Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19001) ollie válasza MCGaiwer (#19000) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én nem venném meg, de el sem adnám. Egyébként van olyan haverom, aki megvette az összes prémium tankot, csak hogy meglegyen.

***

(#19002) Snooker válasza ollie (#19001) üzenetére


Snooker
senior tag

az akkor benne volt vagy 30 ezerbe, vagy többe (az m6a?e? is megvan neki?)

(#19003) diegho válasza Snooker (#19002) üzenetére


diegho
nagyúr

Kb 60 ezer az összes prémium megszerzése. Le merem fogadni játszani egyikkel se nagyon tud.

(#19004) ollie válasza Snooker (#19002) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, az ilyen preorder meg bétás tankok nincsenek meg neki.

(#19003) diegho: nem szokott azokkal játszani, legfeljebb a löwével, ha kredit kell neki. Egyébként nem értem mi ez a negatív hozzáállás tőled. Azért, mert valaki pénzt költ a játékra nem jelenti azt, hogy rossz játékos.

[ Szerkesztve ]

***

(#19005) diegho válasza ollie (#19004) üzenetére


diegho
nagyúr

Tapasztalataim szerint, akinél 3-4 prémium tank áll a garázsban (és ezek között ott a Löwe, KV-5, Type59 is), annak 50% alatti a win rátája, kb minden 2. meccsen öl egyet, van 500 átlag xp-je prémiummal és bőven 1000 alatt sebez körönként.

(#19006) ollie válasza diegho (#19005) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Feltételezed, hogy mindenki főleg high tier tankokkal játszik, és ha kicsi sebzése körönként, akkor csakis rossz játékos lehet.

***

(#19007) virkir válasza ollie (#19006) üzenetére


virkir
veterán

Ez nem feltételezés hanem tény.
T8-től a minimum, hogy elérje az 1k/kört. Na ez nagyon nem szokott meglenni a wallet warrior-oknak.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#19008) person


person
senior tag

Ma adja ez a SU-152. 2x top gun és egy boelter, és ma még nincs 1.5 órája, hogy játszom. :))

[ Szerkesztve ]

(#19009) fsb1000 válasza MCGaiwer (#19000) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én szeretek menni ezzel az olcsó prémes tankkal... lassú, nyugis, és a játékok felében olyan a csapatösszeállítás hogy a páncéljá nehéz átütni.
Sok XP-t hoz, bár nem a legjobb tankom.

Egyébként meg 200K creditért lehet eladni.. lehet veszek egy ilyen packot....

(#19010) ollie válasza virkir (#19007) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De ahhoz idő kell. A héten értem el a T8-as tankokat (mondjuk talán 2 hete van type-om, de keveset játszom vele), és most 501 a csatánkénti sebzésem. Viszont 1 hónapja ennek a fele volt (247), így elég szépen fejlődöm. Összegezve a tier 5-ös és 6-os tankokkal mentem a legtöbb csatát.

[ Szerkesztve ]

***

(#19011) Tesi


Tesi
tag

Ezt a pakkot hogy adják? Elkezdtem a vásárlást és azt írta ki,hogy 5-9 nap a kiszállítási ídő. Akkor küldenek egy DVD tokot koddal? Eddig az ilyen pakkok emailban jöttek,azt kész. Ha valaki vett már írja már be hogy hogy kapta meg.

Te hiszel a MATRIXBAN?... Egy igazi JEDI nem hisz a matrixban!!!

(#19012) ollie válasza Tesi (#19011) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A dobozos WoT-ra gondolsz?

Azt jelenleg UK-ből lehet rendelni, de több a szállítási költség, mint maga a játék. Így nem éri meg.

***

(#19013) emre válasza virkir (#19007) üzenetére


emre
veterán

Pfuuu, most egy kicsit megnyugodtam, nekem T7-től megvan ez az átlag. :DDD

Mondjuk valaki elárulhatná hogy az IS3-al hogy érdemes harcászkodni, mert a sokat utált papir, stb... IS-el a világon semmi bajom nem volt, (60% win rate, 574 átlag xp) ezzel meg szenvedek. Nézegettem pár ember statját, de ilyennel nem nagyon találkoztam, hogy az IS-hez képest romlott volna a statjuk az IS3-ason. Teszem hozzá full ki van fejlesztve, és az IS-el 200, az IS3-al 100 csatám volt eddig.
Vagy nem is várjak jobbat, mivel itt már az ellenfelek is jóval erősebek?
Vagy eccerűen csak rosszul vagyok bekötve? :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#19014) ollie válasza emre (#19013) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, hogy nem az összes átlagot nézitek?

***

(#19015) kedvesgabor válasza virkir (#19007) üzenetére


kedvesgabor
tag

Azért ezzel tudnék vitatkozni, mert függ, hogy mivel és mit játszik...
...például, ha spottert arty platoonba akkor lehet, hogy el se kell sütnie az ágyúját!

