Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29101) babferi


babferi
tag

Aki hasznal T14-et , az meg tudna mondani , hogy azzal atlagban mennyi kredit folyik be ill. jobb korok alatt mennyit hoz?

[ Szerkesztve ]

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#29102) emre válasza fsb1000 (#29099) üzenetére


emre
veterán

Nekem csak IS3 van, és az is csak 75%-os legénységgel, mert a fullosat átképeztem IS-4-re. Az S-51-et meg eladtam. Szóval részemről nem erőltetném a dolgot. :(

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29103) bandiras2 válasza emre (#29102) üzenetére


bandiras2
senior tag

S-51 milyen volt? mennyire használható mint tüzér? Másképpen az életbe nem lesz tüzérem, csak érdekelne mik a tapasztalatok vele. Kreditfaktorban hogy hoz?

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#29104) mynames válasza fsb1000 (#29099) üzenetére


mynames
senior tag

Most volt igazolva amit közzétettél. A tank században T1 és egyéb okosságok , míg az ellennél 2x ARL 5xKV3 és VK...
gondolhatod.
És itt jelzem, és sértődés ne legyen de ennek így nem sok értelme volt...
Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#29105) emre válasza bandiras2 (#29103) üzenetére


emre
veterán

Igazából nem tudom mit ér mint arty, mert a célzásnak nem sok köze volt a becsapódási területhez. A nagyobb löveget ki sem fejlesztettem rajta, nagyon elegem lett belőle. Már nem nagyon emlékszek mennyit lehetett keresni vele. :F De nagy összegeket nem akasztottam le vele.
Kicsit bánom is hogy eladtam, mert egy hónapban egyszer játszanék vele, de egyenlőre leküzdöm eme ferde hajlamot. :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29106) fsb1000 válasza mynames (#29104) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Írtam a chatbe, főleg bencz nevű tagunknak címezve. Ennyi,

A forradalmak akkor indulnak be, mikor a népek nem tudják már a régi módon élni az életüket.
(najó... csak nagyjából, de gondolom érhető)

----

Ami fontos: a század létrehozója felel az összeállításért.
Ha nem jön össze egy század normális járművekkel nem kell elindítani.
Ez csak egy játék, nem noszogatásra megyünk századba, hanem mert úgy gondoljuk úgy jobb játszani és még kreditben is megéri. De ha nem.... akkor nem.
Vagy egyszerűen csak más tankkal szeretnénk menni, olyan ami nem fér be a századba.

Nem kell ebből tragédiát csinálni.

(#29107) ZerocokeX válasza babferi (#29101) üzenetére


ZerocokeX
csendes tag

Attól függ,én csipázom ezt a heavy-t. :)) A javítás kb. 3K,nekem a legrosszabb köröm is 9K-t hozott,viszont,hogyha jó vagy vele 15-30K között kaszálsz.

I Löwe Tank Destroyers!

(#29108) fsb1000 válasza emre (#29102) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem az is jó lehet.... talán 75% nem olyan gáz, ha a BL9 megvan.
Szerintem legközelebb 1 hét múlva lesz lehetőség T8 századra.
(mármint a PHE szervezésében)

(#29109) emre válasza fsb1000 (#29108) üzenetére


emre
veterán

Persze, az megvan. :K
Talán a nagyobb rádiót nem fejlesztettem ki még rajta, de azt sem direkt, hanem csak úgy elmaradt. :B A legénységet meg majd csiszolgatom még.

Mondjuk maradandót nem alkottam vele.
De a t32-nél többre tartom, viszont a kt szerintem jobb egy kicsit.
Egyiket sem használtam, szóval nem vitát akarok indítani, csupán személyes "tapasztalat".

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29110) szalai56 válasza emre (#29109) üzenetére


szalai56
senior tag

Kinek mi jön be. Nekem mind a 4 T8 tankom (francia nélkül) teljesen elitté fejlesztve volt. Már csak 3 van, mivel a T32-t eladtam. A többivel még most is játszom. Az IS3-mal megy a legjobban. :B

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#29111) fsb1000


fsb1000
nagyúr

psychohun9111 játékost azonnali hatállyal elbocsátottam a PHE ezredből, szállasi éltetése, és zsidózás miatt.

Lehet mondani, hogy ez nem volt feltétel, de úgy gondolom az ilyen tartalmú beírásoknak nincs helye egy játékközösségben.
Minenki tartsa otthon, vagy folytsa magába a hasonló gondolatait. Ez van.

