Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#32001) Paul119 válasza ollie (#31997) üzenetére


Paul119
addikt

ja nekem is így volt kilőtte a p2 a fosőrt meg az ammo rackot áh mondom ennyire nem tré fostaliga meg repairálom őket kövi panter 2 lövés sofőr ammo rack még jó hogy eladtam a fenébe
Defeat
Battle: El Halluf 2012. február 7. 14:37:01
Vehicle: Type 59
Experience received: 1 438
Credits received: 81 657
néha fel tud baszni ez a kis hörcsög is,nem akarom elhinni hogy egy nyüves panther 2 ő seggére csak 170 et tudok lőni, 10 lövést kapott be hátulról ezalatt 0 alkalommal gyulladt fel én kaptam egy lövést a tornyomra és égek :F

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#32002) ollie válasza marked one94 (#31998) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ó, én hány ilyennel találkoztam. Kedvencem azok a tier 4-6 light/med játékosok, akik szorosan egy t8-9 heavy nyomában haladnak, nehogy megkarcolódjon kis tanjukon a fényezés, és persze időnként eleresztenek 1-1 lövést az ellenség irányába, de szigorúan 500m+ távolságról.

Az egyik emlékezetes ilyen eset az volt, amikor egy t6-os vk ugyanezt csinálta amit fentebb leírtam, majd jó messziről rálőtt az ellenre úgy, hogy az előtte álló allyt szépen ki is lőtte.

(#31998) marked one94: ja, én is érzem, hogy nagyon jó a tank. Még majdnem stock, de már durva köröket futok vele.

[ Szerkesztve ]

***

(#32003) Zeratul válasza ollie (#32002) üzenetére


Zeratul
addikt

Kezdő játékosokra jellemző viselkedés, kezdő koromban én is ezt csináltam amíg nem volt pálya ismeretem meg csak köpőcsővek voltak az alufólia tankjaimon.

(#32004) fagylalt válasza Fel (#31910) üzenetére


fagylalt
senior tag

Hova menti? A főkönyvtárába?

(#32005) marked one94 válasza ollie (#32002) üzenetére


marked one94
őstag

Megérteném ha pl lenne neki 1-2k csatája de, hogy több mint 15k hát ez már vicc kategória, és még egy kérdés jutott eszünkbe, hogy ez mit élvez ebbe a játékba ha ennyire nincs sikerélménye?

You'll Never Walk Alone

(#32006) fsb1000 válasza ollie (#32002) üzenetére


fsb1000
nagyúr

na.... én is kb ezt csinálom ha supportálok nagyobb Hevit. Azzal kiegészítve hogy ha lehet leláncolom akit támad (úgyse lövöm át) , nem engedem hogy mögé kerüljenek, figyelek oldalra, ha kell spottolok is neki.

Sőt ha van Maus/E100 a csapatban akkor t9-10-el is megyek utána, olyan mint egy béna-szakasz.

(#32007) Djuree válasza marked one94 (#31998) üzenetére


Djuree
félisten

hát nem egy tálentum az biztos :DDD de meccse az van szarásig pedig....
go cap, én ezt hamar megtanultam mit jelent :) azóta kb. én viszem ebben a prímet, mindig is egymagam szerettem bekommandózni az ellen seggébe és hátulról bomlasztani a rendszert....még ha nem is jön össze amit akarok, addig is lekötök pár ellent az összevissza mozgásommal, félek is hogy a lassú hevik nem nekem valók lesznek. én pl SPG-vel nem tudnék játszani, nem bírok egy helyben várni ki tudja meddig. TD az tetszene, de az meg nem forog eléggé gyorsan. valszeg a med tankok lesznek az enyéim.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#32008) emre válasza fagylalt (#32004) üzenetére


emre
veterán

replays mappában vannak, utána > társítás wot.exe (a program ne fusson közben)

marked one94 (#32005)

kinek mi a sikerélmény :U

Papa és mama bemegy a gyerekük szobájába, és az ágyon egy szado-mazo újságot találnak. Pár másodpercig döbbenten állnak, majd a papa megszólal:

− Szerintem ne verjük meg.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#32010) fagylalt válasza emre (#32008) üzenetére


fagylalt
senior tag

Köszönöm a segítséget mindekitől! :R

(#32011) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ha már az értelmes játékstílusnál tartunk...

