Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29251) Fel válasza KaLeun (#29249) üzenetére


Fel
addikt

Nem veszíted el :N Megkapod mint TD-t. Kevesebb HP, de minden más ugyanaz.

(#29252) KaLeun válasza vbbb (#29241) üzenetére


KaLeun
senior tag

Ebben a játékmódos dologban igaza van, ez már ciki. De ugye pl. az egereken levő előre-hátra gomb is csak most lett használható. Plusz a gui milliónyi apró hiányossága: pl. elég gyakori a századoknál a véletlen feloszlatás, pedig csak egy megerősítést kellene kérni, stb.+++

Cila

(#29253) emre


emre
veterán

Egy kellemes kis "agyaggalamb" lövészet SU-85-el :))
meg egy küzdelmes bukta objekt 704-el

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29254) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Nem hiszem el... reggel óta játszom, de még nem volt egyetlen egy győztes csatám sem. Miért kell engem mindig komplett retardáltakkal összesorsolni?

Ja most meg az erőviszonyok is jók voltak, már az elején látszott mennyi esélyünk is van:

Ellenséges csapat első 5 járműve:

- T44
- IS
- Tiger
- Tiger
- Tiger P

A mi csapatunk első 5 járműve:

- Tiger P
- JgPanther
- ARL44
- ARL44
- JagdPzIV

(#29255) vhw válasza vbbb (#29241) üzenetére


vhw
addikt

Hm... tényleg érdekes... belelapátolt egy rakás pénzt, kipörgette 3 hónap alatt a játékot oszt megúnta. Szerintem ez a tipikus gamer, akinek mindig kell valami más játék, mert nem tartja fenn az érdeklődését egyetlen.
Aki úgy ül le ehhez mint egy "következő játék a listámon" az tényleg hamar megúnja a hosszú grindeket, a pénzfarmolást, meg az egyetlen játékmódot.
Én úgy láttam neki ehhez a játékhoz, mint tankfanatikus. Újra és újra rámjön, hogy beleülhessek egy-egy kedvenc típusomba, egyszerűen jó gyönyörködni abban is, hogy mozgásban láthatom, írányithatom és egyre jobb eredményeket érhetek el ezekkel öreg legendás vasakkal.

Nem muszáj beletenni egy forintot se ebbe a játékba, ha valaki tankfanatikusként kezd el játszani vele, mert az megtalálja benne az örömét. Majd fizetnek azok akik játékfanatikusok (senki fizetős játékost nem akarok ezzel megsérteni, azokra értem, akikre a linkelt posztban utalt a srác) akikre a WG pályázik. Rájuk igaz az, hogy csak pár hónapig maradnak, elköltenek egy rakás pénzt, megúnják és tovább állnak, majd jönnek a következők.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#29256) fsb1000 válasza Stauffenberg (#29254) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hát.. lehet te is retardált vagy azért kerülsz közéjük.
-

(#29255) vhw : Maximálisan egyetértek.

[ Szerkesztve ]

(#29257) Stirlitz válasza sutemeny (#28870) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Meglett a KV, persze full stock szegénykém, de azért nekem ez nagyon-nagyon dolog. :B
Gondolom ágyúra gyúrjak elején? :F

És mindjárt láttam type59-et is....

[ Szerkesztve ]

(#29258) Dexter1024 válasza vhw (#29255) üzenetére


Dexter1024
csendes tag

"ha valaki tankfanatikusként kezd el játszani vele, mert az megtalálja benne az örömét."

Feltéve, ha mellékesen nagyon ügyes játékos is egyszemélyben.
Szerintem.

PH! neutral

(#29259) Stauffenberg válasza fsb1000 (#29256) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Biztos azért vagyok mindig az utolsók között aki még kitart és leszed egy párat.

Ezennel ünnepélyesen kilépek a PHE-ből. Nézz egy kicsit magadba, hogy miként beszélsz a klánod tagjaival. Én sem jövök sértegetni téged, hogy prémium tank nélkül mire vagy képes...

(#29260) fsb1000


fsb1000
nagyúr

kelhun játékost azonnali hatállyal elbocsátottam a PHE ezredből, szállasi éltetése, és zsidózás miatt.

Ez most nyilvánvalóan provokáció volt, mert tegnap a haverját rúgtam ki ugyanezért.
Most is csak 1x kértem a tagunkat, hogy fejezze a nem kívánatos cselekedét.
A jövőben sem lesz másképp.

