Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17001) Paul119 válasza BloodRay (#17000) üzenetére


Paul119
addikt

van itt tigris 2, kv, su 85, su100,vk 3002db amik még "picik" :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#17002) joker1220


joker1220
őstag

Szerintetek melyik a legjobb tier 4 es tank?:)

TD és Arty kizárva:D

Lesz most egy Funcup event és neveztem rá csak nem tudom hogy mit vigyek:D

Én elsősorban a PZIII ra gondoltam:)

Ötlet?!

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#17003) GrooveHero válasza BloodRay (#16998) üzenetére


GrooveHero
addikt

A Szmájli azt akarta jelenteni, hogy nem gondoltam komolyan:DD
Ugyanis vele nem fogol tudni platoonozni, mert ő az USA szerón van

Amúgy KV:

Nos ez egy nagyon érdekes kis gép, nekem jelenleg 1600 csatám van vele, egyszerűen imádom azt a gépet, kb 1200 csatáig a 107-es volt fent, azzal 8 kill volt a rekordom, de 152-essel is lehet összeszedni 6-ot, azaz Topgunt. Alapon persze nem olyan jó, mert lassan fordul, meg lassan megy stb. Ez fullosan sem sokat változik, persze azért jobb valamivel.
Az igazi 152-es KV-2 a buditoronnyal volt szerelve osztott lőszerrel, ezért eszméletlen lassú a töltési ideje, mire betuszkolnak a srácok egy 152-es lövedéket. De ha azzal egyszer eltalálsz valamit, az el van találva:DD
Gyakori vele a 4-5 kill is, mert eszméletlenül jól sebez még akár tier10-ben is, még akkor is ha nem üti át a páncélt.
Azért egy Tier5-ös géppel 400-akat lecsapni egy tier10-esből tök jó eredmény. Persz hp-ja meg páncélzata sincs már olyan szinten, meg persze lejjebb se, szóval hamar szétkapják.
Nekem jelenleg 21.92 sec a töltési idő a 152-essel, ez töltésgyorsítóval meg 100%-os legénységgel érhető el.
Lehet ezt még kicsit javítani az aktív szellőzéssel, ami 5%-kal növeli a legénység teljesítményét.
Ha meg esetleg még célzásgyorsító is van rajta, mint nekem, akkor már tényleg eszméletlen jó gép, alapból lassan zoomol, de ezzel meg sem kell várni, hogy teljesen rázoomoljon, mégis mindent eltalál.
Az ágyú ponotssága 0.6, mondjuk sztem ez inkább 0.26, vagy nem tudom, néha nagyokat csodálkozom, hogy 5-600 méterre olyan ponotsan lő, hogy eszméletlen.
Jó persze az is előfordul, hogy közelre is pontatlan, de ez kb olyan 10 lövésből 2, max 3 lövés.
Azért tartottam meg, mert nagyon jó pénz és xp farmoló tank, főleg ha fent a 152-es.
Ha betolsz egy olyan 900!!!-as sebzést a kko már 1000 xp fölött kapsz, creditet pedig olyan 40k körül, amiből azértt marad rendesen, mert a javítás sem drága.
Egy két jól eltalált lövés:

Karelián Panther 950hp-ról meghalt, jött a a haverja, úgyszintén Panther 920-ról halt meg:DD
Komarinon Tigris oldalába 1104hp
Campinovkán IS seggébe 960hp
Steppesen Panthert full hp-ról lőtem oldalba, kapott egy 900-asat és kigyújtottam, maradt neki 17hp-ja:DD
És még sorolhatnám a dolgokat.
Ha van kérdésed KV-val kapcsolatban szólj, nyugodtan segítek.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#17004) BloodRay válasza Paul119 (#17001) üzenetére


BloodRay
veterán

Akkor keress meg a játékban és mehetünk még felőlem egy ideig. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#17005) ollie válasza joker1220 (#17002) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem a T-28-cal a legjobb a győzelmi arányom a tier 4-esek közül.

***

(#17006) joker1220 válasza ollie (#17005) üzenetére


joker1220
őstag

Igen csak azt ki kellene fejlesztenem holnap du 5 ig lehetetlen 3-4 óra játék alatt kifejleszteni fullra:S

Írtam neked az elébb, lehet nem figyeltél rá;

[link]

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#17007) marked one94


marked one94
őstag

Én most platoonoztam Paul119 és 3 csatából 2 győzelem lett a vége. Én még fél 3ig leszek aki akar menni pár kört írjon vagy jöjjön fel a prohardver csatornára. :)

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#17008) ollie válasza joker1220 (#17006) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi a tanácsokat!