Tegnap vagy tegnapelőtt voltam egy t6-t9 meccsben T34-gyel (ha jól emlékszem én voltam az egyedüli t9). Volt velünk egy háromfős Löwe platoon, amúgy valami magyar klánból. A map Prokhorovka volt, annak is a csodaerdő oldala, ahol néha már csak akkor veszed észre az ellenséget, ha szó szerint nekiütközöl. Na most ez a három marha mögöttem campelt 100 méterre, nekem kellett haladnom előre a T34 acélos páncélzatával, hogy történjen is valami. Hiába szóltam nekik, hogy legalább az egyikük menjen előre, nehogy már a toptankot lőjék ki először, mert akkor bajban lesznek, de nem, szartak arra amit mondtam.

Szerencsére az ellenség nagyon nem volt képben, így nyertünk, de hát menjenek afrancba az ilyenek, akik ennyire nem képesek csapatjátékra.

***

(#32012) Arpee78 válasza marked one94 (#32005) üzenetére


Arpee78
senior tag

A RenaultFT-vel jobb a win ratioja mint nekem :) Az AMX 12t-vel bizonyára jól scoutolt(viszonylag), mert azzal is pozitív a win ratioja. Jó, nem komolytalankodok, tényleg nem játszik fényesen. De,

a lejátszott 15000 csatából merem következtetni, hogy az eredményei ellenére élvezi a játékot. Ez pedig a lényeg. Sok pro meg sírva-fakad egy-egy vereségtől, amivel a csatáinak 30-45%-a végződik.

(#32013) CactuS válasza ollie (#32002) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én is imádom azokat, akik árnyékként követnek, 1 cm-re a hátsómban. Általában a 3. 4. koccanásig türtőztetem magam, utána hátrafordulok és kérem nagy cicaszemekkel a kék-sárgát.

KTm nincs IS3, T32 van.

T32-n pontosítanék: a Hull az maga a weakspot. Ha nem tudod elrejteni akkor mindig első célpont vagy a tömegben. A torony pedig átlőhető, csak nem a lövegpajzsot kell lőni.

IS3: mióta van vizes lőszertartóm, azóta nem nagyon volt ammorack. Az orrához még weakspot skin sem kell, mert ott lóg a két "fika" darab amit simán át lehet lőni, de cserébe legalább szinte tuti, hogy egyből magával is viszi a drivert a lövés.

KT felé meg rögös az út, arról nem tudok nyilatkozni,majd kiderül, de előbb az orosz ágon kell még 60k xpt összekaparnom, aztán jöhet a grind a PZIV-el. :)

ollie: T34 valóban érdekes jószág. Minden tiszteletem annak, aki azt free xp nélkül elitté tornászta. T32 keményfejűségének nyoma sincsen, a "turbán" a feje búbján szinte hívogat, hogy ide célozzatok, illetve ugyanúgy homlokon lehet lőni a lövegpajzs felett, mint a T29et. :(

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#32014) ollie válasza marked one94 (#31998) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na megnéztem, 406 efficiency rating-je van. :DDD

Nagyon durva az a 25% hitrate, szerintem direkt lő állandóan mellé. Artyval meg nem is játszik. Avg XP 142, avg damage 88! 88!

***

(#32015) hemaka válasza ollie (#32014) üzenetére


hemaka
nagyúr

bot

Defeat
Battle: Steppes 2012. február 7. 15:30:51
Vehicle: AMX 40
Experience received: 150
Credits received: 3 810
Battle Achievements: Kamikaze

hehe, idióta pz4 nekem jött, így kipusztult. Amúgy nem tudtam volna kilőni ezzel a vacakkal. :D

[ Szerkesztve ]

(#32016) Murder3 válasza marked one94 (#32005) üzenetére


Murder3
addikt

nem azt h stattra veri, már bocsánat.
lehet azt h tankokkal játszogathat és ennyi.

(#32017) virkir


virkir
veterán

Na ezt is megértem :D

Sold:
'E-100' sold successfully. You have received Credits: 3 077 000.

Ja de volt egy ilyen is ma

Purchased:
'AMX 13 90' purchased successfully. You have spent Credits: 1 345 000.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#32018) emre


emre
veterán

Nos, jön valaki IS3 kontra KT gyakorlóba?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#32019) Murder3


Murder3
addikt

JP-re miket kellene rakni?
gondolom kéne rá a teleszkó meg az álcaháló is és akkor a töltés gyorsító is.
ventilátor kell td-re?

