Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30601) Zeratul


Zeratul
addikt

Görgessétek oldalra mert megéri :)

[ Szerkesztve ]

(#30602) _seth_ válasza Zeratul (#30601) üzenetére


_seth_
veterán

M4A tankban ültem és 1 azaz 1 lövéssel leszedett... én meg csak néztem :D Hogy hogyan csinálta... nem ammo rack és szemből... lehet akkor kaptam mástól is találatot és őt írta ki? Ki tudja....

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#30603) Enton


Enton
addikt

Most tényleg csak engem szivat enyire ez a matchmaking rendszer vagy mindenkivel ilyen körültekintő mikor még fejlődő ágon van?
Mert ezen az ágon ahol elindultam még a fegyverzet is 2 szint mulva hozza be a szintet. Sebezni sem tudok senkit egy ilyen mecsben. :(
Ennek így szerintem abszolult semmi értelme. Szerencsére csak 10-ből 9x csinálja ezt így néha van egy két jobb game is. ;]

Olyan hp jelzőt hol lehet állítani ami számszerűen mutatja a százalék mellé? Van az optionsben mert én nem találom sehol ha igen?

Ha régebbi tankok embereit használom újabb tankokban, pirosan írja ki a nevüket, van ennek valami befolyásoló tényezője?
Észre nem nagyon vettem semmi negatívumot.

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#30604) Chris0321 válasza CptMisi (#30530) üzenetére


Chris0321
addikt

Nagyon remélem, hogy betartják a szavukat. Elég sok meló volt eljutni a T34-esig(hétvégére lesz kifejlesztve ha nem jön közbe semmi) és elég dühítő lenne ha frissítés után csak a cseretank állna a garázsban.
Bocs a késői válaszért.

(#30605) Chris0321 válasza Enton (#30603) üzenetére


Chris0321
addikt

Scout tankkal persze, hogy be tesz nagyok közzé is. Akkor nem a sebzés a dolgod, hanem a felderítés. Át kell képezni a legénységet az új tankra.

(#30606) echterion válasza Zeratul (#30601) üzenetére


echterion
nagyúr

:C :DD

**********

(#30607) emre válasza Fel (#30599) üzenetére


emre
veterán

Tudom, én is észrevettem, és ha jól emlékszek, nem csak a replay-ben lehetett átlátni alatta.
Még gondolkodtam is hogy eleresszek-e egy lövést.
Ugyanakkor elképzelhető csak onnét lehet belátni ahol álltam.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#30608) ollie válasza Enton (#30603) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A HP kijelzés csak egy moddal lehetséges, a piros legénység meg csökkentett képességekkel játszik, ez asszem 25%-kal kevesebb, ha azonos besorolású tankból tetted azonosba (pl. med -> med), és 50%, ha más besorolásúból (pl: med -> heavy). Akkor nem lesz piros, ha átképzed (pénzbe kerül), de akkor is 10%-al kevesebb lesz a teljesítményük átképzés után, kivéve, ha golddal képzed át őket.
Piros legénységet soha ne használj!

100% alatt nem igazán érdemes áttenni a legénységet a következő tankba.

[ Szerkesztve ]

***

(#30609) Djuree


Djuree
félisten

a francia tankok jók? mert tegnap a tier3-as amx38-at nem tudtam kilőni a szintén tier3-as panzer III ausf A-val, az amx40-ről meg ne is beszéljünk :U komolyan nem félek egyik tanktól sem, de ezektől menekülök :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30610) MasterHUn válasza emre (#30562) üzenetére


MasterHUn
senior tag

töltsétek www.4shared.com ra :D

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#30611) MasterHUn válasza Djuree (#30609) üzenetére


MasterHUn
senior tag

a francia tankok az összes 1 csíter szar. elnézést a moderálatlan kifejezésért de így van.

bár mondjuk 1 e-100 VS AMX 50B ből az e100 kerül ki győztesen. hiába lő 4x 450 et rá :d

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#30612) emre válasza MasterHUn (#30610) üzenetére


emre
veterán

A mediafire-t használom, azért köszi! :R

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#30613) MasterHUn válasza emre (#30612) üzenetére


MasterHUn
senior tag

nm :)
imádom a MM :D

artyval nem dob be csatába

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#30614) bullseye válasza Djuree (#30609) üzenetére


bullseye
addikt

ne félj tőle, kerüld meg. Nemrég dobtam le az AMX 40-t. light létére durván páncélozott + pattanós. de csiga, az ágyúmozgása is lassú, és a pent sem hozza rendesen, ahogy néztem. T5-ön viszont már sorozatlövők vannak, az elég durva tud lenni

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#30615) Blom


Blom
aktív tag

Tegnap meglett a T-34-85 ez jó tank szerintetek milyen löveggel használjam???