Tudom ajánlani még a T-50-et is. Vagy a Lee-t, de inkább nem, mert elküldenél még valahova. :D

[ Szerkesztve ]

***

(#17009) Iron Funeral válasza joker1220 (#16990) üzenetére


Iron Funeral
őstag

fyi a T29 teknő páncélja a legjobb a tier VII heavyk közül.

Ja nem, mert azóta bejött a Tiger(P) :P

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#17010) Timyyy


Timyyy
őstag

Javaslat az első hsz-hez:
Mint ahogy a többi játékos topicban már szokás, nem lehetne itt is összegyűjteni a PH játékosok nickjeit, melléírva azt amit a játékban használnak?

(#17011) joker1220 válasza ollie (#17008) üzenetére


joker1220
őstag

Mérlegeltem ezeket is de overall ban a pzIII tűnt a legjobbnak viszont igaz hogy 80 csatából csak 34 et sikerült nyernem vele:D:D

Ezeket olvasd el ha van időd, pár mondat az amcsi/ororsz/német tankokról;

U.S.A.

U.S.S.R.

Germany

r1E3S3E7T:

Akár hogy is nekem a T29 tornyával mindig jobban
meggyűlt a bajom mint a Tiger (P) vel.. :K

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#17012) bozont válasza GrooveHero (#17003) üzenetére


bozont
veterán

És milyen tölténnyel használod? Nekem az AP nem jött be, mert sokszor pattogott. Viszont a HE az elég jó.
viszont én visszatértem a 107mm ágyúra mert, azért sokszor tesz olyan csatákba ahol én vagyok a top tank (meg egyedüli heavy) és a sok med, light tank mellett már nagyon lassú a 152mm-es.

(#17013) ollie válasza bozont (#17012) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A 152-es HE ágyú.

***

(#17014) joker1220 válasza ollie (#17013) üzenetére


joker1220
őstag

SU152 őn majdnem ugyanez az ágyú van, én is HE vel használom kizárólag és az a helyzet hogy lehet vele szépeket sebezni néha hihetetlen távolságokba is betalál, viszont átlag 3-400
sebzéseket tudok bevinni a nagyobb tankoknak és tetű lassú.

Ráadásul minden az ég világon átviszi szemből még a PZ3/4 is:D

A másik két fejleszthető 122mm es igaz hogy gyorsabb, de a nagyobbakon kevésbé sebez,
a kicsik ellen lenne jó de általában sosem dob be kicsik mellé:S

Nekem egy szenvedés ez a TD, vannak néha szép pillanatok de ez 10 csatából talán 1x mondható el.

Remélem az ISU már jobb lesz a BL10 el mert kezdem feladni:S

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#17015) diegho válasza joker1220 (#17014) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha a SU-152 szerinted szenvedés, akkor fejezd be az orosz TD ágat. Az ISU-t ugyanúgy átlövi minden szemből.

(#17016) joker1220 válasza diegho (#17015) üzenetére


joker1220
őstag

Igazából nem lenne olyan gázos ha nem dobna be 10/8x láma csapat mellé,
nem mindig szenvedés de az elmúlt 2 napban egy értékelhető kört nem
sikerült futni vele:)

Ezzel a tankkal tényleg csak supportolni lehet, solo ban halálra vagy ítélve.

Lehet hogy csak pechsorozatom volt vele most, amúgy tényleg lehet vele jókat
is menni, feltéve ha jó a csapat.

Az ISU nak valamivel jobb a páncélzata és némileg több az élete is, jobb ágyú
is van hozzá, talán az egy fokkal már jobb lesz:)

Igazából már nagyon kíváncsian várom az új orosz td ágat, meglátjuk hogy mit tud majd:)

Meg akarom szerezni az Object -et :R

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#17017) belaazallat válasza diegho (#17015) üzenetére


belaazallat
addikt

Azért nem minden lövi át de nagyon sok minden.

De, amint rákerül az ISU-ra a BL9, vagy BL10 igen elrettentő lesz, nem igen mernek nyílt terepen szemből támadni.

