Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29501) emre válasza marked one94 (#29499) üzenetére


emre
veterán

Nekem is ez volt az érzésem, meg még más is, de nem akarok jobban belemenni. ;)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29502) fsb1000


fsb1000
nagyúr

PHE tagokat kérem hogy nézzék meg ezt a statisztikai linket: [link]
(Firefoxal, ne IE-vel, mert úgy nem müxik jól.)

A harcjárművenk szintje igen alacsony. Célül tüzném ki, hogy minden tag érje el a t4-es átlagot, és a többség a t5-öt. (azaz több t6 vagy nagyobb tankja van mint t4 és kisebb)

(#29503) L-e-f-i-e válasza MasterHUn (#29498) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ó kis srác, nem lámázott le senki, viszont később még meg is indokoltad miért nem megy a game...mint írtad: a csatákban téged lőnek ki először..bla bla hero mód után....talán itt a hiba...de ez csak tipp ;)

=^-^=

(#29504) fsb1000 válasza MasterHUn (#29498) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"én meg elmagyaráztam neki hogy a csatákban döntő szerepet jáccok "

Ehhez csak gratulálni tudok.
Gondolom NEM nyerésre jáccol', mert jelenleg csak 48%-os a nyerési rátád.

Az ilyesfajta játékokban fontos szerepet kap az önbizalom és az is, ha a játékos nem küzd önértékelési zavarokkal.

[ Szerkesztve ]

(#29505) Stirlitz válasza fsb1000 (#29502) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Nehezen megy a fejlesztgetés. Egy Kv-t már kiizzadtam magamból, nemsokára lesz egy stug is. Mondjuk egy hét prémium után, ez is több mint amire számítottam. Franszia oldal de sok időt elvitt, és semmire se jó. (B1-ig jutottam, itt elegem lett belőle.)

(#29506) CactuS válasza vbbb (#29500) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

T-127 az a computerbild.de-s kód volt. A guruhoz a 2. pedig ha jól tudom csak új accounthoz volt hozzáadható 1x.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#29507) fsb1000 válasza Stirlitz (#29505) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Igen.. a franciázás sokaknál levitte a járműállomány lvl átlagát.

A stat oldalon, az is jól látszik, hogy kevés a t9-t10 tankunk, de még t8-al sem rendelkezik a tagság fele.
Ez nem gond, hiszen laza játékközöség Klánjaként indult a PHE, nem pedig CW orientált profi társaságként. De nem lenne jó itt megrekedni, és mint láttuk a korábbi folyamatokat a jobban felszerelt játékosok leszakadoznak (illetve fel)

(#29508) emre válasza fsb1000 (#29507) üzenetére


emre
veterán

Ha valaki prémium nélkül egyedül random csatákban csak 2 vonalat fejleszt, átlagos mondjuk napi max 10-15 meccsel akkor szerintem 2-3 hónap mire eléri a T5-öt, és még 2-3 mire a T8-at. Ez nem fog egyik pillanatról a másikra menni.

Stirlitz
A KV az egyik legjobb farmoló tank. Érdemes kifejleszteni, megtartani.
Innét (prémium nélkül) egyre több lesz a javítási költség, lőszer stb.
Ha meglesz rá a 107-es azzal egész jó köröket lehet majd menni. :K

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29509) Stirlitz válasza fsb1000 (#29507) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Mondjuk a KV-val kis dilemma adódott. Maszkoljam ki elöször teljesen, vagy menjek el kv3 vagy kv1s felé? Lassan meglesz a 3ik motor is. (mert van 122-es ágyúm, ja, lassan tölt, néha találat is van vele, de ez a félelmetes sebesség amit mutat... Van, hogy vége a csatának mire odaérek. :) )

(#29510) fsb1000 válasza emre (#29508) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem jól becsülöd az időket.
Én sem úgy gondoltam, hogy jövő hétre legyen 2 új tank mindenkinél, hanem mint távlati célt.
Legyen merre haladni, és mindenki képes legyen érdemben részt venni t6 században, és a tagság fele t8-ban.

(#29509) Stirlitz: szerintem is farmolj vele kifejlesztve a107-est, de legyen cél a KV-3 is. Szerintem sokkal jobb.

[ Szerkesztve ]

(#29511) L-e-f-i-e válasza Stirlitz (#29509) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Szerintem menj rá a 107-es ágyúra is, azzal sokkal könnyebb, élvezetesebb lesz játszani, Kv3 is meglesz vele, és a kv-3-on legalább tudod is majd használni és nem a 85-össel kell majd viccelődni a csatatéren :)

A 152-es jó móka, de csak 100+ %-os legénységgel, azt ráér később is kifejleszteni.

