Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29751) vJokka válasza emre (#29712) üzenetére


vJokka
aktív tag

Üdv!

Egész jól sikerült kör T-54-el: [link]
Volt jópár hibán, de amúgy is általában megyek, mint a meszes :DDD

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#29752) Murder3


Murder3
addikt

kérdés.
kv-3-on még fejlesszem ki az is-t vagy inkább hagyjam és a kv-4re tároljam el?
mert így nem kéne kv-1s-t megcsinálni és mind2 ág nyitott lenne.
nem készülök is-t venni vagy ágat húzni, de igazából orosz t8-at se de kv-3-al előbb utóbb kigyűlik rá...kv-4 milyen lesz va róla vmi infó már esetleg?

(#29753) Fel válasza Murder3 (#29752) üzenetére


Fel
addikt

Amit most összeszedsz és gyűjtesz a KV-3-on, az majd meg fog maradni a helyére jövő T-150-en. T7-re nem viszed tovább.
Ha majd KV-4-et akarsz, akkor azt majd a vadiúj, T7-es KV-3-mal kell megtenned. És ami lényeges, 0-ról kezdve! Az egy új tank lesz. A folyamatosság miatt, a T6-os KV-3-mal elért statisztika átneveződik T-150-re.
KV-4-ről semmi infó eddig, tudtommal...

Ja, majd elfelejtettem... Az IS-t fejleszd ki amíg lehet vele, ha nem akarod majd újból kezdeni a történetet KV-1S-től.

[ Szerkesztve ]

(#29754) Murder3 válasza Fel (#29753) üzenetére


Murder3
addikt

ja hát akkor érdemesebb kifejéeszteni még most

de mondjuk nem különösebben kezdeném el az is vonalat se csak gondoltam akkor kiamximalizálom a meglévő dologból amit tudok. :D

[ Szerkesztve ]

(#29755) D.Orion válasza Bobyjack (#29710) üzenetére


D.Orion
veterán

No majd ha hazaérek reggel, akkor megnézem mit mazsoláztam el:-)

(#29756) biggamer


biggamer
veterán

Hi ... már a csata elején letámadtak minket, 1 percben már húzták a zászlónkat mint az állat ... vagy 83%-ig el is jututtak, marha sokan voltak ... ez lett a VÉGE !!! :)

kb.7 perces a videó ... IS-4el voltam !!! :))

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#29757) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Most nekem is volt szerncsém egy nyomorék HAC-S-essel. Ha tehetitek kerüljétek a Pszicho nevű alakot. Hogy honnan van ilyennek E100-a az jó kérdés?... :W

(#29758) ollie


ollie
MODERÁTOR

175 pennel miért pattogok folyamatosan a T32 testéről? Tízből kilencszer pattan, sőt, időnként a fenekéről is.

***

(#29759) Snooker válasza Fel (#29753) üzenetére


Snooker
senior tag

De a legénység szintje és a kifejlesztett dolgok megmaradnak hozzá, nem???

(#29760) belaazallat


belaazallat
addikt

Hali!

Egy hasonló ámokfutás, mint Emre kolléga csinált, de kevesebb kill T25-AT. [link]

Egy példa, hogy sajna tank mellé ész nem lehet venni: T30+Panther 2 Ferdinánd ellen. Tökéletes példa hülyeséggel, hogyan lehet egy nyert szituációt elrontani. [link]

ennek a vége az érdekes.

Szerk.: Link javítva

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#29761) Djuree


Djuree
félisten

tegnap érdekes dolgot láttam. azt hittem csíter, de sztem inkább csak vmi bugot használt ki. egy srác a kezdőpontjuk mögött a sarokban beállt a fák közé, teljesen a pálya legsarkába, önjáró lövege volt. nekünk maradt 5 tankunk, a gyerek csak egyedül volt már. erre a sarokból szépen elkezdte kilövögetni a tankjainkat (engem is). meg is nyerte, 10 killje lett. a poén hogy nem látszott a gyerek hol van. pedig több tankunk is bement a pálya sarkába teljesen, hogy elkapja, de haltak is meg. látszott hogy onnan lőnek, de a tank nem látszott. írta is mindenki hogy wtf?!

