Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43001) CptMisi válasza zalman90 (#42997) üzenetére


CptMisi
őstag

Nem mondanám a legerősebb artynak...6os szintű artyk között jó, kb. 7es szintű arty sebzését produkálja (M43 és Obj 212 azonos/azonos értékű ágyúval van szerelve), de lassan tölt és lassú is. :U

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#43002) fagylalt


fagylalt
senior tag

Mikor lesz olyan, hogy adnak egy kódot egy weboldalon és, ha beírjuk kapunk x aranyat? :D

(#43003) D.Orion


D.Orion
veterán

Megvan az első IS3 blow up killem. :DDD A sors fintora, hogy pont IS3-al lőttem ki és előtte fél perccel ő is ammot lőtt nekem, csak én nem pusztultam bele.

A lövedék útja és a találat helye(katt a képre):

A meccs vége pedig:
Victory!
Battle: Mountain Pass 2012. április 15. 18:08:45
Vehicle: IS-3
Experience received: 1 684
Credits received: 56 040
Battle Achievements: Defender < De a legvégén még mi foglaltuk el a bázist. :DDD

fsb1000: Az a pálya egy bughalmaz, kaptam ott én már házon keresztül is találatot.

[ Szerkesztve ]

(#43004) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Mekkora bug már hogy prohorovkán, a töltésem keresztül peszpottolnak K3-ban.
Bár lehet meghallják a motor hangját...

(#43005) Tüzi

na, heavy parancsnoknak milyen első skillt adjak?:)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43006) D.Orion válasza Tüzi (#43005) üzenetére


D.Orion
veterán

Milyen tank pontosan?

Ha vaksi, akkor látótáv.
Viszed tovább az ág végébe a legénységet? Ez esetben azt érdemes kiválasztani ami a legjobban kelleni fog a T10 tankba.

[ Szerkesztve ]

(#43007) Tüzi válasza D.Orion (#43006) üzenetére

tiger... majd egyszer lesz egy tiger2 (remélem még este), aztán e75 a végcél.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43008) D.Orion válasza Tüzi (#43007) üzenetére


D.Orion
veterán

Szerintem a Mentor felesleges, bár már hallottam olyat aki benyomta és felfejlesztette 100%-ra ezzel hamarabb elérte a több tagnál a 3. skill-t. Utána aranyért visszabontotta a másodlagos mentor skill-t és berakta jack of all trade-re. Szvsz Mentor csak addig jó míg van mit fejleszteni, utána az a skill visszabontós.

Recuit: Látótávolságod így is nagyon jó lesz E-75-el. Plusz heavyként biztos nem hátul fogsz TD-zni.

Sixty sense: Bokrokkal teli pályán nagyon előnyös. Bár az is igaz, hogy az esetek többségében ha "nyílt"(fedezék nélküli) terepen vesznek észre akkor marhára mind1, mert úgy sem tudsz elbújni. Viszont pl Malinovka hill-en jó cucc lehet, ha le akarsz jönni a dombról, akkor csak kinézel és visszabújsz, a perk meg jelzi, hogy odalent az erdőben áll-e valaki. :DDD Enyhén wallhack.

Eagle Eye: Közelharcban hatalmas taktikai előnyhöz juttat, hogy ha látod az ellenfélnek pl a motorsérülését, ha meg ammo rack jelzést pillantasz meg azonnal nyert helyzetbe kerülhetsz.

Jack of all trade: Egy csatában egy health csomag általában elég szokott lenni, szerintem nem msut have perk.

BIA: Ez meg nem ér semmit egyedül.

Szóval Sixty Sense vagy Eagle Eye

(#43009) vbbb


vbbb
őstag

Eddigi legszarabb tankok amikkel eddig játszottam teljesen kifejlesztetve a T49 és a T20. Az előbbihez már csak egy csata hiányzik (5X) és megy a levesbe az utóbbi még sajnos marad. A T49-el alig lehet normális sebzést elérni,a tornya lassú, max scoutolni érdemes vele. 14! vesztes 7nyertes csata. A T20 meg egy papírkutya úgy ahogy van.

