Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30001) emre válasza bullseye (#29999) üzenetére


emre
veterán

A második bekezdéssel teljesen egyetértek. :R

Az elsőhöz inkább nem szólok hozzá, mert ez csak elmélet.
És mint tudjuk az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag azonban van. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#30002) Zeratul válasza bullseye (#29999) üzenetére


Zeratul
addikt

Csak itt nem T1-2 ről volt általában szó hanem 4-6 ról. Randomban meg csapatjátékról nem nagyon lehet beszélni. 10 ből 1-2 esetben jönnek segíteni ha helpet nyomok, pedig általában indokolt esetben nyomogatom csak.

[ Szerkesztve ]

(#30003) _seth_


_seth_
veterán

Mindig is voltak ilynek, Loltraki a lista alján a tetején meg maus.... egyáltalán nem ritka szóval nem tudom ezen miért kell meglepődni.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#30004) smisa válasza fsb1000 (#29987) üzenetére


smisa
őstag

Inkább ....

[ Szerkesztve ]

(#30005) ollie


ollie
MODERÁTOR

Szerintem mindenki nyugodjon le most.

***

(#30006) Blom


Blom
aktív tag

na sikerült megtalálnom a tutit a AMX40-ben én még ekkora ratyit sohasem láttam, csak ezen jussak túl.
az istennek sem akar menni és nem lehet vele kilőni szinte semmit.

(#30007) Zeratul válasza Blom (#30006) üzenetére


Zeratul
addikt

Akkor még nem próbáltad a B1-t. :D Na az nagybötűs RATYI.

(#30008) bozont


bozont
veterán

Az mondjuk nem árt ha a fejlesztők felé is jelzitek ezt a problémát, mint ahogy én is tettem, minél többen teszik ezt annál nagyobb az esély, hogy tesznek is ellene. Én például örülnék, ha bevezetnének valami korlátozást a szakaszokra, pl maximum 3 tier különbség lehet a tagok között. Nem hiszem hogy nagy munka lenne, de egy probléma megoldódna a sok közül.

(#30009) emre válasza ollie (#30005) üzenetére


emre
veterán

Pedig a hiányzó részben volt egy megfontolásra érdemes ötlet.

Mégpedig egy PHE WoT topik, mondjuk ide [link]
Várom a véleményeket.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#30010) StoneBridge


StoneBridge
senior tag

Sajnos elfogyott a fentebb írt helyről az akciós kóddal rendelkező újság, most kaptam a mailt.

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#30011) fsb1000 válasza bullseye (#29999) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ok, elfogadom a kritikát.
De ez nem változtat azon amit korábban írtam. Bevállalom.

---

De fordtsuk meg a ping-pong ütőt:
Aki eddig kifogásolta a "kisszakaszt", az nézzen mélyen magába, hogy randomban mennyire csapatjátékos, és csak úgy magányában vagy szakasztársával milyen trükköket alkalmaz, ami neki elönyős, de a random csapatnak nem.

Nálam elfér, hogy a lejátszott csatáim 0,1%-ban szándékosan vétek a csapatszellem ellen.
Nálatok ez hány %?????

(#30012) ollie válasza emre (#30009) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Természetesen lehet létrehozni PHE WoT topikot.

***

(#30013) virkir válasza fsb1000 (#29984) üzenetére


virkir
veterán

Már megint sikerült a saját szád íze szerint ferdítened néhány dolgot.

Ha van rá igény akkor kettőt is viszek szakaszba.... lehet jelenti a megfelelő helyen.
(de talán majd lesznek jobb ötletek is XP gyártásra)

Ekkor ajánlotttam a "kistankos" szakaszt: t3-t6 tank egy t10-essel
6-8 csata nem sok, de a statom semmit nem változott kb. felét nyertük ezeknek.
És ahol sikerült duplázni (győzni) ott a szintjükhöz mérten nagyon sok XP-t kaptak.

Nettó marhaság mindkét állítás és csak azért nem írom, hogy hazugság mert nem akarlak megbántani.
1. Másik fórumon is felmerült ez a balfasz tendencia és kipróbálták egy büdös kanyival nem kap a kistankos több xp-t mintha a saját tierjében ment volna.
2. Ráadásul mivel se sebezni se spottolni nem fog tudni, kilövik/kilövöm elsőnek még kevesebbet is keres vele mert mint tudjuk, az xp-t akkor kap valaki ha tevékenyen részt vesz a csatában.
3. Ezekből következik, hogy semmi másra nem jó mint csökkenteni a csapat esélyét a győzelemre.
3.1. Innentől pedig egyszerűen gyökérség a többi játékos felé.