tegnap egész jól ment, már 11killem van :DD volt hogy 3-an bekerítettek, 1-et kilőttem, utána elmenekültem :DDD szép manőver volt.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29762) D.Orion válasza Djuree (#29761) üzenetére


D.Orion
veterán

Ez melyik pálya volt? Gondolom replay-t nem vettél. :(

(#29763) Djuree válasza D.Orion (#29762) üzenetére


Djuree
félisten

a vonatos pálya volt, ahol egy magasított vasúti töltés van a pályán, mögötte meg egy kis város. ez volt az és a piros pötty volt a srác: [link]
ez nem is a pálya sarka mondjuk...
replay nincs, azt sem tudom hogy kell egyenlőre :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29764) emre


emre
veterán

Köszi mindenkinek az oktatófilmeket. :R

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29766) LBandi válasza Djuree (#29763) üzenetére


LBandi
aktív tag

A játék beállításainál a játék (első fülön) bal sarokban lévő opciót (játék felvételének engedélyezése) kell bepipálni. Ezután automatikusan mentve lesz minden csatád (max 1 mega lesz csatánként), a fileokat a játék könyvtárán belül a replays mappában találhatod. A fájl neve elárulja milyen tankal és melyik pályán voltál. A visszanézéséhez pedig be kell zárni a játék kliensét, majd a kiválasztott replayre duplakattal indul a mozi. Amiket a következő gombokkal tudod irányítani: balra nyíl lejátszás lassítása, jobbra nyíl gyorsítás (max ×16 szoros sebeség), space = pause, bal egérkattal válthatsz fixed és free camera között. Amit nem lehet másik játékosra átváltani, végig csak azt fogod látni amit a te tankodból látni lehetett. Max annyit lehet kihozni free kamerával hogy olyanjkor is forgathatod magad körül a nézetet és zoomolhatsz amikor a csatában nem azt tetted, így megnézheted, hogy te és az ellen hova próbált lőni.

[ Szerkesztve ]

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#29767) smisa válasza skill84 (#29765) üzenetére


smisa
őstag

Még mindig 1500 ért adod mert már van aki 1200 ért

Azaz:

egy kis matek:
kv 5 ára 7500gold
1. key 1250 gold
2. key 2100 gold
3. key 2100 gold
4. key 2100 gold
----------------
4 key 7550 gold ára 4800 forint

[ Szerkesztve ]

(#29768) emre


emre
veterán

vazze, az usa szerveren veszettül akcióznak

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29769) vhw válasza emre (#29768) üzenetére


vhw
addikt

Nekünk meg adták azt a szánalmas Monte Cassino "eventet". Le van itt szarva az Eu közösség. (abból is milyen hőbörgés volt a forumon, aztán a sok okos azt írta ez csak az "első forduló" hát azóta is jön a második)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#29770) Rém válasza smisa (#29767) üzenetére


Rém
tag

És Én most bonyolítottam le egy üzletet az emberrel. Gyors és korrekt!
Köszi az elérhetőségét!

(#29771) StoneBridge válasza emre (#29768) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Ez nekem is jól jönne most, ma venném meg a Tigrist. Először azt hittem ránk is vonatkozik, aztán el kellett szomorodnom, amikor láttam, hogy only USA. 3 hete kezdtem a játékot, igen tetszik.

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#29772) Djuree válasza LBandi (#29766) üzenetére


Djuree
félisten

köszi, ez jó dolog, bekapcsolom.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29773) fsb1000 válasza smisa (#29767) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem csak úgy lehetne működőképes kunkurencia, ha az 1200 Ft-os eladónak is lenne egy hírdetése a PH-n és gyors átfutással lehetne nála is 4-esével rendelni a PCGurus kódokat.
És azt a hírdetést linkelgetnéd ilyenkor.

Tudom hogy sokak szemét csipi az 500FT-os "haszon", de én korrektnek tartom.
A normál kereskedelemben elég gyakori az 50%-os árrés, persze itt adózatlan nyereség keletkezik, és kevés a járulékos költség, de dolgozni kell azért az 500 Ft.-ért.

