Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88151) Crytek válasza djculture (#88150) üzenetére


Crytek
veterán

Szerintem kevesen vagyunk aki ilyet csinál hiszen mind a saját nevemet mind a magyar bankomat felvállalom, csak éppen egy amcsi hotelben szálltam meg és ott ragadtam :C

Next PC Upgrade: 2022

(#88152) djculture válasza Crytek (#88151) üzenetére


djculture
félisten

Azt lefelejtheted mert a nav-nál nem hisznek el semmit bemondásra, simán letudnák ellenőrizni hogy beutaztál az adott országba vagy nem... De ettöl függetlenül ilyen piszlicsáré ügyekre nincs kapacitás. Persze ha valami miatt később erre rámennek bajba lehet mindenki aki igy vásárolt január 1-töl.

[ Szerkesztve ]

(#88153) Zamery válasza TheProb (#88139) üzenetére


Zamery
senior tag

Hát srácok, felhívtak a konzolokszervizétől. Naggyon fontos információkat tudtam meg:

1, a GTA V megjelenik január 27-én, és náluk kapható is lesz azon a napon.
2, az ára 13790Ft lesz, ez az előrendelői ára.
3, Steames lesz, legalábbis aki hívott ezt állította.
4, gépigényt kérdeztem: 6GB RAM, illetve min. 1GB-os VGA, nvidiából GTX-ek, AMD-ből 7000-es szériából a jobbak.

Azt mondjuk nem tudom miért hívtak fel, lehet hogy nagy gond van, hogy csak úgy jófejségből, azt nem hiszem.

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#88154) szami777 válasza Zamery (#88153) üzenetére


szami777
addikt

Az úgy kemény :Y
Mostantól mindig felhívom akkor őket, ha nem tudok valamit. :DDD
Dobozos steames változatér jár a pacsi nekik.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#88155) djculture válasza Zamery (#88153) üzenetére


djculture
félisten

Gondolom mert a decemberi adóhatósági viszgálat után a kutya se vesz ottsemmit...Jópár havernak a crew-e bánta, meg más játékok amik kilettek fizetve utána hiányosan érkezett meg meg hetekkel később. Kétmilliárdos áfacsalás után nyomoznak náluk.

Itteni emberek hamar felejtenek még azok is akik megszívták velük ugyhogy kis memóriafrissités: [link]

[ Szerkesztve ]

(#88156) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ettől olcsóbb már nemigen lesz a TDU 2 és december végén visszakapcsolták az online szervereket, valamitn a weboldal is megy.
Ja, ha nem akar valaki közösködni, akkor is csak 4,23 euro, ha egy db-ot vesz az ember.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#88157) djculture


djculture
félisten

Jön ez (az első kettő rész felújitása + a harmadik rész egy csomagban).

Végre egy értelmes nem annyira lehúzó viselkedésként akinek megvan az első vagy a második rész az 60%-al olcsóbban veheti meg majd. Mondjuk az alapárára kiváncsi leszek.

[ Szerkesztve ]

(#88158) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Elméletilega TDU2-n nincs zár, így amerikai rokonok segítségével véve $10 a 3-as pack.
Én egy példányt vállalnék belőle, másik kettőre is lenne jelentkező?

(#88159) x_o_n válasza maddionmax (#88158) üzenetére


x_o_n
veterán

igen 1dbra

(#88160) Tombi válasza x_o_n (#88159) üzenetére


Tombi
senior tag

másikra jelentkeznek. +1

(#88161) Sirpi válasza Tombi (#88160) üzenetére


Sirpi
senior tag

Csak vigyázzatok vele, mert a steam-es változat is secuROM-os, és ha nem telepítitek le megfelelően, akkor 4 elhasznált aktiváció után nem indul el többet (nekem még a dobozos van meg, az is ugyanez).

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#88162) TheProb


TheProb
veterán

Shadows of mordor megér 3ezret?

Mennyire szerepjáték és mennyi batman akrham xy feeling?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#88163) Tombi válasza Sirpi (#88161) üzenetére


Tombi
senior tag

Mire kellene ügyelni? nem a steam-es letoltessel jön a securomos progi a jatekhoz?

szerk: hagy tenyleg ilyen az aktivalasa akkor visszatancolok :(

[ Szerkesztve ]

(#88164) djculture válasza Sirpi (#88161) üzenetére


djculture
félisten

Akkor nem szabad érte pénzt adni.. Nekem a split second ilyen revokolni kellene de már rég nem megy az a szerver amihez ilyenkor csatlakozna ezért dob egy hibakódot hogy hívjam a forgalmazót.. A forgalmazó meg már rég más elvan adva így leszrja a fejemet..

[ Szerkesztve ]

(#88165) Crytek válasza Sirpi (#88161) üzenetére


Crytek
veterán

Van support írsz nekik és újra aktiválják! Nem új keletű dolog ez. Simán segítenek több példa volt már rá.

