Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29601) emre


emre
veterán

WOT fan kit az orosz oldalról

Rajtam kívül van valakinek kedve megnézni, hogy mi van benne? :)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29602) Tüzi válasza bandiras2 (#29600) üzenetére

Csakis "kaszton" belül variálom a legénységet. Elején rájöttem, hogy másként bukós a dolog. Amúgy nem 10%ot vesz le. Olyan 7-8 körül.

Zeratul:
köszi :)

marad panther2 a kiszemelt.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#29603) fsb1000 válasza ollie (#29585) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szia!
Köszi, D.Orion gyűjti össze ezt az infót, hogy meg kezdhessük a t8 század felállítását.
Téged is várunk ám a századba. Szerintem hétvégén lesz megint próbálkozás.

Egyébként az új statban látom, hogy kinek milyen járműve van (sajna a Clan Infót nem aktualizálták franciára)

********************

Smisa: köszi a korrekciót!
Szóval PC Gurus kódot lehet venni a PH-s hírdetőnél 1500-ért és a smisa által korábban megjelölt forrásnál 1200-ért.

Egyébként a birtokomba krült egy ilyen PCGuru kiadvány és az eredeti ára 1995FT, de van rajta egy 995 Ft-os cimke is, gondolom a másod terjesztéskori (vagy mi az izé) ára.
Szóval aki be tudott belőle tárazni decemberben, az akár 1000Ft alatt is vehette.

(#29604) Stirlitz válasza D.Orion (#29592) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Múlt héten Jó volt a 35/38t àg, és érdemes a német TD àgat is elkezdeni Marder II hamar megvan, és jòl jön a zseton amit keres vele.

(#29605) fsb1000 válasza ollie (#29593) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Teljesen bugos az ingame üzenet küldés, sőt rajtam kivül még egy tag a meghívókat sem kapja meg. (10-ből talán 1 érkezik meg)
A körüzenet kiküldése rémálom, állandóan hibát jelez.

Szerintem itt a PH-n magánba is küldhetjük az infókat, illetve biztos olvasta már D.Orion.

(#29606) Antonius1978 válasza D.Orion (#29592) üzenetére


Antonius1978
addikt

A Pz4-el egyetertek, valoban kemeny tank, ugy is jartam, hogy 3x pattant le a lovesem, pedig T6-os (ha jol emlekszem a VK3001H) tankkal lottem ra.
Bantam is, hogy a Pz3/4 valtozatot fejlesztettem.
A Pz4 mennyi zsozsot hoz atlag csata utan, tud valaki adattal szolgani ?

(#29607) psycroptic válasza Antonius1978 (#29606) üzenetére


psycroptic
őstag

Ha elég jól csinálod, akkor akár prémium számla nélkül 30-33k-hoz körönként bruttóban, de ezért a creditért már oda kell tenni magad.

Közepesen jól sikerül csatáért 20-25k bruttó.

Ha emlékeim nem csalnak.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#29608) D.Orion válasza fsb1000 (#29605) üzenetére


D.Orion
veterán

Olvasom őket biza és gyűjtögetem. Csütörtökön délután majd beírom ide, hogy milyen tankjaink vannak. Természetesen először nick-ek nélkül. Nem szeretném ha ezen infókat valaki ellenünk felhasználná. :)

(#29609) vhw válasza D.Orion (#29608) üzenetére


vhw
addikt

Mire lehetne felhasználni?
Egyébként bárki megnézheti bármelyik klán tankállományát, kinek-milyen-mennyi-hány csatával.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#29610) Antonius1978 válasza psycroptic (#29607) üzenetére


Antonius1978
addikt

Koszi a drotot.Nos akkor talan meg a VK3001H-nal is jobb ?!?!
Nekem egy jol sikerult csata utan a legtobb zsozso asszem olyan 28 ezer volt a VK-val.
Annyiban jo a VK hogy eleg gyors es az agyu sem szar, de valahogy mindig idegesit hogy a homlokpancelt (nem a toronyet, hanem a panceltestet) simman atlovik, mindenki csak azt lovi, es 100 esetbol talan 5 esetben pattan le rola...
Lehet hogy meg en nem tanultam meg vele jo szogben allni ?