Ja, hogy el ne felejtsem ( Azt meg magasról leejtem, hogy ezt kit zavar. ) én meg azt ha le TK-zom az ilyeneket. Úgy is kell néha egy kis WoT megvonás.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#30014) fsb1000 válasza emre (#30009) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Részemről ok.
Ha nyilik új fórum, akkor ott lehet minden PHE-vel kapcsolatos infót megosztani.

Bár abban nem vagyok biztos, hogy mindkettő online olvasva lesz.
Pl. ha századot nyitok, én itt szeretném előtte jelezni, nem pedig ott.
Sacc/kb ezt a PHE fele olvassa, azt meg majd a negyede. (se)

(#30015) emre válasza fsb1000 (#30014) üzenetére


emre
veterán

Ha valóban aktív ph tagok lettek volna felvéve ilyen gond nem lenne. :U
pl. Billow kicsoda? Ugyanis kérdeznék tőle egy s mást.

De van egy olyan érzésem, hogy az itteni W.o.T. játékosok többségét meg baromian nem érdekli a PHE század magánügyei.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#30016) káen válasza virkir (#30013) üzenetére


káen
tag

Ráadásul elég nagy az esélye annak, hogy a kör elején egy vérmesebb (ilyen csatákat már többször átélt -mondjuk én-) csapattárs rögtön kilövi a(z) 1-2 ballaszt-tankot.

mert én alapból lövöm az ilyeneket, csúnya-nem csúnya, egy ideje nem érdekel már.

(#30017) fsb1000 válasza virkir (#30013) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Na... lássuk a másodkézből kapott tévedéseid:

1.
Az én tapasztalatom mást mutat, bár statisztikailag értékelhetetlen (konkrét számítást pedig nem ismerünk)
2.
De... tud sebezni t9-10-et is. Pl t3 arty. kritikalt tud adni t4-t5 tank vagy TD
Ráadásul nem csak t9-t10-ek vannak az illyen csatákban, ezt csak az hiszi, aki még nem próbálta.
Pl. Pz4 simán tudja sebezni az AMX 13 75 vagy a T50-2-t tankokat
Pont te mondtad, hogy a megfelelő ellenfelet kell megtalálni egy csatában.
3.
Ez még nem eldöntött kérdés, nálam statisztikailag nem volt kimutatható. Ehhez több tiz csata kéne aminek a statját precizen vezetik.
3.1.
Ez egy minősítő vélemény, ami elfogadható. Ahogy a szándékos TK-zásra is igaz.

[ Szerkesztve ]

(#30018) fsb1000 válasza emre (#30015) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nincs annyi aktív Wot-os ph tag, hogy egy Ezredet (max 100 fős Klán) megtöltsön.
Én már azon megdöbbentem, hogy pár nap alatt elértük a 70 főt és azóta is 60 felett mozgunk.
Én olyan 20-25 fős társaságra számítottam, ahol mindenkit névről ismerek.

Azt is elfogadom, hogy eme fórum jónáhány olvasóját nem érdekli a PHE magánügye, nade épp ezen fórumon megismert játékosoknak lett létrehozva a Klán, mert problémás volt a század szervezése és valljuk meg, sokunkat fel sem vettek volna másik klánba, vagy nem is jelentkeztünk volna szívesen máshova.
Főleg a feltételezett elvárások miatt.

(#30019) virkir válasza fsb1000 (#30017) üzenetére


virkir
veterán

1. Jobban hiszek bárkinek mint neked és ezt személy szerint nem fogom tesztelni.
2. Megint butaságokat beszélsz. Nincs az a T-4-5 tank amelyik T8-tól a legkisebb veszélyt jelentené a HE nerf óta TD-ből egyedül talán a SU-85 ami képes sebezni szemből max T8-at a többit már kizárt az US ágat kivéve. A Pz4 simán tudja sebezni az AMX 13 75 vagy a T50-2-t megint csak a tapasztalatlanságodat bizonyítja mivel mindkettő megeszi reggelire HP veszteség nélkül.
3. Pf... már megint a statisztika. Tények ember, tények.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#30020) _seth_ válasza fsb1000 (#30018) üzenetére


_seth_
veterán

Többnyire csak olvasom a fórumot de az állandó hasztalan és gyerekse vita valóban totál felesleges ide, privát üzenet gomb is van ám!
PHE: valamennyire ide tartozik de akár egy külön topikot is kaphatna, megindokolva, hogy a témában sokszor teljesen OFF hozzászólások keletkeznek miatta, hogy ki kit hova tett mit mondott rá stb, mint az ovodások.

