Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30067) Arpee78 válasza Arpee78 (#27181) üzenetére


Arpee78
senior tag

Számos, sok csatát megjárt játékos statjának átnyálazása után megválaszolom a nagyon értelmes troll kérdésem. Az új és meglehetősen sajátos francia tankokat nem néztem. A vizsgálat eredménye nem 100% pontos, ahogy egy "közvélemény" kutatás sem az.

A legmagasabb átlag xp a 9-es medium tankokkal érhető el, közülük is kiemelkedik a Patton.

A többi kategóriáknál megfigyelhető, hogy nem a top, hanem az egyel alatta lévő jármű produkál több átlag xp-t. Tehát 8-as TD(9-es helyett), 7-es arty (8-as helyett) és a 9-es heavy(10-es helyett). E tendenciából néhány páros kilóg: ISU152-O704, VK4502B-Maus, GWTiger-GWE, T34-T30/T32.

A 9-es mediumok után következnek a 9-es heavyk, a 8-as TD-k és a 7-es artyk. A mediumok emelkednek ki, a másik három kategória között nincs vagy alig van különbség. A light tankok messze gyengébben termelnek, kivétel a 8-as francia light tank, de a franciák itt nem lettek figyelembe véve.

Alsóbb tierű tankok rendre kevesebb xp-t hoznak. Egyedi eset (volt?) a VK3601 ha gold lőszerrel használják. Mivel engem még nem érint, a prémium tankokat alig néztem, de 1-2 stat alapján a Type59 cirka hozhatja a Patton szintjét, a KV-5 se rossz, de nála gyengébb a Löwe.

Hogy mi értelme az átlag xp nézegetésnek? A legénység kiképzése és a free xp termelése szempont lehet egy tanknál. Ennyi.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.