(#43010) virkir válasza fsb1000 (#43004) üzenetére


virkir
veterán

Veterán barátom.
Annyit illene már tudni, hogy a játékban a láthatóság úgy működik, hogy ha 50m-en belül kerülsz egy másik tankhoz akkor bármi van közöttetek akkor is felspottolódsz.
Elméletileg. Abba most ne menjünk bele, hogy ez mennyire jól működik.
Ezt meg nagyon sokan elfelejtik, én azon a pályán mindig végiggurulok a töltés mentén mert imádnak a tövébe beállni arty-val is.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#43011) fsb1000 válasza virkir (#43010) üzenetére


fsb1000
nagyúr

jaja... de most voltam először szenvedő fél.
Arty helyére álltam KV-val mert tetszik, mikor jönnek artyért, akkor csak engem találnak ott.
Persze nem jöttek át a töltésen, hanem artyval kilövettek, hiába mozogtam.
Az hogy a ház másik oldalán beszpottolnak az rendben, meg hogy 50 méteren belül takarásban... de ez a töltés ez gáz.
Egyébként nagy szikláláknál nincs ez az 50 méter, tudok olyan helyeket mutatni, ahol nem szpottolódok pedig ott van tőlem 10-20 méterre az ellen.
A töltés puhább?

(#43012) Arpee78


Arpee78
senior tag

Tárt karokkal fogadják a felszabadító sereget.

(#43009) vbbb
A T49 még rendben van, utána a Hellcat pokolian jó, aztán a T25/2 pokolian gagyi.

[ Szerkesztve ]

(#43013) kisküzdő


kisküzdő
tag

KV-személyzetét át tudom rakni jelentősebb veszteség nélkül az IS-re ?

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#43014) homeless09 válasza kisküzdő (#43013) üzenetére


homeless09
őstag

Ha van aranyad igen, ha nincs, akkor 70%osra tudod átképezni.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#43015) Tüzi válasza D.Orion (#43008) üzenetére

köfi:)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43016) Tüzi válasza kisküzdő (#43013) üzenetére

"kaszt"on belül 10%, kívül 20% a bukta.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43017) Iron Funeral válasza Tüzi (#43007) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Elsőnek tanulj mindenkivel repairt, hogy legyen egy hasznos skilled fejlődés közben, majd amikor elég xp összejön akkor lenullázod a skilleket és kitanulod a BiA-t (~500k credites equipment értékei nagyon megéri, plusz kombinálhatod ugye a rendes ventivel ami 121%-os legénységet fog kiadni, cuki ;) ), majd újratanulhatod a repairt, 3. meg negyedik skilleknek válogathatsz az új skillek/perkek közül, de parancsnoknak szerintem megéri a látótáv (igaz, a parancsnok+rádiós látótávja 100%-on ad együtt ~5% növekedést, de ingyé' nem rossz ez :) ).

Amúgy is, közel minden tankon #1 skill a repair, minél kevesebb időt tölts hasztalanul, ha leláncolnak, kilövik a tornyodat, stb.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#43018) Zeratul válasza kisküzdő (#43013) üzenetére


Zeratul
addikt

20 ezer kredit per koponya a 90% átképzés, mert heavy tankosztályon belül maradsz.

(#43019) vhw válasza Arpee78 (#43012) üzenetére


vhw
addikt

Megnéztem ma a T25/2 moduljait, eszméletlen, hogy csak a 90es ágyú megy rá, a sima T25 is vacak volt vele, de azon van hova fejlődni... De ez egy TD nem med, mégis olyan ágyúja van...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#43020) kisküzdő


kisküzdő
tag

EZ jó meccs volt:P

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#43021) virkir válasza fsb1000 (#43011) üzenetére


virkir
veterán

Ezért írtam, hogy a "jól" működésbe most ne menjünk bele.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#43022) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Victory!
Battle: Ensk 2012. április 15. 19:41:22
Vehicle: T34
Experience received: 2 224
Credits received: 128 812
Battle Achievements: Defender, Sniper, Top Gun

Nem duplázós, adhatott volna több kreditet is. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#43023) bozont


bozont
veterán

Victory!
Battle: Lakeville 2012. április 15. 19:42:07
Vehicle: IS-3
Experience received: 7 885 (x5 for the first victory each day)
Credits received: 42 199
Battle Achievements: Boelter's Medal, Steel Wall, Top Gun
:C

Lehetett volna 10 kill is, de a KV-1S megúszta penetrationnel, a Tigernél meg már csak HE lőszerem maradt és az épphogy nem sebezte rá a 200hp-t, mindkettőt más lőtte ki. Mondjuk a T-44 is majdnem az "enyém lett", én sebeztem le 200hp alá, de az utolsó lövést más adta le.