(#32020) hemaka válasza Murder3 (#32019) üzenetére


hemaka
nagyúr

jagdpanter vagy jagdpanzer?

Nekem ferdin(100-as camo legénységgel, 60%-os szereléssel): töltésgyorsító, célzásgyorsító, kukker

[ Szerkesztve ]

(#32021) Paul119 válasza Murder3 (#32019) üzenetére


Paul119
addikt

én töltésgyorsítóval,álcahálóval meg ventivel használtam

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#32022) erikke17


erikke17
őstag

Mit csinál olyankor MM hogyha Platoon-ba megyek egy tier1-es tankkal én meg tier5-ös tank vagyok? :D Engem tesz kicsikhez vagy őt a nagyokhoz, vagy középtájba az aranyútra? :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#32023) ollie válasza erikke17 (#32022) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az mm csak a nagyobb tankot veszi figyelembe.

***

(#32024) hemaka válasza erikke17 (#32022) üzenetére


hemaka
nagyúr

A csapattal és saját magatokkal csesztek ki, ha körülbelül nem egy szintű járműveket visztek platoon-ba.

(#32025) Murder3 válasza hemaka (#32020) üzenetére


Murder3
addikt

Jagdpanther.
akkor venti helyett a kukker jobb rá?
akkor még azokat az akció alatt bekéne szereznem, mert most vettem rá ventit mert 75-ösök egy darabig jó lesz.

(#32026) hemaka válasza Murder3 (#32025) üzenetére


hemaka
nagyúr

Az előző td-n nem lett meg a 100-as legénység? mert olyankor érdemesebb inkább átképezni őket...
Ventit csak IS-7-en használok, sehol máshol.

(#32027) Iron Funeral válasza virkir (#31977) üzenetére


Iron Funeral
őstag

+1

Azért megjegyezném, hogy Groove meg Murder igazán összeillenek a véleményükkel, csak épp más nemzetről panaszkodnak mindig ;]

(#31979) jahrn: nekem annyi bajom an velük, hogy a lorraine megkapja a top medium ágyút, sz*rért h*gyért, a többi nemzetnek meg 46-60k xpt kell áldozniuk tier IX tankkal, úgy, hogy alapvetően a 90mm jobb ágyú mint a 8,8cm L/71, a másik kettő említésre sem méltó mellette.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#32028) emre válasza emre (#32018) üzenetére


emre
veterán

Jelentkezők hiányában a kérdést elnapolom.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#32029) Murder3 válasza hemaka (#32026) üzenetére


Murder3
addikt

nem jpz4-eztem:D
freexp-ből kitoltam a jp-t(felhalmoztam kb 71k volt)
stugról maradtak azokat átképeztem 80-ra meg vennem kellett eggyet 75%-on mert ugye 1-el több ember kellett bele:D

amúgy akció előtt a jpz4-re farmoltam, de most h felébe került nem tétovázhattam és muszáj voltam azonnal megvenni.

én minden tankomon használok ventit, egyedül a tigris 2-re került célzógyorsító a venti helyett.

(#32030) hemaka válasza Murder3 (#32029) üzenetére


hemaka
nagyúr

Pedig a td nem tank, nehezebb játszani vele, nem szeretjük a noobokat. :DDD

(#32031) erikke17 válasza ollie (#32023) üzenetére


erikke17
őstag

Értem, rendbe köszi :)

hemaka - Haver akar minden áron velem jönni de mondtam neki hogy akkora dögök oneshotból kiszerelik... :D

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#32032) Murder3 válasza Iron Funeral (#32027) üzenetére


Murder3
addikt

továbbra sem értem h miért hülyeség az h az is-3 keméynebb szemből.
saját tapasztalataim alapján.
míg kt-t biztos átlövöm szemből addig az is-3 nagyobb eséllyel fog pattani, mert sokkal kissebb az a rész amit lehet lőni.
oldalról meg megint az is-3 pattog többször kt-ra én nem is emlékszek h pattant e oldalról amikre rálőttem.
torony megint ilyen.
és mivel már van kv-3om és betudom kb viszonyítani az ágyúját h meddig tölt és milyen pontos.
0.4-es a 122-es az is-3-on a 0.35 tuti h jóval jobb és a 122-es se vészes.
225 a pen és brutálisakat sebez.
és mióta játszok a 107-es ágyúval azt is gyönyörűen tapasztalom h az l/68 rendre a 107-es szintjén teljesít van h a 107-es jobb átlagokat lő mint az l/68
és a 107 meg ugyan olyan gyors ha nem gyorsabb nem tudom mert a kv-n nincs semmi gyorsító.

