Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29651) fsb1000 válasza marked one94 (#29615) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem a csata megnyerése és a szórakoztató játék nem zárja ki egymást.
Nem firtatom tovább, de a kérdésemre nem kaptam választ tőled: Miért és mire változtak a céljaid? Szerintem a béta és a mostani 0.7.1 közötti különbség csak a lehetőségeket bővítette ki, az alap úgyanaz maradt. És még mindig TDM-ezünk....

Elég sok csatát nyomtam már a legfelső kategóriában (értsd, ahol t9-t10 Heavy is van) is igen kevés alkalommal láttam olyan szakaszt, ahol egy sokkal kisebb tankot hoztak volna be.
Ha zavar.... tessék kilőni.
(de amig te próbálod kilőni addig lehet jó poziciókat felvenni a hátrányodra nagyobb tankokkal, vagy lehet a kicsivel felderíteni, sőt legutobb egy ilyen kis tank foglalni ment, míg a nagyok a pálya másik felén küzdöttek.... úgyhogy eleve elvetni, vagy bunkoságnak kikiáltani nem biztos hogy szerencsés)

(#29652) fsb1000 válasza LBandi (#29618) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem nem rajta múlik hogy müxik vagy sem a WoT-os levélküldés.
Én azt javasolnám, ne azt használjuk ilyen célokra.

(#29653) Jamboo529 válasza Antonius1978 (#29649) üzenetére


Jamboo529
senior tag

Azt hiszem nincs 10 Euro sem, ha nagy tételbe veszed a goldot.
Ha jól emléxem valami 2500 Ft-ra jött ki nekem 1 hónap

(#29654) Stauffenberg válasza ollie (#29647) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nekem van a garázsomban KV és M4A3E8. Egy jó ideig volt még egy M4-es is, de hely hiányában el kellett adnom (a KV-t meg csak azért nem, mert a KV3-at fejlesztettem).

Nagyon szerettem az M4-et, de szerintem az utódjával is ugyan olyan jól lehet keresni. Persze ez már érzékenyebb a játékosra, nem lehet vele kamillázni, mert akkor csúnyán mínuszos lesz a kör. De ha csak közepesen teszed oda magad akkor elhalálozás és vesztes kör esetén is hoz 13-14k kreditet, de ha tényleg jól megy a kör, kilősz 2-3 tankot és nagyobb dögöket is sebzel szép számmal akkor a 20k sem ritka (prémium nélkül). A javítás és lőszer utánpótlás meg 4-6k körül van.

Az M4-el is kb ennyi a profit egy átlagos körért. Bár az jóval megengedőbb, meg eleve alacsonyabb tierben versenyzik, sűrűn top tank a csatákban. Aki nem játszik ész nélkül az nyugodtan tarthat farmolásra M4E3A8-at is (a Jumbo tulajdonságait nem ismerem, gondolom az is ilyen).

[ Szerkesztve ]

(#29655) vbbb válasza BloodRay (#29650) üzenetére


vbbb
őstag

Én most az IS meg a VK3002(DB) között vacilálok...lassan összejön a kredit rá.

(#29656) fsb1000 válasza Sixkiller6 (#29641) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Bizony!
Neked külön gratulálok, mert a stat ilyen feldolgozásában te vagy a legsikeresebb tagunk.
Másik nézetből pedig "Fel" fórum és klántársunk.
Természetesen úgy gondolom az első 5-10 helyen is kiváló játékosok vannak.
Az átlagost a saját poziciómtól számolom, azt kéne meghaladnia a csapat felének.
(mármint úgy hogy nem én küzdöm le magamat, hanem a többiek erősödnek jobban)
Csak az utolsó 10 játékos van egy kicsit lemaradva, de majd belehúznak talán.

