Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30901) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Egy kérdés urak !

Mobilnettel laptopról próbálkozott már valaki ? Csak mert az elkövetkezendő két hónapban sajna rá leszek kényszerítve és nagyon bízom benne , hogy működik és legalább ennyi élvezetem lesz.Gondolom a tartózkodási helyemtől független a ping ( Rostock ) mert ugye csak egy szerver van.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#30902) Paul119 válasza Iron Funeral (#30898) üzenetére


Paul119
addikt

mert birkák az emberek:) az abramsban is ugyan az a löveg van mint a leopard 2 ben vajon miért? mert majdnem mindenki a német löveget licenceli ;)

Defeat
Battle: Himmelsdorf 2012. február 1. 11:53:55
Vehicle: Type 59
Experience received: 344
Credits received: 32 145
de ez mi? ki lőttem 1v1ben egy kv5öt, 1600 életről egy obj 704et és ennyivel ki szúrja a szememet a game? :Y

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#30903) Memphis79 válasza Paul119 (#30902) üzenetére


Memphis79
aktív tag

Ja meg ne felejtsük el,hogy az orosz barát országoknak nyilván egyszerűbb eladni ruszki cuccokat-hasonló áron is akár! :)

Origin:Memphis79HUN

(#30904) Iron Funeral válasza Paul119 (#30902) üzenetére


Iron Funeral
őstag

rofl...
Az Abrams meg egy régebbi löveget használ (L/44).

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#30905) Paul119 válasza Iron Funeral (#30904) üzenetére


Paul119
addikt

m1a2 úgy tudom l55ös löveget használ
Memphis79: occóbb ezeöcázé :DDD

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#30906) Atlantis válasza Tüzi (#30900) üzenetére


Atlantis
veterán

100%-os legénység csak álom. Ha meg gépet váltasz, buktad az esetleg aranyáron megvett 100%-os legénységet, vagy rosszul gondolom? Átképzéskor 50%-ról indulnak, nem?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#30907) virkir válasza Memphis79 (#30888) üzenetére


virkir
veterán

Attól függ mennyi szabad xp-t tudsz rááldozni.
A light-med vonal már az AMX 12t-től évezhető viszont a vége randomba, egyedül a szopás kategóriába fog esni egyesek szerint.
A hevy viszont szvsz csak az AMX 50 100-tól élvezhető a T6 kimondottan szenvedés amilyen a MM mostanában. Többet fogsz T9-10-es tankokkal találkozni mint a saját szinteddel.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#30908) haromegesz14 válasza Atlantis (#30906) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Volt egy kép, ahol az alapvető Arty helyek be voltak jelölve minden egyes mappon. Lehet itt linkelte valaki, vagy valamelyik másol WoT-os fórum, de akinek megvan, kérem linkelje be nekem :)

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#30909) ollie válasza Atlantis (#30906) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor buknak ennyit, ha nem azonos besorolású tankba képzed át a legénységet (pl light-ból med-be teszed).

Alacsony tier-ekben amúgy sem érdemes átképzéssel foglalkozni, mert hamar továbblépsz a következő tier-be, közepes tier-ekben inkább credit-ért érdemes 75%-os legénységet venni, magasabb tier-ekben meg jöhet az átképzés (de az is csak szigorúan credit-ért vagy aranyért, az ingyenes átképzés soha nem éri meg!)

***

(#30910) Memphis79 válasza virkir (#30907) üzenetére


Memphis79
aktív tag

Háát most van vagy 250K de gyűjtögetek :DDD -szóval az az érzésem kellene még hozzá..

Origin:Memphis79HUN

(#30911) Atlantis válasza haromegesz14 (#30908) üzenetére


Atlantis
veterán

No, az érdekelne. Bár akkor gondolom mindenki ott is keresi őket, védeni meg nem szoktak minket. Legalábbis engem mindig egyedül hagytak (10-ből 9-szer), sokszor utolsónak maradtam, örültem, ha sunnyoghattam valami bokorban, míg a bázisunkat elfoglalták.

ollie: ez a rész nem tiszta. Átképzés 75%-ra mindig 20k-ba kerül, nem? (ha light-ból light-ba megy, akkor is) 100%-ra meg csak aranyért van.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#30912) Iron Funeral válasza Paul119 (#30905) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nope, M1A1 a 105mm L7 löveggel kezdett, majd az M1A2 váltott az 120mm L/44-re, L/55 löveget csak a Leo A6(?)+ tankok használnak meg néhány tuningolt régebbi Leo.

