Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30201) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

KV-5 vs. Löwe.
Nekem egyik sincs csak ellenfélként találkozom velük (főleg T32-vel). Azt, hogy 5000 arannyal többet ér-e a német tank nem tudom olyan téren megítélni, hogy mennyit hoz, de én biztos Löwét vezetnék inkább, mint KV-5-öt. A sokkal jobb fegyver egy dolog. A másik, hogy papíron jobban páncélozott a KV-5, de elől a "kuka" szinte mindennel átüthető, vagyis eddig nekem ment. A Löwének szerintem nehezebb a gyenge pontjait ellőni. Úgy érzem a Löwe pont annyival drágább, amennyivel jobb is, ellenfélként inkább KV-5 jöjjön, sőt jöhet akár kettő is, mint Löwe.

KV
Az egyik, ha nem a legrosszabb tank stockként és az egyik ha nem a legjobb tank 100%-osként. Nagyon szerettem rajta a 107-est is, de a 152-essel sokkal jobban arra várok, hogy az MM minél erősebb csatába soroljon és tudjak magas tierű tankokat sebezni. Most már elit nálam és örök helye van a garázsban, pontosabban nemsokára kettő lesz belőle, a jobbat tuti megtartom majd.

(#30202) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Ajánlom figyelmetekbe, hogy egy AMX12T hogy ránt be 2 db tetracsot egy t9-es csatába.

Mod: nyilván ök sem így képzelték.... de túlélték, és még foglaltak is.
Gyak a lista alján 3-an voltak így, és mégis nyertünk.

[ Szerkesztve ]

(#30203) ollie válasza Simulacrum (#30201) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig a Löwe haspáncélját könnyű átlőni, oldalról meg aztán papír. A KV-5 oldalról is eléggé páncélozott.

***

(#30204) vhw válasza fsb1000 (#30202) üzenetére


vhw
addikt

Még mindig erőltetni kell a témát? Süt az eredményről, hogy az amx-en kívül közük nem volt a csatához, mintha ott se lettek volna.
De ebből persze az a tanulság, hogy vigyünk nyugodtan kicsiket a nagyok közé, tuti befutó!

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#30205) fsb1000 válasza vhw (#30204) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Lehet neked süt, nekem nem., bár kettőnk közül én voltam ott. És mint írtam foglalt a tetrach. Az általad levont tanulsággal nem értek egyet, én másképp gondolom.

Tulajdonképpen azért linkeltem, mert arra jó példa, hogy egy t5 tank is beránthat kicsiket a nagyok csatájába. Stimmt?
Nekem ez a tanulság belőle.

[ Szerkesztve ]

(#30206) vhw válasza fsb1000 (#30205) üzenetére


vhw
addikt

Az a T5 tank történetesen light, a kicsik meg kettesek.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#30207) fsb1000 válasza vhw (#30206) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Persze... de hol látod ennek ellenkezőjét, amely miatt úgy gondoltad szükséges leírni?

(#30208) jahrn válasza ollie (#30203) üzenetére


jahrn
senior tag

Ha pedig viszonylag kozel van a Lowe es nem tudod loni a hasat akkor az upper front hull es lower front hull talalkozasanal van egy viszonylag szeles teljesen meroleges pancellemez amit boldog-boldogtalan at tud loni.

(#30206) vhw igazabol a francia med vonal elegge fura. Az AMX 40 szvsz nem light sot meg csak nem is med, inkabb hvy (mindemelle az MM spreadja szarabb a B1-nel :U ). A T5-T7 lightok meg inkabb ilyen light/med/TD hibridek (nah ezt jolmegasszondtam) ezert nem ertem miert kapnak normal light MM spreadot.

[ Szerkesztve ]

(#30209) LAJTNING válasza jahrn (#30208) üzenetére


LAJTNING
tag

Szimplán arra reagált,hogy fsb leírta miszerint csak azt akarja mutatni, hogy t5 is beránthat kicsit a nagyokhoz. Erre írta, hogy az ott light tank, és a MM-től is durvább elbánásban részesül. A t5-ös scout tankok is beránthatnak bármit bárhova, ez még nem indok semmire.

