Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88351) Csapoati válasza Crytek (#88349) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja, a kémikus csávó (Etán Carter)? :D Abba még csak belekezdtem, de nagyon tetszett az első 1 órája. :) El is felejtettem, hogy indie.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#88355) BomiBoogie válasza Csapoati (#88351) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Készülj fel, hogy összesen pár óra hosszú, és kevés benne a mentési hely (az engine miatt), úgyhogy a legjobb egy ülésben végigtolni. :)

(#88356) GoZoL


GoZoL
senior tag

Funstock a Grid Autosport miatt írt levelet megint:

Thank you for your continued patience for what is a frustrating situation for all concerned.

As of today we are unable to obtain confirmation that our supplier will be able to provide the keys as ordered but at the same time they are not willing to confirm that cannot supply.

This promotion was scheduled to run until the 18th January 2015 so until this date there remains a possibility that these orders will fulfilled.

We have no interest in holding on to your money without confirmation that your order will be completed and should you request a refund, you will still be entitled to purchase the game at the promotional price should stock be provided. Therefore if you prefer a refund please contact support@funstock.co.uk stating your order number.

I understanding this is frustrating and disappointing, therefore should you have any further questions or comments please feel free to contact me on mark@funstockdigital.co.uk.

Még várok,nem kérem vissza a pénzt! :)

[ Szerkesztve ]

(#88357) Sirpi válasza GoZoL (#88356) üzenetére


Sirpi
senior tag

Én is megkaptam az imént, 6 napot még kibír náluk a pénzem.
De én is jobban örülnék, ha game lenne a refund helyett.

[ Szerkesztve ]

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#88358) micafighter válasza Sirpi (#88357) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én is a helyetekben mostmár kivárnék, lehet lesz játék, de ha nem is kaptok játékot, valamiféle kárpótlás szerintem menni fog a türelmeseknek.

[ Szerkesztve ]

(#88359) Csapoati válasza micafighter (#88358) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja, egy refund par sorry kozepette. :(

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#88360) eami válasza Csapoati (#88359) üzenetére


eami
addikt

azért én a 45 lejárta előtt indítanék egy disputeot PayPalnal, mert utána csak a jóindulaton múlik hogy vissza adják e a pénzt.

"You have 45 days from the date of the transaction to open a dispute in the Resolution Center."

(#88361) djculture


djculture
félisten

Ennyit erröl Ridge racer összes dlc-vel 3.75 euro 10 napon át, remélem megint valaki a 11-ik napon fogja majd keresni ;] : [link]

[ Szerkesztve ]

(#88362) maddionmax válasza djculture (#88361) üzenetére


maddionmax
aktív tag

És hogy áll a zár rajta? ;]

(#88363) DJGABI válasza djculture (#88361) üzenetére


DJGABI
addikt

annyira rá van mindenki repülve, jó játék ez egyáltalán? néztem kritikákat, lehúzták hogy nehéz (be kell tanulni) meg csal az AI...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#88364) echterion válasza DJGABI (#88363) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem tetszett, szerintem ennyit megér. A csaló AI-ról meg annyit, hogy melyik versenyjátékban nem csal (én eddig csak a GT sorozatban nem találkoztam ilyennel)?

**********

(#88365) #79621120


#79621120
törölt tag

GOG:

Weekly Staff Picks: Japanese Roleplay

Agarest: Generations of War - Collector's Edition $4.99
Pier Solar and the Great Architects $7.49
The Legend of Heroes: Trails in the Sky $13.99

(#88366) djculture válasza maddionmax (#88362) üzenetére


djculture
félisten

Ezen biztos hogy nincs euroban minden más meg már adócsalás..

(#88367) maddionmax válasza djculture (#88366) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Jaj Isten, külföldi rokonok megveszik ajándékba nekem...ez nem adócsalás :)

De egyébként fél € az árkülönbség, így a kérdés tárgytalan :)

[ Szerkesztve ]

(#88368) FollowTheORI válasza micafighter (#88358) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hát jah, bár ebből már nem lesz semmi... anno az uplay is szívatott egy kulcsos problémával amit végül sosem tudtak megoldani mert a kiadó nem működött együtt. :)

Majd visszajön a pénz és annyi.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#88369) maddionmax válasza FollowTheORI (#88368) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Tropico 5-re gondolsz? Mert az volt a vicc netovábbja...kaptunk egy 10 vagy 20%os kupont és annyi.

