Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29151) MasterHUn válasza bandiras2 (#29149) üzenetére


MasterHUn
senior tag

nem jönnek rá hogy egyre jobban elszarják :D de remélem 1x jobban belegondolnak hogy nem csak a pénz a minden.

ui: szakasz?

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#29152) smisa


smisa
őstag

Én mintha a T34 és IS4 en éreznék változásokat a T34 mintha megtáltosodot volna a 10.5 lőveggel is van értelme küzdeni azon tutti javítottak vagy a német frontokon gyengitettek :DDD

(#29153) MasterHUn válasza smisa (#29152) üzenetére


MasterHUn
senior tag

type 59 el az is-4ről lepattantatm akárhonnan lőttem. még a HE is elpattant. hozáteszem prémiumtankal. :D

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#29154) D.Orion


D.Orion
veterán

Victory!
Battle: Himmelsdorf 2012. január 23. 8:39:20
Vehicle: PzKpfw VI Tiger (P)
Experience received: 1 738
Credits received: 40 060
Battle Achievements: Reaper, Top Gun, Kay's Medal II Class, Boelter's Medal, Sniper

18lövés/18találat. Abszolút top tank voltam, ellenfél IS-ét szétkapta egy KV, onnantól pedig uraltam a pályát. Replay. A végén lepattantam a Hummel-ről ezért nem lett 9 kill, csak 8. Semmi extra, csak olyan megyek azt szétlövök mindenkit, mert tudom, hogy én vagyok a legjobb. ;]

(#29155) MasterHUn válasza D.Orion (#29154) üzenetére


MasterHUn
senior tag

[link]

esetleg hasolló? :D

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#29156) Zeratul


Zeratul
addikt

Jelenleg csak T7 a legmagasabb tier tankom Tiger P és Jagdpanther ami van az se elit.

(#29157) D.Orion válasza MasterHUn (#29155) üzenetére


D.Orion
veterán

:N Köze nincs hozzá.

(#29158) ollie válasza MasterHUn (#29153) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A vezetői nyílást elég gyakran át lehet lőni type-pal. Persze szemben kell vele állni, és viszonylag közel.

Amúgy valami piszkáltak a type-pal, mert az elmúlt héten összesen kaptam annyi ammoracket vele, mint előtte 3 hónap alatt, és rendszeresen látom, hogy lövik ki a typeokat ammo rackkel.

[ Szerkesztve ]

***

(#29159) MasterHUn válasza D.Orion (#29157) üzenetére


MasterHUn
senior tag

megnéztem a replayed. jól jáccasz nem fikázni akarlak de 3 tank kivételével az összes 150hp alatti volt :) nállunk ezt ugy nevezik wintersessen lősttél :) de szép meccs volt bár az utolsó lövés hummelra h beciripelt nem a te hibád volt neki volt mákja!

UPP

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#29160) D.Orion válasza ollie (#29158) üzenetére


D.Orion
veterán

Type-nak amo rack-et lőni? :F Na ez az ami nekem eddig sose sikerült. :(

(#29159) MasterHUn: Ezért is írtam bele, hogy semmi extra. Ott voltam és kilőttem őket. :DDD Azt bánom, hogy az elején az IS-re nem álltam rá korábban. Az a kecseg AMX40 elvonta a figyelmem.

[ Szerkesztve ]

(#29161) MasterHUn válasza D.Orion (#29160) üzenetére


MasterHUn
senior tag

míg nem volt benne nekem vizes lőszerrekesz addig csak ugy szedtek ki mostmá csak megsérül :)

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#29162) MasterHUn válasza D.Orion (#29160) üzenetére


MasterHUn
senior tag

jah a felfujt lufi :D

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#29163) KaLeun


KaLeun
senior tag

Bazz+, egy t7 francia light úgy szétkapta oldalról a T30-am, mint a 21... Artic Region, a híd alól megjelent egy ilyen kis OP sz@rdarab és mielőtt bármit csináltam volna már halott is voltam.