... és még ebből sem lehet lézerirányzékos rakétát indítani ;)

lol:

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#30913) echterion válasza jozefgucci1 (#30901) üzenetére


echterion
nagyúr

Én lapotopon is játszottam egy ideig, egy i3 370 +hd5470-es gépen, 4 giga rammal. Mindent lehúztam minimumra, átlag 25-30 fps volt, de ha egy füstölő tank mellől zoomolsz, csúnyán beakad. Nem mondom, hogy játszhatatlan, de ezek néha zavaróak tudnak lenni.

[ Szerkesztve ]

**********

(#30914) haromegesz14 válasza Atlantis (#30911) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Jajj, nem neked akartam címezni, globálisan szólt volna mindenkinek :Y

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#30915) jozefgucci1 válasza echterion (#30913) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Köszi akkor van még reményem.Nálam is Cori 3-as cerka 4 giga ram és valami jobb Nv kari van a gépben ( Dell Inspirin N5110) szóval remélhetőleg minimumon elmegy .Legalább lenne valami szórakozásom + meglenne hamarabb az IS4 mert már csak 20K xp kellene hozzá. A t34 már szinte reménytelen mert ahhoz még 130 K xp kellene .

Amúgy francia vonalhoz hozzászólva. Én eladtam az Amx38-at mert egy kalap sz@r szerintem. Olyan csatákba rakott be , hogy szinte sebezni sem tudtam vele így nem kinlódtam.Talán ha meglesz az amerikai és orosz Tier10-es akkor elkezdem újra.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#30916) Blom


Blom
aktív tag

szerintetek mi a fenét csináljak?
tegnap meglett a T-34-85, hát nem egy romboló gép, szeretnék hamar túl lenni rajta.
mert ugye a következő a KV-13 lenne vagy T-43.
melyiket válasszam, én a KV-13 felé hajlok mert IS-t szeretnék.
ki kell e fejlesztenem mindent a T-34-85-re vagy csak gyűjtsem a TP-t a következő tankra?
piszok sokba kerül szinte elérhetetlennek tűnik számomra 63ezer TP-t kell szereznem.
megérné e TP-t gyártani KV-5-tel és azt átváltani?
előre is köszönöm a válaszokat. :R

(#30917) Paul119 válasza Blom (#30916) üzenetére


Paul119
addikt

t34-85 nagyon jó tank lesz ha fullra ki fejleszted,alap tankokról ne vonj le következtetést,alapon minden tank fos( kivéve a maus, is7 nyilván)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#30918) hemaka válasza Blom (#30916) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nekem van/volt mindkettő(KV-13/T-43) és kb. egykutya, a löveg rajta ua. HP is majdnem. Elég szar tankok. :)

(#30919) Tüzi válasza Atlantis (#30911) üzenetére

ha feltolod legénységet 100%-ra, akkor ha átrakod a következőre (spg-spg- light-light stb) 20k creditért 10% buktával viheted őket következőre.
bár igazából tök 8, ha azonos kasztban fejleszted őket a következő tankra, akko 10% a bukta 90%ról is.
őszintén szólva, tier 7 alatt nincs értelme, az előbb említett okok miatt...

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#30920) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Szevasztok!

Azt halottam hogy van egy weblap ahol le lehet kerni, hogy a userek milyen tankokat lottek ki eddig. Ismeri valaki a cimet?

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#30921) Djuree válasza Sontir Fel (#30920) üzenetére


Djuree
félisten

ez engemet is érdekelne.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30922) hemaka válasza ollie (#30845) üzenetére


hemaka
nagyúr

Amikor IS-4-el mentem 840HP-t lelőtt rólam egy trollgunos KV és kinyiffantam, azóta inkább meghagyom másnak a KV-killeket.
Amúgy is csak egy T5 tank, nem jár érte sok XP/credit. Magyarul nem ér annyit... :D

(#30923) Werewolf20


Werewolf20
tag

Ti is észleltétek már, hogy a 7.0 óta (új armor system) nagyon nagyon sok lett az idegesítő 2-4-6-8-10...stb hp-s túlélő a tutira vett ( még a legalacsonyabb dmg el is) végső lövés után?
Engem nagyon idegesít mikor a kritikán aluli sebzésemmel is 1000% hogy kilövöm és erre bamm 5 hp...eddig is volt pár...de újabban rengeteg lett. :W

It's not the destination...but the drive there

(#30924) psycroptic válasza Sontir Fel (#30920) üzenetére


psycroptic
őstag

Az első HSZ-ben megtalálod a választ. Linkesítve van.

