Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29401) D.Orion válasza emre (#29400) üzenetére


D.Orion
veterán

Remélem ezt javítják, mert valami hihetetlen, hogy egy ilyen apróságot nem képesek megcsinálni tökéletesre...

(#29402) D.Orion válasza D.Orion (#29397) üzenetére


D.Orion
veterán

Victory!
Battle: Ensk 2012. január 24. 11:34:34
Vehicle: M4 Sherman
Experience received: 1 267
Credits received: 35 923
Battle Achievements: Confederate

T5ös csata, replay. Lehet tanulni amcsi tankból. :DDD Bár ez megint olyan volt, hogy szétlőttem mindenkit aki szembe jött. :U

(#29403) Fel válasza D.Orion (#29401) üzenetére


Fel
addikt

Nem hiszem... A kezdetek kezdete óta ezeken a neveken vannak a mapok a játék könyvtárában. Ezek a "work in progress" neveik, amiket a játékba kerülve lehet megváltoztatnak, de az eredetit sajnos soha.
Pl.:
Arctic Region -- Mannerheim Line
Steppes -- Caucasus
Abbey -- Monastery
Sand River -- Desert
Stb...

[ Szerkesztve ]

(#29404) fsb1000 válasza vhw (#29370) üzenetére


fsb1000
nagyúr

PL. van benne töltés visszaszámláló, és ergonómikusab a nézete (figyelmet kevésbbé terheli)

MasterHUn: Szerintem nem húzták lejjebb a Type95-öt., Nekem jönnek a 80-90K-s csaták különösebb megeröltetés nélkül, csak sokat kell sebezni. Kill nem számít.

(#29405) D.Orion válasza Fel (#29403) üzenetére


D.Orion
veterán

Értem köszi, ezt nem tudtam, hogy időközben átnevezték a mapokat. Vagyis a munkacímük és a végleges különbözik.

(#29406) Paul119


Paul119
addikt

hála égnek mikor volna időm játszani akkor kell szerver karban tartani :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#29407) D.Orion válasza Paul119 (#29406) üzenetére


D.Orion
veterán

Hol? Nálam megy a játék. Persze Eu-ról beszélek.

No, de utolsó csata. 2 óra alatt 17K xp + 4K free xp. Nem rossz. ;]

[ Szerkesztve ]

(#29408) Paul119 válasza D.Orion (#29407) üzenetére


Paul119
addikt

usa szerver,még a végén 7.2 lesz belőle,bár annak nem leszek happy mert ki akarta forgatni a t34est :(

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#29409) vhw válasza fsb1000 (#29404) üzenetére


vhw
addikt

A töltés visszaszámláló nem értem miféle pluszt adhat, ha forró helyzetbe kerülök, számlálóval sem lőhetek hamarabb, ha meg nincs veszély, akkor csak látom mikor ér körbe a kis piros sáv, akkor tudok lőni.

Ergonomikusabb? Az alap célkereszt sem terheli a figyelmet, szimplán fapados, annyit látsz amennyit kell. Én azért váltottam, mert ezzel is 'valósághűbbé' akartam tenni a játékot. (mellesleg nem tűntettem el a kisötétített részt sniper módnál, több mint a fele fekete a képernyőnek, se visszaszámláló nincs benne, se a töltény számát-típusát nem jelzi)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#29410) KaLeun


KaLeun
senior tag

Type:

Tegnap mentem vagy 10 jó kört vele és olyan 60-90k közt kerestem vele, a sebzését azt tényleg levették vmelyik utolsó patch-ben, de nem a tegnapiban. Régebben átlagosan inkább 200 felett sebzett, most inkább alatta. Múltkor Type és én (T-44) támadtunk egy Löwét, amig ő az oldalán 173-at sebzett én az lfp-n kerek 270-et.

Cila

(#29411) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

A gépen kutakodva találtam egy régi képet a Béláról. Igen jó tank volt. :D

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#29412) fsb1000 válasza vhw (#29409) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én látom értelmét, ezért használom.

