Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29451) CptMisi válasza Zeratul (#29450) üzenetére


CptMisi
őstag

Elmondanád miért? Nekem van 50 100 és nem éppen rossz. :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#29452) jahrn válasza CptMisi (#29451) üzenetére


jahrn
senior tag

A magasabb szintuek szerintem se rosszak (sot), de kell hozzajuk nemi tapasztalat. Jobb orosszal kezdeni es utana meg johet a tobbi.
Kezdokent francia tankba ulni szvsz remalom. Az alsobb szintuek igencsak nem allnak a helyzet magaslatan. A kesobbi tankok meg - azoknak nincsenek weak spotjaik. Az egesz tank egy weakspot.

[ Szerkesztve ]

(#29453) CactuS válasza vbbb (#29444) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Kicsit rosszul értelmezted.

"Should the T59 become available again through special events in future, we will make sure to announce such events ahead of time."

Azaz nem biztos, hanem elképzelhető, talán. Lehet, hogy soha, lehet, hogy a közeljövőben.

Zeratul: T5 light-tal - mindent kifejlesztve - már többé kevésbé hozok körönként 20-30k-t pluszba.

(Utólag is köszi a replayeket annak aki megosztotta, bár campinovkánt az első 5 percet végigültem, mert akkor még nem tudtam, hogy lehet tekerni is a replayben :DDD)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#29454) Blom válasza vbbb (#29444) üzenetére


Blom
aktív tag

ezt azért megcumiztam, most várhatok, remélem nem kell sokáig.
jó volna valami frankó amcsi tank is vagy francia talán annak örülnék igazán.
berágok és megveszem mindegyiket és nem kell agonizálnom tovább.

(#29455) Djuree válasza Fel (#29424) üzenetére


Djuree
félisten

ezeket a bónusz kódokat hogy kapom meg? sehogy nem megy, németül meg nem tudok csak picit.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29456) CptMisi válasza jahrn (#29452) üzenetére


CptMisi
őstag

B1 szakaszban vicces. BDR gyengécske, ARL jó; M4 ARL-hez képest nincs nagy ugrás, de nem rossz. A 100as ágyúval egyszer gyakorlóban szemből 4 lövés volt egy IS, egyszer pedig éles csatában 5lövés egy IS3 szintén szemből. :)

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#29457) Zeratul válasza CptMisi (#29451) üzenetére


Zeratul
addikt

De amíg oda eljutsz...

(#29458) Fel válasza Djuree (#29455) üzenetére


Fel
addikt

Regisztrálsz, majd a korábbi linkeknél a képre kattintva előugró ablakban megadod milyen e-mailcímre kéred a kódot. "Passwort zurücksetzen"
Az invite kódot majd a WoT regisztráláskor kell magadnond. Az adatok kitöltésénél van valahol alul egy rész: "Have an invite code". Rákkattintva megadhatod az emailben kapott kódot.
A többit pedig majd az account létrehozása után lehet aktiválni a WoT honlapon.

(#29459) MCGaiwer válasza Blom (#29454) üzenetére


MCGaiwer
addikt

annyi pénzért vehetnél 2 másik felsőkategóriás játékot és tolhatnád azzal multiban, itt meg max arra lesz 3 tankod hogy legyen több tankod.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#29460) hemaka válasza CptMisi (#29456) üzenetére


hemaka
nagyúr

ARL 100-as pukilöveg jó? mert a 90-es egy kalap fingot nem ér...

(#29461) Djuree válasza Fel (#29458) üzenetére


Djuree
félisten

:R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29462) CptMisi válasza hemaka (#29460) üzenetére


CptMisi
őstag

? ARL-en 90es van, és a DCA-45(asszem) nem éppen szar, csak kicsi a sebzése viszonylag. A 100as löveg átütésben és sebzésben is jó. :K

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#29463) hemaka válasza CptMisi (#29462) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem tudom, században lőttem vele mindenre, de az a 212-es pen szerintem el van írva egy 100-as értékkel legalább. Oldalról KV-3-at nem vitte, ahogy szemből sem a KV-t. LOL
Amíg a 122-es ~175-ös pen-el szarrá lőttem őket, IS-1S-el...

(#29464) CptMisi válasza hemaka (#29463) üzenetére


CptMisi
őstag

KV3 bugos...Ettől függetlenül minden 10es és 9es tankot átlőttem vele szemből gyakorlóban, Maust is. :U KV3-ról még BL10-zel is lehet pattanni. :(

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#29465) hemaka válasza CptMisi (#29464) üzenetére


hemaka
nagyúr

Akkor meg végképp nem tudom, mert nálam egy rakás fos az egész... Mindenről pattogott a francia pukilöveg. :U
Nem is játszottam vele azóta, csak rohad a garázsban.

