Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30351) Bobyjack válasza virkir (#30324) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Én a jobbik 122-est használtam. Már az IS-en szerettem azt az ágyút, nemhogy majnem kétszeres tűzsgyorsasággal. ;]

Haver a trollt használta, randomra dobált neki E75-be E50-be 1000-1100 HP-kat. Ami a HE miatt válószínűleg 2-3 modult is magával vitt szegény ellenfélből...

(#30352) fsb1000 válasza MCGaiwer (#30349) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez így jobban hangzik.
---
LAJTNING, biztos hogy 210.000 XP kell az elsőhőz és 420K a másodikhoz?
E75-ön már a 3.-akat fejlesztem (tehát 100%+100%+58%)és össszesen 426K XP termeltem vele. És nem volt mindig elit...

Type59 (100%+59%) - 198K XP-t termeltem.... ez ugye helyből elit és nem kapcsolom be a gyorstott képzést, mert free XP-t termelek.

(#30353) Gyuri27 válasza ollie (#30348) üzenetére


Gyuri27
félisten

Csak azért meg alig jár xp. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#30354) MCGaiwer válasza fsb1000 (#30352) üzenetére


MCGaiwer
addikt

a jelenlegi képlet. pontosan ki tudod számolni

mivel a skill száma a 2 valamely hatványa, és ez az egyetlen változó a képletben, így látszik, hogy minden egyes skill az előző duplája.

itt az egész grafikonon is:

mondjuk wotwikiről van minden, szal nem újdonság

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#30355) virkir válasza LAJTNING (#30346) üzenetére


virkir
veterán

Elszámoltál valamit.
A wotwiki grafikonja azért nem ennyit mutat.

Mondjuk el van rontva mert 10-el kell szorozni az xp-t.
Tehát alap 100% nulláról 50k
1. másodlagos skill 100k
2. másodlagos skill 200k
stb.
Így tuti mert azt már megnéztem, hogy a 90-ről 100-ra 20k xp kell.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#30356) MCGaiwer válasza virkir (#30355) üzenetére


MCGaiwer
addikt

képlet alapján a 3 skillnél 98-99% 19.000 xp, a grafikon nem jó

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#30357) fsb1000 válasza virkir (#30355) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hát...
Type59-el 100%-os legénységről indultam, és 198K XP-t termeltem, akkor valami nem stimmel. 100% javításom van és 59% camo...

A grafikon szerint (10-el szorozva) pedig már a 3. kéne húzzam.
-----

Vagy a grafikon nem jó, vagy a type59-el van gond....

(#30358) CptMisi válasza MCGaiwer (#30356) üzenetére


CptMisi
őstag

Az első (javítás/tűzoltás...) utolsó %-a 10ezer... Sok a 19ezer vagy kevés? :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#30359) kalandlovesz válasza CactuS (#30327) üzenetére


kalandlovesz
csendes tag

Ne add fel, az Object 704 mindenért kárpótolni fog :-)

www.kalandloveszet.hu

(#30360) LAJTNING válasza virkir (#30355) üzenetére


LAJTNING
tag

Nem számoltam el semmit. A grafikon véleményem szerint csak "illusztráció." Vagy akkor a szöveg van elírva...

"The first secondary skill takes 210,064 XP from 0% to 100%."

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#30361) Arpee78


Arpee78
senior tag

"Type59 (100%+59%) - 198K XP-t termeltem.... ez ugye helyből elit és nem kapcsolom be a gyorstott képzést, mert free XP-t termelek."

Milyen free xp-t? Kapjuk a free xp-t(azt a kemény 5%-ot) a gyorsított képzéstől függetlenül. Ha nincs bekapcsolva, akkor az xp a tank "számlájára" megy. Csak a tank fejlesztésére lehet felhasználni vagy gold ellenében átkonvertálható free xp-vé. 25xp 1gold ellenében, ez nem free. A Type59-el összelövünk 63 ezer xp-t, ez tényleg elég hamar összejöhet. Erre 2520 aranyat áldozva átkonvertálhatjuk free xp-re, az S70 löveg rögtön ki van fejlesztve. Akad akinek megéri.

A legénység minden tagja kap annyi xp-t amennyit a tank kap, ha jól tudom.

The first secondary skill takes 210,064 XP from 0% to 100%. A duplázósak miatt lehet eltérő.