A nagy igazságok nem avulnak el: Mindent olyan áron lehet eladni, amilyenen megveszik.
És ne birka vásárlókat viziónáljunk, hanem ügyes kereskedőt.
Pl. a haverod, még egyszer sem írt ebbe a fórumba, talán nagyobb lenne a bizalom, ha a potenciális vásárlók látnák, hogy nála is van 4-5 problémamentes üzlet.

---

Nem tudom mennyi PCGuru kód lehet még forgalomban, de kétlem hogy 1000-nél több, mert a lap eleve kis példányszámú, és volt másodterjesztés is 995 Ft-ért

(#29774) Eagle16 válasza ollie (#29758) üzenetére


Eagle16
addikt

127 mm @ 54 fok

Normalizáció után 183mm effektív páncélzatnak felel meg. (szóval kb. 45 % esélyed van arra hogy át tudod lőni)

A géppuska fészket át tudod lőni, meg a test alját biztosan.

A hátulja meg olyan lejtős kialakítású hogy ha felül találod el akkor lecsúszik a lövedék. Akkor szokott előfordulni, hogy ha közelről akarod meglőni és nem zoomolsz. Ha zoomolva lősz rá a hátuljára és alul célzod meg ahol a vonóhorog van vagy mi az, akkor biztos átlövöd.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#29775) csaabz


csaabz
őstag

Meglett az AMX M4 1945, free xp-nek koszonhetoen fullos.
Hogy ez mekkora hulladek!!
Egyik csataban egy Leopard lott ki. Egy Leopard, ami semmit nem ut at.
Nevetseges a hull pancel :W

Azt hittem, az ARL utan mar nem johet rosszabb...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#29776) Fel válasza csaabz (#29775) üzenetére


Fel
addikt

Én a tornyon és a lánctalpon kívül semmire nem pazaroltam xp-t azon a "tankon"... Miután e kettő meglett rögtön estem is neki a 84k-nak az 50 100-ra.
A löveg kitérítés ismeretlen fogalom annál az izénél. Gyakori az lőszerrekesz sérülés: hasonló helyen, mint a Panther-nél, azaz oldalt, a torony előtt.

Volt vele egy-két jó csatám, de tényleg szutyok... Amolyan semmilyen; tierjében a legxarabb.

emre: Az US akció ezzel teljes: [link]

[ Szerkesztve ]

(#29777) Plokijuma


Plokijuma
aktív tag

Tegnap éjjel Tomcsie és én a medium tankunkkal szépen megtáncoltattuk a Löwet.
Löwe ház mögött bújt, Tomcsie balról, én jobbról támadtuk felváltva a Löwet, ritmusban. A löwe is kiismerte a rendszer ezért, direkt belerontottam ritmusba. Öröm volt nézni, hogy összezavarodott a löwe emiatt, még ki is tolatott a ház takarásából :)

Löwe tánc

(#29778) emre válasza Fel (#29776) üzenetére


emre
veterán

Ezt is akartam linkelni, de nem tudtam, lehet a fordítás miatt. :(

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29779) Zeratul válasza csaabz (#29775) üzenetére


Zeratul
addikt

Francia tankoknál hozzá kell szokni, hogy nincs érdemleges páncélzat.

(#29780) Rém válasza fsb1000 (#29773) üzenetére


Rém
tag

Először is ki szeretném jelenteni, hogy semmi közöm egyik eladóhoz sem és érdekem sem fűződik egyik üzletéhetz sem. A smisa álltal említett eladó is hirdette itt a forumban 1200-ért a kódot, de a hozzászólását törölték. Azért ahogy Én is hozzá lehet jutni. A srác teljesen korrekt, átutalással vettem tőle 5 kódot, másnap, mivel az ujságokra és lemezekre nem tartottam igényt egy fényképen elküldte az öt lemez képét. A lemezeken vannak a kódok, aki még esetleg nem találkozott volna ilyennel. Az egész üzlet két nap alatt zajlott le. Ezzel nem szeretném senki üzletét sem rontani, sem elősegíteni, de ha egy közösségnek fogjuk fel a fórumot, úgy gondolom, hogy mindenki aki áldoz rá a lehető legjobban kerüljön ki a dologból, ezzel is elősegítve a KLÁN pozícióit!

