Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29201) vhw válasza Paul119 (#29199) üzenetére


vhw
addikt

Talán egy ferdi+88assal összehasonlítható lenne a teljesítménye. Nem alkot emberfelettit az tény, de 8asig átlő mindent, 9est is itt-ott jó célzással, a lényeg meg úgyis a kreditszorzó. Én mondjuk nem is azért vennék 8as prem tankot, hogy ezzel csináljak böllért :D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#29202) Paul119 válasza vhw (#29201) üzenetére


Paul119
addikt

:D ,ferdi 88asa oldalról át lövi a 9es tankokat ez tény, de akkor ha be kerül ez a jt , a normális nagy tesóját remélem nem veszik ki, stug e100 piszkálja a fantáziámat

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#29203) ollie válasza Stauffenberg (#29200) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez legfeljebb csak hónapok múltán fog változni.

***

(#29204) jahrn válasza Iron Funeral (#29181) üzenetére


jahrn
senior tag

Huhh, elfert volna rajta. KwK verzio ugyis gyengebb a PAK-hoz kepest. Na nem mintha erintve lennek a dologban, nemet tree-n leragadtam T6-on..

Vmit irtak arrol is h tesztelik a HESH lovedeket a brit tankok miatt, akkor ez sem lessz vegul?

(#29205) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

type 62őt ne várja senki. ide nem jön

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#29206) Met válasza Stauffenberg (#29200) üzenetére


Met
nagyúr

Most azért lett több mert sokan még az utolsó pillanatban vettek.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#29207) Paul119


Paul119
addikt

Victory!
Battle: Abbey 2012. január 23. 13:23:54
Vehicle: Jagdtiger
Experience received: 2 325 (x3 for the first victory each day)
Credits received: 32 897
Battle Achievements: Steel Wall

nem nagy durranás prémium nélkül de a vadbarom e75 meg is3 is a torony felső páncélját lőtte , bekapott találatok 11 :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#29208) Stauffenberg válasza ollie (#29203) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Tudom, sajnos. Ha a készítők nem esnének ennyire túlzásba a prémium tankok eladott példányszáma terén akkor tartanám a véleményem, hogy a WoT a valaha volt legjobb free2play MMO, mely nem szívatja az ingyen játszókat sem. De néha azért ez átértékelődik bennem egy kicsit.

Persze még így is 10000x jobb, mint bármilyen EA Games által üzemeltetett free2play játék ahol gyakorlatilag az első két hétben már beleütközöl abba a falba, hogy ha nem fizetsz akkor semmit sem érsz.

(#29209) Gyuri27 válasza MCGaiwer (#29205) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hivatalos? Hova megy? :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#29210) Iron Funeral válasza jahrn (#29204) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szerintem nem lenne jó a játék egészéből nézve, ha T30 szintű stukker kerülne rá(vagy jobb ugye mert az L/67 a leghosszabb ágyúcső lesz a játékban a maga 10 méterével).
Ennek az E-100nak egy olyan ágyú kéne ami:
1. kisebbet sebez mint 750 (650 ideális lenne)
2. kicsit jobb átütés (244-252 tartományban)
3. hajszálnyival jobb pontosság (0,34-0,35)
4. 3,85 ROF

Ezzel a kombinációval több dolgon is javítanánk (feltételezzük, hogy eltűnik a T30 a heavy ágról. Esetleg bekerül a játékba tier X TD), mivel; TD ágyú lenne a legerősebb top szinteken (alpha dmg, DPM, pen, accuracy), ugyanakkor néhány bosszantó hibáját is javítaná a tanknak ágyúnak. Személy szerint nem tartom helyes dolognak, hogy a TD-k illetve medium tankok nem jutnak fontosabb szerephez CW-n (ha egyáltalán jutnak valamihez) mert van az igásló IS-7 meg a goldammo-100 illetve T30, ha kell akkor Maus, mindenek felett arty és mást nem is nagyon éri meg vinni. Emellett szerintem túl jó a KwK 44 meg az S-70 a tier IX heavy tankokra. Lényeg, hogy a tier IX meg X heavy tankok túl jók minden máshoz viszonyítva.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#29211) Rém válasza MCGaiwer (#29205) üzenetére


Rém
tag

Honnan van az infó? Egy új aranyat tojó tyúkot nem hoznának be? Nem fér több sportkocsi a garázsukba?