és megint az van h hogy fogadjam el azt h a kt a keményebb mikor azt 10-ből 10 átlövöm míg az is-3-at meg mindjuk 10-ből 7szer.
és nem azért mert nem tudom h hol kell lőni.
egyszerűen csak nem mindig ott találja el ahova lövök azért mert nagyon pici a felület míg a kt-n nagy.

(#32033) Iron Funeral válasza ollie (#31997) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Tegnap a T34 dupla volt olyan, hogy arcon lőtt egy PZIV, kilőtte az ágyút, megjavítom, majd egy pillanat múlva a Sturmpanzer II (aki vele volt platoonban) megint kilőtte, most nem tudtam, hogy sírjak-e vagy nevessek. :DDD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#32034) Murder3 válasza hemaka (#32030) üzenetére


Murder3
addikt

stuggal jól elvoltam, de bele kell szoknom még a td-be megtanulni a helyeket, bár msot full stock ezzel a lepkefing ágyúval nagyon nehéz lesz kifejleszteni:D

#32033:ez mikor a játék eldönti h márpedig teneked nem lesz ágyúd ebbe a csatába:D

[ Szerkesztve ]

(#32035) hemaka válasza Murder3 (#32034) üzenetére


hemaka
nagyúr

csak a stug/jpz lapos, gyors, gyorsan forgó td.
na ennek most vége, egyre nagyobb és lassabban forduló td-k jönnek, ezt kell jól belekalkulálni, főleg a városi pályákon. Különben hamar felteheted saját magadnak a sz*póálarcot. (főleg most, a kis b*zi franciák miatt) XD

A löveg, a lánctalp, a motor, mind kell, hogy használhatóvá váljon. Míg a tankoknál kihagyhatsz pár dolgot, attól még simán el lehet vele lövöldözgetni.

(#32036) Murder3 válasza hemaka (#32035) üzenetére


Murder3
addikt

kempre ezek is jók, én a jp-t meg kb erre fogom használni t7-en amúgyse lehet már stugféle taktikát folytatni:D

tankoknál meg mindennél én először talpat meg motort szoktam persze ha drága a motor akkor minél előbb a jobbágyúra, de mivel az l/56 nem lessz jobb sőt rosszabb így először simán kifejleszhetem a többit a löveg árér későbbre.

(#32037) Iron Funeral válasza GrooveHero (#31958) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Azért megjegyezném, hogy azonos magasságú terepen (pl. Hummelsdorf 8as főút) a BL-9 jobb eséllyel lövi át az E-75 hasát mint az L/68 az okból kifolyólag, hogy mindkét tank amire felkerül alacsonyabb profillal van megáldva mint akár a KT akár az E-75 ami nem ad extra döntést a haspáncélnak. Nekem pl. soha (és úgy értem, soha) nem pattant le E-100 hasáról a BL-9, érdekes is lett volna (208mm), E-75 hasáról már fordult elő ilyen (221mm), csak akkor lett volna ilyen amikor nagyon beforgatja a tankot, de akkor meg minek lőjek rá.

Az ammo rackról meg annyit, hogy "working as intended" akár csak a begyulladó váltóolaj, vagy a motort tönkretevő szemből jövő lövések (mind US mind németeknél van ilyen, sőt, pár francia is magáénak tudhatja mindezt) sosem volt arról szó, hogy rack immúnissá teszik ezeket a tankokat, arról volt szó, hogy átkerülnek a hitboxok kevésbé sérülékeny helyekre amik meg is történtek 0.7.0 bejövetelével, bár jó lett volna, ha megmarad a T-10 mint IS-3 top torony :)

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#32038) fsb1000 válasza Iron Funeral (#32027) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Lehet hogy néha írsz értelmes dolgokat is, de amikor meglátom az ilyen személyeket véleményező hsz-eid, mindig eszembe jut az a kép amit nekem linkeltél.
Furcsamód rádégett.... az arcoddá vált.