(#29781) csaabz válasza Zeratul (#29779) üzenetére


csaabz
őstag

Az a baj, hogy nem tudok hozzászokni. Jobban elb@szom velük a statisztikámat, mint az artyzással... :(

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#29782) BloodRay válasza Met (#29693) üzenetére


BloodRay
veterán

Konkrétan mi volt a baj a 3002DB-vel? Mert a gyengécske pen-t leszámítva szerintem teljesen rendben van.
Panther-t én sem szíveltem, de panther 2-vel ismét csak nem értem mi lehetett a gondod.
Lomhácska kicsit, de jó páncélja van és kategóriájában messze a legnagyobb penje és mellette megfelelő pontossága.
Tényleg kíváncsi vagyok azért kérdezem.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#29783) Djuree válasza csaabz (#29781) üzenetére


Djuree
félisten

ne a staton agyaljatok. emlékszem starcraftoztam egyszer egy sráccal, kb. 10.000 meccse volt, ebből csak kb. 2000 volt győzelem, mondom simán elcsapom én jobb vagyok. ahha persze, 5 perc alatt elpakolt, 2x is. miért? tapasztalat. ennyi meccsel a háta mögött hiába szar a statja, ígyis nagyon jó játékos. persze szépen mutat a stat, de engem nem érdekel. ha nem haverokkal játszok úgysem fog túl jó lenni. tegnap is mondom kövessetek, menjünk együtt, simán nyerünk, bevonulunk a bázisukra, 3 tank otthon marad védeni, többi jön velem. 3 perc alatt behúzzuk. egyszerű nyerő taktika, ha nem profik ellen megy az ember. erre megy mindenki amerre lát :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29784) ollie


ollie
MODERÁTOR

Kár, hogy vesztes meccs lett, elfoglalták a bázisunkat, én meg az övékénél voltam, amikor elkezdtek foglalni. Amúgy érdekes volt, én voltam a top tank, rajtam kívül nem volt még tier 8-as sem, csak az ellenfélnél 1 Panther II, de azzal elkerültük egymást sajnos.

Defeat
Battle: Mountain Pass 2012. január 26. 10:56:35
Vehicle: Type 59
Experience received: 841
Credits received: 80 430
Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Master Gunner, Sniper

Ja, aki képben van, írjon már nekem egy privátot az 1200 Ft-os kód elérhetőségéről.

[ Szerkesztve ]

***

(#29785) virkir válasza Zeratul (#29779) üzenetére


virkir
veterán

Az még nem lenne baj de T8-ig a heavy ágon és T5-6-ig a med ágon még sebességük sincs a heavy ágon meg az autoloader-t is csak a 8-asba kapod meg először.
Tehát egy orbitális szopás mire eljut valaki a fent említett szintig mivel se páncél se sebesség se jó ágyú egészen high tier-ig.
Utána meg a csapattársak lesznek a legnagyobb ellenfelek a miért kempel a franszia top tank címmel.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#29786) emre válasza virkir (#29785) üzenetére


emre
veterán

Egyszer te idézted ezt:

Jobbra Patton tábornok. Balra a brit hadsereg. Hátul a saját istenverte tüzérségünk. A tetejében még esik is. Abban csak az a jó, hogy a saját légierőnk nem bombáz minket, mert nem tud felszállni.

Honnét van?
Nem tudok rájönni. Először a Kelly hősei-re gondoltam, de ez inkább a 22-es csapdája jellegű.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29787) fsb1000 válasza Rém (#29780) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nyilván én is arra buzdítok mindenkit, hogy a legjobb áron vegyen, hamár venni akar.
A lefényképezett CD nagyon jó ötlet, korábban üziben kaptam meg a kódot és volt benn elütés.

Én csak a kissé ellenséges hangnemet nem értem. Nem ismerem személyesen a hölgyet (remélem nem tévedek a paypal cime alapján) aki nagy tételben ad el PCGuru kódot, de úgy gondolom, sokunknak segített (tisztes haszonnal) olcsón hozzájutni.

A másik srácot nem tudom miért törölték, de kétlem, hogyha lenne a hardveraprón hírdetése, akkor azt is törölnék. Sőt még az is lehet, hogyha ott megjelenne, akkor a másik sárkányfűárus is lejjebb menne az árral.

