Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29701) D.Orion


D.Orion
veterán

Victory!
Battle: Fjords 2012. január 25. 16:27:01
Vehicle: M4A3E2
Experience received: 1 006
Credits received: 26 175

Hogyan ne harcolj KV-5 ellen! Érdemes megfigyelni, hogy az ellenfél T-29 tankja milyen balfasz módon próbálta lerohanni a KV-5 tankot. Na ezt így nem szabad csinálni.

(#29702) Simulacrum válasza Met (#29693) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Mindenhol ódákat olvastam a VK3002DB-ről, de nekem is csalódást okozott. Szerinte ma T20 sokkal jobb nála. Mindkettő papír, de a T20 jobban fordul és jobb az ágyúja, sőt messzebbre is lát. Nekem is az E-50 volt a cél, de rájöttem minek nekem egy mednek álcázott heavy és inkább az amerikai ágat választottam. Most ugyan megálltam, mert a T32-őt tolom, de a Patton nagyon ott lesz szerintem.

Egyre jobban ment a játék mióta elkezdtem játszani, aztán mondom megpróbálom elérni a T34-et, biztos jól fog jönni egy nyolcas prémium tank majd. A T29 és T32 is szuper tank, jól használva nagyon erősnek érzem őket. De nem tudom mi történik ha ezekkel játszom, de durván gyenge a nyerési mutatóm. Mintha minden csapattársam most kezdte volna a játékot. Nagyon kevés tankkal vagyok mínuszos, de ez a kettő nagyon durván az. Pedig a statom velük a legjobb. Legtöbb átlag xp, legtöbb átlag sebzés és a hit ratio is velük a legjobb. Kíváncsi leszek majd a Királytigrisre és az IS-3-ra azzal is ilyen gyenge csapattársakat kapok.
Azt kell mondanom, hiába jó tankok, ha a játékélmény a sorozatos vesztések miatt romlik így én is afelé tendálok, hogy Tier5-Tier6 tankokkal lehet a legélvezetesebb csatákat menni. De nem adom föl, remélem változik majd a helyzet. :)

(#29703) Djuree


Djuree
félisten

német tier 3 tankok közül melyiket vegyem majd?
Pz38(t)
PzII Ausf.L Luchs
PzIII Ausf.A
vagyis attól is függ hogy melyik ágon megyek majd tovább. nem egyszerű...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29704) marked one94 válasza Djuree (#29703) üzenetére


marked one94
őstag

Én azt mondom a Pz38(t) válaszd mert abból eljutsz a Pz4-ig és abból majd mehetsz med és heavy ágra is.

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#29705) Bobyjack válasza D.Orion (#29701) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Nem néztem meg a replayt, de érdemes rámeni a KV5-re mert ha fej-fej mellett vagytok nem tudja átlőni a tornyát a T29-nek. Párszor volt szerencsém ezt megtenni szegény KV5-ökkel.

(#29706) D.Orion válasza Djuree (#29703) üzenetére


D.Orion
veterán

PzII Ausf.L Luchs > Holt ág, utána még van két tank és az ott megáll. Scout tankok.

Pz38(t) > Nekem ez volt a szopóág, prémium nélkül nagyon sokat szívtam vele. Magas csatákba dob be, nem tudok sebezni. Viszont majd a Pz IV-hez ez kell, az mindenért kárpótol.

PzIII Ausf.A> Nem egy leányálom ez se, de az utána jövő Pz III mindent üt a szintjében.

(#29705) Bobyjack: Igen csak a T29 stock gun-al közvetlen közelről hol tudod te megsebezni a KV-5 tankot? :U Kb sehol! Mígy a kanyarból ki ki nézve R2D2-t tornyot leoszthatta volna, pláne, hogy mellette még volt erős tank. Lesd meg, tanulságos. Túlerő jött és mind meghalt.