(#29466) CptMisi válasza hemaka (#29465) üzenetére


CptMisi
őstag

Ez a DCA 45 löveg? Még az F3 sem volt rossz szerintem, de a 105ös tényleg szar... :(

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#29467) fsb1000 válasza MCGaiwer (#29459) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Na és ha nem érdekli őt más felsőkategóriás játék?
Én is vehettem volna párat abból, amit a WoT-ra költöttem, de minek, ha azokat nem élvezném.
Jobb egy drága "kunzumlánnyal" eltölteni egy hosszú éjszakát, mint 6 repedsarkúval szerelmet képzelni a kijelölt zónákban.

(#29468) Blom válasza MCGaiwer (#29459) üzenetére


Blom
aktív tag

mással nem játszom csak ezzel és az MW3-mal.

(#29469) Blom válasza fsb1000 (#29467) üzenetére


Blom
aktív tag

kemény vagy, de azért érted a lényeget :C :C :C

(#29470) hemaka válasza CptMisi (#29466) üzenetére


hemaka
nagyúr

jaja, 90mm DCA 45-ös. :U

(#29471) MCGaiwer válasza fsb1000 (#29467) üzenetére


MCGaiwer
addikt

a wot a repedsarkúak közül is a román fajta... :S

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#29472) vbbb válasza CactuS (#29453) üzenetére


vbbb
őstag

A "lehet", és a "közeljövőben" az nekem azt jelenti amit írtam. :U
"Lehet" én optimistábban értelmeztem de nem rosszul...egy talán-al biztosan hitelesebb lett volna valóban.

[ Szerkesztve ]

(#29473) MCGaiwer válasza vbbb (#29472) üzenetére


MCGaiwer
addikt

pedig rosszul, igazából mindketten.

a mondat kb azt jelenti, hogy: ha egyáltalán újra elérhető lesz, akkor is maximum speciális eventek alkalmával

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#29474) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Gyerekek a guruban a 2011 júniusi szám volt az amihez a kódókat adták (ezek voltak amiket többször be lehetett írni)?

Amd - Radeon - Ryzen

(#29475) vbbb válasza MCGaiwer (#29473) üzenetére


vbbb
őstag

Igazából egy negyedik megoldásra várok...angol nyelvlecke online tankosok részére...lol... :DD

(#29476) MCGaiwer válasza vbbb (#29475) üzenetére


MCGaiwer
addikt

ez a formai megvalósítást abban az esetben használják, ha nem akarják teljesen kizárni a lehetőségét, de megerősíteni meg végképp nem akarja. így nem mondott nemet, de igent se.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#29477) vbbb válasza MCGaiwer (#29476) üzenetére


vbbb
őstag

Tudom, a menyasszonyom közben elmagyarázta, hogy az elejét akár 'if'-el is kezdhették volna.
Ha egyszer elérhetővé válik netalántán speciális alkalmakkor tudatni fogják velünk nah...én mindenesetre ebből azt szűröm le, hogy be fogják dobni a kicsikét legalább még egy alkalommal a shop-ba...

(#29478) Met válasza Gyuri27 (#29474) üzenetére


Met
nagyúr

igen

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#29479) fsb1000 válasza MCGaiwer (#29471) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Valamit félreérthettél az írásomban.
Egyébként. ha ennyire nem kedveled ezt a játékot, akkor miért nem mással játszol?

(#29480) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Defeat
Battle: Steppes 2012. január 24. 16:24:42
Vehicle: Löwe
Experience received: 1 434
Credits received: 138 106
Battle Achievements: Sniper

Nem rossz, kár, hogy nem az én fiókomon csináltam :DDD

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#29481) Zeratul válasza CptMisi (#29466) üzenetére


Zeratul
addikt

Nekem az ARL-en az C45 csalódás F3 után.

(#29482) Gyuri27 válasza Met (#29478) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem mert a 07 azaz a júliusi számhoz volt. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#29483) szalai56 válasza Gyuri27 (#29474) üzenetére


szalai56
senior tag

Igen. Ez a gurus változat.

