Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29851) CptMisi


CptMisi
őstag

Nem értem mi van ma... 2 kör AMX 50 100, mindkétszer toptank, egyszer egy M4A3E2 egyszer meg egy M4A3E8 blokkol, utóbbinál még szépen telibe is lőtt valamelyik okos csapattársam, mikor visszább gurultam. :(

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#29852) Gyuri27 válasza belaazallat (#29833) üzenetére


Gyuri27
félisten

1250 gold +m3 stuart + slot. Ha az első után nem adod el a tankot akkor a többi 2100 gold.

fsb1000: nem baj ha nincs mindenkinek t59-e. :DDD
Majd lesz az új prem csodából.
Full ingyért van a dolog, ne táncoljak mellé? :P

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#29853) Paul119 válasza D.Orion (#29850) üzenetére


Paul119
addikt

Kar hogy usaval nem mukodik,sebaj majd veszek goldot ha a dollar lentebb lesz megint anno kb 8000ftert sikerult 12k goldhoz jussak,remelem lesz meg ilyen:(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#29854) belaazallat válasza emre (#29835) üzenetére


belaazallat
addikt

Az orosz TD-kben Te jobb vagy nálam! Németekkel én bánok jobban, főleg a Jagdtpanther-nél jön ki a különbség. Stílusomnak is a Jpanther (meg a T25-AT, ami sajna neked nincs) jön be.

Már nagyon várom a Jpanther II megjelenését!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#29855) emre válasza belaazallat (#29854) üzenetére


emre
veterán

Én még nem várom annyira. :DDD
Vissza kellene vásárolnom addig a Jagdpanthert, és meg kellene vennem a ferdit is, mert nem akarom a Marder2-től újra kezdeni az egyik vonalat. :N
Meg kell a zsé még a SU100-ra is. :O

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29856) belaazallat válasza virkir (#29847) üzenetére


belaazallat
addikt

Nem vitázok. Csak kérdezem, a korábban írtak miatt. Egyénként a Cromvell is Christie féle felfüggesztést kapott, így nála is ott a nagyobb futógörgő távolság.
Kép linkelve:
[link]

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#29857) D.Orion válasza emre (#29855) üzenetére


D.Orion
veterán

Csak nekem nincsenek credit problémáim 17 tankkal a garázsban? :DDD Igaz sajnos örülök ha most 1-1 csodavassal tudok menni duplákat. Most csak az E2-t nyomom, hogy meglegyen még ma meló előtt az M6.

(#29858) Paul119 válasza emre (#29855) üzenetére


Paul119
addikt

Su100tol nem estem hanyatt elegge lepke fing a su85utan 122est nem arra a tankra talaltak ki szerintem,annyira robadtul pontatlan vele hogy hihetetlen 116%os legenyseggel is sikerult a t29 tornyat telibe loni mikor a hasat celoztam:(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#29859) belaazallat válasza emre (#29855) üzenetére


belaazallat
addikt

Su -100-zal, de Su-85-tel jóval gyengébben megyek, mint Te. Mint írtam, nekem nem fekszenek, valszeg azért, mert lassú a öltési idő.

Megyek haza, újra töltöm a T25-videót

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#29860) emre válasza Paul119 (#29858) üzenetére


emre
veterán

Tudom, ki van fejlesztve, de eladtam.
Az új orosz vonal miatt lenne célszerű a garázsban tartani.

(#29856) Belaazallat:
És ez ráadásul teli kerekes is. :C

D.Orion
Megmondom őszintén, amikor nekiálltam a béta után nem gondoltam arra hogy jobbára prémium nélkül eddig eljutok a fejlesztésben. Mostanra már látom a fényt az alagút végén (de nem megyek át rajta :N )
Szóval lehet meglepem magam egy kisebb mennyiségű arannyal, és nekem sem lesznek egy darabig kredit problémáim.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29861) D.Orion


D.Orion
veterán

Ez az M4E2 olyan, mint a Tiger P. Kiállok arccal az ellenség elé és azok teljesen összezavarodnak mikor sorban pattannak le a lövéseik. Aki nem tudja, hogy hol lője ezt a tankot az csak ding-dam... Aztán mire menekülőre fogná meghal. ;] Az imént T1Heavy + M6 jött rám Himmersdorf-on 7es oszlopban. Beálltam az utca közepére azok meg rám rontottak volna, de csak a frontom lőtték... 177mm-es armor döntve... Ugyan már kérlek. Nulla sebzést vittek be mire meghaltak mindketten. Egyiknek se jutott eszébe, hogy lentebb kéne lőni vagy netán rám jönni és oldalba kapni...