A 30335-re vki?

[ Szerkesztve ]

(#30362) Fel válasza fsb1000 (#30357) üzenetére


Fel
addikt

Hol nézted a 198k xp-t? A statisztikában, vagy ennyi van most átváltatlan (és még soha nem váltottál a type-ról)? A statisztikában lévő adat csak az alap szerzett xp összege, azaz nincs benne a napi dupla, event esetén x3, x5, úgyhogy emiatt csalóka.
Nekem is rengeteg tanknál van olyan, hogy a vele gyűjtött xp kevésnek tűnhet ahhoz képest, hogy már elitre van fejlesztve, mert gyakran csak a duplákat mentem vele.

(#30363) fsb1000 válasza fsb1000 (#30357) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem jól számoltam. Helyesebben:
Natív skill 50K, de az már eleve megvolt a goldos legénység miatt

Az első 100K XP-ből meg lett az Skill1
És a következő 98K XP-ből a másodikkal kéne tartsak 86%-nál.
De csak 59% van.

---

Fel: AZ ingame statisztikában néztem összes XP.. Erről korábban azt mondták hogy tartalmazza a prém acc +50%-át. (én is igy látom, ezért magas az átlagom)
A napi duplásokét nem tudom, de az max 10K eltérést adhat.

Azt is leelenörzőm mindjárt.... van mivel duplázzak.

[ Szerkesztve ]

(#30364) virkir válasza fsb1000 (#30357) üzenetére


virkir
veterán

Majdnem jó.
Ugye az alap megvan.
1. secondary skill- piros vonal 100k xp
2. secondary skill- sárga vonal +200k xp amiből a fele nagyjából megvan neked
A végösszegek stimmelnek csak az elosztását nem jól rajzolta fel mert szerintem a másodlagos skill-ek már nagyjából lineárisan mennek nem úgy mint az első.
Tehát ha összeadjuk akkor egy tankon végig menve 750k xp kell a full három skill-hez.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#30365) Plasticbomb válasza Arpee78 (#30335) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Amint benn lesz a játékban, aszem rárontok a max tempós tankokra.. élvezettel fogok ugrabugrálni velük... Baromi jó lesz! Majdnem olyan jó, mintha M1A2-vel lehetne rombolni a game-ben... am betehetnének újjabb tankokat, magasabb tierbe, 11-12-13-14-15 ökre...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#30366) fsb1000 válasza Arpee78 (#30361) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Persze most sem neked céloztad.... csak úgy írkáltál a levegőbe...

"A Type59-el összelövünk 63 ezer xp-t, ez tényleg elég hamar összejöhet. Erre 2520 aranyat áldozva átkonvertálhatjuk free xp-re, az S70 löveg rögtön ki van fejlesztve. Akad akinek megéri."

Ahogy mondod... nem iszom el, nem dohányzok, és lassan már óvszerre sem költök, pedig az ördögfejes volt a kedvencem.

Csakhogy képben legyél: 1 PCGuru kódból megvolt az S70.
Ha neked ez nem tetszik, túlórázzál vagy szülőktől kunyizzál, azt lesz zsé XP váltásra is.

(#30367) GrooveHero válasza fsb1000 (#30363) üzenetére


GrooveHero
addikt

halott legénység nem kap xp-t... :U

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#30368) fsb1000 válasza virkir (#30364) üzenetére


fsb1000
nagyúr

aha... ha lineárisan mennek akkor kb stimmel.
Sajnos más összehasonlítási alapom nincs, mert a többi nem prémes tanbkot kellett fejlesztgetni, és már amúgy sem emlékeznék hogy volt.

De akinek van friss Type-ja az megnézhetné hogyis áll.
Meg persze a duplázás beszámítása is kérdéses, mert az is billenthet a dolgon.

GrooveHero: na ez is igaz... abból is volt pár eset, de nagyjából egyformán állnak.

[ Szerkesztve ]

(#30369) D.Orion válasza fsb1000 (#30366) üzenetére


D.Orion
veterán

Jut is eszembe, ha már neked van Typ59, akkor szeretném megérdeklődni, hogy mennyi a javítása? Vegyük azt alapul, hogy ha megpusztul a tank, akkor mennyibe kerül a javítás?