(#32039) _seth_ válasza Murder3 (#32036) üzenetére


_seth_
veterán

Én mindig ágyú-motor, a tankokat átlagban mindig teljesen kifejlesztem így a többségnél 1-2 dolog megvan az előzőből (többnyire motor-ágyú-rádió) de inkább legyen nagyobb tűzerővel lomha mint kicsit gyorsabb de ne tudjak sebezni.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#32040) skill84


skill84
tag

ma megyek keyekért , akit érint pm.
aki meg nem tudja miről van szó pmeljen. megéri! :)

(#32041) Iron Funeral válasza fsb1000 (#32038) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Mert mit is írtam én a személyükről?
Semmit. Tettem egy megállapítást amivel ha nem értesz egyet bebizonyíthatod, hogy nem úgy van, valószínű rájössz, hogy igazam volt...

Váljék is, egyszer ha nagy leszek tuti az lesz az egyéni arcképem... ;)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#32042) kriso


kriso
tag

Hogy a tökömbe bírják mindig ellőni a gun-t 0-ás crittel az m4a3e2-őn?
Ma is azthittem sírógörcsöt kapok, amikor egymás után 3 csatában megkaptam a critet, utoljára egy tetü t-50-től, ami addig még a seggem se lőte nemhogy, a 172.milis toronyfrontot....

(#32043) Gyuri27 válasza kriso (#32042) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez is random. Nekem is szoktak ilyen 3-s szériám lenni. Egyiknél a gun, máskor a toronyforgatás és mindegy milyen tankkal megyek.

Amd - Radeon - Ryzen

(#32044) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Győzelem!
Csata: Steppes Tuesday, February 07, 2012 7:12:40 PM
Jármű: PzKpfw III/IV
Szerzett tapasztalat: 1,808 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 21,521
Csatában elért Achievement: Szárnysegéd

Győzelem!
Csata: El Halluf Tuesday, February 07, 2012 6:36:13 PM
Jármű: VK 3001 (H)
Szerzett tapasztalat: 1,506 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 19,060

Na ma sikerult ezekkel a nem tul hatekony tankokkal jo kort menni.
Kell a zsozso a T34/85-re :)
Es a Jagdpanthert is vissza akarom vasarolni, sot asszem veszek egy T-28-at es ha sikerul akkor veszek egy KV-t is.Ha neadjisten sikerul KV-t vegyek, akkor ha nem fejlesztem ki a tornyot meg a 152-es loveget akkor marad KV1-nek, ha megvan az a fejlesztes, akkor KV2 lesz belole ?

(#32045) fsb1000 válasza Iron Funeral (#32041) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Bocs... de személyi kérdésekben nem akarom a "megállapításaid" bizonyítani vagy cáfolni ez legyen csak a te sarad.

Ha van véleményed az IS3 vs KT témában azt leírhatod, talán arra tudok reagálni.

(#32046) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Úgy már járt valaki, hogy egy tankról leszerelt modulokat és azok utána nem voltak meg?
Párducról kézzel leszereltem mindent (háló, töltés gyorsító, venti).
Eladáskor a nem leszerelhető felszerelések eltávolitás ablak inaktiv volt.
Erre a venti és a töltés gyorsító eltünt. Az is bizonyítja, hogy 700k kreditet kaptam érte (ami a rendes ár fele).
Mit lehet ilyenkor tenni?

Amd - Radeon - Ryzen

(#32047) fsb1000 válasza Gyuri27 (#32046) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Egy másik med-re próbáltad felrakni vagy máshol kerested?

(#32048) Gyuri27 válasza fsb1000 (#32047) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nincs másik medem. :B
De lehet igazad lesz. Mert a gyorsitót rárakhatnám a su-85b-re.
A depóba csak a hálót mutatja.

Pár napja néztem az is eladási árát. 700k volt. Ennyi kellene az is3-hoz. Most nézem 400k.
A féláras akció miatt ennyi?
Ha igen akkor várhatok majd egy hetet. Mire vissza áll a régi árra. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#32049) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Nah, jól kezdődnek a napi duplák:

Győzelem!
Csata: Fisherman's Bay 2012. február 7. 18:38:49
Jármű: IS-3
Szerzett tapasztalat: 3 860
(2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 52 954

Győzelem!
Csata: Mines 2012. február 7. 18:49:08
Jármű: T32
Szerzett tapasztalat: 3 624
(2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 53 176
Csatában elért Achievement: Mesterlövész

Gyuri27: Depó -> Felszerelések. Itt sem látszik?

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#32050) freelancer


freelancer
tag

Valaki tudna mondani jót/rosszat a KV-3 122mm-es lövegéről ?

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.