(#29413) vhw válasza Iron Funeral (#29411) üzenetére


vhw
addikt

A KT átlőtte a felső frontpáncélt?:D Régi szép bétás idők?:D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#29414) virkir válasza Iron Funeral (#29411) üzenetére


virkir
veterán

Jó az még most is vissza is venném ha lenne felesleges creditem, meg mostanában alig látni mert mindenki az E-100 vonalat nyomja.
A legtöbb xp-t meg creditet is azzal csináltam.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#29415) Fel


Fel
addikt

Na végre már egy normális csata AMX50 100-zal:

Victory!
Battle: Komarin 2012. január 24. 12:04:51
Vehicle: AMX 50 100
Experience received: 3 818 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 60 124

Eddig ritka xar vele a statisztikám: [link] :U

Ez volt az első meccs a 100-as löveggel. Beáldoztam rá az összekuporgatott free xp-m, mert a 90-es egyszerűen használhatatlan... Alig üt át valamit, ha esetleg mégis, akkor gyatra sebzés, vagy 0 dmg... Remélem a 7.2-ben csinálnak vele valamit, mert ez így köpedelem.

(#29416) D.Orion válasza Fel (#29415) üzenetére


D.Orion
veterán

Maga a stat nem rossz, csak win/lose arány. Ami meg nem rajtad múlik, hanem inkább a csapaton.

(#29417) Iron Funeral válasza vhw (#29413) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Jól látod, felgyújtott aztán a fél tank kidöglött emiatt :(((
De utáltam, pedig lehet, hogy ráhajtok egy Mausra akkor pedig majd megint kell mennem ezzel a szutykadékkal.

(#29414) virkir: Fanatikus ÉS mazochista is vagy egyszerre, nem semmi :D

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#29418) Djuree


Djuree
félisten

hali!

na utánanéztem ennek a játéknak, szimpi! szeretem a tankokat, eléggé benne is vagyok a témában. ez olyan tankos cod szerűség? :DDD
hazamegyek fel is rakom.
tudnom kell valamit? melyik szerverre menjek ahol sok a magyar?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29419) Iron Funeral válasza Djuree (#29418) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Annyira nem árkád de inkább COD mint szimulátor :)
Egy darab Eu szerver van szóval nem nagyon tudsz mellényúlni :)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#29420) fsb1000 válasza Iron Funeral (#29417) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én már nem vagyok abban biztos, hogy a Maus egy jó cél német vonalon.
Tegnap mentem vele szakaszban, és nagyon lomha volt az E-100-hoz képest, igaz a páncélzata jelent némi elönyt, de szerintem csak 2 esetben: előlről lövik, t8 vagy kisebb tankok csipkedik.
Ha egyedül van kissé védtelen, mert az ellenfél fő célpontja, bekerítik, oldalról lövik, artyk kipécézik, stb.

E-75, E-100, Mause ugyanaz a löveg. E-100-nak van 150-ese, de annak épp annyival kisebb az áthatoló képessége, hogy ne érje meg a nagyobb sebzést. (vagy t9 alattiakat kell vele löni)
Gyak ugyan az a csapatkiosztási szisztéma. Azaz mindig van mozgékony IS-7, IS4 ellenfél

Tehát marad a tank sebessége, gyorsulása, páncélzata mint mérlegelendő képességek.
Könnyen lehet nem a MAUS lesz a toppon.

(#29421) CptMisi válasza D.Orion (#29401) üzenetére


CptMisi
őstag

Mountain Pass/Caucasus
Cliff/Klippe
Sand river/Desert/Wadi
Mines/Hill/Pagorki
Arctic Region/Mannerheim Line
Abbey/Monastery
Marsh/Slough

Különböző változatai a pályaneveknek, amin elmentheti. :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#29422) D.Orion válasza Djuree (#29418) üzenetére


D.Orion
veterán

Hali!

Nincsenek szervezek, hanem regionális kliensek vannak. Értelem szerűen a wot.eu oldalra menj és onnan szedd le az európai kliens-t.

Tier 1-2 szinten szerintem szigorúan csak ismétlőpuskát használj. Jobban jársz vele mind az ágyúval. T3ban már kell az ágyú. Szerintem haladj úgy, hogy ha megvan a következő tank, akkor csak úgy vedd meg, ha ki is tudsz rá fejleszteni egy a gyárinál jobb löveget. Alap löveggel mondhatni minden tank gagyi. De vigyázz, mert minden modul, plusz súly. Súlykorlát van, ezért van a lánctalp fejlesztés.

T3-tól szerintem minimum egy repait kit-et vigyél magaddal a csatába, ezt ott tudod megvenni ahol a lőszert is. Manuálisan használható fel egyszer, és bármilyen sérülést azonnal kijavít. Lánc és motor sérülésnél ez azért fontos.