(#29657) Antonius1978 válasza Jamboo529 (#29653) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos, akkor megsem oly draga mint ahogy kepzeltem, akkor esetleg 10 eurot ra tudok szanni.
Ezert a 10 euroert mennyi aranyat adnak es egyaltalan hogy van ? mondjuk 10 euro =1000 arany, es 250 arany mondjuk 1 hetre a premium ? azaz 250 aranyx4 het = az 1000 arannyal ?
Valahogy igy lehet elkepzelni ?

(#29658) emre válasza vbbb (#29655) üzenetére


emre
veterán

Én az orosz vonalat az új tech tree miatt választottam. [link]
Ha kifejleszted az IS4-et akkor előbb-utóbb lesz egy T10-es tankod. Az IS3-al meg tudsz tovább menni az IS7-ért.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29659) fsb1000 válasza Djuree (#29646) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Gurusból kettőt (többet) érdemes venni, mert 1-ből csak 1250 Goldot kapsz, és abból csak 1 hét prém acc-ra fussa.
2 PCGuru kód, már 1250+1250+850 aranyat ad + 1 tank + 2 garázshely
Ebből kijön 2500-ért 1 havi acc és marad 850 az XP váltásra, ha valamelyik tankkal elakadnál.

--

Antonius1978: Elsőként próbáld meg az ingyenes vagy nagyon kedvezményes promo kódokat megcsipni. Utána pedig 20EUR = 5500 arany adagokban érdemes vásárolni.
1 havi prémet érdemes venni, mert mind a költség mind az arany ára progresszíven változik.

[ Szerkesztve ]

(#29660) Antonius1978


Antonius1978
addikt

http://worldoftanks.eu/community/accounts/500927819-Antonius1978/

Ezek a mutatoim ha valaki kivancsi ra.

Amugy mi ez a szervezkedes a kozepes harckocsi klan korul ?

(#29661) fsb1000 válasza Antonius1978 (#29660) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez a link kb. ugyan azt mutatja: [link], de van egy szerintem elfogadható összegző szám.

Efficiency rating in the battle by wot-news.com version: 934,51

Persze a korrekt összehasonlítás csak tankonként történhet, de azért ez is jelzés értékű.
Table of efficiency rating values
less than 600 Bad players (~ 6%)
600 - 900 Players below average (-25%)
900-1200 Average players (~ 43%)
1200-1500 Good players (~ 22%)
1500-1800 Great players (~ 3%)
more 1800 Unicums (~ 0,5%)

Összehasonlítást is lehet kérni két játékos között, én pl diegho-val szoktam megnézni a statom, mert a fórumozók közül neki van a legjobb statja: [link]

(#29662) vhw válasza fsb1000 (#29651) üzenetére


vhw
addikt

Szerintem eddig is a győzelem volt mindenki célja, meg az előrejutás, a pozitív érzés. Csak idővel nőnek az igények, minél többet szeretne nyerni az ember, és egyre kevésbé tolerálja a szerencsétlenkedést (ha már aktívan oda is teszi magát, nem csak nézelődni jött a csatába). És ez most nem a kis 4-5ös szinten érvényes, azokra a játékosokra akiknek még tényleg nem volt elég ideje/csatája/stb. High tier csatákban is, a legnagyobb tankok között is rengeteg - nincs jobb szó rá - hülye van.

A kis tankos témához: naponta lejátszok 15-20 csatát, átlag napi legalább egy csata, ahova valaki behoz egy kis vackot. Ezeket a legritkább esetben lehet látni, hogy elmennek foglalni, szinte mindig a kedves haverjuk böszme tankja mellett szerencsétlenkednek.

BloodRay: ugyanúgy igaz fordítva is, a T20al is szét lehet szedni a VK-t, ez nem érv. Viszont a Vk közvetlenül nem vezet sehova, csak egy "átjáróház".

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#29663) ZerocokeX válasza Antonius1978 (#29606) üzenetére


ZerocokeX
csendes tag

PanzerIV,PanzerIV...Az általam fogpiszkálónak tartott M3L/37-el szedegetem őket. :P De csak akkor,ha lesből támadok :DD

I Löwe Tank Destroyers!

