Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88651) thomasa


thomasa
senior tag

Nem tekertem sokat vissza, de ezt nem láttam kiírva:

Flatout összes bundle EUR 6.56

http://www.bundlestars.com/all-bundles/flatout-complete-bundle/

(#88652) TheProb válasza fuwiradis (#88650) üzenetére


TheProb
veterán

Mi BomiBoogie-val toltuk előbb 1 kicsit, ha gondolod játszhatunk vmikor. TheProb.hu a steam-es nick-em. Amúgy kicsit csalódott vagyok kontrolleres irányítás ügyben, gondoltam teszek rá 1 próbát ha már megvettem a kontrollert, meg elvileg ezeket a játékokat jobb is vele játszani, de a célzást nagyon nem sikerült megszoknom :/

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#88653) micafighter válasza TheProb (#88652) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én az SR3at billentyü + egerrél játszottam végig, nem volt gond az irányitással :) szerintem van, amit jobb kontrolerrel, van amit meg jobb bill + egéren.

(#88654) Dilikutya válasza TheProb (#88652) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha már célozni is kell, akkor nem sokban tér el egy fps-től, szokni kell, nem elég egy próba. Én a Left 4 Dead-et próbáltam ki kontrollerrel Xbox-on, pár perc után feladtam, nem is akarom megszokni. De Mortal Kombatra 100%, hogy jobb. Vizsgák után lehet, hogy meg is lepem magam egyel, ha már ott az őszi Nuuvem-es Mortal Kombat 400Ft-ért, kezdjünk is vele valamit. Azokkal pont a billentyűzet miatt nem játszottam soha, nagyon nem akart menni úgy nekem. :) Van, akinek megy, legalábbis a régiek, anno középsuliban számtech órán ütöttük-rúgtuk egymást, vagyis főleg a többiek engem. :)

Saints Row 3-4 annyira jól megy egérrel+billentyűzettel, hogy nincs is értelme átszokni.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#88655) Anonymus X válasza Dilikutya (#88654) üzenetére


Anonymus X
tag

Nálam MK-t csakis billentyűzettel. Ha egy adott harcos kombói szerint állítod be a billentyűzetet, rendkívül könnyen bevihetővé válnak. Mintha csak zongoráznál...

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#88656) Cheesus válasza Dilikutya (#88654) üzenetére


Cheesus
senior tag

Én amire meg hirtelen emlékszem, hogy a Sleeping Dogs nagyon jó volt kontrollerrel, pedig ott is azért lehetett tűzharcokba bonyolódni.

https://www.twitch.tv/csehla

(#88657) arty válasza szami777 (#88623) üzenetére


arty
veterán

2014 tavaszi megjelenés volt tervezve, addig jöttek is a normális updatek (tartalmi bővülés), de a játék kb harmada lehetett akkoriban kész

azóta tartalmi update nem igazán csorog (maradt a harmadkészültség), bugfixek és apró fícsörök kerültek bepakolásra a multiplayert kivéve (amihez megint nincs elég tartalom...), miközben lassan egy év késésben vannak, a pénz nyilván elfogyott, különös bevétel mamár alig-alig csepeghet (hiszen nincs meg a bizalom, elég megnézni az utolsó fél év review-jeit steamen...)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#88658) Dilikutya válasza Anonymus X (#88655) üzenetére


Dilikutya
félisten

A kombókra nem ugyanazok a billentyűk vannak? Eddig a betanító küldetést próbáltam csak, nem sokra jutottam így. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#88659) BomiBoogie válasza TheProb (#88652) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Én viszont kontrollerrel játszottam, egyáltalán nem vagyok ügyes vele, de pont ez a játék az, ahol szerintem a mászkálás, vezetés, a falakon ugrálás miatt a rezgő feedback is többet tesz hozzá, illetve, úgysem kell annyit mesterlövészkedni, inkább megragadni, ütni, kb. arrafele lőni stb.

(#88660) bijesz válasza warcat (#88629) üzenetére


bijesz
aktív tag

Szerintem a fórum struktúrájából adódik ez az ellentmondás.

Ez a topik úgy tudna jól működni mint ahogy a redditen is megy.
Adott egy deal és ahhoz tudnának az emberek hozzászólni.

