0321 (#29919) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A legtöbb csatában van ilyen szitu. Mindig csak egy kicsi hiányzik a túléléshez vagy a győzelemhez.... hisszük vagy érezzük így.

(#29923) Chris0321 válasza fsb1000 (#29922) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem csak egy kicsi kellett volna a győzelemhez és jól jött volna ha olyan tank van helyette aki tud is sebezni ebben a csatában nem csak beáll egy sarokba és meghal egy lövéstől. Nem mondom azt, hogy ha rendes tankot kapunk helyette nyertünk volna csak azt, hogy több esélyünk lett volna.
Ha az ember az összes szabadidejét azzal tölti, hogy egy tankra hajt mert sajna önerőből nem tudna 8-as prémtankot venni akkor idegesítő az ilyen.
Lehet, hogy szerinted poen meg minden te is írtad, hogy vinnél be embert így. Szerintem inkább az ő tierjébe kellene neked menned és megtanítanod a dolgokra. Ha megtanul jobban játszani az többet jelent mint ha egyszer kétszer többet keres.

(#29924) echterion


echterion
nagyúr

Komolyan mondom, abbahagyom az arty-zást. Egyszerűen minden csata 30 % körüli találati aránnyal végződik, mert hiába célzom be, mellé megy, néha-néha eltalálja az ellent. Így tökre lehúzza a statomat. Bosszantó.

**********

(#29925) fsb1000 válasza Chris0321 (#29923) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem vagyok alkalmas oktatói szerepre...
Ezenkivül akkor tudom bárkitől elfogadni a csesztetést, bunkózást egyebeket, ha konkrétan abban a csatában volt, ahol én szakaszba vittem egy alacsonyabb tierű tankot.

Akkor majd közreadjuk a replayt és megvizsgáljuk, hogy konkrétan mi okozta az egyik fél vereségét. Addig csak elmélkelkédes... mivel az MM - tőle telhető módon - kiegyenlíti az erőviszonyokat.

(#29926) Iron Funeral válasza echterion (#29924) üzenetére


Iron Funeral
őstag

MUHAHAHA még kevesebb arty

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#29927) Chris0321 válasza fsb1000 (#29925) üzenetére


Chris0321
addikt

Már az is sokat jelent, ha látja merre érdemes menni és mit érdemes csinálni bizonyos helyzetekben. Ha ráérek én is nézegetem a halott kamerán ha van olyan tank ami érdekel, hogy merre megy és milyen taktikával küzd.

(#29928) echterion válasza Iron Funeral (#29926) üzenetére


echterion
nagyúr

Velem eddig sem voltak sokkal többen, a játékidőm 90 %-át tankokkal játszom, csak néha ülök be a Grille-be.

**********

(#29929) fsb1000 válasza Chris0321 (#29927) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ott vagy(tok) tévedésben, hogy aki kis tierrel megy igy szakaszba az nem feltétlen full kezdő.
Én is voltam már BT-2-vel igy.

(#29930) fsb1000 válasza Chris0321 (#29927) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Tudod mi a gáz?

Amikor Westfieldnél Dél-nyugatról indulunk. 10 Heavy tankot rak fel a hegyre a game.
3 lesunnyog a hegyről, 3 elbújik hátul 1 megy A3-ra és csak 3-an megyünk be a városba.

Nyilvánvaló hogy 2x tűzerő ellen elvérzünk, főleg ha még a dombról is szedegetnek, mert a hátsók visszahúzodnak 1 találat után, nincs fedezet.
Na ez a gáz.. nem a loltraki E100 mellett...

Az utóbbi időben terjedt el ez a harcmodor, kivonni magunkat a fő harcálláspontok megszerzésért folyó tüzharcból, majd a lesebbzet tankokat lődözgetni olcsó killekért. Csak az a bukta ebben, ha a főerő úgy vérzik el, hogy alig tud kilőni 1-2 támadót, akkor a hátrasunnyogókat ugyanakkora tűzerővel nyomják majd le, mert a lesebbzett tank is pont akkorát lő mint a 100%-os.

(#29931) _seth_ válasza fsb1000 (#29930) üzenetére


_seth_
veterán

Ez olyan mint amikor nagy tankokat követve T29-cel E50-E75, IS3-4-ek ellen én is begurulok a saját hasonló tankjainnak egy helyre majd 1-2 lövés után azt látom, hogy egyedül vagyok max mögöttem áll egy hülye aki engem lő mint mostanában elég gyakran előfordult és persze, hogy leszednek, a pálya azon része szabad a többi meg megy oda ahol kevesebb az ellenfél... veszítünk is ahogy illik és ez elég gyakori.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#29932) fsb1000 válasza _seth_ (#29931) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Na ezért jobb a századozás.