(#88370) djculture válasza FollowTheORI (#88368) üzenetére


djculture
félisten

Ha vettem volna párat nem sírnék mert eleve több forintot kapsz vissza mint amit elutaltál.. Amugy maga az autósport is elég felejtős nekem megvan de néha még a második is jobb ott nem csalt ennyire az ellen meg lehetett kanyart bevenni.

[ Szerkesztve ]

(#88371) MrTwister


MrTwister
őstag

Sziasztok!
Banished hol a legolcsóbb most?

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#88372) eami válasza MrTwister (#88371) üzenetére


eami
addikt

GOGon és ott is €15. Mivel humble storeban volt már €5 is én a helyedben várnék még.

(#88373) MrTwister válasza eami (#88372) üzenetére


MrTwister
őstag

Köszönöm. Akkor várok tavaszig, Húsvétkor hátha lesz nagyobb leárazás. 5 Euróért simán vinném!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#88374) huskydog17 válasza Crytek (#88349) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

A csapat most a játék PS4 verzióján dolgozik, amit a második negyedévre terveznek kiadni.
Kíváncsi vagyok, hogy a PS4 verzió esetében is vajon elegendő lesz-e egyetlen nap ahhoz, hogy teljes mértékben megtérüljön a fejlesztési költség. ;]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#88375) MrTwister


MrTwister
őstag

10 eurós ajánlatot kaptam, steames. Megér annyit, vagy Februárban 1 dolcsiért humbling utánunk vágja? Van rá nagy esély? :-)

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#88376) Cheesus válasza MrTwister (#88375) üzenetére


Cheesus
senior tag

Ez sztem már csak attól függ, hogy most akarsz-e vele játszani, vagy egy ideig csak +1 sor lenne :)

https://www.twitch.tv/csehla

(#88377) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Steam Weeklong Deals: semmi extra :/

(#88375) MrTwister: Elég nagy esély van rá! :DDD

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#88378) MrTwister válasza Cheesus (#88376) üzenetére


MrTwister
őstag

Most játszanék vele! :-)

Hunbeast87: akkor viszont kivárok, ha ennyire nem veszik.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#88379) Hunbeast87 válasza MrTwister (#88378) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Közel egy éves játék, már árulták 5 euróért is, eléggé bundle esélyes. Ennek ellenére ha most szeretnél játszani vele, akkor szerintem ne várj vele!

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#88380) tomsolo válasza Hunbeast87 (#88377) üzenetére


tomsolo
őstag

Hát azért én a Qbeh-1 leárazásnak örültem. :B

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#88381) eami válasza tomsolo (#88380) üzenetére


eami
addikt

kockák kockáknak kockáktól :DD

(#88382) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Humble szolgálati közlemény:

Changes in Steam key redemption
A little over a year ago, we launched OAuth Steam key redemption, creating one-click Steam key redemption for games purchased through Humble Bundle. However, Steam is removing support for OAuth, so we’ll be returning to the system we used before, which requires you to manually redeem your Steam keys.

Forrás

[ Szerkesztve ]

(#88383) e=mc² válasza maddionmax (#88382) üzenetére


e=mc²
őstag

Es amiket eddig nem redeemeltunk azzal mi lesz?

Elhamarkodott kerdes volt. Mukodik tovabb, csak ujra kell kapcsolodni Steamhez HBn belul.

[ Szerkesztve ]

Ambulimax Provider

(#88384) tomsolo válasza eami (#88381) üzenetére


tomsolo
őstag

QBEH-1: The Atlas Cube is a first person puzzle platformer that takes you on a quest through a variety of divergent worlds, each filled with new mysteries and secrets to uncover.
The basics behind the game are simple, tasking players with collecting cubes that can be used to build steps and platforms to reach a portal to the next level. There are a limited number of cubes in each level, and they can only be placed upon glowing segments of wall and floor tiles, making Qbeh-1 a challenging game that requires the player to think about their next steps and anticipate the eventual consequences.
The music is soothing and pleasant.
The graphics looks good so far, with vast blocky levels that stretch to the horizon, inventive level design and some great texture work that makes it easy to spot interactive elements and collectable objects.
Qbeh-1: The Atlas Cube is an interesting little block puzzle game which you should try out if you like first person puzzle games.