Next PC Upgrade: 2022

(#88166) Sirpi válasza Tombi (#88163) üzenetére


Sirpi
senior tag

Alapvetően arra, hogy ha gépet telepítesz újra, vagy hardvert cserélsz, akkor előtte revoke-olni kell az aktuális secuROM aktivációt (ez a leinstallálással automatikusan megtörténik), majd újra kell rakni. Ha 4x elmulasztod, írhatsz a supportnak, hogy vegyék le az accodról, hogy meg tudd venni újra.

@Crytek: és ezt az Atarinál vagy a secuROM-nál kell intézni?

[ Szerkesztve ]

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#88167) szami777 válasza TheProb (#88162) üzenetére


szami777
addikt

hol ennyi?

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#88168) TheProb válasza szami777 (#88167) üzenetére


TheProb
veterán

Kinguin

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#88169) duvi válasza TheProb (#88162) üzenetére


duvi
nagyúr

Szerintem bőven megér 3K-t (még többet is) :K Szerepjáték része minimális. Inkább a Batman: Arkhamhoz, vagy AC-hez hasonlítanám a játékmenetét. A többi pluszt a Gyűrűk Ura világ adja :)

Szerk:
Gyanúsan olcsó ennyiért...

[ Szerkesztve ]

(#88170) szami777 válasza TheProb (#88168) üzenetére


szami777
addikt

Nagyon megéri, számomra toronymagasan az év játéka, ac klón, de jobb annál.
( legalábbis ha azt nézzük, mi lett az ac sorozatból)

én csak 11.69 euroért látom, olcsó, de kinguinra nem bíznám az életem.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#88171) TheProb válasza szami777 (#88170) üzenetére


TheProb
veterán

Azoknak is tetszeni fog akik nem LotR fanok?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#88172) micafighter válasza TheProb (#88162) üzenetére


micafighter
nagyúr

Simán megéri a mordor szerintem :) Kicsit batman feelinges, történetben választási lehetőségekkel sajnos nem szembesültem eddig (24órám van benne és még a felénél se járok a fő küldetéseknek). Nekem összességében nagyon bejött, a harc része jobban tetszik mint a batman.

(#88170) xsanyi77 +1 :)

(#88171) TheProb előny hogy ha ismered a LoTR világát, mondjuk ha láttad a filmeket. Nem kell hozzá fannak lenni hogy élvezd :)

Más:

GOG-on winter wonders sale: [link]

WINTER WONDERS -70%
3 DAYS, 12H : 43M : 08S LEFT

[ Szerkesztve ]

(#88173) TheProb válasza micafighter (#88172) üzenetére


TheProb
veterán

Kicsit dobtatok a hozzá állásomon vele kapcs.de közben megrott, hogy lassan GTA és ahogy figyelgetem azt nem lehet jóárasan beszerezni..., inkább arra tartogatom a "felesleges" goldjaimat

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#88174) Mate válasza Zamery (#88153) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem kötekedni akarok, de az előrendelői áron kívül a többit honnan a fenéből tudná mr. konozolokszervize? Egész világ találgat, csak ők tudják már?

(#88175) szami777 válasza TheProb (#88171) üzenetére


szami777
addikt

Szerintem igen, mert olyan badass harcrendszere van, ami 40 óra játék után is odapörköl, ehhez társul az ac féle open world játék, gyűjtögetni valókkal, mellékküldetésekkel, remek grafikával, hangzással + a küldetéseket is többféle módon csinálhatod, lopakodva, vagy nekirohanva mindenkinek. Nemezis rendszer meg csak rátesz egy lapáttal.

A gta5 ki tudja milyen állapotban lesz január végén, és ki tudja hány patch kell neki, hogy játszható is legyen. Mordorhoz meg folyamatosan dobálják a patcheket, meg az ingyen tartalmakat, de ezzel itt részemről befejeztem az OFF-ot.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#88176) #79621120


#79621120
törölt tag

GOG: Winter Wonders

( ezt is ki kell hagynom a pénzügyi helyzetem miatt )

[ Szerkesztve ]

(#88177) oriic válasza Zamery (#88153) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bírom az ilyeneket, mert ők már ezeket simán tudják. Az ezerszer nagyobb a világon meg semmit nem írnak még a játékról, de ők már tudják a gépigény, sőt azt is hogy steames lesz...És csak úgy random felhívnak embereket hogy mindezt el is mondják... Ahha. :DD

Live-Die-Respawn

(#88178) khirill


khirill
aktív tag

sziasztok! azzal a kéréssel fordulok felétek, h a gta5 dobozos verzióból van-e (nem is tudom megjelent-e már ergó lesz-e) collector's edition?
nem igazán láttam erről semmi infót! :( a válaszokat előre is köszönöm! :R

ratabyzou

(#88179) Zamery válasza oriic (#88177) üzenetére


Zamery
senior tag

Hát képzelhetitek, hogy meglepődtem amikor felhívtak. Hogy: ugyan már nem-e akarom előrendelni a GTA V-öt maj' tizennégyezeré. Úgy hogy semmit sem tudok róla, és a Steam-en sincs infó. Ezért elkezdtem faggatózni, és ezeket a válaszokat kaptam, gondoltam titeket is érdekel. Egyébként kiderült hogy azért hívtak, mert már rendeltem elő náluk játékot, és megadtam a mobilszámomat.