Jóslatom lassan realizálódik, már t7-t8 környékén tart egy csomó ember és hamarosan elérik a t9-10-et. Lesz itt sírás-rívás...

Bammeg akkor én is kérem a T30-am az auto loaderes toronnyal, mint T58. Akko' majd megtanítom kesztyűbe dudálni a békazabálókat. ;]

Cila

(#29164) ollie válasza KaLeun (#29163) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Simán szétszednek 1-1-ben bármit.

Mikor még IS-3-mal mentem, rám rontott egy ilyen francia t8-as, én csak egyet tudtam belelőni, amíg ő négyet belém, persze egyik lövése sem pattant, és el is pukkantam. Kb feléig töltött be közben nekem a következő skuló, pedig 100% legénység + venti + töltésgyorsító a tankon.

Azt azért hozzá kell tennem, hogy a hp-m csak kb 80%-on volt, ha 100%-on lett volna lehet, hogy maradt volna egy kicsi a negyedik lövése után, és még egyet bele tudtam volna lőni, de akkor meg utána pukkanok.

[ Szerkesztve ]

***

(#29165) emre válasza MasterHUn (#29162) üzenetére


emre
veterán

figyu, 5 egész percig tudod szerkeszteni a hozzászólásodat. ;)

Szerintem nem kellene 30 másodpercenkét újabbat elkövetned, ha nem tudod összeszedni a gondolataidat, vagy ha újabbak jutnak eszedbe. Légy szíves próbálj meg odafigyelni rá. thnx.

Más: délután lehet én is felteszem a SU-85 elkövetett 11kil-el végződő vadkacsavadászatot. :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29166) ollie


ollie
MODERÁTOR

A hétvégén volt egy érdekes döntetlen.

A meccs végén ellenfélnél volt 3 tank, nálunk 6-8 (nem emlékszem pontosan). Náluk mindhárom rajta állt a bázisunkon, nálunk öten, de egyik csapattárs kék volt, mert kilőtt közülünk valakit, ráadásul foglalás közben. Na most mindkét számláló pontosan egyszerre kúszott felfelé, 1-2 mp eltéréssel, így döntetlen is lett. Na most elég furcsa a dolog, mert ezek szerint úgy tűnik, hogy egyrészt a kék csapattárs nem számít bele a foglalásba, másrészt még semlegesítette is az egyik foglalónkat. Más magyarázatot nem tudok arra, hogy miért egyszerre ment felfele a két csík.

Ja igen, a ma reggeli frissítés mi volt vajon?

[ Szerkesztve ]

***

(#29167) MasterHUn


MasterHUn
senior tag

összefutottam 1 PHE-s kollegával :) replay

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#29168) ollie válasza MasterHUn (#29167) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi a játékbeli neved? Melóhelyen nem tudom megnézni a replay-eket...

***

(#29169) MasterHUn válasza ollie (#29168) üzenetére


MasterHUn
senior tag

MasterHUNWinters

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#29170) Iron Funeral válasza KaLeun (#29163) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Fejlessz E-100at, az hardcounter ezekre a 0 armoros cickányokra :)

Majd én is visszaveszem az enyém... de előtte az E-75öt, meg mindehhez kell soksok $$$$$$$ :))

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#29171) Levin01


Levin01
őstag

Sziasztok!

Mit változtatott ez a 0.7.1b minipatch?

(#29172) vhw válasza Levin01 (#29171) üzenetére


vhw
addikt

Állítólag csak valami kis bug fix és/vagy az orosz szerver miatt dobták ki. Náluk ugye időben kijött a patch ünnepek előtt, így volt karácsonyfa meg díszített garázs, most ezeket tüntették el ezzel a patchel (és kidobták ide is, hogy egyezzen a verziószám).