Szerintem az, hogy túlélték abban a csatában még inkább azt mutatja, hogy mennyire közelében nem voltak a történéseknek. Persze, mint fsb mondta ő volt ott, mi/én nem, szóval lehet szimplán szerencséjük volt és eljutottak a cap körig (ettől még szerintem nincs helyük ilyen csatában).

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#30210) xedos


xedos
addikt

Ma este a Vk3601-em mindenről pattogott :-(
Még light Tier4-esekről is...
Ugyanakkor a sokat szídott Jgpz IV-el komolyan sebeztem a T95-öt, a King Tigert, JagdPanthert és E-75-öt is!
1800/22000pontal jutalmazott 23-ból 21 lövés talált!

(#30211) madstunt válasza ZerocokeX (#30198) üzenetére


madstunt
addikt

204 meccsem van már hetzerrel. mondom először a motorokat érdemes fejleszteni, utánna ha tudod hogy kell használni, elég jó dög :)

A másik témához: Engem is idegesít mikor egy T3-as tankkal KV-k meg tigrisek közé szor be a meghibbant MM, mert esélyem sincs hogy épkézláb eredményekkel jöjjek ki a csatából, ahogy gondolom egy PZVI-al nyomulló játékost is zavar hogy sz__t se tudok segíteni kb

[ Szerkesztve ]

(#30212) pocok28


pocok28
tag

Most törlesztettem a ma esti T8-as partyért.

Eddigi legjobb köröm a Type-al. :DD

Már nagyon vártam, hogy lejárjon a prémiumom, mert pihentetni akartam egy darabig a játékot. Erre most akcióznak. :O
És milyen kár, hogy csata előtt nem vettem meg. :W

Prémium nélkül:
Győzelem!
Csata: El Halluf 2012. január 28. 22:57:14
Jármű: Type 59
Szerzett tapasztalat: 2 700 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 80 901

Javítás:
Type 59 jármű javítása sikeres.
Elköltöttél kredit: 5 187

Megvásárolva:
A lőszerek Type 59 járművön sikeresen pótolva.
Elköltöttél kredit: 5 544

Megvásárolva:
A fogyócikkek Type 59 járművön sikeresen pótolva.
Elköltöttél kredit: 5 000

Szeretek ezen a pályán Type-al menni.
De csak akkor, ha a jobb oldalra rak, és nincs T8-nál nagyobb ellen.
Felmegyek alul a szerpentinen és...***** ;]

Sajna az elején letrekkeltek. Ezekután gondoltam, hogy ez is egy jó nagy vereség lesz.
És nem. Egy fantasztikus csata volt részemről. :B

Szerintem érdemes megnézni.
Szép kis oktatófilm. ;)

El Halluf betöltés

csapat eredmények

személyes eredmények

REPLAY

Prémiummal lett volna 121k. ;)

[ Szerkesztve ]

„A fociban az a lényeg, hogy a labdát, ahhoz passzolod, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad. Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad.” (Hofi)

(#30213) BoB válasza fsb1000 (#30205) üzenetére


BoB
veterán

Látom még ezt nézegetitek ki mit visz hova.

Itt van az aktuális match-maker chart (mi mivel mehet egy csatába)

Szakaszban csak a legnagyobb tankot veszi figyelembe a rendszer.

[match-maker chart 7.1]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#30214) pocok28 válasza pocok28 (#30212) üzenetére


pocok28
tag

Bocsi.
Elrontottam a linket.

Javítva:

személyes eredmények

„A fociban az a lényeg, hogy a labdát, ahhoz passzolod, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad. Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad.” (Hofi)

(#30215) xedos


xedos
addikt

Vesztes csata jgPz IV-el...
De kilőttem T29-et, Panthert és VK-4502-őt, és egy Ferdinandot majdnem :-(
Így is adott 472/18711pontot.

