Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7001) KaiotEch válasza Paul119 (#7000) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

És mivel voltál Te? :)

(#7002) bullseye válasza KaiotEch (#6997) üzenetére


bullseye
addikt

Ez az arty... Nekem 25-33% a találati arányom, 100% csapattal, álló célra, és simán megy a körön kívülre is. A többiek meg anyáznak :) Főleg, hogy közelharcnál nem lövök, mert nem akarok TK büntetést... Viszont bármi jön, vagy kilövöd egyből (tank módban több az esélyed, de meg kell tanulni, hogy a célkereszt hol álljon), vagy megöl.

Egyelőre csak németeknél jutottam T5-ig, ott kevés a lőszer (Grille-lel gyakran kifogytam), de USA 2-3. szinten pl. van bőven.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#7003) Murder3 válasza crossy104 (#6999) üzenetére


Murder3
addikt

komolyan szánalmas ez, nem igaz h egy alapjába jó játékot szétbarmolnak a fejlesztők...
pedig sokan panaszkodtak is emiatt mégis le se tolják...

Más.
Vk P és H modellek mire jók.
P ről hallom h igazából semmire, de milyen szerepe lenne?

(#7004) Paul119 válasza KaiotEch (#7001) üzenetére


Paul119
addikt

vk3601h elég combos tank :D mondjuk csak lehet böszme nagy mázlim volt

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#7005) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Mit javasoltok Pz III-on melyik ágyú a hatásosabb a 7,5 cm-es? vagy az 5cm-es Kwk 39 L/60-as?

=^-^=

(#7006) grunge válasza Murder3 (#6995) üzenetére


grunge
addikt

Fizessé' mert némettel vagy :D Annó a Panther II moduljainak árain is csak néztem. 25k a talp, 25k a torony 40+ az ágyú..meg kell harcolni a cuccokért itt :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#7007) Murder3 válasza grunge (#7006) üzenetére


Murder3
addikt

mintha 2 fokkal jobb lenen tőle a tank lol... :(
amúgy a vk 3601-el megéri 22k-xp-t a motorra pazarolni a tigris helyett?

[ Szerkesztve ]

(#7008) KaLeun válasza Stauffenberg (#6929) üzenetére


KaLeun
senior tag

Warship vs. U-Boat azt már a Silent Hunter 2 és Destroyer Command közös multija is tudta.

Valaki írta, hogy kevés a mesterlövész plecsnije pedig több ilyenre is emlékezett. Kulcs a fordításban, mert van "mesterlövész" (sniper) és van "mester lövész" (master gunner).

Cila

(#7009) Paul119 válasza Murder3 (#7007) üzenetére


Paul119
addikt

nem igazán 650 leőssel is 40el fogsz repeszteni új lánctalpal meg az lesz a legjobb manőverezhető tank

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#7010) grunge válasza Murder3 (#7007) üzenetére


grunge
addikt

Igen megéri! Mert anélkül eléggé lomhányos szegény Tiger. Nem beszélve arról, hogy a kis vk-n is soakt dob :K

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#7011) joergie válasza Paul119 (#7009) üzenetére


joergie
őstag

te viccelsz?! legjobban manőverezhető? elég távol áll tőle. most pont van egy nekem is. fejleszd ki azt a motort, mert meg se fog tudni mozdulni nélküle a tigrincs.
40el repeszteni kicsit túlzás, 50 fölött lehet repeszteni...de a legnagyobb motorral viszont hegynek fölfelé is 40el tud menni.

Megmondom, az a tank szerintem arra jó, hogy a bázis környékén rendet tarts, és a taktika felépítéséhez ez elengedhetetlen, ha látod, hogy elégtelen a védelem, akkor ottmaradsz, t7-ig azért emberszámba veszik a vk3601-et.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#7012) Paul119 válasza joergie (#7011) üzenetére


Paul119
addikt

ki van már fejlesztve közben a legnagyobb motor:),szerintem elég jól irányítható bár én inkább a bázisról szoktam szemétkedni :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#7013) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Valahol pár hónapja olvastam vagy hallottam róla, hogy meg lehet majd venni a WoT-ot dobozos formában, de mivel ez egy ingyenes játék, a pénzedért adnak valami premium tankot vagy valami mást is.
Jól emlékszem?
Tényleg lesz dobozos WoT?

Ha valaki tud konkrétumot, legyen szíves válaszoljon.

THX

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#7014) Paul119 válasza AlexWolf (#7013) üzenetére


Paul119
addikt

passz adhatnának hozzá egy maust :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#7015) KaLeun


KaLeun
senior tag

Nem a PzIIJ lesz az? Csak mert techtree-n az van melette, hogy "retail".