Lenne meg 1 kerdesem : van itt valaki aki az orosz kozepes agra ment ra ?
Cel a T-54 nalam, Panther 2 a nemet agon, Pershing/Patton? az amcsiknal...
Gondolom a T-54 az mar olyan Type szeru tank, mondjuk kivancsiva tesz, hogy mennyire pattognak rola a lovedekek.

(#29611) fsb1000 válasza D.Orion (#29608) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Bármelyik klán részletes adatait meg lehet tekinteni.... szóval nagy titkok nincsenek. Persze a legénység skillje és a felszereltség nem látszik a statban, de némely szájhős esetében rá lehet kérdezni majd, hogy most hogyis van ez?

Nálunk "adottság" az alacsony tier szint, mert nem a Klánnak van fóruma, hanem a fórum lakóinak lett klánja, és ha van egy minimális tankszint + párszáz csata akkor szinte bárkit felvettünk és talán még fel is veszünk innen.

A korlátozás 70-es taglétszámtól indul.
De az is lehetne feltétel, hogy legalább 500-1000 csata meglegyen és mondjuk t4 szint valamiből.
Így legaláb az új tag tud gond nélkül szakaszba menni, és a régi tagok nem lázadnak a t6 század leromlott eredményessége miatt.
Persze a szakasz is csak akkor hatékony, ha segítik egymást.

(#29612) D.Orion


D.Orion
veterán

Victory!
Battle: Erlenberg 2012. január 25. 10:14:29
Vehicle: M4 Sherman
Experience received: 664
Credits received: 24 156
Battle Achievements: Steel Wall, Confederate

Több lövést kaptam be, mind amennyi talált. :B Most eléggé sokat vállaltam be és meg is látszik. Széjjellőtték szegény tankomat.

[ Szerkesztve ]

(#29613) psycroptic válasza Antonius1978 (#29610) üzenetére


psycroptic
őstag

Van T-44-em és azt kell mondjam, hogy kiváló tank. Valamelyik nap is azzal kerestem 32k prémium nélkül egy bukott csata után. Nem pattognak róla annyira a lövedékek, mint egy T-54-ről, de ésszel használva nagyon jókat lehet vele menni. Német ágon a médiumnál még csak a VK3002DB-nél járok, de úgy lehet, hogy csak a pantherre fogom elkölteni az expét.

PSNID: Tomy83PS

(#29614) ollie válasza Antonius1978 (#29610) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem már ki van fejlesztve a T-43, pénz kell még, hogy megvegyem, mert egyszerre 6-7 ágat húzok. A KV-1S-ből fejlesztettem, azt nagyon szerettem. A T-54 tényleg hasonlít a Type-ra, olyannyira, hogy a Type ennek a butított változata. Jobb is persze. Ez előtt meg van a T-44, ami szintén jobb már, mint a Type.

Német ágon a Panther II nagyon jó, és a Panther I is az volt. Ezek után jön ugye az E-50, amit jelenleg a legjobb mednek tartanak.

Amcsi oldalon meg 6-7k XP kell már csak a Pershinghez nekem, előtte a T20 van, amit utálok. Állítom, hogy ennél rosszabb t7-es tankot nagyítóval sem lehetne találni, páncélja az nincs (szó szerint), még a tier 4-esek közül is bárki, bárhol átlövi, az ágyúja közepes, a sebessége viszont viszonylag jó, de ez utóbbi az egyetlen jó benne. A Pershing-et meg Patton-t viszont mindenki jónak tartja.

[ Szerkesztve ]

***

(#29615) marked one94 válasza fsb1000 (#29548) üzenetére


marked one94
őstag

Beta óta elég sokat változott a játék és ha már költök rá (néha ) akkor szeretnék folyamatosan nyerni. Meg már több mint 1 éve játszok vele és nincs nagyon más játék ami ennyire lekötne mint a wot (na jó talán a stalker:)) )

Én megértem ha te csak szórakozásból játszol, én is, csak szeretek nyerni. Sokszor volt olyan eset, hogy amiatt kaptunk ki amit fentebb írtál.

You'll Never Walk Alone

(#29616) vhw válasza ollie (#29614) üzenetére


vhw
addikt

A legjobb 9es medet újra kéne gondolni a Batchat érkezése óta.