(#29933) Fel válasza fsb1000 (#29930) üzenetére


Fel
addikt

Ismerős szitu... Itt egy gyönyörű példa rá Én ezt a pályát nagyon szeretem. Nem gond semmilyen tankkal sem, bárhová is soroljon az MM, de az általad is írt és a linkelt képen láthatóak miatt mostanában a lábrázás jön rám, ha meglátom az első másodpercekben ki merre indul. És, hogy merre nem...
Azt hiszem egyszer már kifejtettem erről a véleményem. Szerintem ennek az oka a beszariság...

(#29934) Iron Funeral válasza Fel (#29933) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ilyenkor szoktam pingelni, hogy azért mégiscsak jöjjenek már, amennyiben nem jönnek, megkérem őket újra, ezúttal rangjukon szólítva őket (f*ckface, dipshit, stb :DDD )

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#29935) fsb1000 válasza Fel (#29933) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem tudom... lehet ez félelem, de lehet csak ésszerűség. öncélú ésszerűség, kreditmaximalizálással.

Most hasonló szitúban egy TOP IS4-et követtem Fishermanban. Városba nem ment, majd a kicsik, ahol E75-el találkozhatnak. De nem... Az E-75 épp úgy elkerülte a várost.
Nem gond... két medet előreengedtünk és azok kinyírták, de alig maradt HP-jük
Mentünk tovább.... ellenfélnél elpusztult ferdi, VK4502, IS, meg GWpanther... a két medünk is elpusztult, de mi elértük az ellen bázisát.
IS4 100%-on én 60%-on IS3-al.
És megnyertük..... na.... gyávaság vagy ésszerűség?
Az hogy a csapat 60%-a a városban elhullott kit érdekel? AZ ellen még meg sem kezdte a foglalást, mert valamelyik hősies TD feltartotta öket.
Persze alakulhatott volna másképp is, de nem alakult.
Nekem nem esett jól ez a csata.

[ Szerkesztve ]

(#29936) Iron Funeral válasza fsb1000 (#29935) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem értem egyébként, hogy miért nem mennek be a városba a heavyk, az a hely eléggé arty védett, a többi már csak rajta múlik, ha kinn kóvályog a terepen akkor biztos megszedi az arty.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#29937) jahrn


jahrn
senior tag

En nem szoktam kemenyebb szavakat hasznalni (semmi szuksegem egy ideiglenes banra ) ha campelo magas szintut latok - mostanaban mintha gyakrabban csinalnak, foleg IS-3/IS-4 meg ilyeneket latok hatul maradni - hanem szolok nekik h ha fel attol h osszekarcoljak a szep tankjat akkor menjen My Little Pony-t jatszani...
A masik ami idegel a magas szintu francia tankok. Nah nekik hatrebb kene maradni es tuztamogatast adni de ok meg ehelyett rohannak elore ezerrel a felesleges halalba...

(#29938) Iron Funeral válasza jahrn (#29937) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Meh, az ilyeneket azért én is csak a sokadik alkalom(meccs) után tolom, addig megpróbálom rávenni őket, hogy csináljanak valamit, esetleg elmagyarázom nekik, hogy miért lenne jó. Aztán jön a kérdés, hogy hogy jutott el XY tankig, esetleg ebayen vette-e az accot. A 20. ilyen után már goromba vagyok és kapják a rangos megszólítást, de meg kell mondjam, hogy néhány kivételtől eltekintve mindegyik módszer hatásos szokott lenni, különösen ha látják, hogy egyedül kicsinálok 1-3 tankot, utána egyből jönnek a kis minionok.

Lényeg, hogy "like a boss" hozzáállással szólítom meg őket, akármelyik az, annak meg nehéz ellenállni, csak akkor ha tényleg fogyatékos az ember vagy nem beszél angolt (néha még a németet is bepróbálom, de már eléggé rozsdás a németem) :)

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#29939) madstunt válasza jahrn (#29937) üzenetére


madstunt
addikt

engemet az idegesit fel mikor mountain passon felmegy dombra az artyk koze, tolluk elveve a helyet egy leo vagy luchs mondjuk :W

(#29940) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Helyzet: T-46 79-80%os legénységgel. el akarom adni atankot, mert már ott figyel a kövi jószág... viszont a szeméyzetet szeretném megtartani mert mégiscsak 79-80%osak. Ha jól emlékszem valahol olvastam, hogy át lehet őket helyezni de -10% ot esik a szintjük.De a személyes fájlukban csak újraképzést találok, ami 50-75-100%os értékeket ad. Ebből, mivel nincs goldom egyből esik a 100. a 75re meg nincs elég kreditem, hogy a tank minden embere 75%os legyen. Hol az a 10%os átképzés?

