Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30555) balintka válasza fsb1000 (#30554) üzenetére


balintka
addikt

Egyetértek. Inkább meg kéne köszönni, h felhívta az 1000 Ft-os újságra a figyelmet.

(#30556) Gyuri27 válasza balintka (#30555) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha nem osztom meg 5 1000ft-s kóddal lennék beljebb.
Így csak az ideg van. Meg a hála.
Magyarország én így szeretlek. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#30558) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

A vitát ismét kérném befejezni, és térjetek vissza a topik témájához! Köszönöm.

Everybody lies.

(#30559) emre


emre
veterán

Asszem eddigi legjobb köröm :))
(nem duplázós)

Győzelem!
Csata: Cliff 2012. január 30. 19:56:13
Jármű: Object 704
Szerzett tapasztalat: 1 909
Szerzett kredit: 90 267
Csatában elért Achievement: Top Gun, Boelter Kitüntetés

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#30560) Antonius1978 válasza D.Orion (#30549) üzenetére


Antonius1978
addikt

Subidubidu :)
Megvettem a hosszu 128-ast a JT-re.
Ime az elso csatam az uj loveggel :

Döntetlen
Csata: Redshire Monday, January 30, 2012 8:47:29 PM
Jármű: Jagdtiger
Szerzett tapasztalat: 480
Szerzett kredit: 37,435
Csatában elért Achievement: Szárnysegéd

Nekem csak 1 E-75 kerult a szemem ele, 100% EP - 1 loves = 79% EP :)

(#30561) Antonius1978 válasza CactuS (#30550) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hahaha, frappans kifejezes :)

(#30562) emre válasza emre (#30559) üzenetére


emre
veterán

itt a replays ha valakit érdekel

Itt meg egy Epic Fail IS4-el

(A data megint behalt)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#30563) skill84


skill84
tag

csináltam egy új hirdetés , kissé módosítva van de aki tudja miről van szó az érteni fogja. :)

(#30564) Arpee78 válasza Antonius1978 (#30560) üzenetére


Arpee78
senior tag

Ha ilyen fontos eseményeket megosztatok, akkor én is. :)

Az egyik legviccesebb csatám link Röviddel kezdés után tuti buktának látszott. Én is "csak lőjek valamit" úgyis vesztünk gondolattal nyomultam. Aztán meglepő vége lett.

(#30565) Tüzi válasza Chris0321 (#30519) üzenetére

Sebaj.
Valszeg utolsó meccseimet tolom ezzel a játékkel éppen :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#30566) fsb1000 válasza Tüzi (#30565) üzenetére


fsb1000
nagyúr

na.. hogyhogy?
Délután még azt írtad, hogy valami legal2 vagy milyen játékon nevelkedtél.

Tényleg érdekelne mi okoz ekkora változást pár óra alatt.
Panther hosszú csővel csak nincs már olyan messze!

(#30567) vhw


vhw
addikt

Az epic fail team...

[link]

Az a KV szépen átgyalogolt mindenkin, mire odaért hozzám volt 8-9 killje, az összes 5ös tankunk halott volt addigra, és full HP-n volt. 250-280HP-ra leszedtem, sajnos már nem volt elég életem, hogy kibírjak egy lövést a 107estől, így ottmaradt 5 kicsire a KV, egyedül a mardernek lett volna esélye szétszedni, amire meg is kapott minden lehetőséget; 3 kis tank volt már a foglalókörben, a KV körül rohangálva, a marder pedig a bázis melletti kis szirten volt, 90°-os szögben rálátva a KV oldalára, 3-4et lőtt ebből egy sebzett, a többi elment a francba, gratulálok!
A végén ez az eltévedt amx maradt csak, akit úgy kértem, hogy bújjon el amíg van mivel, nehogy 14killes csatát nyerjen a KV.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#30568) echterion válasza vhw (#30567) üzenetére


echterion
nagyúr

Uh, ez azért durva...