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#88180) wjbhbdux válasza khirill (#88178) üzenetére


wjbhbdux
veterán

csak ps3 és xbox360 verzióhoz volt.

/s

(#88181) Csapoati válasza djculture (#88164) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mondjuk azért 4-szeri installálással már csak a végére ér az ember. :) De mivel megy a weboldaluk is, szerintem megoldják a dolgot, ha mégis letiltana a securom.

TDU 2 Racers,

We wanted to inform you that we have successfully restored both the website (http://www.testdriveunlimited2.com/) and the PC game servers today after a brief outage due to high traffic. New registrations, multiplayer, and racing is back to normal!

If you are in need of support or are having issues accessing the servers please contact us at customersupport@atari.com

The team at Atari sincerely apologies for the outage and wish everyone a happy holidays!

Sincerely,
Team TDU2

2014. dec. 26.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#88182) MoVieFaN válasza Csapoati (#88181) üzenetére


MoVieFaN
tag

Bár én még nem használtam el a 4 aktiválást, de a SecuROM oldal szerint a 4-ből egy licencet mindig lehet revoke-olni:

2.12 I have formatted my PC and could not revoke my license, is my activation lost?
No, your activation is not lost. You can format your PC, install the same operating system (and service pack) again and activate your program again with the same activation.

2.13 I have changed my hardware without revoking my license before, what can I do?
That's no problem. You can still revoke your application even after the hardware change. If you want to play the game again, you have to activate your game again (or you can install and activate the application on another PC).

Van Diagnostic Tool is hozzá.

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#88183) BasketWink válasza Zamery (#88179) üzenetére


BasketWink
csendes tag

engem még február környékén hívtak fel hogy AC unity-t megszeretném-e rendelni mert novemberben fog megjelenni bár én nem kérdezősködtem róla az áron kívül semmit mert nem izgatott a lényeg hogy gyűjtőiben a polcon van :) nekem eddig a konzolok szervizével semmi bajom tökéletesen, kedvesek és jó áron dlgoztak mindig :)

(#88184) i2k válasza khirill (#88178) üzenetére


i2k
senior tag

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#88185) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

én nem rohannék a boltba érte, neten úgy néz ki lesz kulcs 8-9k környékén.

/s

(#88186) Tombi válasza wjbhbdux (#88185) üzenetére


Tombi
senior tag

Erről van valami link? nvidiás kártyákhoz fog járni ?

(#88187) Crytek válasza Tombi (#88186) üzenetére


Crytek
veterán

Mivel a GTA 5 AMD-s cím lesz így nehezen :C

Next PC Upgrade: 2022

(#88188) wjbhbdux válasza Crytek (#88187) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Az a lista a jövőben érkező mantle támogatott játékokkal eléggé kamu pletykának bizonyult, az alien isolation, cod aw, és az elite dangerous is rajta volt a GTA mellett, egyik se kapta meg végül.

/s

(#88189) Crytek válasza wjbhbdux (#88188) üzenetére


Crytek
veterán

Ez nem lista, ezek tényleg az AMD-vel karöltve készül a pc-s GTA 5.

Next PC Upgrade: 2022

(#88190) wjbhbdux válasza Crytek (#88189) üzenetére


wjbhbdux
veterán

honnan veszed? gamestar írta?

/s

(#88191) TommyX_ válasza MoVieFaN (#88182) üzenetére


TommyX_
őstag

Én Windows telepítések előtt így revokeoltam mindig.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#88192) Crytek válasza wjbhbdux (#88190) üzenetére


Crytek
veterán

Nekem bőven elég Abu szava. Te meg majd meglátod később!

Next PC Upgrade: 2022

(#88193) sagem válasza wjbhbdux (#88190) üzenetére


sagem
addikt

A GTA V valszeg nem jár úgy, mint az általad említett címek, még egy korábbi Catalyst driverben is felbukkant a neve, mondjuk szerintem tuti, hogy nem lesz kuponos cím (legalábbis eleinte biztos, hogy nem), szóval innentől kezdve mind1 is, hogy mit támogat:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#88194) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Sziasztok! Ebben a topikban lehet eladó origin játékokat keresni?

(#88195) wjbhbdux válasza Kristof_94 (#88194) üzenetére


wjbhbdux
veterán

az oldal tetjén az apróhirdetés gombra nyomva tudsz keresni.

/s

(#88196) i2k


i2k
senior tag

https://www.humblebundle.com - "Saints Row Weekend"

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#88197) -Solt- válasza oriic (#88177) üzenetére


-Solt-
veterán

Steam-n már ott van a közelgő megjelenések közt...

www.smart-bus.hu

(#88198) TheProb válasza szami777 (#88175) üzenetére


TheProb
veterán

Ezt is jobb kontrollerrel játszani?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#88199) micafighter válasza TheProb (#88198) üzenetére


micafighter
nagyúr

Mordorhoz nem kell kontroller.

(#88200) eami válasza micafighter (#88199) üzenetére


eami
addikt

nem kell de kényelmesebb szerintem. igaz volt. olyan mission ahol váltottam egérre.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.