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#29941) Fandango válasza Plasticbomb (#29940) üzenetére


Fandango
veterán

Az a 75%os, mivel azok a szazalekok arra vonatkoznak amikor frissen veszed az embert. Tehat ha nincs penzed es atkepzed ingyen akkor 50%os lesz, ha van 20k kredited kepezni akkor 10%ot veszit, ha van goldod akkor egybol 100% lesz.

[ Szerkesztve ]

(#29942) Plasticbomb válasza Fandango (#29941) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Köszi!

Végül mentem vele egy pár kört, hogy legyen credit képzésre. Egész fasza tank ez a t-28... bár most egy su 85 úgy kilőtt, mintha agyaggalamb lövészeten lettem volna agyaggalamb.... De ettől független tetszik most. Igaz öüsszedob a gép így mér ier 7esekkel is. De ettől még végre sebzem a kávét is...XD T-46al csak 0 damage még crittel is... 75ös ágyúval...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#29943) Bobyjack válasza Plasticbomb (#29940) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Ha 100%-os a legénységed és beteszed egy azonos osztályú tankba (médiumból médiumba rakod), akkor 20k kreditért 90%-osra képzik át, ingyen pedig 80%-osra át tudod képezni őket.

75%-os legénység esetén 55%-osra ingyen átképezheted őket, a 65%-os pénzes átképzést ilyenkor nem éri meg választani, mert ugye annyiért kaphatsz 75%-os új legénységet is.

Szóval ha nincs pénzed 71%-tól, ha van kredited 86%-tól éri meg átképeztetni őket tapasztalataim alapján.

(#29944) Gyuri27 válasza smisa (#29918) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az ember azóta se válaszol. :(

Amd - Radeon - Ryzen

(#29945) Chris0321 válasza fsb1000 (#29929) üzenetére


Chris0321
addikt

Mivel tapasztalt játékos vagy prémiummal én ezt a helyedben szégyelleném.

(#29946) echterion válasza Gyuri27 (#29944) üzenetére


echterion
nagyúr

Én 3-at vettem tőle múlt héten. Lehet, azért késik a válasszal, mert 4 hetes ikrei vannak, így lehet, velük van leginkább elfoglalva.

**********

(#29947) Timyyy


Timyyy
őstag

Tulajdonképpen hivatalosan is le lettünk szarva ezzel, hogy a többi szerverre féláras tankos akciókat adnak, nekünk meg azt a részét kiveszik az eventnek, és lényegtelen szarokat adnak helyette?
Amcsiknál a T6-T7 tankok féláron voltak minden nemzetben... mostani francia eventbe féláron vannak az AMX szériás tankok... nálunk az előbbi event nem is volt, utóbbiból meg kimaradt a leárazás... szopjunk csak mééég méééég.... és én meg azon gondolkozok, hogy Löwét vegyek? Ezek után már nem is tudom minek... delete inkább, vagy miféle... lassan a sims is több élvezetet ad.

(#29948) vhw válasza Bobyjack (#29943) üzenetére


vhw
addikt

Nem értem miért ne "érné meg" 85%tól vagy attól lejjebb átképezni, semmi hátrány nem éri az embert ha így tesz.

75%os legénység a pénzes átképzés után nem 65%-os lesz, hanem 75% (mivel ez van a kis téglalapban is, amiért 20k kreditet kérnek). 86%ig nem a -10% képzettség-vesztésért fizetsz, hanem hogy fixen 75%ra képezze a legénységet. 86%-tól indul a -10%.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#29949) Simulacrum válasza Timyyy (#29947) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Azóta vannak ilyen "gyenge" eventek mióta rástartoltak az emberek a Computer Bildes kódra úgy vettem észre. Szerintem ez kicsit törlesztés jellegű a wargamingtől. Valahol jogosan, valahol kevésbé jogosan. Én kb. 3 napja hosszabbítottam meg a havi prémiumon, kicsit nekem is bosszantó. De úgy gondolom pocskondiázni őket hülyeség, azzal csak azt érik el, hogy sosem fognak nekünk kedvezni.
Én úgy 1 hónap játék után elgondolkodtam régebben, hogy inkább az orosz szerveren kezdem újra, mert ott biztosan kedvezőbb a helyzet, a sok játékos miatt jobb az MM, de aztán inkább maradtam itt. Lehet nem jól döntöttem, de nekem alapesetben is ad a játék elég sok kellemes élményt.

(#29950) LBandi


LBandi
aktív tag

Aki most vett vagy vesz aranyat az jól teszi ha premium számlára költi mivel az eg yhavi prém 2500 arany helyett csak 2000-be kerül. A garázshely is most féláron kapható.
Részletek a további akciókról: ITT

"Az igazi EMO-s halva születik."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.