(#29664) jahrn


jahrn
senior tag

Vki adhatna nehany tippet az AMX 12-hoz.
Ahogy en latom ez nem hasznalhato scoutkent. A gyorsulasa gyenge hozza, es korozes kozben nagyon lelassul. Meg a camo ertekei sem stimmelnek.
Hit&Run-ra talan jo lenne, csak a gagyi gyorsulas meg a nem letezo gun depression ezt is ketsegesse teszi.

(#29665) Jamboo529 válasza Antonius1978 (#29657) üzenetére


Jamboo529
senior tag

A játékon belül a jobb felső sarokban van olyan gomb, hogy GET GOLD!
arra rányomsz, elvisz egy internetes oldalra, ott lehet választani a különböző fizetési módok közül.
Egy hónap ha jól emléxem 2500Goldba kerül.
Egy nap 250.
Szóval minél nagyobb intervallumra veszed meg a prémium fiókot, annál kevesebbe kerül 1 nap prémium.
Mellette vannak az árak is, de ha nem engedhetsz meg magadnak egyszerre nagyobb összeget, akkor ha jól emléxem, 10 euro / 2500gold / 1 hónap lehet a legjobb megoldás a prémium fiókra.

Sajnos pontos adatokat nem tudok, mondani, itt a melóban még az oldalt is letiltották :)

[ Szerkesztve ]

(#29666) vbbb válasza emre (#29658) üzenetére


vbbb
őstag

Ahhoz, hogy feltudjam rakni rá KV3-ról a 122-est végül is csak egy torony fejlesztés választ el.( no meg a felfüggesztés)
A vk-nál több minden kéne és ugyan azt kapnám erősebb páncéllal mint a jelenlegi vk3001(H).

Az a baj, hogy sok ágat húzok egyszerre (heavy - med - összes TD)...de valószínűleg IS lesz, úgy gondolom olcsóbban fenntartható és talán többet is hoz. Lehet a német ágat hanyagolnom kéne egyenlőre...

No de mikor adják már a KV3-ra azt a másik talicskát, ami azt se tudom már mi lesz? :)

(#29667) D.Orion válasza jahrn (#29664) üzenetére


D.Orion
veterán

AMX12t a kivárós tank. Nagyon nehéz vele jó kört menni és rengeteg türelem kell hozzá. Én eddig csak akkor tudtam igazán eredményes lenni, hogy ha megyek a nagyok mögött észrevétlenül és hátba tudom azt kerülni amit osztanak. Akkor azért vicces mikor T7-T8 tankokat hátba lövöd és fél perc alatt leszedsz róluk 600-700hp-t. De egyébként használhatatlan a tank. Nagyon sok türelem kell hozzá.

(#29668) fsb1000 válasza vhw (#29662) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez természetes... Ha volna rá lehetőség én lenulláztatnám a statomat és a mostani járműparkommal újrakezdeném...
Persze az ember attitűdje is változhat, és azt is megértem, hogyha valakinek a "globális" egóját növeli a WoT mikrovilágában elért sikere, akkor jogosan bosszantja, ha a következő sikermorzsájától mások vélt vagy valós noobsága vagy funnyzása fosztja meg.

(#29669) Bobyjack válasza vhw (#29632) üzenetére


Bobyjack
senior tag

40k XP kell az E50-hez így volt szerencsém a Pantherhez és a Panther II-höz is. Én piszkosul komáltam a Panthert az L100-as ágyúval. Mellesleg több HP-ja van annak a tanknak, mint a T29-nek. Ha 1 vs 1-ben kiállsz vele legyőzöd több okból is. Nem 100-at, hanem 140-et sebez és háromszor gyorsabban lő (420hp sebzés vs 320hp adott idő alatt és alapból több hp-ról indulsz). Mellesleg ha mellé lősz egyszer akkor sem nagy baj, mert mindjárt lősz újra. Mondom ezt úgy, hogy a T29 az 5 legjobban kedvelt tankom között van. Most vettem meg a T32-t tehát ismerem.