Arról, hogy mennyit lehet keresni a tankkal már nagyon sokat írt mindenki, no de mennyiért javul fel? Azért az se mind1, érdekelne, hogy mi pénzbe fáj ez. Majd ha egyik csatában kihalsz, akkor kérlek dobd be ide mennyi volt a repair. Köszönöm előre is.

(#30370) virkir válasza LAJTNING (#30360) üzenetére


virkir
veterán

Biztos, hogy a szövegben meg a grafikonban vannak ellentmondások mert nálam a SU-85-ön 75%-ról indulva már javába a második skill-re gyűjtik az xp-t és még nem jött össze vele 200k-sem.
Attól függetlenül ez megint egy teljesen felesleges téma mert tök mind1 mennyi kell ha szereti az ember a tankot akkor összejön ha meg nem akkor majd a következőn.
Egy dologra szoktam figyelni ha tovább viszem a legénységet és elég jól állnak akkor igyekszem előre megtermelni a 75-100-hoz szükséges 20k-t.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#30371) fsb1000 válasza D.Orion (#30369) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Fejből nem tudom, de asszem 10K alatt. Megyek egy kört és kiderül.
A lőszer nagyon olcsó 252/db

(#30372) GrooveHero válasza D.Orion (#30369) üzenetére


GrooveHero
addikt

azonnal keresek neked egy képet...

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#30373) fsb1000 válasza D.Orion (#30369) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Kilőtték:
Type 59 jármű javítása sikeres. Elköltöttél kredit: 7 785

(#30374) balintka


balintka
addikt

Malinovka-n a Tetrarch-el kilőttem az eddigi rekord ellenfél tankot : 10-et :)

(#30375) D.Orion válasza fsb1000 (#30373) üzenetére


D.Orion
veterán

:Y Ez most így fájt. Még 17K is kevés lenne.

(#30376) erikke17


erikke17
őstag

Üdv az hogy tudom megcsinálni hogy a T-46-ban levő 70%-os katonákat át tegyem őket a T-28-as tankba? Vagy ez nem kivitelezhető?
Addig ül hogy visszaküldöm őket a "helyükre" majd átt teszem őket a tankba de valami egyebet kiván maga után?

Még valami. Ott a bele tudod tenni a ventilátor meg ilyeneket mikor Pl.: Rá akarok menni hogy megvegyem ventilátort, valami kis lakatot jelez annak ellenére rá tudok menni de valamit kiir.. Nem mentem rá hogy OK mert volt benne két pirossal irt szó :D

Előre is köszönöm :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#30377) Arpee78 válasza fsb1000 (#30366) üzenetére


Arpee78
senior tag

Te csak és kizárólag kifogásolható stílusban tudsz beszélni? A hozzászólásomban nem volt semmi sértő, talán találtál benne?

"Ha neked ez nem tetszik, túlórázzál vagy szülőktől kunyizzál, azt lesz zsé XP váltásra is."

Ezt a stílust kikérem magamnak! Gondolkodj mielőtt írsz. Te elvárod hogy ne csesztessenek, te meg magasról szarsz másokra. Mindenben támadást látsz, de te csak a saját hülyeséged áldozata vagy, mert kiprovokálod a csesztetést. Nem reagálok a postjaidra, úgy látszik érintőlegesen sem érdemes, de ha ütsz visszaütök, arányosan.

Nem izgat ki mennyit költ e játékra, az az ember nem lesz több v. kevesebb emiatt.

[ Szerkesztve ]

(#30378) fsb1000 válasza balintka (#30374) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Grat! AZ nagyon komoly lehetett!
Elég "funny" kis tankokkal menni. (persze gyakran kevés a tapasztalt ellenfél)

(#30379) vhw válasza erikke17 (#30376) üzenetére


vhw
addikt

Át tudod tenni, csak akkor át is kéne őket képezni, menj a legénység adatlapjára, mikor ott vannak a tankban (jobb klikk, és az első a 3 lehetőség közül, utána az ablakban keresd elő az átképzést, a megfelelő típust és hogy milyen áron akarod átképezni őket)

A lakat azt jelzi, hogy az a modul csak azon a tankon használható, nem tudod róla ingyen levenni, csak goldért, ha tovább szeretnéd vinni másik tankra. Amiknél nincs lakat szabadon pakolgatható a tankjaid között.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#30380) GrooveHero válasza GrooveHero (#30372) üzenetére


GrooveHero
addikt

Illetve mégsem, csak a kapott összeg van rajta.
azért berakom:DD
mondjuk a javítás talán még soha nem volt 9 ezer, mindíg alatt volt, kb olyan 8k magasaága, plusz minusz 1-2száz

[link]

lettem még Invader, meg sniper, mg minden szar, csak azok lemaradtak a képről.

hja meg van itt egy nagyon jó El-Halluf csata akit érdekel, sztem nagyon jó lett, ajánlom mindenkinek.

