Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#40001) Timyyy válasza emre (#39996) üzenetére


Timyyy
őstag

+1, én sem bántam meg. Nagyon is jó tudni, hogy spotolva vagyok, szinte minden körben volt olyan, hogy nyugodtan gurulgattam és nézelődtem, aztán felvillant a villanykörte, holott sehol senki... be is húztam magam gyorsan fedezékbe... eddig ugye csak azután jöttem rá hogy látnak, ha már 3-400 hp-m elszállt.
A másik amikor hasznos... csata végén a megmaradt arty-ért csordogálok be a bázisra, már villog a villanykörtém, tehát tudom hogy ott lesznek valahol, nem futottak el. :U

(#40002) nemeth989


nemeth989
senior tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy honnan tudom a legfrissebb effis értéket mutató addont leszedni? Mert néha szoktam használni, ha már a 5-6. csatám bukom zsinórban, hogy milyen emberekkel játszok, ami eléggé el is szokott keseríteni. Így legalább, fel tudok készülni a következő vesztes csatámra :).

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#40003) Drenadar válasza nemeth989 (#40002) üzenetére


Drenadar
veterán

annyiszor volt már velünk, hogy egy csupa piros színben tűnő ellenfél legyalult minket, hogy sztem nem érdemes ezt nézni. statisztika semmi más. persze ha a másik oldalon lila mindenki, akkor... részvétem :D

(legalábbis amit én használtam az ilyen színekkel tüntette fel az ellenfelet)

az én átlagos eff értékem is nagyon rossz. gondolom semmi köze hozzá, hogy sok tankkal csak egy két kört mentem 0 hatékonysággal...

(#40004) D.Orion


D.Orion
veterán

:W 7.2 újabb csodája: T34-el 70 méterről rálővök az amx 13 75 oldalára: We didn't penetration that armor!

Milyen armor??? :W

Defeat
Battle: Himmelsdorf 2012. március 31. 8:59:38
Vehicle: T34
Experience received: 519
Credits received: 57 555
Battle Achievements: Master Gunner

-14K lőszer+javítás.

[ Szerkesztve ]

(#40005) Gyuri27 válasza D.Orion (#40004) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az amx előtte is pattogott. Még a 12t is. Ami furi, hogy telibe oldalról. Egy t9-10 heavy lőszere majd nagyobb mint maga a tank. Gondolom e75-s arc feje kicsit sárgult. :DDD
Tegnap t29 oldaláról (ez voltam én) pattant e100. Gondolom ott is kisimult az ember retinája, mikor full oldalba vert.
Ilyeneken ne csodálkozz. Csak fogadd el.

Amd - Radeon - Ryzen

(#40006) nemeth989 válasza Drenadar (#40003) üzenetére


nemeth989
senior tag

Nekem is volt 1-2 ilyen csatám, amikor beléptem már elkönyveltem ez sima menet lesz, lenyomjuk őket, aztán az lett a vége, hogy 3-4 tankot kaptunk ők meg legyalultak minket.
Mondjuk ritkán szokott ez előfordulni, mert tapasztalatom szerint, olyan 70-80%-ban meg lehet jósolni a csata kimenetelét.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#40007) D.Orion válasza Gyuri27 (#40005) üzenetére


D.Orion
veterán

Hát ja...

De legalább megvan az x3:
Victory!
Battle: Westfield 2012. március 31. 9:13:13
Vehicle: T34
Experience received: 4 212 (x3 for the first victory each day)
Credits received: 80 718
Battle Achievements: Master Gunner, Sharpshooter

(#40008) nemeth989 válasza Drenadar (#40003) üzenetére


nemeth989
senior tag

Nekem is volt 1-2 ilyen csatám, amikor beléptem már elkönyveltem ez sima menet lesz, lenyomjuk őket, aztán az lett a vége, hogy 3-4 tankot kaptunk ők meg legyalultak minket.
Mondjuk ritkán szokott ez előfordulni, mert tapasztalatom szerint, olyan 70-80%-ban meg lehet jósolni a csata kimenetelét.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#40009) balintka válasza Bobyjack (#39968) üzenetére


balintka
addikt

Igen, ugyanezt csinálja. A csilingelés eltűnt viszont.