(#29212) Paul119 válasza MCGaiwer (#29205) üzenetére


Paul119
addikt

ha usa szerverre jön nekem az is bőven elég ;]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#29213) ollie válasza Stauffenberg (#29208) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Túlzásba? Nem vittek túlzásba semmit. Vagy te hallottál olyanról, hogy rákényszerítették a játékosokra, hogy "te most aztán prémium tankot veszel"?

A probléma legfeljebb ott van, hogy nagyon kevés fajta értelme tier 8-s prémium tank van, ez meg a Type, a Löwe és a KV-5. A Löwe túl drága, a Type meg a KV-5 közül pedig egyértelműen a Type a jobb választás. Ha csináltak volna még 3-4 fajta prémium tankot, melyek hasonlóan hoznák a creditet, nem lenne Type probléma.

***

(#29214) Johnny001 válasza Rém (#29211) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

Majd ők is vesznek garázshelyet :))

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#29215) jahrn válasza Iron Funeral (#29210) üzenetére


jahrn
senior tag

Lehet.
Nekem csak az tunt fel az utolso csatamban a KV-1S-el h E-100 3x pattant rolam. Namost ugy gondolom h forgathatom akarhogy azt a hulladekot, egy T10-nek illene atlonie barhol.

(#29216) Antonius1978 válasza Paul119 (#29199) üzenetére


Antonius1978
addikt

Szevasztok, reg jartam erre, megvan a JT, meg 20 ezer TP-t kell gyujtsek a hosszabb agyuig.
Sajnos el kellett adjam a T34/85-t de majd visszavasarolom amint tehetem.

Az egyik terkepen ahol jobb kez felol a sziklaknal kell harcolni megalltam a domboldalon, olyan 30 fokos szogbe kb, ugye a pancelzata is enyhen dontott, szoval annyit akarok mondani, hogy vagy 10 loves pattant rolam egymas utan, maskor is megesett de ennyi meg soha.

A masik bosszanto dolog, hogy az egyik palyan 4-5x lottem ra (igaz szembol - bar probaltam mindig mashova loni) egy IS7-esre, es semmi, vagy nem vitte at vagy pattant rola gondolom.

Remelem a hosszu 128-assal azert tobb szerencsem lesz.

Es egy masik dolog, csapattarssal tamadunk egy IS4-et a varosban kozelharcban, a tarsam ralott, mar nem tudom hogy sebezte-e vagy sem, befordultam en is a sarkon es egybol lottem a torony jobb oldalara, a tank egybol felrobbant, ez volt a 4-ik egyloveses esetem.

(#29217) Iron Funeral válasza ollie (#29213) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem... az a probléma, hogy jóformán csak tier VIII premium van a játékban amit érdemes használni, ha csináltak volna kisebb premium tankokat(leginkább tier VI érdekes, de tier VII sem lenne utolsó) akkor nem (csak) ezekkel lenne tömve az MM queue ami jobb meccseket is jelentene a kis tankoknak.

(#29215) jahrn: előfordul az ilyen :) Leginkább a pontatlan ágyú miatt történik, mondom én majdnem lefordultam a székről amikor a T95 kupola vagy 6x pattant le egy meccsen, vagy amikor az E-75 oldala pattintja a lövedéket...