Persze mindkét Panthernek megvannak a már ismert hibái: ramaty gyorsulás, kanyarodás és nagy testfelület. A végsebességgel nekem sosem volt gondom. PII pl. 55-öt megy.

Egyébként nagyon szemét dolgokat lehet az L100-al csinálni, messziről folyamatosan ellövöd az ellen láncát valami bokorból aztán sorozod ezerrel, a magas penetration és pontosság megteszi a hatását. Nekem sokkal jobban bejött mint a VK3002DB.

Szerencsére azért minden ember más, és máskép játszik. Ha megtalálod, hogy hogyan játsz vele hatékonyan élvezet vele játszani. 73%-os a victory/battle arányal adtam el ami azóta is a legjobb az összes tankom közül.

(#29670) vhw válasza fsb1000 (#29668) üzenetére


vhw
addikt

Ez nem ego dolog. Egyszerűen nyerni szeretne az ember, teljesen más érzés, mikor úgy lövik szét a csapatot, hogy mindenki megtett mindent, és megint más, ha azon úszik el a meccs, hogy a medek kempelnek, TD-k rusholnak, elindul a lemming-vonat stb.

Ez így van szerintem minden játékban, nem szereti senki, ha ő belead minden a csatába, míg más még labdába se tud rúgni (és itt megint nem az alacsony szintekről van szó, 8-9-10es tankok tulajairól, akik már lehúztak pár ezer csatát)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#29671) jahrn válasza D.Orion (#29667) üzenetére


jahrn
senior tag

Kosz.
Teszt szeron jatszottam a francia med vonalat, de ott tul hamar tuljut az ember ahhoz h kiismerje teljesen.
Szal ilyen Panther stilusban kell hasznalni. Mondjuk mar szedtem ki vele Tiger B-t 300m-rol de az csak marha nagy mak volt, raferne egy poppet jobb celzasi ido ,+10-15 pen meg mondjuk 0.35 acc. Meg ertelmesebb MM spread.

(#29672) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Száguldozol ám a kis denevérrel diegho. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#29673) vhw válasza Bobyjack (#29669) üzenetére


vhw
addikt

Ezzel az a helyzet, hogy ha hátul kempelős, bokorból lövöldöző játékot akarok játszani, akkor veszek inkább egy TD-t, mondjuk egy JP-t és lövöldözök azzal. Ha medet veszek, akkor szeretnék mondjuk néha közelharcoloni, néha falkában menni a többi meddel. És erre már bizonyos megkötésekkel lehet használni a P2-t.

Panther vs T29; kellően jó játékossal persze nyerhet bármelyik a másik ellenében. De ahogy fentebb is mondtam; több lövés, több lehetőség a hibára. És ritka, hogy 1v1-ben lehessen megküzdeni, beleszólnak a csapattársak is. Csiki-csukinál újból haszontalan a gyors töltés.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#29674) Djuree


Djuree
félisten

nézzétek már meg a konfigom. sztetek elmenne nálam minden fullon? most kb. med-fullon megy szépen, nem próbáltam feljebb venni. vagy mi az amit érdemes kikapcsolni, ami nagyon lehúzza a gépet?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29675) ollie válasza Djuree (#29674) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Simán kéne mennie max grafikával, mivel az enyémen is megy. Nálam csak 2 mag van, nálad 4, a vga kb ugyanaz.

Ja, amúgy a magok száma nem számít, mert csak egyen fut a játék, így mondhatni ugyanaz a konfigunk.

[ Szerkesztve ]

***

(#29676) vhw válasza Djuree (#29674) üzenetére


vhw
addikt

Hiába lenne jó a konfigod, a játék van vacakul optimalizálva (ja és csak egy proci magot támogat, tudd te is :U )

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#29677) Johnny001 válasza Djuree (#29674) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

A Te konfigod vígan elviszi a játékot fullon is bőven :) A játék hibája, hogy csak egy magot használ a prociból.