**********

(#30569) Gyuri27 válasza fsb1000 (#30566) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ne várd a szivószálat a párducra. tüt jóformán mindent. Viszont átlag sebzése mint a su-85b-nek. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#30570) Tüzi válasza fsb1000 (#30566) üzenetére

reggel volt 150k pénzem. mostanra van 7k, és nem igen vettem semmit, egy lánctalp kivételével a 3002db-re.
3szor egymás után lőttek ki ma faház mögött (falon át egy lövésből), úgy, hogy nem láttam senkit sem a radaron, és voltak körülöttem 3an.
7es ágyúval (132 pen/220dmg) folyamat pattanok az 5ös med tankokról, azok 3-4ből kilőnek. 1250 hp-val.
idegesít, hogy állok a 3 bokor mögött, álcahálóval, 3 tankosomnak 70-80%os a camoja, majd a semmiből elkezdenek lőni. mögöttem/mellettem csak csapattársak ugyanígy.
de ami a legjobban elvette a kedvem, hogy akármerre megyek/akárhol állok hirtelen t9-ek vesznek körbe, komolyan, már pezsgőt bontok, amikor csak 1 tiger jön :)

szóval ma eléggé elment a kedvem ettől. elbasztam az egész napom, elment a kevéske kreditem.
oszt ennyi dióhéjban.
didn't penetrate
bounced off
didn't scratch
etc.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#30571) Tüzi válasza vhw (#30567) üzenetére

ja, ez meg a folytatása.
folyamat defeat-ek. 10-14en nem tudnak 2 (!!!!!!) tankot kilőni. én kiszenvedek két fraget, a többi majom meg kettőt nem bír összehozni, hummellel otthagynak az enemy scoutjainak, állnak, és nézik, ahogy szétlőnek.

hát a faxom idegesíteni magát ezzel.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#30572) Iron Funeral válasza Tüzi (#30571) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Chillax van :DDD
Visszaveszed takarékra, lenyomod a napi duplákat, hamar ott leszel a Panthernél :)

(#30573) fsb1000: szerintem is jó... annyit lehetne változtatni rajta, hogy 135 helyett 155öt durrantson, abból az okból kifolyólag, hogy ne egy PZ4 stopping powerje legyen egy tier VII tankon :)

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#30573) fsb1000 válasza Gyuri27 (#30569) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Már nem várom, mentem vele 400+ kört.
Szerintem nincs vele gond, de elfogadom, hogy mások gyengének érzik.

(#30574) D.Orion


D.Orion
veterán

M6 Malinokva replay. Hogyan játszunk az utolsó körben alvás előtt. Enyhe kamikaze feeling T9 csatában. Aztán miután 5 lövésből 5x200-t vittem be az IS4-nek, plusz felgyújtás... kicsit mérges voltam, hogy a csapat meg elcseszte. :W Lessétek meg hogyan rohantam át a pályán Magic bush-ba. ;] Igazi agyatlan kör volt az elején, csak halljak meg és megyek aludni mentalitás. Lehet noobozni, elég szar voltam. :DDD

(#30575) echterion válasza D.Orion (#30574) üzenetére


echterion
nagyúr

Noooooob. :P

**********

(#30576) Chris0321 válasza Tüzi (#30571) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem csak neked ilyen. Nem egyszer feltartok több tankot T32-essel és nem épp az ellenség leggyengébb tankjait és hirtelen azt veszem észre, hogy hátba támad az ellenség mert sehol a többi tank(mind kilőtték). Volt nem egy olyan csatám ma amiben 3 perc alatt legyőzték a csapatom! :W
Nem egyszer hiába kérek segítséget, hagynak meghalni mert nem mernek előrébb jönni pár kis tank miatt amit simán ki tudtak volna szedni. Hiába vannak közelebb a bázisunkhoz, nem mennek vissza védeni és mire visszaérnék befoglalják, már ha van lehetőségem visszamenni. Mert ugye ha harcolok valakivel nem egészséges csak úgy otthagyni. A lemingekről ne is beszéljek.
De akkor sem fogom abbahagyni, küzdök amíg ki nem lőnek.

(#30577) Gyuri27 válasza fsb1000 (#30573) üzenetére


Gyuri27
félisten

Gyenge a dmg. Ez tény sajna.
Átlag sebzés kb 140. Igaz használok töltés gyorsitót. Így elég szépen lehet köpködni. De ezzel együtt is sajna vicc. Nem tart tőle senki.