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#29218) Paul119 válasza Antonius1978 (#29216) üzenetére


Paul119
addikt

jtvel azért ne nagyon kerülj közelharcba mert oldalról 80mm páncélt bármi átlövi , inkább messziről 300-400mről lövöldözz sokkal biztonságosabb

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#29219) Zeratul


Zeratul
addikt

ARL-44 a 90 C45 dióverő hogy működik annak akinek van, mert nekem eddig nagy csalódás? Pontatlan, pattog, lassan tölt, sokáig céloz, stb. F3 90el sokkal eredményesebb voltam.

[ Szerkesztve ]

(#29220) hemaka válasza Zeratul (#29219) üzenetére


hemaka
nagyúr

Fostalicska. Tegnap században téptem a hajam, amikor csak úgy szórtam a 0%-os dmg-t, meg a critical-okat egy sima mezei KV-ra is.
KV-3/1S mérföldekkel jobb ennél a francia hulladéknál...

[ Szerkesztve ]

(#29221) MCGaiwer válasza Gyuri27 (#29209) üzenetére


MCGaiwer
addikt

csak kínába. ide inkább ww2es tankokat terveznek.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#29222) Fel válasza Zeratul (#29219) üzenetére


Fel
addikt

Pontosan olyan, amilyennek leírtad... A 212-es átlag pen-nek nyoma sincs sokszor; 100-120 mm-es páncélokról képes lepattanni (ding), közel ideális beesési szög esetén is (~90°). A célzási idő olyan, amilyen (3s), de hogy ne lehessen elérni vele egyetlen találatot sem, anélkül, hogy összeszűkűlne a célkör, annak ellenére, hogy a kör teljes keresztmetszetében ott díszeleg a cél...

Az AMX M4-en kicsit pontosabb, és gyorsabban céloz, de még ott sem az igazi.

hemaka: Én valószínű visszaveszem majd az ARL-t, de szinte biztos, hogy a 105mm-essel fogom használni.

(#29223) Gyuri27 válasza MCGaiwer (#29221) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az a kinai akinek volt pénze meg megvette a t59-t ha kimaradt az ingyen t59-ből.
Hiába sok ott a játékos nem igen van ott pénz.
Más játékokban is a kinai farmol és adja l a cuccot, acc-t ide európába.

Amd - Radeon - Ryzen

(#29224) csaabz válasza Zeratul (#29219) üzenetére


csaabz
őstag

Az egész tank egy vicc. Ezt kifejtettem már ezen a fórumon is, meg máshol is. Az az ágyú meg bugos, mert nem talál el semmit. Remélem következő patch javítja.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#29225) Antonius1978 válasza Paul119 (#29218) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ezt termeszetesen tudom, de neha nincs mas valasztasom, van amikor nem nyilt terepre sorsol, sot az is hogy mondjuk 3-ik vagyok a rangsorban,+ par 7-8as tier a tobbi pedig 6-os.
Ilyenkor en is muszaj belevessem magam a csataba kozelrol, mert nekem van elegseges tuzerom hogy sebezzem a velem egy szintueket.Ha csak valahol udulok akkor kinyirjak a mi neheztankjainkat es en egyedul nem tudok kesobb megallitani par neheztankot, foleg ha mas tarsak nem igazan tudjak oket sebezni.

(#29226) MCGaiwer válasza Gyuri27 (#29223) üzenetére


MCGaiwer
addikt

rossz sztereotípiákkal rendelkezel. sok szegény van ott, de sokkal több potenciális vásárló mind európát és oroszországot együttvéve.

mellesleg nem engem kell meggyőzni. én örülök hogy nem jön egy újabb kínai csoda a hatvanas évekből...

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#29227) Gyuri27 válasza MCGaiwer (#29226) üzenetére


Gyuri27
félisten

Akinek van pénze az összes prem tankot megvette. Annak pont nem számit a t62.
Persze van ott gazdag is. De az ország 90% szegény. Aki napi 12 órát online játékozok kb 3-5 dolcsiért. Ami ott (vidéken a rizs földeken) kb egy heti bér.

