Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88451) eami válasza tomsolo (#88444) üzenetére


eami
addikt

GTA V miért akarná mindenki előrendelni még mocsokabb drágáb? :U

Amúgy is 4 pack vásárlásnál fejenként 25% off van :K Szerencsémre nekem nem gond lerántani 40GB-ot 100Mbitel, szóval nálam nem fontos a doboz.

(#88452) oriic válasza csaba951 (#88439) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én igazából már arra is gondoltam, hogy a Rockstar megijedt a GRIM FANDANGO megjelenésétől és ezért tolták el a játékot.

;]

Csak hogy ne off legyen a hsz.

Reboot Bundle 10

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#88453) djculture válasza oriic (#88452) üzenetére


djculture
félisten

Ja és rátolták a battlefield hardlinera :) Ha igazad van akkor se fog kijönni:)

[ Szerkesztve ]

(#88454) cskamacska válasza eami (#88434) üzenetére


cskamacska
addikt

Egyébként főz, szop, mosogat, de minimum felébe kerül, hogy annyira elő kell azt a cuccot rendelni? :F
GTA 5-nél még jobban megértem, ott utolsó átvezető animációig lehet tudni mi lesz benne a vaskos áráért(már másfél éve ;] ), de a Dying Light tudtommal még mindig zsákbamacsek, a Dead Island sem volt akkora dobás mint lehetett volna rá számítani, a Riptide meg kifejezetten rosszabb is volt annál.

más

Háhá, offtopik lett a topik, itt az idő képet spamolni. :DDD

Graviteam Tactics -75% szél most épp Sztímen





[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#88455) csaba951 válasza djculture (#88449) üzenetére


csaba951
veterán

Aprón majd megoldják, hogy maximum 2000 Ft-al legyen drágább a Steam-es, mint a dobozos! ;)

(#88456) djculture válasza csaba951 (#88455) üzenetére


djculture
félisten

Én már beleszrok ebbe a gta-ba azt is olvastam hogy olyan állapotban van a pc verzió hogy már eleve dx12-re készitik majd el az meg év vége. Csak most nem mertek ekkora csúszást bejelenteni...

[ Szerkesztve ]

(#88457) Źşë' válasza tomsolo (#88445) üzenetére


Źşë'
addikt

egy hal a sok közül, gratulálok az első ráugrónak :U :W

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#88458) Źşë' válasza tomsolo (#88445) üzenetére


Źşë'
addikt

dupla

#88459) Csapoati - ezt még magyarázni kell? valaki valamit beír és máris tolod a lájk komit, avagy ellenvéleményt, mintha fészbukon lennél

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#88460) djculture válasza ZsZso (#88406) üzenetére


djculture
félisten

Ezt tényleg hanyagolni kell ha nincs az embernek egy kontrollere?... mert a steam-en azt olvastam..

[ Szerkesztve ]

(#88461) bul07


bul07
nagyúr

Steam fórumba linkelték

Késik a PC-s Grand Theft Auto V

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#88462) djculture válasza bul07 (#88461) üzenetére


djculture
félisten

Erröl beszéltünk már itt:) Gyanús hogy ez se a végső dátum..

[ Szerkesztve ]

(#88464) bul07 válasza djculture (#88462) üzenetére


bul07
nagyúr

Aha oké , csak linkelve nem volt, gépigény meg elvitte a többi infóról a figyelmemet(dátumról) :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#88465) BasketWink válasza bul07 (#88464) üzenetére


BasketWink
csendes tag

linkelve is volt már :C

(#88466) croli


croli
aktív tag

A Life is Strange Complete ennél van valahol olcsóbban? nuuvem
Mellesleg megmerjem kockáztatni innen vásárolni?