=^-^=

(#29512) Stirlitz válasza L-e-f-i-e (#29511) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Azt a böhöm tornyot gondolom akkor pakoljam fel, ha megvan az ágyú is? (107-es) Akkora mint egy ház. :) Nem jelent ez gondot, hogy kilóg mindenhonnét? Nem panaszkodok,ez a kv a t28-hoz képest egy UFO. :D

(#29513) L-e-f-i-e válasza Stirlitz (#29512) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Persze fel kell tenni ha más nem a plusz hp, meg a 107-es miatt. Bár dönthetsz úgy, hogy a 122-el alaptoronnyal farmolod ki a 107-est, de szerintem jobb a plusz hp, és legalább hamarabb megszokod az új torony tulajdonságait is :)

=^-^=

(#29514) emre válasza fsb1000 (#29510) üzenetére


emre
veterán

Nos, itt a lényeg a random csata lett volna. Azt kellene elkerülni hogy az újaknak egyedül kelljen fejleszteni. Mivel T5 alatt nem érdemes századról beszélni, ezért kellene forszírozni a szakaszban való játékot. Normális hangulatban én is nagyon szívesen megyek akár KV-val akár SU85-el szakaszban. Bár az MM néha be fog kavarni, mert sűrűn leszünk alul, de ott lehet jól keresni. :DD
Ha kialakulnak működőképes szakaszok, jobban összeszokunk akkor a század esetleg kisebb gépekkel is eredményes lehet. :K (de ezt az elméletemet asszem már említettem :B )
Természetesen lesz lemorzsolódás, de ez azt hiszem vele jár. (sajnos adott esetben én sem tudom befogni a pofámat :DDD )

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29515) fsb1000 válasza emre (#29514) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Tulajdonképpen a te javaslatodra lettek "kiterelve" a kissebb tankok a századozásból a szakasz felé, ami igen jó megoldás a problémára, hiszen 10-20%-al biztos többet hoz mintha egyedül menne vele a játékos és remélhetőleg van tanulási faktor is.

A kisebb tankkal rendelkező játékosok felé azt tudom vállalni, hogy párszor E-100-al megyünk szakaszban, ha duplázni akarnak.
Ez persze kicseszés a többi random játékossal (amúgymeg vicces), de igen jól jön az XP, főleg ha sebezni vagy kritikalt lőni képesek 1-2-öt. Grille-re vagy T4 önjáró lövegre gyúráskor a legjobb, mert ott jó esély van sebezni t3-as ágyúval, akár még t8 vagy felette is.
De ha csak 2-3 bőszmét felderít egy lighttal már azzal is jön az XP rendesen. (feltéve ha győzünk)

(#29516) fsb1000 válasza fsb1000 (#29515) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Bocs.. ez most aktuális, és tényleg véletlen.
A fiatalabb tagokkal elbeszélgettem pár napja, mert panasz volt rájuk (lásd Timyy összefoglalója), megígértem nekik, ha kicsit visszavesznek a lendületből, nem lesz baj és hogy mókázunk szakaszban meg egyebek.
De tegnap közbejött ez a "szállasi"-zás és kelhun-t kitettem.
Ma megkeres a haverja, hogy beváltsa az igérvényem:
(döbbenet mennyire nincs helyén az arányérzék...)

LeGeNd68 (18:58:50) szia
LeGeNd68 (18:58:56) akkor szakaszozunk?

FSB1000 (19:00:44) Igen, mehetünk, ha van mit duplázzál
LeGeNd68 (19:00:58) van
LeGeNd68 (19:00:59) van

FSB1000 (19:01:49) nem látlak a Klánban...
FSB1000 (19:02:09) Kiléptél?
LeGeNd68 (19:02:30) keihun azt mondta lépjek ki
LeGeNd68 (19:02:36) mert szar klán
LeGeNd68 (19:02:40) azt mondta

FSB1000 (19:02:52) OK, akkor vele kell menned szakaszban

(#29517) emre válasza fsb1000 (#29515) üzenetére


emre
veterán

Az érdekes az, hogy ez úgy látszik ez az ötlet csak az érdekelteket hagyja hidegen. :U

mod : (#29516)
Úgy tűnik szarból akarsz várat építeni.
Minden tiszteletem, de lehet nem fog menni.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29518) fsb1000 válasza emre (#29517) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én remélem, hogy megkeresnek akár téged, akár mást ingame, hogy menjen a szakaszozás tanulással, vagy engem ha vicces csatákba is menni akarnak.
Ha nem hát nem...