A T20 meg talán a legjobb 7es med. Fele akkora mint egy panther, a panthernek sincs páncélja ugyanúgy, de legalább nagyobb célpont és még lassú is. Az a 100at sebző ágyú egy vicc, az amerikai 90es ágyú igazán jó egy közepes tankra dmg-átütés-pontosság jó keveréke.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#29617) KaLeun válasza psycroptic (#29613) üzenetére


KaLeun
senior tag

T-44 és a pattogás az két külön fogalom, még a tornyát is átlövik és nem csak a nagyok.

Cila

(#29618) LBandi válasza ollie (#29593) üzenetére


LBandi
aktív tag

Én sem bírtam a jelentést elküldeni neki.

D.Orion:Légyszíves csináld már meg hogy működjön a Wotos levél elküldése ha már feladatokat vállalsz! Köszönöm!

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#29619) ollie válasza vhw (#29616) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Pantherről azért pattognak néha, és eleve nem az a szerepe, hogy közel harcoljon, így tök mindegy a sebessége meg a mérete. Az ágyújával sincs bajom, hiszen nagyon jó a ROF, és mindent átvisz.

A T20 mitől lenne olyan jó? A statjai részben rosszak, részben átlagosak. Az ágyúját sem érzem túl jónak a Panther után. A T20 ágyúja a 7.0 óta még az amerikai papírtestű heavykről is hajlamos pattogni.

Ja igen, a Bat Chat. Arról nem tudok nyilatkozni, gondolom igazad lehet.

[ Szerkesztve ]

***

(#29620) Djuree válasza D.Orion (#29592) üzenetére


Djuree
félisten

jaja, jó kis tank a Pz II, tetszik nekem is :K Pz 35-öt is megvettem de az nem tűnt ilyen jónak.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29621) psycroptic válasza KaLeun (#29617) üzenetére


psycroptic
őstag

Azért nem is egy papírkutya. Én szeretek vele menni, már több, mint fele megvan a expének a T-54-hez, pedig szinte csak a napi duplákat megyek vele.

PSNID: Tomy83PS

(#29622) vhw válasza ollie (#29619) üzenetére


vhw
addikt

Nem ugyanolyan stílusban kell játszani a kettővel, a T20al be kell menni a csata közepébe a többi meddel és harcolni.

A Batchatet még csak láttam csatában, gyorsabb, mozgékonyabb és kisebb! (még a T54től is kisebb) mint a többi med, az az autoloaderes ágyú meg... Ha 3 ilyen összeáll egy platoonba, hát isten kegyelmezzen az ellenségnek.
Apró adalék, hogy ezt a medet fullosra fejleszteni kb 50k xpből lehet, a láncra és a motorra kell csak xp (alapmotorral is otthagyja a fullos P2ömet) a több modult hozhatod előző tankról. Míg a több 9es mednél súlyos 10ezreket kell leszurkolni mindenért, (főleg a top ágyú, amit nem kaphatsz meg az előző tankon, na és ugye a torony fejlesztés, ami a franciánál nincs is egyáltalán)

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#29623) Antonius1978 válasza psycroptic (#29613) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos remelem nekem is sikerul majd mindezeket megvenni, de eleg maceras a penzt osszegyujteni ra, ugye a T-43 es a Panther olyan 1,5 milla darabja, osszesen 3 milla, na ennyi penzert gurizhetek meg vagy 4-5 honapot.

A VK3002DB az mennyire jo ? parral osszefuttam amiota jatszom, de nem igazan keveredtem veluk harcba, igy nincs velemenyem, es ritkak is amugy...

(#29624) psycroptic válasza Antonius1978 (#29623) üzenetére


psycroptic
őstag

Nem rossz tank, de mivel csak a PZIV csöve megy rá gyorsan túl akarok lenni rajta.
Nem nagyon tudok róla mit nyilatkozni, mert se lánctalp, motor, torony nincs kifejlesztve rajta. Azt kipróbáltam, hogy alapon(stock) állapotban is képes felgyorsulni 55km/h-ra ha hagynek neki időt... :DDD

PSNID: Tomy83PS

(#29625) Antonius1978 válasza ollie (#29614) üzenetére


Antonius1978
addikt

Igen, nalam is megtortent mind a T-43, mind a Panther kifejlesztese, csak a penz hianyzik hogy megvegyem, ugyanis a penzem allandoan olyan 200 ezer korul van, mert mostanaban tobbet jatszom a JT-vel mint massal, es biza nem mindig jon ossze nyereseges csata, olyan is volt hogy 18-20 ezret vesztettem (persze olyan is volt, hogy 15 ezret nyertem). Akkor meg mennem kellett egy 5-6os tankkal hogy visszaszedjem a hianyt.