Nemzet ügyileg azt kezd el ami neked szimpatikus. Mindenkinek megvan a maga erőssége.

Oroszoknak jellemzően jobb ágyújuk van a többi tankhoz képest, cserébe papír a páncéljuk. Némelyik tankjuk már magasabb szinten pattogos rendesen.

Németek nagyon pontosak, páncélzat közepes ill. jó.

Amerikaiak... Nos, hát ők amerikaiak. :U Szerintem nem kezdőnek való ág.

Nagyjából ennyi.

(#29423) Iron Funeral válasza fsb1000 (#29420) üzenetére


Iron Funeral
őstag

A Maus _nagyon_ jó. ;)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#29424) Fel válasza Djuree (#29418) üzenetére


Fel
addikt

EU klienst szedj le: [link]

Itt igényelhetsz egy invite kódot, amit a regisztráláskor érvényesíthetsz: [link]

Majd kérhetsz itt is egy másikat, amit jan 31-ig tudsz felhasználni: [link]

Majd pedig aktiválhatod a WG újévi ajándékát is: NEWYEAREU kóddal egy Tetrarch-ot kapsz.

Ezekkel rögtön kapsz 3 prémium tankot, és 2 nap prémium acc-ot.

(#29425) Paul119 válasza Iron Funeral (#29423) üzenetére


Paul119
addikt

hát én nem dobtam akkora hátast tőle fsbvel ki próbáltuk , nem nagyon tetszett

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#29426) Djuree


Djuree
félisten

köszi mindenkinek :R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29427) virkir válasza Iron Funeral (#29417) üzenetére


virkir
veterán

Nyilván ha megyek a francia heavy ágon is :D
Azt meg már a bétában is imádtam azóta meg csak jobb lett.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#29428) Blom


Blom
aktív tag

kellene egy kis segítség, melyik a jobb szerintetek, mert én nem tudok dönteni a KV-5 vagy a Löwe.

(#29429) fsb1000 válasza Paul119 (#29425) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Elöbb nem rád gondoltam, mert csak 1 kört voltál hajlandó menni szakaszban Maus-al.
Azért az egy kicsit kevés.. 10-20 kör után már talán lehet érezni.
----------------
Blom:: Én a Löwe-t venném. Nekem egyik sincs, de a KV-5-öt könnyebb ellenfélnek tartom, bármivel is megyek.

[ Szerkesztve ]

(#29430) bullseye válasza Blom (#29428) üzenetére


bullseye
addikt

Löwém van, arról tudom, hogy idegesítően lassú, páncélja kevés, de az ágyúja kellemes.
KV5 csak ellenfélként volt, ágyúja gyengécska T8-ra, lassú, és a brutál páncélja ellenére szemből is simán átlőhető a kukánál.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#29431) Blom válasza fsb1000 (#29429) üzenetére


Blom
aktív tag

értem, de akkor nem marad fejlesztésre semmi sem, ha a KV-5-öt választom akkor maradna a legénység felfejlesztésére is arany, vagy azzal ne foglalkozzak?
remélem érthetően írtam le.

bullseye : hát ez jó akkor most egyiket sem érdemes megvenni?

[ Szerkesztve ]

(#29432) MCGaiwer válasza Blom (#29431) üzenetére


MCGaiwer
addikt

kérdés hogy mennyi aranyad van most, és mennyit tervezel még költeni

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#29433) vbbb válasza Blom (#29428) üzenetére


vbbb
őstag

A minap találkoztam 3 fullos Löwevel platoon-ba skinnel, gold ammo-val feltehetően 100as legénységgel, ami csak kell a tutihoz. (A gold ammot ők mondták...)
A három top tankunk közül szinte egyik se tudott mit kezdeni velük. Jöttek beálltak a körbe és foglaltak majd győztek. Közbe persze rendesen irtottak minket...én a kis vk3001H-val 88as ágyúval nem tudtam találatot bevinni, mind lepattant vagy hatástalan volt.

Szóval aki tud játszani vele annak szépen hozhat a konyhára...hát még ha többen vannak.

Bár én a helyedben megvárnám mit fognak kínálni a Type59 helyett...amúgy az mennyibe is került anno?