Ha véletlenül mégis akadna, a víz szimulációt érdemes lejjebb venni.

Ketten is megelőztek :K

By.: Johnny

[ Szerkesztve ]

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#29678) jozefgucci1 válasza Djuree (#29674) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szerintem fullen nem menne el főleg full HD-ban. Nálam is az segített sokat , hogy kicseréltem a ramokat és mostmár 2x4 giga ketyeg így szebben , rezzenéstelenűl fut el.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#29679) marked one94 válasza fsb1000 (#29651) üzenetére


marked one94
őstag

Engem csak piszkosul idegesít hogy pl. egy t10es tank behozza viccből a t4es haverját egy olyan csatába ahol a másik oldalt a legkisebb tank egy t8as med. Egy t8as tank meg meccsenként 1000-1200 sérülést lazán össze tud lőni ami már nagy segítség.
Kilőni meg nem fogom mert drága a lőszer és még meg is büntethetnek.

Célom a béta óta hogy most már van klán. Ja és szeretnék még néhány tankot elérni meg még jó párat kipróbálni. Ja és még mostanság vannak versenyek is amin néha jó lenne elindulni és ha nincs megfelelő tankom akkor ba****tom.

You'll Never Walk Alone

(#29680) D.Orion


D.Orion
veterán

Ezt számolja ki valaki: :F

Egész csatában küzdöttem keservesen E-75, IS3 ellen, nem tudtam egyiket se sebezni. Bujkáltam spottoltam őket folyamatosan. Csak arra voltam jó, hogy a mi E75-ünk tudja őket közben lőni, meg az arty is leosztotta őket. 14lövés, nulla sebzés. Végén bázisukat elfoglaltuk, de egy E-75 még belőm lőtt, így csak 28% bázisfoglalásom lett + 1 találat(leláncoltam az egyik E-75öt, de nem volt sebzése.

Victory!
Battle: Mountain Pass 2012. január 25. 14:29:49
Vehicle: M4A3E2
Experience received: 583
Credits received: 11 203
Battle Achievements: Master Gunner

Elindítottam a csatát, majd ki kellett mennem gép elől. Ez is T9 csata volt, tetején három-három T9 tankkal, mire visszaértem:

Victory!
Battle: Erlenberg 2012. január 25. 14:39:44
Vehicle: M4A3E2
Experience received: 423
Credits received: 10 528

(#29681) Antonius1978 válasza fsb1000 (#29661) üzenetére


Antonius1978
addikt

Aha, kosz, epp hogy beleesem az atlag jatekos csoportba.
Persze beleszamolja az alacsony tankokat is, gondolom ez rontja mutatokat.

Es igen erdekes az a mutato ami egy atlagot szamol, esetemben 5,5 Tier, Dieghonak meg 6,81 Tier, gondolom ez azt jelkepezi, hogy o tobb csatat ment magasabb szintu tankokkal mint en, ez emeli az o mutatoit, hisz tobb alacsonyabb szintu tankot ki tudott loni, persze magas szintueket is.

Ennek a PHE klannak te vagy a vezere, nemde ?
Van nektek olyan mod, hogy "skin"-t rak a tankjaidra ? Mondjuk a magyar felsegjelzest, feher kereszt fekete alapon.
Egyszer voltam en is klanban, ha valamit pluszban feltelepitettel akkor kaptad meg a felsegjelzest,igaz azt csak te lattad, a tobbi csapattarsad nem.