Amd - Radeon - Ryzen

(#29228) MCGaiwer válasza Gyuri27 (#29227) üzenetére


MCGaiwer
addikt

szerintem képes felmérni a wg is a kínai piacot, és biztos van elég ember aki meg is veszi ha úgy gondolják megéri csak oda kiadni a tankot. kár ezt tovább ragozni, így lesz és kész. majd kapsz mást a goldodért.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#29229) Gyuri27 válasza MCGaiwer (#29228) üzenetére


Gyuri27
félisten

Akkor már csak a link kellne ahol a wg ezt bejelenti. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#29230) MCGaiwer válasza Gyuri27 (#29229) üzenetére


MCGaiwer
addikt

overlord irta
mellesleg, linkelhetnéd te is, ahol bejelentik az eu piacra a t62-t.

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#29231) MCGaiwer válasza MCGaiwer (#29230) üzenetére


MCGaiwer
addikt

As I know Type 62 will be introduced as VI tier light tank.

ol:
Currently we are not planning to introduce it for other servers apart from the Chinese one. We have lots of interesting non-Chinese vehicles to add.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#29232) Levin01


Levin01
őstag

M12-es amcsi artyról lepattant a Jagdtiger nagyobbik 128-asa???? :Y :Y :Y :Y
IS-4 tornyát szemből viszi 30-35%-os damage-eket lekapva.
Azért elmennek ám a fejlesztők a jó bús édes ...................-ba!!!

[ Szerkesztve ]

(#29233) babferi


babferi
tag

0.7-0.7.1 ota egyre jobban megy el a kedvem az IS-3 -tol . Most mar ott tartok , hogy a legtobb tank szembol siman lo. Gyakran hal az ammorack es a vezeto. Hiaba javitom , az sem ritka , hogy ezeket egymas utan 2x ellovik. Bar Nedves loszertarto meg nincs , mert keves a kredit , de tervbe van. Pl. most egy E-75 el kerultem szembe , mi tortenik? : 2x loves tole kozelrol szembol , nemcsak hatalmas pofon de mind a 2x egyszerre pirosra vagta az ammoracket meg a loveget , nem is huztam sokaig ... :((

[ Szerkesztve ]

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#29234) Stauffenberg válasza ollie (#29213) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Mint ahogy írtam a túlzást úgy értettem, hogy ezzel már a nem fizető játékosokat is tudják szívatni. Persze nem túl nagy mértékben, de eddig viszonylag jól működött az elv, hogy ha fizetsz akkor gyorsabban pörög az XP és kredit számláló, alapvetően viszont a csatatéren nincs túl nagy erő-egyensúly elbillenés a fizetősök irányába.

Viszont mikor egy rakás Type 59-et (vagy régen mikor akciós volt a Löwe akkor azt) sorsol össze olyan játékosokkal akik alig tudják megsebezni, akkor ott már eléggé bosszantó a dolog. A Type 59 tulajok fele képtelen a csapatjátékra, hülye az egészhez, önerőből tier 4-en alig tud túljutni és akkor még a matchmaking is az ő oldalukon van amikor berakja egy rakás KV, PzIV meg M4 közé...

Persze szerencsére nem olyan nagyon szívatós a dolog, nem ez a jellemző a csatatéren, de néha szarul sorsolja őket a matchmaking. Az ő javukra.

(#29235) Stauffenberg válasza Gyuri27 (#29227) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ha Kínában tényleg "csak" a lakosság 90 százaléka szegény, akkor az azt jelenti, hogy még mindig akad 130 millió ember aki nem az.

A helyi szinten tehetős, városi, polgári réteg is olyan hatalmas számokat tesz ki, mint Európában egy-egy ország. És akkor nem beszéltünk a kifejezetten gazdag ázsiai ipari államokról, mint Korea vagy Japán.

Jó nagy tévhit, hogy ebben a térségben csak rizsföldön talpukat áztató parasztok élnek.