Pedig jó.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#88385) Sirpi válasza e=mc² (#88383) üzenetére


Sirpi
senior tag

Bundle topikban most írtam, hogy tegnap vettem Indiegala bundle-t, és ma már nem tudom aktiválni a linket...
Ezt ha nem javítanák, oltári nagy balhé lenne szerintem.

[ Szerkesztve ]

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#88386) maddionmax válasza e=mc² (#88383) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Elvileg az marad és lehet redeemelni, csak az újak lesznek újra kulcsosak.

(#88387) e=mc² válasza Sirpi (#88385) üzenetére


e=mc²
őstag

Kiprobaltam az Batman™: Arkham Origins DLC-vel a WB games bundle bol. Ujra kellett generalnom a kapcsolatot a HB es a Steam kozott es engedelyezni a kulcsok bevaltasat a HBnek Steamen.

Ambulimax Provider

(#88388) vidaila


vidaila
aktív tag

https://www.humblebundle.com/gift?key=TZsauscsUVEDHuma

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#88389) joe-ker válasza vidaila (#88388) üzenetére


joe-ker
senior tag

Köszi tesóm nevében! :R

(#88390) FollowTheORI válasza maddionmax (#88382) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Meglepő hogy ennyi idő után kezdtek el benne biztonsági problémát látni (találni?) a Valve-nél. De ám legyen... nekem jobban tetszett ez kattintgatós, legalább tudtam mi az ami már felhasznált.
Most megint jön majd a kulcs macera... meg a sefterek. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#88391) Crytek


Crytek
veterán

Úgy néz ki a groupees már belenyugodott a bukásba :C :C

Next PC Upgrade: 2022

(#88392) Srep


Srep
csendes tag

Valakinek nem maradt a Bundlestars bundleból egy: Making History II: The War of the World?

(#88393) vidaila


vidaila
aktív tag

Valakinek nincs egy Kingdom Rush bundliszökevény elfekvőben?

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#88394) eami válasza vidaila (#88393) üzenetére


eami
addikt

ment a privi.

(#88395) wwenigma válasza eami (#88394) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Engem érdekelnének ezek a kérdések, ilyenkor valakinek kellene okosba olcsoért és itt kéregetnek eladásra az emberek? :U Mert kétlem hogy saját profilra akarná beaktiválni ha ennyire lealacsonyitva beszél XY dologról...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#88396) eami válasza wwenigma (#88395) üzenetére


eami
addikt

Szerintem csak előre jelzi hogy kb milyen értékre tartja a játékot (tudja hogy volt olcsó bundliban és nem hajlandó érte sokat/fizetni). Én általában ilyenkor cserére kínálom ha van valamim elfekvőben. Annyi a kikötés hogy ne legyen meg nekem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#88397) eszement24 válasza eami (#88396) üzenetére


eszement24
aktív tag

Ami nálad nem olyan egyszerű feladat :))

(#88398) tomsolo


tomsolo
őstag

Jó ez a The Legend of Heroes , nem bántam meg, hogy behúztam az anime weekend alatt.

Nagyon jó kis port lett, egyetlen bajom, hogy nem HD-sek a textúrák hozzák, de így is nagyon kis kellemes sőt maga a játék olyan szinten hozza/idézi a az aranyba foglalt ps1-es emlékeimet hogy szinte meghatottan piszkálgattam a kezdés alatt. Minden karakter édi-bédi kis cukor falat, és irgalmatlan sokat dumálnak, a zenék pedig egytől egyig szenzációsak.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#88399) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Erről a Memoriáról tudtok valamit?

Van még egy előzményjáték is.

Én szeretem a point-and-clicket, nem tűnnek rossznak.

(#88400) ZsZso válasza BomiBoogie (#88399) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Remek játék mind2, de ne itt vitassuk meg. :))

ENSLAVED™: Odyssey to the West™ Premium Edition - 5 USD/EUR

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.