Srácok! Pz 38t-ből el lehet jutni bármelyik MED vagy Heavy végcélra, viszont Pz III A-ról nem tudsz elmenni VK3001P > Tiger P > 4502 A > B >Maus ágra.

[ Szerkesztve ]

(#29707) ollie válasza Djuree (#29703) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem Pz 3 AA, mert abból az ágból tudsz majd med meg heavy felé is menni. Bár tény, hogy a tier 5-ös tank (Pz III/IV) szenvedős lesz, de utána jobb lesz a helyzet. A másik ágon jobb a tier 5-ös olyannyira, hogy az egyik legjobb, nem prémium credit farmolós tank, a Sherman meg a KV mellett.

***

(#29708) Bobyjack válasza D.Orion (#29706) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Szemtől szemben le tudod vinni annyira a T29 csövét, hogy lőni tudjad az R2D2-t. De kíváncsivá tettél. Negnézem a replayt.

(#29709) smisa válasza GrG1210 (#29695) üzenetére


smisa
őstag

Ha fent van garázs óra az tud érdekeségeket csinálni nálam pl nem lehetett semiylen fejlesztést megvenni :DDD

(#29710) Bobyjack válasza Bobyjack (#29708) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Megnéztem. SLF-es a KV5-ös pilóta, tehát tudja használni a tankját, látszik is a mozgásán. A T29 meg hülye, hogy úgy megy rá a KV5-re hogy van az ellenfelének segítsége. Nem túrom elő a replayokat de nem egyszer aláztam le szegényeket a T29-el. Tegnap mielőtt eladtam még egy IS7-et is megszívattam, erről megvan a replay.

A te játékodban van pár dolog amit másképp csináltam volna :) , de mind mások vagyunk hálIstennek.

(#29711) vhw válasza ollie (#29707) üzenetére


vhw
addikt

De a Porsche ágra nem tud vele menni, csak az E100ra.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#29712) emre válasza Bobyjack (#29710) üzenetére


emre
veterán

Azért a füleidet szépen ellőtték. :DD

mod:

Kérek mindenkit, hogy pakoljátok fel replay fájlokat amiket úgy gondoltok érdemes megosztani. Akár azért mert nagyon jó meccs volt, akár azért mert teljesen fail. Én nagyon szívesen nézegetem hogy mások hogyan csinálják. Meccs közben úgy sem nagyon tudok figyelni másokat. Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29713) Bobyjack válasza emre (#29712) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Ja kár, hogy nem javították a T29-nek ezt a hiábáját. Amúgy abban a csatában voltak gáz megmozdulásaim... :)

(#29714) GrooveHero válasza emre (#29712) üzenetére


GrooveHero
addikt

hm...mindjárt lövök neked egy abbey-t.

hopp, meg is van:

[link]

majd kíváncsi leszek a véleményedre:P

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#29715) s_zolee


s_zolee
csendes tag

Üdv!

Tudnátok segiteni nekem abban hogy a mai nap miért irja ki azt nekem folyton hogy
"Unable the connect error".
Köszi ha tudtok segiteni!

(#29716) emre válasza GrooveHero (#29714) üzenetére


emre
veterán

ezzel valami gáz van :F

A fájl nem található

Tudom, én is a data.hu-ra szoktam feltenni, és most mégsem engedi leszedni :(

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29717) GrooveHero válasza emre (#29716) üzenetére


GrooveHero
addikt

Pedig ez az. Nekem műxik, le is tudom tölteni.

[link]

ha mégsem megy, akkor keresek vmi más tárhelyet

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#29718) Bobyjack válasza GrooveHero (#29717) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Nekem működik.