(#40010) Odin22


Odin22
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy hatalmas problémám, amint elindítom a játékot ujraindítja a gépet!
Csak nállam jelentkezett ez a hiba vagy volt már máshol is?
El nem tudom képzelni mit csináljak ezzel a fxssal!
Az elvonási tünetek kezdenek fellépni légyszi segítsetek! :))

(#40011) Zeratul válasza Odin22 (#40010) üzenetére


Zeratul
addikt

Tápot nézd meg terhelés alatt, mert nekem is ezt csinálta amikor szar volt. Furmark + prime95 megteszi terhelés tesztnek.

(#40012) Odin22 válasza Zeratul (#40011) üzenetére


Odin22
csendes tag

Köszi a tippet rögtön ki is próbálom, remélem kiderül a hiba!

(#40013) echterion


echterion
nagyúr

Hm, eltűnt az aranyért vett festésem, illetve a Tigrisen más színű lett...ez hogyan? Legalább a választás lehetőségét meghagyták volna...hülye WG.

Hm, a launcher frissítője nem frissít...

Valaki segítene abban, hogy hol találok a 7.2-eshez OTM-et és crosshair-t?

[ Szerkesztve ]

**********

(#40014) kugli81


kugli81
aktív tag

e75 el jól sikerült ma :)

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#40015) kugli81


kugli81
aktív tag

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#40016) MadPjotr


MadPjotr
tag

Megvettem végre az E-100 és valahogy nem stimmel 4 csatából 4-et vesztettem vele :(
olyan furcsán szar ez a tank :( mindenki tud sebezni alig pattan le bezzeg az enyémek lepattannak majdnem mindenről ... nem értem csináltak ezzel a tankkal valamit, hogy ilyen szar lett?! :O

"Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta."

(#40017) csaabz


csaabz
őstag

Az új patch óta rengetegszer fordul elő, hogy eltalálok valakit, fehéren villan a kis jel felette és NEM SEBZEM. Rohadt idegesítő!
:(((

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#40018) echterion válasza csaabz (#40017) üzenetére


echterion
nagyúr

Vagy megszokod, vagy uninstall. Sohasem mehetsz biztosra, még egy 3-asról is pattanhatsz egy 8-assal. Ez ilyen fos.

**********

(#40019) KaLeun


KaLeun
senior tag

Akinek grafikai problémája van:

Az egyik moderátor szerint, ezeket próbálja ki:

"First try to turn triple buffering off.
Then check your drivers, .Net and C# libraries, Direct X as well.

With some hardware there is no help, but this might help.

Also contact support and send them your DxDiag files and eventual error logs please, this could speed up the solution. "

[ Szerkesztve ]

Cila

(#40020) D.Orion válasza csaabz (#40017) üzenetére


D.Orion
veterán

Penetration!

De nulla damage és nulla critical! :W UTÁLOM!

KaLeun: A mod adott a szarnak egy pofont.

[ Szerkesztve ]

(#40021) echterion válasza KaLeun (#40019) üzenetére


echterion
nagyúr

Magyarul nam fognak vele foglalkozni, akinek nem megy, az így járt. Szokásos eljárás. Legalábbis tőlük.

**********

(#40022) Redmaster


Redmaster
csendes tag

Melyik mod miatt nem müködik az előérzet (Premonition) skill?

Baconbe csavart szalonna

(#40023) CptMisi válasza Redmaster (#40022) üzenetére


CptMisi
őstag

Csak 100%-osan működik. :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#40024) Gyuri27 válasza CptMisi (#40023) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem skill hanem perk. Azok meg 100-tól müködnek.