Azert mozdultam el a kozepes ag fele, mert megfigyeltem, hogy falkaban egesz jol tudnak tarolni (lasd ugye az altalunk annyira utalt Type altal elkovetett lerohanasokat).
Persze amikor ezt megfigyeltem asszem meg nem is voltak Typek, de mindegy.
A nehez tankok ugye annyiban jok, hogy nehez oket kiloni, a hatrany meg az hogy allati lassuak, es nehez kibujni veluk a tuzerseg tuze alol.Ezt mar leszivtam az alap JT-vel is, mert ugy mozog mint egy ezeresztendos teknosbeka.

A Pantherhez mifele harcaszat szuksegeltetik hogy sikeres legyen ? A Ferdivel talalkoztam parral, de nem volt annyira ellenfel (foleg hogy messzirol lottem oket).Gondolom tomegesen szinten sikeres tud lenni, ahol ki tudja hasznalni a viszonylag jobbacska sebesseget.

Erdekes, a T20rol a velemenyed, jatszodtam szakaszban olyannal akinek volt, es elegge sikeresen is jatszott vele.Nem mondom, mert altalaban kilottek, de a sebessege miatt pl ha valahol at tudott torni, akkor az ellensege tuzerseget is tudta fenyegetni, felderitett egy tankot, ralott, visszavonult, tett meg egy kort es igy tovabb.Igaz ez az emlek nyilt terepes palyarol van (Malinovka talan?).Nekem ugy tunt hogy hasznalhato tank, remelem az is lesz egyszer.

(#29626) Antonius1978 válasza marked one94 (#29615) üzenetére


Antonius1978
addikt

A Stalkert en is imadom, epp nemreg morfondiroztam, hogy egyet jo lenne nosztalgiazni vele (a Pripjaty reszrol van szo), mivel a szovegek le vannak forditva magyarra.

(#29627) D.Orion válasza LBandi (#29618) üzenetére


D.Orion
veterán

Sajnálatos módon nálam minden be van pipálva ami kell ahhoz, hogy levelet tudjak fogadni és küldeni, de ennek ellenére jó pár embernek én sem tudom elküldeni és jó páran írni sem tudnak. Nem értem miért van ez. 60főből kb 20nál van ilyen probléma, át kéne nyálazni a beállításokat, hogy rájöjjünk mi a hiba.

(#29628) Rém válasza ollie (#29614) üzenetére


Rém
tag

A type a t-44 és a t-54 elemeiből lett összekalapálva jó kínai szokás szerint!
A t-44 tényleg nagyon jó tank, gyorsabb és jobb ágyúja van, mint a type-nak a páncélja viszont gyengébb. Amiben sokkal rosszabb az a kreditszorzója, nem egyszerű fenntertani, a javítást csak egy jobb kör esetében fedezi a bevétel.

A párduc2 jó tank, távolról támogatónak nagyszerű, közelharban sem annyira papír, de azért hamar szétlövik, mert akkora mint egy ház, elég ha csak arra lősz amerre van, biztos eltalálod. A p1 szerintem szar! :U

A Pershinget meg most kezdtem csak, a legnagyobb ágyút megvettem freeXp-ből, mert a T20 lévő nagyon gyenge.

Amire egyik sem alkalmas az a farmolás. Jó körrel ki lehet hozni nyereséget, de olyan minimális a javítási költségek levonása után, hogy nem éri meg. Ez 8-as tierben mindenhol így van.

(#29629) virkir válasza Antonius1978 (#29626) üzenetére


virkir
veterán

Na abból kéne csinálni valami hasonló játékot egy hatalmas területtel, klánokkal napszakváltozással, gyűjtögetéssel, stb. azért még havi szinten is hajlandó lennék fizetni nem mint ezért az elkefélt szarért.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#29630) Antonius1978 válasza vhw (#29616) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ugy emlekszem, hogy azert a loveg betoltese a 75mm/L100-as lovegnel azert jo nem ?
Viszonylag gyorsan tudsz sokat sebezni, nem ?
Mindig dontes elott alltam pl a VK3001Hnal, hogy akkor most melyik loveggel menjek ?!
Mert a rovid 88as tobbet sebez (240), de mi van ha pattan ? Es mi van akkor ha en a 75/71-es loveggel mind a 2x atutom az ellenfel panceljat ? (135x2=270) tehat elmeletileg meg tobbet is sebzek majdnem ugyanannyi ido alatt.

