Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30051) Timyyy válasza smisa (#29767) üzenetére


Timyyy
őstag

És hova lett ez a jóképességű valaki? Tegnap reggel óta válaszra se méltatott, hogy legalább azt írja hogy nincs már kód vagy akármi... ez olyan csalás gyanús azért.

(#30052) Gyuri27 válasza Stirlitz (#30050) üzenetére


Gyuri27
félisten

Akkor ez a bibi. Az újságok az isminek voltak fenttartva. Aki jó haszonnal adta tovább őket. Gondolom a hasznot felezték.
De semmi baj. Mindenkinek van főnöke. Hétfőn beszélhetek vele is. Az, hogy hogy valamiért nem szolgálnak ki egy "boltban" itthon nem müködik. Azzal se tud lerázni, hogy nincs újság. Ugyanis van. Mail jött róla. Amit előtte a pcgurusok megemlitettek.
Szóval vagy meglesz az 5 újságom, vagy lesz valakinek egy kellemetlen élménye.
Aztán a fönökének úgy magyarázza el a dolgot ahogyan akarja.
Azt azonban leszögezem, hogy mostanában nem olyan könnyű új munkát találni.
Lehet azt gondolta egy 10-20-n éves suttyó vagyok. De hál istennek nem így van. Meg hiszek is abban, hogy anyám nem egy hülye gyereket nevelt belőlem.

Amd - Radeon - Ryzen

(#30053) Arpee78 válasza fsb1000 (#30033) üzenetére


Arpee78
senior tag

Az hsz-ed első részére +1.

A második részen azonban nevetnem kellett. A zsinórban 10 vereség ugyanúgy a véletlenszerűség része mint a 10 győzelem. Az elméleted alapján akinek 80-90%-os win ratioja van mindig a legbénább csapatot fogja kapni. Minden bizonnyal Orion is túl pro, ezt felismerte a WG szuperinteligens programja, ezért pakolja állandóan a retardált állatok mellé. (Ironizált mondat, ha valaki nem ismerné fel.)

(#29564) fsb1000
A "célzást" nem feltétlenül neked szántam. Csupán azoknak, akik tudják a kis tankos szakasszal zavarni fogják a játékostársakat, de őket lesz*rva mégis erőltetik. Akik még nem szembesültek a játékostársak részéről ilyen nyavalygással ők nem. Másik ember igényének figyelmen kívül hagyása igen, bunkóság vagy butaság. Úgy érzem te nagyon egyoldalúan szemléled a dolgokat(igaz, ki nem?), van amit felfújsz, van amit jelentéktelennek tüntetsz fel. A hozzászólásodból fel tudod mérni mit melyik elemre értem? De itt hagyjuk ezt, mindjárt megy egy privát.

A kis tankot vsz beleszámolja az MM, néhány napja kiszámoltam. Link

Egy loltraktornál rosszabb egy AFK maus, amíg AFK a csapatát szétlövik azok a tankok amiket nem lőtt ki és sebzett le és hiába tér magához később. A loltraktoral tényleg csak a létszámbeli egyensúly megbontása a probléma, de ez minimális. Szerintem nem jogos az a nyavalygás, annyira biztos nem hogy ki kell lőni azt a friendly loltrakit.

Nem egészen értem azokat, akiknek kizárólag a győztes csata a jó csata. A győzelem csak hab a tortán. A (saját)eredményesség és az izgalmas, eseménydús csata kell a jó közérzethez. Ha jól játszom elégedett leszek, ha elbénázom nem leszek elégedett, többé kevésbé függetlenül a csata végeredményétől. Egy győzelem olyan 10-20%-ban járul hozzá az elégedettséghez nálam.

(#30046) virkir
Engedelmeddel megnézem én is, nekem is pöttyet nehéz az a könnyű tank. Köszöntem. :R

[ Szerkesztve ]

(#30054) balintka válasza Gyuri27 (#30052) üzenetére


balintka
addikt

A PC Gurunak ez melyik száma, amiben a kód van?