(#30216) bandiras2 válasza Simulacrum (#30201) üzenetére


bandiras2
senior tag

KV-ra a 152 milis a HE nerfig volt nagyon jó, azóta használhatatlan, pláne hogy a célzást is globálisan lerontották az összes ágyúra. Írtam már, ha rászántam az időt, akkor még a 152 milissel is ell lehetett találni egy 3 pixeles kilógó oldallemezt is a pálya másik végéből, na ennek most annyi, ne költsd erre az XP-t, felesleges, csak közelharcban használható, de még oda is pontatlan és gyenge.

xedos

A JPz4 pedig a legnagyobb FOS a játékban. Fogalmam sincs hogy voltál képes bármit is kilőni azzal a szemétheggyel, még kimaxolva sem ér semmit se az ágyú, se a páncél. örömünnep volt mikor végre megszabadultam tőle.

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#30217) jahrn válasza LAJTNING (#30209) üzenetére


jahrn
senior tag

En arra akartam celozni h az AMX 12t-nek T5 med MM spreadot kellene kapnia (szinte minden csatamban vele van 3-4 T9 oldalankent) mert nem scout tank, az AMX 40-nek meg vmi konnyitettet mint a B1 (mondjuk max T6-al kerulhet szembe).

"A JPz4 pedig a legnagyobb FOS a játékban."

En jokat szorakoztam vele anno, szal ez is inkabb jatekstilus fuggo.

[ Szerkesztve ]

(#30218) fsb1000 válasza BoB (#30213) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi, de azt hiszem nem az MM chart ismeretének hiánya miatt nézegetjük.
----
Korábban eszmét cséréltünk arról, ki hogy itéli meg, ha kis tierű tank nagyok közé kerül.
Ahogy a példa mutatja lehet véletlen is, nem pedig szándékos "bunkóság" következménye.
Engem spec nem zavart (csinálom a dolgom akkor is ha zavarna), és annak ellenére, hogy duplán voltak ott tudtunk győzni.

(#30219) BoB válasza fsb1000 (#30218) üzenetére


BoB
veterán

Ja értem. Pusztán szerencse kérdése hogy hogy alakul sztem. Ha tud valamit csinálni nagyobb csatában akkor jobban is kijöhet belőle mint a saját szontjén. Viszont sokkal nagyobb az esélye hogy gyorsan szétpukkan minden tevékenység nélkül.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#30220) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Csakazértis megmutatom... 1 órán belül a második:
B1-es behozta tetracsot és még valami kicsit. Kör elején kis elégedetlenkedés csapattársaktól.
Most hamar haltam, ezért néztem mit csinál.
"Áttört" a hágón, segített artyt kilőni, foglalt, majd a bázist védő másik artyt sakkban tartotta amig kilőtték, majd visszament foglalni. A tetracs.... miközben a túloldalon E75-öt küzdött.
Na... aki erre azt mondja nem hasznos amit csinált, biztos ultrapro szinten játszik, ahol mega-héróként akár egyedül is lenyomja az ellenfél csapatát. Persze megint győztünk.
Szerintem a valóságban is előfordult, hogy különböző harcképességű tankok találkoztak, és mindegyik félnek meg kellett oldania a feladatot.

(#30221) vhw válasza fsb1000 (#30220) üzenetére


vhw
addikt

Vigyél tetrát minden csatába, hisz instant win ha veled vannak.
Eszméletlen, hogy még mindig ezen kell lovagolnod.

Miért nem visznek CW csatákra ilyen kis vackokat? Mert célszerűtlen! Mert van más, ami jobban ellátja az adott feladatot, akkor te miért akarod még mindig bizonygatni, hogy nincs semmi baj a kis tankokkal high tier csatában?