(#29719) emre válasza GrooveHero (#29717) üzenetére


emre
veterán

Sajnos a netezős gépemen sem tudom leszedni. :(
Meg csináltam egy restartot, de semmi eredmény. :W

Mondjuk a szép az egészben, hogy a saját feltöltéseimet sem tudom leszedni. ;]
Asszem megy fel egy új böngésző.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29720) Gyuri27 válasza emre (#29712) üzenetére


Gyuri27
félisten

Megmondod, hogyan kell? :B

Amd - Radeon - Ryzen

(#29721) emre válasza Gyuri27 (#29720) üzenetére


emre
veterán

A replays könyvtárból ki kell választani a feltöltésre kiválasztott fájlt, majd pl. a DATA.hu-ra fel kell tölteni. De jó bármelyik ingyenes fájlmegosztó.
Szerintem ilyen kis méretű cuccoknál a data is teljesen jó.
De ha nem ez volt a kérdés, akkor nem értem.

Ne video fáljokat keress, az nincs.
Ha nem találsz semmi hasonlót, nézd meg a wot beállításainál, az első ablakban hogy a csata felvétel készítés engedélyezve van-e.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29722) emre válasza GrooveHero (#29717) üzenetére


emre
veterán

Bevállt a fenyegetés ;] megnéztem. :R

Én az elején agyvérzést kaptam volna.
Először nem értettem, miért fent lövöd a ferdit, mert mióta nincs béta én ott egyszer tudtam átlőni. De az hogy gyakorlatilag 120 méterig nyílt területen nem látszódott az ellenfél elég idegesítő. Valamint örök tanulság, még mindig elég kevesen tudják hol kell lőni az IS4-et. :DDD A steelwall medálban biztos voltam.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29723) GrooveHero válasza emre (#29722) üzenetére


GrooveHero
addikt

roncs mögött volt, szal az alját nem tudtam lőni, mert nem látszódott, fönt meg elvileg 200-as a ferdi, szal tudtam, hogy viszi az S-70.
Ha kell még visszajátszás, szólj, van tegnapról 5 egész jó kör KT-val, amit klántársammal nyomtunk platoonban. Vagy van még egy KT-s Himmelsdorfos:D lehet válogatni.
Na akkor egy Himmelsdorfos.

[link]

Csak vigyázz el ne szédülj:D

A lényeg, hogy forgattam a tornyot, nehogy a medek el lőjék a bebújó nyílást:DD

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#29724) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

TD-vel milyen játékot kell alapból játszani? Nyílterepet pásztázni, bázis közelébe védekezni, vagy lehet vele előrébb is menni? Ezen az "El Akármi" mappon, amikor két dombon van a bázis, középen van valami kis városrész, szépen lehetett lőni át a túloldalra :P

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#29725) emre válasza GrooveHero (#29723) üzenetére


emre
veterán

köszi! :R
Azért közben rájöttem én is miért ott lőtted. :K

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29726) Fel válasza emre (#29712) üzenetére


Fel
addikt

Dobok a közösbe én is egy párat:

Epic Fail...
Egy volt klántársunk bemutatkozása (Akkor még nem volt az. Szerintem ezután jelentkezett)
Múltkor mondta valaki, hogy az IS-4-et nem lehet a tornyán lőni... Dehogynem!
És egy kis IS-4 szerencsétlenkedés (A kedvencem az elején a Tigris)

------------------------------

Más tészta, de...

Elfogadnék egy ilyen másodlagos amcsi heavy vonalat: T54 --> T57 --> T58 (T8-T9-T10)

[ Szerkesztve ]

(#29727) Gyuri27 válasza Fel (#29726) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hogyan lehet megnézni egy repet? :B

Amd - Radeon - Ryzen

(#29728) Fel válasza Gyuri27 (#29727) üzenetére


Fel
addikt

Alapértelmezésben hozzá kell rendelni a WoT.exe-t.
Nekem mondjuk nem hagyja... Valami bekavarhatott az 7.1 ápdétkor (előtte jó volt). Így azt szoktam csinálni, hogy a raplay fájlt "drag & drop" módszerrel lefuttatom a wot.exe-vel.