Cila

(#7016) kriso válasza AlexWolf (#7013) üzenetére


kriso
tag

Ja, lesz, elvileg mostanában kerül a boltokba, 2 hete volt a főoldalon a hír.
(azt nem írták, hogy mi benne az extra)

(#7017) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Gyerekek nem tudom miért mondjátok, hogy az oroszok jobbak. Nézem az SPG-k összehasonlítását és mindenhol a német a jobb.

(#7018) GrooveHero válasza KaiotEch (#7017) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nem az spg-kre vonatkozott sztem amit mondtak.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#7019) Iron Funeral válasza KaiotEch (#7017) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Miből szűröd le hogy jobb az SPG? Szerintem azok elég kiegyensúlyozottak, nem ott kellene keresni a hibát...

más: jó móka ez a duplakreditezés Ferdikével :))

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7020) KaiotEch válasza GrooveHero (#7018) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát nekem a többiből is ez jön le.. BT-2/BT-7-el nekimegyek bármelyik német tanknak az én szintemen és se szemből se oldalról se hátulról esélyem sincs, még egy LT is ki tud lőni 2 lövéssel.

(#7021) Iron Funeral válasza KaiotEch (#7020) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szovjet medium vonal első 4 tierje egy ipari hulladékhalmaz. Nyílt titok. A játék gerincét képző 5-6-7 tierekben(minden vonalon) ellenben elmondható hogy észrevehetően jobbak a szovjet tankok(tisztelet a kivételnek, VKDB). Amíg nem jutottál el legalább 1-2 topppos tankig addig ne vonj le következtetéseket pusztán adatokból.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7022) KaiotEch válasza Iron Funeral (#7021) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Végre egy tömören megfogalmazott kijelentés. Nincstöbbkérdésem :D

(#7023) bullseye


bullseye
addikt

Ha peterke08 játékos nick gazdija látja ezt, üzenem, hogy még egyszer AFK látom, bejelentem az adminoknál...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#7024) Inarus válasza bullseye (#7023) üzenetére


Inarus
addikt

Nah, azt utálom, ha valaki belép de nem játszik... :(((
Tök jó érzés, amikor azt hiszed, hogy még vannak rajtad kívül és nem vagy egyedül, egy szál artyval a bázison, aztán kiderül, hogy mégis... :P

(#7025) Iron Funeral válasza Inarus (#7024) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Múltkor egy afk Löwe maradt nálunk utoljára, elején benyomta az R-t és elment a tank a pálya sarkába, nem is találták meg ;] :DD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7026) grunge válasza Iron Funeral (#7025) üzenetére


grunge
addikt

láttam én már ilyet mindennel :) Multkor egy KT egy IS-3 és egy VK4502 maradt AFK módban. Nemes egyszerűséggel ott álltak a bázison és vesztettünk. Hurrá. Ban!

159 SW 1.9 jtdm <3

(#7027) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Aranyat csak "pénzre" lehet váltani vagy Xp-re is?

=^-^=

(#7028) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Na most kezd alaposan felhúzni a játékosok mentalitása...

Hajtok az M3 Lee-re ha már akciós és amúgy is az a következő lépcső. Már rég meglennék a kellő XP-vel és kredittel ha az emberek képesek lennének csak minimálisan használni az agyukat.

Kb két taktika a legjellemzőbb:

- Egymás seggében szafarizós, amikor a csapat törzse egymás 5 méteres körzetében nyomult előre aminek az eredménye a biztos felmorzsolódás és több taktikai folyosó nyitva hagyása.

- Az alapbázison védekezés. Imádni való amikor valami idióta egyből a legelején vadul csapkodja a "Vissza a bázisra" gombot... Na de hogyan menjek vissza a bázisra ha még el sem hagytam? Tudtommal a játék nem csak a tankelhárításról szól, így nem értem, hogy miért kéne rögtön gyökeret verni az alapbázison... arról nem is beszélve, hogy bemérnek és az artyk szétzúznak...

(#7029) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

A teles pályákon a ruszkik miért nem teljesítenek jobban? :D

(#7030) đe$|re válasza KaiotEch (#7029) üzenetére


đe$|re
senior tag

Talán, mert a Mannerheim-vonal lett mintázva és ott a finnek...khmm...gyepálták a ruszkikat. (Mondjuk ehhez kellett az is, hogy elvtársaknál kigyomlálták a vezérkart.)