[link]

a data.hu nem jó valamiért...

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#30381) Paul119 válasza D.Orion (#30375) üzenetére


Paul119
addikt

7k a repair kb a loszer ha fullra ki lovod mind a 34et akkor olyan 4500 ~ penz

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#30382) ZerocokeX


ZerocokeX
csendes tag

A Kávé-13 jó tank?

I Löwe Tank Destroyers!

(#30383) fsb1000 válasza Arpee78 (#30377) üzenetére


fsb1000
nagyúr

aha... Akad akinek megéri.

Nem nagyon izgat a hisztid.
Egyébként nem az első eset, hogy csak úgy a levegőbe elpuffantasz egy hsz-t, én meg lecsapom. Máskor címezd nekem egyenesen, kisebb lesz a füstje. Meg szerintem korrektebb is.

(#30384) vhw válasza Arpee78 (#30361) üzenetére


vhw
addikt

Amíg nem kékül be nem "érdemes" lőni, mert addig úgyanúgy teamdamage amit te is beviszel (szal akár még te is bekékülhetsz szerencsétlenebb esetben) Szal ahogy mondtad, figyelmeztetni a többieket, és report, akár kérni őket is erre.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#30385) erikke17 válasza vhw (#30379) üzenetére


erikke17
őstag

Remek köszönöm.

Szóval ha ráteszem levenni nem tudom, csak goldal. De attól függetlenül még másik tankra vehetek?

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#30386) Djuree


Djuree
félisten

na hát péntek óta nem játszottam, kezdtek már elvonási tüneteim lenni :DDD basszus azóta 480 hsz. pörög a topik rendesen :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30387) vhw válasza erikke17 (#30385) üzenetére


vhw
addikt

Persze, másikat lehet venni. Csak nagyobb tankokon már elég borsos ára van akár egy ventinek is. Nem feltétlen szükséges tenni minden tankodra, én csak a kedvencekre, és amiket tartósan a garázsban tartok azokra teszek ilyen félmilliós cuccokat.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#30388) ZerocokeX


ZerocokeX
csendes tag

Újra elkezdtem tolni a BT-2őt,kész isten ez a tank a maga tierjében,remélem a BT-7 mégjobb lesz :) Valamiért csak most kezdtem bele a ruszki scout(nem a T-50es) vonalba.

I Löwe Tank Destroyers!

(#30389) Paul119 válasza Djuree (#30386) üzenetére


Paul119
addikt

2napja nem neztem.ra a bf3 topicra es 475hs szuletett :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#30390) erikke17 válasza vhw (#30387) üzenetére


erikke17
őstag

Értem, ez csak természetes hogy nem vennék minden tankra, csak gondoltam megkérdem hogy hogy is van ez de már tiszta a kép :K Köszönöm :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#30391) Arpee78 válasza fsb1000 (#30383) üzenetére


Arpee78
senior tag

Akad akinek megéri. Ez neked sértő? Ha igen, megérdemled, hogy annak tartsd. Mit értesz levegőbe elpuffantott hsz-nek? Nem neked van címezve, még kevésbé fontos reagálnod rá. Az előbb tévesen vagy sem úgy láttam a free xp jelentését állítod rosszul, esetlegesen félrevezetve a többieket. Rosszul tettem, hogy leírtam amit erről tudok.

Neked rutinosan megy, de továbbra is akarod, hogy állandóan flame legyen a topikban?