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#29173) jahrn válasza Levin01 (#29171) üzenetére


jahrn
senior tag

[link]

"Fejlessz E-100at"

Vmelyik dev irta h E-100 kap egy uj 150mm-es agyut majd ha kijon a Stug E-100.

[ Szerkesztve ]

(#29174) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Reggeli kis Typ-ozás. Nagyon örült az ellen mondanom sem kell .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#29175) Ranzon


Ranzon
csendes tag

Sziasztok!
Szerintetek melyik a jobb pénzkereső tank? matilda v churchill?

Ranzon

(#29177) marked one94 válasza Ranzon (#29175) üzenetére


marked one94
őstag

Churchill-nek sokkal jobb ágyúja van és több hp-ja.

You'll Never Walk Alone

(#29178) GrG1210 válasza Ranzon (#29175) üzenetére


GrG1210
aktív tag

Én matildot vettem mikor féláron volt , de ha nem a topp tieer-be dobb akkor nem sok esély , és kevés lóvé...

(#29179) GrG1210


GrG1210
aktív tag

Ja , és az miéért lehet nálam , hogy a menüben semmit sem látok?? nem tudok sem grafikát , és egyéb marhaságokat álligatni , a kis lenyilóó fülek megvannak , de nincs bennük semmi.... valaki tud megoldást?? előre is kösz.

(#29180) Rém válasza Ranzon (#29175) üzenetére


Rém
tag

Szerintem nagyon egyik sem éri meg farmolásra, annyit amennyit hoznak egy tier 5-össel is ki lehet farmolni. Viszont funra és statisztika javításra mindkettő nagyon jó. Bár a Churchill néha nem ér oda, az ellenhez a játék végéig! :D

(#29181) Iron Funeral válasza jahrn (#29173) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Azután kijavította magát OL, az L/67 CSAK a Jagdpanzer verzión lesz rajt :)

Amúgy sem lenne egészséges arra a tankra egy ilyen ágyú.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#29182) vhw válasza Rém (#29180) üzenetére


vhw
addikt

A matildának még alacsonyabb is a végsebessége, de amúgy egyik sem az a sprinter tank :D

Szerintem a jobb ágyú miatt inkább a churchill, bár kétszer akkora, így kétszer akkora célpont is az ellenségnek (a péncélja meg kb semmi ellen sem hatásos)
A matildának inkább a pocsék átütés a legnagyobb gondja, még a saját szintjén lévő tankok is megizzasztják, és a HE nerf óta nem sokat ér a robbanó sem...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#29183) Blom


Blom
aktív tag

melyik tankot érdemes megvenni aranyért??? kb:7500 arany még beleférne.

(#29184) Rém válasza vhw (#29182) üzenetére


Rém
tag

A lényeg az, hogy farmolásra nem túl jó egy tier 8 alatti prémium tank sem. természetesen jelen állás szerint. Gondolom ez majd változik a tier 6 os type és a többi prémium tank megjelenésével.

(#29185) jozefgucci1 válasza Blom (#29183) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A válasz egyszerű Typ59. A legjobb farm tank. Roszabb körökben is megvan a + 50-60K kredit.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#29186) Fel válasza Blom (#29183) üzenetére


Fel
addikt

Ha most vennél, azonnal, akkor egyértelműen a KV-5. Igaz, ahhoz hozzá kell szokni, hogy a lövege néha kevés oda, ahová az MM berakja.
Ha viszont ráérsz, akkor érdemes megvárni mit adnak ki a következő patchekben. A 7.2-ben minimum 1, de lehet 2 prémium tank is lesz. (Type 62 és lehet egy francia is)

jozefgucci1: A Type 59-et kivonták a forgalomból. Már nem lehet megvenni.