Amd - Radeon - Ryzen

(#30578) CactuS válasza CactuS (#30550) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Tudom, hogy mindenki imádja, de ez bestof nekem:

3 kill (!)

Győzelem!
Csata: Komarin 2012. január 30. 21:49:47
Jármű: PzKpfw 38 nA
Szerzett tapasztalat: 910
Szerzett kredit: 15 879

Eskü kiírom a replayt aranylemezre. :D

Tüzi: Welcome in the WoT world. ;)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30579) Tüzi válasza Chris0321 (#30576) üzenetére

De hallod... Ma nyert a másik csapat úgy, hogy 1 tankot vesztettek, azt is én lőttem ki. 14en képtelenek voltak egyet leszedni.
lol? :W
ezzel nem azt akarom sugallni, hogy milyen király vagyok, mert nem vagyok így két hét játékkal a hátam mögött. egyszerűen csak az alapvető logikát nem értem a többi emberben

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#30580) Chris0321 válasza Tüzi (#30579) üzenetére


Chris0321
addikt

Hány olyan csatát láttam eddig ahol kinyírtak mindenkit tőlünk és nekünk egy killünk sem volt! Persze voltam olyan csatában is ahol én voltam a nyerő csapatban.
Ilyenkor nem tehet az ember mást, mint nyel egy nagyot és a következő csatában megpróbál törleszteni. :)

 
Vereség
Csata: Malinovka 2012. január 30. 21:55:48
Jármű: T32
Szerzett tapasztalat: 715
Szerzett kredit: 35 478
Csatában elért Achievement: Mesterlövész

Most ért véget a mai utolsó csatám. 4:15-re vesztettünk, ebből kettőt én szedtem ki. Max. 8-asok voltak a csatában, én kilőttem a 2 typot és megsebeztem egy 3601-est. Utána kiszedtek.
Prémiumos volt a csata.

[ Szerkesztve ]

(#30581) fsb1000 válasza Tüzi (#30570) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Kell mellé egy farmoló tank, amit még élvezel is.
Az XP meg nagy nehezen kiszenvedhető a következőre olyan tankkal is amit csak átmenetinek tartunk. Én igy csináltam végig a JgPz-t, amikor nagyon meguntam volt hogy 2 napig se mentem vele.

(#30582) Tüzi válasza fsb1000 (#30581) üzenetére

xp az kijön... de 1.5kk kreditet hogyan szedsz ki? :) ez a kérdés a fő kérdés.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#30583) fsb1000 válasza Tüzi (#30582) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Pz4-el vagy Vk3601H-val.

SzerK. És nem törödve a stattal, killekkel, csak sebezésre menni, ettől lesz sok a kredit. + néhány közelharc ha van veled egy súlycsoport.

[ Szerkesztve ]

(#30584) CactuS válasza Tüzi (#30582) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Tier V-el farmolj. Német ágon talán PzIVel, vagy esetleg a TDvel (bár nem tudom mennyire jók a német TDk). Végső megoldás a mindenki által szeretett artyzás lehet.

Ez olyan mint anno L2ben: olcsóbb volt a C-s SSC meg BSSC farmolásra egy jól feluppolt fegyverrel, mint az ASS/BSSA vagy SSS/BSSS.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30585) Arpee78 válasza Tüzi (#30579) üzenetére


Arpee78
senior tag

A random csata bizony ilyen, nem érdemes csapatjátékra számítani. Nem tudom században mentél e már, próbáld ki. Ott is ugyanúgy lehet nyerni vagy veszíteni, de úgy-ahogy mentes a random csata zavaró vonásaitól.

(#30586) Tüzi válasza fsb1000 (#30583) üzenetére

3601-et mindig utolsó 5-be rakja.
3002-t meg elég "gyakran" első 5be. de ez meg papír...
nem tudom, alszom rá egyet, de ez így nem járja...

köszönöm a tippeket, megpróbálom hasznosítani.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#30587) -vitya- válasza LBandi (#30548) üzenetére


-vitya-
őstag

imádom , ha csalódnak bennem, semmi baj. Sosem voltam etalon, csak jól tudtam simulni az igazi etalonokhoz...