(#30616) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hihetetlen ez a mai reggel, kb 7-8 csatából csak egy nyerés, az S-70 pattog mindenhonnan, pl a panther oldaláról (pont oldalról lőttem 90 fokban). 5mp-n belül 2x gyújtanak ki (nem vicc), kapok egy találatod, elkezdek égni, gyorsan tűzoltás, majd a következő találat pár mp múlva megint kigyújt.

***

(#30617) Zeratul válasza MasterHUn (#30611) üzenetére


Zeratul
addikt

MasterHun: Tier5ig erősen mélytorok az összes francia tank, lassú, szar páncélzat és löveg (AMX40 ami talán némileg kilóg a sorból) utána se lehet őket az első vonalba előre küldeni mert gyorsan elhullanak.

(#30618) emre válasza Blom (#30615) üzenetére


emre
veterán

Csak óvatosan vele, nem igazán gyors, viszont nem túl erős a páncélzata, de lehet vele csipegetni. Ami azt jelenti, hogy viszonylag közel kell menni az ellenfélhez azzal az ágyúval, mert távolra pontatlan de ott meg vigyázni kell, mert ahova berak két lövés vagy az ellenfélnek. A D10T löveg ajánlott hozzá.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#30620) Zeratul válasza bullseye (#30614) üzenetére


Zeratul
addikt

[ Szerkesztve ]

(#30621) Blom válasza Zeratul (#30617) üzenetére


Blom
aktív tag

teljesen igaz, szenvedés az egész, én most az AMX 12t hajtom, de nem sok vizet zavar a csatákban.
hamar kilövik, nem is tudom mire lehetne használni és ráadásul 7-8-9 tankok közé teszik.
esélytelen egy járgány, de majd a nagyobbak megmutatják, vagy nem.

(#30622) MasterHUn válasza Zeratul (#30617) üzenetére


MasterHUn
senior tag

egyetértek veled de az ARL 44 a 90 es legerősseb ágyújával szépen átlövi szemből a tier9 es tankok többségét :)

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#30623) CactuS válasza Blom (#30621) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Kifejlesztve a legjobb ágyúval nagyon jó kis tank. Én lapulni szoktam vele, aztán amikor nem figyelnek kisunnyogok és kiengedem a tárat. Szedtem már szét vele Tigert II-öt és T32őt is - persze nem 1v1ben, csak hátulról besegítettem, mint a b... na mind1, szóval hátulról -. Jobb köröknél pl 25-30k-t is hoz nettó a konyhára.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30624) Blom válasza emre (#30618) üzenetére


Blom
aktív tag

köszönöm a tanácsod, akkor ez is egy nagy csöcs úgy mint az elődje.
mikor lesz már egy rendes tankom.
csak szívok és várom a csodát, de nagyon messze vannak a jó járgányok, talán nekem nem is lesz soha.

CactuS :na csak érjek haza megyek vele pár kanyart.

emre:jó volna már egy rendes tank mert idáig csak a tanulópénzt fizettem.

[ Szerkesztve ]

(#30625) emre válasza Blom (#30624) üzenetére


emre
veterán

Nem egészen, sokkal jobb mint az elődje.
Ezzel már lehet játszani is. :K

Egyszer sikerült vele T-44-et oneshot-olni.
Talán a hétvégén tettem is fel róla replayt.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#30626) Zeratul válasza MasterHUn (#30622) üzenetére


Zeratul
addikt

Feltéve hogy megéred a célzási idő végét. Lassú, pontatlan, pattog, és nagyon random hogy beadja e a pent. Szvsz az ARL 44-en szándékosan le van butítva az a löveg.