Meg például, Karélián mi még 3-an platoonban a panther 2-vel rendszeresen csináltuk, hogy starnál 1-2 percet várunk a bázison aztán egyenesen át nincs megállás és cap-elünk...sokszor bejött, hogy nem ért vissza közülük csak 1-2 med, abból se lesz meg a 1k körönként....
...másrészt nem értem, hogy a játék miért nem értékeli az ilyen stratégiai húzásokat, főleg olyankor mikor a tankod, teljesen súlytalan egyébbként a csatában.

(#19016) emre válasza ollie (#19014) üzenetére


emre
veterán

A tiedet épp most nézem, mingyá teszek képet is. :B

Tankonként, az összes sebzés osztva a csata számával.

nem teszek, mert nem tudok, pedig pár kb szabad helyem még van

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#19017) virkir válasza kedvesgabor (#19015) üzenetére


virkir
veterán

Na már akkor be is lett bizonyítva az állításom.
T8 med nem spotter tank nem arra való, hogy ücsörögjön a bokorba mert elpocsékolja a tűzerejét és a mozgékonyságát.
Alapvetően heavy-ről lett volna szó te a med-ek is ugyan így vannak már T8-tól. Azzal harcolni kell nem bujkálni. Az ilyen én spottolok a bokorból pedig a tornasor elején vagyok medeket TK-znám le szívesen de nem ér az egész annyit.
Ha nektek az tetszik hogy egy csata ideje alatt ültök egy bokorba akkor marhára felesleges volt kihúzni a P2-őt elég lett volna a Leo is.
Na meg ez a 2 percnél már húzzák a zászlót... na ez is ki tud akasztani rendesen.

ollie
Nem tankonként mert egy 250-es átlagsebzésű tank természetesen nem tud annyit kiosztani mint egy 450-es.
Azért ha valaki nem csak low tier-el nyomja illik az átlagnak is megközelíteni az 1k/kör értéket úgy 3-4k csatára.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#19018) Veatta válasza diegho (#18948) üzenetére


Veatta
aktív tag

Akkor ezért nem köszöntél vissza :)

(#19019) kedvesgabor válasza virkir (#19017) üzenetére


kedvesgabor
tag

CW-n van, hogy is7-el is spottolnak...
...és a med pontosan arra való, hogy előre mész megmutatod az ellent a heavyknek és az artyknak, a spottolás nem egyenlő a bokorban ücsörgéssel.
Azért tier8 ban a 88l71 nem olyan nagy tűzerő:)

És nyilván fogsz lőni, ha elérted az arty-t, vagy ha utadba esik valami amit tudsz sebezni...

(#19020) bandiras2


bandiras2
senior tag

Milis nevű gyökér belémjön, majd neki áll feljebb, belémdurrant, és kinyír...

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#19021) ollie válasza virkir (#19017) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na de a lényeg az, hogy nyerjen a csapat, ennek az ára már másodlagos. Erről szól a játék, és nem arról, hogy kinek van több killje vagy több sebzése.

***

(#19022) Zeratul válasza ollie (#19021) üzenetére


Zeratul
addikt

Néha ezzel a alufóliával is kijön a lépés.

Győzelem!
Csata: Abbey 2011. november 25. 17:49:50
Jármű: JagdPz IV
Szerzett tapasztalat: 697
Szerzett kredit: 19 077

(#19023) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Ehh... E-100 1 lövésből levitte 10-re a Tigrisem, aztán nekem jött -- vége.
Közben 3 lövésem is lepattant, pedig volt időm közelről a gyenge pontjaira lőni.

Van orvosság ellene? Vagy a Tigris esélytelen vele szemben.

(#19024) virkir válasza ollie (#19021) üzenetére


virkir
veterán

Tévedés a nyerés csak a bónusz. :D
A játék a fejlődésről szól a grindről az meg a villámgyözelemmel nem megy.
Megnézném a hajadat, mennyi maradna, mondjuk egy T8-9-es tanknál mire kihúzod vele a következőt, ahol van 100% win-ed de mind kétperces kör lett volna.

fsb1000
Ha 9-es 10-es csatába rak maradj le ne te legyél az első, esetleg próbálj az oldalukba kerülni.
Tudom ezt így leírni könnyű megvalósítani már nem annyira de törekedni kell rá. :D

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#19025) Sanya válasza bandiras2 (#19020) üzenetére


Sanya
nagyúr

pár napig nem játszik majd :D

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#19026) Iron Funeral válasza fsb1000 (#19023) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nagy általánosságban nem állsz le kötekedni egy 10es tankkal ha csak 7esben ülsz, feljebb is csak ésszel.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#19027) ollie válasza virkir (#19024) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lehet, hogy gyorsabban fejlődsz, ha csak 2 percig tart egy csata, de megnyeritek foglalással, mintha 10-15 percig lövöldözöl, hogy több legyen a sebzésed.