Mutatok már én is egy képet, milyen hasznosak is a kis tankok;

[link]

A képen látható PzIII A-t egy T44 hozta be, a gyereknek van vagy 20 csatája. Egész idő alatt nem csinált semmit, a hátsónkban mászkált, mikor a bázison álló artyt akartam kilőni, beleállt a tűzvonalamba. Mivel kevés HP-m volt, az ellen bokorban kempelő Tiger P-je engem lőtt ki, a kis vacak bevitt és kapott sebzés nélkül túlélte a csatát, semmi hasznosat nem csinált, sőt akadályozott.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#30222) _seth_


_seth_
veterán

Beújjítottam 1 hó prémiumot, irány a T32-KT :)

A KV-13 mennyire jó a T7-esek között? Csak mert A t34-85 még megvan és ha kifejlesztem a KV-13-at akkor azzal már csak 20e xp az IS, érdekelne az orosz vonal is :) Prémium mellé raktam fel egy hitzone skint is, bár sok újat nem mutat sajnos :(

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#30223) fsb1000 válasza vhw (#30221) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Úgy látom tévedésben vagy kétszeresen is:

1. Nem én vittem a tetracsot a csatába és nem is tervezek ilyesmit.
2. Nem állítottam sem most, sem korábban, hogy a csapat szempontjából célszerű lehet nagy tierű csatákba kis tankok vinni, csupán a bemutatot két esetben volt nem teljesen haszontalan amit csináltak.

Ezzel meg is lett cáfolva több korábbi állítás, mely szerint soha semmilyen szerepük nem lehet ilyen szituációban. Megjegyzem, szerintem csapattársként kár lett volna az elején kilőni őket.

[ Szerkesztve ]

(#30224) Pusztitusz válasza fsb1000 (#30223) üzenetére


Pusztitusz
tag

Már ne haragudj, csak követtem eddig a fórumot mivel kizárólag az orosz szerveren játszom de nyomitier-t bevinni rendes csatába egyszerűen felesleges és pofátlanság. Mi az ilyen eseteket egy jól irányzott lövéssel el szoktuk intézni a csata kezdetekor. T7/8 tankok között semmi keresnivalója a kicsiknek.
A klánunkan volt 2 ilyen okos mint te, de egyszerűen ki lettek vágva mivel az ilyen húzásokkal nemcsak magukat égetik hanem az egész társaságot.

My god has a hammer, your god was nailed to a cross. Any questions?

(#30225) emre válasza fsb1000 (#30223) üzenetére


emre
veterán

Figyelj, ez olyan dolog, mint a meleg házasság.

Joga és lehetősége van hozzá mindenkinek, de ha egy mód van rá nem élek vele. Illetve nem várom meg míg kötelező lesz.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#30226) Sanya válasza xedos (#30210) üzenetére


Sanya
nagyúr

ezt én is lestem, feltűnően sok-mindenen megy át mostanában.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#30227) LAJTNING válasza fsb1000 (#30220) üzenetére


LAJTNING
tag

Erre én meg már csak azért is leírom, hogy ha ennyire bizonygatod, akkor légy szíves nézz már rá a képekre amit beraksz. Az előző esetben egyértelműen szerencsésen bánt veletek a MM.

Tier 9:
nektek: E-75, Jagdtiger - vs. - nekik E-75, T34 (ami ki tudja mennyire volt kifejlesztve)

Tier 8:
nektek: KV-5, Lorraine40t, Type59, Panther II - vs. - nekik egyetlen darab T32

Egyedül tier 7-től lehetne mondani, hogy nem vagytok előnyben, illetve lentebb a kis tankok miatt. A fentebbi előny fényében én azért erősen meggondolnám azt a fogalmazásodat, hogy: "és mégis nyertünk"...

A második esetben is előnyösebbnek tartom a ti csapatotokat egyébként, de ott talán nem ilyen durva a számbeli eltérés...