Amd - Radeon - Ryzen

(#40025) Timyyy


Timyyy
őstag

Meséljen kicsit a T34-ről az akinek van :U
Csataeredményekre gondolok, hogy nyert vagy veszett kör, mennyi xp mennyi kredit, és hogy hány betalált lövése volt.
Szeretném összehasonlítani a Löwe-vel. :)

Szerk.: áprilisi naptár

[ Szerkesztve ]

(#40026) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

na, a t110 egy gonosz kis dög, ez egy steroidos med, ha nem lenne 36on limitálva röhögve verne minden tier10es tankot. eddig csak pár kört mentem vele, de imádom. a kis löveg se olyan gyenge, 200as armorja biztos van, még a 270es ágyuval is pattantam róla.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#40027) MCGaiwer válasza Timyyy (#40025) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nagyon jól lehet vele keresni. imádtam a tankot korábban, most a lassú ágyú miatt kicsit máshogy kell játszani, de tapasztalat nagy része használható. szerintem egy szinten van a löwevel

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#40028) CactuS válasza Timyyy (#40025) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Torony forgása sokkal lassabb lett, papír, gyorsasága a KVra emlékeztet. Sokáig tölt, lassan céloz, viszont elég jó a penje és ~400-akat sebez. Sokkal rosszabbra számítottam. Nekem tetszik, ahogy a helyette érkező T9es is. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#40029) Bobyjack válasza CactuS (#39993) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Nálam ez most jött be 7.2-vel. Ha eddig ezeket hallottad:

Punched right through their armor!
We've hit them hard!
They're hit!
Another one like that should finish them off!
Nice shot!
Enemy is hit.
Enemy armor is damaged.
Penetration.
We've got them.

Akkor sebeztél,
Ha pedig ezeket:

Critical hit!
We nailed them bad!
Thats gotta hurt!
Looks like that one went right through!

Akkor lehet, hogy csak a lancát lőtted le. Tegnap óta pedig néha hiába hallom a fentiek valamelyikét mégsem sebez.

A tárgyak mögötti felemelkedés (ha ugyanarra gondolunk) tényleg kijavíthatatlan.

(#40030) emre


emre
veterán

Hát örülök hogy meg lett végre a JT, de asszem hagyom is a 'csába.
Esetleg a duplázókat megcsinálom aztán annyi. A nyár végére meg is lesz rá a nagyobb löveg :( Ez a kredit nerf nagyon betett a top TD nek.

Az IS7 meg több xp-be kerül, lehet inkább azt kellett volna erőltetnem.

T-43-at használ valaki?
Milyen ezzel a peccsel?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#40031) fsb1000 válasza D.Orion (#39994) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerimntem a HE-nek nem feladata és nem kritériuma az áthatoló találat.
Épp azért van, hogy "felületi" sebzést okozzon.

(#40032) fsb1000 válasza MadPjotr (#40016) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Igen, ez az utolsó 1 hét jellemzője. Gyak minden átlövi az E100-at, akkor is ha beforgatod.
Cserébe az IS7, Maus is löhető lett a 150-essel jó eséllyel.
Olyan mintha eltünt volna a tankok közötti különbség csak a HP, meg a löveg különbözteti meg. IS4 oldala maradt pattógos, de elöről szintén átlőhető simán.

Ezek a saját tapasztalataim, lehet más mást tapasztal.
----
Városi pályán volt(ak) olyan helyek, ahova beálltam E100-al elrejtve a hasát, és gyak kilőhetetlen voltam. Én szedegettem a próbálkozókat.
Ez megszünt... először azt hittem hogy csak véletlen, de 5-6. estnél már megvilágosodtam, hogy simán kilő egy Jagtiger +Maus vagy E75. Mert ők csiki-csukiznak, én meg csak állok és ketten hárman lőnek töltési idő alatt is.

(#40033) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Hello!
A patch óta alig ad kreditet?Prém nélkül- acélfal és mintha semmit nm adott volna rá :F
Szerk:ja olvasom,hogy xar lett.. :(((

[ Szerkesztve ]

Origin:Memphis79HUN

(#40034) L-e-f-i-e válasza fsb1000 (#40031) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Eléggé nagy hiba a játék egyik legerősebb ágyújának, legnagyobb pennel rendelkező lövegét HE-vel használni...