Még mindig ott tartunk, hogy semmi sem kötelező.

(#29519) Gyuri27 válasza emre (#29517) üzenetére


Gyuri27
félisten

A "férgese" kihullik. Nincs ezzel baj.
Ez egy laza klán, de nem lehet mindent. Ha az emberek picit gondolkoznának ez egy arany bánya. Megfelelő emberek + megfelelő tankok és dől a kredit és az xp.

Nyilván van más klán is. Azok viszont szigorúan szerveződnek. Kötelező varokkal, top tankal kell rendelkezni stb-stb (nekem ilyenre pl se időm se energiám nem lenne, ezért jó a mi klánunk). Persze beléphet az ember egy tanodába is. De ott is több a követelmény.
Nálunk csak viselkedni kellene (meg ismerni a mapokat, tankokat) és jól érezni magunkat.
Mint látjuk egyeseknek ez se megy.

Amd - Radeon - Ryzen

(#29520) Paul119 válasza fsb1000 (#29429) üzenetére


Paul119
addikt

Aznap nyomtam meg parat meg elotte is hogy be hivtalak platonba:)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#29521) fsb1000 válasza Paul119 (#29520) üzenetére


fsb1000
nagyúr

És a véleményed változatlan? Zole-nak tetszik a Maus.
Én elbizonytalanodtam.... főleg a mozgékonysága miatt. Szeretek cammogni... de az már kicsit túlzás. Láttam jobban gyorsuló Maust, de lehet abban extra benzin vagy mi az izé volt.

(#29522) Stirlitz válasza fsb1000 (#29518) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Jó lenne, jelenleg emre-vel vok szakaszba. De az a baj mindig elkerüljük egymást.

(#29523) Stirlitz válasza fsb1000 (#29518) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Jó lenne, jelenleg emre-vel vok szakaszba. De az a baj mindig elkerüljük egymást.

(#29524) fsb1000 válasza Stirlitz (#29522) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem maradj vele szakaszban, tőle lehet tanulni.
Aztán ha nem vagy koránfekvő mehetünk késöbb.

(#29525) -kdM-


-kdM-
senior tag

Sziasztok!
Mivel lehet jobban kreditet farmolni su-152 vagy pershing (vagy ennél a tiernél már örülök ha 0-ra kijövök?)? Melyik tierrel lehet leggyorsabban keresni?

(#29526) jahrn


jahrn
senior tag

Erdekes ez az AMX 40. Alapvetoen egy kalap hulladek, de pl most pattant rolam KV 152mm-e en meg atlottem siman a frontjat.

(#29527) vbbb válasza CactuS (#29506) üzenetére


vbbb
őstag

Várjál, akkor mi ez a T-124-es valami?

(#29528) emre válasza -kdM- (#29525) üzenetére


emre
veterán

A SU-152 a troll gunnal nem rossz, ha türelmes vagy kivárni míg újratölt, elég szép darabokat ki lehet vele harapni az ellenségből.
A Pershingről nem tudok nyilatkozni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29529) Djuree válasza ollie (#29497) üzenetére


Djuree
félisten

miért nem fejlődök a prem tankokkal? kapok xp-t meg pénzt is. vagy sima tankokkal többet kapok?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29530) vhw válasza Djuree (#29529) üzenetére


vhw
addikt

Ha a garázsból megnézed van egy tech tree, és az lenne a "lényeg" hogy azon lépkedj felfelé, feloldva új modulokat és egyre nagyobb tankokat. A pre tankkal nem tudsz feloldani semmit, csak pénzt keresni, meg xp-t, amit csak arannyal tudsz átvaltani olyanná, hogy a többi tankodon felhasználd.