(#30055) emre válasza psycroptic (#30049) üzenetére


emre
veterán

Köszi! :R
Nem nagyon tudok véleményt alkotni, mert nincs 100 meccsem artyval.
De meglep milyen pontos. Ha az S-51 fele ennyire jó lett volna nem adom el.
Mondjuk én 200-300 hp-s tankra nem lőttem volna. :B

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#30056) Dictator^ válasza balintka (#30054) üzenetére


Dictator^
veterán

PC GURU 2011.07/08

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#30057) psycroptic válasza emre (#30055) üzenetére


psycroptic
őstag

Az e-75-re gondolsz? Azt azért szedtem ki, mert annak erősebb a lövege, mint a tigerp-nek. Szerintem nagyobb veszélyt jelentett. Vagy az utolsóra gondoltál? Azt nem tudom miért lőttem... :F

PSNID: Tomy83PS

(#30058) balintka válasza Dictator^ (#30056) üzenetére


balintka
addikt

És honnan lehetett rendelni, amiről lejjebb folyik a beszélgetés?

(#30059) Plasticbomb válasza Gyuri27 (#30052) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Nem könnyű???? Kifejezetten nehéz....

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#30060) Stirlitz válasza Gyuri27 (#30052) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Most lehet engem is gyereknek gondoltak, mert telefonról írtam, még tegnap délután, ahogy olvastam a h.sz.-ed. Azon meg nem eresztettem túl bőre, egyszerűen csak "szeretnék postai úton rendelni 4db-ot a 2011/07-es pc guru számból." Erre jött a válasz, ma reggel, hogy sajnos nincs. Pcguru Team.

Ha nincs, hát nincs, azt hittem gyorsabbak voltak a többiek. Így kicsit keserű a szám íze, amit írtál, de hát nem nagyon tudok tenni ellenne semmit. Postai úton küldjek egy pofont? :U

Balintka: Erről beszélgettünk.

[ Szerkesztve ]

(#30061) Gyuri27 válasza Stirlitz (#30060) üzenetére


Gyuri27
félisten

Pcguru face oldalán kérdeztem rá. Ott kaptam a választ, hogy van.
Erre írtam arra a mail cimre. Ott is azt mondták van. Sőt ugye le is beszéltem a hétfői átvételt.
Szóval ha nincs azért nincs mert valakinek félre van rakva. Na ez az ami engem nem érdekel.
Ugyanis egy-egy újságból több száz vissza szokott kerülni.
Amúgy aki akar jöhet hétfőn velem délután egyre a XI kerbe.
Dobjon rám egy pü-t és megbeszéljük. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#30062) fsb1000 válasza Arpee78 (#30053) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Valamit félrenéztél. Nyerő vagy vesztő szériánál, nem határoztam meg a csaták számát, főleg nem folyamtos 10-10-ben.. Azt gondoltam mindenki érti, hogy ez esetben több tiz csatát figyelembe véve az átlagos eloszlástól jelentősen (szignifikánsan) eltérő eredmények értendőek.

Pl ha hetente 1-2 alkalommal előfordul, hogy a napi 40-50 csata nem a szokásos módon oszlik el, hanem mondjuk 2-3x annyi a nyert vagy 2-3x annyi a vesztett csata.
Ezt szerintem komolyabb kritika nélkül nevezhetjük nyerő vagy 'vesztő' szériának.
Szerintem nem csak én tapasztalok ilyet, de elfogadom, hogy más lehetséges magyarázat is létezik a jelenségre.,

Itt tudod megnézni a 80-95%-os Winratioval rendelkező játékosokat: [link].

Ha picit is konyítaszt a statisztikához rögtön meg fogod érteni, miképp lehet ilyen magas winratiojuk, illetve azt is, hogy a konkrét adatok miért erősítik az én elképzelésemet, vagy babonámat ez ügyben.
És akkor talán a nevetésednek is más csengése lesz.....

(#30063) Fel


Fel
addikt

(#30064) CptMisi


CptMisi
őstag

[link]
Mi a hiba a képen? :) A noob persze én voltam, meg egoista, lengyel és idióta. MrBlackDeathnek meg üzenem, hogy 622 csata után nem kéne nagyon pattognia...
Ja igen...A képen látható üzenetnek már voltak előzményei, azért voltam már én is ilyen kedves. :))

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#30065) Fel válasza CptMisi (#30064) üzenetére


Fel
addikt

Akadnak ilyen "bátrak"... Múltkor El Hallouf-on szedtünk ki így kezdés után egy dombról lezúgó GW Panthert...