Ebben az esetben működhetne hogy egy deal alá leírhatnák az emberek a véleményüket vagy tapasztalatukat az egyes játékokról esetleg a linkelhetnek jobb ajánlatokat ha van, review-t képeket, dobálhatnának kulcsokat a ninjáknak stb...

A jelen formában ez azért nem működik mert az egyik véglet ha szigorúan csak dealeket postolunk akkor a topik egy száraz valami lesz aminek az lesz a következménye, hogy senki sem postol mert nem kap visszajelzést.

A másik véglet ami most van ez annak nem gond aki folyamatosan olvassa a topikot, de ha valakinek hetente kétszer van ideje benézni akkor tényleg nem találja meg a dealeket, ezért egy idő után már nem is ide fog járni ezért.

Összegezve ezzel a fórummotorral szerintem ez marad ami most van, nem igen lehet javítani.

[ Szerkesztve ]

(#88661) Anonymus X válasza Dilikutya (#88658) üzenetére


Anonymus X
tag

De. Azonban minden karakternél változik, hogy melyik funkciójú gombokat, milyen sorrendben kell lenyomni. Ha például a kombó abból áll, hogy Low Punch + High Punch + High Kick + Low Kick, akkor ezeket a gombokat ilyen sorrendben, egymás mellé konfigurálhatod a billentyűzeten (mondjuk a LKJH gombokra), így 4 ujjaddal sorban végigmasírozva rajtuk tök egyszerűen végrehajtod a kombót.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#88662) echterion válasza Anonymus X (#88661) üzenetére


echterion
nagyúr

De ezt beállítani mindig, mikor karaktert váltasz...inkább kontroller.

**********

(#88663) dokken


dokken
tag

Super Killer Hornet: Resurrection ingyen [link]

(#88664) Anonymus X válasza echterion (#88662) üzenetére


Anonymus X
tag

Ez csak egy példa volt arra, hogy így szinte gyerekjáték bármilyen kombót végrehajtani. Kezdőknek jól jöhet. Általános konfigurációt is beállíthatsz, amelyik nem ennyire leegyszerűsített, így több karakternél is (egyszerűen) működik. Illetve állandót is, csak akkor jobban oda kell figyelni, meg kell tanulni, mint a kontrollernél.

[ Szerkesztve ]

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#88665) djculture


djculture
félisten

[link]
kings-bounty-dark-side-premium-edition €5.50

(#88666) cskamacska


cskamacska
addikt

ingyen Super Resurrection Hornet Killer {link}

más

DLGamer TömbRadír 5 dollár

GoG.com REGION-NEUTRAL NON-SPECIFIC SEASONAL SILLINESS!
-70% zakció, benne


Commandos Ammo Pack 1,79 dollár - alapjáték + BEL + BtCoD - sunyulós stratégiák mérföldköve



Commandos 2+3 3 dollár - jobb szebb folytatások(igen a hármas is az volt :P )



Imperial Glory 1,79 dollár - Empire:Total War előtti Empire: Total War


Praetorians 1,79 dollár - Rome: Dawn of War :)

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#88667) BomiBoogie válasza cskamacska (#88666) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Hajrá, Commandos!
Nekem a 2. rész a kedvencem, még egy külön nehezítő patch is letölthető hozzá, akit érdekel, fan-made, a neve: Destination: Paris.

(#88668) #79621120 válasza thomasa (#88651) üzenetére


#79621120
törölt tag

#88627 ;)

(#88669) Wolverine válasza djculture (#88665) üzenetére


Wolverine
félisten

A King's Bounty játékok épp akciósak a GOG-on is :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#88670) wikings2 válasza cskamacska (#88666) üzenetére


wikings2
őstag

Praetorians meg is vettem, köszi! Egyetlen rts amiben nem az építkezésen és igazgatáson van a hangsúly mégis évekig letudott kötni.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#88671) Zamery


Zamery
senior tag

Ez a Fist of Awsome borzasztó jó móka, a Humbli 1$-os packban van de bőven megérte, vicces, jól el lehet vele szórakozni. Kár hogy nem kártyás! :D

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#88672) $p@rr0w válasza bijesz (#88660) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Lehetne naponta frissülő 1.hsz.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#88673) micafighter válasza $p@rr0w (#88672) üzenetére


micafighter
nagyúr

Azt csak topicgazda vagy moderátor tudná megoldani, akinek folyamatosan követni kell a topicot.