(#7031) CPT.Pirk válasza Stauffenberg (#7028) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ne törődj ilyen dolgokkal, a játékosok egy jelentős része nem tud olvasni. Legalább is angolul tuti nem. ;]

Amúgy tetszik a Lee, vagy miért hajtasz rá? Én már csak úgy emlegetem, mint a "csodaszekér". Mire 20k XP fölött farmoltál vele össze, már időnként lehet egy jobb kört is menni vele. ;]

KaiotEch: Mert még nincs a felszerelhető dolgok között a vodka.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#7032) Iron Funeral válasza đe$|re (#7030) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Pedig, trollcannon accuracy lemenne 0,25re... ;] :DDD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7033) KaiotEch válasza CPT.Pirk (#7031) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

:DDD :DDD :DDD :C :C :C

Amúgy most egész jó köröm volt SU-26-al... 6-ot kilőttem köztük 2 KV-t.

(#7034) KaiotEch válasza CPT.Pirk (#7031) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Bezzeg Cola van az amcsiknak! :W

(#7035) Stauffenberg válasza CPT.Pirk (#7031) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem is tudom milyen a Lee :D De nála van egy fontos elágazás az USA oldalon. Eddig nem siettem vele de ma fél áron van a Lee és gondoltam jól összefarmolom egy délután alatt a hozzávalókat.

Már ki van fejlesztve és még 5k kredit kell, szóval megyek lezúzom még az utolsó kört! :D

(#7036) Paul119


Paul119
addikt

valaki probálta már a t14 est? megéri megvenni tudtommal a premium tankokat nem lehet fejleszteni amit kapok xpt azt a free xpkhez csapja hozzá?

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#7037) bullseye válasza Paul119 (#7036) üzenetére


bullseye
addikt

saját xp-je lesz, ugyanúgy arany kell a váltáshoz, mint a sima tankoknál...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#7038) đe$|re


đe$|re
senior tag

A T54 UFO, SU-ISU-OP704 meg láthatatlan lenne. :DDD
Az egy dolog, hogy lemegy az accuracy, de a ROF-t is megdobnák "kicsit".

(#7039) Paul119 válasza bullseye (#7037) üzenetére


Paul119
addikt

igen ugy gondoltam,köszi

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#7040) emre


emre
veterán

ez a meccs nagyon ki lett centizve :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#7041) Paul119 válasza emre (#7040) üzenetére


Paul119
addikt

azt a rohadt makker eget :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#7042) Iron Funeral válasza emre (#7040) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Lehet, hogy az én hibám de nem tudom mit kéne nézni :N

...és közben megvilágosodtam :))

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7043) biggamer válasza Iron Funeral (#7019) üzenetére


biggamer
veterán

Ez sem rossz egy KV-val :

Győzelem!
Csata: Erlenberg 2011. július 14. 2:25:11
Jármű: KV
Szerzett tapasztalat: 3 528
(duplázott kör a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 90 052
Csatában elért Achievement: Mesterlövész

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#7044) biggamer


biggamer
veterán

Pofás töltő kép a gaméba ...

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#7045) smisa válasza biggamer (#7043) üzenetére


smisa
őstag

Az igen rendesen apritottál :R

Tegnapi nap eredménye: +100k pénz és egy KV-1S-l és egy PzIII lettem gazdagabb :DD és sok sok XP

[ Szerkesztve ]

(#7046) biggamer válasza smisa (#7045) üzenetére


biggamer
veterán

Köszi szépen ... én is gratulálok az új szerzeményedhez és a pontokhoz. :R

Én kicsit jobban kockultam ... nagyon kell a kredit és a TP ... 1 808 000 kreditet szedtem össze egy nap alatt és a KV1S-et /+ 311.000 kredit /, mivel az is szükséges az IS-7-hez.

Azért kell nagyon a kredit, mert a T30-hoz több mint 6 000 000 szükségeltetik ... TP-ből pedig 191 000 / ehhez még 110.000 kell, h +legyen /.

Az első kép tegnap dél körül készült / azért kisebb a felbontás, mert az új gépem alaplapja +adta magát így a régit használtam délutánig, amikorra kicserélték egy újra / ... a másodikat képet most lőttem.

.....

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#7047) bullseye válasza biggamer (#7046) üzenetére


bullseye
addikt

jó sok hero kitüntetés. 1-2t még nem is láttam :(
leírnád melyik melyik?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#7048) Murder3 válasza biggamer (#7046) üzenetére


Murder3
addikt

azé a csata/kill arány elég durva:D

én örülök ha eggyáltalán egy tankon kb 40-50-nyi különbséggel megvan valahogy a kill/csata arányom:D
jó én mondjuk csak némettel játszok.

(#7049) biggamer


biggamer
veterán

Köszi köszi ... és tessenek a kitüntetések.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#7050) biggamer


biggamer
veterán

Praktikus időjelzés a játékban ... nem kell sötétben leugratni a gaméta tálcára, ha nincs a közelben látható óra !!!

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.