(#30066) CptMisi válasza Fel (#30065) üzenetére


CptMisi
őstag

IS3 is lement, 10%-kal jött vissza...Az az 1 IS3 volt ott, mikor lement az M41, hogy ő majd támogat minket, elvégre messzire nem lő el... :))

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#30067) Arpee78 válasza Arpee78 (#27181) üzenetére


Arpee78
senior tag

Számos, sok csatát megjárt játékos statjának átnyálazása után megválaszolom a nagyon értelmes troll kérdésem. Az új és meglehetősen sajátos francia tankokat nem néztem. A vizsgálat eredménye nem 100% pontos, ahogy egy "közvélemény" kutatás sem az.

A legmagasabb átlag xp a 9-es medium tankokkal érhető el, közülük is kiemelkedik a Patton.

A többi kategóriáknál megfigyelhető, hogy nem a top, hanem az egyel alatta lévő jármű produkál több átlag xp-t. Tehát 8-as TD(9-es helyett), 7-es arty (8-as helyett) és a 9-es heavy(10-es helyett). E tendenciából néhány páros kilóg: ISU152-O704, VK4502B-Maus, GWTiger-GWE, T34-T30/T32.

A 9-es mediumok után következnek a 9-es heavyk, a 8-as TD-k és a 7-es artyk. A mediumok emelkednek ki, a másik három kategória között nincs vagy alig van különbség. A light tankok messze gyengébben termelnek, kivétel a 8-as francia light tank, de a franciák itt nem lettek figyelembe véve.

Alsóbb tierű tankok rendre kevesebb xp-t hoznak. Egyedi eset (volt?) a VK3601 ha gold lőszerrel használják. Mivel engem még nem érint, a prémium tankokat alig néztem, de 1-2 stat alapján a Type59 cirka hozhatja a Patton szintjét, a KV-5 se rossz, de nála gyengébb a Löwe.

Hogy mi értelme az átlag xp nézegetésnek? A legénység kiképzése és a free xp termelése szempont lehet egy tanknál. Ennyi.

(#30068) CactuS válasza CptMisi (#30066) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az a lenti sarok hasonlít az ősrégi nyuszikás viccre:

A farkas sétál az erdõben. Egyszercsak elszáll a feje felett a nyuszika és elordítja magát:
- Farkaskoma, kérsz egy pofont?
Aztán száll tovább a medve felé, mikor odaér neki is leordítja:
- Medvekoma, kérsz egy pofont?
- Igen!
- Akkor menj az erdõ végére, én is ott kaptam...

Csak itt IS3, meg M41 és nem az erdő végén kapod a pofont, hanem a saroknál. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30069) CptMisi válasza CactuS (#30068) üzenetére


CptMisi
őstag

:DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#30070) KaLeun


KaLeun
senior tag

Ma k....a jól megy a Type-pal, több 90k+ csatám is volt és egy csomó acsi (sniper, top gun).

Ez most egész jól sikerült:

Victory!
Battle: Himmelsdorf 2012. január 27. 21:11:28
Vehicle: Type 59
Experience received: 2 067
Credits received: 116 754
Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Boelter's Medal, Sniper

http://imageshack.us/photo/my-images/51/shot011gv.jpg

[ Szerkesztve ]

Cila

(#30071) balintka


balintka
addikt

KV-5-öt érdemes venni? Közte és a Löwe közt gondolkodom. A kredit termelés lenne a fontos, mert abból örökké hiányom van. Melyik legyen?

(#30072) MasterHUn válasza balintka (#30071) üzenetére


MasterHUn
senior tag

akkor egyértelműen löwe

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#30073) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Ez egy teljesen átlagos és unalmas csata:
[http://fsb1000.ingyen-web.com/20120127_1910_germany-E-100_karelia.wotreplay]

Két ok miatt töltöttem fel, meglepett hogy az MM az AMX50B francia heavyket az E100 főlé sorolja be (nagyobb a harcértéke?) és hogy 1,5 perc alatt a 3db AMX50B megsemmisül.
Elsőként a két csapatból.