(#88467) bul07 válasza BasketWink (#88465) üzenetére


bul07
nagyúr

Konkrétan az a link amit én linkeltem, itt hol?
De mindegy is

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#88468) #79621120


#79621120
törölt tag

(#88469) bijesz


bijesz
aktív tag

Ha már lehet off topicolni akkor Skullgirls 4 pack-hoz társulna valaki?
(Steamen van és -75%)

10.49 EUR a 4 pack
kb 2.62 EUR-ra jön ki a darabja

[ Szerkesztve ]

(#88470) cskamacska válasza #79621120 (#88468) üzenetére


cskamacska
addikt

The Russian Discount

Én támogatom, nem baj az ha olcsóbb lesz a GoGbolt. :K

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#88471) wjbhbdux válasza Crytek (#88192) üzenetére


wjbhbdux
veterán

GTAV for PC pushes Los Santos and Blaine County to even greater levels of detail, running at 1080p and 60fps with up to 4K resolution and support for up to triple monitor configurations, as well as NVidia 3D Vision for up to triple monitor setups.

hát ez nem lett túl AMD-s

/s

(#88472) Dilikutya válasza djculture (#88449) üzenetére


Dilikutya
félisten

Lesz az még 4,99 €... én tudok várni. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#88473) tomsolo válasza bijesz (#88469) üzenetére


tomsolo
őstag

1.6 ojró trédereknél

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#88474) maddionmax válasza tomsolo (#88473) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Nálam meg 500 Ft :D

(#88475) #79621120 válasza cskamacska (#88470) üzenetére


#79621120
törölt tag

Én is ott találtam a linket .

(#88476) TBT


TBT
addikt

Life is Strange - 3200 Ft körül (Nuveem) Az infóért köszönet Rapidnak!

A teljes (első) évad!

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#88477) croli válasza TBT (#88476) üzenetére


croli
aktív tag

Pár hsz-al feljebb erről kérdeztem :)
88466

(#88478) eami válasza croli (#88477) üzenetére


eami
addikt

Kedvenc toolom szerint regio lock mentes. Legalábbis jelenleg.

(#88479) ruti válasza ollie (#88401) üzenetére


ruti
Közösségépítő

ollie, ha a majdani Topicgazdák itt jól fognak működni, visszakerülhet a topic szakmaiba?
mert abszolút nem érdemel szétoffolás a téma

[ Szerkesztve ]

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#88480) #79621120


#79621120
törölt tag

(#88481) tomsolo válasza ruti (#88479) üzenetére


tomsolo
őstag

Én támogatom Źşë'-t! Öröm lesz látni ahogy törli saját hszeit :DD

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#88482) ruti válasza tomsolo (#88481) üzenetére


ruti
Közösségépítő

vele jól járnánk, hidd el :K

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#88483) eami válasza ruti (#88482) üzenetére


eami
addikt

Crytek is jó lenne, kigyomlálná a gagyi játék ajánlásokat :)

(#88485) #79621120


#79621120
törölt tag

GOG:

Blackguards Special Edition $10.49
Blackguards: Untold Legends $3.79

(#88486) eszement24 válasza section9 (#88450) üzenetére


eszement24
aktív tag

MI történt a San Andreassal? Mindenki mondogatja, hogy mocsok banda, de miért?