***

(#19028) kedvesgabor válasza virkir (#19024) üzenetére


kedvesgabor
tag

Kinek miről szól....
...nekem elsőnek a játékélmény, aztán az olyan tankok amik tetszettek...
2 perces győztes körért kevesebbet kapsz, de hét ilyenért többet mint egy 14 perces győzelemért...
Másrészt ezt nyilván nem akkor csináltuk mikor toptierek voltunk a csatában:)

Nyilván egyszerűbb lemaradni, hátulról lövöldözni amíg elől a többiek harcolnak, ha van ilyen a csapatba, mert az az igazi, mikor mindenki ezt csinálja és szétkapja a csapatot az ellenség arty-ja, mert egy med kispottolja az egészet:)

(#19029) vbbb


vbbb
őstag

Azt hiszem a Stugi itt marad már nálam örökre. :K

Győzelem!
Csata: Westfield 2011. november 25. 16:48:57
Jármű: StuG III
Szerzett tapasztalat: 1 138 (duplázott kör a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 33 596
Csatában elért Achievement: Mester Lövész, Mesterlövész, Mesterlövész

Érdekes volt, mert ott maradtam védeni míg 3 lemmings nagy nehezen rá mert mozdulni egy ellenséges tankra a biztatásomra. Két bokor volt köztem és a foglalók között a körnél miközben én a harmadikból folyamatosan tüzeltem. (Egy kill-t azért megint nem adott meg a szemét játék, amikor felgyulladt egy tank és leégett magától a lövésemre.) :O A szerencsétlenek meg csak lestek, hogy mi a fákk van.... ;]

(#19030) fsb1000 válasza virkir (#19024) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi!
Nem volt kit supportálni, ezért előrementem 300m a "faluba". Hát nem ott volt az E-100?

(#19031) virkir válasza ollie (#19027) üzenetére


virkir
veterán

Vereség
Csata: Komarin 2011. november 25. 14:05:41
Jármű: KV
Szerzett tapasztalat: 3
Szerzett kredit: 3 465

Nem az enyém de volt már ilyenem. Namost a győztes körre kapott volna kb 15xp-t meg4,5k creditet.
Ha harcolnak minimum kap 3-400 xp-t. Szerinted melyik a gyorsabb fejlődés.

fsb1000
Ne törőd semmivel nekem is így szokott lenni ha elöl vagyok, márpedig általában ott vagyok.
Én kapom az első és általában a legnagyobb maflást. :D

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#19032) diegho


diegho
nagyúr

Az milyen IS, ami malinovkán látja az objectet, de az object nem látja az IS-t? Ez kb lehetetlen. 30mp-el a csata kezdete után mikor igyekeztem a spotoló helyre már ellőtte a láncomat olyan laza 650m-ről. Nem volt kis scout ami odaért volna előbb, a leggyorsabb tank egy Panther volt a túloldalon, az nem ér oda előbb, ráadásul a legközelebbi helyen kezdtem.

(#19033) kedvesgabor válasza virkir (#19031) üzenetére


kedvesgabor
tag

"Nem az enyém" :)

A 2 perces rush győzelemért 4-500xp jött, egy keményvagyok pofozkodok és még jól is jövök ki belőle az meg 1-1500xp, tehát egál, ha megvan 6 perc alatt:) és az a 4-500xp jobb mint, ha megyek "verekedni" az erősebbel és vereség lesz belőle.

(#19034) emre válasza kedvesgabor (#19033) üzenetére


emre
veterán

Akkor meg játssz NFS-el, vagy Flatout-tal ha rohanni akarsz :DDD

Én igen is szeretek pofozkodni, ez nem gyorsulási verseny, hogy ki ér előbb a túlsó oldalra.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#19035) fsb1000 válasza virkir (#19031) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Na most megpróbáltam rendesen supportálni.
VK3601-el követtem egy tigrist.
Szépen végigmentünk a pályán, 4-et láncoltam, Ő meg 4-et kilött... 50 m-el az ellenséges bázis elött egy VK kilött, a tigris bement, de adigra már az ellen elfoglalta a bázisunk....
Végülis kaptam 600XP-t ezért vereségben.

Igy viszont a Kill ratém marad 0,5 azaz 2 csatánként 1 tank. Biztos megéri?
AMúgy érdekesebb mint egyedül menni.