Vagy nem tudnak még vele játszani, vagy tényleg ennyire sérülékenyek.

(#30074) Fel válasza fsb1000 (#30073) üzenetére


Fel
addikt

Sérülékeny bizony. Oldalról nagyon gyenge a páncélja az 50B-nek, rosszabb, mint a T9-es 50 120-nak. A T7-T8 artik egy lövésből könnyen kiszedik őket.

AMX 50B
E-100
IS-7
T30

Tetszik érteni mi alapján megy a besorolás azonos tieren, osztályon belül? :)

[ Szerkesztve ]

(#30075) fsb1000 válasza Fel (#30074) üzenetére


fsb1000
nagyúr

ja... névsor.
Pedig kiváncsi lennék, hogy a fejlesztők szerint milyen harcértékkel rendelkeznek az egyes tankok. Mármint egymáshoz képest.

(#30076) KaLeun válasza fsb1000 (#30075) üzenetére


KaLeun
senior tag

I EAT all... :D

[ Szerkesztve ]

Cila

(#30077) balintka válasza MasterHUn (#30072) üzenetére


balintka
addikt

A Löwe mennyit kb. átlagban egy menetben?

(#30078) Iron Funeral válasza balintka (#30077) üzenetére


Iron Funeral
őstag

ilyet :D

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#30079) fsb1000 válasza Iron Funeral (#30078) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Enyit tud átlagban?
Nemár.... hány csatát mentél vele? És abból hány volt ilyen maxi?

(#30080) LAJTNING válasza Iron Funeral (#30078) üzenetére


LAJTNING
tag

Na azért átlagnak nem lehetne nevezni, és lemaradt a "csekély" ammo & repair. Persze szép csata lehetett.

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#30081) MasterHUn válasza balintka (#30077) üzenetére


MasterHUn
senior tag

hát a lőwe átlagban prémiummal 60-180.000
prémium nélkül 40-120.000

ezek nem elnagyzolt számok nállnuk a clanba van aki vesztet csatára kapott 187 ezret!

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#30082) Iron Funeral válasza fsb1000 (#30079) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nyílván vicc volt azért van ott a smiley...

(#30080) LAJTNING: ammo valami 24k volt, repair nem volt mert karcmentesen megúsztam. A javítás amúgy sem több mint 7-8k általában.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#30083) balintka válasza MasterHUn (#30081) üzenetére


balintka
addikt

Azta, nem semmi. Én prémium nélkül nyomom. Akkor gyűjtögetem az aranyat a löwére.

(#30084) Eagle16 válasza MasterHUn (#30081) üzenetére


Eagle16
addikt

Átlagban 180?? Aha...

Én eddig több mint 250 csatát mentem vele, de 140k volt a max. és abból 9-10k volt a javítás, 30 meg a lőszer.

Ez a 140k-s kör is kb. 1 az 50-ből.

Én sokszor összeszámoltam már hogy valójában mennyi is az az átlag.
Játékostól is függ, hogy ki mennyire jó.

Szerintem én elég jól játszom, tehát átlag fölött, és 50k a tényleges profit mennyisége (javítás és lőszer kifizetése után)/ csata. Prémiummal.

Prémium nélkül kb. 33k.

De mondom, ez olyan átlag hogy 20-30 csata után összeadom a profit mennyiségét és elosztom a csaták számával. Párszor már megcsináltam és mindig 50k jött ki. Ez szerintem egy reális szám.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#30085) Tesi


Tesi
tag

Nekem mind a 3 prém t8 megvan,de a KV-5 egekkel veri a Löwét és a t59-et. Sokkal kevesebb a fenntartási költsége mint a többinek. Igaz a 107-es ágyút nagyon meg kell tanulni használni,mert a 3 közül az övé a leg bénább. Eddig bruttó 115k volt a rekord vesztes csatában, nyertesben 129k. Én ezt venném meg. És persze sokkal gyorsabb, és páncélozottabb a Löwénél.