-kdM-: ha pénzt akarsz keresni, akkor inkább a Su152, a Pershingnek már nagyobb a javítási költsége, nagyobb tankokhoz kerül, szóval egész jól kell játszani, hogy pénzt hozzon. Azon a szinten már inkább arról beszélünk, hogy jöjjön ki nullára (ha hoz is pénzt, akkor is kis mennyiséget, lassan haladna a gyűjtés)
Leggyorsabban meg 5ös tierrel lehet (KV, SU85, PzIV, M4 sherman stb. amiken van valami jó nagy ágyú :D) A 6os azért nem mondom, mert írtóra szopat vele az MM, sokszor kerülsz jóval nagyobbak közé, úgy meg nehéz sebezni.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#29531) Djuree válasza vhw (#29530) üzenetére


Djuree
félisten

jaa vágom. akkor megyek inkább a kezdő tankokkal.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29532) vhw válasza Djuree (#29531) üzenetére


vhw
addikt

Végülis nem kötelező :) El lehet szórakozni a premium tankokkal is... Csak ezzel a fejlesztgetéssel új 'értelmet' is kap a játék, hogy van valami más célod is, nem csak a sima csatázás.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#29533) marked one94 válasza -kdM- (#29525) üzenetére


marked one94
őstag

Nekem a kedvenc tankom a Pershing, elég sokszor plusz-os prém nélkül csak egy baj van vele, hogy csak szakaszba lehet vele normálisan játszani. Szakasz nélkül is mentem vele párat de akkor többet is vesztettem mert általában nincs mellettem társak akikkel szépen leszedünk mindenkit.
SU-152 ahogy fentebb írták, jól lehet vele keresni mondjuk nem tudom milyen lett HE nerf óta a 152mm ágyú.

Mondjuk a Pershing t8-as míg a su-152 csak 7es.

You'll Never Walk Alone

(#29534) fsb1000 válasza Djuree (#29529) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Milyen prém tankod van?
A szintjén biztos jól termel. 1,5x jobban mint a többi.

(#29535) -kdM- válasza vhw (#29530) üzenetére


-kdM-
senior tag

Köszi!
Akkor ha tier5 és mondjuk medium tank akkor Pz III/IV vagy M4? Ez a kettő van kifejlesztve (M4 fullra, Pz III/IV-nél csak a tank). Prémium nélkül kb hány meccs alatt hozza vissza az árát? Lehet tudni a közeljövőben valami event-ről amivel akciózhatják ezeket?

(#29536) Djuree válasza fsb1000 (#29534) üzenetére


Djuree
félisten

tetrarch meg a t-127

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29537) vhw válasza -kdM- (#29535) üzenetére


vhw
addikt

Szerintem az M4 jobb. A III/IV hasonló az 5ös scoutokhoz, rohangálni kell vele, az ágyúja se valami jó... (a te esetedben meg ugye már meg is van az M4, szal ha csak kifejezetten pénzt akarsz farmolni, akkor maradjon a sherman) A Pz 190k, attól függ mennyi csata alatt hozza vissza, hogy mennyire jól játszol vele, de olyan 20-30 csatából össze kéne jönnie.

Az eventeket ki szokták írni a hivatalos honlapra, vagy beszokták ide is linkelni a forumra. (perpill én nem tudok ilyen jóárasító eventről itt az eu szerveren)

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#29538) Antonius1978 válasza Fel (#29489) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos igen, en is 5 szedtem ossze, volt 2 nap kimaradas, es utanna mar egyik kod sem mukodott.Mondjuk 170 ezer volt 1 T127 ha jol emlekszem, tehat 850 ezret lehetett ingyen szerezni (marmint az en esetemben,ugye aki elelmes volt nem hagyta hosszu kotelre mint en az 1,7 millat kaszalt).

(#29539) virkir válasza fsb1000 (#29515) üzenetére


virkir
veterán

Aztán meg csodálkozik szegény kicsi ha annyit lát a csatából, hogy lekettyen az óra és felrobbant.
A világ leghülyébb ötlete T10-el low tier-t platoon-ba vinni.
Vagyunk már egy páran akiknek tele van a töke az ilyen kretén platoon-okkal és az első dolgunk kilőni a kis balfaszt, ne tanuljál címszóval.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#29540) Paul119 válasza fsb1000 (#29521) üzenetére


Paul119
addikt

Hatoo,e100 filingesebb de az tetszett hogy csoringer e75 meg a t30 is pattogott rolam,de maga a loveg tier 9es tankra eleg de tier x ben harmatos a sebzese,jt lovege sem sebez sokkal nagyobbat de nagyobb pen,pontosabb,gyorsabb

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#29541) Antonius1978 válasza emre (#29508) üzenetére


Antonius1978
addikt

Lehet hogy kb fel evbe telik a T8 elerese, nekem vegulis 8 honapba tellett amig meg tudtam venni a JT-t.
Megvan a nemet TD vonal, az amcsi kozepes tankkal a T5, a nemet es orosz kozepes tankvonal meg a T6-ig.(ez utobbi ket esetben a T7es tankok ki vannak fejlesztve csak epp nincsenek megveve penzhiany miatt).