Aki még hasonló késztetést érez, az most jelezze, ne raboljuk feleslegesen egymás idejét.

(#29261) csaabz válasza Stauffenberg (#29254) üzenetére


csaabz
őstag

ARL 44 (tier 6) folyamatosan bekerül tier 7 ellen. Már meg se lepődök rajta.
Na meg mikor az ellenségnél type 59 van, nekünk meg egy lepukkant Tigrisünk van... :)

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#29262) fsb1000 válasza Stauffenberg (#29259) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Stauffenberg, nem sértegettelek, csak egy lehetséges verziót felvetettem miért rak a renccer a szerinted "retardáltak" közé.

Lényegtelen hogy melyik klán tagja vagy (itt a fórumon nem szoktam nézegetni vagy mérlegelni), ettől független amit írtam.

(#29264) Tüzi

két barom elkezdett lőni, levágtam őket, most kék vagyok... ez milyen hátránnyal jár?

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#29265) Zeratul válasza Tüzi (#29264) üzenetére


Zeratul
addikt

Kilőhetnek büntetés nélkül. Időszakos, majd elmúlik.

(#29266) Tüzi válasza Zeratul (#29265) üzenetére

köfi :)

na, 100%os a legénység. ez az öröm mára.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#29267) BoB válasza fsb1000 (#29256) üzenetére


BoB
veterán

"lehet te is retardált vagy"

:DD

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#29268) BoB válasza Stauffenberg (#29259) üzenetére


BoB
veterán

"Ezennel ünnepélyesen kilépek a PHE-ből."

Van olyan klán is aki megbecsüli tagjait.
Érdeklődjetek bátran!

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#29269) vadani


vadani
tag

sziasztok!
Van egy e50-em minden full rajtam lassan a legénység második képessége is. Nagy baba a drága, de van két kérdésem, egy van bármi amivel tudok spórolni a rohadt drága lőszeren? A másik pedig a kiegészítő felszerelések. Miért van tiltva csomó? Azoknál mi a rendszer? Jah és tanács megéri rá a maximum ágyú, mert ritkán lő ugyan de akkor nagyot szól. Pl mausból is lerántott 18%-ot. A felvilágosítást meg köszönöm a válasz adóknak :)

janissary

(#29270) virkir válasza vhw (#29255) üzenetére


virkir
veterán

Affenne tudja mikorra lehet megunni.
Szerintem akkor amikor a szopófaktor nagyobb mint az örömfaktor.
Namost a WG igen intenzíven hajt arra, hogy a nemfizető játékosoknak ez minél előbb bekövetkezzen.
Ehhez jön a sok egybites balfasz akikből egyre több van meg akik megvettek egy kigrindelt acc-ot és fingjuk nincs arról mit is kéne csinálni egy csatában ezzel tönkretéve a többi 10-12 user játékát.
Nálam ez a két ok igen nagy hajtóerő a játék törlésére és ezt a tankszeretet sem bírja ellensúlyozza mostanában.

vadani
Amire rálősz azt találd el akkor tudsz spórolni. :D
Azt nem értem mi van nálad tiltva mit szeretnél rárakni.
Az meg, hogy a nagyágyút használd-e szvsz nem kérdés. Attól igazi az E-50 meg úgy általában minden tank.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#29271) balintka válasza babferi (#29233) üzenetére


balintka
addikt

Nálam ugyanez. Használhatatlan az IS-3. A BL-9 nincs még meg, az előző van, a gyorsabb 122-es, talán D-2-5T? Állandóan ammoracket kapok, a győzelmi arányom talán 30% vele. Nem tudom, így hogy jön össze 44 ezer kredit a BL-9. Az IS-3 rosszabb, mint a T1 heavy anno, az eredményeimet tekintve.

(#29272) Tüzi válasza csaabz (#29261) üzenetére

Med 6-ossal folyamat 8-9-ek ellen rak :) van, hogy 5db 9es ellen. Akkor szereztem Oskin medált :)
Gyűjtöm screenshotokat, amikor első háromban szerepelek. 1100 csatából olyan 30ban eddig. Ez jóindulattal 3% :)

(#29270) virkir
olyankor váltok át kis tankra. azzal fun :) bár most vk3061el is jó a dolog...

