Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29301) fsb1000 válasza Gyuri27 (#29294) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem, nem egészen így van.
A prém acc. tulajdonképpen a legolcsóbb GOLD-os móka.
Teljesen más dimenzió 7500-12000-ért tankot venni, vagy havi 2500-at acc-ra áldozni.

Szóval a sok type nem zárja ki a prém acc-ot.

(#29302) emre válasza tytyty (#29299) üzenetére


emre
veterán

Ha azt sem tudod ki az miért beszélsz bele? :U
Az a baj, hogy egyre több ilyen ember van. Jobbára fingjuk nincs miről beszélnek.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29303) Murder3


Murder3
addikt

FSB lehetne egy oylan éíptő ötletem, h ha valaki indít egy századot akkor alapból számoljon egy vezetővel vagy nevezze meg?
mert ha van 1-2 ember aki mondogatja h mi legyen és néhány ember meg abszolút a saját feje szerint cselekszik az úgy nem jó.

Nem akarok megbántani senkit meg nem is az én dolgom, hogy bárkinek felrójjak ilyet, de így tényleg az van amit Timmyy21 mond h nincs kedve az embernek századozni h a folyamatosan veszítünk.

(#29304) tytyty válasza Iron Funeral (#29300) üzenetére


tytyty
tag

Nem én neveztem el. [link] .Itt olvashatsz nyilván torzított tényeket, de megtalálod az első sorban az általam is használt kifejezést.

Kedves emre. Azt hiszem elsiklottál a lényeg felett. Szálasi Ferenc egy l-el írta a nevét. Ja és nagy betűvel. Csak ezt akartam jelezni.

[ Szerkesztve ]

(#29305) Tonnyy


Tonnyy
csendes tag

Hello
Érdeklődnék hogy ha van 1 T34 amin van kb 80k xp az megmarad e az M103 nak is??

(#29306) CptMisi válasza Tonnyy (#29305) üzenetére


CptMisi
őstag

igen :K

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#29307) ollie válasza Paul119 (#29285) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Melyik löveggel pontosan?

***

(#29308) emre válasza tytyty (#29304) üzenetére


emre
veterán

A dolog szempontjából teljesen lényegtelen.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29309) ollie válasza Gyuri27 (#29294) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Párduc épp bármit átlő, na meg prémium nélkül se olyan nehéz pluszosra kihozni. A Párduc 2-t már nehezebb.

***

(#29310) Tüzi válasza Paul119 (#29290) üzenetére

csak a kedvedért :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#29311) fsb1000 válasza tytyty (#29299) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Azért mert ha valaki "szállasi"-val provokál, akkor mindenki tudja miről van szó.
Én legalábbis veszem a lapot.

(#29312) Paul119 válasza MCGaiwer (#29297) üzenetére


Paul119
addikt

hát akkor a véleményedet semmibe fogom venni,mint ahogy itt mindenki:)

Tüzi :C

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#29313) Tüzi

Ha team killer vagy ( azaz kék a neved a garázsban) az embereid nem fejlődnek. 2 team kill kb 10k xp-vel jön le.

mod: ma kilőttem két type-ot vk3601h-val :)

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#29314) L-e-f-i-e válasza Gyuri27 (#29294) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Szerintem inkább add el a Type-od......ja hogy nincs? :D - joke off -

Nem kell bedőlni minden hülyeségnek ;)

Tény, hogy azok akik szúrják a szemed, szívnak azzal hogy már t9-es csatákba is beteheti, de az az ő bajuk, hiszen a +5% kredittermelés kompenzáció nekik is, továbbá egy jó játékos nem kezdőkörön használja a typeot laza 30-k bevételért hanem játszik vele, remdesen a triplájáért, én örülök, hogy végre nagyok ellen is játszhatok vele, sokkal többet lehet átlagban szerezni, ha nagyobb vasakat is sebzel, csak nyilván nem szemből kell osztani őket :)

Nyilván ez sokak képességét meghaladja de nem kell általánosítani :)

=^-^=

(#29315) Paul119 válasza ollie (#29307) üzenetére


Paul119
addikt

Rheinmetall 120 mm-es L/55 ezt , bocsi de nem engedi megint szerkeszteni :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#29316) kriso válasza Iron Funeral (#29300) üzenetére


kriso
tag

Hivatalos titulusa volt a nemzetvezető.

(#29317) Tüzi

elit tanknak van valami előnye azon kívül, hogy ki van rá fejlesztve minden, és az xp a legénységnek jut?

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#29318) kriso válasza Tüzi (#29317) üzenetére


kriso
tag

Jah, jobban hozza a free xp-t.
Remélem nem mondtam hülyeséget.