Az egésszel az a baj, hogy mondtunk neked valamit, amit te képtelen vagy elfogadni, vagy még esetleg megfontolni is, és hozogatod itt a példákat. Ez rendben is van, csak elmész amellett a tény mellett, hogy te _csak_ pozitív példákat próbálsz hozni, a másik oldalt tulajdonképpen lesz4rod. Az se jutott eszedbe, hogy mert most volt ez a 2 eset, ettől még nagy többségben semmit nem fognak csinálni, illetve ha abba a csatába való tank kerül oda, szerinted az nem tudná jobban megcsinálni, sőt többet segíteni?

Már ne haragudj, de itt szerinted mindenki tévedésben van mindig, csak te nem. Ez volt az utolsó próbálkozásom, hogy hátha meggondolnád végre, hogy mi a szart próbálunk itt elmagyarázni x-edjére, de ha ezek után sem, hát akkor nem.

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#30228) psycroptic válasza emre (#30225) üzenetére


psycroptic
őstag

Itt van még kettő:
TigerII ; Type-59

PSNID: Tomy83PS

(#30229) emre válasza psycroptic (#30228) üzenetére


emre
veterán

Köszi! :R

A Tiger 2 mindig is érdekelt hogyan lehet vele játszani.
De tuti nem fogom kifejleszteni egy darabig.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#30230) psycroptic válasza emre (#30229) üzenetére


psycroptic
őstag

Ne tévesszen meg, hogy alap a torony a legerősebb csöve van fent.

Egyébként miért van az, hogy a datára úgy csinál, mint aki feltölt és nem adja ki a linket? Tegnap egész nap nem bírtam feltölteni rá.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#30231) Chris0321 válasza fsb1000 (#30220) üzenetére


Chris0321
addikt

Arra azért felhívnám a figyelmedet, Tetrarch egy kis prémium tank aminek az adatok szerint 64 km/h a végsebessége amivel azért elég könnyű artyra vadászni plusz nem is kell féltenie a tankját mert prém. Plusz a B1-es nem 10-es tank hanem csak 4-es aki gondolom nem számított rá, hogy ilyen csatába fognak kerülni.
Én is láttam tegnap hasonló szakaszt csak ott 3-as artyt hozott be az 5-ös tank. A T32-esemmel mentem nem emlékszem mi volt nálunk a top de nem szóltam egy szót sem mert csak 2 tiernyi volt közöttük a különbség és csak az MM miatt kerültek ilyen helyzetbe.

(#30232) luka1996


luka1996
csendes tag

Hogyan / hol tudok valakit felvenni ismerősök közé?
Lécci segítsetek!! :)

(#30233) psycroptic válasza luka1996 (#30232) üzenetére


psycroptic
őstag

Jobb klikk a néven és hozzáadás a barátlistához.

A kapcsolat gombbal a garázsban a képernyő alján balra találod.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#30234) luka1996 válasza psycroptic (#30233) üzenetére


luka1996
csendes tag

Az oké! :)
De hol tudom megkeresni a nevet?

(#30235) emre válasza psycroptic (#30230) üzenetére


emre
veterán

Basszus, kell türelem ehhez a géphez. :Y
Én az első pár percben szarrá lövettem volna magam.
Érdekes, hogy talán ha kétszer adott 300 körüli sebzést, ami T8-ban azért elég gyenge.

Grat. a csatához :R

A múltkor a saját feltöltéseimet nem tudtam leszedni a datáról.
Meg feltenni sem tudtam egy napig.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#30236) LAJTNING válasza psycroptic (#30230) üzenetére


LAJTNING
tag

Használjátok ezt: mediafire.com

Regisztrálni sem kell, egyszerű, gyors, és minőségi. Gondom még nem volt vele egyszer sem.

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#30237) psycroptic válasza emre (#30235) üzenetére


psycroptic
őstag

Azt azért én sem mondanám, hogy türelmem mindíg van... :DDD
Sokszor nálam is elindul a "vezérhangya" és bele is döglök ez első pár percben. Köszi!