mod.: A francia tankok meg nagyon nem nekem valók, az AMX12t sem ér sokat, első találatra vagy a lánctalp vagy a motor repül el, minden esetben ez történik. :(

[ Szerkesztve ]

(#43024) homeless09


homeless09
őstag

Kilőttem 5 tankot, természetesen többiek lődörögtek, kikaptunk, kaptam 270tp-t...... :W

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#43025) jimmy74 válasza Iron Funeral (#43017) üzenetére


jimmy74
őstag

Miért kell lenullázni amit kitanult?Lehet még 2 skillt mellé tanulni nem?
Nem értem de érdekel én is még elég újonc vagyok. :D

WoT:jimmbo

(#43026) D.Orion válasza jimmy74 (#43025) üzenetére


D.Orion
veterán

Azért, mert a 3. skill 100%-os fejlesztéséhez kéne vagy 10.000 csata. :DDD Na jó ennyi nem, de bazi sok. :U

[ Szerkesztve ]

(#43027) kisküzdő


kisküzdő
tag

NA JagdPz IV kifejlesztve :C Már csak némi kredit kellene. :(((
Vélemény a JagdPz-ről ?

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#43028) homeless09 válasza kisküzdő (#43027) üzenetére


homeless09
őstag

engem mindig f*ssá lő. :DDD

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#43029) fagylalt


fagylalt
senior tag

Mit szóltok ehhez?

2012.04.15. 19:57-kor lejárt a prémiumom mégis.
[kép]

NAGY LOL! Mind1 megyünk tovább... :P :DDD :DDD

Ja most is csatában vagyunk...

[ Szerkesztve ]

(#43030) Tüzi válasza Iron Funeral (#43017) üzenetére

jó ötlet, kipróbálom, köszi :))

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43031) ollie válasza fagylalt (#43029) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És már normál XP-t meg creditet kapsz (tehát nem prémiumosat)?

***

(#43032) CptMisi válasza kisküzdő (#43027) üzenetére


CptMisi
őstag

Ez miért off? :U

Amúgy én szerettem...De sokan szidják... ;]

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#43033) Zeratul válasza kisküzdő (#43027) üzenetére


Zeratul
addikt

Tier 6 TDnek elég szar, de nincs más út a JPhez.

(#43034) jimmy74 válasza D.Orion (#43026) üzenetére


jimmy74
őstag

Gondolom amit lenullázól azt már nem tudja?Csak akkor kezdésnek hasznos gondolom.
Te mit ajánlasz TD-re?SU-152
Ez van most:Legénység 100% illetve parancsnok 105% a többi 116%
venti,periszkóp, tölt.gyorsitó a td-n.
Skillek:góré.álca 99%,lövész javitás 99%,soför álca 87%,2 töltő 80%bia.87%javitás
Ezek után te mit ajánlsz?

WoT:jimmbo

(#43035) fagylalt válasza ollie (#43031) üzenetére


fagylalt
senior tag

Nem tudom, a mostani csata után kiderül...(már meghaltam, sajna)... Ha nagyon keveset kapok akkor normál XP. Megírom csata után, hogy mi a helyzet. :K

[ Szerkesztve ]

(#43036) Fel válasza fagylalt (#43029) üzenetére


Fel
addikt

Ha a lejárta előtt hoztad létre a századot, akkor miért is szűnne meg az éppen még működő század? Semmi LOL, így fair. Viszont utána már biztosan nem fogsz tudni indítani.
Ha éppen akkor jár le a prémiumod, miközben csatában vagy, még akkor is 1,5x pénzt/xp-t kapsz.

(#43037) ollie válasza jimmy74 (#43025) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Itt látod, hogy mennyi XP kell a skillekhez. Az elsőhöz 5k, a másodikhoz +10k (össz: 15k), a harmadikhoz +20k (35k) kell.

És ugye a kapott XP annyi felé oszlik, amennyien vannak a tankban, ezért ha mondjuk van egy 4 személyes tank, te kapsz 1000 XP-t a csatáért, akkor a legénység csak 250-et kap fejenként (feltéve, hogy túléli, mert ha nem, akkor csak feleennyit).