(#29862) Fel


Fel
addikt

Az orosz oldalon kint az új akció. Valószínű ezt kapjuk mi is. Francia event

emre: Nem sietik el a második orosz és német TD vonal kiadását.. Februárban az amcsi TD-k és heavyk jönnek, majd (remélhetőleg) márciusban az orosz heavyk. Ezt követő két hónapban jöhetnek majd csak az új TD-k. Úgyhogy idő van még elég előkészülni rájuk.

[ Szerkesztve ]

(#29863) ollie


ollie
MODERÁTOR

Nem tudok betelni az S-70-nel:

Victory!
Battle: Prokhorovka 2012. január 26. 15:43:38
Vehicle: IS-4
Experience received: 1 684
Credits received: 56 223
Battle Achievements: Top Gun

:D

***

(#29864) Fel


Fel
addikt

10. kérdezz - felelek

Ez örcendetes:
"Where will there be a place for Sherman Firefly?
Sherman Firefly will be take its well deserved place in the researchable branch of British Tech Tree."

Ennek viszont nem örülök.. Nagyon nem...
"What will appear earlier in the game: French SPGs and TDs or alternate German and Soviet TD branches?
French Tank Destroyers and Self-Propelled Guns will precede new Soviet and German Tank Destroyers. French newcomers will hit the dirt in 2Q 2012."

[ Szerkesztve ]

(#29865) vbbb válasza Gyuri27 (#29830) üzenetére


vbbb
őstag

Esetleg csak lemez melléklet? :DDD

(#29866) fsb1000 válasza ollie (#29863) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ezért hajtok az IS-4 felé....
Lehet hogy nem OP, de ha csak annyival leszek eredményesebb t9 szinten, mint t8-on az IS3-al a Tigris II-től, akkor már megérte összetype-ozni az árát.

(#29867) Paul119 válasza Fel (#29864) üzenetére


Paul119
addikt

Akkor az e8at megy az angol agra? masodim reszevel mi a gond?hogy egyszerre jonnek majd be a nemetekke meg a oroszokkal?

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#29868) CptMisi válasza Paul119 (#29867) üzenetére


CptMisi
őstag

Előbb lesz francia TD és SPG vonal, mint a 2. orosz és német td ág. :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#29869) Fel válasza Paul119 (#29867) üzenetére


Fel
addikt

Miért is menne? Nem azonos a kettő.
Régebben az a hír járta, hogy a Firefly csak prémium tank lesz, nem pedig az angol techtree-ből elérhető tank.

A másodikkal az a bajom, hogy előbb fognak jönni a franszia artik és td-k, mint a második német és orosz TD ág...

(#29870) virkir válasza belaazallat (#29856) üzenetére


virkir
veterán

Akkor passz lehet akár az is csak amiket képeket én néztem azon egyenletes volt a görgő elosztás.
Én se akarok vitázni ezen aztán tényleg felesleges lenne. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#29871) Paul119 válasza CptMisi (#29868) üzenetére


Paul119
addikt

Hopp tenyleg kicsit el neztem 3,5os kijelzon gyakran meg esik :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#29872) Stirlitz válasza Gyuri27 (#29830) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Nagyon köszönöm! :R

(#29873) KaLeun


KaLeun
senior tag

Milyen kódok élnek még új acc-ra?