(#88487) #79621120 válasza eszement24 (#88486) üzenetére


#79621120
törölt tag

(#88488) Źşë' válasza Csapoati (#88484) üzenetére


Źşë'
addikt

huhh megint jön ez a dedós "megnézem a másiknak mennyi a az off-ja" dolog - most komolyan nem tudjuk hol vagyunk :F ha már vetted a fáradtságot hogy megnézted ezt akkor ajánlom figyelmedbe a statisztika készítést, pl mikortól vannak hszeim, mennyi van belőlük havonta/évente, tartalmukat nézd (többsége nem 1-2 szavas - egy/másfél soros iromány) legyél szíves, és utána csinálj egy grafikon kimutatást arra a 631 darabra ami 2010-08-19 kezdődött - megköszönöm, mert erre most én is kíváncsi vagyok! amin kibuktál hsz nem feltétlen CSak neked szólt, de a félreértések elkerülése végett tőled is nagyon sok az 1-2 szavas, 1 soros komi, ami közösség építő jellegre utal, de ez nem az a topik, itt mindenki szeretné megtalálni az adott nap best deal-jeit. Nem pedig értelmezhetetlenné tenni a topikot! utóbbi hozzászólásaim erre utaltak, ha megsértettelek valamivel akkor elnézést kérek, csak tarthatatlannak tartom ami van itt... de most már amúgy is mindegy

én csak továbbra is azt nem értem hogy az efféle hszek miért kellettek - kellenek ide, az efféle hszek miatt lett az ami, sajnos ez van.

// ja, és tök felesleges most már offba rakni a mondani valódat, mert offon belül már nem létezik off - uff

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#88489) Zanik válasza csaba951 (#88439) üzenetére


Zanik
addikt

Én előrendeltem, de valamiért nem került be a játéklistámba. :(

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#88490) eami válasza Źşë' (#88488) üzenetére


eami
addikt

szerintem egy olyan steril dolognak csinálni kell egy Napi PC játékok ajánlat topikot és lehet dobálni comment nélkül halomra a linkeket. Én azért szeretem ezt a topikot mert meg lehet beszélni hogy adott játék kinek miért best buy másnak meg miért nem, stb. Ha így nem szakmai topik és csak tized annyi pont jár a commentert (azt sem tudom hogy számolja, kit érdekel) ám legyen. Mondjuk redditen ha van egy jó ajánlat alatta ott van pár tucat comment is per ajánlat. Persze más struktúra, de úgy látszik nem csak szimplán linkekre van igény ott sem.

szerk. pár durva eliras (mobilról)

[ Szerkesztve ]

(#88491) MrTwister


MrTwister
őstag

Sziasztok! Rayman Origins/Legends érdekelne! CDGalaxis a best buy? Nincs jobb ajánlat? :U

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#88492) #79621120 válasza Zanik (#88489) üzenetére


#79621120
törölt tag

Mármint a polcodra ? Lehet , hogy később lesz rajta látható .

(#88494) Csapoati válasza Źşë' (#88488) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az én hsz-emre volt válasz és nem jelezted, hogy nem csak nekem szól. A linkek közül (neked is sok időd lehet, én kb 5 mp alatt kilistázom bárki hozzászólását az adott topikban :D ) meg némelyikben volt infó is - nem csak az enyémekben -, az tudtommal nem minősül még csak offnak sem, mert akkor tényleg csak a linkek szerepelhetnének itt. Na mindegy. Én próbáltam átterelni az offot a másik topikba, ha nem hát nem. Ha csak valami best buyt keresek, akkor csak a linkekre meg a számokra figyelek görgetés közben, ez eddig is jól működött. Amúgy meg isthereanydeal.com, aztán nem is kell topik. :D

MrTwister: Jelenleg ott látom a legolcsóbbnak a Raymaneket, de ha ráér, voltak (főleg a Legends) már nagyobb akcióban is, ilyen ~1000 Ft-nyi valutáért. Az Originsnek meg nincs is sok értelme, mert az összes pályája feloldható a Legendsen belül.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#88496) Zanik válasza #79621120 (#88492) üzenetére


Zanik
addikt

Hát remélem, hogy minden OK lesz, mert elvileg a pénz elment. Mondjuk GOG-nál nem aggódom, amúgy is 30 napos pénzvisszafizetési garanciájuk van elvileg.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#88499) TBT


TBT
addikt

Lara Croft and The Temple of Osiris Gold Edition - 6 990 Ft

Durva, hogy 1 hónap alatt máris 4000 Ft-tal csökkent eme kiadás ára. :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#88500) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Más is kapott ingyen Left 4 Dead steamgifteket ma? :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.