(#30627) virkir válasza Blom (#30621) üzenetére


virkir
veterán

A legkirályabb T5 light szerintem a játékban egyszerűen imádom.
Nagyon jó látótáv, jó cammo érték, ideális scout amellett, hogy sebezni is képes a 6x 100+ damage-el. Egy hibája van. Ágyúkitérthetősege na az nincs neki.
Ja és az el ne felejtsük, hogy ontja az xp-t és farmolni sem utolsó mivel alig van javítási költsége de ha felderítsz vele 20-30k-t lazán tud keresni körönként.
Ezután meg már csak egyre jobbak lesznek.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#30628) ollie válasza virkir (#30627) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Már azon is van autoloader?

***

(#30629) virkir válasza ollie (#30628) üzenetére


virkir
veterán

Igen. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#30630) Zeratul válasza virkir (#30627) üzenetére


Zeratul
addikt

Csak a rádiója gyenge.

(#30631) Blom


Blom
aktív tag

csak érdekességnek: találtam a vaterán egy hirdetést, miszerint a csávó eladná az acc-ját 90k-ért, mondjuk van benne 27 járgány, de nagyon durvák.

(#30632) MasterHUn válasza Blom (#30631) üzenetére


MasterHUn
senior tag

nekem nincs olyan sok tankom :D

de 21 garázshelyem van 1.5milla átváltható xp, t92, type 59, és ha minden jól megy pénteken 2 újjam 10es tierrel bővül a tank táram Maus is-7 esetleg amx 50b vagy e-100 még nem döntöttem :D

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#30633) Simulacrum válasza Zeratul (#30630) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Én ezt kezdetben nem is néztem. Aztán tegnap volt egy malinovkai kaland. Indultam a hegyre, mire felértem csak 4 zöld pontot láttam. Már el is könyveltem, hogy alul az ellen T-50-je átjött és kiszedte az egész bagázst, mert nem indult el senki felfele. :)

Amúgy, ahogy vikir írja nagyon jól hoz a kicsike. Szerintem hosszú kiismerés után az egyik legjobb farmtank lehetne, de nagyon kevés csatával már túl is vagyok rajta. Várom már a 13-asokat, de most másra kell a pénz. :)

(#30634) Blom válasza MasterHUn (#30632) üzenetére


Blom
aktív tag

ez számomra hihetetlen :K
mennyi időbe tellett idáig jutni, ezt kérdezgetem magamtól.
nekem sohasem lesznek ilyen tankjaim. :(((

(#30635) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hát, a T34-gyel nem olyan egyszerű pluszos meccseket játszani, még prémiummal sem. Ha vesztes a meccs, akkor szinte garantált a mínusz, nyertes esetén is csak nagyon sok sebzéssel lehet pluszban kijönni, mert a legnagyobb ágyúnak is csak 400 az átlagsebzése, ugyanakkor ezer felett van az ára a tölténynek. Ha mondjuk lövök tízet, abból van mondjuk 2 lepattanó, 2 nulla sebzés (csak kritikál vagy elszáll a semmibe), akkor a maradék hat sebzés nem fedezi a tank javítását (ha kilőnek) meg a lőszer árát. Ez elképzelhetetlen IS-4-gyel, ott gyakorlatilag már 3 bevitt átlagsebzés után pluszos a kör.

Ehhez hozzájön az, hogy ahogy feltűnök a színen, mindenki ignorálja az összes csapattársamat, és csak engem lőnek, mert tudják, hogy elég rám tüsszenteniük, és elszáll a fél hp-m. Ez még nehezebbé teszi a pluszos kört, mert elég hamar halok, hacsak nem campelek a háttérben, de az elég röhejes egy top tankhoz képest. A T32 sokkal jobban védett (valszeg a páncél döntöttsége miatt), arról bármi képes pattogni, rólam meg kb semmi. Szóval el van cseszve ez az amcsi heavy vonal teljesen (a T30-nak ugyanez a teste, csak több a hp-ja, meg jobb a lövege).

A hulldown meg sajnos százból, ha pár alkalommal megoldható, mert szinte mindig van arty, ami miatt nem lehet hulldown pozícióba állni, mert azok jellemzően olyan helyeken vannak, ahova az arty szabadon belőhet. Marad a csiki-csuki, de itt max abban reménykedhetek, hogy az ellenfél mellélő, mert céloznia nem kell, nekem viszont igen, ha nem akarok lepattanót.

Na, ennyit a sírásból, valszeg az IS-4 lesz a kedvenc tankom.