[ Szerkesztve ]

(#29187) Rém válasza jozefgucci1 (#29185) üzenetére


Rém
tag

Olyant már nem lehet venni. Csak majd esetleg különleges alkalmakkor, mint például világvége, vagy hasonlók! :U

(#29188) Blom


Blom
aktív tag

köszönöm mindenkinek a tanácsokat, de lehet várnom kellene az volna a jó döntés.
mert lehet, hogy valami jobb francia tankhoz is hozzálehet majd jutni némi aranyért.
sokat gondolkodtam a löwen is csak kicsit drága és szerintem nem sokkal jobb mint a kv-5

(#29189) Zeratul válasza jozefgucci1 (#29185) üzenetére


Zeratul
addikt

Type59t hol tud már venni?

(#29190) Paul119 válasza Zeratul (#29189) üzenetére


Paul119
addikt

már sehol

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#29191) vhw válasza Rém (#29184) üzenetére


vhw
addikt

Nem kiemelkedően jók, ez igaz. De egy-egy szerencsésebb típus nem is rosszabb mint a normál tankok. Én csak azért vettem őket mert ritkábbak, és más játékstílust igényelnek, na meg tetszenek :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#29192) ollie válasza GrG1210 (#29179) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Próbáld kikapcsolni az élsimítást, ha esetleg be van kapcsolva.

(#29188) Blom: bár nekem egyik sincs, de a Löwe sokkal jobb tanknak tűnik, mint a KV-5.

[ Szerkesztve ]

***

(#29193) Rém válasza Blom (#29188) üzenetére


Rém
tag

Szerintem várj egy kicsit vele, lesz type62 meg jgdtiger és tier 8 heavy ruszki is. Valószínű a készítőkböl kiindulva ez utobbi lesz az ultimatefarmfighter!

(#29194) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

mai patch a cw fog of wart javította

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#29195) Paul119 válasza Rém (#29193) üzenetére


Paul119
addikt

jt szerintem felejtős mert csak egy 88as lesz rajta

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#29196) Blom válasza Rém (#29193) üzenetére


Blom
aktív tag

igazad lehet, várok egy kicsit a vásárlással.
nem tudod mikor jön az új patch???

(#29197) vhw válasza Paul119 (#29195) üzenetére


vhw
addikt

8as tankon még elmegy nagy tűzgyorsasággal, ahhoz képest amit a KV5 kapott, páncélja meg annak sincs, ha tudja valaki hol kell lőni. És egy szinttel lejjeb még a JT páncélja is "jobb".

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#29198) Rém válasza Paul119 (#29195) üzenetére


Rém
tag

Jó tier besorolással istenkirály lehet!
Azt, hogy mikor jön a patch senki sem tudja! Még a készítők sem szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#29199) Paul119 válasza vhw (#29197) üzenetére


Paul119
addikt

nagy mondjuk az igaz hogy a jt néha képes is4, e75 lövedékeknek aztmondani hogy te most nem jössz át, de a kv5 r2d2 tornyát 10ből 10 át lehet lőni

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#29200) Stauffenberg válasza Fel (#29186) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

De még mindig túl sok Type van... :(((

Amikor egy csatába 10 darabot szór be akkor ott már gondok vannak. Ezt már hónapokkal ezelőtt meg kellett volna lépni.

BTW amúgy 3 perc alatt elvesztettük a csatát, mert az egyik barom kitalálta, hogy mindenki támadja Mines-on a középső dombot, ezért a csapat 2 fő kivételével benyomult oda. Csak ezek a baromi eszes lángelmék azzal nem számoltak, hogy ha a teljes csapat benyomul egy olyan helyre aminek csak egyetlen ki és bejárata van akkor azzal önként vállalják a bekerítést.

3 perc kellett amíg szépen levadásztak mindenkit. Aztán a terv kitalálója kezdett chaten hőbörögni, hogy mekkora szerencsétlen gyökér noobok vagyunk, mert nem vagyunk képesek végrehajtani az ő zseniális tervét.

Azért megkérdezte valaki, hogy mégis mire számított. Ha a csapat 95%-a körül van zárva akkor mégis hogyan lesz támadás a szárnyakon...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.