(#29112) ZerocokeX válasza fsb1000 (#29111) üzenetére


ZerocokeX
csendes tag

Elolvastad a felvételi kérelmem?

I Löwe Tank Destroyers!

(#29113) fsb1000 válasza ZerocokeX (#29112) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ma 1 felvételi kérelem érkezett. Azt elolvastam és indoklás nélkül elutasításra került.
Ha akarod magánban megindoklom.

(#29114) mynames válasza fsb1000 (#29106) üzenetére


mynames
senior tag

Szeretném még jelezni, hogy senkivel személyes problémám nem volt, mindenki jól tette a dolgát. Egyszerűen csak kevesek voltunk...
---
Azért talán psychohun9111-ra dobhattál volna egy warn-t...de megértem a döntésed.

[ Szerkesztve ]

(#29115) D.Orion


D.Orion
veterán

PHE tagok:

Mindenki kapott tőlem minimum egy üzenetet T8 század címmel a WoT oldalán. Olvassátok el és reagáljatok rá. Van aki megkapta az üzenetet hatszor is, mert nem működik a körüzenet funkció így némi szerencsétlenkedés után úgy döntöttem, hogy elküldöm az üzenetet mindenkinek egyesével. Nem volt kellemes 66 alkalommal nyomni a CTRL+V -t és a back-et, valamit minden embernél háromszor kattintani. :U Így remélem méltóztattok reagálni az üzenetre, aki nem teszi arról nekem meg is lesz a véleményem. ;]

(#29116) fsb1000 válasza mynames (#29114) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nincs warm.

1x kértem ne csinálja. Ezt kell felfogni warm-nak ilyen esetekben.
Sajnos folytatta tovább.
A PHE-ben játszani kell, nem zsidózni. Erről nem kívánok vitát nyitni.

(#29117) balin_hun_


balin_hun_
csendes tag

Sziasztok.
t8 századba én is mennék,van panther II,VK4502A,IS3,ezek fúlosak,Tiger II-még 85%-van.
Majd keressetek ha minden szépen kialakul.

ui:A vitákban nem veszek rész.

További jó játékot.

(#29118) mynames válasza D.Orion (#29115) üzenetére


mynames
senior tag

Ezt ott kellene látni ahol az invite jön? Vagy hol?
---
(#29116) fsb1000 :"A PHE-ben játszani kell, nem zsidózni." jogos!

[ Szerkesztve ]

(#29119) Veatta válasza D.Orion (#29115) üzenetére


Veatta
aktív tag

szia!

Nem kaptam meg, viszont amit küldeni akartam Neked arra ez a hibaüzenet jött:

"Failed to deliver message to user pHeetR."

(#29120) emre válasza mynames (#29118) üzenetére


emre
veterán

A wot-ban megadott email címedre megy :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29121) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Szevasztok!
Azt hol lehet megnézni miből mennyit sikerült kilőni?

Origin:Memphis79HUN

(#29122) vhw válasza Memphis79 (#29121) üzenetére


vhw
addikt

Az első hsz-ben a fontos statok az accountodról link alatt.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#29123) emre válasza D.Orion (#29115) üzenetére


emre
veterán

Én megkaptam 3-szor is az emailed, meg azóta egy választ is. :DDD
Az utóbbi elkövetőjét hozzád irányítottam. :)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29124) MasterHUn


MasterHUn
senior tag

8ad döntő arty szemszögből

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#29125) MCGaiwer válasza D.Orion (#29087) üzenetére


MCGaiwer
addikt

t32 isu s51, med felesleges, de 1 max 2 befér ha jobb nincs.

ezek a kategória legjobbjai, nem az egyetlen használhatók, de a legjobbak.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#29126) paleinho válasza D.Orion (#29115) üzenetére


paleinho
senior tag

The member pHeetR cannot receive any new messages
nem tudok választ küldeni

sikerült

[ Szerkesztve ]

(#29127) Fel válasza D.Orion (#29115) üzenetére


Fel
addikt

Én küldtem itt egy privit..