[ Szerkesztve ]

***

(#30636) Djuree válasza Blom (#30631) üzenetére


Djuree
félisten

megnéztem én is, dúúúúva :Y
90k-t SENKI nem fog érte adni az is biztos, éppen az a játék varázsa, hogy magad érd el amit akarsz, közben fejlődj, és élvezd a játékot. ennek így nem sok értelme lenne.
ettől függetlenül nem 2 órát játszott vele a srác az biztos, meg pénzt is ölhetett bele nem keveset :)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30637) Tüzi válasza Zeratul (#30620) üzenetére

ez a pattanásos szappantartó beszarás :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#30638) fsb1000 válasza Blom (#30634) üzenetére


fsb1000
nagyúr

khmm... ahhoz, hogy valaki a hétvégén 2 db t10-es tankot vegyen, több mint 12.000.000 kredittel kell rendelkeznie.

Vasárnap éjfélkor nézzük meg Mesterhunnak [link] hány t10-ese lesz, mert most még t9 sincs neki, ezért még azt is ki kell fejlessze.

Szóval ha a Maus vagy az E100 elötti tankokat is megveszi, akkor legalább 16 milla kreditje kell hogy legyen, ha átugorja az E75-öt meg a VK45-öt akkor 10+
De ha ezeket átugorja akkor rengeteg XP-t kell váltania, ami egy vagyon. Fejből 10-15K Goldra saccolom. Francia vonalon semmilye sincs ott több kell.

De nem kételkedek.. érdeklődve várom melyik kettő t10-ese lesz neki vasárnap éjfélre
Hajrá!!!!

(#30639) ollie válasza fsb1000 (#30638) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lehet venni accountot is ám. :P

***

(#30640) MasterHUn válasza Blom (#30634) üzenetére


MasterHUn
senior tag

saját statom

melleseleg a T92-őt m40/m43 ból 4 nap alatt húztam ki. :) ALAP fiókkal

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#30641) helixP válasza Tesi (#30600) üzenetére


helixP
nagyúr

Megértem az érzést :)

[ Szerkesztve ]

(#30642) MasterHUn válasza fsb1000 (#30638) üzenetére


MasterHUn
senior tag

pontosan nem tudom én se de 51650arany érkezik hozzám :D remélem elég enyi a többit kitalálod szerintem magad is :)

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#30643) Tüzi válasza Djuree (#30636) üzenetére

ja, vagy bot-tal összehozta...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#30644) Blom válasza fsb1000 (#30638) üzenetére


Blom
aktív tag

én is szurkolok neki, nem csak kredit kell rengeteg, hanem tp is amit nem lehet megvenni aranyért sem és ez a legnagyobb bibi ebben a játékban.
kredithez könnyű hozzájutni, ha van az embernek pénze, de tp az már nagyobb gond.

MasterHUn : gratulálok szép munka :R

[ Szerkesztve ]

(#30645) ollie válasza MasterHUn (#30642) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És mennyi átváltható XP-d van? Mert 4-500 ezerről beszélünk, ami kell a 2 tier 10-es tankhoz.

***

(#30646) MasterHUn válasza ollie (#30645) üzenetére


MasterHUn
senior tag

majdnem 700.000

is-3on van már 58 ezer xp
maus an 13. belegondolsz nem is kell olyan sok xp.-t váltsak

vagy tévedek?

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#30647) CptMisi válasza Blom (#30644) üzenetére


CptMisi
őstag

.

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#30648) Blom válasza CptMisi (#30647) üzenetére


Blom
aktív tag

ez kemény :Y :Y

(#30649) fsb1000 válasza MasterHUn (#30642) üzenetére


fsb1000
nagyúr

51K gold? Gondolom ezt a forrást nem osztod meg velünk, mert nyilván nem 1FT/GOLD árfolyamon veszed.

----

Bloom:
Kreditet bármennyit lehet vásárolni, de nagyon drága
freeXP-t átvaltani szintén lehet korlátlanul váltani , de elötte meg kell termelni az átváltható kreditet elit tankkal. Azaz az átváltható kredit a korlát.
(xp=tp az írásaimban)

Tehát akinek van 50K Goldja és 1,5M átváltható XP-je, az tényleg tud venni azonnal 2db t10-et.
Drukkoljunk!

[ Szerkesztve ]

(#30650) MasterHUn válasza fsb1000 (#30649) üzenetére


MasterHUn
senior tag

végre pozitív hozzászólás .D

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.