Cila

(#29874) D.Orion


D.Orion
veterán

Defeat
Battle: Arctic Region 2012. január 26. 16:15:16
Vehicle: M4A3E2
Experience received: 750
Credits received: 27 591
Battle Achievements: Sniper

Hogyan használjuk ki E2-n páncélzatát replay. Mindaddig nagyon szép volt a csata míg ki nem mozdultam a helyemről(bár már ekkor sejtetem, hogy elbuktuk a csatát, gyanús volt az arty), és miután kiderült, hogy az arty-nk afk... hát buktuk is a csatát. De addig tanulságos. IS4-el kicsit se voltunk mérgesek erre a böszmére amelyik bejön T6 arty-val majd egész csata alatt afk. Ilyenre nem lehet valahogy banhammer-t kérni? :W

[ Szerkesztve ]

(#29875) frame>24 válasza Fel (#29862) üzenetére


frame>24
addikt

A linkedről tovább menve bejött ez az oldal ("Hyde")

olvasgatom FORDÍTÓVAL, és most figyi:

"The base of experience for each crew member is the experience gained in battle fighting machine. For example, if you receive MC-1 tank battle for 1000 experience points, Tank gets 1000 experience points, the commander and driver are the same for 1000 experience points. (eddig OK),

A basic experience decreases in the following cases:
(...)
If the tank fought at nepremiumnom tank and he is trained in another tank of the same class (with Panther tank fought at Panther 2), he will receive 50% of the experiment (500 experience);
"<---------------

mivan, mivan MIVAN???

Ha egy tankról átképzem a legénységet a másik, azonos kategóriájúra (pl. med-->med), - ahogy mindig is haladok -, akkor az új tankban az átképzett legényég MINDIG CSAK 50% exp-t kap?????
Miafasz?
Jól értelmezem? - mert ha igen, akkor sikítok, és megyek az ügyvédemhez.!!!

én ugyanis -mint mások-, minden ágon, ahogy haladok lefelé, tier5-től kezdve viszem a legénységet is, ha van másodlagos skill (camo, repair stb.)
De nehogymá most akkor lassabban fejlődik???? :Y :F :F

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#29876) csaabz válasza D.Orion (#29857) üzenetére


csaabz
őstag

Van kb 11 millio kreditem.. :K
Nincs mire kolteni...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#29877) Simulacrum válasza Gyuri27 (#29830) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Én ahogy megtudtam, hogy volt ilyen Guru rögtön ezzel kezdtem. Nekem azt mondták már nincs egy darabjuk sem. Lehet rosszul kérdeztem. :)

(#29878) balintka válasza D.Orion (#29874) üzenetére


balintka
addikt

Melyik löveg van a tankodon?

(#29879) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Kreditet farmolni T3-4 környékén melyik harckocsival a legkönnyebb?

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#29880) madstunt válasza haromegesz14 (#29879) üzenetére


madstunt
addikt

marder meg hetzer, de azok td-k

(#29881) haromegesz14 válasza madstunt (#29880) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Köszi, másik nemzet TD-i nem megfelelőek erre a célra? Német fronton semmi sincs kifejlesztve :O

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#29882) Gyuri27 válasza Simulacrum (#29877) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kérdés kitől kérdzted. Mert a guru szerkesztőségében valóban nincs egy darab se. Ez a nyomda (terjesztő). Én hétfőn megyek az adagomért. Ha nincs vagy nem az akkor szólok.
De kizárt. Mert a gurus arc is azt mondta és a terjesztés is, hogy van. Akkor csak van. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#29883) D.Orion válasza balintka (#29878) üzenetére


D.Orion
veterán

Mivel rohanok felfele így nem fejlesztettem ki a "jobbat". M1A1 löveggel toltam, és az alap toronnyal. De E2-re soha nem fogom felrakni azt a papírtornyot. A másik ágyú nem ad semmivel se többet cserébe papír lesz a tornyom oldalról.

Megvan az M6, de duplázni ma már nem tudok vele. :(

(#29884) Chris0321 válasza emre (#29786) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem tudom írt-e más is mert még csak itt tartok a fórumon de 1000%, hogy a Kelly hőseiből idéztél.

(#29885) Simulacrum válasza Gyuri27 (#29882) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Ezt a e-mail címet találtam én is, amit írtál a Guru honlapján, ennél tovább nem mentem. Ők annyit mondtak nincs. Azt, hogy ki nyomja a Gurut azt már nem kutattam.