[ Szerkesztve ]

(#30392) Iron Funeral válasza ZerocokeX (#30388) üzenetére


Iron Funeral
őstag

A-20ra szerintem hamar rá fogsz unni :DDD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#30393) CactuS válasza Iron Funeral (#30392) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az A-20 egy aranytestű félisten volt a Pz38nAhoz képest.:D Ez a kis vacak nagyon szerencsétlen, most gondolkoztam el először, hogy kéne váltani goldért XPt.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30394) fsb1000 válasza Arpee78 (#30391) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nekem ez nem sértő, nem tudom miből vezetted le.

(#30395) Bingisz válasza CactuS (#30393) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem rossz a 38nA. Legalábbis 100%-os crewwel már nem. Csak ne kelljen kanyarodni és akkor fix a 60 km/h. :K Amúgy tier 6-os német cuccokat hátulról simán sebzi.... ;]

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#30396) Arpee78 válasza fsb1000 (#30394) üzenetére


Arpee78
senior tag

361-ben írok egy hsz-t, nincs benn senki számára sértegetés. Igaz a tiédre volt válasz, rosszul tettem...

Erre válaszként a 366-ban előszedtél egy lekezelő stílust, kb amit egykoron másoknál szóvá tettél. Ne mond, hogy ez nem az: "Ha neked ez nem tetszik, túlórázzál vagy szülőktől kunyizzál, azt lesz zsé XP váltásra is."

Ezt kifogásoltam 377-ben, és kérdezem mi bajod a 361-el, hogy 366-ban úgy szólsz hozzám.

Erre a reakciód 383-ban: "aha... Akad akinek megéri. ..."

Akkor mi az oka, hogy ezt oda írtad?

(#30397) CactuS válasza Bingisz (#30395) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát én megvettem 50-es legénységgel, hogy gyorsan átugrom. Már minden megvan kivéve a radio, de azt át is ugrom. Már csak 14k xp kell és dobom is ki. Egy T-50essel összeakadtam az előbb, hát nincsen köszönőviszonyban sem a két tank, hogy a saját T-50-2-esemről ne is beszéjünk. ;]

PZIVből Tiger vagy Tiger P felé érdemes majd menni? A messzi-messzi galaxysban majd az E100 lesz a cél. Vagy inkább egyből váltsak fát a VK3601Hnál?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30398) balintka válasza fsb1000 (#30378) üzenetére


balintka
addikt

Hát a kicsik közül talán ez a Tetrarch a legjobb. A Valentine is elég jó.
Érdekes menet volt, mert nagyrészt pár életpontom volt, de mindig mást lőttek :)
Tetrarch-al a 4-6 kill szinte az átlag, persze sok lehet a kezdő.

(#30399) fsb1000 válasza Arpee78 (#30396) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hagyadmár ezt. Volt egy kis kostólgatás, nem jött össze. Jelentéktelen az eset.

Azt meg sajnálom, ha nem érted, hogy prém tankkal + Golddal hogy megy a freeXp "gyártás".
5%-ból nem lehet fejlődni. Ezért kapcsolom ki a gyorsított képzést.
Ha be van kapcsolva ,akkor az elit tankon nem keletkezik olyan XP, ami freeXP-re átváltható lenne.

Egyébként nem én kezdtem ezt a fllémet, mert a legénység képzéséről volt szó, és te meg próbáltál belekapaszkodni egy félmondatomban a freeXp-vel kapcsolatban. Meg jött a célozgatás az S70-re, hogy van akinek igy is megéri.
Ma rajtam kivül senki nem vett IS4-et és senki nem fejlesztett S70-et.
Nehéz megmagyarázni, hogy nem nekem céloztad a hsz-ed.

Na... igen, megéri. 1 nap alatt fullos lett, nem kellet sokat szenvedőzzek vele.

(#30400) Arpee78 válasza fsb1000 (#30394) üzenetére


Arpee78
senior tag

Az S70-re ráhibáztam, nem tudtam, hogy te így félig free xp-ből fejlesztetted ki. Találomra kiválasztottam egy sok xp-be kerülő modult, szerintem azért pont az S70 mert az volt emlegetve, asszem Ollie által.

(#30399) fsb1000

Oké, lehet én is túlreagáltam, de a flamet most te kezdted 366-ban és itt be is fejezhetjük, ezt nyugodtan rámhagyhatod, már felesleges tovább ragozni.

Eddig is tökéletesen értettem, hogy megy a free xp gyártás akármilyen tankon xp-t free xp-re konvertálva.

Az S-70-re esküszöm ráhibáztam.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.