[ Szerkesztve ]

(#29729) grunge


grunge
addikt

Összvissz 12 enemyt öltünk meg hárman. Ennyit ért a többi 12 csapattársunk...

 
Draw
Battle: Fjords 2012. január 25. 19:58:28
Vehicle: Löwe
Experience received: 1 338
Credits received: 97 759
Battle Achievements: Top Gun, Boelter's Medal, Sniper, Defender

159 SW 1.9 jtdm <3

(#29730) erikke17


erikke17
őstag

Ez e T-46 tank egy katasztrófa.. Eddig 2x haltam egy lövésből FullHP-val, egy csomó critical.

Tier 3 végett betesz batár nagy dögök közé, ahová az eddigi tapasztalatom szerint a 45mm és a 33mm ágyúk csak simogatják a tankokat. Megvettem hát a 76mm-es ágyút ez már pörköl is rendesen ha betalálok, de mire a kör beszűkül meg tölt katasztrófa. :D

Következő tank kifejlesztéséhez ezernemtudommennyi XP-kell, úgyhogy vagy szenvedek vagy még kicsit felturbózom, hogy gyorsan átlépjek ezen :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#29731) haromegesz14 válasza erikke17 (#29730) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Én elvoltam a 76-os kaliberű löveggel felszerelt T-46al, de mindig csak a fedezék mögül kibujkálva lőttem az enemy-t a gyors reloadnak köszönhetően :D

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#29732) MasterHUn


MasterHUn
senior tag

voltunk CW-n 3 maussal megállítottunk 5 rusholó maust :) én csak segítgettem -1000 hpkkal T92 vel :D és nyertünk... :) de a döntő az valahogy nem sikerült

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#29733) emre válasza MasterHUn (#29732) üzenetére


emre
veterán

mutasd :)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29734) MasterHUn válasza emre (#29733) üzenetére


MasterHUn
senior tag

[link]

[ Szerkesztve ]

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#29735) erikke17 válasza haromegesz14 (#29731) üzenetére


erikke17
őstag

Olyasmit csinálok én is gyors ki-be bújok :D De ha odapörkölök akkor rendesen megszippantja ellen HP-ját :D Meg teszi messzire is ha nem vett még észre ellenség és van időd rendesen bemérni...

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#29736) Tüzi

5en maradtunk, én a hummellel... ők 11en voltak. 4en életben maradtunk, 5 frag jött, és nyertük :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#29737) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Üzenem az összes HAC-s majomnak.
1: nem megyünk egy oldalra lemingek módjára.
2: ha valaki lemingnek hív nem kell rá lődözni, főleg akkor ha tényleg azok vagyunk.
3: az összes HAC-t gondolkozás nélkül fogom ezután tk-ni kerül amibe kerül.

Amd - Radeon - Ryzen

(#29738) Tüzi válasza Gyuri27 (#29737) üzenetére

kérdezd meg őket, hogy van Sonja Drake :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#29739) virkir válasza Gyuri27 (#29737) üzenetére


virkir
veterán

Látom te is szereted őket :D
Ha látok a csapatban HAC-ost már tudom, hogy bukunk úgy, hogy vagy lehalnak az első percben vagy végigkempelik a kört majd a beérkező ellenfél lesebzett tagjaiból kilőnek párat, hogy milyen fasza a kill/battle arányuk.
Meg van még 1-2 magyar klán ahol ilyen jóképességűek gyűlnek össze.