---

Szóval 2 db PCGuruval már 1 havi prém acc-ot lehetne előfizetni és marad is még Gold pl freeXP váltásra vagy a köv hónapra.
Ez szerintem oriási ugrás lehet t4-t6 szinten, mert 1 hónapig 1,5x annyi XP és kredit jön.

(#29788) Fel válasza emre (#29786) üzenetére


Fel
addikt

Pedig jól gondoltad, Kelly hősei :K

[ Szerkesztve ]

(#29789) Zeratul válasza virkir (#29785) üzenetére


Zeratul
addikt

Nem véletlenül mondtam hogy a francia vonal csak az oral szexet rossz oldalról kedvelőknek ajánlott. (Vagy aki vulgáris szókincsét akarja gazdagítani)

(#29790) Djuree válasza ollie (#29784) üzenetére


Djuree
félisten

80k creditet is lehet szerezni 1 meccsen? :Y így azért össze lehet gyűjteni hamar. én most kb. 1500-at kapok tisztán 1 meccs alatt ha levonjuk a javításokat. gyűjtök az 54k-s tier3 tankra :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29791) KaLeun válasza fsb1000 (#29787) üzenetére


KaLeun
senior tag

Mennyit is lehet felhasználni ebből a kódból? Korlátlan?

Cila

(#29792) fsb1000 válasza Fel (#29788) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A Kelly Hősei egy jó és szórakoztató film: [link] (sherman kilövi a Tigrist) , de nem éppen történelmi ihletésű film.

Szerintetetk melyek voltak a jó tankos filmek?
Vagy legaláb olyanok, melyekben nagy tankcsata jelentek voltak.

Serintem tekintsünk el a 4 páncélos és a kutya sorozattól, bár gyerekkoromban szívesen néztem: [link]

---

(#29791) KaLeun : Úgy tudom korlátlan.

[ Szerkesztve ]

(#29793) Rém válasza fsb1000 (#29787) üzenetére


Rém
tag

Semmi ellenséges hangnem! Csak a lehető legjobbat a társaknak. Még 1500-ért is jó a kód, de ha van jobb elöbb meritsük ki azt a forrást.

(#29794) vhw válasza Djuree (#29790) üzenetére


vhw
addikt

Na ennyit csak 8as prem tankkal lehet :D (vagy igen durva meccsen normál tankkal, de ott rengeteget elvisz a lőszerár, meg a javítás)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#29795) virkir válasza Zeratul (#29789) üzenetére


virkir
veterán

No azért egy szint felett már nem rossz azért.
Első kanyar a kis szutyokkal. :D

Victory!
Battle: Malinovka 2012. January 26. 11:22:56
Vehicle: AMX 12t
Experience received: 1 798 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 32 280
Battle Achievements: Scout Sniper +1 kill

Prémium nélkül.
Igaz kimaxolva és ésszel menve.

emre
Alapmű a Kelly hősei és maximálisan igaz erre a játékra.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#29796) Djuree válasza fsb1000 (#29792) üzenetére


Djuree
félisten

van egy jó tankos film, mikor üzemanyagot akarnak lopni a németek az amcsiktól. nem tudom a címét.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29797) skill84 válasza Djuree (#29796) üzenetére


skill84
tag

szerintem ez : Battle.of.the.Bulge.1965

(#29798) Met válasza BloodRay (#29782) üzenetére


Met
nagyúr

Konkrétan nem tudom megindokolni, gondolom mindenkinek vannak olyan tankok amivel szeret menni én ezzel a hárommal nagyon nem szerettem.
Nem azt mondtam hogy szar tankok, nekem nem jöttek be, annak ellenére hogy mindenki áradozott róluk milyen faszák.
A Panther2-t majd ha visszaveszem kifejlesztem rá a nagy löveget.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#29799) fsb1000 válasza Djuree (#29796) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az a "Halál 50 órája" lesz... [link]

De ezzel a filmmel van egy kis gond.. a német tankokat is amcsi tankok "személyesítik"meg.

[ Szerkesztve ]

(#29800) CactuS válasza Djuree (#29796) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az a halál 50 órája, vagyis annak a filmnek a vége.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.