(#30236) LAJTNING: Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#30238) fsb1000 válasza LAJTNING (#30227) üzenetére


fsb1000
nagyúr

LAJTNING , emre, Pusztitusz:

Szerintem a szándékom félreértitek. Vagy rosszul írom amit írok.
Én elfogadom amit mondtok, csupán mutattam 2 esetet, amikor valószinüleg nem szándékosan került kis tierű tank nagyok közé, és mindkét esetben volt valamekkora szerepe a győzelemben.

Ezek egyedi kivételek én nem általánosítok belőle, korábban igen ritkán tapasztaltam ilyet, vagy csak nem figyeltem, mert nem érdekelt.
A két példa szerintem sem igazolja azt, hogy van értelme kistankot vinni a nagyok közé (én sem gondolom ezt), csupán azt a vélekedést cáfolja, mely szerint kizárt hogy lehetne szerepe.

Ennyi.
Sajnálom ha nem értitek meg x-edszerre sem.

(#30239) LAJTNING válasza fsb1000 (#30238) üzenetére


LAJTNING
tag

Mi pedig egy szóval nem mondtuk, hogy mekkora rohadék az, aki egyértelműen a szeretett MM miatt hoz be némileg kisebb tankot is (hiszen ő is kicsi tank...)

Az volt az érdekes, hogy szerinted teljesen normális dolog, például jelen esetben az E-100-addal bármilyen kicsi tankot bevinni Tier10 csatába, aminek semmi keresnivalója nem lenne ott.

A kettő között óriási különbség, hogy az első esetben a MM tolt ki velük, míg a te esetedben te "szándékosan" és közvetlen rontod a csapatod esélyeit.

Igazad van, tényleg nem kizárt, hogy legyen szerepük. Feltéve, hogy a nagy tankok kitisztítanak egy útvonalat, azon átjut egészen az arty-ig és még esetleg capel is utána. De ezek ideális körülmények. Az a másik csapatot jellemzi, hogy Tier8-as csatábab egy 140 hp-s tetrarch képes megölni az arty-jukat.

Egyedül azt nem vagy hajlandó meggondolni, hogy ha helyettük hasznosabb tank lenne, akkor egy vészesebb csatában is esélyes(ebb) lenne a csapat. Azt tényleg ne várd, hogy elhiggyem, hogy a tetrarch "áttört" és hősként kiszedte az arty-t.

Fogalmazzunk úgy, hogy életben maradt, amíg kiürült egy oldal, ott át ment és lepötyögte az egyik arty-t. Szép tőle, hogy legalább csinált valamit, de ha melléraknánk egy alternatív alakulását a csatának, ahol oda való tank lenne a helyén, ahhoz képest kétlem, hogy azt lehetne állítani, hogy mekkora szerepe volt ott a tetrachnak...

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#30240) fsb1000 válasza LAJTNING (#30239) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Lehet nem figyelmesen olvasol (ahogy virkir mondaná write-only), és ezért olyanokat írsz amelyek tételesen nem igazak.

Példa:
"Egyedül azt nem vagy hajlandó meggondolni, hogy ha helyettük hasznosabb tank lenne, akkor egy vészesebb csatában is esélyes(ebb) lenne a csapat."

Bocsi, de az nem értelmes vita, amikor valamit feltételezel arról, hogy a beszélgetőpartnered mit gondol, és ezzel a feltételezéssel próbálsz vitatkozni és a másikat kellemtlen helyzetbe hozni.
Ez politikai vitákban elterjedt gyakorlat.
vhw pont ezt csinálta tegnap este.

Ha az általam leírtakkal szemben érvelesz (érveltek), akkor beszélgethetünk, de ennek így nem látom értelmét, hiszen én sosem írtam ilyet, és nem is így gondolom.

(#30241) LAJTNING válasza fsb1000 (#30238) üzenetére


LAJTNING
tag

"Szerintem a szándékom félreértitek. Vagy rosszul írom amit írok. [...] Sajnálom ha nem értitek meg x-edszerre sem."