(#19036) emre válasza fsb1000 (#19035) üzenetére


emre
veterán

A sebzésért kapod az xp-t nem a kill-ért. Ha azok a lövések nem csak a láncot bontották hanem pár 100 hp-t lepiszkáltál az ellenről akkor megéri.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#19037) kedvesgabor válasza emre (#19034) üzenetére


kedvesgabor
tag

Nem arról van szó, hogy rohangálni akar az ember v. nem...
..hanem, ha nyerni akar akkor van, hogy ez kell hozzá.
Nyilván mindig meg kell találni a saját szerepét az embernek a csatában és van olyan, hogy többet teszel a csapatért, ha "kikapcsolod" az ellenség arty-ját, mintha kilövöd a toptierjüket!

(#19038) fsb1000 válasza emre (#19036) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez igaz, de bárki megnézi a statom, akkor full béna kategória leszek.
Na nem mintha messze állnék tőle, de a "kis gonosz" VK2801-el is már eleget rontottam a kill staton, csak a spott nött.

Én is szeretném elérni az 1 csata 1 kill szintet. Eddig csak a prémes Pz38H735(f)-el sikerült.

(#19039) kedvesgabor válasza fsb1000 (#19038) üzenetére


kedvesgabor
tag

Szerintem ne a stat miatt játsz vele...

(#19040) vbbb válasza emre (#19034) üzenetére


vbbb
őstag

No no...a FlatOut-ot ne említsük egy lapon a posztpopulárimperialista NFS-el... :DDD

(#19041) fsb1000 válasza kedvesgabor (#19039) üzenetére


fsb1000
nagyúr

persze.. igaz. De azért kell az. Viszonyítási alap.

(#19042) hemaka válasza fsb1000 (#19041) üzenetére


hemaka
nagyúr

Soha nem néztem még a statot. Se az enyémet, se másét. Főleg, hogy sokan random körökben játszanak, vagy mint én is sokat spotolnak(T-50-2), így semmi érdemleges információval nem szolgál.

(#19043) kedvesgabor válasza fsb1000 (#19041) üzenetére


kedvesgabor
tag

És mihez viszonyítás? Én azért játszok, hogy szórakozzak, nem azért, hogy nézegessem mekkora "király" vagyok mert ennyi v. annyi ez vagy az a statom...
...pl.: legtöbb killem 10 (KT-vel)...bukó csata, akkor mégse voltam olyan jó, ha vesztettünk pedig a 10 kill azt mondaná... nem?

(#19044) emre válasza fsb1000 (#19038) üzenetére


emre
veterán

Asszem a hétvégén nekiállok én is a német ágnak, majd ahhoz lehet hasonlítani.
Mondjuk én a másik vonalon szeretnék eljutni a 3601-eshez. :U

De ha megnézed az én statomat a tier 5 alatti tankokkal én sem tudtam meccsenként 1 killt elérni (a KV op, kivétel). Valamint egy szinte full TD-s statot nem kell összehasonlítani egy tankos stattal.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#19045) diegho


diegho
nagyúr

Ez fair elosztás lenne?

[link]

Ellenfélnél mind a 4 9-es nagy torony nagy ágyú, nálunk IS-4 Bl-9. ISU stock, nincs medünk, nincs scoutunk, ráadásul a csata közepén tök váratlanul 300m-ről simán hátba lő az IS-3 a csapatomból csak úgy poénból.

[ Szerkesztve ]

(#19046) bandiras2


bandiras2
senior tag

Feltettem a távcsövet a StuG-ra, de az adattáblában levő látótávolsága maradt 380. Ez valami bug?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#19047) L-e-f-i-e válasza bandiras2 (#19046) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Szerintem nem lesz írásos nyoma...egyszerűen csak messzebb látsz.

=^-^=

(#19048) kedvesgabor válasza diegho (#19045) üzenetére


kedvesgabor
tag

Az elosztás sose az:)

(#19049) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

a statok meg a statisztika kb szart se ér ha játékos skilljét akarod nézni. nekem pl van 4444 meccsem, de csak 47% win rate, 710 átlagsebzés, és nincs 1kill/battle. ez azért van mert a t1-t6 közötti sávban rettentő sokat afkolok, mivel még úgy is pozitív a credit és az XP ha meg se mozdulok, így tudok mást csinálni (nem mondom hogy ez a követendő példa, elítélhető, de pl M6al t7-8as csatában amúgy se tudnék mit csinálni). ez nagyban leront minden statisztikám.

de pl is4-7el, vagy m40/43al már simán jó stattal rendelkezek bőven 2000 feletti sebzés, 88%os hit rate. Tehát összesített és kicsiket is tartalmazó statisztika nagyon torz képet adhat

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#19050) diegho válasza kedvesgabor (#19048) üzenetére


diegho
nagyúr

Dehogynem, amikor minden szintből ugyanannyi van mindkét oldalon, na de ez. Ez nagyon vicc. Ráadásul egy rakás stock tank volt nálunk. Tényleg sokat fejlődött az MM ebből a szempontból, csak visszafelé.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.