Es igen, az amcsi lovegeknel megfigyeltem meg egy elonyt : sokkal gyorsabban toltenek mint akar a ruszki, akar a nemet.Szemelyes tapasztalat, egy amcsi tank 1-2 mp hamarabb toltott es kilott amig en a sajat lovegem toltottem.Mondjuk ez olyan T4-5ben tortent regebb.

Imadom meg az amcsi T-82 pancelvadaszt - a jatek Csodafegyvere az en szempontjaim szerint :)
Kicsi, gyors, gyorsan lo, es elegge szepen is sebez az 57mm (3 fontos?) agyu.
Hatrany hogy papirpancelja van, epp ezert csak messzirol erdemes vele lovoldozni (mondjuk asszem 440 vagy 460 latotavja van, persze itt a forumon mar lebeszeltuk ez nem annyit jelent de mindenkepp messzebbre latok vele gondolom mint egy Tier 3-as tank).

(#29631) Iron Funeral válasza vhw (#29616) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szerintem a Patton a legjobb medium randomokban... az E-50 nem is igazi medium :)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#29632) vhw válasza Antonius1978 (#29630) üzenetére


vhw
addikt

Az a baj hogy a 75 L100-nak nincs semmilyen stophatása, lövödözheted a kis 100as sebzéseket, senki nem fog tőle megijedni. Csiki-csukizni nem lehet vele érthető okok miatt.
A pattanós dolog visszafelé is működik, ha az ellenség tudja a dolgát és nem hibázik (márpedig a panthert elég nehéz nem eltalálni) és te pattansz/hibázol máris bajban vagy (neked több lövést kell bevinni ugyanannyi sebzéshez, több lövésnél nagyobb a hibalehetőség)

r1E3S3E7T: ja-ja... Inkább közepes heavy:D Az E50 egy Sport KT :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#29633) smisa válasza Iron Funeral (#29631) üzenetére


smisa
őstag

egyetértek az E50-nek a statja szinte megegyezik a VK45 ével ami vicc ehezz még kap 1800 hp-t ami megint vicc a Patton-nak a löveg nagyon durva és neki is van 1750 hp ja még az IS-4 et is szétszedi ha profi kezelei .A T44-től én nem vagyok annyira elájulva igaz most az új lőveg+motor sokat dobot rajta nekem még 20k xp és T54 a P1 rakás szar szerintem a P2 is ainkább a löveg miatt jobb mint P1 az sokkat dob rajta. De lehet hogy csak én vagyok heavy vonalas :)

[ Szerkesztve ]

(#29634) Antonius1978 válasza virkir (#29629) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos igen, erdekes volna, de ott is bejonne az, akkor hogy ilyen vagy olyant tudsz venni aranyert, meg kepzodmenyt stb, tuti ott is lenne szivatas, mert egyszerubb lenne aranyert venni, mint pl korbemaszni egy szakadekot egy kepzodmenyert...hogyha azt is aWoT mintajara csinalnak ugy ertem.

Ha mar ilyen jatek kerult szoba, arra varok hogy a magyarok is csinaljanak mondjuk 1 Fallout/Stalker szeru jatekot, magyar helyszinnel, magyar fegyverekkel stb.
AMD-65, AMP-69, Gepard mesterlovesz puska, az ujabb valtozat a Hiuz es ilyesmik.
Ha erdekelnek a magyar fegyverek :
http://www.hungariae.com/

Mondjuk, keszitenek egy magyar tankos jatekot, ez mar elorelepes, a neve Sword of Justice.

Bocs az offert, csak azert irtam le mindezt, mert lehet hogy valakit erdekel, es akkor miert ne ertesulne rola ?