(#88674) Źşë'


Źşë'
addikt

GTA V elvileg még ma preorderelhető steamről és a többi digitális store-ból YaY

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#88675) csaba951 válasza Źşë' (#88674) üzenetére


csaba951
veterán

És a szöveg alapján most már biztos, hogy minimum kétféle verzió lesz. Egy nem Steam-es és egy Steam-es. Mivel a saját boltjukban nem Steam-est árulnak, ezért valószínűleg csak a Steam-en vásárolt példány lesz Steam-es.

[ Szerkesztve ]

(#88676) i2k válasza arty (#88622) üzenetére


i2k
senior tag

Azt a mindenit - ezt nem gondoltam volna, hogy az a játék erre a sorsra fog jutni :(

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#88677) warcat válasza Źşë' (#88674) üzenetére


warcat
veterán

60 euróért hard pass
~19160 környéke

EA: It's in the crate!

(#88678) Dilikutya válasza cskamacska (#88666) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Behind Enemy Lines maga az alapjáték, a Beyond the Call of Duty meg egy önállóan futó kiegészítő. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#88679) Hunbeast87 válasza warcat (#88677) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Grand Theft Auto V a Gamesplaneten pedig 31.99 fontba kerül, ami 12,5 ezer forint környéke. Ugyanúgy jár a bónusz játék és ez kb 6 ezer forinttal olcsóbb.

Kérdéseket megelőzve: nem, ez sem Steames elvileg...

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#88680) i2k


i2k
senior tag

http://www.indieroyale.com - "The Mystery 3 Bundle"
Eddig tudható:
* Skyborn
* Depth Hunter 2: Deep Dive
* Depth Hunter 2: Ocean Mysteries

Mostani ár: 0,99 $

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#88681) Mate válasza Źşë' (#88674) üzenetére


Mate
nagyúr

60€ az alap steam-en.

"A 02. 01-IG ELŐRENDELŐK JUTALMA: 1 000 000 $ JÁTÉKVALUTA, 300 000 $ BÓNUSZ, VALAMINT EGY AJÁNDÉK JÁTÉK
Az előrendelők jutalma: 1 000 000 $ játékvaluta (500 000 $ a Grand Theft Auto V és 500 000 $ a Grand Theft Auto Online játékban)

Rendeld elő a játékot 2015. 02. 01-ig, és megajándékozunk 300 000 $ értékű virtuális valutával a Grand Theft Auto Online játékhoz, valamint a Grand Theft Auto: San Andreas digitálisan letölthető PC verziójával.

A Grand Theft Auto V PC változata már a megjelenés előtt letölthető. "

[ Szerkesztve ]

(#88682) bul07 válasza i2k (#88680) üzenetére


bul07
nagyúr

Azért mocsok ez a PayPal, volt 500Ft-om rajta , de nem ezt hanem a kártyámat akartam terhelni , de hiba üzenettel mindig visszadobott, szépen leküldtem a számlámra és utána már minden gond nélkül le tudta vonni a kártyámról
Érdekes

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#88683) oriic válasza Mate (#88681) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"valamint a Grand Theft Auto: San Andreas digitálisan letölthető PC verziójával."

Azért erre kíváncsi lennék, hogy gondolták. :D Mobilos portot kapsz ajándékba.. :DDD

Live-Die-Respawn

(#88684) Źşë' válasza Mate (#88681) üzenetére


Źşë'
addikt

jó lenne ha választható lenne a bonus játék úgy mint a R* shopban - gondolom még egy season pass jön majd valamikor, ill. h más verzió, pl. Gold Edition nem lesz belőle?!

bonus játéknak jó lenne egy Max Payne 3,San Andreas sztem az emberek 90%-nak megvan már

elképzelhető hogy lesz még valami, mert mintha molyolnának vele, ahogy nézem az infó részt még csak most töltik fel steamre

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#88685) Mate válasza Źşë' (#88684) üzenetére


Mate
nagyúr

Ha lenne más verzió, akkor szerintem felkerült volna.

(#88686) Zamery válasza bul07 (#88682) üzenetére


Zamery
senior tag

Biztos a megfelelő összeget vonta le? A múltkor volt egy kis összetűzésem velük, minősíthetetlen stílusban válaszoltak, és közölték hogy egy idióta vagyok. Na, azóta nem veszek ott semmit, és nem is fogok.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#88687) leikomessi válasza bul07 (#88682) üzenetére


leikomessi
aktív tag

Én paypallal szeretném fizetni, de nem engedi. A kártyámat nem tudom ilyen fizetéseknél használni. Ilyenkor mit lehet tenni?