Az utolsó kb 1000 hsz más sem volt csak ki az okosabb ki a f@sz@gyerek, ki mond jobbat stb...

Ez a hsz nem csak fsb1000-nek szól hanem az őt ellenző tábornak meg mindenkire vonatkozik. Amíg nem lesz egy nagyobb tisztogatás és pár modos figyelmeztetés addig ahogy látom senki sem nyugszik :D

Megjegyzem: már az OFF gomb használata is könnyítene a helyzeten.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#30021) emre válasza fsb1000 (#30018) üzenetére


emre
veterán

Szeretném ha a jelenlegi ezredből ismernék 20-25-főt névről, és ez még mindig csak az 1/3-a a létszámnak. Érzed mi a probléma?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#30022) fsb1000 válasza virkir (#30019) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"A Pz4 simán tudja sebezni az AMX 13 75 vagy a T50-2-t megint csak a tapasztalatlanságodat bizonyítja mivel mindkettő megeszi reggelire HP veszteség nélkül."

Bocs.. de miért beszélsz mellé? Nem arról volt szó, hogy melyik eszi meg a másikat, hanem azt az állításod cáfoltam, mely szerint egy t5 tank képtelen sebzést bevinni a legmagasabb szintű csatákban. Ez az állításod megdölt.

De szerintem hagyjuk... magánba is írtam jóindulattal, így útolag ezt olvasva felesleges volt.

******************

_seth_: Igazad van, csak annyit tennék hozzá, hogy én nem érzem úgy, hogy okoskodnék vagy domborítanék az eredményeimmel, mert sosem írok tankokról, ágyúkról, melyik a jobb, melyik nem... nem is igazán értek hozzá, csak használom azt amelyik nekem megfelel. Néha hezitálok és akkor kérdezek. (ilyenkor jön az hogy 5K csatával már illene.... de nem érdekel)
Ráadásul több esetben elismertem, hogy a vitapertnereim jobb játékosok, magamat átlagos képességünek tartom minden szempontból a Wot játékban.
Még a fiam is 2x jobban játszik mint én.... nem itt kellet elsőként megélnem, hogy nem a toppon vagyok.

Na... ez valószinűleg így is marad, (bár az orosz vonalon javul a statom mérhetően) épp azért szeretném ha a PHE-ben a többség elhagyná az én szintemet.

------
(#30021) emre 25 fős ezredből sokkal nehezebben lehetne századott kiállítani. A lelkesedés amúgy is lecsengőben. Pl. mindig ugyanazzal a tankkal megyünk....

[ Szerkesztve ]

(#30023) Gyuri27 válasza ollie (#30000) üzenetére


Gyuri27
félisten

Sebezni az talán túlzás. Átlövöd az majdnem biztos. Meg karcolgatod.
A 135 dmg egyenesen botrányos. A su-85b folyamatosan többet sebez 75%-s legénységgel. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#30024) Zeratul válasza virkir (#30013) üzenetére


Zeratul
addikt

virkir: Amit nem veszel figyelembe hogy tier6tól már kerülhet szembe tier10el is, innentől indifferens hogy tier 6 vagy tier10 viszi szakaszban a low tier tankot. pl. A20 miért ne tudna spottolni, a PzIV oldalról simán átlövő szinte bármit a top ágyújával főleg ha amcsi tank az ellenfél.