... nem is tudom hány különböző ember nem ért téged, míg te egyedül nem érted őket. A hiba biztos bennük van. A fentebbi idézetből számomra megint nyilvánvaló a szándékod. Bebizonyítani a nagybetűs igazad, amit mi nem értünk meg. Szörnyűséges... :/

Arra mit mondjak, hogy már sokadjára leírod, hogy jaj hát nem, szerinted sincs értelme kis tankot vinni a nagyok közé, ehhez képest amellett vagy, hogy E100-al kicsit bevinni teljesen normális. Make up your mind...

(persze lehet továbbra is én nem értem logikus gondolatmeneted)

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#30242) fsb1000 válasza LAJTNING (#30241) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"ehhez képest amellett vagy, hogy E100-al kicsit bevinni teljesen normális"

Ismét tévedsz, én nem így gondolom, mert elfogadtam, hogy sokakat zavarhat.

(#30243) bimbilla09


bimbilla09
tag

nem elég, hogy p*csa másnapos vagyok, de még ez is....

(#30244) Murder3 válasza ollie (#30203) üzenetére


Murder3
addikt

mint ahogy egy német tanktól elvárható h amúgy tele weakspottala mivel szemből se oylan keméynek szembe mondjuk russzki társaikkal.

(#30245) virkir válasza fsb1000 (#30242) üzenetére


virkir
veterán

#29984
Ha úgy gondolom, bármilyen szabályzatba nem ütköző módszerrel segítem a saját Klánom tagjait a fejlődésben, ha azt igénylik.
Azt meg magasról leejtem, hogy ezt kit zavar.
Ha van rá igény akkor kettőt is viszek szakaszba.... lehet jelenti a megfelelő helyen.

#29515
Ez persze kicseszés a többi random játékossal (amúgymeg vicces),

Szeretem amikor ilyen könnyen tudok valakit szembesíteni az állításaival.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#30246) Murder3 válasza emre (#30235) üzenetére


Murder3
addikt

****************ON
mert milyen lenne már az, hogy 300-akat adna t8-ba egy német tank folyamatosan legalább?
Nagyon OP lenne, hisz a mindent átlövő ágyú meg a hihetelen pontos ágyú az óriási rof-ja maitt már így is full op.
+tigris 2 is egy nagy op tank nerfelni kéne a frontot meg még több weakspotot rátenni, hisz így se lehet átlőni.
bezzeg IS-3-on azt a 2mm-ese részt mindenki átlövi...UP az is-3 ahogy van.
nem sebez eleget sem meg kicsi a pen...
pontatlan ágyú-hoz illene minimum egy 250-es átütés.

****************OFF

(#30247) Murder3


Murder3
addikt

de ha t5-el viszek e-100-at mondjuk és a t5-ös a szakasz indító akkor t5-ös csatába bekerülhet az e-100 vagy nagyobb tank úgymodn egyedüliként?
mert ha az MM csak az indítót veszi figyelembe akkor a mellettem lévőt figyelmen kívül hagyja nem?

(#30248) Eagle16 válasza Murder3 (#30247) üzenetére


Eagle16
addikt

Nem.

Láttál már T5-ös csatában T10-es tankot? Nah én sem...

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#30249) LAJTNING válasza Murder3 (#30247) üzenetére


LAJTNING
tag

Nem az indítót veszi figyelembe, hanem a legnagyobb MM értékű tankot a platoonban.

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#30250) fsb1000 válasza virkir (#30245) üzenetére


fsb1000
nagyúr

jaj virkir....
ha kijönnél write-only üzemmódból és nem félreértelmezni akarnád amit írtam, akkor talán nem kerülnél kellemetlen szituba, mert az általad idézet részekben sehol sem szerepel az hogy:
.
"E100-al kicsit bevinni teljesen normális"
.
Szerintem nem az. Viszont mindkét idézet részt továbbra is vállalom.

Le kéne állni ezzel a csesztetős dologgal....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.