[ Szerkesztve ]

(#29434) bullseye válasza Blom (#29431) üzenetére


bullseye
addikt

Nem igazán.
Löwét 7500-ért vettem, és nem bánom. 12500-ért már nem tudom... jó vele menni, ha odaér időben, de semmi OP, csak a pénzre jó.
KV5-t nem vennék, mert félnék a frusztrációtól
T59 volt jó megoldás, csak pont lecsúsztál

ha nem nagyon kell még a pénz, inkább várd ki az új generációs prémiumokat

@vbb
skint én is nyomtam rá, de nagy csalódás, azt hittem változni fog pályánként, de semmi...

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#29435) ollie válasza MasterHUn (#29378) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valamit rosszul csináltál, mert épp feljebb húzták a Type credit szorzóját. Az már kifejezetten rossz csatának számít, ha én 50k alatt kapok a Type-pal (prémiummal, persze).

***

(#29436) Fel


Fel
addikt

(#29437) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

mikor vették ki az US t8 prem heavyt a gift shopból? :S mert ha bent lenne én inkább azt javasolnám

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#29438) vhw válasza bullseye (#29434) üzenetére


vhw
addikt

Szerintem tudni lehetett előre (írták, kérdezték-válaszoltak) hogy adaptív camo nem lesz ezek között, az egy később, csak goldért igénybevehető cucc lesz.

MCGaiwer: rögtön azon a héten ahogy beletették, igen nagy volt a háborgás az überkocka preorder csomagosok felől. (amúgy azt is elég drága csomagban árulták most is, nem csak úgy natúr mint a többi 8as premet)

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#29439) ollie válasza Iron Funeral (#29411) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Attól az egy lövéstől halt ki minden modul a tankban?

***

(#29440) Blom válasza MCGaiwer (#29432) üzenetére


Blom
aktív tag

nem kellene sok a löwenhez mert 10426 aranyam már van.

vbbb: én nem hiszem, hogy aranyért fogok amot venni, habár már gondolkoztam , hogy ki kellene próbálni mit tudnak ezek a lövedékek.

vége a melónak indulok haza. :C :C

[ Szerkesztve ]

(#29441) MCGaiwer válasza ollie (#29439) üzenetére


MCGaiwer
addikt

inkább a tűztől amit nem oltott el időben

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#29442) ollie válasza Blom (#29440) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha nem sajnálod a 12500 aranyat a tankra, akkor Löwe-t vegyél inkább.

***

(#29443) Fel válasza MCGaiwer (#29437) üzenetére


Fel
addikt

Nem sokkal azután, hogy elérhető lett a shop.. Talán egy hétig volt megvehető.
Orosz acountra továbbra is elérhető (80 dodóért: M6A2E1 + 12.500 arany)

(#29444) vbbb válasza Blom (#29440) üzenetére


vbbb
őstag

Én még mindig azt mondom várjál még kicsit a tank vásárlással...én is azt teszem mert kénytelen-kelletlen lassan belátom, hogy ha gyorsabban akarok fejlődni kell egy igazi farmoló tank. :(

De azt olvasom, hogy valamikor elérhetővé fogják újra tenni a Type59-et speciális alkalmakkor...

[ Szerkesztve ]

(#29445) Iron Funeral válasza ollie (#29439) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Így van, akkor még másképp működött a poroltó, szóval ott álltam mint egy darab sz*r várva, hogy elaludjon a tűz. nc
Meg a repair kit is csak 2 percig tartott :)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#29446) CptMisi


CptMisi
őstag

Mik ezek a fergeteges 7-800 XP-s győztes körök? Nem lopkodom a frageket, lesebeztem 4 tankot 0-ra, és más lőtte ki őket, mégis ilyen xpket kapok prémiummal. :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#29447) Random_ válasza CptMisi (#29446) üzenetére


Random_
csendes tag

Nem a frag számít, hanem a sebzés. Bár jobban néz ki, ha tied a frag, de igazán az ad XP-t ha sokat sebzel.

Random_

(#29448) CptMisi válasza Random_ (#29447) üzenetére


CptMisi
őstag

Épp ezt írtam...Csak az utolsó lövést adta le más, egyébként én sebeztem le őket.
Most sikerült egy jobb(mai viszonylatban) kör, kilőttem T34-gyel 1 E75öt és 1 VK P-t +2 KVt, kaptam steelwallt és 1377 XP-t. :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#29449) Gyuri27 válasza CptMisi (#29446) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tegnapi nap ilyen volt. Ez a cumi azaz a random faktor. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#29450) Zeratul válasza D.Orion (#29422) üzenetére


Zeratul
addikt

A franciákat meg csak orális szexet rossz oldalról kedvelőknek ajánljuk.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.