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#29273) vhw válasza virkir (#29270) üzenetére


vhw
addikt

Ha minden szarul megy, még mindig ott van a marder vagy a valentine :D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#29274) vadani válasza virkir (#29270) üzenetére


vadani
tag

szerszámosláda, periszkóp. "vizes" lőszertartó, ezekre gondolok.

janissary

(#29275) emre válasza balintka (#29271) üzenetére


emre
veterán

Nem csak én mondtam, hogy az IS3-ra weet ammo rack (nedves lőszertárolót) kell feltenni. Anélkül használhatatlan. (én töltésgyorsítót meg fejlett célzórendszert pakoltam még rá)
Ha a BL-9 kifejlesztése ilyen macera akkor hogy fogod összehozni az IS-4-et?
Egyébként nekem is szar a statom vele, rá kellett jönni, hogyan kell vele helyezkedni.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29276) vbbb válasza vhw (#29255) üzenetére


vbbb
őstag

Persze igazad van, de ebbe benne van a függőség is amit a játék biztosított számára. Mondhatjuk azt is erre épül az egész. Ezt ő is bevallotta mint bennfentes.
No meg egy szint után már képtelen vagy fenntartani magad - lőszer, tank javítása - pusztán a nyert és többnyire nem nyert csatákból a fórumon olvasottak alapján.
Szóval arra akarok utalni, hogy a függőséget használja ki minden ilyen ingyenes online játék, hogy minél több lóvét beleinvesztáljon valaki. Bár ez annyira nem is meglepő.
Előre félek mi lesz a Tier 6 után, amit majdnem prémium vásárlása nélkül húztam ki. (1hét prémiumot vásároltam összesen ez idáig.)

Meg is ragadnám az alkalmat, hogy melyik az a tank, Tier fokozat amin lehet prémium nélkül nyereségesen játszani? Vagy mindenképpen szükséges egy "farmoló" tank mint amilyen a Type 59 volt? Lesz helyette valami alternatíva, mert arra lehet összekaparok annyi gold-ot. Úgy érzem nem fogom megunni a játékot a következő 1 évben, annyit nem játszom.

(#29277) virkir válasza vadani (#29274) üzenetére


virkir
veterán

Ezek miért lennének tiltva?
Legfeljebb akkor ha nincs elég kredited.

vhw
Ja csak... utálom a low tiert, meg azokkal se az ARL se a többi tank nem fejődik.
Bár a Marder-en már gondolkodtam.

vbbb
Ha legalább úgy játszol mint én akkor nincs nagy gond még T9-ben sem, simán fenntartható az orosz meg a német ág komoly farmolás nélkül.
Ha fejlődni akarsz és tankot kell venned akkor azért már muszáj farmolni de simán játszogatni nem szükséges.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#29278) Chris0321 válasza vadani (#29274) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem a súly miatt nem engedi feltenni?
A fejlesztett lánc rajta van már?

(#29279) Tüzi válasza vbbb (#29276) üzenetére

nekem a VK3061H tök jól hozza a pénzt. meg a wespe-hummel.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#29280) jahrn válasza vhw (#29273) üzenetére


jahrn
senior tag

En is a Murder II-t tartom a legnagyobb fun tanknak. Vettem ra Coated Optics-ot is, csak h noveljem a fun faktort :P .
A masik a Tetrarch. Mondjuk en alcahalo+binoccal hasznalom (meg van rajta venti) es gyors elorenyomulas utan sniperkedek vele.

[ Szerkesztve ]

(#29281) fsb1000 válasza balintka (#29271) üzenetére


fsb1000
nagyúr

balintka: Nekem jól megy az IS3, bár én csak nemrég vettem és nincs összehasonlítási alapom.

De annyit mondhatok, hogy a BL) megszerzésével meredeken nött a statom ezzel a tankkal.
Szerintem legyen az a cél.

(#29282) Paul119


Paul119
addikt

rohadjon meg a wg hogy csak olyan csatákba tesz typal a játék ahol minimum 2 tier X es tank van :W

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#29283) Tüzi válasza Paul119 (#29282) üzenetére

adott a feladat. hol a probléma?

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#29284) L-e-f-i-e válasza emre (#29275) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ez azért elég túlzás, én soha nem tettem rá WAR-t mivel nekem alig volt vele ammo rack találatom a közel 500 csata alatt. Én el nem tudom képzelni, hogy kaphattok ti állandóan ammo rackot is3-al...több ilyen találatom volt szerintem Is7-el mint ezzel...