Statok

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#30925) Werewolf20 válasza Sontir Fel (#30920) üzenetére


Werewolf20
tag

Itt is van: Tessék

It's not the destination...but the drive there

(#30926) Blom válasza Paul119 (#30917) üzenetére


Blom
aktív tag

a t34-85-re minden nagyon drága 15-16k azt gondoltam, hogy a 85mm löveggel végigcsinálom, így is kellene még 60k a következő tankra.
szóval érdemes e kv-5-ttel csinálni tp és azt átváltani?
vagy az nagyon sokba kerülne?

(#30927) vhw válasza Sontir Fel (#30920) üzenetére


vhw
addikt

Első hsz., Hasznos statok az accountodról.

Blom: Tizenezer xp az sok? ezután csak több lesz.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#30928) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Koszonom urak :R

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#30929) L-e-f-i-e válasza Werewolf20 (#30923) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Egyszer 100%-ról lebontottam egy e-75-öt is4-el, 4 %-maradt, és utána 3 lövés egymás után pattant róla ugyanonnan ahol előtte mindegyik lövésem átütötte, tudom, hogy HE meg minden, de annyira biztos voltam a dologban, meg az s70-ben, aztán mégse..:)

Állítólag még az lesz finom amikor bejön az új legénység skill, és a lesebbzett kis hp-s tankok nagyobbat vagy gyorsabban lőnek majd...

[ Szerkesztve ]

=^-^=

(#30930) Djuree válasza hemaka (#30922) üzenetére


Djuree
félisten

el van baszva. a KV qrvára nem t5 tank...mehetne t6-7be is nyugodtan :U remélem javítják majd...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30931) Paul119 válasza Blom (#30926) üzenetére


Paul119
addikt

1250 gold kb =31250 xp ,1250 gold kb olyan 3000 ft körül van (de csak sacc)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#30932) L-e-f-i-e válasza Djuree (#30930) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Hát, ha az javításnak számít, hogy nem feljebb megy hanem lesz 2 db t5-ös KV akkor igen :D

=^-^=

(#30933) Werewolf20 válasza L-e-f-i-e (#30929) üzenetére


Werewolf20
tag

Hát igen az a másik nagyon idegesítő dolog, de az már régen is megvolt. Sokszor volt , hogy az életem múlott rajta és kb ugyan ezen szituációban elhaláloztam. De az amit én mondok az új dolog...tegyük fel pl: van átlagba dmg 200....az szinte mindig megvan...jön egy 170 hp-s tank erre marad a lövésem után 5 hp..meg 6 hp mutatóba...csak hogy felforrjon az agyvizem...ez megvolt régen is...de most a 7.0 vagy 1 után rengeteg lett....

It's not the destination...but the drive there

(#30934) Blom válasza vhw (#30927) üzenetére


Blom
aktív tag

10k xp nem sok, de ezt nem is igazán értem miért kérdezed.
a 60k tp a rengeteg és ezt szeretném gyorsabban megszerezni.

(#30935) fsb1000 válasza Werewolf20 (#30923) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Igen... én is gyakran mászkálok 5-30 HP-kkel, pedig az utolsótól el kellett volna pusztuljon a tank.
A legrosszab mikor 3-8 HP-s tankra lövök (nem kis löveggel) és akár oldalról is lepattan.
Sajna ilyenkor ritkán van idő HE-re váltani, különben én kapok 1-2 sebzést tőle,

(#30936) L-e-f-i-e válasza Paul119 (#30931) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

1250 Gold inkább 2000 forint, 1500 gold = 2053 ft jelenleg.

=^-^=

(#30937) virkir válasza Memphis79 (#30910) üzenetére


virkir
veterán

Az a 250k szabad vagy váltani kell
Mert ha szabad akkor költs el 25-30k-t az AMX 12t-ig onnan már nagyon élvezetesek a franciák. A többiből meg mehetsz az AMX M4-re egyenesen állítólag az már nem annyira vészes. Vagy az egészből a med ágon a Loraine-re léphetsz. Bár nem árt tanulni a kisebbekkel mert még néha én is elfelejtek újratárazni aztán meg megszívom. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#30938) Blom válasza Paul119 (#30931) üzenetére


Blom
aktív tag

leírom még egyszer mit akarok.
a KV-5-ttel, ha játszom sok TP-t kapok minden csata után és ezt akarom átváltani szabad tapasztati ponttá.
és az a kérdés, hogy megéri e? nem xp akarok venni az aranyon.