(#29236) Simulacrum válasza ollie (#29166) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Valahol olvastam, hogy csak 3 tankig gyorsul a foglalás, a negyedik tank már nem gyorsít rajta, de természetesen beleszámít neki is a foglalás statjába majd amennyit ott volt. Ez amit írtál megerősíti, hogy talán így is van tényleg.

(#29237) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Igen, erre vártunk - már egy ideje: [link]

T34 moved to Premium Tanks. -> Puszi a hasukra. :D

És ha jól értelmezem, akkor lesz forgótornyos TD ág is?

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#29238) DeniBoy válasza CactuS (#29237) üzenetére


DeniBoy
aktív tag

Akkor a T34 ből lesz Prem tank helyette kapunk M103

ha jól értem ? T34 ugrik ?

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is!

(#29239) Iron Funeral válasza CactuS (#29237) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Jól értelmezed.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#29240) smisa válasza CactuS (#29237) üzenetére


smisa
őstag

Végre valamit igérnek és nem is sokkat késnek vele csak párhónapot

REmélem egyszer a KV KV3 csere is meglesz

(#29241) vbbb


vbbb
őstag

Ezt érdekes írást csak most találtam meg, egy volt moderátor tollából származik.

Mindenképpen érdekes olvasmány. Az elején több mint 450€-t költött egy hónapban a játékra.

(#29242) DeniBoy válasza vbbb (#29241) üzenetére


DeniBoy
aktív tag

Ő csinálta szerintem a legjobb Hitzone skineket.

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is!

(#29243) KaLeun


KaLeun
senior tag

Csináltam egy t6 századot, próbából és a ARL 44 húzására. De minek?

Amúgy nem tudom, hogy mire fel volt olyan nagy mellényetek nektek kettőtöknek a NERD-ből... Amikor lent kempeltetek egész végig, pedig direkt kértem, hogy csak egy maradjon ott. Az elején lehetett látni, hogy a sejtésem beigazolódott: az ellen fő ereje fent volt a világítótoronynál. A segítségkérésre rá se bagóztatok, szegény artyk vitézül harcoltak a T-50 ellen, ti meg ott voltatok egy karnyújtásnyira és le se sz...ok. Ilyenkor legalább el is lehet indulni alul. :U :U

Teljesítményetek meg egy nagy nulla volt, kezdéskor beálltatok egy szikla mögé aztán ott lapultatok egész végig. Olyan ne ugasson aki csak áll a szikla mögött mint a stájer f..sz, aztán még a tornyát sem tudja az ellenre fordítani. Aztán még ők vannak megsértődve.... Istenem....... Ilyeneknek minek KV-3... :(

Cila

(#29245) bullseye válasza CactuS (#29237) üzenetére


bullseye
addikt

jó hír, de mikor lesz? lesz betázása? stb...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#29246) ollie válasza CactuS (#29237) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Februárra ígérik. Na kíváncsi leszek.

***

(#29247) szalai56 válasza Iron Funeral (#29239) üzenetére


szalai56
senior tag

Érdemes a nagy ágyút ki kínlódni a T34-hez, vagy úgyis megkapja, mint prémium tank? Tegyem félre a garázsba ?

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#29248) ollie válasza szalai56 (#29247) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A prémium tankoknak csak egy rajta felszerelése van, az meg kapásból rajta lesz. Ami érdekes, hogy a rajta eddig összegyűjtött XP-t majd megkapja az új tank, ami lecseréli, ha minden igaz.

***

(#29249) KaLeun válasza CactuS (#29237) üzenetére


KaLeun
senior tag

Szeretem a T30-am, a papír páncél ellenére is. Nem akarom elveszíteni... :O

Félek, hogy a jobb páncél ellenére ez csak egy visszalépés lesz.

Cila

(#29250) szalai56 válasza ollie (#29248) üzenetére


szalai56
senior tag

29000 xp-m van rajta, már "csak" az ágyú és a motor kellene. 105000 xp :O (sose lenne meg)

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.