(#88688) marcusa válasza Mate (#88681) üzenetére


marcusa
addikt

Én behúztam, ez a játék szerintem megér ennyit, btw ha valakinek van UK ismerőse akkor 26 csgo kulcs körüli áron lehet venni, ott 39.99 font steamen.

Ja, és adta a San Andreas-t is :K

[ Szerkesztve ]

:-)

(#88689) Zamery válasza marcusa (#88688) üzenetére


Zamery
senior tag

Én megvettem múltkor a GTA összest, az nem aktiválja be? ;] Átvágtak?

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#88690) marcusa válasza Zamery (#88689) üzenetére


marcusa
addikt

Reklamálj mert ez aljas átverés :DD

:-)

(#88691) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Nem Steames, de nagyon jólárasított Grand Theft Auto V Pre-order a Nuuvemen: 90 brazil reál, ami kb 9500 HUF-ra jön ki..
Ismételten-->nem Steames kódot fog adni, hanem a Rockstar Games Social Club-os aktiváló kódot.

(#88692) Zamery: Elkéstél! ;] Miért fontos annyira, hogy Steames legyen? :U Inkább a Steames 19 ezerért, mint a RGSC-s 9 ezerért?

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#88692) Zamery válasza marcusa (#88690) üzenetére


Zamery
senior tag

Szemetek! ;] Pedig még az I-II-őt is aktiválta, az pedig már régen nem kapható a Steamen

Egyébként van a nuuvem-en is 9k-ért de Rockstar Social Club-os aktíválást ír. Szóval kuka.

És Hunbeast87 gyorsabb volt.

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#88693) bul07 válasza Zamery (#88686) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen kétszer vettem meg és kétszer 0.99$ volt le

(#88687) leikomessi

Valakit megkérsz hogy vegye meg és átküldöd neki a 1$-t

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#88694) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Steamen 75%-os akciót kapott a Warlock 2: The Exiled és a DLC-k is. Anno nagyon pörgött a Gamersgate-s hiba miatt a topik, hátha valaki azóta vágyik rá.. :DDD

GamesRepublicon pedig Capcom akciók vannak:
-Devil May Cry-ok 75%-os akcióban
-Resident Evil-ek szintén 75%-os akcióban

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#88695) Dilikutya válasza Hunbeast87 (#88691) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én is Steam-esre pályázok, de kivárok. Egyrészt sok pénz, másrészt tudni szeretném, mennyire megy jól gépen, ha nem jó, akkor kivárok, amíg lesz hozzá vasam, addigra az ára is lejjebb megy.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#88696) $p@rr0w válasza micafighter (#88673) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Akkoe ki kéne nevezni 10-15 topicgazdát akik folyamatosan frisstenék az első hsz.-t.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#88697) djculture válasza Dilikutya (#88695) üzenetére


djculture
félisten

Lesz vagy 25k a steam-en mire megjelenik, elég lököttnek kell lenni ennyit hogy kifizessen az ember ps4-re meg xbox one olcsóbb és azt el lehet adni ..

[ Szerkesztve ]

(#88698) laceszgamer válasza djculture (#88697) üzenetére


laceszgamer
addikt

60 dollár és 60 euro az ára.
https://steamdb.info/app/271590/
Más kérdés, hogy 60 dolcsi náluk egyenlő 60 euróval, de ez már régi mese.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#88699) djculture válasza laceszgamer (#88698) üzenetére


djculture
félisten

Több mint 19 ezer már most és két hónap múlva a tendeciát látva lesz 20 felett simán . Már most többe kerül mint nextgen konzolra.. [link]

[ Szerkesztve ]

(#88700) micafighter válasza $p@rr0w (#88696) üzenetére


micafighter
nagyúr

Kevés az esélye hogy 10-15 topicgazdát fog kapni egyetlen topic a közeljövőben. ,,Indulásnál max. 8-10 topicgazdával lehet számolni [az egész ph fórumon összesen], majd ha kiismertük a rendszert, az erősségeit-gyengeségeit, akkor bővítjük: teljes kapacitással 200-300 topicgazda is elképzelhető." [link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.