(#30025) madstunt


madstunt
addikt

az MM tegnap a helyzet magaslatán volt. most nem tudok dobni screenshotot, de tegnap olyan mecs volt, méghozzá random battleben, hogy stuggal az alsó harmadban voltam(ergo tigristől ferdi-ig mindenféleség volt), erre a másik csapatba bedobott egy loltraktort 0.o :D

[ Szerkesztve ]

(#30026) Zeratul válasza Gyuri27 (#30023) üzenetére


Zeratul
addikt

Franc se tudja, utóbbi időben a PzIVel is elég jókat gyújtogatok, hiába a 135 dmg ha kigyullad és leég. Röhely az volt mikor BDR C30 ágyújával meglőttem egy 100% Type59t és az totál leégett. Ha hallom hogy fuel tank rupture, vagy fuel leaking azonnal nyúlok a poroltóhoz.

(#30027) Gyuri27 válasza Zeratul (#30026) üzenetére


Gyuri27
félisten

Párduccal ritkán égetsz le valakit. A 0dmg-s penetration sűrübben van.

Amd - Radeon - Ryzen

(#30028) Zeratul válasza Gyuri27 (#30027) üzenetére


Zeratul
addikt

Akkor mint mondjak a francia 90 millis C45 dióverőre, ami tényleg csak dióverésre jó az ARL-en? Köze nincs a 212 átlag penhez, lassú, pontatlan, pattog, és gyakori a 0 dmg.

(#30029) D.Orion válasza madstunt (#30025) üzenetére


D.Orion
veterán

Campinovka.. Én vagyok a Top tank a stock M6-al. Odaát a lista tetején 5 azaz 5db Slugger!!!! És nem platoon, csak úgy random... :W Elején átjött a két t-50 gépük és az 5 Slugger az első percben szétlőtte a csapatot..

Ma minden meccsem így zajlik! Miért megint én vagyok egész nap a legretardáltabb állatokkal? :W Van amikor 2-3 napig nyerek, utána meg 2-3 hétig csak vesztek! :W

[ Szerkesztve ]

(#30030) emre válasza D.Orion (#30029) üzenetére


emre
veterán

Szép lehetett, volt hasonlóban részem asszem KV3-al, mire egyszer betöltöttem, ketten elpusztultak a csapatomból. :DDD és így továbbb....

Nekem a tegnapi napom volt ilyen, miután T34/85-el one shot-oltam a fullos T44-et.
Úgy látszik ekkora mák-faktort nem tud kezelni az MM, és utána szopóágra lettem téve.
Tegnap nem tudtam a replay-t feltölteni, csak most sikerült

Ilyenkor egyek kicsit valami egész más géppel, teljesen más tierben.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#30031) Zeratul válasza emre (#30030) üzenetére


Zeratul
addikt

Emre: Mióta SSDre telepítettem a WoT-ot azóta kizárt hogy ne elsőnek töltődjek be. :)

D.Orion: tegnap este Plokival nem tudtunk egy értelmes kört menni a ARL platoonban. Reggel viszont mikor van időm 1 kört játszani akkor mindig remekül megy.

[ Szerkesztve ]

(#30032) emre válasza Zeratul (#30031) üzenetére


emre
veterán

Félreérted, nem a játékkal volt gondom, hanem a KV3-on levő 122-es csúzlival.

Abban a meccsben is gyakorlatilag pár perc alatt szétlőtték a csapatot, úgy hogy a két cikázó T50-en kívül semmit sem lehetett látni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#30033) fsb1000 válasza D.Orion (#30029) üzenetére


fsb1000
nagyúr

hehe... hát neked is csak azt tudom mondani, hogyha az MM-nek van érzékenysége arra, hogy egy csapatba pakolja a retardált állatokat, akkor valahogy te is odakerülsz.

Remélem ezért a fricskáért nem nagyon sértődsz meg, mint "haditudosíto".
---

Abban szinte bizonyos vagyok, hogy az MM úgy van behangolva hogy kiegyenlítse a statot, (gondolom játékóra és userszám maximalizálás miatt) és mi ezt úgy éljük meg hogy vesztő és nyerő szériák vannak.
Persze lehet hogy csak rossz napszakot fogunk ki sorozatban. Pl 3-4 több arty mostanában csak hajnali 2 után látható egy csapatban. Vasárnap du meg tarolni lehet alsóbb szinteken, meg században is.