(#29682) Antonius1978 válasza ZerocokeX (#29663) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos mindenesetre, en is tartok a PZ4-tol.Nem kilohetetlen persze, de eleg sokszor pattant rola a lovesem.Persze ez attol is fugg, hogy miben ulok :)
Ha mondjuk Ferdinandban, akkor azt hiszem hogy kb 1 lovestol felrobban.
Ha pedig mondjuk M7es amcsi tankba vagyok akkor mar nem olyan egyszeru szembeszallni vele :)

(#29683) Antonius1978 válasza Jamboo529 (#29665) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ertem, es koszonom a tajekoztatast.
Amugy sokat beszeltek a PC Guru-rol, hazafele jovet megkerdeztem az ujsagosnal hogy van-e ilyesmi, szokott lenni de csak idonkent.

(#29684) ollie válasza Antonius1978 (#29683) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Felesleges, mert már nincsen benne ilyen kód, csak egy bizonyos tavalyi számban volt.

***

(#29685) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Arty-val mivel tudok targetolni? Mármint hogy lássa a csapatom chat-nél, hogy melyik ellenséges jármű van a célkeresztemben.

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#29686) vhw válasza haromegesz14 (#29685) üzenetére


vhw
addikt

Alapesetben nyomsz egy ' T ' betűt, mikor rajta van a tankon a célkereszt.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#29687) Bobyjack válasza vhw (#29673) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Na látod. Szerintem egyezik az álláspontunk. Én nem mondtam egy szóval sem, hogy médiumnak jó tank... :B

És miért lenne egy tank predestinálva egy bizonyos játékmódra? Szerintem úgy kell játszani vele, ahogy hatékony. Ha így akkor így...

Természetesen, aki T54-es mozgékonyságú tankot szeretne az nem azt fogja kapni velük amit szeretne. De azért van itt ez a fórum, hogy megtudja mielőtt "csalódna" bennük. :))

(#29688) Antonius1978 válasza Bobyjack (#29669) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos en is valami ilyesfele harcaszatra gondoltam a Pantherrel.
Hatalmas elony az ha egy loveg gyorsan tolt, hiaba hogy keveset sebez.
Ugyanis ennek meg van egy nagy elonye, amire az elobb nem tertem ki : az ellen a lassu de nagy agyuval lo rad egyet, mondjuk bekapsz 1 criticalt, de lehet hogy te ezido alatt 3x losz bele, es esetleg 3 criticalt okozol neki, ami nagyban lerontja az ellenseges jargany harckeszultseget.

Volt mar ra pelda, hogy 1 type harcolt az ellenseges type-vel.En allandoan koroztem az ellen korul es oldalrol es hatulrol lottem a T-34 57mm-es agyujaval, nem is tudom mar hanyszor lottem bele olyan 5-10-szer.Es volt egy rakas critical.Szoval azt mondom, hogy ez is szamit.

(#29689) Djuree válasza Antonius1978 (#29688) üzenetére


Djuree
félisten

sőt!
lélektan! ha meglőnek ugye bepirosul a kép. egy lövés után elmúlik, kitisztul a kép, utána megint meglőnek. de! ez gyorsan lövő tanknál így néz ki: folyamatosan piros a kép ahogy lőnek. nem tud lőni miatta, nem lát, nem tud koncentrálni, jobban megijed. vagy rosszul gondolom?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29690) fsb1000 válasza vhw (#29670) üzenetére


fsb1000
nagyúr

vhw: Ok, ez teljesen elfogadható.

Bobyjack: Max. egyetértünk Panther I és II ügyben. nekem nincs ilyen szép statom vele, de a kedvenceim közé tartoznak.

marked one94 Célokat megérttetem, ez tényleg lehet minőségi változás egy magányos játékoshoz képest.
----

Antonius1978: Az lvl, az az átlagos tankszint és szerintem az éppen garázsban lévőkre vonatkozik (ennek utánanézek), viszont abban igazad van hogyha valaki minnél többet megy nagy tankkal akkor javul a mutató (de csak 1 részértékó miatt, a csatánkénti sebzés miatt)