(#29128) GrooveHero válasza MCGaiwer (#29125) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nem érsz rá? Köllenél nekünkl:D

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#29129) MCGaiwer válasza szalai56 (#29091) üzenetére


MCGaiwer
addikt

a legszebb az egészben, hogy kemény 1200 xpt kapott a 10 killért, szóval biztos sokat dolgozott a sebzésen és nem csak lelőtte a 100-500 hps tankokat.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#29130) MasterHUn válasza MCGaiwer (#29129) üzenetére


MasterHUn
senior tag

tudod az alapfiók csodái. amugymeg a 10 killből 4 volt 200hp alatt

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#29131) Tüzi

tuti a grille miatt vesztették el a németek a 2. vh-t...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#29132) Arpee78


Arpee78
senior tag

Mely fórumokban vannak WOT topikok, olyan ami lakot és lakható is? Az SG.hu-ról tudok, van még ezen kívül?

(#29133) fsb1000 válasza Arpee78 (#29132) üzenetére


fsb1000
nagyúr

WoT oldalán van magyar részleg. Nem tudom mennyire használják.

(#29134) KaLeun


KaLeun
senior tag

Mentem 10+ csatát t10 században, különböző klánokkal és az összes bukta volt. Igaz irányító egyikben sem volt.

Előtte mentem az egyik komolyabb magyar klánnal pár t8-ast, ott mondjuk volt irányító. De az első vesztes csata után egy másik csávó és én lettem a bűnbak, mert nem támadtunk az ellen jól felállított védelmére, amikor éppen 3 oldalról támadtak minket. Persze az az apróság senkinek sem szúrt szemet, hogy saját főerőnk szájtátva nézte amint oldalba támadnak minket és utána meg leiskolázták őket.

Cila

(#29135) Stauffenberg válasza D.Orion (#29115) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Csak egyszer kaptam meg az üzenetet. Egyrészt a T8 századhoz még fejlődnöm kéne, és tudom, hogy nem lehetetlen ennyi idő alatt annak aki elég sok szabadidővel rendelkezik, de sajnos én nem jutok minden nap a játék közelébe.

A hétvége meg csak azért bajos, mert ilyenkor általában a párommal vagyok. Bár ő is játszik velem szakaszban (alacsonyabb tierben még), de érthetően egy kellemes szombat este nem így telik nálunk. :)

Amúgy T6 századhoz vannak fullra kifejlesztett vasak a garázsomban, oda be tudok vágódni ha hétköznap este is alakulnak random. :)

BTW jó látni, hogy alakulnak ilyen kicsit komolyabb közösségi kezdeményezések is. Egyébként klánon belüli tét nélküli gyakorló csatákra is gondoltatok? Csak az ellőtt lőszert kell fizetni a tank javításával nem kell számolni. Igaz XP sem jár, de lehetne különféle taktikákat gyakorolni. Meg aki még nem ismeri eléggé a tankját annak is jó gyakorlás lenne. :) Csak azért vetődött fel bennem ez is, mert korábban voltak haragos hangok akik panaszkodtak a tapasztalatlan csapattársakra században. Puffogás helyett meg lehetne amolyan "oktatást" tartani nekik ilyen módon.

[ Szerkesztve ]

(#29136) vbbb


vbbb
őstag

Na ezt egy picit már túlzásnak tartom...eltávolítja a fákról a leveleket mod:

http://mirtankov.net/mods/5979-wot-mode.html

(#29137) fsb1000 válasza Stauffenberg (#29135) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az ötlet nagyon jó!
Ha jelentkezik pár oktató vénájú tag, akkor mehetünk gyakorlóba.

Mindazonáltal nagy létszámra nem számíthatunk, mert jelenleg nincs utánpotlás nevelés, csak az együtt játszás öröméért és a kreditmaximalizálás miatt tart össze a csapat.

---

Vbbb: ezt a mod-ot több magyar klán oldalán is ajánlják.
Amig autoaim meg piros kountur van ez nem sokat számít, hogy a weappoint skinekről ne is beszéljünk..... Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#29138) KaLeun válasza fsb1000 (#29137) üzenetére


KaLeun
senior tag

Akinek olyan öregecske masinája van, mint nekem annak lehet, hogy segít egy kis plusz kicsikarni a gépéből.