Én a SU-152-t csak az alap ágyú+HE kombóval használtam, durva pusztításra képes. 850Hp-s tankok esetek 90%-ában 1 lövések voltak. Csak arra kell vigyázni, hogy megfelelő távólság legyen közted és a célpontok között, közelharcra alkalmatlanok a TD-k.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#17018) -vitya-


-vitya-
őstag

a SU és ISU matchmaker-hez annyit, hogy tegnap kipróbáltuk a nagy elméletemet, diegho-val és marked_one-al, ami a következő:

a nagyot lövő SU és ISU-hoz platoonban 1 szinttel felette levő HVY tankot hozzon a másik kettő.
Pl. az ISU-hoz vittünk 2 IS-4-et, ami kb meg is oldotta a MM problémát, hiszen a 2 IS4 kb mindent megold, főleg ha hátulról van egy igen jól összedolgozó TD segítő is.

ugyanez lehet SU152 -vel, és mondjuk IS3 vagy tiger2, netán T32-vel

-=Витя=-

(#17019) diegho válasza belaazallat (#17017) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha megnézed milyen tankokkal játszok, akkor látod, hogy nem kell bemutatni az orosz TD-ket.

(#17020) belaazallat válasza -vitya- (#17018) üzenetére


belaazallat
addikt

Az sem rossz.
Én mondjuk a T34 és két object 704 kombinációban jobban bízom.

(#17019) diegho
Inkább a kollégának szántam a hsz-t, kiegészítve az általad leírtakat.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#17021) joker1220 válasza diegho (#17019) üzenetére


joker1220
őstag

Szerintem ezt nekem szánta egyébként!

Valóban ahogy vitya írta ha platoon ba megyünk hasonló vagy egyel feljebb lévő Heavy vel,
úgy sokkal játszhatóbb.

Viszont egyedül egy teljesen random csapattal sokkal nehezebb.

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#17022) diegho válasza belaazallat (#17020) üzenetére


diegho
nagyúr

T95+ 2db T30 a legjobb kombó ami létezhet TD és tank felállásban.

(#17023) -vitya- válasza diegho (#17022) üzenetére


-vitya-
őstag

de az 2db T95 és 1 db T30 igazából, nem?;-)

-=Витя=-

(#17024) ollie


ollie
MODERÁTOR

(#17025) diegho válasza -vitya- (#17023) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem, mert a 2 T95 sehová nem ér oda. A T95 mögé viszont be tud állni 2db T30 is.

Most olyan tettet vittem véghez, amire még magam sem számítottam olyan csatában, ahol 3db tier10, 2db tier9 és egy rakás tier8 volt acélfalat értem el egy T44-el :DDD és 2hp-ra lőttem magam egy IS-7et. Látni kellett volna a hátulját, 11 lyuk volt rajta, erre az arty belőtte.

(#17026) -vitya- válasza ollie (#17024) üzenetére


-vitya-
őstag

bakter! a pantherII-t eddig is imádtam, de 240 átlag sebzéssel már tényleg nagyon kemény lesz;-)

és rohadtul nem jövök rá, hogy melyiket tartsam meg, mert a T-44 is nagy királyság már most is, és még ígérik az LB-1-et hozzá....

komolyan, a tier8 medek reneszánsza jön el;-)

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#17027) ollie válasza -vitya- (#17026) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát én meg kevésbé fogom szeretni, amikor szembekerülök vele a type 59-ben. :)

***

(#17028) -vitya- válasza ollie (#17027) üzenetére


-vitya-
őstag

tudod, ez teljesen várható volt, mivel rájöttek, hogy a Type59 túl jó lett - erre nem azt veszik vissza, mert akkor aki fizetett érte nagyon és hangosan nyafogna - hiszen azokért az értékekért fizetett, amik ott voltak... Erre a többit kissé feljavítják.

Én látom a rációt ebben, csak azt is látom, hogy ez az egész annak a szüleménye, hogy qrvára nem tesztelték ki rendesen, és nem gondolták át a Type59-et de még a Löwe-t sem.

Attól tartok, hogy mikor megkapom a T34-es prémiumomat, az pont az az idő lesz, mire a wargaming.net felnő, és átgondoltan fogja csinálni a dolgokat - nem is kapom meg a tápos cuccot;-)

-=Витя=-

(#17029) vbbb válasza balintka (#16976) üzenetére


vbbb
őstag

Azért vettem meg a 152mm-est mert szerintem azzal könnyebben elérhető a 107mm-es. Pontosságra majdnem olyan mint a 122mm-es, csak ennek többnyire egy lövés is elég. :)
Ha jól taktikázol és a többiek hátában maradsz szép eredményeket lehet vele elérni. Nem bántam meg az tuti. Nem 500m-re találták ki, hanem közelharcra lesből támadásra. :DDD
Én a fejlesztett célzórendszerre(+10%) és nagy repesz páncélra(+15%) gyűjtök éppen, az álcaháló(-25%) meg már rajta van...és nem árt ha 100%-os a legénységed mellette. De kezdetnek minimum a lövészt érdemes 75%-ra felhozni...