[ Szerkesztve ]

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#29484) MCGaiwer válasza fsb1000 (#29479) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nem értettem félre. csak a wotot ne a 100ezres konzumlányhoz hasonlítsd, mert közel sem az :D diablo 3ig biztosan játszok még a wottal, utána meg meglátom mennyi időm lesz, viszont 28.000 goldnyi pénzt áldozni erre csak azért hogy legyen 3 prem tank, háát, nem tartom ésszerű lépésnek.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#29485) Antonius1978 válasza Fel (#29458) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos, en is probaltam, de nekem nem mukodik, pedig regebb igenis mukodott.
(A nemet oldalon valo kodokrol van szo)

[ Szerkesztve ]

(#29486) MasterHUn válasza L-e-f-i-e (#29386) üzenetére


MasterHUn
senior tag

egyrész nem vagyok láme te ....... 2 én szoktam meghalni először a csatában 5-6-7 tank sebzésmellet van 2-3-4-8 killem és alig kapok valamit te "lámáktól kevesebbet is "

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#29488) ollie válasza MasterHUn (#29486) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezt a mondatot próbáld újra fogalmazni, mert eléggé nehezen értelmezhető.

***

(#29489) Fel válasza Antonius1978 (#29485) üzenetére


Fel
addikt

Azért, mert csak egyszer használatosak.
Eleinte, mikor megjelent ez az akció, akkor korlátlanul lehetett kérni és beváltani a T-127 kódokat. Majd mikor észbekaptak, akkor lekorlátozták 10db/acc-ra, majd később 1db/acc-ra.
Invite kódot is (értelemszerűen), csak egyszer tudsz használni, mert csak egyszer regizel.

(#29490) Gyuri27 válasza szalai56 (#29483) üzenetére


Gyuri27
félisten

De az az amit többször be lehet írni? :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#29491) CactuS válasza MCGaiwer (#29473) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igazából nem, mivel a hangsúly a should-on volt - mármint, hogy nem biztos, hanem feltételes, tehát fordíthatod akár ha-nak is, de így eléggé pesszimista a fordítás, vagyis inkább WGNETes... -, a mondat második felét nem fordítottam le, mivel az megvolt vbbb-nek...

Gyuri27: Persze, hogy be lehet, hiszen azért van különbség, hogy regelsz egy eldobható e-mail címet 15 sec alatt vagy veszel egy újságot 1500-ért. (vagy mennyi egy guru, 2000-es évek elején leszoktam a nyomtatott médiáról és akkor is PC-X párti voltam :B)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#29492) szalai56 válasza Gyuri27 (#29490) üzenetére


szalai56
senior tag

Az. 5db-t vettem most és mind beírtam és működik. (szerintem még a cd-t is megkaptam volna, ha kérem

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#29493) Gyuri27 válasza CactuS (#29491) üzenetére


Gyuri27
félisten

Úgy néz ki lesz 1000 ft/db áron (személyes átvételnél).
Ha müködik a dolog közkincsé teszem az infót másnak is jusson olcsón. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#29494) MCGaiwer válasza Gyuri27 (#29490) üzenetére


MCGaiwer
addikt

két kód volt pcguruban, a régebbit korlátlanul be lehet írni, az új meg a t-124es kód.

a fordítással kapcsolatban meg szerintem a shouldnak pont csak a formai megjelölő szerepe van. olyan mint felsorolásnál a "but", de ezen nem veszünk össze.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#29495) Djuree


Djuree
félisten

á zsír a játék, tetszik, főleg ha majd jönnek a haverok is.
melyik tankkal menjek? van a tetrarch meg a t-127 asszem. melyik a jobb?
érdemes megvárni a csaták végét ha kilőttek ugye? mert így kapok xp-t meg pénzt.

mérleg:
3 meccs, 2 win, engem 3x kilőttek. rambo ftw! :DDD rájöttem nem kell előre menni mint a pöcsöm :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29496) Gyuri27 válasza Djuree (#29495) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha kampec lépj nyugodtan. Úgyis megkapod ami jár. :)

Amd - Radeon - Ryzen

(#29497) ollie válasza Djuree (#29495) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem a Tetrarch jobb, de csak időnként érdemes ezekkel a prémium tankokkal játszani, ugyanis így nem tudsz fejlődni és előrébb jutni. Az tök mindegy, hogy megvárod-e a csata végét, az XP-t meg creditet így is úgy is megkapod.

***

(#29498) MasterHUn válasza ollie (#29488) üzenetére


MasterHUn
senior tag

ez a tájmagyar L-e-f-i-e burkoltam fogalmazva lelámázott! így érthetőbb?
én meg elmagyaráztam neki hogy a csatákban döntő szerepet jáccok nem hátulról frrag vadászkodok.

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#29499) marked one94 válasza MasterHUn (#29498) üzenetére


marked one94
őstag

Akkor abba a csatába mint fentebb raktál be tuti nem te voltál a aki döntő szerepet játszott a győzelembe. ;)

You'll Never Walk Alone

(#29500) vbbb válasza MCGaiwer (#29494) üzenetére


vbbb
őstag

Nem T-127-est?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.