(#30939) Memphis79 válasza virkir (#30937) üzenetére


Memphis79
aktív tag

Hát sajna át kell váltani sok elment az E-100 kifejlesztésére pedig meg se fogom venni úgy néz ki-mert minek az E-75töl nem jobb.
Sztem a heavy vonalra kellene költeni az xp-t csak lehet még gyűjteni kéne hozzá :F

Origin:Memphis79HUN

(#30940) Djuree válasza L-e-f-i-e (#30932) üzenetére


Djuree
félisten

pffff, szegény kicsi német tankjaim :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30941) virkir


virkir
veterán

A napokban a másik fórumon már felhívtam a HAC-R-es játékosok figyelmét, hogy hiába nyitnak privát chat-et a játékban semmit nem érnek el vele.
Úgy meg főleg nem ha még írni is elfelejtenek bele.
Arról nem beszélve, hogy az ignore lista a játékban végtelen én meg rászánom azt a másfél percet, hogy rárakjam aki próbálkozik.
TS-re meg nem, nem megyek mert ara már sajnálnám az elpocsékolt időmet.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#30942) virkir válasza Memphis79 (#30939) üzenetére


virkir
veterán

Ez akkor attól függ mit szeretnél.
Egy jót játszani vagy cél a T10 heavy.
Ha az előbbi akkor elég 20-30k-t váltani és nyomni a 12t-től ha az utóbbi akkor meg gyüjts még és váltsd át az összest.
A med ághoz annyit, hogy mentem most 6 kört a 13 75-el, összejött 6k+ xp a win 60% lett az átlag xp meg ugrott 150-et. :D

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#30943) ollie válasza Blom (#30934) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát akkor ki kell fejlesztened a tankodra a legnagyobb löveget, mert azzal fogsz gyorsabban XP-t szerezni.

***

(#30944) Paul119 válasza L-e-f-i-e (#30936) üzenetére


Paul119
addikt

oké kicsit mellé saccoltam :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#30945) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Megeri most kv3ast venni? ugy lattam az uj patchben mar level 7es, most akkor talan meg olcsobban beszerezheto. Velemeny?

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#30946) virkir válasza Sontir Fel (#30945) üzenetére


virkir
veterán

Ha ki van fejlesztve akkor a patch előtt mindenképpen mert kapsz érte egy plusz tankot slottal legénységgel.
Ha utána mindkettőt eladod akkor sem bukhatsz rajta.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#30947) ollie válasza Blom (#30938) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem egészen értelek. A KV-5-tel szerzett XP-t csak golddal tudod átváltani szabad XP-vé. Ez jelenti goldért XP-t venni, hiszen máshogy nem is tudsz szabad XP-hez jutni. Vagy nem erre gondoltál?

***

(#30948) jahrn válasza Iron Funeral (#30912) üzenetére


jahrn
senior tag

Van nehany gyartas elott allo tank ami szinten Rheinmetall 120 L55-ot hasznal mint pl a K2 Black Panther meg a Type 10 (mondjuk ez lehet h sajat fejlesztesu agyut kap?). Illetve a torok Altay is valoszinuleg ilyen agyut fog kapni. A Challanger 2 L30-a is L55, de ez rifled es brit fejlesztes.

[ Szerkesztve ]

(#30949) fsb1000 válasza Memphis79 (#30939) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hát.... ha másban nem 400+ HP-val jobb az E100.
Ha meg valaki megtanulja használni a 150-es löveget akkor mégjobb lehet.
Nekem nem nagyon megy, de még mindig eröltettem.

(#30950) Sontir Fel válasza virkir (#30946) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Emiatt fejlesztettem gyorsan ki a kvt :R Azt hittem mar arra is jar, de igazad van, jobb tutira menni. koszonom

Amugy mennyire biztos, hogy adnak meg egy tankot melle?

[ Szerkesztve ]

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.