Nekem ISU-n a bl10 nem sokkal erősebb a t30 maxos ágyújánál, közel azonosak, AP-vel lőve mindig 7-800 as átlagsebzés megvan, néha 900+, a HE maximum értéke ami 1100 körüli lenne csak akkor jöhet be ha ténylegesen átmegy, ami a 63 -100 pennél eléggé necces, és még akkor is beadhatja a 7-800 as sebzéseket, de ugye logikus hogy gyakoribb lesz a 3-500-as sebzés mivel nem fog átmenni. Az ap viszont ha átmegy garantált 7-800 damage ami ilyen óriási pennél csak annál pattanhat: 1: aki nem tud célozni 2: a játék nem adja be, hiszen mint tudjuk bármi képes bármiről pattanni.

Egyszóval top TD top ágyúján HE-et max hull downban levő amcsi ellenfélre eresztünk..vagy nagyon gyenge páncélzatú részre, ellenben ne csodálkozzunk ha átlag alatt sebzünk. :R

=^-^=

(#40035) Peat;)


Peat;)
veterán

7.2-ben ez az 1%-os élet dolog (én bugnak hívnám) mintha még gyakoribb lenne.

Az amerikai új ág nekem nem tetszik, a francia light vonal akkor már jobb.

(#40036) CactuS válasza Memphis79 (#40033) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mi köze az acélfalnak a kredithez?:F

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#40037) Memphis79 válasza CactuS (#40036) üzenetére


Memphis79
aktív tag

csak ad rá kreditet nem?eddig így volt..... :W

[ Szerkesztve ]

Origin:Memphis79HUN

(#40038) Bobyjack válasza fsb1000 (#39988) üzenetére


Bobyjack
senior tag

AP-t kell használni. Attől még, hogy ennek az ágyúnak van a legnagyobb penetrationje ugyanúgy meg kell várni, hogy maximumra becélozza az ellenfelet és ugyanúgy a gyenge pontra kell célozni. Ha csak úgy ráeresztesz egy lövést szemből mondjuk egy IS4-re anélkül, hogy rendesen becéloznád a gyenge pontját ugyanúgy lepattansz mint egy PZIII Auf A löveggel. A lőszer ugyanúgy rossz szögben találja el a páncélzatot és gellert kap. Ennyi.

A penetration csak abban segít, hogy ha tök merőlegesen lövöd a Maus oldalát, akkor ez átviszi, a PZIII Aus A lövege nem. Továbbá kevesebbszer hallod, hogy We didn't penetrate their armor!

(#40039) CactuS válasza Memphis79 (#40037) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem adott.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#40040) bozont


bozont
veterán

Lehet azért szépeket menni:

Victory!
Battle: Westfield 2012. március 31. 13:20:20
Vehicle: VK 3601 (H)
Experience received: 4 539 (x3 for the first victory each day)
Credits received: 33 516
Battle Achievements: Mastery Badge: Ace Tanker, Top Gun
:C

Ez a badge amúgy mire jó? Elnyerhetik tőlem, ha kiesek abból az 1%-ból vagy megmarad örökre? Ha most valakinek, aki mondjuk nem túl jó játékos, akad egy nagyon jó köre akkor az is megkapja? Vagy hogy van ez?

(#40041) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Itt ezek az értékek vajon tényleg így vannak? Konkrétan a Gunnernél a Master Gunsmith érdekelne. Official postban nem emlékszem ilyen szövegre.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#40042) fsb1000 válasza L-e-f-i-e (#40034) üzenetére


fsb1000
nagyúr

OK, akkor nem tudok célozni, és nagy HIBA HE-t használni T30-on, bár eddig csak 6 csatám volt vele és ebből 1 alkalommal próbáltam ki a HE-t. (értsd: végig azzal lőttem egy csatában)

Neked is van T30-ad? Mik a tapasztalataid vele?
----

(#40038) Bobyjack: Köszi hogy mindezt elmondtad... remélem azt is megvilágosítod részemre, hogy 300m-ről hogy kell becélozni szemből gyenge pontot egy IS4-en.
Gondolom Te is saját tapasztaladból mondod el nekem, hogy kell T30-al célozni.