(#29635) Antonius1978 válasza Rém (#29628) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ezt nem tudtam hogy a kinajok ilyen egyvelegbol keszitettek, en a 2vh-s tankok vilagaban vagyok otthon inkabb.(nemet, angol, magyar, olasz, amcsi, orosz)

Amugy pl a 44M Tas magyar tank is a Panther D es a T-34/76 egyvelegebol keszult :)

Hopp, ezzel kapcsolatban egy kerdes : ugy hallottam hogy lesznek magyar tankok is a WoT-ben ? Igaz lenne ez a hir ? Ha lesz magyar, akkor gondolom lesz majd olasz is, nekik is voltak kozepes tankjaik es jo pancelvadaszaik.

Akkor a penzgyujtes marad a Tier 5-re ? Eleg rossz, hogy kinlodsz egy rakas idot hogy jatszhass valami utosebb jargannyal es errefel nem igazan birja meg a zsebed minden esetben.

(#29636) D.Orion válasza Antonius1978 (#29630) üzenetére


D.Orion
veterán

Amcsi lövegek tényleg nagyon gyorsan táraznak, viszont míg összeszűkül a célkör... Tényleg olyna sokszor, mintha be lennének whisky-zve a legények a tankban.

(#29637) Antonius1978 válasza vhw (#29632) üzenetére


Antonius1978
addikt

Igen, sajnos ez is igaz. Ezt a gyors lovoldozos dolgot csak akkor tudod veghezvinni, ha paholybol lovoldozol (ertsd : az ellen akire losz massal van harcban).

(#29638) Antonius1978 válasza D.Orion (#29636) üzenetére


Antonius1978
addikt

Az esetemben kozelharcrol volt szo, kb 2-3 meterrol, nem volt nehez celzas nelkul eltalaljon.

(#29639) KaLeun válasza Antonius1978 (#29635) üzenetére


KaLeun
senior tag

Magyar tankok? Na az biztos, hogy nem mostanában lesz... Lehet, hogy 2013-ra eljutnak oda, de nem mernék rá fogadni.

Cila

(#29640) Rém válasza Antonius1978 (#29635) üzenetére


Rém
tag

A pénzgyüjtést magasabb tierben a prémium megvétele segíti igazán.Én igazán tisztelek mindenkit aki prém nélkül kifarmol egy tier 10-es tankot, de nekem nincs arra időm, hogy az életem egy döntő hányadát a gép elött ülve töltsem. Viszont szeretnék játszani magasabb tierü tankokkal is. Gondolom a játékosok nagy része ezzel így van. És biztos vannak olyanok akik azt mondják nem engedhetnek meg maguknak prémium fiókot, erről meg az a véleményem, ha van pénz netre és gépre akkor talán van a saját szórakozásom megkönnyítésére is. Nem tartom túl nagy élménynek egy 5 szintű tankkal kifarmolni egy 10-es árát. Mert jó esetben prém nélkül mennyit is hoz egy mondjuk KV? Ha átlagot nézünk szerintem nem lehet 15k felett sokkal. Ezt osztjuk egy tier 10 kb 6 millás árával akkor el lehet képzelni mennyit is kell a gép mellett ülni.

(#29641) Sixkiller6 válasza fsb1000 (#29502) üzenetére


Sixkiller6
őstag

jajj de régen vártam már vmi hasonló toolt.
azért jó látni h ilyen jó vagyok :) (johnnyeasy)

- no es importante -

(#29642) emre válasza Rém (#29640) üzenetére


emre
veterán

Dehogynem lehet felette.
Ha odateszi magát valaki, akkor KV-val a bukott kör is lehet 10-12k, a nyertes meg 22-27k körül. :K

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29643) Rém válasza emre (#29642) üzenetére


Rém
tag

Én csak tippeltem, de 15+ és 27 között sincs túl nagy különbség ha hatmisit kell összegürizni!
:D

(#29644) D.Orion válasza emre (#29642) üzenetére


D.Orion
veterán

Ezt M4el is megcsinálom. :DDD KV-val én ha nem keresek 40K-t egy nyert körben, akkor mérges vagyok magamra. Persze prémiummal számolva.

(#29645) emre válasza Rém (#29643) üzenetére


emre
veterán

Pedig én ezt fogom csinálni, mert a Ferdit már kifejlesztettem hónapokkal ezelőtt, de pénzem az nincs rá, mivel az IS4 elvitte.