Tegyük fel, hogy minden csatában 1000 XP-t kapsz és mindenki túléli. Akkor az első skillhez 20 csata kell, a másodikhoz 60, a harmadikhoz 140 kell. De ez nagyon ideális eset, inkább meg kell szorozni 2-3-mal a csaták számát, még akkor is, ha jó játékos vagy.

[ Szerkesztve ]

***

(#43038) Gyuri27 válasza Fel (#43036) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mert nekem olyan volt, hogy lejárt a prem. Csatában voltam és szépen kirakott. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#43039) D.Orion válasza jimmy74 (#43034) üzenetére


D.Orion
veterán

Nincs TD-m így ezt igazából passzolom. Gondolom Recuit, Intuition, Snap Shot, Clutch Braking a szorult helyzetekre,

(#43040) jimmy74 válasza ollie (#43037) üzenetére


jimmy74
őstag

És ha az 1 skill ami hamarosan meg lesz 100% és lenullázom hogy hamarább legyen a köv. skill meg ami akarok és tegyük fel vissza akarom rakni amit lenulláztam azt újra végig kell harcolnom vagy azt már megtanulta és csak visza rakom?
Vagy van több fokozata az ugyanolyan skilleknek?

WoT:jimmbo

(#43041) Tüzi válasza Iron Funeral (#43017) üzenetére

ez kva nagy tipp volt, köszi :R

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43042) Iron Funeral válasza jimmy74 (#43025) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Azért mert a BiA egy perk, ami annyit tesz, hogy csak 100%-on fog működni, viszont addig meg olyan mintha nem tanult volna semmit sem a legénységed szóval kenheted a hajadra a sok megszerzett xp-t. De ha rendes skillt tanulsz akkor az fejlődés közben is működik, tehát jól jársz vele, és elég xp esetén lecseréled egy kis veszteséggel egy működő perk-re. Utána 2. skillnek szintén tanulhatod megint a repairt mivel nagyon hasznos kis dolog, ráadásul mint említettem ez akkor is működik ha nem 100% ;)
Mire eljutsz a 3. skillig addigra lesz egy ~500k creditet érő perked, hamar helyre fogják rakni a tankodat a repair miatt, és ezután jöhet a maradék "non-essential" cucc. Ezért :) .

A lenullázást arra értettem, hogy visszaváltja a skilleket xp-re (itt is van free, 20k credites meg 200 goldos mint a tank specifikus képzésnél, és sorrendileg a veszteség 20%, 10%, 0%.) és a visszakapott (sok) xp-t felhasználhatja egy perk kiváltására.

(#43041) Tüzi: anytime :))

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#43043) ollie válasza jimmy74 (#43040) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát ha mindig lenullázod, mindig XP-t fogsz veszteni, nem értem a koncepciót. Ha lenullázol egy skillet, akkor végképp elveszik.

***

(#43044) Geopala válasza vbbb (#42995) üzenetére


Geopala
csendes tag

Nekem még mindig csak a 7.2 grafikai hibák vannak, fogalmam sincs hogy javítsam ki. :(((

(#43045) jimmy74 válasza ollie (#43043) üzenetére


jimmy74
őstag

Nem ez kérdés volt mert még egy járműben sem értem el sehol 100%-ot és nem tudom -tudtam hogy van müködik ez a lenullázás xp fejében. :)

WoT:jimmbo

(#43046) jimmy74 válasza Iron Funeral (#43042) üzenetére


jimmy74
őstag

Összesen egy faszinak hány skill meg perkje lehet egyszerre amit használ?3?

WoT:jimmbo

(#43047) fagylalt válasza Fel (#43036) üzenetére


fagylalt
senior tag

Azért szűnne meg a század, mert lejár a prémium, tehát ha csata közben jár le, akkor a csata után automatikusan oszlatna. Ha a csata előtt, akkor is...
Hát épp ez az! Még most is tudok indítani, most is játszunk!

Azt viszont nem tudom, hogy prémiumba kapom-e a jutalmakat.

(#43048) Iron Funeral válasza jimmy74 (#43046) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Én úgy tudom, hogy 4, de elég sok xp kell már a 3. fejlesztéséhez is, az első kettő viszonylag normális idő alatt megvan.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#43049) D.Orion válasza Iron Funeral (#43048) üzenetére


D.Orion
veterán

Szemléltető kiegészítés jimmy74-nek:

(#43050) Tüzi válasza D.Orion (#43049) üzenetére

kérdés ezen a mentor mennyit javít...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.