----
Más:
Úgy tünik kredithozamra a T34, hasonlít a Type-hoz. Ez egy jobb kör volt, de semmi extrát nem csináltam :
 
Győzelem!
Csata: Sand River 2012. március 31. 13:28:06
Jármű: T34
Szerzett tapasztalat: 1 627
Szerzett kredit: 93 276
Csatában elért Achievement:
Kiváló soför jelvény: I. osztály, Acélfal

[ Szerkesztve ]

(#40043) L-e-f-i-e válasza fsb1000 (#40042) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

1. - 2. kimaradt a vagy szó, nem konkrétan rád értettem hanem általában a legarősebb ágyút HE-vel használók vélhetően igen csekély táborára :)

Mint mondottam volt, ISU-m van (hamarosan object) amin dettó hasonló ágyú van, ergó van tapasztalatom, de ez nem csak azon múlik, a tény az, hogy egy ilyen ágyút csak a fent említett esetekben érdemes HE-vel használni.

Persze nem bűn HE-t használni, és nem is kell magyarázkodni hogy csak 1 körben használtad mert nekem édes mindegy, csak arra reagáltam, hogy az ilyesfajta használat nem célszerű. Biztosan nagyon jól célzol, nem feltétlen rád értettem mondandóm azon részét.

=^-^=

(#40044) fsb1000 válasza L-e-f-i-e (#40043) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nekem is mindegy...
Mindenki mondja el mennyivel okosabb mint a többi.. oszt jónapot. Kell az.

(#40045) Memphis79 válasza CactuS (#40039) üzenetére


Memphis79
aktív tag

Baszki akkor csak érzésre volt olyan :F
lehet... :DDD kösz azért

Origin:Memphis79HUN

(#40046) jahrn válasza Timyyy (#40025) üzenetére


jahrn
senior tag

Az agyu nagyon jo T8-on. Csatankent altag 12-15 lovesem van 85%-os talalati rataval, ofc mindig van 1-2-3 lepattano vagy 0 dmg crit (inkabb ez utobbi). Felszereles: Rammer/Vent/EGLD.
Gyakran vagyok topdog (illetve ha platoonban mentem akkor nem annyira), olyankor ha megy a hulldown+a torony billegetes akkor elegge utos baba. Varosi palyan inkabb poppet hatrebb maradok es kinezek egy rolling bunker-t akit tamogathatok.

Crew-nel gondoltam ra h minddel felveszem a BiA-t, de eleg gyakran veszitek 1-2 embert, szal emiatt kerdeses a hasznossaga T34-en.

(#40040) bozont Az a badge orokre megmarad. De csak az utolso 2 het eredmenyeit nezi amikor kiosztasra kerul.

[ Szerkesztve ]

(#40047) Bobyjack válasza fsb1000 (#40042) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Igen saját tapasztalatból mondom. Van T30-am, ahogy T95-öm és Object 704-em is. Körülbelül egy kategória. Szerintem van rálátásom. Legalábbis én igyekszem az általam leírt módszer szerint célozni. Nekem működik.

300 méterről meg szerintem ne panaszkodjál, az IS szériának szemből mindenhol döntött a páncélja, elég nehéz eltalálni olyan helyen ahol ne lenne annyira megdöntve, hogy ne pattanjon. Erre én sem tudok megoldást és szerintem nincs is.

Szerk: Az adatlapomon nem látszik a T30, mert a statját átnevezték T110E5-re a patch miatt...

[ Szerkesztve ]

(#40048) Murder3


Murder3
addikt

Hehe tigrissel tank ász lettem :C

(#40049) fsb1000 válasza Bobyjack (#40047) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Van egy kis probléma... Én nem a régi T30-ról beszélek, hanem arról amely már TD.
Előtte nem voltak ilyen gondjaim vele.

Szóval szaladj vele pár kört és aztán beszéljük meg mennyire érzed jónak azt "a játék egyik legerősebb" lövegét a többi TD-hez képest.
Biztos nagyobb rálátásod lesz, mint 0 körrel.

(#40050) Bobyjack válasza fsb1000 (#40049) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Jó megyek pár kört, és felírom a sebzést és hányból hány talált.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.