Te hiszel a MATRIXBAN?... Egy igazi JEDI nem hisz a matrixban!!!

(#30086) helixP


helixP
nagyúr

Általában read-only módban vagyok a fórumon, de meg kell, hogy osszam Veletek az örömömet. ISU-val végre elértem a lehetetlennek tetsző 60 ezer XP-s Bl10-gunt és egy új világ nyílt ki előttem, 800-as damagek, IS3-ak, Tiger II-k 2 lövésre. Teljesen új játékélmény!
A skuló bele nagyon drága, de amíg minimum ilyen köreim lesznek, nem bánom.

(#30087) L-e-f-i-e válasza balintka (#30083) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ne higgy el minden marhaságot, tény hogy jól lehet vele keresni de nem 180k-at....lolz

Ettől függetlenül a Lövve jelenleg a legértelmesebb megvehető prém tank, szóval csak jól jársz vele ha nem sajnálsz rá 12500 goldot.

=^-^=

(#30088) LAJTNING válasza Tesi (#30085) üzenetére


LAJTNING
tag

Akkor a KV-5 repair költsége mennyi? A Löwe-hez képest lehet nagyon kicsi, mivel annak messze a legnagyobb a 3 közül, de t59-nél nem hiszem hogy sokkal olcsóbb lehet. A Löwe helyett lehet jó választás, majdnem fele annyiért, de én az ágyúval nem tudnék kibékülni.

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#30089) Chris0321 válasza LAJTNING (#30088) üzenetére


Chris0321
addikt

Várj egy kicsit, nemsokára lesz pár új prémtank, a T34 is ami remélem az én garázsomban is ott fog lenni, lehet lesz olyan ami jobban fog tetszeni.

(#30090) erikke17


erikke17
őstag

Ha jól látom 150 aranyért van a garázsban hely :) Nálam legalábbis :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#30091) fsb1000 válasza helixP (#30086) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Gratulálok az új lövegedhez!
Megértem az érzést, kb. ilyen volt mikor az IS3-ra sikerült megvenni a BL9-et.

Aztán még van az az érzés, mikor a kisebbeket egylövéssel intézed el. 100%-ról.
Lehet nem szép, de én jót szórakozok ilyen esetekben. (de ezért kicsit sajnálom is, hogy ide sorsolta az MM)

***

(#30090) erikke17:Igen annyi!

[ Szerkesztve ]

(#30092) LAJTNING válasza Chris0321 (#30089) üzenetére


LAJTNING
tag

Type-59 van a garázsban és T34 is meglett "végszóra". De az igaz, hogy aki most tervez venni, annak érdemes várni.

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#30093) Chris0321 válasza LAJTNING (#30092) üzenetére


Chris0321
addikt

Késő van már, Bálintnak akartam válaszolni. :)
Én még csak a T32-nél járok, de ha minden igaz jövő héten meg lesz a T34 végre. Ha ennyi küzdelem után nem adják meg mint prémiumtankot annak akinek benn van a frissítéskor a garázsban valószínűleg agyvérzést kapok.

(#30094) zoszt


zoszt
tag

Sziasztok!
Nagy a bánatom, ma vagyis tegnap nem tudtam megetetni a tigrisemet, nem jutok a játék közelébe, csak itt a fórum olvasásával élek ma tankos életet. Ez az első tank, amivel élvezet majd minden meccs, kivéve amikben már az első percekben leégek (a bénaságom miatt és nem mert épp valami komolyabb ellenféllel találom szemben magam). Féltem tőle, némely hozzászólást olvasva, hogy nem lesz feelingje a tigrisnek, de szerintem nagyon kellemes (mióta a hosszú 88-as van rajta). Mondjuk viszonylag sokszor top tanknak rak, ami a tapasztalatlanságom miatt, nem mindig kedvez a csapatomnak, medekkel már volt némi rutin, de a heavy-s ütközőhelyeket még nem ismerem annyira.
Szívesebben megyek nagyobbak között, belőlük csipegetve, a kicsiket kilőni nálam is kettős érzés, fasza az überjárgány, de erősen játékélmény romboló lehetek egy-két gyereknek. MM szerintem is jobb lenne, ha max 2-3 tier különbséggel válogatna össze, még ha kicsit tovább is tartana a dolog, illetve mikor egy oldalra pakol sok type-ot, gyors franciát, t-50-t annak nem szoktam örülni.