(#29542) fsb1000 válasza virkir (#29539) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem tanulási célból ajánlottam. Funny & duplázásnál jól adja az XP-t.
Tudom hogy másokat zavar, de engem is sok minden zavar.
Egyébként nem disznótor... csak aki vállalja hogy gyak mindenről pattog és könnyű célpont.

Nem kell olyan komolyan venni... lazítás.. szórakozás... statfelejtés.

(#29543) vbbb válasza fsb1000 (#29542) üzenetére


vbbb
őstag

Pontosan! :)

Nem árt néha egy Tier 6os jáművel és alap ágyúval hozzácsapódni egy E-100-hoz szakaszba! :K

(#29544) marked one94 válasza vbbb (#29543) üzenetére


marked one94
őstag

Én támogatom virkir-t mert engem is piszkosul idegesít mikor valami nagyobb tank behoz egy kicsi izét ami helyére MM berakhatott volna valami értelmes tankot. Mondjuk akkor nincs baj ha ezek a emberek a másik oldalt vannak ;)

You'll Never Walk Alone

(#29545) fsb1000 válasza Djuree (#29536) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem valamelyik nemzetet el kell kezdeni fejleszteni... Prém tankkal könnyebb eljutni egy PZ4-ig vagy KV-ig.
---

marked one94: Engem semmi sem idegesít ebben a játékban, hiszen nem vérre megy.
Néha elszomorodom, mikor arcok türemkednek, vagy lenobooznak és nem érzem hogy jogos lenne, mert az adott helyzetet és képességeimet szinte max. kihasználtam.

Persze van mikor jogos.... de ki nem csinál hülyeségeket, vagy kit nem kap el a harci láz?
Mikor még kis tankom volt én is szívesen mentem volna nagy tierű csatába.
Poén.

[ Szerkesztve ]

(#29546) _seth_


_seth_
veterán

Az AMX12t nagyon feküdt, gyorsan is haladtam vele és "dőlt" a kredit a 13 75-tel ellenben valahogy nem megy annyira pedig már csak a max rádió hiányzik, minden más ki van fejlesztve, 81% a legénység, a készletek: álcaháló, 5% venti, páncél a 13 90 remélem jobb lesz.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#29547) marked one94 válasza _seth_ (#29546) üzenetére


marked one94
őstag

Én pont fordítva vagyok a két tankkal :)) 12t utáltam a 13 75t meg imádom.

fsb1000: Engem pl elégé zavar hogy ha kapok egy béna csapatott(játékost) aki azt se tudja mit kéne csinálni, és ez nem alacsony szinten van hanem t7-t8 és fentebb. Én szeretek nyerni :P (mondjuk ki nem?) és ezért is játszok az esetek nagy részében platoonba mert így 2 emberbe megbízhatok. Elején mikor kezdtem a játékot én is így voltam vele mint te, de kb-4-5 ezer csata után már megváltozott a felfogásom :)

You'll Never Walk Alone

(#29548) fsb1000 válasza marked one94 (#29547) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Miért változott meg a felfogásod?
A játék változott? (szerintem nem)
A céljaid változtak? Ha igen, akkor miért és mire?

(#29549) ollie


ollie
MODERÁTOR

Egy szép meccsel búcsúztam az ezzel elite-té vált Tiger P-től:

Victory!
Battle: El Halluf 2012. január 24. 22:37:03
Vehicle: PzKpfw VI Tiger (P)
Experience received: 1 989 (fine for causing damage to allies: 98)
Credits received: 42 732 (fine for causing damage to allies: 11 700)
Battle Achievements: Steel Wall

A szépséghibája a team kill, amit pont a lövés pillanatában, az ágyúm elé berohanó Hetzer hozott össze nekem. Na meg még meglőttem még egy saját TD-t, aki ugyancsak berohant elém. Nem tudom mi ütött ezekbe a TD-kbe, rohangásznak össze-vissza, mintha medek lennének.

Amúgy ebben ma már a második KV-5-t nyírtam ki face to face. Tényleg lehet abban valami, hogy a prémium tankosok nem túl, khhm képzettek. Mindkettő a frontomat lőtte szorgosan, és persze pattogtak is rendesen.

[ Szerkesztve ]

***

(#29550) Djuree


Djuree
félisten

á király ez a játék. 12 meccset letoltam gyorsan, 7 win, 3 killem volt:) miért nem játszottam én eddig ezzel?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.