Az meg, hogy célozni rohadtul tudok, igazi fegyverrel, és virtuálissal is, az meg csak egy adottság. Ezért sosem szeretném, ha valaki felnézne rám.

-=Витя=-

(#30588) Tüzi válasza CactuS (#30584) üzenetére

jam, az rémlik :D heatchens book +15ön powa :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#30589) Djuree


Djuree
félisten

lol, du. 6 óta toltam és most fejeztem be :DDD régen gémeltem már ennyit :C majdnem meglett a tier4 ára is :)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30590) Chris0321 válasza Tüzi (#30586) üzenetére


Chris0321
addikt

Én most T32-esel megyek sokat. Sok 3601-esel összefutok és minden különösebb teketória nélkül lőnek akár hátba is és ha van valami komolyabb ellenfél akkor inkább azt tudom le előbb, már ha sikerül és addig is tud sebezni.
Ha nagyobb tierü nálad az ellenfél, többet kapsz a sebzéséért. Minél nagyobb annál többet. Kövess valamilyen nagyobb tankot és távolabbról támogasd. Nem a legszebb harcmodor, de ha ezt kell alkalmaznod ahhoz, hogy pénzt keress miért ne? Okosan használva a fedezékeket elég sokáig életben lehet maradni, főleg ha ne egyedül indulsz el valamerre.

(#30591) Tüzi válasza Djuree (#30589) üzenetére

[]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#30592) CactuS válasza Chris0321 (#30590) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jó ötlet, csak arra figyelj, hogy ha a 3. alkalommal koppansz a top tank fenekén fékezés után akkor készítheted a kék-sárgát, mert tuti, hogy kitágítja a kémlelő nyílásod. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30593) fsb1000 válasza CactuS (#30592) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem olyan forró az... én szeretem ha jön utánam med, mert nem kell figyeljek annyira a megkerülőkre meg szedegeti a maradékot, vagy láncolgat. Egyébként régebben sokat supportáltam, Pantherrel, Tigrisekkel, és sosem volt gond, pedig volt hogy a tornyába is belelöttem a TOp tanknak. A blokkolásra figyelni kell.

[ Szerkesztve ]

(#30594) Djuree válasza Tüzi (#30591) üzenetére


Djuree
félisten

he? :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30595) CactuS válasza fsb1000 (#30593) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát én megőrülök attól, amikor jön utánam egy kis biszbasz és folyamatosan koccan rajtam, amikor megállok célozni. Általában azért sikerült úgy forognom, hogy ezeket szedjék ki először mellettem és akkor remek fedezék lesz belőlük. :D

 Kifejlesztve:
A következő tank kifejlesztve: PzKpfw IV. Elköltött XP: 12 624.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30596) Tüzi

ez marha nagy :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#30597) Iron Funeral válasza CactuS (#30595) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Mész tovább a Maus vonalon? Sok hajat sikert hozzá :D

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#30598) CactuS válasza Iron Funeral (#30597) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Meglátjuk milyen ez a vacak, lehet felfarmolom elite-é. A cél inkább keresztbe ugrással a Tigris->E-100 vonal. Maus nekem túl lassúnak tűnik.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30599) Fel válasza emre (#30562) üzenetére


Fel
addikt

O. 704-es replayben feltűnt egy hiba. A mapon... 9:30 körül, mikor az IS-4-ek mennek a ház mögé, akkor át lehet látni az épület alatt. Vajon át is lehet lőni ott..? Ha legközelebb Cliff-en lesz csatám megnézem.

(#30600) Tesi


Tesi
tag

Srácok...meglett az ISU-ra a BL10. Hát ez nem semmi... Első célpontom egy Ferdi volt. Kapásból,szemből -800HP. Mondom ez jó kezdés. Holnap tesztelem rendesen. A nagy izgalomban lemerült a durecelem...

Te hiszel a MATRIXBAN?... Egy igazi JEDI nem hisz a matrixban!!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.