[ Szerkesztve ]

(#17030) ollie válasza -vitya- (#17028) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Persze, de a játékhoz továbbra is ész kell majd. Eddig is ki tudott nyírni egy tapasztaltabb és taktikusabb panther 2 (még az első is). Ez után legfeljebb a birkáknak is nagyobb lesz az esélye lenyomni a type-ot.

(#17029) vbbb: álcaháló a felhőkarcoló KV-ra? :DDD

[ Szerkesztve ]

***

(#17031) -vitya- válasza -vitya- (#17028) üzenetére


-vitya-
őstag

ja és ezzel mi lesz:
Type59 és Panther2 ágyú:
sebzés: kicsit a P2 jobb
pontosság: P2 jobb
átütés: P2 jobb
sebesség: nem tudjuk még, de valahol kb hasonló lesz az

emellett a P2-nek több a HP-ja...

Ezek után nem szeretném meghallani bárkit is, hogy nyafog, mert vacakok a német tankok... (kérem ne általánosítson - ha azt mondja, hogy a Jagdpanzer4 elég vacak, azzal még egyet is értek;-) )

-=Витя=-

(#17032) belaazallat válasza -vitya- (#17031) üzenetére


belaazallat
addikt

A tank harci potenciálja nagyban függ az irányítójától. Lehetek én akár Mausban is, ha nyílt terepre megyek másodpercek alatt szét kapnak. Ha hülyeséget csinál a tank irányítója, akkor lehet bármilyen jó tankban, könnyen szét kapják.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#17033) ollie válasza belaazallat (#17032) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez így van, de ha két, teljesen egyformán tapasztalt és tehetséges játékos találkozik panther 2-ben ill. type-ban, akkor a panther fog nyerni.

***

(#17034) bullseye


bullseye
addikt

KV5 ágyúját nem erősítették egy kicsit mostság? régebben 160 körül ütögetett, most 260+ sebzéseket láttam tőle...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#17035) diegho válasza bullseye (#17034) üzenetére


diegho
nagyúr

Régen biztos HE-vel lőttek vele, most meg nem.

(#17036) vbbb válasza ollie (#17030) üzenetére


vbbb
őstag

Hidd el hogy van akkora bokor... :DDD Amúgy meg most lőttem ki egy StugIII-at elsőre 486m-ről :C

(#17037) jahrn válasza -vitya- (#17031) üzenetére


jahrn
senior tag

1. Szerintem nem vacak a JagdPanther IV :P
2. Elvileg egy premium tank nem lehet olyan jo mint a tierjenek megfelelo "sima" fullra fejlesztve. (nem en talaltam ki, WG mondta) szal ez teljesen normalis h P2 jobb mint Type 59
(illetve szerintem nem jobb hiszen mas stilus)

Amugy meg ugy gondolom h a bejovo PzIV Hydro miatt titokban nerfeltek a PzIV fordulasi sebesseget. Mondjuk most mar kepes elerni a vegsebesseget, de ez nem kompenzalja mivel a fejlesztett torony amugy is lassan fordul (ertheto, hiszen +5 tonna)

[ Szerkesztve ]

(#17038) vbbb


vbbb
őstag

Na ezt a SU-85-öt szeretem én...5lövés, 5találat, 5halál...:)

[ Szerkesztve ]

(#17039) ollie válasza jahrn (#17037) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezek szerint a tier 8 heavy-k jobbak a Löwe-nél?

(#17038) vbbb: KV-t látok a képen, vagy én vagyok vak? Hopp, közben szerkesztetted...