A T8-as század elég messzinek tűnik, de majd csak elérek odáig is, bár lehet a P tigrissel is gyűjtök még csataszámot majd a KT előtt, ha jobban megrágom a T7-es nehéz tankokat, lehet hasznosabb leszek majd T8-ban reményeim szerint.

Érdekes dolog, azt hittem, hogy a gyors, agilis tankokat fogom majd szeretni a játékban, de pl. a PzIII/IV sem lett a szívem választottja, a lassabb VK3601H-t is jobban kedvelem a VK3001P és nem csak a jobb páncélozottság miatt, hanem a gyorsabbal hülyébb vagyok, többször előremegyek meghalni, mint kellene. A tigris ilyen szempontból nekem nyugalmat és biztonságot áraszt.. :)

FSB1000-nek írtam rövid bemutatkozót a belépéskor, statom nem gyönyörűséges mindig úgy érzem magyarázatra szorul... Szóval, nem túl rég kezdtem, nem vagyok őstehetség és 1200 csata után jöttem rá, hogy nálam nem rajzol tanksziluettet a játék, ezért a bokor mögé sokszor "vakon" lövöldöztem. Mostanában meg a T-50(-2)-k és a gyors franciákra megy el a kelleténél több felesleges lövés. Az alacsony tapasztalati pontokra nincs jó magyarázatom, túl sokat sütkéreztem a rét közepén és sokszor hamar leégtem, így a killek, találatok száma is alacsony. Ez talán már változóban van, de még a tigrissel sem hozom az egységet sajnos. Német vonalon indultan, de a szovjet, az amerikai és majd a brit vérvonalat is kipróbálnám, ha kitart a lelkesedésem.

Lenne kérdésem: mit csinálok rosszul, ha sarki csiki-csukizáskor tolom ki az orrát a gépnek fedezékből, hogy célkeresztbe kerüljön az ellenfél, de még meg se látom, ő már eltalál. Túl nagy szögben áll a tankom? Jobban egyenesbe kellene hozni a tankot, ahogy megyek ki a takarásból? De akkor még hosszabb a célzás és a lövés utáni visszaút ideje. Főleg a himmelsdorfi heavy-s találkozóhelyeken van ez, ahol nem lehet aztán a ház másik oldalán újra előbújni, vagy a házsorra tapadva találkozunk a szembeforgalommal.

[ Szerkesztve ]

"Egyszerű életet élek: ami üres, megtöltöm, ami tele van, kiürítem."

(#30095) helixP válasza fsb1000 (#30091) üzenetére


helixP
nagyúr

Igen, kb Tier 6-nál van a "oneshot vonal".
Nem sokára meglesz Ferdinand is, össze lehet hasonlítani a T8 TD-ket :)

(#30096) madstunt


madstunt
addikt

kénytelen vagyok lecserélni a vidkarimat praktikussági okokból :/ 8800 gt vagy HD 3850 teljesítene vajon jobban a cucc alatt :F

(#30098) fsb1000 válasza zoszt (#30094) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Öröm ilyen pozitív kicsengésű a játékról szoló hozzászólást olvasni.
Remélem azok között leszel, akiknek a szabadidejét a legtartalmasabban tölti ki ez a játék, gorcsölés, bosszankodás, és mások hibáztatása nélkül.
És majd 5-10 év múlva is képes leszel szép emlékeket felídézni a kedvenc tankjaiddal eltöltött időkből.

(#30099) madstunt válasza zoszt (#30094) üzenetére


madstunt
addikt

nálam a marder aminél minden mecs jó móka :)

(#30100) fsb1000 válasza madstunt (#30096) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A 8800 GT nem rossz kártya, de melegszik, sokat fogyaszt, lassan matuzsálem lesz meghibásodások várhatók, stb.
Esetleg nem lenne keret egy használt GTS450-re? Minden szempontból jobb....

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.