=^-^=

(#29285) Paul119 válasza Tüzi (#29283) üzenetére


Paul119
addikt

tier7 es löveggel biztos megfogom őket kacolni

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#29286) bandiras2 válasza jahrn (#29280) üzenetére


bandiras2
senior tag

Pz35T vel Tier2-3 ban nagyon jól lehet szórakozni, legkedvesebb fun tankom, 98% a legénysége, és 50% ról húztam fel ide :C Mostanába erősen romlik vele a hit ratio, a célzás változása miatt, eddig lassan tüzeltem, de pontosan, most már nem lehet pontosan lőni, úgyhogy csak darálok vele kifelé, hogy minnél több lövésből csak betalál valamennyi. Van Marderem is, de azzal gyakran kapok magasabb tier csatákat, és még mindig nem elit tank így nehezebb vele.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#29287) Stauffenberg válasza BoB (#29268) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

:K

(#29288) Tüzi válasza Paul119 (#29285) üzenetére

nekem is az van :) 8.8as KwK 36 L/56. nagyon szereti a tankokat. 8asokat is. jó, nem szemből, ez tény :)

ilyen kellene

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#29289) jahrn válasza bandiras2 (#29286) üzenetére


jahrn
senior tag

A Marder elonye h teljesen mindegy mi jon szembe azt ott sebzed ahol akarod (a Tetrarch-e is ez), es ugyan teny h konnyen megpatkol (a Tetrarch is), de ezert kell tavol maradni - ebben segit a 460m alap latotav. A coated opticcsal ez 506m lenne de nem hasznalok gold consumable-t szal 450-460m korul lehet. De ez is tobb mint a tobbi tanke T3-T5 kozott.

(#29290) Paul119 válasza Tüzi (#29288) üzenetére


Paul119
addikt

világ legjobb tankja :K ,amcsik liszenszeltél az abramsük be ezt a német löveget, ha jól olvastam:B

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#29291) MCGaiwer válasza Tüzi (#29288) üzenetére


MCGaiwer
addikt

jobban szeret végigrohanni a 6os-7es tankokon. typeal az a kihívás

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#29292) smisa válasza emre (#29275) üzenetére


smisa
őstag

IS3 mat én is végig toltam WAM nélkül szerintem nem olyan gáz nem mondom hogy nem kaptam de van ott ami joban kell venti + töltés gyorsító pl

(#29293) Paul119 válasza MCGaiwer (#29291) üzenetére


Paul119
addikt

ha ki hívást akarok beülök a jagdtigerembe vagy e100ba, a typeot pénz keresésre tartom

ugyan ez a neved a játékban ?de már kérdeztem bár úgy látom nem erősséged mások kérdéseire felelned

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#29294) Gyuri27 válasza Paul119 (#29285) üzenetére


Gyuri27
félisten

Lesz időm sajnállak. Komolyan.
Párduccal folyamatosan ezt pipázom. Azzal a difivel, hogy ha te ki se jössz a kezdőböl és kilőnek 20k kreditet kapsz. Nekem meg melózni kell, hogy 0-s legyen a dolog.

A wg belátta a type marhára árt az üzletnek. Egyszer megveszi az user és soha nem vesz több goldot. Mert a type annyit hoz a konyhára. Ahogy látom szépen kezdik vissza venni.
IJ :)

Amd - Radeon - Ryzen

(#29295) vbbb válasza Paul119 (#29293) üzenetére


vbbb
őstag

Nem fogja elárulni. :)

(#29296) grunge


grunge
addikt

Mi ez az update amit ma szedett? :U

159 SW 1.9 jtdm <3

(#29297) MCGaiwer válasza Paul119 (#29293) üzenetére


MCGaiwer
addikt

arra a kérdésedre kapsz választ amelyikre kedvem van adni. ennyi idő után igazán fel kellet volna már fogni hogy ez nem az.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#29298) MCGaiwer válasza grunge (#29296) üzenetére


MCGaiwer
addikt

CW fog of war.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#29299) tytyty válasza fsb1000 (#29260) üzenetére


tytyty
tag

Nem értem miért baj éltetni szállasit,bár nem tudom ki az. Szerintem te Szálasi-ra gondolhattál,a nemzetvezetőre.

(#29300) Iron Funeral válasza tytyty (#29299) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nemzet? Talán nyilas vezető...

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.