Szóval KV-val és SU85-el leszek kénytelen menni egy jó darabig.
Ha odafigyelek, napi 200k plusz bejön, de lehet több is (ha nem akkor csak 100k, prémium nélkül) Többet nem számolok, mert a gyerek miatt este 10 körül már nem játszok. Szóval 30 nap alatt 3 misi, hova siessek?
Amúgy is szeretek ezekkel menni, meg most csak a T-34/85-öt kell fejlesztenem. :)

Mindezek ellenére lehet hogy lesz egy kisebb időre prémiumom, mert kellene húzni az IS4-et is, de azt sima acc-al nem érdemes. :( De ezt nagyon ráér, a lényeg hogy itt van a garázsban.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29646) Djuree válasza Rém (#29640) üzenetére


Djuree
félisten

én is így vagyok vele. most kezdtem, néztem a nagy tankok árát, sok millák :Y mondom miből lesz nekem annyim? hány évig is kell játszanom? :DDD pedig tegnap még prem accom volt, ugye a bónusz 24 órás kód miatt, igaz így jött meccsenként 3k kb. 1200ft nem olyan vészes egy gurus kódért. ebből hány nap prem jön ki? igaz darabig nem veszek, még a legkisebb fos tankkal is élvezem a gémet így az elején.

tényleg: fura hogy az alap tankot ha kilőtték meccs után nem kellett javítani. ez vmi bug? vagy segítség hogy aki nagyon noob ne kelljen javítani ha pénze sincs? :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29647) ollie válasza Djuree (#29646) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Direkt nem kell pénz az alap tankra, hogy akár nulla kredittel is talpra lehessen állni (ezért javítani sem kell, hiszen úgy is nulla kreditbe kerülne).

Később amúgy jobban fog jönni a kredit, prémium nélkül a tier 5-ös tankokkal a legjobb (M4 Sherman és KV a legjobbak), prémiummal szerintem tier 6-7-8 is ugyanolyan jó, ha nem jobb.

***

(#29648) Paul119 válasza ollie (#29647) üzenetére


Paul119
addikt

Su85ot kihagytad,az is egy piszok jo penzkereso tank a zis 107es loveggel,su100 se rossz de az annyira nem fizet mar jol 122esbe draga a skulo

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#29649) Antonius1978 válasza Rém (#29640) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat persze egyertelmu, hogy mindenki mas szemszogbol latja ezt a dolgot.
Amugy en is el tudnam mas jatekkal tolteni az idot, vagy mondjuk akar olvasassal is vagy barmi massal, de ha mar tetszik ez a jatek (azaz az tetszik, hogy lehetoseged van ilyen tankokkal jatszani, mert amugy a jatek gagyi nemely szempontbol, pl a csapat osszeallitasa az nagyon szar, 1 pelda : mi oldalunkon 2 Pz3/4 es 2 Pz4 a jegyzek elejen, az ellenfelnel meg 4 KV. Megertem hogy egy programozonak egyszeru azt programozni, hogy Tier 5 = Tier 5, de konyorgom vegye figyelembe a tankok milyenseget is, ne csak azt hogy 5-os erteku).

En pl abba a csoportba esem, melynek nincs penze erre a dologra (kb 200 eurot kapok havonta, erdelyi vagyok amugy), meg aztan lehet hamar ra is unnek a jatekra ha nem kellene semmit sem szenvednem vele.Persze a szenvedes sem jo dolog, foleg amikor erosebb ellen vagy bena csapatba kerul az ember.Egyik valtozat sem a legjobb, de a vegen amikor meg tudsz venni egy ujabb tankot az legalabb joeso erzes, hogy lam, te valositottal meg valamit a sajat idod es kinlodasod aran.
Amugy mennyi a premium fiok mondjuk 1 honapra ? Az egyik finn haverom mintha 100 eurot emlitett volna tavaly.

Amugy volt vagy 2 kemeny honapom, kb napi 10 orat jatszodtam.Az ugy nagyvonalakban 50-60 csata naponta.Karacsony korul meg a Ferdinanddal csinaltam 40 ezer TP-t 3 nap alatt --> a JT-hez.

(#29650) BloodRay válasza vhw (#29616) üzenetére


BloodRay
veterán

Hát nem tudom a VK3002DB-vel akkor és úgy lőttem ki a T20-at ahogy akartam...
Panther mondjuk szerintem gyenge volt, viszont a panther 2 már jóféle járgány.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.