(#30034) Werewolf20


Werewolf20
tag

Lehet egy olyan kérésem a nagy nevektől, hogy akinek van\volt AMX 12t-je, fel tudna rakni nekem egy jó replayt amiből tanulni lehet? Most lett meg és szeretném tudni hogyan tudok kevesebb szenvedéssel átjutni a 13-75 re. Előre is köszi :R

It's not the destination...but the drive there

(#30035) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Mai nap eddigi legjobb eredményem! :P Egyre jobban tetszik ez a TD ág.

Győzelem!
Csata: Komarin 2012. január 27. 15:59:50
Jármű: T-82
Szerzett tapasztalat: 1 016
Szerzett kredit: 13 223
Csatában elért Achievement: Top Gun, Pusztító

Screen

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#30036) D.Orion


D.Orion
veterán

No irány dolgozni. Utolsó 2 csatában a 86%-os találati arányom sikerült levinni 70% alá...

Összeollóztam a képet, hogy ne kelljen lekicsinyíteni, de így se fér el rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#30038) Dictator^ válasza Gyuri27 (#30037) üzenetére


Dictator^
veterán

Szerintem akinek x kódja volt, az nem az újsággal együtt kapta meg, szóval belső buli lehetett annak aki előszőr kihozta a kódot..azt hogy utána hány embernek adta tovább az is x.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#30039) marked one94 válasza Werewolf20 (#30034) üzenetére


marked one94
őstag

Az nekem is szenvedős volt nem nagyon ment vele a játék volt vele max 2-3 jó csatám 76 csatából. Azzal a tankkal spotolni kell és valahogy bejutni mindig az ellenség mögé és kitárazni gyorsan utána meg onnan el menni. Vagy én még az is csináltam hogy med-ekel mentem és amíg azokkal foglalkoztak a ellenség mögé menni és úgy gyorsan kitárazni. Ez a taktika valahogy 13-75el jobban megy és 13 90el még jobban fog. :) Ja és artykat is lehet vadászni, csak tárazás után jól rejtőzz el ;)

Amúgy pontosan még én se tudom, hogy kéne játszani, figyelem a többieket meg Diegho-tól szoktam kérdezni mert ő piszok jól nyomja ezekkel a francia tankokkal. :)

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#30040) madstunt válasza Gyuri27 (#30037) üzenetére


madstunt
addikt

pfff hát gyönyörű

(#30042) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Miért van az, hogy SU-26-al, aminek átütése 46-76 mm, alap sebzése 113-188, egy T-46-on sebzek 20%-30% körül, aminek 15/15/15 páncélzata van?

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#30043) D.Orion válasza Werewolf20 (#30034) üzenetére


D.Orion
veterán

Free XP a legkevesebb szenvedés. :DDD Csak az a baj, hogy az AMX13/75 is ugyanez a tank...

(#30044) fsb1000 válasza Gyuri27 (#30037) üzenetére


fsb1000
nagyúr

hát... mivel beírtad az elérhetőséget, könnyen lehet új hírdetők jelennek meg a hétvégén.
40-50 példány már szép biznisz, de mivan ha a piac telítődik?

(#30046) virkir válasza Werewolf20 (#30034) üzenetére


virkir
veterán

Parancsolj itt a tegnapi utolsó köröm meg az első
Ami közötte volt azok átlagosak, volt amikor hamar elpukkant volt amikor túléltem.
Szerintem egyáltalán nem szenvedős vele, fényévekkel jobb mint az alatta lévő tankok meg a heavy T8-ig.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#30047) fsb1000 válasza Gyuri27 (#30045) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem szemrehányásként írtam. Sőt nagyon korrekt volt hogy az infót megosztottad.
Arra én sem gondoltam volna, hogy valakik 40-50 példányokra lecsapnak.

Ez sokkal kevésbé tetszik, mint az a nick aki már 2 hete nyoimja 1500-ért.

(#30048) Werewolf20


Werewolf20
tag

Köszönöm szépen mindenkinek az AMX 12t-s tippeket és virkir-nek a két replayt! :R :R

It's not the destination...but the drive there

(#30049) psycroptic válasza emre (#30001) üzenetére


psycroptic
őstag

Nah csak Neked: GW Tiger

Véleményt azért alkossál! Köszi.

PSNID: Tomy83PS

(#30050) Stirlitz válasza Gyuri27 (#30041) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Én is ìrtam, de azt a választ kaptam, hogy sajnos nincs. De nem hivatkoztam semmire, egyszerüen csak rendeltem volna 4db-ot postai ùton.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.