(#29886) emre válasza D.Orion (#29874) üzenetére


emre
veterán

Szerintem nem volt AFK, lehetett látni hogy lőtt párszor.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29887) csaabz válasza Gyuri27 (#29882) üzenetére


csaabz
őstag

Biztos jár hozzá a cd melléklet is? Ha jól tudom, azon van a kód...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#29888) ollie


ollie
MODERÁTOR

Brutális ez az S-70, mondtam már? :DDD

Megint kinyírtam egy E-100-at.

Victory!
Battle: Redshire 2012. január 26. 17:12:39
Vehicle: IS-4
Experience received: 1 729
Credits received: 60 129
Battle Achievements: Sniper

***

(#29889) madstunt válasza haromegesz14 (#29881) üzenetére


madstunt
addikt

a td-k ha normális kezekben vannak alapvetően jól farmolnak

btw nem is tudom melyiket utáljam jobban, a redshire-t vagy a sand riverst
:-D

(#29890) Gyuri27 válasza csaabz (#29887) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hát passz. Hétfőn megyek és megnézem.

"Tisztelt [moderálva].

A 2011/07/08 számból szeretnék 5 darabot (abban az esetben ha a az újsághoz még jár a World of Tanks promociós kód).

Átvétel szempontjából minden hétköznap 13.00-13.30 óra lenne a megfelelő.

Segítségét és válaszát előre is köszönöm.

Tisztelettel

Szegedi György"

Erre igenlő választ kaptam. Ha nincs cd nem veszem meg. Ennyi.

[ Módosította: 7 ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#29891) Simulacrum válasza Gyuri27 (#29890) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Te tudsz valamit, nekem is Edina írt, hogy nincs. :)

ollie én a KV-3 tornyát a 198-penes 105 mm-es T29 ágyújával is átlövöm. Bár nem tudom te hol próbálod, elől a csőnél simán viszi nekem.

(#29892) Fel


Fel
addikt

És akkor itt a mi Francia akciónk!

Nem ugyanaz mint az orosz..

-30% a franszia kamukra (kitérdekli...)
-50% garázs szlot
-20% a 3, 7 és 30 napos prémium árából.

(#29893) Gyuri27 válasza Simulacrum (#29891) üzenetére


Gyuri27
félisten

Láthatod, hogy mit írtam, kérdeztem.
Biztos én szimpi voltam, te nem. :DDD

Fel: jobb lett volna ha olcsóbbak a tankok.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#29894) jahrn válasza Fel (#29892) üzenetére


jahrn
senior tag

Szep :U Nah de ajandek lonak...

(#29890) Gyuri27 Majd ird h mi van, en is vennek 8-10db-ot ha mukszik a dolog.

(#29895) LAJTNING válasza frame>24 (#29875) üzenetére


LAJTNING
tag

A második rész az lenne, hogy ha nem prémium tankba teszel olyan crew-t, ami nem lett átképezve az adott tankra (skill büntetést is kap), akkor csak a fele XP-t fogják meg kapni. Az ügyvédet ezúttal megspórolhatod. :)

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#29896) marked one94 válasza LAJTNING (#29895) üzenetére


marked one94
őstag

jééé kit látnak szemeim :)) :P

You'll Never Walk Alone

(#29897) Iron Funeral válasza Fel (#29864) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem arról volt szó, hogy a Firefly valami közepes tierű prem. pénznyomda lesz? :N

BTW. most olvasom, hogy az M103-T110 ugyan azt az ágyút fogja kapni mint az AMX50B
Jó, hogy ennyi high pen. ágyút beleraknak a játékba, csak azért, hogy legyen értelme a nehézpáncélozott tankoknak meg a top destroyereknek... :U

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#29898) sutemeny


sutemeny
csendes tag

[link]

Azért tud még meglepetéseket okozni ez a förtelem... :C

[ Szerkesztve ]

(#29899) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Nálatok is előszokott fordulni, hogy miközben elkezdi tölteni a mappot, leteszik a játékot asztalra, majd azonnal kilép?

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#29900) Chris0321 válasza haromegesz14 (#29899) üzenetére


Chris0321
addikt

Kellett emlegetned megint lerakott.:(

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.