[ Szerkesztve ]

(#29319) L-e-f-i-e válasza Tüzi (#29317) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Az xp, úgy megy rá ahogy eddig is, egy része a legénységnek, egy része freexp-be, csak akkor megy mindena legénységnek ha be van kapcsolva ugye a gyorsítás.

Annyi a plusz előny, hogy a tankon levő xp-t csak elit tankról tudod free-be konvertálni.

=^-^=

(#29320) Lei559 válasza kriso (#29318) üzenetére


Lei559
tag

Igen kb ennyi az előnye! Jól mondod. :)

(#29321) Tüzi

köszi

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#29322) balintka válasza emre (#29275) üzenetére


balintka
addikt

Most T29-et akarok venni, csak utána tudom a wet a. r.-et megvenni rá.
Gondolom a BL-9-el sokkal használhatóbb lesz. Az alap torony van rajta most még amúgy.
Mi a taktika vele, amit érdemes követni?

(#29323) CptMisi válasza Tüzi (#29317) üzenetére


CptMisi
őstag

Na ezzel kapcsolatban még mindig fennáll a kérdésem: Van -e tényleges haszna a gyorsított képzésnek? Azért kérdezem, mert mióta meg lehet nézni a következő %-hoz hiányzó XP mennyiséget, azóta nem vagyok benne biztos. Csak mert mindig a teljes kapott XP-vel csökken a hiányzó mennyiség, ha be van kapcsolva a gyorsított képzés, ha nincs. Valaki tudna válaszolni? :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#29324) fsb1000 válasza Murder3 (#29303) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez jó ötlet, pont ezért kerülnek kijelölésre a "Field Commanderek"
Persze a század létrehozó nem látja, ezért nem árt a gyülekezőben bemondani ha valaki vezetne.

(#29325) balintka válasza fsb1000 (#29281) üzenetére


balintka
addikt

Ezen vagyok minden erőmmel, mert az előző 122-es ágyú ugyan jól sebez, de nem üt át semmit. Csak oldalról, hátulról. Ez a legnagyobb gondom vele.

(#29326) jahrn válasza Paul119 (#29315) üzenetére


jahrn
senior tag

A britek ezt maskepp gondoljak. Ok is terveztek ennek az agyunak a hasznalatat a Challanger 2-n, de elvetettek reszben mert a rifled L30 pontosabb, reszben meg simacsovu lovegbol nem lehet kiloni HESH lovedeket.

(#29327) Tüzi válasza CptMisi (#29323) üzenetére

fogalmam nincs :) én ezt nem néztem még sose, hogy mi-mennyivel nő. megyek, ölök, fejlődök.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#29328) babferi válasza balintka (#29322) üzenetére


babferi
tag

Hat nem csoda , hogy rossz elmenyed van igy vele ha majdnem alap a tank. A BL9 megdobja azert. Pontosabb , jobb pen. , egy kicsivel lasabb az elozo lovegtol.
Szembol ha kozelrol tamadsz magas heviket es TD-ket sot 8-9es medeket ezzel is keresgetni kell a gyenge pontokat mert amugy ez is siman pattan. Egy baja van , kicsit lassu loveg.

[ Szerkesztve ]

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#29329) Rontó_Pál


Rontó_Pál
csendes tag

Mióta én is megvettem a BL-9-es ágyút, azóta nekem is jobb lett a stat-om.
Igaz eltartott egy darabig, de megérte. Onnantól kezdve sokkal könnyebb volt összeszedni a toronyra és a felfüggesztésre az xp-t. (Persze mindezt prémium nélkül)

World Of Tanks --> Decade[PHE]

(#29330) Paul119 válasza jahrn (#29326) üzenetére


Paul119
addikt

jó hát a britek autót sem nagyon tudnak csinálni , meg nőkben sem az igaziak ;] :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#29331) fsb1000 válasza balintka (#29325) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ebből leolvashatod, hogy átlagos játékosnál milyen változást okozhat a BL9 felszerelése.

[]

(#29332) D.Orion


D.Orion
veterán

Tegyék meg tétjeiket. Jelenleg M4 Sherman-em van és 7.2-ig el akarok jutni T34-ig. Lehet fogadásokat tenni, profilomban látható, hogy hol járok.

(#29333) MCGaiwer válasza Paul119 (#29312) üzenetére


MCGaiwer
addikt

én tudom a tiéd, véleményed ettől függetlenül semmibe veszem. mint ahogy mindenki akié viszont érdekel. szal kvittek vagyunk

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#29334) Paul119 válasza MCGaiwer (#29333) üzenetére


Paul119
addikt

de nagy szád van csak kár hogy semmit nem tudsz felmutatni ,így elég hiteltelen vagy

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#29335) Tüzi

itt pedig megtaláltok engem :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#29336) MCGaiwer válasza Paul119 (#29334) üzenetére


MCGaiwer
addikt

elég sok mindent fel tudnék mutatni, csak szarok rá mit gondoltok. meg jót röhögök a szenvedéseiteken, főleg amikor elfogynak az érvek és jön a "mutasd a statod" :D

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#29337) jahrn válasza Paul119 (#29330) üzenetére


jahrn
senior tag

Nem tudnak autot csinalni??
TVR/Lotus/MG/Noble csak h egy parat felsoroljak. De mivel ez tankos topic - a szakertok jo resze szerint jelenleg a Challanger 2 az No.1 tank.