Tüzi
Ezmiez? Jöhet privátba is ha nem teljesen publikus. Jó lesz idegesíteni őket.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#29740) Gyuri27 válasza virkir (#29739) üzenetére


Gyuri27
félisten

Elmegy lemingezni. Mikor irom, hogy mi van belém lő.
A másik meg írja, hogy én kezdtem.
Az egyik volt itt emlegetve valami J betüs, a másik apoka.
Mint mondtam kérdezés nélkül fogom rommá lőni az egész klánt. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#29741) Tüzi válasza virkir (#29739) üzenetére

Egy regény főszereplője. a HAC a Health Alteration Comittee, azaz "egészségmódosító bizottság". A CIA egyik ága. Ennek a főnöke Sonja a történetben. Brutál jó könyv, ha tudod szerezd meg. "Leszboszi Cápa"

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#29742) virkir válasza Gyuri27 (#29740) üzenetére


virkir
veterán

Gondolom Janca volt. Na az se az a top játékos pedig 7k fölött ment már.
Ami meg a vicc, hogy Royal Division-nak nevezik magukat.

Tüzi
Ááá... akkor az egybitesek biztos, hogy semmit nem fognak belőle érteni.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#29743) Tüzi válasza virkir (#29742) üzenetére

attól még elolvashatod, hogy ők nem értik :) megéri.

mod: húzni jó őket:))

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#29744) Stirlitz válasza erikke17 (#29730) üzenetére


Stirlitz
senior tag

T46 jó tank. Egyszer sikerült tigris mögé kerülnöm a 75-ös lövegel, azonnal 45%ra szedtem, és utána következőre meg vége is lett. Akkor fogod becsülni, amikor a T28-ban leszel egy lövés. Mivel scoutnak minösül, làtsz majd olyan szörnyeket, ràd fordul a löveg (map másik felében), és vége. Viszont utàna a KV a nyugalom tengere (T28hoz képest) , csak a lánctalp legyen meg hamar.

(#29745) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Ma új dolgot tanultam!
Emre hívta fel a figyelmünket hogy használjuk a szerver oldali célkeresztet (célzás kijelzést) kék kijelzésű célkereszt.

Bevallom öszintén, én eddig ezt nem használtam. Lehet lámaság...
Ha van még ilyen beépített okosság jelezzétek légyszi, vagy olyan linket, ahol az F1 oldalon nem szereplő de létező ingame billentyűkombinációk is megtalálhatóak.

Köszi!

---

Sajnos csak pár kört tudtam menni században, de ezt előre jeleztem. Nem voltak sok t6 top tankunk, mégis 3:0:2 volt az állás gyenge kezdés után.
(már sokadszor tapasztalom, hogy a Slugger nagyon hasznos lehet században)

Egyetlen megjegyzésem van: én szeretem a pörgősebb századokat, azaz ha nem várakozunk sokat két csata között, és nem feltétlen ott beszéljük meg milyen löveget tegyünk X tankukra.. mindenki azopnnal readyzik, és így tovább. Szerintem mindenkinek kevés a játékra fordítható ideje, azt hatékonyan töltsük el.

Ja és ha valaki jön századba akkor 2 kör után nem menjen már el, mert neki ZZ tankját kell duplázni. Nem lehet helyet fenntartani... mert addig a század is megy 1-2 kört, ha tud verbuválni új tagot.

[ Szerkesztve ]

(#29746) CptMisi válasza fsb1000 (#29745) üzenetére


CptMisi
őstag

Igen, csak laggol tőle néha a játék, arra figyelj! :(((

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#29747) _seth_ válasza fsb1000 (#29745) üzenetére


_seth_
veterán

És ezt hol lehet beállítani? Vagy akkor nem is érdemes?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#29748) CptMisi válasza _seth_ (#29747) üzenetére


CptMisi
őstag

Caps Lock+ö Érdemes, csak ha elkezd laggolni kicsit, akkor amiatt van.

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#29749) Murder3 válasza fsb1000 (#29745) üzenetére


Murder3
addikt

én nagyon régóta használom még eagle írta pont itt régen:D
különben ott lehet látni, h néha felakad a szervercélkereszt :((
házfalakon pl és hiába tudnád lőni ghost shell lesz belőle...

(#29750) Murder3 válasza CptMisi (#29748) üzenetére


Murder3
addikt

érdekes most tesztelem h ez nálam jelent e valamit....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.