[ Szerkesztve ]

***

(#17040) CptMisi


CptMisi
őstag

Győzelem!
Csata: Steppes 2011. november 8. 16:05:55
Jármű: KV
Szerzett tapasztalat: 2 317
Szerzett kredit: 51 903

Ez már nem rossz! 152mm... Vk4502P, Object 212, Panther2 kilőve. IS4, T44, KV1S sebezve. :D

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#17041) vbbb válasza CptMisi (#17040) üzenetére


vbbb
őstag

Mondom én, hogy jó az a cannon.... :K

(#17039) ollie

Jó láttad, rossz képet raktam fel a többit töröltem a könyvtárból...ez van...vagyis,hogy lényegében nincs kép...:)

[ Szerkesztve ]

(#17042) sokoo válasza ollie (#17039) üzenetére


sokoo
csendes tag

Nem igazán, talán a királytigris egy picit.

- war. war never changes. -

(#17043) jahrn válasza ollie (#17039) üzenetére


jahrn
senior tag

IS-3/T32 megeszi kozelharcban, Tiger B meg univerzalisabb. A Lowe agyuja tenyleg jo, de a jarmu formaja ellenere nem olyan pattogos mint lehetne.

[ Szerkesztve ]

(#17044) diegho válasza ollie (#17039) üzenetére


diegho
nagyúr

IS-3 jobb, mint a Löwe.

(#17045) Rém válasza ollie (#17030) üzenetére


Rém
tag

Hát a type ellen nagy szerencse kell egy Párduc 1-nek. Hiába a hosszú 75 ös pontossága és átütő ereje, a lövések fele lepattan, ami bemegy, az sem sebez sokat, Csak ha nagyon béna a type sofőrje akkor lehet kicsontozni. Ha a Párduc kettesen a hosszú 75-ös van akkor ugyanúgy jár.

(#17046) -vitya- válasza ollie (#17039) üzenetére


-vitya-
őstag

az IS3 és a TigerII biztos, hogy jobb... a T32-vel sem szoktam kétségbe esni, ha Löwe-t látok, de az mondjuk nem jobb nála...

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#17047) Fel válasza -vitya- (#17026) üzenetére


Fel
addikt

Ez érdekes lesz, valóban. Kíváncsi vagyok, hogyan oldják meg.. Szimplán emelik a 220-as sebzést az AP-nél, vagy a KwK/PaK 43 lövegek is megkapják az E-50-en lévő KwK 46 L/100 ágyú AP lőszerét? A PzGr39L-nek eddig is 240 volt az átlag sebzése, csak az ára kb. 2,5x-ese a PzGr 39-nek...
Ha emelik a sebzést, akkor emelniük kell az L/100 lövegbe való ammó sebzését is, különben teljesen értelmét veszti a 10,5-es mellett (így se sok E-50 pinocciot láttam eddig..).
Ha az L/71 ágyukba is betolható lesz az L/100 lőszere, akkor pedig a lőszerár miatt sírás lesz...

(#17048) -vitya- válasza Fel (#17047) üzenetére


-vitya-
őstag

nem is értettem, miért fejleszti valaki ki azon az L/100-at, mikor az egy vakvágány a lenini úton, minek a végcélja a legjobb mediumra pakolható ágyú a játékban. Ami persze, hoyg a 10.5cm-es csoda az E50-en

-=Витя=-

(#17049) Iron Funeral válasza -vitya- (#17046) üzenetére


Iron Funeral
őstag

A Löwe; nagy, lassú, gyengén páncélozott, remek ágyúval aminek köszönhetően pénznyomdaként üzemel. Saját tapasztalatom szerint ha egymásnak lennének engedve a tier VIII tankok akkor ő lenne a 3. leggyengébb a KV-5 és a kacsa után(M6 akármi), A négy techtreen elérhető tank minden esetben megveri őket. Az más kérdés, hogy egy esetleges hulldown pozícióban a legértékesebb darab ha tier IX+ tankok molesztálásáról van szó. De ez szimplán az ágyú miatt van így.
Type59-nél meg csak a T-44 gyengébb szvsz.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#17050) belaazallat válasza ollie (#17033) üzenetére


belaazallat
addikt

Ezt én nem állítanám ilyen határozottan. Random csatában szinte kivitelezhetetlen, hogy szemtől szembe csak ők ketten harcoljanak. És nem beszélve a mázlifaktorról. Tegnap ISU+BL10-zel kétszer pattantam le egy Easy sherman-ről. Távolság 259m. utána volt még pár tank, amiről pattantam. Attól is függ, kit "sorsól" ki győztesnek a szerver.

Igaz, következő játékban kompenzáltak. KT 1lövés -1600Hp. IS3 -1300Hp. VK4502 -900Hp.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.