(#29335) Tüzi Nem akarok beleugatni, de a helyedben elobb elindulnek a KV - KV-3 fele, majd ha azok megvannak johet ami neked tetszik.

(#29332) D.Orion Szerintem meglessz, elvegre mult nyar ota jon az M103 :))

[ Szerkesztve ]

(#29338) MCGaiwer válasza jahrn (#29337) üzenetére


MCGaiwer
addikt

jó, azért a tvr-hez szinte gyakrabban kell alkatrészt venni mint tankolni :D

én már inkább a bentley, aston, jaguart mclarent rolls-royce meg hasonlókat írtam volna :U

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#29339) Tüzi válasza jahrn (#29337) üzenetére

őőő :) nem tudom az új lotusok milyenek, de hogy az előzőek elektronikailag messze voltak egy autótól, az tuti :D na mindegy is.
KV-KV3? Egy orosz tankom volt, a Su27 asszem'. Német vonalon nyomulok. Panther 2-t szeretnék egyszer.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#29340) jahrn válasza MCGaiwer (#29338) üzenetére


jahrn
senior tag

A TVR nem utcai auto, az EU teruleten nem is lehet kozuton hasznalni a legtobb modelljuket. Amire terveztek arra tokeletes.

Ami meg a Lotust Illeti - Lotus Europa/Lotus GT1/Lotus Espirit/Lotus Elise. Nem az elektronika a lenyeg hanem a filing^^ .

(#29341) D.Orion válasza Tüzi (#29339) üzenetére


D.Orion
veterán

Tegyél félre free xp-t a Panther-nél, hogy azonnal fel tud rá dobni az L/100-at. Továbbá imádkozzál, hogy addigra lehessen vinni 6 repair-t is egy csatába, mert ez a Panther minden lövésnél ammo rack-et kap, még WAR-al is.

(#29342) helixP válasza kriso (#29316) üzenetére


helixP
nagyúr

Amit magának talált ki.
Én meg a party-pápa vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#29343) Tüzi válasza jahrn (#29337) üzenetére

[link] :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#29344) Paul119 válasza jahrn (#29337) üzenetére


Paul119
addikt

izlése és pofonok, nálam a francia, angol autók nem rugnak labdába :) , valamelyik újságban.. talán a modell és makettben a híreknél azt írták hogy a leopard 2 a7 lett a teszt győztes

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#29345) Iron Funeral válasza jahrn (#29337) üzenetére


Iron Funeral
őstag

McLaren? :)
[link]

Mondjuk nálam a Porsche 911 Turbo az alfa meg az omega is, az ABC egyik betűje meg a MB 190E :)

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#29346) Paul119 válasza Iron Funeral (#29345) üzenetére


Paul119
addikt

[link] :B

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#29347) Tüzi válasza Tüzi (#29343) üzenetére

az a két trabi tükör odabasz :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#29348) D.Orion


D.Orion
veterán

No srácok ha valaki még T4-T6 környékén tanyázik és kedvet kapott némi T9 felrohanáshoz, akkor írjon nekem és megbeszéljük a platoon dolgot. Három egyforma tank azért már tud ütős lenni.

(#29347) Tüzi : Nem értem, hogy mégis mit álmodott aki ezt rárakta? :F

1. Tank tankot nem előz, mert hátulról kilövi azt kész.
2. Személyautóval tankot nem előzünk, mert tuti kilőnek.
3. Tanknak nem kell ahhoz visszapillantó tükör, hogy a közeledő gépjárművel le tudja szorítani az útról.
4. Tolatásnál tök mindegy, hogy van-e valami mögötte vagy sem. Maximum egy kisebb döccenőt érez és eltűnik egy épület. :DDD
5. Lehet, hogy pihenőidőben ez a borotválkozó tükör? :U

[ Szerkesztve ]

(#29349) Paul119 válasza Tüzi (#29347) üzenetére


Paul119
addikt

:DDD kell az is kamerára nem fussa

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#29350) Tüzi válasza D.Orion (#29341) üzenetére

sebaj. viszont gyors. én már sajnálom szegény heavy-ket, folyamat kilövöm őket önjáróval:)

(#29349) Paul119
és a toronyból kamerával figyelik a tükröket :DDD angol logika :)

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.