[ Szerkesztve ]

Cila

(#29139) Paul119


Paul119
addikt

Victory!
Battle: Redshire 2012. január 23. 0:51:46
Vehicle: Type 59
Experience received: 1 153
Credits received: 67 838
Battle Achievements: Steel Wall, Invader
paraszt t34 kilövöldözte az összes tankot amit én le sebeztem, kb 8 tankot lőttem le 400 hpra na ez a segg mindent el lőtte előlem :W

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#29140) Murder3


Murder3
addikt

nekem van t8 panther 2 meg kt mind2 fullos illetve panther 2-ről még 1-2% legénység hiányzik

(#29141) fsb1000


fsb1000
nagyúr

NE OLVASD EL!

Sajnos ellenállhatatlan késztetést érzek, hogy megosszam a noobságom korlátainak áttörését és a 100K-s kredithatár túllépését a velem azonos érdeklődésű fórumolvasokkal.
Én örülök ennek a 6 killes győzelemnek 5000 csata után is, örüljetek velem, vagy nélkülem prósági és off-allergia szinttől függően.

Győzelem!
Csata: Westfield 2012. január 23. 3:23:33
Jármű: Type 59
Szerzett tapasztalat: 3 882 (2x szorzó)
Szerzett kredit: 105 750
Csatában elért Achievement: Acélfal, Top Gun

(#29142) kstewe


kstewe
csendes tag

mi volt ez a reggeli frissités

(#29143) Snooker


Snooker
senior tag

Ebben a 7.1b frissítésben mi van? Hol tudom elolvasni a leírását?

(#29144) MasterHUn válasza Snooker (#29143) üzenetére


MasterHUn
senior tag

átnéztem a játékot de nem találtam benne semmi változást.... esetleg anyi lehet hogy kiszedték a tracer-t :)artyknál vagy a prém tankokat megint lejjeb húzták stb... :D

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#29145) emre válasza MCGaiwer (#29125) üzenetére


emre
veterán

Te milyen nick-el játszol?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29146) bandiras2 válasza MasterHUn (#29144) üzenetére


bandiras2
senior tag

Valamint változtattak a célzáson is, most már nem lehet a nagy kaliberű ágyúkkal "mester lövészkedni". Korábban ha rászántad a célzásra az időt, a pálya másik végére pontosan el lehetett trollkodni a 105 és 152 mm rövid csövű szeretetcsomagokkal, de úgy vettem észre, bármennyi időt is szánok rá, a kör nem szűkül tovább virtuálisan, hanem a körön belül randomizál azt jóvan.
Emiatt szereltem le a KV2-ről a 152 milist, és mostmár a hetzer 105 mm ágyújából is elegem van, visszamegy rá a 75 mm longbarell.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#29147) MasterHUn válasza bandiras2 (#29146) üzenetére


MasterHUn
senior tag

hmm nem tudom de a t92őn mintha javítottak volna :D bár ez relative mert 240MM :D

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#29148) MasterHUn válasza bandiras2 (#29146) üzenetére


MasterHUn
senior tag

de a legjobb hogy a WOT oldalán nem találok semmiféle leírást hogy mitváltoztattak se semmit.....

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#29149) bandiras2 válasza MasterHUn (#29148) üzenetére


bandiras2
senior tag

Azt úgy kell elképzelni, hogy KV2, Himmelsdorf, árkádsorból árkádsorba a tér két oldalán bújkálva átlőttem többször is a t29re, hogy csak 3 pixel látszott belőle. Erre persze rá kellett szánni az időt, komolyan 30 másodpercig tartottam a célon a löveget, szerencsére nem mozdult meg. szerencsétlen azt se tudta h mi történhetett vele, két lövésből 2 talált, 75% életet téptem le róla, sajna a 3 lövés mellément mert megmozdult, és idő előtt ellőttem. ilyesmit folytatólagosan csináltam a KVval, és a hetzerrel is. Aztán benerfelték a HE-t, és most már a célzás se a régi.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#29150) xedos válasza fsb1000 (#29141) üzenetére


xedos
addikt

Gratulálok az eredményhez!

Tegnap olvastam a WOT-on a PHE-t. Egyetértek veled. Örülök, hogy ez egy olyan önszerveződő csapat ami magáért van! Több vezetőnél játszottam már és igen, még rosszabb tankkal is előre veszik a PHE-seket. KÖSZÖNÖM a szervezést!

Sajnos a T8-as csapatba nem tudok menni:-(
Szenvedek a Tigrissel:-( Pedig már majdnem ful! Csak a motor kellene bele...
Megdöbbentem, hogy a stat szerint a legjobb eredményeim Pz4-el vannak!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.