A PHE Klánnak (vagy Ezrednek) nincs saját skinje. Mindenki azt használ ami neki tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#29691) vhw válasza Bobyjack (#29687) üzenetére


vhw
addikt

Csak van még egy másik sajátsága, a Panther állandóan modulsérülést kap, és egy ammorack igencsak kellemetlen tud lenni.
(Ám én 10,5essel húztam ki a P2-t. Közelharcoltam! :D mondjuk ez nagyrészt még akkor volt mikor még volt értelme a HE-nek, csak pár ezer xp összegyűjtése maradt meg a nerfelés utánra)

Itt pedig egy érdekes kimutatás, nem tudom mennyire hiteles forrás (a hivatalos forumra linkelte egy tag)

[Lejátszott csaták száma a különböző tanktípusok függvényében]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#29692) fsb1000 válasza vhw (#29691) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szívesen néznék meg ennél részletesebb kimutatásokat is, pl. tankonként mennyi az átlagsebzés, átlagkill, stb
Ha saját kútfőből rajzoltam volna ezt a diagrammot, akkor a felső egyharmada majdnem megegyezne kis eltérésekkel. Csak a Löwe-t becsültem volna alul és a Panther2 felül.
Ezért teljesen hihetőnek tartom.

(#29693) Met válasza vhw (#29691) üzenetére


Met
nagyúr

Én szídni szeretném azt az ágat :D
Iszonyatosan szenvedtem a DB-vel, de nem baj majd a Panter jobb lesz, hát nem, végigszenvedtem de majd a Panter II jobb lesz, hát nem. Utóbbit el is adtam, nem húztam ki vele az E50-et, majd ha nem lesz jobb dolgom visszaveszem és befejezem.

Viszont a T20-al nem volt bajom és a Pershing is tetszik pedig még majdnem stock állapotban van.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#29694) Bobyjack válasza vhw (#29691) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Nem mintha ez nem lenne jellemző a többi médiumra... T43-T44 párossal olyan gyakran felrobbantam, hogy cSak lestem. Ami azért ha őszinték vagyunk kellemetlenebb, mint egy modulsérülés, amit jó esetben készlettel javítasz...

(#29695) GrG1210


GrG1210
aktív tag

Hali , valaki találkozott már ojan problémával , hogy a játékmenü megnyitásakor nem tudok semmit sem állítani , értem ezalatt , se grafikáát , felbontást , hangerőőt kontrasztot , minden hova az van írva hogy n/a , vagy ha lenyitom a füleket üresek... pls help?
A játékot már újjra telepítettem , a nyelveket is áligattam .. de semmi reakcióó , egykét mod felvan rakva , de az régebben is fent folt , és nem volt probléma..

(#29696) CptMisi válasza GrG1210 (#29695) üzenetére


CptMisi
őstag

Lehet, hogy az új verzióval nem működik rendesen a mod. Próbáld ki minden mod/skin/stb. nélkül! :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#29697) GrG1210 válasza CptMisi (#29696) üzenetére


GrG1210
aktív tag

Hmm.. az lehet . ok majd kipróbálom , csak akkor megint rakhatom ujjra.. thx

(#29698) psycroptic


psycroptic
őstag

A profilomnál látható konfiggal nem kellenne fullon mennie a játéknak? Tegnap egész este míg játszottam alíg akart 30 FPS fölé menni. Eddig meg stabil volt 60-65FPS között. Más valaki nem vett észre ilyesmit?

PSNID: Tomy83PS

(#29699) Met válasza GrG1210 (#29697) üzenetére


Met
nagyúr

Ha csináltál biztonsági mentést a módosított fileokról akkor elég csak azokat visszamásolni.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#29700) jozefgucci1 válasza Met (#29693) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Most megnyugtattál , hogy jó irányba megyek. Nekem is a Pershing a fevorit aztán ha megérem remélem még mindíg jó lesz. Ma amúgy végig szivatott az MM mert IS3-al végig alul voltam a Typ-al pedig kétszer is az utolsó voltam .

Off .: Ezt a gyönyörűséget most találtam , nem wotos hanem PH-s .:Szerintem az év hsz-e lehetne.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.